Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 22, 2014 9:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


-Megmagyarázom a dolgokat. Úgy volt, hogy miután eljöttem a sulitól, az erdőbe mentem, és ott volt egy vámpírlány. Megölt egy arra járót, és még valaki jött véres lábbal arra, amitől Ripper lettem. Szóval, megöltem a másik lányt, és kiderült hogy az ő barátnője volt...Szóval kiakadt, majdnem megölt,ezért gondoltam segítek neki visszatalálni a helyes útra. Azért van itt a száma.-sóhajtottam, és néztem őt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 22, 2014 9:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

- Uj meg nekem ez az egyuttjaros dolog, de ketlem hogy a ferfinek szokasos dolog az, hogy mas lany parfumjet erezzem, illetve a szama. - mondtam majd karjait leszedtem a derekanrol.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 22, 2014 5:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Nem értettem mi a baja. Sóhajtottam egyet,és utána mentem az erkélyre.-Mi a baj? Mit csináltam már megint?-kérdeztem halkan, és hátulról átöleltem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 22, 2014 4:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

Visszacsókoltam, majd eltoltam magamtól.
- Mi a...? - mondtam neki mikor megéreztem egy lány parfümjét és megláttam a zsebében egy telefonszámot.
Arrébb mentem tőle, majd kimentem az erkélyre. De jó, megcsal. Hát oké.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 22, 2014 2:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena,és Eyal


Elnevettem magam amikor megijedt tőlem. -Csak előbb hazaértem hozzád mint te.-mentem oda, és megcsókoltam őt.
-Hiányoztál.-mosolyogtam , és szemébe néztem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 22, 2014 1:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

Untam a városban lenni, már mindent láttam, úgy hogy hazajöttem.
Eljottem a városból es hazamentem. Bezartam az ajtot magam mogott, a kulcsot pedig az asztalra ledobtan.
Bementem a szobaba, a taskamat pedig ledobom a fotelbe es felkialtok mikor meglatom Eyalt.
- Jesszusom, a fraszt hoztad ram.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 22, 2014 11:43 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena,és Eyal


Este fele gondoltam feljövök Serenához. Még nem volt itthon, de azért bejöttem, és leültem az ágyra, és megvártam őt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 09, 2014 9:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Olyan délután öt óra múlhatott,és felkeltem. Tudtam,hogy ma telihold lesz.Felöltöztem, mert míg Serena, aludt. Mikor felkelt odamentem, és egy puszit adtam neki.
-Van némi elintézni valóm. Este ott leszek. Szeretlek.-suttogtam, és megcsókoltam, majd elmentem.

/folyt valahol/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 09, 2014 9:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

Eyalhoz bújva szép lassan elkezdtem elaludni. Porcikáimban éreztem azt, hogy ma este telihold lesz, de próbálok nem arra gondolni. Most csak pihenni akarok egy kicsikét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 09, 2014 9:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


-Jó lesz már egy kicsit aludni.-suttogtam, és hozzábújva aludtam el.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 09, 2014 9:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

+18 előfordulhat!

Az utolsó lökésénél éreztem, hogy a csúcson vagyok.
Mikor kijön belőlem és mellém dől, lágyan visszacsókolom, majd betakarom magunkat és hozzá bújok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 09, 2014 9:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


+18 is előfordulhat

A tempóváltás után, már éreztem,hogy közel a vég. Még néhányat löktem, és elértem a mennyek országát, de éreztem,hogy velem együtt ő is. Mellé dőltem, és simogattam őt.Majd egy lágy csókot adtam ajkaira.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 09, 2014 9:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

+18 előfordulhat!

Felsóhajtok és beletúrok a párnába mikor gyorsít a tempón.
Mikor a nyakamat kezdi el csókolgatni akkor kicsit elbizonytalanodok, hogy mi van ha újra megharap, de bízom benne. Bízom abban, hogy ha meg is harap, akkor le tud állni. Meg a vére még úgy is a szervezetemben van amit adott mikor majdnem megölt, szóval komolyabb bajom nem lehet.
Végig simítok kezemmel kidolgozott hasán, majd arcán és huncut mosollyal megcsókolom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 09, 2014 9:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


+18 előfordulhat


Más érzés volt vele lefeküdnöm, mint az eddigi lányokkal, akikkel voltam. Vele sokkal jobban élveztem a szeretkezést, és hát nem is tudom miért lehet ez. Talán azért mert szeretem? Nem tudom, de egy biztos,hogy élvezetesebb.
Simogattam testét, és csókolgattam nyakát, majd gyorsabb tempót diktáltam, hogy mindketten eljuthassunk a csúcsra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 09, 2014 9:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

+18 előfordulhat!

Huncut mosoly jelenik meg az arcomon mikor megcsókol, s közben szenvedélyesen csókolom.
Halkan belenyögök a csókba mikor belém hatol, de már nem fáj annyira mint amikor először tette.
Mindig azt mondják, hogy azzal tedd meg az elsőt akit igazán szeretsz. Nos, Eyal nekem ilyen. Igaz, hogy még csak pár hónapja ismerem, de nagyon fontos személy lett az életemben. Átvészelt velem sok-sok teliholdat, segített mindenben, és most ez is... Ennél több jelet nem is kaphattam volna, hogy jó döntést hozhassak.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 09, 2014 8:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena,és Eyal


+18

Újra hallottam szívverését, és ismét elmosolyodtam. Tudta mire gondolhatok, de mielőtt szólhattam volna megcsókolt. Ruha már nem volt rajtunk, ezért hátára fektettem, és óvatosan beléhatoltam, és mozogni kezdtem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 06, 2014 11:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

Szivem egyre hevesebben ver. Kozelsegetol, erintesetol, csokjaitol es mindentol amit muvel. Par csokkal es erintessel egybol eleri azt, hog szivem ne a megszokott kis ritmusabon dobogjon. Es sajnos - nekem sajnos - Eyal mind ezt hallja is a hulye vampiros szarjaival. Kifinomults hallas meg a tarsai.
Neha-neha felsohajtok csokjaitol, es erenteseitol.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 06, 2014 9:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyaé


+18

Tudtam,hogy mit szeretne mikor az a huncut mosoly megjelent az arcán. Ezért megcsókoltam, és vadul elkezdtem csókolni őt, majd testét simogatni, és néha néha hozzáérni melleihez.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 03, 2014 10:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

Vámpírgyorsasággal kerültem én alulra, de nem bánom. Kezemmel végig simítok kidolgozott hasán miközben arcomon egy huncut mosoly jelenik meg.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 03, 2014 10:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal



+18

Élveztem amit csinál, főleg azt,hogy már nem is volt rajta nadrág, csak egy bugyi. Levettem róla a bugyit,és helyet cserélve máris kényeztetni kezdtem, lent a legérzékenyebb pontját.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 03, 2014 10:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

Leszálltam róla, majd levettem magamról a nadrágomat és derekára ülve hajolok oda szájához és szenvedélyesen csókolom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 03, 2014 10:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


-Igen csináltunk valamit.-mosolyogtam, és megcsókoltam őt, majd elkezdtem levenni róla pólóját, és testét simogatni, minden meztelen helyre puszit adtam a testén.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 03, 2014 10:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

- Én bízom benned, és tudom, hogy nem fogsz bántani. - mondom és közelebb hajolva hozzá lágyan szájon csókolom.
- Amúgy meg a vér ivás előtt csináltunk valamit, mit is? - mondom nevetve.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 03, 2014 10:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


-Nekem is szükségem van rád..De semmiképpen sem szeretnélek bántani.-mondtam halkan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 03, 2014 10:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

- Szeretlek, és szükségem van rád. - mondom halványan elmosolyodva majd felnézek rá miközben rajta fekszem és érzem testét, és érintését ahogy simogat. Nagyon jó érzés.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Vissza az elejére Go down
 

Serena szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» Serena Parker
» Serena & Eyal|| Erdő
» Serena Momsen röpke kis élet pillanatai ˇˇ loading...
» Delena szobája / Farrah szobája
» Bay szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Hotel-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •