Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 11:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Nagyon fájt ,hogy azt mondta nincs szüksége rám. Utána mentem, és láttam a kezét.-Had segítsek..Meggyógyítalak.-suttogtam, és közelebb mentem hozzá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 11:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

- Nincs szuksegem rad. - mondom majd bemegyek a furdobe es kidobom az ures tasakokat. Mikor ezt megcsinaltam kerestem valamit, hogy rendbe tegyem a kezem mert 1 hete nem javult.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 10:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


-Jó, csak kérdeztem.-mondtam halkan, és összepakoltam a maradék cuccomat, de nem túl gyorsan.
-Teliholdkor itt leszek neked..-néztem rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 10:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

- nem jarunk, igy hat minek adjak a verembol?! - teszem fel neki a koltoi kerdest.
- pakolj ossze es menj el. - mondom neki. de a valosagban szeretnem ha maradna
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 10:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Megint átváltott érzéstelen hangra, és ahogy beléptem megérezem a vér illatát. Beláttam a fürdőbe,és a vértasakokat láttam.
-szia.öhm, mit csinálsz?-néztem őt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 10:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

Kinyitottam az ajtot.
- szia. - koszonok neki erzestelen hangon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 10:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Eljött az óra, és feljöttem Serenához. Kopogtam, és vártam,hogy beengedjen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 10:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

Ossze-vissza kavarogtak a gondolataim. Megakartam neki bocsajtani de nem lehet.
Hazamegyek es felteszem kezemre a karkotomet. Ledolok az agyra, a hatamra es a plafont nezem.
Kis ido mulva eloveszem a hutobol a tasakos vert ami mellesleg az en verem es elkezdem kifolyatni a mosdoban a lefolyon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 8:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena,és Eyal


-Ahogy akarod!!-mondtam idegesen,és el is mentem.

//játék vége Very Happy
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 8:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

- Ennyi erovel szakithatnank is cseszd meg! - mondom es kinyitom az ajtot hogy inkabb menjen el.
Most nagyon megbantott...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 8:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena,és Eyal


-Szólj Jeremynek, majd ő megvigasztal. Elég ha ott leszek teliholdnál.-mondtam sóhajtva, és felvettem a telefonomat, meg a pénztárcámat a szekrényről.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 8:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

- Kerlek ne haragudj. Nem akartam ezt az igezos dolgot es azt hogy ki mennyire bizik a masikban. - mondom es a sirogorcs kerulget. A mai napom eleve nem jo, erzelmileg most labilis vagyok. Nem akarom hogy elmenjen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 8:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena,és Eyal


-Jól tudom,hogy teli hold lesz....Ott leszek, de most szerintem elmegyek....-mondtam dühösen, és felvettem a pólómat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 7:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

Nezem ahogy feloltozik... Vettem egy mely levegot majd bementem a szobaba ahol o volt.
- Kerlek ne menj el... En... Nem akartam ilyen lenni, csak holnaputan telihold van es ahhj. - mondom szomoruan es neki dolok a falnak.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 6:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Dühös lettem rá. Még hogy én nem bízok meg benne??
-Te beszélsz nekem bizalomról?? Te aki arra volt kíváncsi ,hogy megigézem e? Hát köszönöm.-mondtam dühösen, és felöltöztem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 5:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

- Mert es te mit csinalsz? Megigeztel csak azert, hogy lefekudjek veled. - mondom duhosen es ekkor jovok ra hogy most a tudtara adtam hogy atvertem....
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 5:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal



-Ember barátok mi?? Olyanok mint Jeremy, aki már megfektette Mystic Fallsot...-szóltam neki vissza dühösen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 5:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

- Bocs hogy vannak emberi barataim. - mondom utana szarkasztikusan es toltok magamnak egy adag kolat. Neha annyira felidegesit...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 5:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


-Egy ilyen sms után...-nem néztem rá, csak visszatettem az üveget a hűtőbe. Elmentem megmosakodni, majd beültem a fotelba, és bekapcsoltam a tv-t ,hogy megnézzem van e benne valami érdekes.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 5:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

- Jeremy csak a baratom! Vagy ennyire nem bizol bennem? - mondom neki. Hangomban semmilyen erzest nem lehet felfedezni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 5:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


-Smst kaptál, gondoltam megnézem...De úgy látom nem kellett volna.-mondtam színtelenül, és kivettem a hűtőből az ásványvizet, és ittam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 5:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

Felkeltem mikor a telefonom mellettem esett az agyra, majd Eyal utan mentem.
- Mit turkalsz te a telefonomban?! - teszem fel faradtan a kerdest es felulok a pultra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 5:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Hallottam,hogy Serenanak csörög a telefonja. Gondoltam megnézem. Bementem, kezembe vettem a telefont, és elolvastam.
"Köszönöm a tegnap délutánt,nagyon jó volt veled. Legközelebb remélem,hogy közelebb kerülünk egymáshoz.
Üdv Jer".-elolvastam az üzentet,és hát nem nagyon örültem neki...Bedobtam a telefont az ágyba, és kimentem a konyhába.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 3:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

Hajnali 5 van nekem pedig csorog a telefonom. Smst kaptam, en faradtan kinyomom a telefonom. Mivel ujra csorog ezert a fotelbe dobom, majd atfordulok a hasamra es probalok vissza aludni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 3:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Nem aludtam valami jól az éjjel. Rosszat álmodta,és sokkal előbb fent voltam mint Serena.Óvatosan kibújtam mellőle, úgy hogy ne ébredjen fel, és kimentem az erkélyre levegőzni.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Vissza az elejére Go down
 

Serena szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» Serena Parker
» Serena & Eyal|| Erdő
» Serena Momsen röpke kis élet pillanatai ˇˇ loading...
» Delena szobája / Farrah szobája
» Bay szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Hotel-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •