Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Delena szobája / Farrah szobája Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Júl. 27, 2012 12:28 pm
Ugrás egy másik oldalra
Előzmények - 02.



Damon Salvatore
Vámpír - Szívtipró



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 13874
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

(hálószoba)

- Ugrás az ágyba kincsem - mondtam Delenának, aki nem is kérette magát, kényelmesen elhelyezkedett, én pedig fél kézzel betakartam, mert a másik karomban Davidet tartottam.
- Aludj jól - simogattam meg Delena haját, aki hirtelen felült, és anélkül hogy mondtam volna, hatalmas puszit adott Davidnek.
- Te egy igazi angyal vagy, édesem - öleltem magamhoz az apró emberként. - Nagyon szeretünk édesem... - mosolyogtam rá, hogy aztán mikor lehunyta a szemeit, óvatos léptekkel sétáljak ki innen.

(David szobája)
_________________
Damon

Hétf. Júl. 09, 2012 20:34



Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16583
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

(Hátsókert)

Damon pelenkát, és ruhát adott Delenára, miközben én David-et figyeltem a karjaimban. Még mindig mélyen aludt, meg se hatotta a helyszínváltás.
Delena végül ágyba került, és miután Damon betakargatta, és egy puszit adott neki, lassan lehunyta a szemeit.
Kifelé menet még David-et is letettük a szobájában, gyengéden betakarva őt is, majd a háló felé indultunk meg.

(Háló)
_________________
:: Don't Speak - No Doubt ::



Csüt. Júl. 05, 2012 21:02



Damon Salvatore
Vámpír - Szívtipró



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 13874
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

(David szobája)

Delena saját maga szedte elő a szekrényből a pizsamáját, és büszkén nézett rám mikor elkezdtem átöltöztetni.
- Te már egy igazi okos nagylány vagy - ámélkodtam, miközben ráadtam az éjszakai ruháját, aztán ő is gyorsan ágyba került.
Felkapcsoltam az akvárium kékes lámpáját, és leültem az ágy szélére. Lassan simogattam Delena hátát, míg le nem hunyta a szemeit, és nemsokára csak a szuszogása árulta el, hogy már ő is az álmok világában jár.
- Aludj jól édesem - nyomtam egy puszit a hajára, aztán felkeltem, és az ajtót résnyire nyitva hagyva visszasétáltam a konyhába.

(folyt. ott)
_________________
Damon

Vas. Júl. 01, 2012 06:06



Damon Salvatore
Vámpír - Szívtipró



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 13874
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

(nappali)

Betettem Delenát az ágyába, felkapcsoltam az akvárium éjjeli világítását, és a kékes fény megvilágította kissé a szobácskát.
- Szép álmokat hercegnőm - simogattam a haját, és a fürdő, mese, és kaja után nem is kellett csak néhány perc, hogy Delena mély álomba merüljön.
- Akkor vigyük a fiatalurat - mosolyogtam Elenára. - Aztán jöjjön, aminek jönnie kell - sóhajtottam még egy nagyot a végén.

(David szobája)
_________________
Damon

Szer. Jún. 27, 2012 18:05



Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16583
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

(konyha)

David lelkesen húzta még mindig a lóbőrt, mikor beértünk Delena szobájába, ő pedig befeküdt az ágyába egy kis kuncogás után, és lehajolva gyengéden betakargattam. - Aludj szépen, jó? Most már anyu is itthon van, és nincs mitől félni... - utaltam Tatiára, és megsimogattam az arcát. - Szép álmokat - mosolyogtam még rá.
Betértem még David szobájába, hogy őt is hasonló procedúrával lefektessem, és betakargassam, aztán a háló irányába indultam meg.

(Hálószoba)
_________________
:: Don't Speak - No Doubt ::



Kedd. Jún. 26, 2012 15:45



Charlotte Tatia Petrova
Vampire - Original Doppelganger



Csatlakozott: 2011.09.18. Vasárnap 20:16
Hozzászólások: 1325
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

David szobája

« Ugye megígéred nekem, hogy amint elmegyek te nem ordibálod végig a házat, hogy én nem is az anyukád vagyok? » Damont még a kert felől hallottam szöszmötölni, neki pedig még nem lehetett olyan kifinomult a hallása, mint nekem, így nem kellett tartanom a lebukásveszélytől sem. Delenával nyíltan megbeszélhettük a kis problémáinkat, hiába durcogott. « Okos kislány vagy te, de hát mit vártam? Az apádnak is van sütnivalója és az anyád sem ma jött le a falvédőről, akármennyire is fáj most ezt bevallanom. De elárulok valamit... én vagyok a te nagyon-nagyon-nagyon öreg ősöd. Ezért nézek ki úgy, mint az anyukád. » Megfogtam a kislányt a hóna alatt, felültettem a pelenkázóra és leöltöztettem. « Most ne mocorogj, mert akkor mindkettőnknek nehezebb lesz és ha apukád rájön erre a kis turpisságra, akkor az anyukáddal veszekedni fognak. Ezt pedig nem akarod, ugye? » Delena engedelmeskedett, mindenféle nehézség nélkül tudtam átpelenkázni, amibe eléggé belejöttem. Még egy nap és újra tiszta profi leszek.
Átöltöztettem a kislányt a pizsamájába és ágyba raktam, még be is takargattam. Mérges szemekkel nézett rám, de most nem kezdhettem el neki esti mese gyanánt elmagyarázni, hogy mi is folyik körülötte. « Holnap már itthon lesz az anyukád, legalábbis nagyon remélem. Addig velem kell beérned, de mint már mondtam, nem bántalak titeket. » A kislány bólintott és olyan szemekkel nézett rám, hogy egyszerűen ehetetlenség volt kitalálni, most belenyugodott-e vagy nemsokára kirohan és üvölteni kezd. « Igazi Petrova vagy. » Elégedett mosoly ült ki az arcomra és megráztam a fejem. Felkeltem Delena ágya mellől, hogy elinduljak kifelé, de az ajtónál megálltam. « Jó éjszakát, kicsi Delena. » Leoltottam a villanyt és egészen addig az ajtónál álltam, míg a kislány el nem aludt. Csak azután mentem a konyhába.

Konyha
_________________
Tatia Petrova - The Original Petrova Bitch ;; Beyoncé - Broken-Hearted Girl

❝ Arra vágyom, hogy mindent eldobva fussak hozzád, de mintha ólomsúly lenne a lábamon, és tudom, hogy nem dobhatom le. Most már én is tudom, mit jelent az, hogy bárcsak! ❞

Vas. Jún. 24, 2012 17:34



Charlotte Tatia Petrova
Vampire - Original Doppelganger



Csatlakozott: 2011.09.18. Vasárnap 20:16
Hozzászólások: 1325
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

Nem volt szükségem alvásra. Vámpír vagyok, a szervezetem bírja nyugodtan eltöltött órák nélkül is, de azért hülyén venné ki magát, ha néhanapján nem hunynánk le a szemünket. És szinte észre sem vettem, hogy a nap sugarai már nyaldossák az ablakpárkányt, de megörültem neki. Tehát Elena nemsokára hazaér, én pedig mehetek vissza a saját kis életembe, ő meg visszakapja az övét. Nagyon mertem remélni, hogy Oliver meg tudja tenni, amit akart, mert ha nem, nem fogok jót állni magamért.
Arra kaptam fel a fejem, hogy a még mindig alvó kislány a másik oldalára fordult. Észre sem vette, hogy egész éjszaka itt ültem mellette, már csak abból lehet baj, ha esetleg ő rájön vagy megérzi, hogy én nem is az anyja vagyok. Hogy ebben az esetben mit csinálnék..na az lenne az ösztönök dolga.
Így mielőtt Delena felébredt volna, inkább elhagytam a szobát. Mindenesetre jobb megelőzni a bajt, főleg, hogy őt soha nem bántanám. Hiszen csak egy gyerek.

Konyha
_________________
Tatia Petrova - The Original Petrova Bitch ;; Beyoncé - Broken-Hearted Girl

❝ Arra vágyom, hogy mindent eldobva fussak hozzád, de mintha ólomsúly lenne a lábamon, és tudom, hogy nem dobhatom le. Most már én is tudom, mit jelent az, hogy bárcsak! ❞

Szomb. Jún. 23, 2012 14:56



Charlotte Tatia Petrova
Vampire - Original Doppelganger



Csatlakozott: 2011.09.18. Vasárnap 20:16
Hozzászólások: 1325
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

Hálószoba

Nem gondoltam volna, hogy már ez a kis idő is, amit Elenaként töltöttem ki tud akasztani, de így történt. Ebből látszott igazán, mennyire különbözőek vagyunk mi ketten. Mint a tűz és víz. Nem voltam én hozzászokva ezekhez a nagyfokú érzelmekhez, a töménytelen mennyiségű szeretethez és a családos élethez, ezért alig vártam, hogy becsukhassam magam mögött a szobaajtót és ha ordítani nem is ordíthattam, legalább egy kicsit kifújjam magamból a szuszt, hogy megnyugodjak.



Oliver ezért az ötletéért még kapni fog, ha neki is lenne hasonmása, legszívesebben én is eljátszatnám vele ugyanezt. Na de nem baj, kitalálok én még neki addig valami büntetést. Bár jobban belegondolva, az elég nagy büntetés lesz, ha meghal... ami ha így haladunk nemsokára el is jöhet. Mondhatom, megérte visszahozni az életbe, állandóan csak megöleti magát.
Halkan nyitottam be abba a szobába, amiben már az előbb jártam. A kislány szobája volt, Delenáé, akivel megfenyegettem a szüleit. Valamiféle késztetést éreztem arra, hogy megnézzem őt. Talán az lehetett az oka, hogy a leszármazottam volt és mivel Elenára hasonlított, ezért rám is...
Leültem a fotelba az ágya mellé és csak néztem a kislány. Olyan nyugodtan aludt, én pedig csak rezdületlenül néztem őt, szinte visszarepülve az időbe. Jobban belegondolva hasonlított az én kislányomra is, de ezen nem is csodálkoztam, hiszen ő is a vérvonalam tagja volt. Több, mint ezer év és még mindig sorra születnek a Petrovák. Mert ez a kislány is egy Petrova volt, nem számít, milyen hosszú idő telt el a legelső születése óta. Erre a gondolatra pedig elmosolyodtam és tovább figyeltem a békésen szuszogó Delenát.


_________________
Tatia Petrova - The Original Petrova Bitch ;; Beyoncé - Broken-Hearted Girl

❝ Arra vágyom, hogy mindent eldobva fussak hozzád, de mintha ólomsúly lenne a lábamon, és tudom, hogy nem dobhatom le. Most már én is tudom, mit jelent az, hogy bárcsak! ❞

Pént. Jún. 22, 2012 20:23



Damon Salvatore
Vámpír - Szívtipró



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 13874
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

Gyengéden betakargattam Delenát, letöröltem a kis nyálat a szája sarkából, aztán megfogtam Elena kezét.
- Remélem a fiatalúr sem ébred fel, ha bemegyünk - mosolyogtam. - Mert akkor ma éjjel valamelyikünk biztosan nem alszik.

(David szobája)
_________________
Damon

Pént. Jún. 22, 2012 18:21



Charlotte Tatia Petrova
Vampire - Original Doppelganger



Csatlakozott: 2011.09.18. Vasárnap 20:16
Hozzászólások: 1325
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

Idefelé jövet próbáltam észrevétlenül végigpásztázni a lakást. Be kellett valljam, hogy jó ízlésük volt, igazi kis családi fészek az otthonuk. De mi mást vártam volna egy kétgyerekes házaspártól?
Beléptünk a szobába és egy alvó kislányra tévedt a tekintetem. Szóval ő volt Delena, Oliver lánya. Így jobban megnézve nem nagyon hasonlított rá... de hát lány, a hasonmás vérvonal egyik további hordozója. Az anyjára kellett, hogy hasonlítson.
Hirtelen nem tudtam mit mondani, amikor Damon lehajolt hozzá, hogy megpuszilja. Látszott rajta, hogy mennyire szereti... ennek hatására pedig önkéntelenül is elmosolyodtam. « Kicsi lányom. » Guggoltam le én is mellé és gyengéden megsimogattam az arcát. Bár nem a lányom volt, de a leszármazottam...
_________________
Tatia Petrova - The Original Petrova Bitch ;; Beyoncé - Broken-Hearted Girl

❝ Arra vágyom, hogy mindent eldobva fussak hozzád, de mintha ólomsúly lenne a lábamon, és tudom, hogy nem dobhatom le. Most már én is tudom, mit jelent az, hogy bárcsak! ❞

Pént. Jún. 22, 2012 18:16



Damon Salvatore
Vámpír - Szívtipró



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 13874
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

(konyha)

Óvatosan benyitottam az ajtón, és azonnal elöntötte a szívemet az az érzés, amit csak egy apa érezhet a lánya iránt.
Az akvárium lámpája kékes fénnyel világította meg a szobát, átláthatóvá téve kissé az éjszakai sötétséget. Delena mélyen aludt, kezét-lábát szétvetve. Látszott, hogy nemrég betakarhatták, de álmában újra lerúgta magáról a takarót, és mély álmában egy keskeny nyálcsík csordogált a szájából.
- Édes kicsi hercegnőm - hajoltam le, hogy egy puszit nyomjak a hajára, de ő meg se rezzent. - Itthon van apu és anyu - suttogtam. - És nagyon-nagyon hiányoztál nekik.
_________________
Damon

Pént. Jún. 22, 2012 18:11



Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16583
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

(konyha)

Delena magától feküdt be az ágyába, de azért a vigyor még ott játszott az arcán, ahogy körbenézett. Látszott rajta, hogy mennyire tetszik neki, amit kapott.
- Aludj szépen, kicsim. Holnap még megesszük a tortát, ami megmaradt - mosolyogtam rá, és megpuszilgattam. Ott maradtam mindvégig mellette, míg el nem aludt, aztán felálltam, és elindultam kifelé.

(Háló)
_________________
:: Don't Speak - No Doubt ::



Hétf. Jún. 18, 2012 20:22



Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16583
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

Mosolyogva figyeltem, mik kerülnek ki a táskából, és mikor a két gyerek megpillantotta a nem kis méretű plüssdelfineket, rögtön elkapták Damon kezeiből, és hálás tekintettel pislogtak fel rá, ahogy csak a gyerekek képesek ilyesmire.
- Mehetünk. Úgy nézem, lesz még mit összekenni - kuncogtam.

(konyha)
_________________
:: Don't Speak - No Doubt ::



Vas. Jún. 17, 2012 17:43



Damon Salvatore
Vámpír - Szívtipró



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 13874
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

- És ha már a boldogságnál tartunk - mondtam, aztán elővarázsoltam a hátizsákból azt, amit még a vidámparkban vettem, és egyik gyereknem sem tűnt fel.
- Még egy kis ajándék, ha már annyira tetszettek azok a delfinek - nyomtam a kezükbe a plüssöket, Adamnek a kéket, és Delenának a szürkét.
- Nos.... mehetünk, és megkóstolhatjuk azokat a süteményeket, és a tortát? - kérdeztem.


_________________
Damon

Vas. Jún. 17, 2012 17:37



Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16583
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

Amint Delena még mindig ide-oda pislogott, lelkesen kaparintva meg majdnem mindent, odabújtam Damon karjai alá, és meghatottan figyeltem a lányom boldogságtól felfűtött kis arcocskáját...
- Ennél szebb ajándékot nekünk sem lehetett kitalálni... annál nincs szebb, mikor egy kisgyerek boldog... - motyogtam Damon fülébe boldog mosollyal.
_________________
:: Don't Speak - No Doubt ::



Vas. Jún. 17, 2012 17:26



Damon Salvatore
Vámpír - Szívtipró



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 13874
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

- Hát ennek a gyereknek öröm ajándékot adni! - emeltem fel nevetve Delenát, de rögtön le is tettem, és néztem, hogyan kap-ide oda, mintha el sem tudná hinni, hogy ez itt mind-mind az övé.
- Most már nem fogsz David sírására felkelni édesem. És a barátaid mind itt vannak veled - mutattam a falakra. - Holnap áthozom ide az akváriumot is, és akkor tényleg tökéletes lesz.
_________________
Damon

Vas. Jún. 17, 2012 17:21



Elena Gilbert Salvatore
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 16583
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

Követtem Damont és Delenát, már magam is izgatottan, hogy hogyan is sikerülhetett a szoba, de csupa jó érzés kavargott bennem. Delena arcán úszott, hogy mennyire akarja már látni a nagy ajándékot, amit készítettek neki, és amint kinyílt az ajtó, és elénk tárult a szoba, hát azt hittem, Delena egy pillanatra elszédül, annyira meglepődik, hogy milyen szépet is kapott ajándékba...
- Nagyon... nagyon gyönyörű - mondtam megmelegedő mosollyal, miközben Delena még mindig állt, de aztán elkezdett fel-le szaladgálni a szobában, vidáman kuncogva, megtapogatva a falon a tapétán a halakat, majd kinyitotta a kis ládikát, amiből kihullott pár játéka.
_________________
:: Don't Speak - No Doubt ::



Vas. Jún. 17, 2012 17:17



Damon Salvatore
Vámpír - Szívtipró



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 13874
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

(konyha)

Kitártam a bezárt ajtót, és besétálva az én állam is leesett a látványtól.
A négy falon négy poszter, négy különféle halról. A teljes falat beborította mind a négy, olyan érzést kölcsönözve a szobának, mintha a tulajdonosa a tenger fenekén csücsülne. A legnagyobb fal mentén ott állt Delena ágya, a szekrény, egy kis asztal vele szemben egy kis székkel, a sarokban pedig a "kincsesláda", tömve játékokkal. Egy kék-sárga mintás szőnyeg, és halakkal teli függöny egészítette ki a dekorációt.
- Ez gyönyörű lett - mondtam magam is őszintén, és Delenára nézve komolyan tartottam tőle, hogy a gyerek sokkot kap a hirtelen élménytől.
_________________
Damon

Vas. Jún. 17, 2012 17:14



Damon Salvatore
Vámpír - Szívtipró



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 13874
Tartózkodási hely: Mystic Falls Hozzászólás témája:

(ház)

- Ez az a szoba - tártam ki az ajtót a munkások előtt. - Egyedül a négy falat, és a csillárt hagyják meg. Minden más mehet innen - adtam engedélyt. - Ugye megvan, hová kell szállítaniuk? - kérdeztem, mire az egyikük bólogatott, és - mint valami leckét - felmondta az alapítvány nevét és címét.
- Stimmt - ásítottam nagyot. - Kérnek egy kávét? Mert nekem jól esne - indultam meg a konyha felé. Még rájuk akartam szólni, hogy csendesen, és ne ébresszék fel a gyerekeket, de aztán rájöttem, hogy egy szobát nyilván nem lehet lábujjhegyen kipakolni, hát csak legyintettem egyet, és hagytam, hogy azt csinálják, amiért itt vannak, és amihez értenek.

(konyha)
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Delena szobája / Farrah szobája Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Júl. 27, 2012 12:27 pm
Ugrás egy másik oldalra
Előzmények - 01.


Victoria de Bellefleur
Boszorkány



Csatlakozott: 2011.07.21. Csütörtök 18:59
Hozzászólások: 2509
Elküldve: Hétf. Márc. 12, 2012 18:15 Hozzászólás témája:

A függönyök széthúzva maradtak, így a napsugarak hamar ébresztettek. Na meg mellette valami istenifinom illat is...
Felültem és meglepetten néztem körbe, de aztán már beugrott minden.

(Konyha)
_________________

https://www.youtube.com/watch?v=JRfuAukYTKg&ob=av2e

Vissza az elejére


Victoria de Bellefleur
Boszorkány



Csatlakozott: 2011.07.21. Csütörtök 18:59
Hozzászólások: 2509
Elküldve: Hétf. Márc. 12, 2012 17:48 Hozzászólás témája:

(Konyha)

A szobába lépve körülnéztem. Egészen szép kis szoba volt, bár megszólalásig látszódott rajta, hogy alkalmazkodik a korhoz, és egy igazi fiatal lánynak készült. A gitár, a képek... nem a régi világból valóak voltak, ahogy az ember lánya várná azt egy vámpírtól.
Lefeküdtem az ágyba. Eléggé szokatlan volt, főleg hogy nem terveztem be, de mire végiggondoltam az egészet, el is nyomott az álom.
_________________

https://www.youtube.com/watch?v=JRfuAukYTKg&ob=av2e

Vissza az elejére


Damon Salvatore
Vámpír



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 11776
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Csüt. Dec. 15, 2011 17:16 Hozzászólás témája:

- Mert szívdöglesztő vagyok, okos, és szexi - mosolyogtam rá, és remegve cirógattam, de ekkora egy puffanás hatolt el a fülemig.
- Delena? - emeltem fel a fejem, majd az apró hangot hallva, amit ezt követte, kipattantam az ágyból, még kissé reszkető lábakkal felrántottam a nadrágomat, és rohantam a háló felé.

(folyt. ott)
_________________
Damon



Számtalan magányos perc
Most tünjetek nyomtalan el.
Megtaláltam kivel boldogan élhetek
Kinek szemébe őszintén nézhetek.
Csak ő és senki más
Szívem mást nem lát
Csak téged, kit szeretek
Kivel igazán szerelemben élhetek.

Vissza az elejére


Elena Gilbert
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 13123
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Csüt. Dec. 15, 2011 16:37 Hozzászólás témája:

Nem kellett sokat várnom, hogy megérezzem azt, hogy ő is megrázkódott és követett engem, majd talán pillanatok, talán percek teltek el, hogy felemeltem a fejemet és ugyan már kevésbé zihálva, de végigsimítottam az arcát. - Nem is érdemellek meg téged... egyáltalán nem - ráztam a fejemet, és félresöpörtem nedves hajamat az arcomból.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=s6TtwR2Dbjg&ob=av2e

https://www.youtube.com/watch?v=iLi_osYNsOU

Vissza az elejére


Damon Salvatore
Vámpír



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 11776
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Csüt. Dec. 15, 2011 16:19 Hozzászólás témája:

Azt hittem nem bírom tovább, és ő hoppon fog maradni, de szerencsére nem így történt. Megrándult a teste, az eddigieknél is hevesebben kapkodta a levegőt, aztán rám borult, és magamhoz szorítottam én magam is elfulladt lélegzettel, miközben gyönyöröm jelét a testébe engedtem.
Aztán csak feküdtem alatta ziláltan, borzosan, oxigén után kapkodva, de a kezeim még így is a hátát simogatták kedvesen.
_________________
Damon



Számtalan magányos perc
Most tünjetek nyomtalan el.
Megtaláltam kivel boldogan élhetek
Kinek szemébe őszintén nézhetek.
Csak ő és senki más
Szívem mást nem lát
Csak téged, kit szeretek
Kivel igazán szerelemben élhetek.

Vissza az elejére


Elena Gilbert
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 13123
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Csüt. Dec. 15, 2011 16:07 Hozzászólás témája:

Az arcán játszottak az érzelmek, és tudtam, hogy erőnek erejével kell visszafognia magát...
Lehajoltam hozzá, ahogy hívott és viszonoztam a csókját kedvesen, miközben a mozgáson már felgyorsult és kapkodó lélegzettel éreztem, hogy nekem sem kell sok már...
Pillanatokon belül megfeszült a testem, erősen felnyögtem és a mellkasára borultam, heves légzéssel és próbáltam lassan... lassan visszatérni a szobába, várva, hogy ő is elérjen pda, ahová én.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=s6TtwR2Dbjg&ob=av2e

https://www.youtube.com/watch?v=iLi_osYNsOU

Vissza az elejére


Damon Salvatore
Vámpír



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 11776
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Csüt. Dec. 15, 2011 15:46 Hozzászólás témája:

- Oké - ennyit voltam képes kipréselni magamból, ahogy folyamatosan mozgott rajtam... és talán a két hét cölibátus... talán a visszakapott szerelem érzése tett róla, de éreztem, hogy én mindennél jobban közeledem, próbáltam hát visszatartani magam, hogy ő is beérhessen engem.
- Gyere ide - súgtam, és amennyire a gömbölyödő hasától lehetett, magamhoz húztam, hogy csókoljam a száját, szenvedélyesen, édesen, szerelmesen.
_________________
Damon



Számtalan magányos perc
Most tünjetek nyomtalan el.
Megtaláltam kivel boldogan élhetek
Kinek szemébe őszintén nézhetek.
Csak ő és senki más
Szívem mást nem lát
Csak téged, kit szeretek
Kivel igazán szerelemben élhetek.

Vissza az elejére


Elena Gilbert
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 13123
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Szer. Dec. 14, 2011 20:59 Hozzászólás témája:

- Én is szeretlek... - nyögtem fel, ahogy mozogni kezdett, és igyekeztem átvenni az ő mozgását, ami lassan meg is történt, a mellkasára támaszkodtam és lehunytam a szemeimet, úgy éreztem egyre jobban azt a csodát, amit ő volt képes adni nekem egyedül... - Minden... elmúlt napot... be kell pótolnunk... szép sorjában... - nyögtem a fülébe és végigsimítottam a verejtékező arcát, egyre jobban átvéve a mozgását, egyre nagyobb sóhajokkal.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=s6TtwR2Dbjg&ob=av2e

https://www.youtube.com/watch?v=iLi_osYNsOU

Vissza az elejére


Damon Salvatore
Vámpír



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 11776
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Szer. Dec. 14, 2011 20:55 Hozzászólás témája:

- Abban nem lesz hiba - vigyorogtam el magam, aztán megfogtam a csípőjét, és óvatosan mozgatni kezdtem magamon.
- Szeretlek, Elena. Nagyon szeretlek - suttogtam neki közben, és a melleit simogattam, hogy őt is minél jobb érzések kerítsék hatalmukba.
_________________
Damon



Számtalan magányos perc
Most tünjetek nyomtalan el.
Megtaláltam kivel boldogan élhetek
Kinek szemébe őszintén nézhetek.
Csak ő és senki más
Szívem mást nem lát
Csak téged, kit szeretek
Kivel igazán szerelemben élhetek.

Vissza az elejére


Elena Gilbert
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 13123
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Szer. Dec. 14, 2011 20:52 Hozzászólás témája:

Hagyta, hogy folytassam egy ideig, de aztán magához húzott és megcsókolt, pár pillanaton belül pedig már éreztem is őt magamban, ettől pedig mámorosan felnyögtem és erősebben fontam a lábamat a dereka körül.
A homlokomat a vállának döntöttem, a légzésem felgyorsult és lehunytam a szemeimet, miközben felfogtam azt a szót, amit utoljára kimondott. - Akkor... tégy magadévá... - hajoltam vissza a szájához és úgy csókoltam meg, ahogy már régen nem.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=s6TtwR2Dbjg&ob=av2e

https://www.youtube.com/watch?v=iLi_osYNsOU

Vissza az elejére


Damon Salvatore
Vámpír



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 11776
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Szer. Dec. 14, 2011 20:47 Hozzászólás témája:

Egy apró puszi még a köldökömön... aztán a mámor, ahogy a szájába fogadott.
Szaporán nyögdécseltem, és azt kívántam, bár sose érne ez véget... csodálatos volt, amit csinált velem.
Percekig tartott, míg hagytam, hogy elvarázsoljon, aztán megállítottam, és felhúztam magamhoz egy csókra, míg az egyik lábát átemeltem a csípőmön.
- Akarlak - csúsztam bele lágyan, és telve óvatossággal.
_________________
Damon



Számtalan magányos perc
Most tünjetek nyomtalan el.
Megtaláltam kivel boldogan élhetek
Kinek szemébe őszintén nézhetek.
Csak ő és senki más
Szívem mást nem lát
Csak téged, kit szeretek
Kivel igazán szerelemben élhetek.

Vissza az elejére


Elena Gilbert
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 13123
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Szer. Dec. 14, 2011 20:34 Hozzászólás témája:

A buzdító szavait hallva már semmivel nem lehetett volna belőlem a vágyakozást kimosni. - Nem fogom abbahagyni... - ráztam meg a fejemet, majd egy apró puszit adtam még a köldökéhez, utána csúsztam még annál is lejjebb, hogy nemsokára a számmal kezdjem el kényeztetni, erősen remélve, hogy nem "jöttem ki a gyakorlatból".
A kezeimmel is simogattam őt és igyekeztem minél nagyobb vágyat és élvezetet kelteni benne...
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=s6TtwR2Dbjg&ob=av2e

https://www.youtube.com/watch?v=iLi_osYNsOU

Vissza az elejére


Damon Salvatore
Vámpír



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 11776
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Szer. Dec. 14, 2011 20:30 Hozzászólás témája:

- Milyennek lássalak, ha tényleg az vagy? - nyögtem, aztán engedelmesen hanyatt feküdtem, ő pedig megcsókolt, az ajkamba harapott, és mozgatni kezdte a kezét, de közben lassan megindult a testemen lefelé.
- Igen... nagyon jó - motyogtam. - Kérlek, ne hagyd abba... folytasd - könyörögtem neki.
_________________
Damon



Számtalan magányos perc
Most tünjetek nyomtalan el.
Megtaláltam kivel boldogan élhetek
Kinek szemébe őszintén nézhetek.
Csak ő és senki más
Szívem mást nem lát
Csak téged, kit szeretek
Kivel igazán szerelemben élhetek.

Vissza az elejére


Elena Gilbert
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 13123
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Szer. Dec. 14, 2011 20:25 Hozzászólás témája:

- Mert te annak látsz... - motyogtam halkan, és még mindig lehunyt szemekkel, nagy sóhajokkal fogadtam azt, amit velem tett, mígnem a férfiasságához nem húzta a kezét, én pedig rögtön meg is mozdultam alatta, jelezve, hogy szeretném, ha kiengedne maga alól.
Fölé kerültem, a szájához hajolva csókoltam meg, majd haraptam finoman az alsó ajkába, miközben gyengéden mozgatni kezdtem a kezeimet. - Jó így...? Ugye jó...? - kérdeztem tőle, egyre lejjebb csúszva.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=s6TtwR2Dbjg&ob=av2e

https://www.youtube.com/watch?v=iLi_osYNsOU

Vissza az elejére


Damon Salvatore
Vámpír



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 11776
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Szer. Dec. 14, 2011 20:21 Hozzászólás témája:

- Dehát tudod.... hogy mi a jó nekem is - tördeltem, és már szinte teljesen magam alá gyűrtem, ahogy a nadrágomat is letúrta rólam.
- Olyan gyönyörű vagy így... - simogattam a hasát, aztán egyre és egyre lejjebb haladtam a csókokkal, míg a combjaihoz nem értem, aztán visszatornáztam magam az arcához, aztán egy pimasz kis mosollyal az ágyékomra húztam a kezét.
_________________
Damon



Számtalan magányos perc
Most tünjetek nyomtalan el.
Megtaláltam kivel boldogan élhetek
Kinek szemébe őszintén nézhetek.
Csak ő és senki más
Szívem mást nem lát
Csak téged, kit szeretek
Kivel igazán szerelemben élhetek.

Vissza az elejére


Elena Gilbert
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 13123
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Szer. Dec. 14, 2011 20:15 Hozzászólás témája:

Bíztató szavakat suttogott, én pedig készségesen folytattam és végül lerugdaltam róla a nadrágot, a lábaimmal toltam le a földre, majd a párnára estek a kezeim, ahogy jóleső nyögés szaladt ki a számon, a nyelve miatt... - Istenem... - túrtam a hajába és hátrahajtottam a fejemet, kiélvezve minden másodpercet. - Mondd... mit tegyek, hogy... jó legyen neked is... mikor tegyem...? - kérdeztem sóhajtozva.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=s6TtwR2Dbjg&ob=av2e

https://www.youtube.com/watch?v=iLi_osYNsOU

Vissza az elejére


Damon Salvatore
Vámpír



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 11776
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Szer. Dec. 14, 2011 20:12 Hozzászólás témája:

Csókoltam folyamatosan, mígnem megéreztem kezeit a derekam táján, ahogy a nadrágomat próbálta levenni rólam, és készséggel segítettem neki. Bár a melegítőalsóval nem volt túl sok dolga... nem gombok, sem más...
- Csak rajta... - biztattam, aztán a testére hajoltam, és nyelvemmel kezdtem el kényeztetni melleit, mígnem hallottam, hogyan sóhajtott fel, és nyögött is egyet.
_________________
Damon



Számtalan magányos perc
Most tünjetek nyomtalan el.
Megtaláltam kivel boldogan élhetek
Kinek szemébe őszintén nézhetek.
Csak ő és senki más
Szívem mást nem lát
Csak téged, kit szeretek
Kivel igazán szerelemben élhetek.

Vissza az elejére


Elena Gilbert
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 13123
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Szer. Dec. 14, 2011 20:05 Hozzászólás témája:

A hajamba túrt, én pedig halványan elmosolyodtam és a szavait hallva felemeltem a fejemet. - Biztosan nem fogja bánni... - ráztam a fejemet, és engedelmesen hagytam, hogy levegye rólam a felsőmet, majd egy sóhaj szakadt ki a torkomból, amikor a melleimet kezdte simogatni. - Ez... annyira hiányzott nekem... - fogtam meg a meleg kezeit, hogy a melleimen tartsam a tenyerét és lehunytam a szememet, de nem tartott sokáig, hogy a kezeim lekúsztak kettőnk közé és a nadrágját kezdték el lefejteni róla.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=s6TtwR2Dbjg&ob=av2e

https://www.youtube.com/watch?v=iLi_osYNsOU

Vissza az elejére


Damon Salvatore
Vámpír



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 11776
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Szer. Dec. 14, 2011 20:00 Hozzászólás témája:

Ahogy széthúzta az ingemet, önkéntelenül is lenéztem, keresve a karó nyomát a szívemen. És volt is ott egy apró forradás. Úgy tűnik, a halál nem múlik el nyom nélkül még a magamfajtánál sem.
De nem értem rá, hogy sokáig gondolkozzam ezen, mert ahogy Elena ajka végigfutotta a mellkasomon, millió apró kis tűz lobbant fel érintése nyomán, és felsóhajtottam, miközben a hajába túrtam.
- remélem, Davidnek nincs ellenére egy kis különprogram az anyukájával - motyogtam, aztán lehúztam róla a felsőt, és ahogy tenyerembe vettem a melleit, lágyan simogatni kezdtem bimbóit az ujjammal.
_________________
Damon



Számtalan magányos perc
Most tünjetek nyomtalan el.
Megtaláltam kivel boldogan élhetek
Kinek szemébe őszintén nézhetek.
Csak ő és senki más
Szívem mást nem lát
Csak téged, kit szeretek
Kivel igazán szerelemben élhetek.

Vissza az elejére


Elena Gilbert
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 13123
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Szer. Dec. 14, 2011 19:55 Hozzászólás témája:

Körülnéztem a szobában, hiszen eléggé ritkán tévedtünk be ide, de amint letett az ágyra, csak Damon vonta el a figyelmemet.
- Tényleg? Hiányoztam...? - kérdeztem csillogó szemekkel és jólesően felsóhajtottam, amikor megcsókolta a kulcscsontomat. - Nekem is nagyon hiányoztál... a te szeretgetésed... babusgatásod... törődésed... - suttogtam sorjában, mosolyogva, majd jobban felé fordultam és rögtön szétnyitottam az ingét. - És ez a látvány... is nagyon hiányzott... - hajoltam lejjebb, hogy végigcsókoljam a mellkasát.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=s6TtwR2Dbjg&ob=av2e

https://www.youtube.com/watch?v=iLi_osYNsOU

Vissza az elejére


Damon Salvatore
Vámpír



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 11776
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Szer. Dec. 14, 2011 19:51 Hozzászólás témája:

(konyhából)

Lábbal toltam be az ajtót, hiszen a kér karommal Elenát tartottam, majd finoman letettem őt az ágyra.
- Ha Farrah nem használja ezt a szobát, erre a célra tökéletes lesz - motyogtam, majd mellé feküdtem, és végigcsókoltam a kulcscsontját, miközben a derekát simogattam.
- Miss Gilbert... iszonyúan hiányzott nekem - motyogtam halkan.
_________________
Damon



Számtalan magányos perc
Most tünjetek nyomtalan el.
Megtaláltam kivel boldogan élhetek
Kinek szemébe őszintén nézhetek.
Csak ő és senki más
Szívem mást nem lát
Csak téged, kit szeretek
Kivel igazán szerelemben élhetek.

Vissza az elejére


Damon Salvatore
Vámpír



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 11776
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Csüt. Aug. 25, 2011 15:27 Hozzászólás témája:

- Henry? Akkor ő új a palettán. Még nem hallottam a nevét. Hát, már most szánom szegényt - sóhajtottam, aztán nevetve felemeltem a kezem. - Jól van, ne bánts. Inkább gyere, sétáljunk vissza a lányokhoz - húztam magammal.

(folyt. konyha)
_________________
Damon



Számtalan magányos perc
Most tünjetek nyomtalan el.
Megtaláltam kivel boldogan élhetek
Kinek szemébe őszintén nézhetek.
Csak ő és senki más
Szívem mást nem lát
Csak téged, kit szeretek
Kivel igazán szerelemben élhetek.

Vissza az elejére


Farrah Gash Salvatore
Vámpír



Csatlakozott: 2011.02.27. Vasárnap 0:35
Hozzászólások: 2235
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Csüt. Aug. 25, 2011 15:23 Hozzászólás témája:

- Ügyes kisnagylány vagyok, majd leszőrtelenítem, amúgy bírom a macskátokat - vigyorogtam és leültem az ágy szélére. Hogy nem hallott Stefanról, nem töltött el boldogsággal. Nagyon nem. Szerettem őt... Miután Damon elment katonáskodni és a bátyám is belépett a seregbe, csak ő volt nekem...

- Nagyon vicces vagy... - néztem rá szúrósan. - Vajon majd ha Delenára fognak úgy ragadni a hímek, mint a legyek a légypapírra, akkor is ilyen viccesen fogod fölfogni? - kérdeztem bájos mosollyal.

- Amúgy... Hát Damienről tudsz... ő még mindig úgymond... aktuális. Vagyis... már nem is tudom - sóhajtottam. - De van más is... Henrynek hívják... - nem tudtam, mit mondhattam volna róla.
_________________
„I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not.”

„A szex olyan, mint a NOKIA ( connecting people ) , mint a NIKE ( just do it) , mint a PEPSI (ask for more ) és, mint a COCA-COLA (enjoy ) .. és néha mint a TESCO( a legkisebb is számít ) és mint a L'Oréal (mert megérdemlem). És ha nincs szex akkor Garnier (törődj magaddal)...”

http://silverbite.forumx.hu http://chanceharbor.forumx.hu http://skins.forumx.hu



Vissza az elejére


Damon Salvatore
Vámpír



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 11776
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Csüt. Aug. 25, 2011 15:18 Hozzászólás témája:

Megszorongattam jó erősen, ahogy megölelt, aztán a következő kérdésére kissé elkomorodtam.
- Nem - ráztam a fejem. - Ezer éve nem hallottam róla. Próbáltam keresni, de ő nem akarta. Utoljára Elena találkozott vele, egy másik városban. Ennyi. Ha a szempontjait nézem, megértem, dehát... mégis az öcsém. És hiányzik - sóhajtottam. - Egyébként, bocs ha az ágy szőrös. Fred előszeretettel szokott itt aludni - igazgattam meg a takarót. - Na és mesélj kicsim. Van most valami szerencsétlen a láthatáron, aki elkövette a hibát, hogy beléd szeretett? - évődtem vele.
_________________
Damon



Számtalan magányos perc
Most tünjetek nyomtalan el.
Megtaláltam kivel boldogan élhetek
Kinek szemébe őszintén nézhetek.
Csak ő és senki más
Szívem mást nem lát
Csak téged, kit szeretek
Kivel igazán szerelemben élhetek.

Vissza az elejére


Farrah Gash Salvatore
Vámpír



Csatlakozott: 2011.02.27. Vasárnap 0:35
Hozzászólások: 2235
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Csüt. Aug. 25, 2011 15:09 Hozzászólás témája:

- Hű - nyögtem, amikor elrángatott a konyhából és elnavigált a szobámig. Kicsit beljebb léptem és jól körbenéztem. Nagyon tetszett a szoba. Nem volt éppen nagy, pont megfelelő.

- Köszönöm - fordultam felé meghatottan. - Nagyon tetszik, Damon... - öleltem meg. - Tényleg, Stefanról semmi hír? - kérdeztem ahogy említette őt is.
_________________
„I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not.”

„A szex olyan, mint a NOKIA ( connecting people ) , mint a NIKE ( just do it) , mint a PEPSI (ask for more ) és, mint a COCA-COLA (enjoy ) .. és néha mint a TESCO( a legkisebb is számít ) és mint a L'Oréal (mert megérdemlem). És ha nincs szex akkor Garnier (törődj magaddal)...”

http://silverbite.forumx.hu http://chanceharbor.forumx.hu http://skins.forumx.hu



Vissza az elejére


Damon Salvatore
Vámpír



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 11776
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Csüt. Aug. 25, 2011 15:02 Hozzászólás témája:

(konyhából)

Kicsit beljebb löktem az amúgy is nyitott ajtót, hogy ráláthasson a szobára teljes egészében, és átkaroltam a vállát.
- Amikor ezt a házat vettük, arra gondoltam, hogy Stefan ki tudja hol jár, és nekem már csak te vagy a családom. És komolyan mondtam, hogy neked is bármikor helyed lesz. Amikor csak akarod... - mutattam körbe a helyiségen. - Remélem, tetszik.
_________________
Damon



Számtalan magányos perc
Most tünjetek nyomtalan el.
Megtaláltam kivel boldogan élhetek
Kinek szemébe őszintén nézhetek.
Csak ő és senki más
Szívem mást nem lát
Csak téged, kit szeretek
Kivel igazán szerelemben élhetek.

Vissza az elejére


Damon Salvatore
Vámpír



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 11776
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Pént. Aug. 05, 2011 12:35 Hozzászólás témája:

Kinyitottam a szemem arra, hogy egy madár nem talált jobb helyet a kora reggeli óbégatásra, csak az ablakom párkányát. Ha nyitva lett volna az ablak, alighanem hozzávágom a párnámat, de így csak felültem az ágyban, és csúnyán néztem az ablak felé.
A madár ahogy meglátta a mozgást azonnal el is repült, kéjes kárörömmel az ábrázatán, hogy sikerült kivernie a szememből az álmot, és hallottam távolról, a kert valamelyik fáján folytatja a koncertezést.
- Ilyenkor tudom megérteni Stefant, vagy épp téged - néztem le Fredre, aki megbillentette a fülét, aztán aludt tovább nyugodtan.
Eszembe jutott a tegnap este, és elkeseredett pofával bámultam magam elé. Valami halványan rémlett, hogy Elena bejött még hozzám, de nem voltam benne biztos, hogy csakugyan megtörtént-e, vagy álom volt az egész...
Kilendítettem a lábam a padlóra, és a hálószoba felé óvakodtam.

(folyt. Delena szobája)
_________________
Damon



Számtalan magányos perc
Most tünjetek nyomtalan el.
Megtaláltam kivel boldogan élhetek
Kinek szemébe őszintén nézhetek.
Csak ő és senki más
Szívem mást nem lát
Csak téged, kit szeretek
Kivel igazán szerelemben élhetek.

Vissza az elejére


Elena Gilbert
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 13123
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Csüt. Aug. 04, 2011 19:28 Hozzászólás témája:

Egy keserű mosoly jelent meg az arcomon, talán ilyen keserű még sohasem volt.
Majd mikor még pluszban magára is húzta a takarót, úgy döntöttem, inkább megyek. Nincs kedvem ahhoz, hogy ha felébred, és a szemembe nézzen, akkor csak a megvetést lássam, ami rám irányul. Vagy ha nem is megvetést, más negatívumot.
Így hát felálltam, de a háló helyett inkább Delena szobája felé indultam...

(Delena szobája)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=s6TtwR2Dbjg&ob=av2e

https://www.youtube.com/watch?v=iLi_osYNsOU

Vissza az elejére


Damon Salvatore
Vámpír



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 11776
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Csüt. Aug. 04, 2011 19:18 Hozzászólás témája:

Valami hozzáért a meztelen mellkasomhoz, és összerándultam hirtelen, majd egy halk suttogás hatolt el a fülemig. Csak a fülemig, de nem az agyamig... Felmorrantam, aztán megfordultam, az oldalamra, feljebb húztam magamon a takarót, és már aludtam is újra, mélyen, ahol végre találhattam egy kis nyugalmat a zaklatott idegeimnek.
_________________
Damon



Számtalan magányos perc
Most tünjetek nyomtalan el.
Megtaláltam kivel boldogan élhetek
Kinek szemébe őszintén nézhetek.
Csak ő és senki más
Szívem mást nem lát
Csak téged, kit szeretek
Kivel igazán szerelemben élhetek.

Vissza az elejére


Elena Gilbert
Adminisztrátor



Csatlakozott: 2011.02.13. Vasárnap 15:49
Hozzászólások: 13123
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Csüt. Aug. 04, 2011 19:12 Hozzászólás témája:

(Hálószoba)

Halkan nyitottam be, és nem csalódtam, hiszen... ha nem itt lett volna, a ház más pontján sem lehetett volna.
Áthozta a takarót is, ahogy mindent, ami az alváshoz kellett, mire összeszorult a szívem. Én nem ezt akartam... nem is tudtam, mit miért csináltam, vagy... láttam.
Hát lassan közelebb sétáltam az ágyhoz és láttam, hogy Fred ott dorombol az egyik oldalán, hát a másik oldalra sétáltam és onnan simítottam végig a homlokán. Már aludt és felébreszteni sem akartam, csak csendben itt lenni és ha szavakkal nem is, az érintésekkel bocsánatért könyörögni. - Tudod, hogy téged szeretlek... - suttogtam halkan, halvány könnycseppekkel a szememben és lassan leültem az ágy szélére, majd némán odabújtam hozzá és átöleltem a mellkasát, majd melléhajtottam a fejemet is, miközben egy pillanatra sem haboztam a mellkasát simogatni és csak azért imádkozni, hogy ne rontsam el az álmát.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=s6TtwR2Dbjg&ob=av2e

https://www.youtube.com/watch?v=iLi_osYNsOU

Vissza az elejére


Damon Salvatore
Vámpír



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 11776
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Csüt. Aug. 04, 2011 18:41 Hozzászólás témája:

Vártam egy ideig, de Elena nem érkezett meg. Egyszer felkeltem Adamhez, de kis ringatás után ő is visszaaludt. Visszabotorkáltam Farrah szobájába, lefeküdtem, és a fáradtság, meg Fred dorombolása hamar álomba is ringatott ezúttal.
_________________
Damon



Számtalan magányos perc
Most tünjetek nyomtalan el.
Megtaláltam kivel boldogan élhetek
Kinek szemébe őszintén nézhetek.
Csak ő és senki más
Szívem mást nem lát
Csak téged, kit szeretek
Kivel igazán szerelemben élhetek.

Vissza az elejére


Damon Salvatore
Vámpír



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 11776
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Csüt. Aug. 04, 2011 18:23 Hozzászólás témája:

(hálóból)

Nyitva hagytam az ajtót, hogy meghalljam ha valamelyik kicsi felébred, vagy felsír. Megágyaztam, és ledőltem az időközben kihűlt ágynemű közé, tarkóm alá tettem a kezem, és nehéz szívvel bámultam a mennyezetre.
Nem az fáj, hogy Elena Olivert látta. Hisz felfedeztem a szemében a rémületet, és a rettegést. De az a közönyös hang, ahogy hozzámszólt, mikor vigasztalni próbáltam... az a hang a lelkem legmélyéig megtaposott.
Egy puha huppanással Fred landolt a takarómon, aztán mellém fészkelte magát, és álmosító dorombolásba kezdett.
- Szia haver - simogattam meg a fejét. - Neked legalább jó vagyok, ugye? - sóhajtottam, aztán behunytam a szemem, és pihenni próbáltam egy keveset, de a gondolatok nem hagytak aludni.
_________________
Damon



Számtalan magányos perc
Most tünjetek nyomtalan el.
Megtaláltam kivel boldogan élhetek
Kinek szemébe őszintén nézhetek.
Csak ő és senki más
Szívem mást nem lát
Csak téged, kit szeretek
Kivel igazán szerelemben élhetek.

Vissza az elejére


Damon Salvatore
Vámpír



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 11776
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Kedd. Jún. 14, 2011 21:14 Hozzászólás témája:

- Látod, én már nem emlékszem, Ti mikor és hol láttátok egymást - vontam össze a szemöldökömet töprengve. - És ami azt illeti, már én is régen láttam. Gyanítom még Delena születéséről sem tud. Igazából már a saját életét élni az saját házában. De, bárhogy is legyen, még mindig az én kicsi lányom. Akkor is, ha idősebb nálam, és a 16 éves külső egy több mint száz éves vámpírt rejt - mosolyogtam, aztán megfogtam Elena kezét újra, és kivezettem a szobából.

(folyt. ház)
_________________
Damon



Számtalan magányos perc
Most tünjetek nyomtalan el.
Megtaláltam kivel boldogan élhetek
Kinek szemébe őszintén nézhetek.
Csak ő és senki más
Szívem mást nem lát
Csak téged, kit szeretek
Kivel igazán szerelemben élhetek.

Vissza az elejére


Isobel Flemming
Vámpír



Csatlakozott: 2011.03.05. Szombat 5:06
Hozzászólások: 4242
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Kedd. Jún. 14, 2011 21:10 Hozzászólás témája:

Körbenéztem Én is Farrah szobájában. Szép, bár nem kifejezetten az Én stílusom volt. Ám egy "fiatal lány" számára tökéletesen megfelelő. És ahogy visszaemlékeztem Farrah-ra, Neki is bizonyosan tetszeni fog.

- Igazán... szép szoba - néztem Damon-re. - Farrah-t már jó régen nem láttam... azt hiszem... utoljára még a Salvatore birtokon találkoztunk... a szülinapi bulin... az is jó rég volt már.
_________________




Vissza az elejére


Damon Salvatore
Vámpír



Csatlakozott: 2011.02.14. Hétfő 18:50
Hozzászólások: 11776
Tartózkodási hely: Mystic Falls Elküldve: Kedd. Jún. 14, 2011 15:04 Hozzászólás témája:

(Delena szobájából)

Kitártam az ajtót, és egy igazi punk-rock szoba villant a szemünk elé, a falon Kurt Cobain jókora portréjával.
Láttam, ahogy Elena kérdően tekint rám, és megfogtam a kezét.
- Nem felejtkezem el arról, vagy van egy örökbe fogadott lányom, akinek én vagyok a gyámja. Amikor a fiunkat vártuk - komorodtam el egy pillanatra - megígértem Farrahnak, hogy lesz egy saját házunk, neki mindig lesz ott helye. Igaz, lányom lett - simogattam meg Delena rendületlenül a csörgőt rázó kezét - de az ígéretemen ez nem változtat. Szeretném, ha Delena ismerné a jófej vámpír nagynénjét. Remélem, nincs ellenedre a dolog. Ne félj, Farrah el lesz varázsolva, és kisangyal lesz a gyerek közelében - nyugtattam meg.
Vissza az elejére Go down
 

Delena szobája / Farrah szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Mama, we all go to hell ~ Welcome to Farrah's world
» Delena Salvatore
» Delena Christianna Salvatore - Damon és Elena kislánya
» Ian szobája
» Kei szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Damon és Elena háza-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •