Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 29, 2014 9:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Odamentem, és megharaptam a nyakánál, és szívtam a véréből.-Ugye mondtam,hogy ne vegyél rá mérget! Ugyan is a régi Eyal nem létezik, és az új is jobban bírja a verbénát.-nevettem gonoszan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 29, 2014 9:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

Hatrebb mentem az agyon, de jobban nem tudtam. Vegig ot es a vampirfogait neztem...
- Nem bantanal... - suttogom, de elkezdek felni es ettol a szivem is gyorsabban dobog.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 29, 2014 9:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


-Mérget is vennél rá?? hmmm??-néztem őt, és közelebb mentem, majd kieresztettem a vámpír fogaimat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 29, 2014 9:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

Mikor az agyba dobott felultem es a karomat figyeltem. Pont ott szoritotta meg ahol a sebem van.
- Ha nincs az az Eyal akkor miert vagy itt? Mert tudom, hogy nem fogsz bantani! - mondom es ranezek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 29, 2014 9:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


-Már miért tenném?-kérdeztem gonosz vigyorral, de megfogtam, és bedobtam az ágyba.
-Az az Eyal akit ismertél eltűnt!-mondtam komolyan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 29, 2014 8:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

- Engedj el!! - mondom neki duhosen es probalom kirantani a kezemet, mar nagyon fajt a szoritasa miatt.
- Mar faj. - mondom halkan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 29, 2014 8:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena,és Eya


Két pofont adott nekem ,a harmadikat már nem bírta mert megfogtam a kezét, és megszorítottam.-Igen, sexre jó voltál. Nem mondom,hogy rossz volt, az biztos. Jól tetted a dolgodat.-vigyorogtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 29, 2014 8:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

- Sexre persze jo voltam neked, igaz?! - mondtam idegesen es mar-mar viszketett a tenyerem azert, hogy felpofozhassam ot.
- Nem felek attol a hulye csajtol!!! - mondom duhosen, majd ele megyek es jo erosen felpofozom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 29, 2014 8:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Elvigyorogtam minden mondatán.-Nem gondolod,hogy kicsit sokra tartod magadat? Ahhoz képest,hogy csak egy farkas vagy. Szempillantás alatt eltudná törni az a vámpír a nyakcskádat. Sőt farkas alakban se lenne semmi félni valója ellened.-járkáltam ide-oda.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 29, 2014 8:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

- En jobb vagyok mint Elena Gilbert, en nem jatszadozok ket pasival. - mondom es automatikusan hatrebb leptem egy lepest amikor oda suhant hozzam. Eletemben eloszor feltem tole...
- Menj, de az a Chloe szamitson arra, hogy egyszer kapni fog egy verfarkasharapast. - mondom. Szerencse, hogy a karkotom rajtam van.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 29, 2014 8:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


-Csak egyet elfelejtesz! Én nem Stefan vagyok, és te nem Elena. Közel se jöhetsz Elena Gilberthez..-mondtam úgy hogy odasuhantam hozzá.
-Lehet meg kellene látogatnom Chloe-t. Úgy is vigasztalásra szorul. Én megtudom vigasztalni, ha érted mire gondolok.-mosolyogtam rá, egy kis gonoszsággal.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 29, 2014 8:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

Neztem ahogy leul a fotelbe. Szinte ra sem ismerek, mintha nem o lenne.
- Tudod, Stefannak is kivoltak kapcsolva az erzesei, Elenat majdnem meg is olte. De o nem adta fel es elerte, hogy Stefan ujra erezzen. - mondom el neki a sztorit amit Jeremy meselt nekem.
- Nem fogom hagyni, hogy ilyen legyel. - mondom mikor ranezek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 29, 2014 8:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Kikapcsoltam azt az oldalamat, amely érezni tudott...Már nem voltam csak egy vámpír. Mikor megfogta a kezemet, kihúztam a kezéből.-No mi a gond Serena? Csak nem elvesztettél valamit?-vigyorogtam, és levágtam magamat a fotelba,majd feltettem a lábamat az asztalra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 29, 2014 8:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

Latom a szemeben az uresseget.
- Nee! Ne kapcsold ki. - mondom mikor oda megyek hozza es megfogom a kezet, de ekkor mar keso volt...
- Eyal..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 29, 2014 8:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


-Veled ellentétbe, én kitudom kapcsolni az érzéseimet...Ha ezt megteszem, nem foglak keresni, elhiheted.-mondtam színtelenül.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 29, 2014 8:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

- Rendben. De par nap mulva ne keress meg azzal a cimszoval, hogy hianyzom! - mondom neki es remelem nem latja rajtam azt, hogy a sirogorcs kerulget...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 29, 2014 8:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


-Ahogy gondolod! Akkor ezt a döntést magam fogom meghozni! Elmegyek, és látni se akarlak!-mondtam már idegesen, magamból kikelve.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 28, 2014 10:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

- En dontok az eletemrol! Helyettem te nem hozhatsz donteseket!!! - mondom neki duhosen majd felveszem a polomat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 28, 2014 10:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


-Persze, nincs szükséged. Ha nem vagyok itt már rég meghaltál volna!-mondtam, és egy nagy sóhajjal, kerestem neki egy pólót, majd odaadtam neki.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 28, 2014 10:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

- Polot, mivel a masik veres. - biccentettem az agy fele ahol a polom van.
- Nincs szuksegem bebiszitterre, nem kell itt lenned. - mondom neki szarkasztikusan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 28, 2014 10:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


-Mit keresel?-suhantam oda hozzá, és néztem ,hogy mit csinál.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 28, 2014 10:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

- Meg is mit szamit? Ugysem sikerult. - mondom majd lassan es ovatosan felkelek az agyrol. Leveszem a felsomet es elkezdek keresgelni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 28, 2014 10:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


-Mintha nem ugyan az lenne!!-izzottam a dühtől, és ezért inkább kimentem a fürdőbe megmosakodni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 28, 2014 10:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Ser

- Nem meghalni, hanem atvaltozni akartam!! - mondom neki duhosen.
Idegesit mar az, hogy mindenen ossze veszunk. Abba kene hagynia.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 28, 2014 10:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


-Ohh még legyen én a hibás , mert nem akarom,hogy meghalj!!!-mondtam halkan, de dühösen.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Vissza az elejére Go down
 

Serena szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» Serena Parker
» Serena & Eyal|| Erdő
» Serena Momsen röpke kis élet pillanatai ˇˇ loading...
» Delena szobája / Farrah szobája
» Bay szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Hotel-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •