Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 01, 2014 11:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

Mikor leul mellem felulok, igy csak mar centi valaszt el minket egymastol.
- Ne gyere azzal, hogy szakitsunk... Lattam mar a legrosszabb enedet is es en melletted vagyok boldog. - mondom es felek attol, hogy szakitunk... Vagyis... Az utobbi mondatombol tudja hogy szeretem ot, es ezt mar nem tudom vissza szivni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 01, 2014 11:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Élveztem egy kicsit a levegőnek a szelét, és próbáltam valamit kitalálni. Bementem hozzá, és leültem az ágyra.-Figyelj....tudom,hogy nem ezt szeretnéd hallani, de neked a boldogságodat akarom....Én egy vámpír vagyok, aki gyilkol...Neked pedig egy olyasvalakire van szükséged, aki nem ilyen...-sóhajtottam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 01, 2014 11:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

- Rendben. - mondom neki majd ledolok a hatamra es a plafont nezem.
Nem tudom miert, de ugy erzem mintha Eyallal tavolodnank el egymastol es ez nagyon rossz erzes. Es az egeszben az a legrosszabb, hogy azt sem tudom, hogy mit tehetnek...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 01, 2014 11:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena,és Eyal


Halványan elmosolyodok, és szemébe nézek. Felállok, és egy puszit nyomok homlokára.-Kimegyek levegőzni.-mondtam fülébe suttogva, és kimentem az erkélyre.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 01, 2014 11:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

Megfogom kezet es ujjammal simogatom kezfejet, majd szemeibe nezek.
- Nem volt koztunk semmi, korrepetaltam ot toribol es ennyi. Hinned kell nekem... - mondom halkan es elengedem a kezet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 01, 2014 11:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Hallgattam szavait, de hirtelen nem tudtam mit mondani. Annyi minden történt,és nem tudom mit kellene most tennem.Szeretem őt nagyon ,és nem akarom elveszíteni.-Hivatalosan még nem. De egyet elárulsz? Mi volt igazából Jeremyvel?-kérdeztem halkan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 31, 2014 3:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

Nemtudom, hogy mit tehetnenk... Annyi minden tortent mostanaban velem ami miatt nehez dontenem.
Eyalt lassan 1 eve ismerem. New Yorkban talalkoztunk az egyik barban este, iszogattunk, ismerkedtunk. Aztan mar nem is tudom hogyan, de szoba kerult az, hogy verfarkas vagyok. Aztan jott az elso telihold... Segitett nekem es az egesz atvaltozasom alatt mellettem volt.
Idejottunk, Mystic Fallsba. Aztan egyszer csak osszejottunk. Nem banom hisz nagyon szeretem ot, de 2x mar majdnem megolt... Nemmellesleg itt ez a telefonos ugy...
- Hat... Hivatalosan meg nem vagyunk egyutt ujra. Es nem tudom, hogy most mi legyen kettonkkel. - mondom szomoruan szemeibe nezve.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 30, 2014 10:37 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Nem tudtam mit mondhatnék. Nem kellett volna ezt tennem, főleg vele.-Mit csináljunk?-kérdeztem halkan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 30, 2014 6:43 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

- Hagyjuk... Probaljuk meg elfelejteni, mert ujra csak veszekednenk. - mondom neki majd halvanyan elmosolyodok mikor kezunkre nezek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 29, 2014 10:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Megdöbbentem,hogy megcsókolt. Nem sokat tudtam visszacsókolni a döbbenettől.-Én is szeretlek téged. Sajnálom amit tettem, és mondtam.-fogtam meg a kezét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 29, 2014 10:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

Atoltoztam majd leultem melle. Fejet magam fele forditottam es megcsokoltam.
- Ettol meg szeretlek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 29, 2014 10:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


-Sajnálom,hogy tőlem kellett látnod.-mondtam halkan, és nem volt akaratom ránézni mikor átöltözött, ezért elfordultam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 29, 2014 10:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

- Hiszek neked, csak meg soha nem lattam vampirt kikapcsolt erzesekkel... - suttogom es szep ovatosan felallok az agyrol hogy atoltozhessek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 29, 2014 10:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


-Nem! Ez nem így van! Szeretlek téged.-fognám a kezét, de kivette az enyémből.
-Kérlek higgyj nekem.-suttogtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 29, 2014 10:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

Megdobbentett a valasza...
- Oh ertem... Akkor az is igaz, hogy csak sexre kellek neked? - mondom neki es elerem hogy felemelje a fejet es szemeimbe nezzen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 29, 2014 10:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Tudtam,hogy mit fogok mondani, és nem hazudhattam neki.-Én nem feküdtem volna le vele....De a kikapcsolt személyem igen....-suttogtam, és lehajtottam a fejemet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 29, 2014 10:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

- Chloeval lefekudtel volna ha elmentel volna? - kerdezem tole mikor felulok es szemeibe nezek.
A parnam es a polom is csupa ver, de most nagyon nem izgat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 29, 2014 10:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena,és Eyal


-Kérlek szépen...Ne mondd ezt. Igen is jó vagy..Én csak...a bennem lévő érzéstelenség, és ripper forma mondta..-fogom őt, és segítek neki felkelni. Nem eresztem el kezét, és nem is akarom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 29, 2014 10:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

A nyakamon levo seb a vampirvertol automatikusan elkezdett begyogyulni.
- Vissza kapcsoltad az erzeseid.... - suttogom es vegig simitok arcan.
- Ugy latszik vagyok olyan jo mint Elena, csak te nem igy gondolod. - mondom majd szep lassan es ovatosan felulok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 29, 2014 10:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Fél óra elteltével éreztem,hogy mozog,és lassan kinyitotta a szemét.-Serena, édesem...Ne haragudj.-suttogtam, és simogattam a kezét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 29, 2014 10:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

A halal csondes, s nyugodt. Az ember ugy erzi, hogy vegre bekere lelt. Sok ido utan en is ezt ereztem, beket es nyugalmat. A halal gyors es megvalto.
Az utolso pillanatokbol mar nem ereztem semmit. Minden sotet volt, csak annyit ereztem, hogy egyre kevesebb a verem.
Egy felora mulva kohogok parat es kinyitom a szememet, de felulni meg nem ulok fel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 29, 2014 10:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Éreztem,hogy már nem sok vér van benne, ezért eleresztettem, és felkeltem, megtöröltem a számat, és néztem a mozdulatlan testét.Minden eltelt másodperccel elkezdtem érezni a fájdalmat. A nyilaló fájdalmat. Amit csináltam, és tettem, eljutott a tudatomig a szívemig. Az amit mondott nekem, hogy szeret, és én mit tettem. Elszörnyedtem mit tettem, meg akartam menteni őt, egyből. Megfogtam, és megitattam vele a véremet, és magamhoz öleltem.-Kérlek, jöjj rendben. Nem akarlak elveszíteni. Kérlek szépen bírd ki.-suttogtam, és szorítottam magamhoz őt.-Ne tedd ezt velem, nem tudok nélküled élni. Kérlek.-suttogtam hajába.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 29, 2014 9:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

- Szeretlek Eyal... Kerlek hagyd abba. - suttogom es egyre halvanyabban latok mindent, mert a szemem kezd lecsukodni. Csak Eyal erinteset erzem ahogy a nyakamat a megfelelo szogben tartja, hogy ihassa tovabb a veremet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 29, 2014 9:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Újra megharaptam, és szívni kezdtem a vérét. Nem álltam le csak szívtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 29, 2014 9:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

Felszisszenek mikor beleharap a nyakamba, nem finomkodott.
- Hagyd abba... - nyoszorgom es probalom eltolni magamtol, nem tul nagy sikerrel.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Vissza az elejére Go down
 

Serena szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» Serena Parker
» Serena & Eyal|| Erdő
» Serena Momsen röpke kis élet pillanatai ˇˇ loading...
» Delena szobája / Farrah szobája
» Bay szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Hotel-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •