Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 11:57 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Felemeltem a fejem, és győztes vigyor ült ki arcomra, mikor megéreztem, hogy a felhők fölé lépett, és kivártam, hogy lecsengjen a gyönyöre, és kissé összeszedje magát a mámor után.
- Elena.... - suttogtam aztán, mikor kinyitotta a szemét, és bágyadtan, de elégedetten nézett rám, majd hasra feküdtem mellette, és kezét a merevségemre húztam. - Kérlek... - lihegtem, és tudtam, hogy kimondatlanul is tudja, mit szeretnék...
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Klaus szobája - Page 5 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 11:51 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

18+
Mire is számítottam? Néha még Damont sem tudtam meggyőzni szavaimmal, ő meg aztán... végképp uralkodó. Nem fogja hagyni azt, hogy akarata ne teljesedjen be. És most pontosan azt csinálta, amit ő akart...
Hangos nyögés szaladt ki ajkaimon, és összeszorítottam a szemem. Annyira izgalmas állapotba kerültem tőle, hogy azt éreztem, ez a különleges duó egy perc alatt el fogja hozni számomra a beteljesülést, és nem is tévedtem sokat: testem megfeszült, minden idegvégződésem bizseregni kezdett, és légzésem egy pillanatra elakadt...  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 11:46 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Hallottam, ahogy vágytól elfúló hangon a nevemet suttogta, de úgy döntöttem, hogy ezúttal nem fogok engedni az akaratának. Végeredményben én vagyok az uralkodó, a király... én hozom a szabályokat.
Nem emeltem hát el a fejemet lábai közül, sőt... az ujjaimat is bevetettem a cél érdekében. Érezni akartam, hogy elönti a kéj, és néhány másodpercre belemerül abba a másik, csodálatos világba általam.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Klaus szobája - Page 5 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 11:37 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

18+
Halkan felnevettem, ahogy választ adott a kérdésemre, majd láttam tekintetében, hogy innentől nem akar beszélni... és azt hiszem, hogy én sem.
Testem megfeszült, majd lassan elernyedt, mikor a gyengéd csókok után testem bizonyos pontján kötött ki ajka, és hajába túrva bíztattam a folytatásra annak ellenére, hogy vágyam most jóval intenzívebb volt, én pedig... nem így akartam befejezni. Sem elsőre, sem másodjára... nem. Vele akarom először...
- Klaus... - motyogtam vágytól ittasan. Azt akartam, hogy itt és most történjen meg, aminek történnie kell. Hiszen ha szavai igazak, utána is lesz idő arra, hogy minden megtörténjen, ami esetleg most nem történt meg. Azt akartam, hogy most rögtön... a magáévá tegyen... hogy uralkodjon felettem. Annyira vágytam arra, hogy teste fölém emelkedjen...  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 11:29 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Felnevettem Elena kérdésére, és belenéztem a szemébe.
- Nos, úgy gondolom... az ismétlés a tudás anyja - hunyorogtam rá. - Van talán ellenvetésed? - érdeklődtem, de nem vártam válaszra. Nyelvemmel kezdtem bebarangolni immár a testét, vállától egészen a bokájáig, hogy felfelé haladva megtaláljam az utat két combja közé, és mikor megéreztem teste nedves forróságát, erővel kellett visszafognom magam, hogy tegyem azonnal magamévá.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Klaus szobája - Page 5 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 11:23 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
18+
Alig fogtam fel a válaszát, de a lényeget leszűrtem belőle... csak remélni tudtam, hogy senkinek nem fogja szóvá tenni, és az bosszúból nem fog Damonnek beszélni... mert akkor elveszítem... talán abba kellene hagynom, hogy ne legyen mit elmondania másnak... de képtelen vagyok rá... nem megy. A szívem egy másik férfié, mégis úgy érzem, hogy addig nem lehet ismét tökéletes az életem, míg nem történik meg mindez Klausszal...
Leszállt rólam, hogy magáról, majd rólam is lehúzzon minden ruhadarabot. Ahol csak ujjbegye hozzám ért, tüzes lávaként gyúlt fel bennem a vér, majd ahogy ismét helyet foglalt mellettem, és ekkor az ő ujjai kezdtek kalandozni rajtam, egy hangosabb nyögés szakadt ki belőlem. Úgy vettem ki, hogy senki nincs a házban rajtunk kívül...
- Ha így haladunk, mondd, mivel fogod kitölteni azt a varázslatos egy órát? - kérdeztem már szapora lélegzetvétellel, hiszen tudtam, hogy ha ennyire kívánom és ő is ennyire kíván... talán tíz percnél sem kell több.  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 11:16 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Nehezemre esett elszakítani az ajkától, és a teste kényeztetésétől a fejemet, de megtettem, hogy komolyan és határozottan belenézzek a szemébe.
- Esküszöm neked, Elena Gilbert, hogy Damon tőlem sosem fogja azt megtudni, ami itt történt - súgtam, rekedten a vágytól, és felhördültem, ahogy megéreztem ujjait legféltettebb részemen.
Ahogy letolta rólam a nadrágomat, felkeltem, és levettem magamról minden ruhadarabot, aztán őt is megszabadítottam tőlük, hogy a végén anyaszült meztelenül feküdjön az ágyamban. Gyönyörű volt, ahogy a vágytól libabőrösen, pihegve, parázsló pillantással feküdt előttem.
Visszafeküdtem mellé, ezúttal átvéve az irányítást, és simogató kezem utat talált lábai közé.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Klaus szobája - Page 5 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 11:09 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
18+
Forróság gyúlt testem minden egyes négyzetcentiméterben. Érzékelni akartam őt, és azt hiszem, ennyire még sosem kívántam. Talán mert annyira el kellett fojtanom vágyamat iránta. Talán mert... eddig büntelenül sosem tehettem volna meg. És most is fogok bűnhődni. De csakis saját magamban. Damon nem fogja tudni...
- Ígérd meg, hogy soha... soha senkinek nem mondod ezt el... - nyögtem kéjesen, ahogy melleimnél kalandozott nyelvével, de az én kezem sem maradt tétlenül: combjaimmal elkezdtem letúrni róla nadrágját, így már könnyű szerrel kalandoztam be ujjaimmal alsója alá, és éreztem meg a vágyát, mely ezúttal csakis nekem szólt.
Az érzéstől belőlem is kibukott egy elégedett sóhaj, hiszen... itt fekszem egy király ágyában. Aki jelenleg csak rám vágyik... ennél több talán egyetlen nőnek sem kellene. Hát ujjaim tovább folytatták tevékenységüket, míg lábaimmal addig nem is álltam meg, míg nadrágját a bokájáig le nem gyűrtem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 11:03 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Imádtam, mikor körém kulcsolta a lábait... teljesen megőrjített vele. Nem tudott mozdulni alólam, ezért volt a rabom, de két lába által rabbá tett engem is.
Borzas fejem a két melle közé temettem, nyelvemmel felváltva kényeztetve a két feszes halmot, és nyögtem, mikor kezét megéreztem a nadrágom elejénél... nem tudtam másképp reagálni, csak hozzápréselni magam az ujjaihoz, némán kérve, hogy folytassa még, amibe belekezdett.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Klaus szobája - Page 5 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 10:56 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Nem kellett sokáig győzködnöm, alig egy perc elteltével már az ágyában feküdtem. Szokatlan volt az új környezet, hiszen itt azt hiszem, csak egyszer jártam eddig... de nem is erre kellett most figyelnem.
Halkan felnyögtem, ahogy kezei bebarangolták testemet, majd miközben megcsókolt, és nyelve őrült kalandozásba kezdett az enyémmel, leszedte rólam a pólómat és a melltartómat egyaránt. Ekkor megéreztem tüzes bőrét, ahogy az enyémhez simult, és két lábamat máris megemeltem, hogy csípője köré fonjam, ezáltal már éreztem, hogy milyen hatást gyakorlok rá... eléggé kézzelfogható volt, és ettől hirtelen belemosolyogtam a csókba.
Tenyerem végigsimított gerincvonalán, majd benyúltam kettőnk közé, hogy nadrágjának övét kikapcsoljam, és a gombokat is kibújtassam a helyéről.    
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 10:47 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
(nappali)

Letettem Elenát az ágyra, majd rögtön mellé is huppantam. Kezem a felsője alá csúsztattam, hogy megérezzem tűzforró bőrét, és rátaláljak kerek mellére, amit lágy, mégis erőteljes mozdulatokkal simogattam végig, közben pedig sólyomként csaptam le ajkára, hogy nyelvemmel megtaláljam és felfedezzem az övét.
- Kívánlak - hörögtem, aztán levettem a pólóját és melltartóját, hogy a bőrünk immár akadály nélkül érjen egymáshoz.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 08, 2014 5:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
(Hayley szobája)

Lefürödtem, megborotválkoztam - még ha rohadtul utáltam is - aztán magamra vettem az öltönyömet, és tetszéssel nézegettem a tükörképemet.
Szőke haj, csinos arc... tökéletes test, keskeny csípővel és széles vállakkal. Egyszerűen lehengerlő voltam.

Megvártam, hogy Hayley is felöltözve kilépjen a szobájából, és azt hiszem, erőteljesen leesett az állam attól, ahogy kinézett. Szinte alig tudtam róla levenni a szemem... gyönyörű nő, az tény.
- Mehetünk? - nyújtottam neki a karomat, mint egy valódi úriember, és kivezettem a házból.

(Whitmore egyetem)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 29, 2013 5:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eléggé biztos voltam a dolgomban, annál inkább meglepett, hogy Hayley kibújt alólam, és átvágtatott a saját szobájába. Az első reakcióm az volt, hogy utána megyek, és a folyosó szőnyegén teszem a magamévá, de visszafogtam magam. Eljön még az este, és haza is jövünk. Akkor pedig triplán fogom behajtani rajta azt, ami jár nekem...
Felugrottam, és néhány ruhát magamra rángattam, majd felhajtottam még egy pohár italt. Igaza van Hayleynek. Talán épp itt az ideje látni, mi lett a városból...

(ház)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 29, 2013 4:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

A nekem feszülő csípőjétől azonnal felforr ereimben a vérem, és tudom, hogy neki sem lenne ellenére, ha késleltetnénk az indulást... éppen ezért döntök másképp. Felemelkedem kicsit, amennyire alá préselődve ezt megtehetem, és a füléhez hajolok. - Akkor induljunk most - suttogom a fülébe csábos hangon, mintha nem is a kiruccanásra szavaznék, majd mielőtt észbekaphatna, legördítem magamról, és kicsusszanok alóla. Mivel még mindig a tőle elcsórt felsőben flangálok, azonnal meg is indulok a szobám felé.
- Csak adj egy percet, amíg összekapom magam - pillantok vissza az ajtóból sunyi mosollyal, aztán magára hagyom. Igazából őszintén remélem, hogy sikerült az eddigieknél is jobban felhúznom. Aztán csak ki kell várnom, hogy vajon meddig tudja visszafogni magát, és melyik eldugott sikátorba fog berántani, hogy nekem essen. Igen, egyértelműen szeretek játszani a tűzzel...

|| Hayley szobája ||
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 29, 2013 4:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- A megfogalmazás pontatlan - gördültem Hayley fölé. - Annak idején tudtam volna itt mit mutatni neked. Az elmúlt száz évben viszont annyit változott a város, hogy talán a jól ismert, múltban bejárt helyekre sem bukkanok majd rá - mondtam. - Fogalmazhatunk úgy is, hogy elviszlek azokra a helyekre, amiket régen szerettem, és együtt meglátjuk, jelenleg mi lett belőlük - csókoltam bele a nyakába. - Most akarsz elindulni, vagy.... hagyjuk kicsit későbbre? - szorítottam neki a csípőmet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 29, 2013 2:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Még egy kicsit feljebb tornázom magam az ágyon, csak hogy ezzel is elősegítsem, hogy teljesen kimenjen a szememből az álom.
- Városnézés? - biccentem picit oldalra a fejem, úgy fürkészem Klaus arcát. Ezek szerint ő még egyáltalán nem fáradt. - Hmm... igazán kíváncsivá tettél, hogy mégis mit mutatnál nekem. - Jelentem ki elmosolyodva. - De egyéb programokba is benne lennék. Csak tőled függ. Most csak a tiéd vagyok - szemeimben huncut fény csillan. Igazából valóban várom, hogy jobban megismerhessem a várost, hisz sok jót hallani róla, állítólag itt nemigen lehet unatkozni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 29, 2013 6:50 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Alighogy lehunytam a szemem, Hayley már meg is moccant a karjaimban, én pedig éberen pislogtam rá.
- Nos, mondjuk úgy, hogy roppant módon értek a meggyőzéshez - vigyorogtam el magam győzedelmesen. - Oliver pedig van olyan gyáva, hogy jobban félti a tyúksz*ros kis életét még nálam is. Egyébként erős vámpír, ergo jó szövetséges. Ha pedig a helyzet úgy hozza, szemrebbenés nélkül beáldozom magam helyett - vontam aztán vállat, majd megnéztem Hayley arcát. Kissé jobb színben van végre, mint az elmúlt néhány napban.
- Nos, ha ébren vagy, mik a további programjavaslatok? Nekem lenne néhány... - cirógattam meg a vállát. - De mivel úriember vendéglátó vagyok, rád bízom a választást. Ha van kedved, akár megnézhetjük a várost is. Úgysem jártál még New Orleansban, ha jól hiszem. Én én is kíváncsi vagyok, száz év alatt mi minden változott itt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 28, 2013 6:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Nem tudom, hogy mennyit aludhattam, talán pár órát, vagy csak pár percet, de jóval pihentebben ébredek meg, amikor mocorgást érzek magam mellett. Nem nyitom ki azonnal a szemeimet, előbb csak macskamódra nyújtózok egy kicsit, aztán fordulok a férfi felé, és lesem meg, hogy vajon alszik is már, vagy csak lepihent. Elég ébernek tűnik, ezért merészkedem feltenni a kíváncsi kérdésemet.
- A régi cimborád volt az, ugye? Hogy sikerült az egyezkedés? - kérdezem halkan, és kicsit feljebb csusszanok a párnámon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 27, 2013 4:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
(nappali)

Hayley már aludt, mire felértem. Csak a sütemény illata, és még néhány morzsa árválkodott az éjjeliszekrényen lévő dobozban.
Óvatosan mellé bújtam, és én is lehunytam a szemeimet. Tudtam, hogy amint megmozdul, magam is felébredek. És addig el sem engedem, míg ki nem elégíti a fellobbanó vágyaimat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 27, 2013 10:14 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Egy vállvonással nézek Klaus után. Nem gondoltam, hogy a híres régi comborája még az éjszaka folyamán felbukkan, de nyilván vámpíréknál már csak ilyen gyorsan mennek a dolgok. Könnyű nekik azzal a sebességgel, amit ugyebár kisebb erőfeszítések nélkül is bármikor produkálni tudnak. Visszaszerzem a sütis dobozt, amit korábban Klaus elkobozott tőlem, majd elmajszolgatok belőle egy keveset az ágyban a tévét kapcsolgatva. Aztán lassan lomha fáradság telepszik rám, úgyhogy megszabadulva az édességtől inkább becsusszanok a takaró alá, és hagyom, hogy elnyomjon a mély, pihentető álom végre.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 17, 2013 10:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Ha valaki ennyire édesszájú, akkor igen - mosolyogtam rá Hayleyre, és ahogy visszahuppant az ágyra, kivettem a kezéből a dobozt, és miközben csodálkozva nézett rám, magam alá tepertem.
- Én is tudok neked édességet adni - mormoltam, miközben apró csókokkal hintettem tele a nyakát. - Csak várd, hogy.... - kaptam fel a fejem. Mert a nappaliban jól hallhatóan koppant egy lépés.
- Láttál valakit odalenn? - emelkedtem fel kissé, és Hayleyre néztem. A fejembe azonnal az a kép villant, ahogy Silas, Mikaellel karöltve, előugrik az ajtó mögül.
Felkeltem az ágyról, aztán a következő pillanatban kissé elmosolyogtam magam, komoran, mégis kajánul. Mert már felismertem a lélegzetének hangjáról, ki a látogatóm. Tudtam, hogy a kíváncsiság nem hagyja nyugodni úgysem...
- Megérkezett Oliver - néztem Hayleyre. - Egyél csak, aztán pihenj. Ne menj vissza a szobádba, maradj itt. Majd feljövök hozzád, ha már végeztünk.

(nappali)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 17, 2013 12:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

A kiszállító mázlija, hogy ő áll az ajtóban, amikor azt kitárom, mert mostanra lassan ölni tudnék azért az édességért. Kicsit mogorvábban bánok szegény sráccal, mint az illendő, pedig lehet, hogy egyáltalán nem is az ő hibája. Aztán fogom a sütivel teli dobozt, és visszabaktatok az emeletre Klaushoz.
- Már épp ideje volt, nem igaz? - kérdezem kicsit szórakozottan, mintha inkább magamban beszélnék, miközben besétálok a szobába.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 15, 2013 3:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Most ha nem lett volna egyenesen lehetetlen, azt mondtam volna, Oliver gondolatolvasó, mert épp abban a pillanatban ragadtam meg a telefont, hogy smst írjak neki, mikor odalenn megszólalt a csengő.
- Menj csak... - dünnyögtem Hayleynek szórakozottan, és míg távol volt, néhány szót írtam Olivernek.

"New Orleansban tengetem az életem. Nyilván nem érdekel téged túlzottan, de gondoltam jó, ha tisztában vagy vele. És ha megkeresel, elmondhatom az okokat is. Persze, csak ha nem akarod megvárni, míg személyesen jelenik meg nálad, hogy letépje a fejed. Hidd el, téged is érhetnek még hátborzongató meglepetések. Jobb, ha tisztán látsz.

Nik"


Letettem a telefont, és innentől nem volt más dolgom, csak várni. Olivert meg az ösztönös kíváncsiságát ismerve, ezt az üzenetet nem hagyja majd reakció nélkül.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 15, 2013 1:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Előrébb dőlök a helyemen, amíg Klaus kifejti, hogy mitől is nézett ki úgy, mint akibe áramot vezettek.
- Óh, szóval akkor talán mégis lesz segítséged... És hol akarod megtalálni ezt a fickót? Oliver Lambricket - ismétlem meg a nevét már csak azért is, hogy közben megjegyezzem, de ebben a pillanatban megszólal a csengő.
- Remélem, a sütemények érkeztek meg végre - csússzanok le az ágyról, és indulok meg az egy szál pólómban az ajtó felé.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 13, 2013 6:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Ősiek - motyogtam magam elé, fél füllel hallva Hayley kérdését, majd vigyorral a képemen fordulok felé. - Talán mégis van szövetségesem Mikael és Silas ellen! - csaptam a párnára keményen. - Van egy srác... már ha lehet annak nevezni valakit, aki csaknem ezer éves... igaz, nem épp felhőtlen a viszonyunk, de annak idején a legjobb barátomnak mondtam. És vannak módszereim amivel rávegyem, hogy szövetkezzen velem. A neve Oliver Lambrick.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Vissza az elejére Go down
 

Klaus szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» Klaus szobája
» Klaus szobája
» Erin és Klaus szobája
» Delena szobája / Farrah szobája
» Klaus Mikaelson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: New Orleans-i lakások-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •