Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vámpírboszorkány
Lucille Éamon Vodova
Oltár Tumblr_inline_oc53mqihnH1sb0qtd_100
Kedvenc dal :
✦✦ JUDAS
Tartózkodási hely :
✦✦ new orleans
Hobbi & foglalkozás :
✦✦ supreme witch



A poszt írója Lucille Éamon Vodova
Elküldésének ideje Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Ugrás egy másik oldalra


Gwendolyn & Lucille

Nem jártam helyes utat az elmúlt pár évszázadban, de lássuk be, hogy mindezt stílusosan tettem. Egy kis feltörekvő, kisebbség érzetű szürke kisegér csalással eljutott odáig, hogy végre legfőbbje legyen azoknak a lányoknak, akiknek utat mutat a képességük kibontakozásához. Lássuk be, hogy a boszorkányok épp annyira kihaltak, mint manapság a panda macik. Épp, hogy csak akad-akad néhány ilyen tehetség, azok is inkább kovenekbe vonulnak, hogy védettebbek legyenek. Nem véletlen, hogy a vérfarkasok is falkákat alkotnak. Ahol egy természetfeletti egymaga van, sosincs biztonságban. Épp ezért is felelek mindegyik lányom életéért. Ha pedig tehetem, akkor világokat mozgatok meg, hogy megmentsek egy olyan lányt, aki közülünk való. (..)
- Meghalt. - Állok meredten az oltár felé fordulva. Megérintem a halott test egyik karját és ujjaimat óvatosan megszorongatom rajt. - Túl későn értem ide. - Nyugtázom, habár nem túl büszkén. Ez a város sosem arról híres, hogy kegyelmes a boszorkányoknak. Amióta a Salem-i lányok felszabadultak, New Orleans lett az új Salem számukra. Ugyanakkor hemzseg az ócska vérszopóktól ez a hely, mondanom sem kell, hogy úgy irtom őket, akárcsak egy házban a csótányokat. Több-kevés sikerrel. Az egyik lányom hívott ide, aki éppen ezt a boszorkányt védte. Nemes gesztus, ugyanakkor igencsak kudarc.
Neszeket hallok. Mégsem fordítom a fejemet. Csak állok, tudatlanságot imitálva és fogom a nő karját. Talán a tettes, talán egy szemtanú. Lássuk csak, kiugrik e a nyuszi a bokorból?
Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Ebony Tate-Smith
Oltár Tumblr_ol8bpmGda01sasfc6o1_250
Tartózkodási hely :
mystic falls, whitmore ✤ ✤
Hobbi & foglalkozás :
i'm trying to be okay ✤ ✤



A poszt írója Ebony Tate-Smith
Elküldésének ideje Vas. Feb. 17, 2019 7:34 pm
Ugrás egy másik oldalra
***
Vissza az elejére Go down
 

Oltár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Oltár

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Külterület :: Romkert-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •