Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 29, 2013 5:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Nem volt minek fellobbannia, Elena - ráztam a fejem. - Én eddig is ugyanúgy szerettelek, mint az esküvőnk napján. Csak... néha a gondok és bajok túlnőnek rajtam, és az egész életünkön - sóhajtottam. - Tudom, hogy néha nem vagyok a legjobb férj, de... mindig igyekeztem, ahogy lehetett. Nem lesz ez másképpen ezután sem. Ugyanúgy foglak szeretni, ugyanúgy a férjed leszek, és a három gyerekünk apja. Ahogy azt egy magamfajta régimódi fickónak illik - mosolyogtam már el magam.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Konyha     - Page 4 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Szept. 29, 2013 5:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Oké, nem ezt akartam elérni, és ennek ellenére mégis sikerült azt, amit... hát... öhm... nem így terveztem.
- Sajnálom, nem úgy gondoltam... - nyeltem egyet, majd hirtelen megfogtam a kezét, és visszahúztam magamhoz, hogy a szemeibe nézzek. - Ne haragudj. Csak... előbb járt a szám, mint az agyam... mindent meg akarok tenni, hogy... mostantól változzon az, ami kialakult kettőnk között megint... vagyis, ami újra fellobbant, vagy hogy is mondjam... - próbáltam meg rámosolyogni, de nem tudtam, mennyire sikerül az előbbi elszólásom után ennyivel lenyugtatnom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 29, 2013 5:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Kissé megütközve néztem Elenára.
- Most miért mondod ezt? - kérdeztem lelombozódva. - Eddig sem veled volt a baj. Csak a körülményekkel - vettem fel a pólómat, de érezhetően rosszkedvem lett ezek miatt a szavak miatt. Azért jöttünk, hogy felhőtlenül jól érezzük magunkat. Megteszek érte mindent, és még ez sem jó. Mégis, mi a fenét kéne még csinálnom? Cigánykerekezni?
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Konyha     - Page 4 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Szept. 29, 2013 5:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Ő is követett engem a megsemmisülébe, majd mikor már éreztem, hogy a légzésem némiképpen csillapodik, és képes vagyok végre szavakat formálni...
- nos... - nyeltem egyet, és fentebb tornáztam magam egy kissé, hogy így nézzek a szemébe, de közben már a felsőmbe bújtam vissza, legalábbis a mellktartóig eljutottam.
- Félek, hogy ha végetér ez a három nap, úgy rámunsz, hogy két hónapig megint köszönőviszonyban sem leszünk ilyen téren... - suttogtam elszontyolodva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 29, 2013 5:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Ahogy Elena egy hatalmas nyögéssel elélvezett, és megfeszült körülöttem én is felrobbantam, lihegve és zihálva jutottam el a felhők fölé, és nem bántam, hogy tenyérrel megtámaszkodhatom az asztalon, mert éreztem, hogy remegni kezdett a lábam az átélt kéjtől.
Nem is tudtam megszólalni néhány másodpercig, csak akkor húztam ki magam Elenából mikor éreztem, hogy már biztonságosan megállok a talpamon.
- Azt hiszem kellőképp üdvözöltük a nyaralót - mosolyogtam, és kinyújtottam a kezem, hogy Elenát ülésbe húzzam az asztalon.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Konyha     - Page 4 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Szept. 29, 2013 4:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Damon... - bukott ki a számon a neve, és a szemeimet szinte képtelen voltam kinyitni... a szemeim előtt ott pattogott a kéj, a vörös szikrák, és nem lettem volna most képes csak úgy lemondani erről... még ha nyilván a képzeletem szüleménye is...
Nem voltam már képes másra, csak arra, hogy testem ténylegesen megadja magát neki, és egy hangos nyögés kíséretében adtam át magamat a csodálatos érzésnek, melyet csak ő tudott adni nekem...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 29, 2013 4:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Elmosolyogtam magam, ahogy Elena a karomba kapaszkodott, és ahogy teste apránként egyre és egyre jobban megfeszült minden mozdulatom nyomán, önkéntelenül is elmosolyogtam magam. Ahhoz képest, hogy szinte végigszeretkeztük a múlt éjszakát, nagyon gyors a kisasszony...
- Csak élvezz... - súgtam a fülébe halkan, mert éreztem, hogy az ő közeledő gyönyöre engem is egyre közelebb taszít az élvezethez. - Gyerünk, Elena... élvezd, amit teszek veled.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Konyha     - Page 4 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Szept. 29, 2013 4:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Már éppen válaszolni akartam, de végül nem sikerült, hiszen belém fojtotta a szavakat egy hosszú és mély csókkal. A következő pillanatban pedig már nem teketóriázott tovább, újra mozdulni kezdett, és hatalmasat nyögtem, mikor teljesen elmerült testemben.
Mellkasomat az ő mellkasának nyomtam, karjaimat nyaka köré fontam, és nem tudtam tovább tartani magamat, elkezdtem hátrafelé dőlni az asztalon.
Lehunytam szemeimet, ahogy éreztem testem hullámzását minden mozdulatánál, majd megszorítottam karjait, ahogy egyre inkább éreztem a mámor közelítő érzését.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 29, 2013 4:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Roppant ígéretes - mormoltam. - De remélem nem úgy gondoltad, hogy én meg majd a szoknyáidat hordom. Hülyén festenék benne - moccantam egyet újra, majd lecsaptam Elena szájára, hogy belefojtsam a választ. A következő pillanatban pedig tövig toltam magam a testébe.
- Akarlak... - nyöszörögtem, ekkor már határozottabban mozogva benne, és Elena szájából is kiszakadt egy halk kiáltás.
- Hallani akarom, hogy jó neked...
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Konyha     - Page 4 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Szept. 29, 2013 3:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Mikor megállt, és a tekintetembe nézett, magam sem tudom, minek következtében, de felkuncogtam. Talán a szavai miatt. - Nem... nem rajtad nevetek - ráztam meg a fejemet, még mindig nem engedve el hátát, és a hátsóját. - Nem, nem. Irányíts csak te... van néhány tippem az elkövetkezendő napokra, és... sajnos néha szembesülnöd kell majd azzal, hogy nem rajtad lesz a nadrág... - vigyorodtam el.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 29, 2013 10:34 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Beleborzongtam a vágyba, ahogy Elena végigsimogatta a testemet, de láttam a tekintetében valami huncut vidámságot, ami vegyül a kéjjel.
- Mi az? Talán rajtam nevet a hölgy? - álltam meg a mozgással, és nevetve néztem Elena szemébe. - Hát ennyire vicces a technikám? - haraptam aztán a nyakába lágyan. - Akarsz felül lenni? - súgtam aztán halkan a fülébe.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Konyha     - Page 4 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 28, 2013 9:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Egy jóleső nyögés az én ajkaimat is elhagyta, ahogyan lassan elmerült a testemben, és szorosan bújtam hozzá, hogy minden egyes porcikáját érezhessem, ami csak szükséges... jólesett... nem is tudom, mikor esett utoljára ennyire jól valami...
Főképp mikor mozdulni kezdett... lassan, mégis volt benne határozottság, és kezeim a csípőjéről a fenekére siklottak, így simítva végig rajta, majd hátán, aztán vissza a hátsójára, ajkaimmal pedig közben a nyakához siklottam. Nem, a többi együttléttől eltekintve most nem voltam hajlandó csak úgy megadni magam előtte az asztalon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 28, 2013 4:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Elmosolyogtam magam kedvesen, gyengéden, és lassan, szinte centiről centire nyomtam magam Elena testébe, hogy mikor beértem, megálljak. Ki akartam élvezni ezt az érzést, amíg csak lehetett, és néztem a feleségem csillogó, boldog szemeit.
- De jó veled... - nyögtem, egy aprót mozdítva a csípőmön, majd iszonyatos lassúsággal húztam ki magam belőle, és ugyanígy tértem vissza, hogy a végsőkig felhúzzam vele az agyát, és a vágyát.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Konyha     - Page 4 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 28, 2013 3:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Lassan? - kérdeztem vissza már felgyorsult légzéssel, miután lehúzta rólam a nadrágomat, és az alsóneműmet is, majd apró csókokkal borított be, mire nem egy nyögést és sóhajt váltott ki belőlem.
Amikor azonban megállt előttem, lábaimat csípője köré fontam, és nem tudom, milyen mély érzéseket indított el bennem a szavaival, de tisztán éreztem őket magamban.
- Szeretlek... - suttogtam csillogó szemekkel, és egy aprót nyelve csókoltam őt meg.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 28, 2013 3:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Nyugi... - suttogtam már elég heves lélegzettel, aztán lefejtettem Elenáról a nadrágot és az alsóneműt is. - Nem akarom gyorsan. Lassan akarlak szeretni... - csókoltam végig a testét, a nyakától egészen a lábujjáig, és élvezettel hallgattam sóhajait.
- Elena... - hajoltam fölé, kezeimbe fogva az arcát. - Nagyon szeretlek. Sosem hittem, hogy létezhet ilyen szerelem, míg meg nem ismertelek - simítottam végig a haján.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Konyha     - Page 4 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 28, 2013 3:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Egyik pillanatról a másikra kerültem fel az asztalra, és hirtelenjében csak az jutott eszembe, hogy kislányként sosem sejtettem azt, hogy a családi asztalon bármi mást lehet csinálni evésen kívül. Hát... a szüleim sem lennének büszkék rám, az sem kétséges...
- Mire vársz még? - vált hangom egyre elkínzottabbá. Az ilyen spontán dolgok tetszettek a legjobban. Nem is tudom, hogy miért.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 28, 2013 2:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Érezhetően forró a desszert - simítottam végig Elena bőrén, ami szinte perzselt a vágytól, aztán segítettem neki kicsatolni a derékszíjamat, és kigombolni a nadrágomat, majd egy mozdulattal átültettem az ölemből az asztalra.
- Nos, nézzük mit tehetünk az ügy érdekében - mormoltam, aztán beborítottam a testemmel, csípőmet nekiszorítva még inkább felgyújtva benne a vágy tüzét.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Konyha     - Page 4 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 28, 2013 2:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Hm... miért, mit fogunk művelni? - adtam az ártatlant pár másodpercig, majd rögtön felkuncogtam, és nyakát kezdtem el csókolgatni, miután lerántotta rólam a felsőmet. Már most olyan tűzbe hozott, hogy szinte szavakkal elmondani sem tudtam volna, amt éreztem.
- Jobb, ha rögtön nekilátsz a desszertnek... míg... ki nem hűl - vigyorodtam el, és kettőnk közé nyúlva meglazítottam az övét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 28, 2013 1:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Akkor jelen állás szerint örülök neki, ha egyedül mi tudunk róla, mi mindent fogunk művelni ezen a konyhaasztalon - mormoltam, aztán egy mozdulattal lehúztam Elenáról a felsőt, hogy hüvelykujjammal simogatni kezdjem a melleit.
- Te vagy nekem ma a desszert - mosolyogtam. - Nagyon kívánatos, és finom desszert. Meg vagyok elégedve.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Konyha     - Page 4 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Szept. 27, 2013 6:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Mindig meg tud lepni, Mr Salvatore - suttogtam, és egy pillanatnyi döbbenetet taln tényleg láthatott rajtam, hiszen általában mikor kitaláltunk valami közös programot, akkor azt vittük végbe, még akkor is, ha én néha egészen másfelé próbáltam terelni a dolgokat. És most mégis sikerült "másfelé terelni"...
- Nem csak mézesmazdag volt. De az tény, hogy illetlen... és gusztustalan - húztam tovább az agyát, majd egy mozdulattal húztam le róla a felsőjét, és tüzesen tapadtam szájára.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 27, 2013 6:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Nos... - vágtam elgondolkodó fejet - nyilván sokan lennének, akik felhördülnének, mondván hogy gusztustalan és illetlen... de ezt a konyhaasztalt emlékeim szerint még nem próbáltuk ki - húztam le a felsőt Elena válláról, hogy milliónyi apró csókkal szórjam tele a bőrét. - Remélem nem csak a mézesmadzagot húzta el előttem, Mrs. Salvatore. Tudja, aki A-t mond.... - hunyorogtam jókedvűen.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Konyha     - Page 4 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Szept. 27, 2013 6:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Mégis el tudott kapni, de csak az ölébe húzott, én pedig a vállára tettem a kezem, és mosolyogva kuncogtam fel. - Nos... - köszörültem meg a torkomat. - Engem nem kell lebeszélned semmiről... otthon azt mondtad, nagyon sok új dolgot szeretnél kipróbálni. És én is nagyon szeretném, hogy így legyen... - nyeltem egyet, majd hozzábújva apró csókokkal borítottam be a nyakát.
- És ha nem akarod, hogy itt helyben a konyhaasztalon áldozzunk a szerelem oltárán... - kuncogtam fel. - akkor állíts fel magadról, és edd meg a kaját, hogy utána mehessünk ki .
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 27, 2013 5:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Strigulákat húzni esetleg nem akarsz? - nevettem fel, majd elkaptam Elena kezét, hiába igyekezett elhúzódni, és az ölembe húztam. - Nincs keret. Csak te meg én. Mindent csinálhatunk, amit szeretnénk. Annyiszor ahányszor akarjuk... - csókoltam meg a nyakát. - Három napig úgy akarom érezni magam, mint egy második nászúton. Legyen minden tökéletes... igyekezzünk, hogy az legyen. Mit szólsz hozzá? - néztem csillogó szemekkel az ő szemeibe.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Konyha     - Page 4 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Szept. 27, 2013 5:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Hé... úgy eszel, mint valami vadállat... nyugi, van elég! Van még ott, ahonnan ez származik - böktem a tányérja felé vigyorogva, majd egy apró sóhajjal megindultam a konyhapult felé, megfogtam egy borospoharat, és egy üveg bort magammal hozva ültem le az asztalhoz.
- Nos... nem is tudom... talán egy kis úszás jól esne... - suttogtam. - Bár örülnék, ha az orromra kötnék, mennyi a keret erre a három napra OLYAN téren... - vigyorodtam el. - Hagy tudjam három napra beosztani - kacsintottam rá szemtelenül, és arrébb is húzódtam, nehogy visszavágásból elkapjon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 27, 2013 5:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Végre - mormogtam, mikor Elena elém tette a szendvicseket, és úgy vetettem rájuk magam, mint valami kiéhezett vadállat. Az elsőt alig három harapással nyeltem le, és máris a markomban volt a második.
- Na éf mit finálunk kaja ufán? - köpködtem morzsákat az asztalra, mert elég nehéz volt teli szájjal beszélnem, aztán lenyeltem a falatot. - Kipróbáljuk a tavat, vagy járjunk egyet az erdőben?
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Vissza az elejére Go down
 

Konyha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» A konyha
» Konyha
» Konyha
» Konyha
» A konyha

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: A határokon túl :: Gilbert tóparti nyaraló-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •