Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 13, 2013 5:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Annak csak örülhetek, ha végre jobb színben lát. Már kezdett bosszantó lenne, hogy korábban mindenki azt ismételgette, milyen sápadt vagyok. Mondom én, hogy csak a telihold volt, meg a sok ide-oda utazás.
A lábamon végigsimító kezét figyelve hallgatom a mondandóját, várom, hogy mi lesz a gondolatmenete vége. De ahelyett, hogy végül valóban felfoghatnám a szavait, a legnagyobb értetlenséggel nézek rá, tekintetem ugyanannyira meglepett, mint zavart.
- Klaus? - kérdezem bizonytalanul. Mi a fene? Mintha gombostűne ült volna. - Minden oké? - ráncolom a homlokom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 13, 2013 3:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Hát, ha ez a szíved vágya.... - vontam vállat. - Én örülök, hogy ilyen problémákra nem kell gondolnom. Viszont, ha a süteményed sokáig várat magára, egyrészt meg fogom enni a futárt. Másrészt... eltölthetnénk az időt mással is, nem? - simítottam végig Hayley lábán. - Már nem vagy sápadt. Sokkal jobban nézel ki. Biztos a Mystic Falls-i levegő ártott neked. Nem is csodálom... mostanában az a város tele van... - szakítottam félbe a mondandómat, és nem kerestem jelzőket az ott maradottakra. - Nézd csak meg az én családomat... Tatiát, Mikaelt, meg a többi Ősit, körítve egy rakás vérfarkassal - legyintettem, aztán a következő pillanatban úgy ültem fel, mint akibe villám vágott.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 13, 2013 2:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Homlokomat ráncolom. "Ki tudja, mi lesz abból a gyerekből?" Azért csak nem születik marslakónak, nincs olyan sok lehetőség, hogy mi lehet. Embernek születik, és ha nem váltja ki az átkot, az is marad. Bár a mi vérmérsékletünkkel mindig megvan rá az esély, hogy vérfarkasként végzi maga is. De azért nem vagyunk torzszülöttek. Még Klaust sem tartom annak, pedig ő jóval több egy átlagos alakváltó farkasnál.
- Nem. Legalábbis egyelőre biztos nem. Eszem ágában sincs gyereket vállalni, sok felelősség. Néha úgy érzem, még magamról sem tudok rendesen gondoskodni. Nem tudnék, nem is akarnék másról. De... ki tudja, ez idővel változhat. Egyesek szerint az anyai ösztönök minden nőben benne vannak, és előbb-utób előtörnek. Hát nem tudom, én mindenesetre egyelőre biztosan nem akarok ilyesmivel foglalkozni - vonok vállat végül. Azt hiszem, tulajdonképpen ez az első eset, hogy komolyabban eltűnődöm ezen a témán.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 13, 2013 2:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- És a továbbiakban is tervezek még jó néhány vérfertőzést - másztam vissza Hayley mellé az ágyba, és felültem ahogy ő, hátam nekitámasztva a támlának.
- Te akarsz valaha gyereket egyáltalán? - kérdeztem meglepve. - Minek? A gyerek nem a mi fajtánknak való. Te is tovább fogod örökíteni az átkot. Ki tudja, mi lesz abból a gyerekből... - csóváltam a fejem. - Egyébként is, a gyereknevelést csak hagyjuk meg az emberi lényeknek. Nem értem, Salvatore is hogy képes három gyereket dajkálgatni. Egyszer majd Elena arra fog ébredni, hogy vérfürdő lesz a házban, és Damon valamelyik gyereken csámcsog éppen. Ez az ösztön, és a természet. Ezt nem lehet felülírni. Vagy te úgy gondolod, képes leszel rá?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 12, 2013 6:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

- Én is így gondolom. Ha egyszer, egészen véletlenül, nem mintha tervezném a közeljövőben, szóval ha úgy alakulna, hogy anya leszek, biztos nem fogok példát venni sem a nevelő- sem az igazi szüleimről. Mindkettőtől csak azt tanulhatnám el, hogyan hagyjam el a gyerekemet - jelentem nem kevés rosszallással a hangomban, aztán felülök az ágyon, és térdemet felhúzva a háttámlának dőlök, úgy várom be a boromat. Nem kell csalódnom, Klausnak etéren is remek az ízlése. A testvéres hasonlatára elnevetem magam.
- Többszörös vérfertőzést - adok neki igazat szélesen mosolyogva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 12, 2013 2:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Komoran hallgattam Hayley szavait, és teljes mértékben átéreztem az ő akkori fájdalmát. Sebeket nem láttam ugyan a testén egyszer sem, tehát az ottani büntetések nem jártak külsérelmi nyomokkal, de a lelki fájdalmakat nem mossa le semmi sem.
- A nevelőszüleid szemetek - állapítottam meg a végén, miközben feltápászkodtam, hogy elővegyek egy üveg bort a bárszekrényből. - És nem is szerettek igazán. A szeretet nem úgy működik, hogy feltételekhez van szabva. Ha igazán a lányuknak tekintettek volna téged, megoldást találtak volna a telihold problémáira is - nyomtam aztán Hayley kezébe egy pohár különlegesen finom, és édes nedűt, majd visszaültem az ágyra. - Néha olyan, ha a kettőnk sorsát látom, mintha te lennél a testvérem, és nem azok, akiket Mystic Fallsban hagytam. Bár azóta már vérfertőzést követtünk volna el - tettem hozzá vigyorral a képemen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 12, 2013 1:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Hosszan sóhajtok, majd egy kicsit elgondolkodóvá válik a tekintetem. Olyan részletei ezek a múltamnak, melyekről nem szívesen beszélek senkinek. De Klaus is őszinte volt velem, tartozok neki én is egy-két valós sztorival.
- Az árvaházak nem hiába nem épp népszerűek. A nevelőszüleim, azon kívül, hogy utcára tettek, amint kiderült, hogy mi is vagyok, igazából nem ártottak nekem. Jobban fájt az, hogy semmivé lettem a szemükben azok után, hogy évekig a szüleimnek mondták magukat - húzom el a számat, aztán folytatom. - Az árvaházi nevelők szigorúbbak voltak, szívesen használták a pálcát fenyítésre, meg aztán... a gyerekek egymás között is szeretik felmérni, hogy ki az erősebb, nem igaz? - forgatom a szemeimet. - Tulajdonképpen a szüzességem elvesztése sem egy kedves élmény volt... - teszem hozzá kicsit csendesebben. - De ha ilyenekről témázgatunk továbbra is, keríthetnél nekünk valami finom bort - vigyorodom el, aztán eszembe jut a korábban rendelt édesség is. Mennyi ideig tart már, míg kiérnek vele?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 10, 2013 6:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Hasra fordultam az ágyon, és elmerengve belenéztem a semmibe.
- Az erdő - böktem ki aztán, apró mosollyal. - Az erdő az én boldog emlékem. Mennyire szerettem már akkor is... ahogy most. Nem tudom, miért. Talán a farkasgének miatt, vagy csak eleve ott éreztem magam függetlennek, és szabadnak, ezt nem tudom. De kitűnő vadász voltam. Szerettem az erdőben lapulni, járni a vad után. Ha nem vadásztam, hát csak feküdni, nézni a lombok közt átcsillanó napfényt, érezni az avar illatát. Az erdő volt az én menedékem - néztem Hayleyre, aztán kiszaladt a számon a kérdés.
- Téged sosem bántottak? Az árvaházban.... vagy a nevelőszülőknél sem?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 10, 2013 5:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Elhúzoma a szám. Nem épp szívderítő, amiket hallok. Valamivel érthetőbb, Klaus miért vált olyanná, amilyen. Mikael meg egy igazi barom. Nincs is ezen mit ragozni. Viszont hozzászólni sem nagyon tudok már a témához.
- Na és valami szép élmény a gyerekkorodból? Valami, amire szívesen emlékszel vissza. Csak van olyan is - könyökölök fel még inkább Klaus felé fordulva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 10, 2013 4:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Lázadni? - nevettem fel. - Mikael ellen? Úristen, szétrúgta volt az egész falut, velünk az élen. Amúgy sem lett volna értelme. A többiekkel normálisan bánt. Keménykezűen, de rendesen. Hát persze, ők az ő gyerekei voltak... - emlékeztem vissza keserű dühvel. - Finn és Elijah voltak a mindenei. Finn egy valódi, bölcs politikus, Elijah pedig ugyanaz, bár kissé harcosabb formában. Úgy tervezte, halála után ők ketten vezetik majd a törzset. Kol fiatalabb volt nálam, de mindig jókedvű és pimasz volt, ráadásul bomlottak utána a nők, őt apám azért kedvelte. Bekaht, mert az egy szem lánya volt. Henryket pedig híres, dicső harcosnak szánta. Csak én lógtam ki a sorból. A többiek látták, hogyan bánik velem, de.... hogy mondjam... az apai tekintély akkor olyan volt, mint a szentírás. Nem lehetett szembeszállni vele. Amikor Elijah szűrte össze a levet Tatiával, őt bezzeg nem bántotta. Egyébként is... én már hozzászoktam bármihez. Engem kiskoromtól kezdve szidalmakkal, és ütésekkel neveltek - nyeltem nagyot.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 10, 2013 10:19 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Ujjamat óvatosan, alig érintve húzom végig az összeforrt sebhelyen, mintha attól tartanák, hogy fájdalmat okozhatok neki. Pedig ha jól sejtem, ez inkább már csak lelki sérülés, fizikailag nem fáj.
- Említettem már, hogy baromi elcseszett családod van? - kérdezem egy sóhajtásban, aztán leengedem a kezem. - Soha nem próbáltatok fellázadni ellene? Vagy nem is tudom... Amikor már idősebbek voltatok... Hisz ti a fivéreiddel többen voltatok, ő meg csak egyedül. Vagy minden szigora csak ellened irányult, és a testvéreid nem is próbáltak kiállni érted? - teszem fel a kérdés kicsit eltűnődve. Ennyi kegyetlenség és erőszak. Hogy lehet ezt sokáig szó nélkül tűrni? Vagy csak én vagyok olyan vakmerő, hogy a saját igazam érdekében szembe merek szállni az tőlem jóval erősebbekkel is?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 09, 2013 5:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Kérdezd Mikaelt, hogy miért - morogtam. - Tudja a fene. Talán mert ő maga is szemet vetett rá... nem tudom. Mindenesetre tény, hogy Tatia egy rossz házasságot, és egy gyereket hagyott hátra az Óvilágban. A férje elől szökött az Újvilágba, és bármennyire is fájt, ott kellett hagynia a kislányát. Mikael szemében ez egyet jelentett a szentségtöréssel. Egy szökött feleség... aki betelepül a falunkba... úgy érezte, hogy ezzel őt alázták meg, hiszen ő volt a falu vezetője. Gyűlölte ezért Tatiát, és megtiltotta az embereknek, közte nekünk is, hogy szóba álljunk vele. De hát a szívnek nem lehet parancsolni... és mi egymásba szerettünk. Amikor Mikael megtudta - sóhajtottam, és hátat fordítottam Hayleynek, hogy megszemlélje az ostor sebhelyeit a hátamon - ezt kaptam tőle.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 09, 2013 5:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Egy ideig csendben maradok, amíg emésztgetem magamban Klaus történetét. Egy részét már tudtam, de nagyrésze új volt nekem. Például fogalmam sem volt róla, hogy Klausnak volt egy öccse, aki az ő hibájából halt meg. Nagyon nehéz lehetett neki, már magában ez a tragédia is, aztán az átok... és a családja sem könyítette meg a dolgát.
- Miért zavarta Mikaelt a kapcsolatotok Tatiával? - teszem fel végül a kérdést egy sor töprengés után. Mert azt már értem, és igazából eddig is tudtam, hogy Klaus számára az első Petrova a nagy Ő. Valószínűleg ezt a vak is látta már ezer évvel ezelőtt is. Miért szúrhatott szemet a boldogságuk a nevelőapjának? Az nem lehet, hogy puszta rosszakarásból. Vagy mégis?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 09, 2013 4:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Elgondolkodom Hayley szavain. Hogy lehet néhány mondatba besűríteni ezer évet?
- Embernek születtem, vérfarkas átokkal - mondtam végül. - Mint te is kitaláltad, és hallgattad, Mikael nem az igazi apám. Mikor megérkeztünk ide, az Újvilágba, már éltek itt emberek... vérfarkasok. Anyámnak viszonya lett egyikükkel, így születtem meg én. Ami a gyerekkoromat illeti, mondjuk röviden úgy, hogy sok örömben és gyengédségben nem volt részem. Mikael pokollá tette az életemet - fintorogtam. - Volt egy öcsém... akivel elmentünk egy teliholdkor megnézni az átváltozó embereket. Akkor persze még mit sem tudtam a saját származásomról. Henryket megölte az egyik vérfarkas, és mivel én voltam az okozója a halálának... sejtheted a többit. Bár az első átváltozásig sosem jutottam el. A halála ráébresztette anyámat, hogy mind életveszélyben lehetünk. Hát azzá tettek minket, amik ma vagyunk. Nekem pedig elnyomták a vérfarkas énemet. Hosszú évszázadoknak kellett elmúlnia ahhoz, hogy felszabadítsam magamban, és hibriddé váljak. Ami az első kapcsolatot illeti... - könyököltem féloldalra - az első csók, az első szerelem, az első mámoros éjszaka... mind-mind Tatia nevéhez fűződik. Meg is kaptam érte a magamét Mikaeltől - vonaglott meg az arcom az emlékektől.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 09, 2013 4:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

- A-a... semmi - ingatom a fejem. - Fogalmam sincs, hogy miért kerültem árvaházba, hogy meghaltak, vagy lemondtak rólam. Eszembe jutott már, hogy talán azért nem akartak felnevelni, mert vérfarkasok, és úgy gondolták, jobb nekem nélkülük. De az is lehet... az is lehet, hogy tényleg nem élnek - sóhajtok. Ezen a ponton azonban úgy érzem, inkább kicsit terelném a témát.
- De úgy fair, ha te is mondasz valamit magadról. Meséld el az elsőket... mármint, oké, hogy ezer évvel ezelőtt voltál kölyök, de... gondolom az ember - vagy akármilyen lény - sosem felejti el az első alkalmakat. Az első szerelem, az első csók, vagy intim kapcsolat. Hacsak nem mindegyik Tatia volt. Vagy... az első ember, akinek az életét elvetted - vált kicsit sejtelmesebbre a hangom, és hasra fordulok mellette. Klaus gondolom már annyi életet megrövidített, hogy maga sem tudja, de tapasztalatból mondhatom, az első gyilkosságot egy vérfarkas soha nem felejti el. Lehet hogy morbid ilyet kérdezni, de mégis csak Klausról van szó, nyilván neki nem esik annyira nehezére erről beszélni, mint az átlagnak. Meg vérfarkasok között amúgy sem tabu az első átváltozás vagy annak kiváltása, kíváncsi vagyok Klaus verziójára.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 09, 2013 2:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Elvigyorogtam magam, ahogy Hayley mesélni kezdett. Az utolsó mondatai mintha egyenesen tükröt tartottak volna elém.
- Tényleg több bennünk a közös, mint gondolnád - jegyeztem meg. - Az igazi szüleidet sosem láttad? Nem látogattak egyszer sem meg? Egy levél, egy fénykép, vagy bármi más? Sosem volt kapcsolatod velük? - érdeklődtem, és közben élveztem, ahogy a karomat cirógatta.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 09, 2013 12:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

- Komolyan? A gyerekkorom? Aaah... édes! Rögtön bele a közepébe... - nevetem el magam, ujjamat egyszer-kétszer végighúzom a lábán, amit odapakolt nekem, aztán inkább odafúrom magam mellé, és a karját kezdem cirógatni. - Nem valami izgalmas szakasza az életemnek. Inkább gyászos, magányos, keserű...Árvaházak és nevelőszülők. Kétszer maradtam tovább egy helyen. Az egyik a nevelőszüleimnél, akik tovább a gondomat viselték, viszont kitették a szűröm, amikor kiderült, hogy vérfarkas vagyok. Aztán az árvaházban... Ott egy igazán közeli barátnőm volt, Courtney. Vele most is tartom a kapcsolatot. Egyébként szerintem nyilvánvaló, hogy nem voltam épp mintagyerek. Vagy én kerestem a balhékat, vagy a baj keresett engem... - fejezem be egy vállvonással.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 09, 2013 11:47 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Van étvágyad, az tény - jegyeztem meg, mikor Hayley letudta a rendeléseket, és kiszolgálta magát a szekrényemből. - Hogy miről beszélgessünk? Bármiről - helyezkedtem el kényelmesen, lábam pimasz módon az övére rakva, mintha visszakértem volna az előbbi fürdőbeli gyengédségemet. - A gyerekkorodról. Hol éltél? Milyen gyerek voltál? Az én gyerekkorom nagyon régre húzódik vissza. Ha valaki más, nem is olyan régi fiatalságáról hallok, az mindig olyan nekem, mint egy másik világ.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 09, 2013 11:30 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Egy szemöldök felvonással veszem tudomásul, hogy ismét az én véremből akar vacsorázni, aztán egy sóhajtással inkább a telefonhoz megyek. Rendelek többféle édességet is, aztán hirtelen ötlettel újra tárcsázok, mert megkívántam a gyümölcsöt. Amúgy sem árt egy kis vitamin, ha számolok a vérveszteséggel is. Végül kiszolgálom magam, és szerválok egy pólót Klaus szekrényéből. Nincs kedvem most átmenni a saját szobámba tiszta ruha után kutatni, éjszakára ez a póló is megteszi, Klaus csak nem bánja.
- Szóval miről akarsz társalogni? - kérdezem letelepedve mellé az ágy szélére.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 09, 2013 10:34 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Vannak vámpírok, akik esznek emberi ételt - sétáltam át a szobába, és magamra rángattam egy nadrágot. - Az olyan aljadék-félék, mint Salvatore. Nekem nem fűlik a fogam az ilyesmihez. Mondjuk talán, öt évben egyszer előfordul - vetettem el magam az ágyon. - Szóval, csak magadnak rendelj - intettem a telefon felé. - Tudod... amit te eszel, azt én is érzem a véreden. Én ebben a formában képzelem el az édességet - vigyorogtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 08, 2013 6:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

- Héé.. nem is ájultam el - játszom a felháborodottat egy kicsit, de aztán megint nevetek. - Most nem érzem magam éhesnek, viszont kedvem lenne valami süteményhez, vagy egyéb édességhez. Te szereted az édeset? Igazából fogalmam sincs, hogy a vámpírok egyáltalán szoktak-e vagy szeretnek-e enni, fogyasztani bármit a véren kívül, vagy maximum csak a látszat kedvéért...? Majd ezt is elmesélhetnéd a beszélgetés közben - küldök Klaus felé egy mosolyt, és akkor ezt veheti is beleegyezésnek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 08, 2013 6:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Oh, hát itt a félreértés - szálltam ki a kádból magam is, egy törülközőt csavarva a derekam köré. - Nem akarok aludni. Legalábbis most még. Beszélgessünk. Annyi mindent nem tudok még rólad, és te sem tudsz rólam. A múltadról, a múltamról - vontam vállat. - Akarod, hogy rendeljek neked valami ételt? Azok után, hogy kiadtál mindent, nem sok minden lehet a gyomrodban. És már ismerjük a következményét. Ájult nőkkel meg nem tudok mit kezdeni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 08, 2013 6:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Összeszűkűlő szemmel figyelem Klaust, míg befejezem a tisztálkodást. Alvás közben fogjuk megoldani a Silas gondot? Na vajon hol sántít ez a terv? A fejemet ingatom, de mosolygok, és kiemelkedem a kádból, majd csórok magamnak hamar egy törölközőt.
- Azt hiszem, nem aludtam együtt senkivel már... hát fogalmam sincs, mióta - nevetek fel halkan. Ez nem ellenvetés, csupán megjegyzés. - Nos, mint mondtam, néha tényleg igazán meg tudsz ám lepni... - tekerem magam köré az anyagot.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 08, 2013 3:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Néha nekem is vannak szeretetrohamaim, látni is azon, ahogy Hayleyt ölelgettem, ám most elengedtem, és néztem, ahogy visszaült a helyére.
- Hát, még mindig meg tudjuk lepni egymást, úgy hiszem - kezdtem el magam lecsutakolni, majd mikor végeztem, vigyorogva Hayleyhez vágtam a szivacsot. - Aludj ma velem - mondtam neki aztán hirtelen. - Tudom, van saját szobád, de... egyszerűen csak dumáljunk. Mesélj az életedről, én is mesélek az enyémről. És ki tudja, talán közben megtaláljuk a Silas-féle probléma megoldását is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 08, 2013 11:50 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Annyira el vagyok mélyedve az egyre keserűbb gondolataimban, hogy csak félig regisztrálom a tényt, hogy Klaus magához húz. A mellkasának dőlök, és lehunyom a szemeimet, de a szavaitól kicsit észhez térek, és elmosolyodom.
- Elárulok valamit: én sem vagyok ölelkezős típus. - Ahhoz közel is kéne engednünk valakit magunkhoz, hogy így összebújjunk. Persze az más, ha egy régen látott barátot megölelek, de ilyen meghitt értelemben én sem vagyok ehhez hozzászokva.
- De így most tényleg jobb. Azért annak ellenére, amiket az előbb elmondtam rólad, ha úgy is tűnhet, hogy kissé már kiismertelek, ilyenkor mindig újra és újra meglepsz. Amikor ilyen figyelmes vagy velem... Tudod, én még most sem várom soha egy percig sem, hogy pátyolgass engem. Kemény csaj vagyok - vigyorgok fel rá, és visszafolytom a nevetésem. - De azért jól esik - vallom be egy kicsit halkabban, és egy gyors puszit adok a nyakára, aztán elfordulok. Azt hiszem, a víz lassan kezd kihűlni, miközben így áztatjuk magunkat.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Vissza az elejére Go down
 

Klaus szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» Klaus szobája
» Klaus szobája
» Erin és Klaus szobája
» Delena szobája / Farrah szobája
» Klaus Mikaelson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: New Orleans-i lakások-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •