Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 23, 2014 10:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Serena felpofozott, és ez igen csak fájt.-Aú, ez fájt.-mondtam, és megdörzsöltem az arcomat.
-Most miért kellett felpofoznod?-kérdeztem kedvesen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 23, 2014 10:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

Torulkozoben ultem az agyamon, majd mikor vissza jott oda mentem hozza es nagyon erosen felpofoztam majd mellkasom elott ossze fontam a karomat es ot neztem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 23, 2014 10:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Chloeval való találkozásom utána hazajöttem.Azt hittem már Serena alszik ,de nem így volt. Inkább mérges volt.-szia.-mosolyogtam halványan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 23, 2014 9:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Miközben már vadabbul csókoltam őt, hallottam,hogy csörög a telefonom. Csókok közepette, felvettem. Chloe volt az. Azt mondta sürgős, és menjek oda, mert nagyon rosszul érzi magát.
-Figyelj édesem, mennem kell.-suttogtam, majd megcsókoltam ,megtörülköztem, felvettem a ruháimat, és elmentem.
/játék vége Smile)/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 23, 2014 5:56 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

Felnevettem mikor a nyakamat kezdte el csokolgatni. Szivem egyre csak hevesebben vert az izgalomtol es Eyal kozelsegetol, de nem adom meg magamat. Akkor is kikeszotem.
- Hm... Ez eddig jo, de nem fogom megadni magam. - mondom egy huncut mosollyal es vegif simitok kidolgozott felso testen
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 22, 2014 11:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal



-Azt mondod,hogy nem tudlak rávenni? Na majd azt meglátjuk.-vigyorogtam, és újra megcsókoltam szenvedélyesen, és simogattam az egész testét. Majd nyakára tértem át, és azt csókoltam neki végig, gyengéden harapdálva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 22, 2014 11:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

- ahogy mondod. Kiakarlak kesziteni es nem vesuel ra, hogy megadjam magam. - mondom neki huncutol mosolyogva majd mikor a falhoz nyom szenvedelyesen megcsokolom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 22, 2014 11:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


-Te most ki akarsz készíteni? Tudod,hogy mennyire akarlak.-suttogtam, és már meg is csókoltam vadul őt.A zuhanyzónak nyomtam gyengéden, és megfogtam a fenekét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 22, 2014 11:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

Elnevettem magamat mikor ossze vizeszte es kocolta a hajamat.
- Hm... Attol fugg. - mondom mosolyogva es sejtelmes hangon, majd kisimitok egy hajtincset az arcombol.
Gyengeden megpusziltam nyakat es fogammal suroltam boret celzas keppen. Meg mindig all az, hogy mivel ferfibol van kitudom es fogom is kesziteni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 22, 2014 11:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Élveztem a csókot,és azt hogy vele lehetek. Mikor lelocsolt elnevettem magamat, és hát megfogtam, és a vízzel össze vissza kócoltam a haját.-Ezért még kapok?-kérdeztem nevetve.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 22, 2014 10:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

Felnevettem mikor olebe kapott es bevitt a furdobe. Mikor kinyitja a vizet en atkarolom a nyakat es lagyan csokolom ot.
Emlekszem kiskoromba csomo romantikus filmet neztem amiben ilyen furdes alatti csokolozas es tarsai voltak de engem nem nagyon erdekelt hisz minek erdekeljen? De most, atelni jo. Mert legalabb par pillanatig boldog vagyok.
Abba hagyom a csokot majd Eyal arcat lefrocskolom es ki nyujtom ra a nyelvemet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 22, 2014 10:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Megfogtam őt, és levetkőztettem, majd az ölembe bevittem a fürdőbe. Magamról is levettem a ruhát, és beálltam vele a zuhany alá,majd megengedtem a vizet, és megcsókoltam őt. Közben testét simogattam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 22, 2014 10:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

Huncut mosoly kerul arcomra mikor magara huz, igy testunk teljesen osszesimul.
Felnecetek ajanlatan.
- Hm... Rad bizom. - mondom mosolyogva es ossze fogom a hajam mikor felulok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 22, 2014 10:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


-Te se ajánlottad fel ,hogy jössz. Szóval ne szólj egy szót se.-nevettem, és magamra húztam.-Szóval mész tusolni? Vagy bevigyelek én?-kérdeztem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 22, 2014 10:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

megkene irnom a hazit de Eyal nem hagy.
- Te nem hivtal magaddal pedig mentem volna, mert nekem is mennem kene. - mondom egy huncot mosoly kisereteben.
Fejembe vettem, hogy kikeszitem ot. Jol tudok csabitani o pedig ferfibol van. Kifogom ot kesziteni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 22, 2014 10:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Közben felvettem, egy alsónadrágot, meg egy pólót, és lefeküdtem mellé. Piszkáltam őt a házija csinálása közben.-Igen ez igaz, csak nem volt társaságom.-nézek szemébe, és megcsókolom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 22, 2014 10:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

Nevetve vissz csokoltam majd leuultem az agyamra es unatkoztam. Nem tudon hogy mit kezdhetnek.
Felkelltem majd kivettem a matek cuccom, majd a hasamra fekudtem az agyon es irni kezdtem.
- Akkor a legjobb ha tarsasag is van a tusolashoz. - mosolygok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 22, 2014 10:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


-Legközelebb lökj be úgy,hogy összetörjek valamit.-nevettem, és egy csókot loptam tőle. Majd bementem a zuhanyzóba, és letusoltam, majd egy törülközőt csavartam magamra, és kimentem.
-Hát azért mit ne mondjak, elég kényelmes kis zuhanyzó. Legközelebb tovább maradok.-mosolyogtam rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 22, 2014 10:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

Halvanyan elmosolyodok mikor megpuszil.
- Hm... En is szeretem az en hulye baratomat. - nevetek fel majd felallok a fotelbol.
- Viszont nem birom a csaj illatat, tusolj le. - mondom neki komolyan es a furdo fele lokom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 22, 2014 10:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


-Nem vagy átlagos de ezt te is tudod. És a barátod se átlagos, aki szeret téged. Igaz néha hülye, de szeret téged.-mosolyogtam, és egy puszit adtam ajkaira.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 22, 2014 9:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

- Mas 18 eves lanyoknak hetkoznapi bajaik vannak nekem meg... Nem eleg a khm dolog... - utalok en itt valamire, amit sok lany sot mindegyik sokszor atel. - De meg itt van az atvaltozasom. Miert nem lehetek hetkoznapi? -mondom neki szompruan es a poharat lerakom az asztalra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 22, 2014 9:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Nem tudtam mit mondhatnék neki. Csak néztem őt,ahogy issza a forró csokit. Odamentem hozzá,és leguggoltam, majd megfogtam a kezét.-Most mi a baj? Nem csináltam semmi rosszat.-mondtam szomorúan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 22, 2014 9:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

- Most nem csak arrol van szo, hogy kivel fekszel le vagy kivel nem. Hanem... Hagyjuk minsegy, nem lenyeg. - mondom neki majd felkelek az agyrol mivel kopognak. Elveszem a forrocsokit amit rendeltem majd leulok vele az egyik fotelbe es iszok a csokimbol. Nyammi, ettol mindig felvidulok. Vagy nem...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 22, 2014 9:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Nem szólt semmit, és ez kicsit elszomorított.-Miért nem szólsz semmit? Nem csaltalak meg. Amióta veled vagyok, senki mással nem feküdtem le csak veled!-mondtam komolyan, és őt néztem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 22, 2014 9:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

Hideg volt kint ezert bejittem a szobaba, majd a szobaszervizt felhivtam es rendeltem forrocsokit. Ezert jo a hotel.
Eyalhoz nem szoltam, inkabb csak ledoltam az agyamba a hatamra es a plafint kezdtem el nezni.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Vissza az elejére Go down
 

Serena szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» Serena Parker
» Serena & Eyal|| Erdő
» Serena Momsen röpke kis élet pillanatai ˇˇ loading...
» Delena szobája / Farrah szobája
» Bay szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Hotel-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •