Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 28, 2014 9:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

- Szedulok, lenyugodnal? - mondom halkan a hatamon fekudve es ranezek.
- Vampir akarok lenni, mert ok kikapcsolhatjak az erzeseiket, de te mindent elszurtal mert megmentettel. - mondom es a sebre teszem a kezem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 28, 2014 9:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Tudtam,hogy nincs energiája válaszolni, de választ akartam. Ezért csak fel s alá járkáltam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 28, 2014 9:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

Mar magamnal voltam, s kinyitottam a szemem. Megmentett es nem vagyok vampir. Valaszolni viszont meg nincs energiam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 28, 2014 9:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Sokat nem csináltam csak ültem, és néztem őt.-Miért csináltad ezt? Hmmm? Miért?-kérdeztem halkan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 28, 2014 9:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

Valami keserut ereztem lefolyni a torkomon. Energiam meg nem volt kinyitni a szememet ezert csak ott fekudtem az agyban veres poloval.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 28, 2014 9:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Egy kicsit még megálltam az ajtóba, de mikor elindultam volna hallottam,egy fájdalmas nyögést, és egyből visszamentem. Ott feküdt véresen. Odaszaladtam, és megitattam vámpír vérrel, hogy meggyógyuljon. Jobban lesz....Betettem az ágyba, és vártam, hogy helyre jöjjön.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 28, 2014 9:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

Szomoru voltam mikor elment... Lepattantam a pultrol majd a konyhaba mentem. Kivettem egy kest es azt neztem. Vampirver van a szervezetemben ugyhogy ujja eledek. Egy hirtelen mozdulattal hasba szurom magam es lerogyok a foldre, majd minden elsotetul...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 28, 2014 9:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Elmosolyodtam halványan.-Most megyek, még van némi elintézni valóm.szia Serena.-adtam egy puszit homlokára, és kimentem a házból.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 28, 2014 9:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

- Ertem. - mondom halkan majd megnezem a kezemen levo sebet. Szepen gyogyul, mar csak horzsolasnak tunik.
Miota Eyallal szakitottunk sokszor gondolkoztam a vampirra valtozason... Ugy kitudnam kapcsolni az erzeseimet, minden konnyebb lenne. Mivel Eyal vere van a szervezetemben ezert megolom magam amint elmegy.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 28, 2014 9:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


-Nem, nem arra gondoltam most,hogy visszamegyek. Hanem arra,hogy itt leszek a városban, de hagyunk magunknak időt.-suttogtam
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 28, 2014 7:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

- Ha vissza mesz magad miatt menj, ne miattam! Ne azert, hogy tavol tarsd magad tolem. - mondom neki.
Kicsit konnyebb beszelnunk, hogy en a pulton ulok es igy egymagasak vagyunk.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 28, 2014 7:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena,és Eyal


-Nem szállok ki megígérem. De kell egy kis idő mindkettőnknek.-suttogtam, és arcát simogattam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 28, 2014 5:04 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

- Ne szallj ki az eletembol, kerlek. - mondom es ot nezem. Szeretem ot, es nem akarom elvesziteni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 11:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Elém állt, és nem engedett ki.-De hiszen...azt mondtad,hogy hagyjalak....de én nem tudok meglenni nélküled!-mondtam komolyan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 11:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

Leszallok a pultrol es ranezek. - kb. fel, egesz fejjel magasabb nalam - a furdo ajtajahoz allok, nem engedem elmenni.
- Ne menj. egyszer engedtelek elmenni, megegyszer nem foglak.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 11:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Mikor vége lett a csókunknak, tudtam hogy ennyi volt.-Visszamegyek New Yorkba.Próbálj meg vigyázni magadra. Tudd,hogy szeretlek..-suttogtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 11:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

Beleborzongtam a csokba, nem szabadott volna engednem neki, de en is akartam ezt a csokot.
Lagyan visszacsokoltam ot.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 11:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Lassan közeledtem ajkaihoz, és mikor egymást érintették, egyszerűen csodás érzés volt. Éreztem a puhaságát az ajakinak, és mikor nyelvünk egymáshoz ért , az minden eddigi csókunknál jobb volt. Hiányzott, és ezt éreztettem vele.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 11:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

Kicsit gyorsabban kezd el dobogni a szivem mikor megsimogatja az arcomat.
- Rendben, az meg belefer. - suttogom es probalom elerni, hogy ne dobogjon ily hevesen erinresetol a szivem, mert o is hallja.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 11:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Egymagasságba voltunk. Nyeltem egy nagyot, és a szemébe néztem.-Csak egy utolsó csokót kérnék.-mondtam, és megsimogattam az arcát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 11:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

Ittam par kortyot a verembol. A fajdalom kezdett alabbhagyni, illetve a seb is elkezdett begyogyulni.
- Koszonom. - mondtam neki halvanyan mosolyogva.
En a pulton ulok o pedig elottem all, igy vegre egymagasak vagyunk.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 11:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Megharaptam a csuklómat, és adtam a véremből. Megitta, és szépen kezdett gyógyulni a seb.Simogattam a kezét, de ahogy ígértem neki, békén hagyom.
-Rendben leszel.-mosolyogtam halványan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 11:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

Nem akartam, hogy eltunjon az eletembol! de neki ezt nem fogom elmondani.
- Jo, legyen. - mondom neki, de a hangom mar nem erzestelen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 11:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


-Csak most engedd,hogy segítsek. Utána békén hagylak, eltűnök az életedből.-mondtam szemébe nézve, és kezét fogtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 11:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

- Tudok egyedul is boldogulni... - mondom de hangomban lehet hallani, hogy ezt meg en sem gondolom komolyan. A lanc rozsdas volt, a kezemen levo jo hosszu seb pedig elfertozodott.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Vissza az elejére Go down
 

Serena szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» Serena Parker
» Serena & Eyal|| Erdő
» Serena Momsen röpke kis élet pillanatai ˇˇ loading...
» Delena szobája / Farrah szobája
» Bay szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Hotel-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •