Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Konyha     - Page 6 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 20, 2012 4:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Összeszedtem az összes koszos edényt, és forró vizet engedtem rájuk. Körülbelül 10 perc kellett, hogy minden tiszta legyen, és el tudtam pakolni a szekrényekbe.
A megmaradt rántottát még magamba tömtem, de amint azzal is végeztem, a háló felé indultam.

(háló)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 20, 2012 4:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Rendben - biccentettem. - Akkor indul a nagy mese show - kacsintottam Delenára.

(gyerekszoba)
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Konyha     - Page 6 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 20, 2012 3:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Nem, menjetek csak. Én addig rendbeszedem a konyhát, elpakolok, és elmosogatok - adtam egy puszit JJ, és David arcára, majd a két nagyobb gyerekhez hajoltam. - Aludjatok jól - mosolyogtam rájuk. - A hálóban találkozunk - fordultam aztán Damon felé, majd a mosogatóhoz léptem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 20, 2012 3:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Javasolnám, hogy gyere be a gyerekszobába, és egy füst alatt a te mesédet is letudom - nevettem rá Elenára, majd felkeltem az asztaltól. - Nos, ha mindenki jóllakott, mehetünk pizsamát húzni, és ágyba - adtam ki a "parancsot".
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Konyha     - Page 6 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 20, 2012 3:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Jól van - vettem fel a másik cumisüveget, és Davidhez hajoltam vele, hogy ő is enni kezdjen, miközben néhány falatot bekaptam a rántottából, és nem kellett sok ahhoz, hogy a cumisüveg teljesen kiürüljön, David pedig jóllakottan sóhajtson.
- Úgy szereti a hasát, mint az apja - mosolyogtam rá, megsimogatva az arcát, majd amint David ásított, kiemeltem a székből. - És ráadásul még mesét is kaptok... hátha apu nem lesz még teljesen fáradt ahhoz, hogy nekem is meséljen valamit - vontam egyet a vállamon, a mese szó alatt kivételesen tényleg mesét értve.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 20, 2012 3:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Most nem vagyok éhes -ráztam a fejem, és etetni kezdtem JJ-t. - Gyere kisasszony, anyád ne mondhassa, hogy éheztettünk - mosolyogtam, ahogy úgy kapott az üveg után, mint aki hetek óta nem evett, egyik apró kezével megfogva a cumisüveget, míg Adam és Delena a rántottának fogtak neki.
- Aztán amíg megkérjük anyut, hogy mosogasson el, apu rátok adja a pizsamát, és választhattok, milyen mesét mondjak. Az erdőben megígértem, hogy ez lesz az esti program.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Konyha     - Page 6 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 20, 2012 3:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Ez se hangzik rosszul - mosolyogtam. - A tavalyi karácsonyt amúgy is otthon töltöttük, mert éppen úton volt valaki, és anyu bálnaként nem utazik... - kuncogtam David arcát simogatva, majd tányérokra osztottam a rántottát, és odatettem Adam és Delena elé villával együtt.
- Egyél csak te is, én megetetem őket - néztem a cumisüvegekre, majd Damonre.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 20, 2012 2:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Karácsonykor visszajöhetnénk ide, mit gondolsz? - néztem a gyerekeket, akit épp Fredet simogatták. - Télen is szép lehet. Ha befagy a tó, lehet rajta korcsolyázni, szánkózni. És biztos vagyok benne, hogy az erdő is gyönyörű olyankor. Vihetünk pl enni az állatoknak. Szerintem el tudnánk tölteni az időt akkor is - ültettem a srácokat az etetőszékbe, majd megcsináltam JJ és David tápszerét is.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Konyha     - Page 6 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 20, 2012 2:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Jól van - pakoltam ki a hűtőből egy csomó tojást, és egy kis tálban vertem fel őket, közben hallgatva Damon holnapra felvázolt program-tervét.
- Rendben. Ez így... jó lesz - bólogattam, beleöntve a tojást a serpenyőbe. - Azt hiszem, akármennyire is szép és jó ez a hely, a gyerekeknek már hiányzik a rendes környezetük, amiket megszoktak. De nyaralásra, két-három napra tökéletesen megfelel a hely - mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 20, 2012 2:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Szerintem ez mindenkinek tökéletes lesz - mondtam, míg a két gyerek előreszaladt, és én magam is letettem Davidet a járókába. - Korán lefekszünk ma mi is... feltéve, ha hagynak a srácok. Reggel felkelek, behordok mindent a stégről... napernyőt, meg hasonlókat. Aztán összerámoljuk a konyhát, amíg én reggeliztetek a ruhákat, és... fájó búcsút veszünk a helytől.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Konyha     - Page 6 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 20, 2012 12:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
(Erdő)

Delena már előre szaladt be ide, őt követte Adam, majd lecsatoltam magamról a babahordozót, és befektettem JJ-t a járókába, amíg én a hűtőhöz léptem.
- Mit szól a nagy család egy finom rántottához, néhány szendviccsel? Vagy valami extrát kértek? Anyu elemében van - kuncogtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 20, 2012 9:55 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Cipelem, ne aggódj - nevettem, és néztem ahogy Elena is beleülteti a saját hordozójába JJ-t, majd kézen fogott engem, és Delenát.
- Gyere Adam ide keresztapuhoz - nyújtottam a kezem, és mikor a kis tenyér a markomba simult, hátranéztem Fredre.
- A nagyságos úr pedig itt marad - zártam be az ajtót magunk mögött.

(erdő)
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Konyha     - Page 6 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 7:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Na jól van... - vontam egyet a vállamon, és odahajolva hozzá betettem David-et a babahordozóba. - A fiadat te cipeled - kacsintottam rá, közben már JJ-t is beültetve a rám aggatott babahordozóba, és a fejére húztam egy sapkát.
- Szóval... üdítők megvannak, minden egyéb megvan... most már indulhatunk - fogtam meg egyik kezemmel Damon kezét, a másikéval Delenát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 7:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Tessék, fogd meg egy kicsit Davidet - adtam oda neki a fiamat, aztán elővettem a két babahordozót. - Szerintem vigyük őket ebben. Jóval könnyebb, mint kézben cipelni a feneküket - vigyorogtam el magam futólag. - Nos, akkor - adtam rá Delenára meg Adamre is a cipőket - indulhatunk?
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Konyha     - Page 6 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 7:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Amíg Damon elment a két kicsiért, összeszedtem a cumisüvegeket, és mindegyikbe töltöttem a gyümölcslevekből, így téve őket egy táskába. Nem cuccoltam olyan sokat, hiszen ahogy Damon is mondta, egy-két óra, aztán kész.
Közben Delena és Adam végzett a kajálással, és inni kezdtek a pohárból, amit az előbb tettem eléjük.
- Nem rossz ötlet. A gyerekeknek a szíve is megszakadna, ha Fred cica eltűnne - sóhajtottam, David szájához tartva a cumisüveget, és nem tartott sokáig, hogy enni kezdjen. - Ti pedig már fel is vagytok öltözve... minden készenáll a kajálás utáni indulásra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 3:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
(gyerekszoba)

- Már itt is vagyunk - hoztam ki a két karomon a két gyereket, és JJ-t Elena karjaiba tettem. - szerintem egy gyors kaja, és már indulhatunk is. Fredet viszont bezárjuk a házba. Tudod, hogy mindenhová utánunk jön, és félek, hogy az erdőben könnyen elveszne. A nagyfiú itt marad - ültem le, és kézbe vettem JJ cumisüvegét, amiben baracklé volt, majd itatni kezdtem vele.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 12:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Igen, persze hogy megyek - álltam fel. - Csomagolj csak nyugodtan. Bár én mindössze egy-két órás sétára gondoltam csak.

(gyerekszoba)
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Konyha     - Page 6 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 9:55 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Bíztam benne, hogy ő is viccként fogja felfogni, de nem így történt, ezért nyelnem kellett egy jó nagyot. Hát... tudtam, hogy egyikünk életében se szép fejezet az, amit Stefan csinált, de... na mindegy.
- Mész értük? Én addig... csomagolok innivalót, mert nekik még jócskán kell - léptem a hűtőhöz és gyümölcslevet vettem ki, meg a cumisüvegeket.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 9:51 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Csak elhúztam a számat Stefan nevének az említésére. Noha az öcsém volt, és megbocsátottam azt, amit tett ellenünk, valahogy azért fájó pontként élt bennem a tény, hogy a saját testvérem fordult ellenem.
- Hát akkor még szerencse, hogy velem jöttél - mondtam aztán halkan, és felfigyeltem a felhangzó nyöszörgésre és gügyögésre. - Tessék, csak emlegetni kellett. A másik páros is ébren van már.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Konyha     - Page 6 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 9:48 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Kettőnk közül mindig apunak volt több esze - kuncogtam, és leültem én is az asztalhoz, bár én a zöldségeken kezdtem csamcsogni, míg a gyerekek jól elvoltak a szendvicsekkel is.
- Ha felkelnek, csak fel kell őket öltöztetni, és indulhatunk is. Hátha látunk valamit az erdőben. Még jó, hogy nem Stefannal jöttünk... vele nem mernék mókusok és őzek közelébe menni - kuncogtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 9:41 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Jaj anyu, ne légy ünneprontó - vigyorogtam, és az egyik szendvicset centis darabokra vagdaltam, majd igazságosan elosztva odaadtam a két gyereknek. - Vannak ott már fogak, meg tudják rágni. És ha ez a szívük vágya, hát hagy egyék - néztem őket elégedetten, ahogy rágcsálni kezdték a falatkákat. - Szerintem David és JJ sem fog már sokáig aludni. Ha igen, akkor majd valami óvatos és finom módszerrel ébresztjük őket. Aztán vár a kirándulás - simogattam meg a lurkók haját.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Konyha     - Page 6 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 9:38 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Jól van, te tudod - mosolyogtam rá, majd amint megláttam a gyerekeket, felpattantam Damon öléből, és átsétáltam az asztal túloldalára.
- Szép jó reggelt - pakolgattam eléjük is tányérokat. - Ami azt illeti, éppen időben ébredtetek. Így nem marad el a kirándulás. Mert ha jól sejtem, a két kicsi se fog sokáig aludni már - motyogtam, zöldségeket darabolva Delenának és Adamnek is, bár valahogy ők jobban vonzódtak a szendvicshez. - Az még túl nayg falat lenne nektek, nem gondoljátok?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 9:27 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Vámpírerőm van édesem. El fogok bírni a srácokkal, ne aggódj - mondtam, és felkaptam a fejem a szobából kiszűrődő hangokra, mert megjelent az álmos Adam, majd kisvártatva Delena is.
- Szép jó napot kívánok - mosolyogtam a gyerekekre, akik versenyt másztak felfelé az asztalhoz. - Mondtam, hogy a hasuk fogja felverni őket! - nevettem.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Konyha     - Page 6 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 18, 2012 9:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Felkuncogtam, mikor összedörgölte az orrát az enyémmel, majd én is megsimogattam Fred-et, csak ezek után kezdtem el komolyabban falatozni.
- Ez finom. És ne aggódj... eszek én rendesen - kacsintottam rá, majd felnevettem a csókunk közben. - Igen, ledolgoztuk. Bár ami azt illeti, az én gyomromat még nyomja valami - mondtam pimaszkodva, de aztán a kezére tettem a saját kezemet, jelezvén, hogy csak viccelek. - Egyél te is - böktem a tasakra. - Neked is kell majd az erő.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 18, 2012 8:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- De én azért reménykedem, hogy a boldogságot nem hagyjuk itt, hanem hazavisszük - mosolyogtam, és összedörgöltem az orrom Elenáéval, míg Fred nem jelezte, hogy ő is kér a szeretgetésből, és nevetve megsimogattam a bolond állatot.
- Egyél te is valamit, mert fejenként két gyerekkel elbírni kirándulás közben nem lesz könnyű éhgyomorra - nevettem. - És az ebédet már lemozogtuk - csókoltam meg Elenát.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Vissza az elejére Go down
 

Konyha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» A konyha
» Konyha
» Konyha
» Konyha
» A konyha

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: A határokon túl :: Gilbert tóparti nyaraló-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •