Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Klaus szobája - Page 4 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Május 03, 2014 5:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

- Hm... szóval most azt mondod, hogy ott kellett volna maradnom, és véletlenül sem lett volna szabad eljönnöm hozzád, hiszen máshol nagyobb szükség lett volna rám. Még egy ok, hogy többé ne tegyek ilyet - sóhajtottam ironikusan és továbbra is szemtelenül, ha már ő is így felelt nekem a saját szemtelenségemre. Szerettem az ilyen játékokat.
- Tudod mit? Mivel nem vagy hozzászokva a vereséghez... - sóhajtottam, és visszaültem az ágyba, hogy visszafeküdjek az iménti helyemre. - Ha hiszed, ha nem... most egészen jól bírom a közelséged - vontam egyet a vállamon. Persze, hogy próbáltam titkolni mindent, ami bennem továbbra is tombolt. Nem akartam a felszínre lökni magamból mindent. Főképp azért, mert talán egyszer pontosan elég votl megtörténnie.  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 03, 2014 5:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Gyanítom Damonnak eddig is nagyobb szüksége volt a jelenlétedre, ennek ellenére engem ajándékoztál meg olyannal, amivel normál esetben a férjedet szoktad - válaszoltam ugyanolyan szemtelenül, mint Elena, majd kinyújtottam a kezem.
- Ha tényleg így gondolod, akkor gyere ide vissza mellém. Ha nem mersz, akkor azt jelenti, hogy nekem vagy igazam. Nem mersz a közelembe jönni, mert tudod, hogy újra mi lenne a vége.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Klaus szobája - Page 4 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Május 03, 2014 5:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Összeszedtem minden holmimat, amit megtaláltam szétdobálva az ágy környékén, majd megálltam az ágy egyik térfelén, és a tekintetét megkeresve megcsóváltam a fejem, miközben az alsó ajkamba haraptam.
- Már felöltöztem. Miután te azt mondtad, hogy Damonnek nagyoobb szüksége van rám, úgy vettem le, hogy semmi szükség immáron a jelenlétemre. És ezt már nem tudod visszavonni - szemtelenkedtem.  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 03, 2014 5:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Nem állt szándékomban lelkifurdalást kelteni benned. Kimondottan szeretem azt az Elenát, aki nem aggódik folyton mindenen - nyújtóztam kényelmesen, majd újra hanyatt dőltem, és úgy pislogtam rá, mint egy lusta, és roppant elégedett kandúr.
- Mellesleg, én benne lennék abban, ha ez mondjuk heti egyszer fix program lenne. És azt hiszem, hogy te is. Ezt már csak onnan is sejtem, hogy ha akarnálak, most ugyanúgy el tudnálak varázsolni, és itt maradnál még legalább egy órára. Vagy tévedek?
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Klaus szobája - Page 4 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Május 03, 2014 5:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

- Akárhogy is próbálkozol, nem tudsz bennem lelkiismeretfurdalást kelteni. De hát neked kellene bemutatni mindezt, mikor te vagy ezer éves, és már annyi mindent láttál? - kérdeztem egy apró mosollyal, majd belebújtam a nadrágomba is.
- Ez többé... nem fog megtörténni, Lord Niklaus - kacsintottam rá, és annak ellenére, hogy szavaim egyáltalán nem voltak pozitív hatásúak, halkan felkuncogtam. Elvégre ő sem gondolhatta komolyan, hogy ebből rendszert csinálunk. Vagy igen? - Vagy mire számítottál? Hogy ezek után... hetente látogatlak meg?  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 03, 2014 9:46 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Na persze, mert az én felfogóképességem meg sem közelíti a tiédet - morogtam kissé sértve, és néztem, ahogy Elena öltözni kezd. - Lenne ötletem, amivel marasztaljalak, de talán jobb, ha mész. Damon már biztos hiányol, és nem árt ha segítesz neki összeforrasztani a szétkaszabolt részeit. Meg az sem árt, ha odaadod neki a keveréket. Szóval menj. De máskor is, ha erre jársz, vagy van üres órád, szívesen látlak némi szórakozásra - ütögettem meg a párnát magam mellett kaján vigyorral.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Klaus szobája - Page 4 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Május 03, 2014 5:25 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

- Te ezt... nem értheted. És hiába is próbálnám elmagyarázni, nem menne - suttogtam. Na igen, az én fejem valami végeláthatatlan ösvény, a gondolataim hasonlóképpen, és azt hiszem, ha kell, ha nem, de mindent túlbonyolítok. De most egyszerűen nem vagyok hajlandó arra, hogy bűntudatot tudjon kelteni bennem. Nem és nem.
- Nem tudom. Talán mennem kellene... Maxfieldnak megígértem, hogy még időben visszaérek, hogy én mehessek ma le Damonhoz... és inkább nem akarok kockáztatni, hogy nem enged le hozzá - ültem fel, majd az ágy végére dobott melltartóm és pólóm után nyúltam. - De ha bármivel itt tudsz tartani, akkor jelezd a szándékaidat - kuncogtam fel.   
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 10:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Ezt így érzed te - könyököltem fel féloldalasan. - De mit érezne Damon? - mondtam. - Bár nem hazudok ha azt mondom, hogy nem túlzottan érdekel a válasz, sem Salvatore bánatos lelke. Nem lehet túl fényes a házasságod, ha egy félrelépés boldogságot hozhat az életedbe. Főképp meg én. Engem meg a boldogságot nem sűrűn szoktak egy lapon emlegetni - hunytam le a szemem, mikor végigsimította ajkam a sajátjával.
- Na és most mi lesz? Lelépsz, vagy maradsz még? Kissé ironikus, hogy míg a férjed talán éppen vagdalják, te élvezed az élet jobbik részét. Bár nyilván bátorítalak ebben. Már csak azért is, mert ez számomra is élvezetes.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Klaus szobája - Page 4 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 8:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

18+
- Tudod... - kezdtem bele ismét egy kissé keserű mosollyal, miután felkönyököltem, de tekintetem nem szakadt el az övétől. - Nem fogok sírni. Nem fogok toporzékolni, hogy megbántam, amit tettem. Mert... nem bánom. És nem is fogom. Vannak párkapcsolatra jótékony hatású megcsalások is, és... Damon és köztem az utóbbi időben nem volt minden rendben. Talán mert... nem tudtam hogyan kezelni a vámpírságomat és azt, hogy fiatalságom ellenére is tombol a vérem... én szeretem a férjemet, gondolj rólam bármit. Minden szerelem, ami bennem él, az övé... de ha ezt most nem teszem meg, és úgy megyek el innen, hogy nem történik meg mindez, talán örökre eltaszítom őt magamtól... ne kérdezd az okát, hogy miért... mert nem tudom elmagyarázni. De azt hiszem, hogy az ő tudta nélkül is sokat segítettél kettőnk kapcsolatán... - suttogtam egy apró mosollyal.
- És ne érts félre, nem használtalak ki... az tény, hogy többé tényleg nem történhet meg, bár ezt már... egy párszor mondtam, de... ha igaz az, hogy tényleg érdekel a boldogságom és a sorsom, akkor... tudd azt, hogy gondoskodtál a boldogságomról. Jelen pillanatban is, és előreláthatólag a jövőben is - sóhajtottam ismét, majd közelebb araszoltam hozzá, hogy ajkaimmal gyengéden végigcikázzak ajkain.   
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 8:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Fényezz csak nyugodtan - mondtam öntelt és végtelenül elégedett vigyorral, miközben jóleső lustasággal élveztem ujjai finom érintését a mellkasomon. - És nem doblak ki. Akkor mész, amikor akarsz. Salvatore most úgysem jöhet utánad ellenőrizni - vigyorogtam, majd elgondolkodva néztem rá. - Nem fogod holnapra megbánni, és szétsírni a szemeidet a lelkifurdalástól?
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Klaus szobája - Page 4 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 8:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

18+
Jólesően áramlott a levegő a tüdőmbe... miután meggyőződtem arról, hogy ő sem maradt hoppon, megkönnyebbültem, hiszen nem akartam, hogy ezúttal se legyen meg méltó fizettsége azért, amit tett velem...
Keze fel-alá járt rajtam, simogatását halk sóhajtással nyugtáztam, majd halványan elmosolyodtam, ahogy az oldalamra fordultam, és ugyan verejtéktől csatakosan, de ráemeltem pillantásomat.
- Nem akarom fényezni az amúgy is végtelenségig feltörekvő egódat, de... csodálatos voltál - suttogtam, majd még odahajolva egy újabb csókot nyomtam ajkaira. - A.. filmekben mindig ilyenkor jön az a rész, hogy a férfi bejelenti, hogy... vége a játéknak, és kiteszi a lány szűrét, miután megkapta, amit akart - sóhajtottam fel, az ujjaim pedig apró köröket rajzoltak mellkasán.   
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 8:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Először egy hangos nyögés jelezte, hogy Elena már "célhoz ért", és testének megfeszülő izmai ugyanezt mutatták, és ekkor már számomra sem volt megállás, belepumpáltam a kéjem jelét, aztán rázuhantam a testére, és még egy darabig nem akartam visszatérni abból a bizonyos másik világból. Csak simogattam Elena testét, hogy lenyugtassam a gyönyör után.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Klaus szobája - Page 4 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 8:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

18+
Talán egyetlen perc kérdése volt minden... összeszorítottam szemeimet, alsó ajkamba haraptam, ahogy mozgásának köszönhetően egyre inkább éreztem, hogy itt a gyönyör pillanata... a testem úgy feszült meg, hogy talán egy hajszálnyira voltam attól, hogy szét ne feszüljek, hangos nyögés jelezte részemről, hogy sikerült átvezetnie azon a bizonyos ösvényen, de ezen kívül csak azt voltam képes felfogni, hogy velem egy időben Klaus ugyanezt érzi...  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 8:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- De igen... - lihegtem, ekkor már az én akaratom érvényesült. És úgy mozogtam, hogy tudható volt, Elena számára mindjárt itt lesz újra a gyönyör... és én magam is éreztem, hogyan simít végig rajtam is egyre többször a közelgő mámor...Felhördültem, és már-már magamon kívül hajszoltam Elenát is a megsemmisülésbe.
- Gyere.... - ziháltam már ugráló vörös foltokkal a szemem előtt.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Klaus szobája - Page 4 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 8:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

18+
Meglepődtem. De kellemes meglepetés volt ez. Sosem számítottam arra, amit mondott... hogy velem ő nem Niklaus Mikaelson, New Orleans leendő királya, hanem... az a férfi, aki emberként annyit szenvedett... és éreztem benne azt, amelyet akkor éreztem utoljára, mikor gyermekkoráról beszélt, amikor Oliver miatt össze voltam vele zárva a villában... a sebezhetőséget, az emberséget... és ez olyan intenzív hullámot váltott ki belőlem, melyről azt sem tudtam, hogy létezhet.
Nyögéseim és sóhajaim egyvelege már szinte másodpercenként buktak ki ajkaimon.
- Még ne legyen vége... - suttogtam rekedten, ezzel adva tudtára, hogy én éppen annyira élvezem vele, amennyire ő velem... vagy talán még jobban... szorosabban húzódtam hozzá, csípőm átvette mozgása ritmusát, és nem akartam felfogni, de tudtam, hogy bármit is mondjak, vagy tegyek, a gyönyör vészes közelségbe került...   
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 8:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Csak elnéző mosolygással csóváltam meg a fejem Elena kérdésének hallatán.
- Veled.... Nik vagyok. És nem... uralkodó - préseltem ki magamból nagy nehezen a szavakat, miközben egy másodpercre sem álltam meg a mozgással. Oldalra fordítottam, így nyomulva belé újra, hogy aztán csaknem elhagyjam a testét, de csak azért, hogy a következő másodpercben újra elmerüljek benne.
- Elena... nagyon jó veled - nyögtem hangosan fel.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Klaus szobája - Page 4 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 7:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

18+
Az arcán végigfutott valami, ami egy pillanatra megrémisztett, hiszen eszembe juttatta, hogy mi nyomasztott eddig engem is. De nem voltam hajlandó most ezzel foglalkozni... nem tudok tovább úgy élni, hogy a vágyam nem teljesül be. Hát most itt a megoldás... talán ez megoldást jelent majd néhány hülyeségemre Damonnel kapcsolatban is... ami valljuk be, kettőnk kapcsolatát segítené... azt hiszem.
Hangosan nyögtem fel ismét, ahogy egyre mélyebben érzékeltem őt magamban, majd fenekébe markoltam, ahogy kezem lentebb siklott. Az imént átélt kéj gondoskodott arról, hogy ne legyek képes azonnal elveszíteni a fejem ismét, de tudtam, hogy ez rajta aligha segít...
- Hol bújkál benned az uralkodó? - kérdeztem alsó ajkamba harapva, egy széles mosoly kíséretében, mikor felemelte a fejét. Hergeltem? Hát... előfordulhat. De tőlem már megszokhatta volna.    
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 7:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Óvatosan, mégis határozottan kezdtem el mozogni. A kétségeket mintha elfújta volna belőlem az egyesülés ténye. Miért aggódjak? Én nem csalok meg senkit... nem úgy, ahogy ő. Hogy képes lesz-e eltitkolni Salvatore elől, és hogy oldja meg a helyzetet, ha ez kiderül, az már nem az én problémám.
Nyakába temettem az arcomat, miközben egyre mélyebbre nyomultam benne, és vágyamat csak fokozta, hogy láttam arcára kiülni a tagadhatatlan kéjt.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Klaus szobája - Page 4 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 7:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

18+
Ahogy fölém hajolt, majd rám feküdt, ujjaimmal megszorítottam karját. Lehunytam a szemeimet, mikor megcsókolt, majd közben már érzékeltem, ahogyan teste eggyé válik az enyémmel, és ettől bele kellett nyögnöm a szájába. Légzésem ezerszeresére gyorsult a csodálatos érzéstől, amire már annyira vágytam, és összeszorított szemekkel adtam át magam neki, miközben egyik lábamat csípője köré emeltem, és karjaimat nyaka köré fontam, hogy így kényszerítsem arra, hogy véletlenül se tudjon elszakadni ajkaimtól, még ha meg is mozdulna. Megtettem... nem gondoltam volna, mikor idejöttem, hogy ez lesz... de mikor kilépek innen, a múlt részévé válik.   
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 7:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Abban a pillanatban engedett el, mikor szólni akartam, hogy vigyázzon, mert én végzetesen közeledem... de nem volt szükség a figyelmeztetésre. Ehelyett elfeküdt mellettem, és nem volt más, mint maga a kimondatlan kérés, hogy vegyem el végre, ami mindkettőnket megillet. Hát nem is gondolkodtam sokat, beborítottam őt testemmel, és miközben megcsókoltam, belemélyedtem a testébe.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Klaus szobája - Page 4 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 12:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

18+
A hév kezdett magával ragadni. Nem tudtam, hogy ez ilyen jó is tud lenni egy másik férfival. Egyszerűen... megperzselt a tűz, és az, hogy tudtam, hallottam, hogy számára mindez milyen jó... felért egy újabb gyönyörrel...
Mikor már talán másfél perce csináltam, amit csináltam, kezdtem azt érezni, hogy most már muszáj lesz abbahagynom, hiszen míg nekem a kéj nem jelent semmit, addig számára igen... méghozzá szünetet... és én nem tudok várni... nem tudok már várni...
Elengedtem hát őt, és hanyatt feküdtem, így várva, hogy most már ismét ő legyen az, aki uralkodik.   
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 12:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
A vágyam teljesült... és ahogy becsúsztam forró ajkai közé, bele kellett markolnom a lepedőbe, és hálát adtam az égnek, hogy vámpírként uralni tudtam az érzéseimet, különben félő, hogy azonnal elsültem volna.
Így viszont csak beletúrtam a hajába, így biztatva őt a folytatásra, és képtelen voltam megállni, hogy ne nyögjek és sóhajtozzak folyamatosan az átélt gyönyörtől. Azt pedig, hogy mikor elég, teljes mértékben rá bíztam.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Klaus szobája - Page 4 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 12:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

18+
Nem akartam szavakba önteni az érzéseimet, még akkor sem, mikor szóvá tette, hogy ő annyira vágyik rá, hát miért nem akarom megtenni? Magam sem tudtam igazából... furcsa volt ezt érezni... de egyszer... élünk...
Egy aprót sóhajtottam, majd nyeltem, majd fölé hajoltam, és hajam félrehúzta engedtem akaratának. Ilyenkor adtam hálát annak, hogy tudtam, mikor kell megállnom ahhoz, hogy ne vigyem túlzásba... a tempóm lassú volt, őrjítő, és szemeimet lehunyva ajkaim ugyanazt a ritmust követték másodperceken keresztül.   
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 12:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Szemem lehunyva vártam, de a csoda, amit kértem, nem akart megérkezni.... és nem értettem az okát.
- Elena.... - fogtam meg izgalmamat simogató kezét. -Mi a baj velem? Miért nem akarod.... megtenni nekem? - telt meg a hangom könyörgéssel. - Annyira vágyom rá....
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Klaus szobája - Page 4 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 12:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

18+
Testem lassan kezdett csillapodni. A kéj, melyet átéltem, jelen pillanatban semmihez nem volt hasonlítható. Csak pihegtem ott alatta, és próbáltam összeszedni magam, de mindez csak akkor sikerült, mikor mellém feküdt, és kezét odahúzta magához... az ujjaim pedig automatikusan odacsúsztak rá. Először féltem... mert nem egyszer fordult elő, hogy nem voltam képes arra vele, amelyet Damonnel meg tudok tenni...
Nagyot nyeltem hát, és kezemmel kezdtem őt kényeztetni eleinte lassú tempóban, közben tekintetem arcát fürkészte, hogy lássan minden reakcióját... azt csak remélni tudtam, hogy ha nem leszek képes megtenni azt, amire valószínűleg vágyik, akkor nem fogom vele megbántani...  
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Vissza az elejére Go down
 

Klaus szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» Klaus szobája
» Klaus szobája
» Erin és Klaus szobája
» Delena szobája / Farrah szobája
» Klaus Mikaelson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: New Orleans-i lakások-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •