Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 08, 2013 10:13 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Csak azért mondtam el mindezeket, hogy tisztában légy a kockázatokkal - vontam meg a vállam. - Neked, aki talán egész életében nem tartozott sehová, a család egy álomkép. De lehet, hogy rémálomba fordul az egész - morogtam, aztán kinyújtottam a karom, az ölembe ültettem Hayleyt, és magamhoz húztam.
- Jobb egy kicsit így? - kérdeztem. - Most szólok, olyan eseményt élsz át, amire az elmúlt ötszáz évben nem nagyon volt példa. Nem vagyok ölelkezős típus.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 08, 2013 9:57 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Klaus minden szava egy-egy képletes gyomorszájba vágás. Most miért kell ezt csinálnia? Tönkretennie a reményeimet... Persze nekem is eszembe jutott mindaz az ellenérv, amiket most nyíltan nekem szegez, de így kimondva sokkal elbizonytalanítóbb, mint amíg még csak a fejemben voltak. Lehajtom a fejemet, és csak a vizet nézem némán. Nem akarom, hogy lássa szemeimben a fájdalmat. Kérdésére megrázom a fejem, aztán megvonom a vállam. Nem tudom, mit akarok.
- Olyan régóta keresem őket... azt hiszem, könnyebben viselném már az elutasítást, mint a tudatlanságot - jegyzem meg végül halkan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 08, 2013 9:40 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Csökkentse a magányod? - kérdezek vissza, a családjára utalva. - És ha csalódsz? Ha megtalálod őket, de a társaságukban magányosabb leszel, mint valaha? Nézz csak rám. Noha névleg van családom, valójában olyan, mintha nem is léteznének. Vagy mi van, ha ők úgy döntenek, hogy nem kellesz nekik? Mi van, ha nem fogadnak be? Ez is megeshet. Nem gondolod, hogy néha a nemtudás jobb, mint a tudás? Ennek tükrében is neki akarsz vágni a keresésüknek?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 07, 2013 7:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

- Ha csupa rossz véleményem lenne, nyilván nem ülnék most itt, főleg nem önszántamból - nevetek fel röviden. Aztán elhalkulok. Most rajtam a sor, hogy hallgassam őt csendben, és némán igazat adjak neki. A mondandója végére ismét egy mosoly tündököl az arcomon, úgy pillantok fel rá. Tetszik, hogy azt mondja, okos vagyok.
- Azt hiszem, részben azért akarom olyan elszántan megtalálni a családomat, mert abban reménykedem, hogy ők megértenek, hogy ők is hasonlóak hozzám, hisz valószínűleg vérfarkasok... vagy azok voltak, ha már nem élnek. És mélyen legbelül azt várom el ettől, hogy csökkentse a magányomat - vallom be a nagy őszinteség közepette.
- Valahol mosolyogtató, hogy a nagy keresgélés és kudarcok közben mégis találok valakit, akivel tényleg párhuzamot tudok vonni... - nézek egy kisebb félmosollyal a szemeibe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 07, 2013 5:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Hallgattam Hayley szavait, és közben a habot néztem a víz tetején. Amiket mondott, azok olyanok voltak, mintha egy nyitott könyv lett volna számára a lelkem. Hihetetlen, hogy ez a lány mennyire belém látott.
- Azt hiszem, ez nem volt olyan rossz vélemény - mosolyogtam el magam végül halványan. - De úgy hiszem, te sokkal sebezhetőbb vagy nálam. Azt hiszem, ezer év engem már megkeményített. A te lelked viszont olyan még, mint egy friss, eleven seb. Minden bántás egyre távolabb és távolabb lök téged másoktól - engedtem át magam a simogatásának. - Azt hiszem, mi ketten tényleg jól megértjük egymást. Azért is érzem magam veled nagyon jól. Nemcsak nagyszájú, és bátor lány vagy, de okos is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 07, 2013 5:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Elnevetem magam az aggodalmaskodására, aztán kicsit a fejemet ingatom. - Igyekszem reálisnak lenni, oké? - mosolygok, közben kicsit eltűnődök, próbálom összeszedni a gondolataimt. - Sejtheted, hogy ismeretlenül nem volt túl jó véleményem rólad. Olyan farkasok között lógtam, akik között a neved egyenlő volt egy káromkodással - ismét csak elnevetem magam, aztán sóhajtok.
- Később is egy öntelt, hatalommániás alaknak láttalak, és mitagadás, az is vagy - jegyzem meg vigyorogva, talán kicsit túl bátran. - De időközben rájöttem pár dologra. Például arra, hogy volt idő, amikor nagyon is alá voltál vetve mások akaratának. Hisz nem a saját döntésed volt, hogy vámpír legyél, vagy hogy édesanyád félrelépett. Sem az, hogy elátkozták a hibrid oldalad, vagy hogy elválasztottak a szerelmedtől. Életed nagy momentumait mások határozták meg, így nem meglepő, hogy a saját kezedbe akartad venni az irányítást. Szerintem érthető. És az is érthető, hogy nem igazán bízol másokban. De ebből kifolyólag nem sok olyan személy van, aki közel tud kerülni hozzád, ennek következményeképpen pedig magányos vagy. - Itt egy kis szünetet tartok, majd halvány mosollyal folytatom. - Nem vagyok ezer éves, és nem éltem meg azokat, amiket te, de ennek ellenére tényleg nagyon hasonlóak vagyunk. Én is nehezen bízok, én is magányos vagyok, az én életemet is sokáig mások írták, ide-oda dobáltak nevelőszülők és árvaház között, amíg elegem nem lett, és el nem döntöttem, hogy többet nem hagyok beleszólást senkinek az életembe. Látod, hasonlók vagyunk... és azt hiszem, végül ezért kedveltelek meg - fejezem be, de a végére kicsit zavarba is jövök, mert nem szoktam ennyit beszélni. Főleg nem ilyen dolgokról. A torkomat köszörülöm, majd lehajtom a fejem, és ismét a karja símogatásának szentelem a figyelmemet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 07, 2013 3:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Ajaj, az ilyesmi sosem kezdődik jól - ingattam a fejemet . - Biztos vannak mazochista hajlamaim, mert általában azt is élvezem, ha valaki a képembe szórja a nem túl hízelgő véleményét. Igaz, őket sokáig nem hagyom életben - tettem hozzá, és figyeltem Hayley kezét, ami az én karomat simogatta.
- Na rajta, bökd ki, hogyan látsz engem. Felkészültem mindenre - biztattam. Kíváncsi vagyok, ő a jó, vagy a rossz dolgokat látta-e meg bennem előbb.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 06, 2013 6:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mosolyogva nézem őt, az arcát, a simogató kezét, és bár jól esnek szavai, a pozitív érzések közé egy kis szomorúság is vegyül. Nem tudnám megmondani, hogy miért. Talán... talán amiatt, mert igazából kevés embertől kaptam eddig figyelmet, vagy mert abba a kötelékbe, ami közöttünk kialakult, nagy szerepet játszik a magány is. Úgy érzem magam, mint amikor egy szép filmet nézek, és a vége bár gyönyörű, megható, de szomorkás.
- Kíváncsi vagy rá, hogy én hogyan látlak téged? - billentem oldalra a fejem a tekintetét keresve, ujjamaimat finoman végighúzom a másik karján, amelyiket félig a vízben pihentet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 06, 2013 6:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Miért ne segítenék? - kérdeztem vissza. - Véleményem szerint bármilyen legyen is családod, nyilván normálisabb, mint az enyém. Nekik még legalább nem ment az agyukra ezer év minden viszálya. És amúgy is... itt mi a fenét csinálhatnék? Időm van elég - jegyeztem meg, aztán az ölembe húztam Hayley lábát, és simogatni kezdtem.
- Gyönyörű farkas vagy, ugye tudod? Igaz, kicsit engedetlen... de bátor, és gyönyörű. Büszke vagyok rád.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 06, 2013 5:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

- Ami azt illeti, közben végigfutott az agyamon, hogy hagynom kéne az egészet a fenébe - felelem kissé eltűnődve, miután én is beleereszkedtem a kádba. - De igazából túl sok időt és energiát öltem már bele a kutatásba, hogy most így feladjam - vonok vállat.
- Szóval még mindig segíteni akarsz? - kérdezek vissza egy kisebb mosollyal, és szórakozottan locsolgatni kezdem magamra a vizet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 06, 2013 5:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Lehunytam a szemeimet, és csak a fogkefe sörtéinek surrogását hallgattam, még Hayley hangjára sem néztem fel.
- Naná, hogy csinálok - húzódtam kissé arrébb, és álmosan pislogtam egyet-kettőt. - Azt hiszem az elmúlt két nap elég mozgékonyra sikerült, nem? Először Mikael, aztán a Salvatore família... aztán a telihold. Szeretem ha nem pang az élet, de ez most nekem is sok volt. Azt hiszem, egy darabig nem akarok visszamenni Mystic Fallsba. És talán a te családodat is elkezdhetnénk keresni, feltéve, ha nem gondoltad meg magad azok után, hogy láttad az enyémet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 06, 2013 4:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Klaus után nézek, ahogy a ruháit maga mögött hagyva beleereszkedik a kád vízbe, aztán egy sunyi mosollyal elfordulok, és a szekrényhez lépek fogkefét vadászni. Nem tart sokáig. Ahogy a fogmosás sem, de azért alapos vagyok. Friss lehelettel máris három fokkal jobban érzem magam.
- Szóval mi lesz? Nekem is csinálsz helyet? - állok meg a kád mellett, és én is kibújok a gönceimből.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 06, 2013 4:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Oh, persze - bólintok, aztán eszembe jutott, hogy nemrég kidobta a taccsot. Lehajoltam megengedni a vizet a kád felett, közben a fürdőszobaszekrényre böktem.
- Ha minden igaz, találsz ott originál csomag fogkefét. Szerencsére felszereltettem a házat mindennel, ami csak kellhet - dobtam le közben magamról a nadrágot, és jóleső sóhajjal beleereszkedtem a vízbe. - Ez már hiányzott - dünnyögtem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 05, 2013 8:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Csak kényelembe helyeztem magam, így az út hátralevő része egész nyugodtan telt, és aránylag hamar meg is érkezünk. Nem kis meglepetésemre Klaus a vállára kapva visz be a házba.
- A kilátás innen nem is rossz - kuncogok a hátsójával szemezve. Azért én a helyében óvatosabban lógatnék fel olyasvalakit, aki nem sokkal korábban adta ki a gyomra tartalmát. De nem panaszkodom, mert szerencsére nem leszek ismét rosszul.
- Hmm... - pislogok csak a fürdő ajtajából befelé, amikor megérkezünk a szobájába. Nincs egyáltalán ellenemre az ötlete, csak... - Reméltem, hogy fogat moshatok, mielőtt bármi másba fognánk - nézek fel bocsánatkérő pillantással Klausra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 05, 2013 5:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
(M.F határa)

Ahogy leállítottam a motort az udvarban, kisegítettem a takarós Hayleyt az első ülésről, és a vállamra kaptam jókedvűen, mint valami zsákot, hogy a feje nemes egyszerűséggel fejjel lefelé nézegette a fenekemet.
- Na gyere - vigyorogtam. - Nehogy azt mondd, hogy hagylak még lépcsőzni is - ügettem fel vele a szobámba, és csak itt tettem le, majd belöktem a fürdő ajtaját. - Gondolom nincs ellenedre, ha megosztjuk a kádat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 02, 2013 12:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Csak megtapogattam a számat, mikor Elena távozott. Ha nem a saját szememmel látom, hogy ő volt itt, senki meg nem győzött volna róla, hogy ezt az apró csókot tőle kaptam. Aztán olyan gyorsan tűnt el, hogy még magam is alig láttam, egy másodperc alatt már szinte nem is volt sehol. Nagyot sóhajtottam. Ideje volt visszatérnem Hayley-hez.

(nappali)
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Klaus szobája - Page 7 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Aug. 02, 2013 11:42 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Felemelte a fejét, én pedig szintúgy sóhajtottam egyet. Most nem akartam azzal rontani a helyzet fényét, hogy Petrova vér ide, vagy oda, érezzen ő is, és én is vonzalmat, nem tenném kockára a házasságomat. Megtanultam a leckét... és tudom, hogy kettőnk között meddig számít csak egyszerű... flörtnek? Oké, ez több... bár kettőnk között valamivel mindig több volt. A vonzalom, ami nem egyszer vette el az én eszemet is.
- Ne fáradj. Kitalálok egyedül is - ráztam meg a fejemet, most már utoljára véve fel kezembe a kabátomat, majd majdnem hátat fordítottam neki, de előtte még odaléptem elé, és mindaddig, míg nem fogtam fel, hjogy mit csinálok (hiszen ha felfogtam volna, félő, hogy nem tettem volna mindezt), egy gyengéd csókot leheltem a szájára.
- Viszlát, Klaus - súgtam már akkor, mikor kissé távolabb voltam tőle, majd kisétáltam a szobaajtón, hogy egy perc elteltével a birtokát is elhagyjam.

(Damon és Elena lakása)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 02, 2013 7:17 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Halkan elnevettem magam, és felemeltem a fejem.
- Igen, ez így mind igaz. Kénytelen vagyok beismerni, akkor is, ha nem akarom - mosolyogtam. - Most viszont azt hiszem, tényleg jobb, ha mész. Egyrészt a Petrova vér mindig nagy kísértés neked, és nekem is. Másrészt nem illendő megvárakoztatnom egy hölgyet - mutattam a földszint felé. - Harmadszor, neked Salvatore mellett van a helyed. És van egy feladatotok is. Találjatok egy új vadászt - léptem egy lépést hátra, hogy így nézzek Elena szemébe. - Kikísérlek.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Klaus szobája - Page 7 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Aug. 02, 2013 1:09 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Talán csak kicsit volt kényelmetlen a helyzet, de nem szívesen vallottam volna be. Már csak azért sem, mert tudtam, mennyire szüksége van néha egy olyan vállra, amelynek tulaja nem valószínű, hogy hátba fogja támadni. Sokszor fordult már meg a fejemben, de mindig más vége lett, azóta nem is próbálkozom.
- Nem mondom, hogy másokat is engedj közelebb magadhoz, hiszen nagyjából el tudom képzelni, mi lenne rá a válaszod - sóhajtottam fel, majd elengedtem a hátát, és elnevettem magam. - És amúgy is... te magad mondtad, hogy morbid lenne bármit is csinálni, amit nem szabad. Egyrészt mert a vendéged lenn vár. Másrészt... azon még gondolkodom - próbáltam valamiféle jobb kedvet csiholni belé, mert az utóbbi pár percben eléggé melankólikus állapotba került.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 01, 2013 6:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Számítottam rá, hogy ellök magától, vagy a falra ken, esetleg felképel, és kioszt, hogy mit képzelek magamról. Annál nagyobb volt a meglepetésem, mikor megéreztem a kezét a hátamon, ahogy végigsimított rajtam, és halványan elmosolyogtam magam, bár ez ő nem látta.
- Kösz - dünnyögtem. - Tényleg. Erre egyszerűen szükségem volt. És ne félj... nem teszek olyat, amivel lerombolom a házasságodat. Csak... jólesik nekem is némi gyengédség.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Klaus szobája - Page 7 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 01, 2013 6:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Nem is tudom, mit vártam. Azt, hogy a kérdésem miatt indulatos lesz? Vagy netán valami mást? Csak tudnám a választ...
De biztosan nem azt, ami végül történt. Nagyot nyelve éreztem, hogy megáll előttem, és még nekem sem volt időm gondolkodni, mire már ott volt a feje a vállamon, és megrökönyödve álltam ott, mint egy szerencsétlen. Sosem tapasztaltam tőle ehhez hasonlót, az utóbbi időben legalábbis nem. Csak... tudtam, hogy szüksége van erre is.
Kezeim a hátára siklottak, hogy végigsimítsak rajta, hátha ez... segít rajta.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 01, 2013 6:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
https://www.youtube.com/watch?v=-87NX3COGRo

Belenéztem Elena szemébe. Annyi mindent láttam benne. Mintha magába az univerzumba pillantottam volna bele, és ebben az univerzumban ott kevergett az egész életem. Tatia... a vámpírlét... a hibridlét. És az iszonyú magány, a vámpírlét velejárója, amit soha senki nem fog semmisé tenni számomra.
- Nem akartam mást. Csak melletted kicsit emberibbnek érezni magam - léptem oda Elenához, és még mielőtt meggondoltam volna mit teszek, a vállára hajtottam a fejem. Mintha a bennem lévő farkas hódolt volna be neki.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Klaus szobája - Page 7 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 01, 2013 6:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Ő is felállt, majd megitta a maradék italát, én pedig felsóhajtottam, de az utolsó szó miatt kérdőn néztem rá. Vagyis inkább... az utolsó mondata miatt.
- Mégis, mi mást akarhattam volna? Mert ez a "nyilván csak ezért jöttél" úgy hangzott, mintha te mást is vártál volna - vontam fel kérdőn a szemöldökömet. Eléggé furcsa volt a helyzet megint. Mert ismét úgy beszélt velem, mint régen. És mi több, én is úgy beszéltem vele, mint annak idején, mikor az a bizonyos feszültség megvolt kettőnk között.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 01, 2013 6:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Hát jó - álltam talpra. - Kikísérlek. Reméltem, maradsz még egy kicsit. De nyilván sietni akarsz Damonhoz. Megértelek - nyeltem le a poharamban maradt italt. - Nyilván csak ennyit akartál. Megkaptad.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Klaus szobája - Page 7 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 01, 2013 5:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Ha engem kérdezel, rosszul cselekedtél. Tatiát kellett volna választanod - nyeltem egyet, majd felálltam.
- Esther és Rebekah is sokat jelent ebben a kérdésben. Hidd el. De én most már tényleg megyek, ha nem bánod.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Vissza az elejére Go down
 

Klaus szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» Klaus szobája
» Klaus szobája
» Erin és Klaus szobája
» Delena szobája / Farrah szobája
» Klaus Mikaelson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: New Orleans-i lakások-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •