Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 3:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

Fejemet mellkasara hajtottam es becsuktam a szememet. Par perc utan el is aludtam.
Szepet almodtam, egy olyan vilagot ahol nincsenek vampirok es mas lenyek. Ott minden tokeletes, nincs veszely.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 3:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


-Hát így se nagyon ölök.-mosolyogtam, és visszacsókoltam mikor megcsókolt. Kicsit fáradt voltam már, ezért megfogtam, és magunkra húztam a takarót átöleltem Serenát, és becsuktam a szemem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 27, 2014 2:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

Jo volt ahogy atolelt, szeretem az erinteset es azt ahogy simogat.
- Tudom, hogy kesz orultseg, de igy nem olsz, es engem sem bantasz. Kozben pedig meg is az en veremet iszof. - mondom majd lagyan megcsokolom es jobban hozza bujok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 26, 2014 11:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Kicsit elgondolkoztam, és ránéztem.-Hát egyrészt örülnék, és még jobban szeretnélek, mert ilyen vagy. Másrészt pedig mérges vagyok, hogy ilyen butaságot csinálsz magaddal.-mondtam halkan, és még jobban magamhoz húzom, majd puszilgatom az arcát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 26, 2014 11:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

Oda bujok melle es arcon puszilom.
- Hogyan reagalnal arra, ha azt mondanam hogy azok mint az en verem? - teszem fel neki a kerdest egy bajos mosoly kisereteben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 26, 2014 11:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Elmosolyodtam, és adtam egy puszit arcára, majd letettem a tasakot az asztalra.-Ide bújsz mellém?-kérdeztem mosolyogva, és simogattam a kezét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 26, 2014 11:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

Vissza ultem melle, egy kolaval a kezembe.
Halvanyan elmosolyodok kerdesen.
- Az maradjon az en titkom. - mondom neki mosolyogva.
Van meg par tasakkal, direkt azert, hogy ne keljen neki olnie.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 26, 2014 10:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Feküdtem az ágyon becsukott szemekkel, míg vissza nem jött.
-Köszönöm.-mosolyogtam, és ittam belőle. Finom ízletes volt, és hasonlított egy ismerős vér ízére.
-Hmm elég finom vér. Honnan van?-kérdeztem mosolyogva
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 26, 2014 10:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Chloe

Pislogol parat majd arcon puszilom Eyalt es leszallok rola, majd a szobaban levo kis hutohoz setalok.
- Kersz valamit inni? - kerdezem tole es fele fordulok.
Kiveszek egy tasakos vert a hutobol es oda dobom neki, azt nem kell tudnia hogy egy veradasnal szereztem meg a veremet. Hat ilyen vagyok. Azt mondta jo izu a verem, hat igya. Legalabb jol van.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 26, 2014 10:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Én is csókolom őt vadul. De közben rájövök,hogy nem kellene ezt tennem. Nem erőltethetem rá azt amit nem akar. Ezért újra szemébe nézek.-Felejts el mindent amit az előbb mondtam.-sóhajtok, és hátradőlök.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 26, 2014 10:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

Mellette ulok es a szemeibe nezek. Mikor megcsokol akkor nem erzem azt, hogy csak kinozni akarom.
Szenvedelyesen csokolom,ajd hatara dontom, derekara ulok es ugy csololom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 26, 2014 10:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Levette a karkötőt. Azt akarja ,hogy megigézzem? Hát rendben van.-De igen, van egy olyan érzésem,hogy van.-suttogom, és szemébe nézek.-Most akkor szeretkezni fogsz velem, és megmutatod a vadságodat, és hogy te mit akarsz.-mondtam, majd megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 26, 2014 10:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

- Nem mondhatod meg, hogy mit tegyek! Es hordok verbenas karkotot ami nem engedi az igezest. - mondom erzestelen hangon, majd leveszem az emlitett ekszert es az agy melletti kis asztalkara helyezem. Immar nyitott konyv vagyok szamara...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 26, 2014 10:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Egyből felhúzott a mondatával. Nem iszik verbénát?-Nem ebbe egyeztünk meg!!-mondtam már idegesen....-Jah, hogyne...-sóhajtottam egyet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 26, 2014 10:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

Megleptek szavai... Megtorulkoztem majd felvettem a pizsimet es leultem melle az agyra.
- Ha annyira akarod siman megigezhetnel, nem iszok vasfuvet. - mondom neki es vallat vonok. Nem iszom, mert ha baja van igy tud inni a verembol.
- Ennyi erovel Chloe lehetne a csajod, ha en nem vagyok neked eleg jo! - mondom es szivem gyorsabban kezd el dobogni a duh miatt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 26, 2014 10:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Kicsit dühös lettem amiért egész nap játszadozott velem.
-Akkor miért játszadoztál velem??-kérdeztem dühösen, és megtörülköztem majd felöltöztem.
-Jobb lett volna Chloeval lenni..-mormogtam, és lefeküdtem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 26, 2014 10:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

Elmosolyodtam majd felalltam az olebol es egy gyenged csokot leheltem szajara, majd lemostam a hajamat.
- Mint mondtam, nem tudsz ravenni. - mondom gonoszul mosolyogva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 26, 2014 9:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next


Ahogy csókolt megfogtam, és az ölembe ültettem. Nem sok választotta el mindkettőnk érzékeny pontját egymástól. Már nagyon akartam őt.Egyre vadabbul csókoltam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 23, 2014 10:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

Vegre nem kell felneznem ra, mivel fel fejjel magasabb nalam. Mivel o ul, ezert csak kicsit kell lehajtanom a fejem.
Kozelebb lepek hozza, majd lagyan csokolom ot, majd a zuhany rozsat a kezembe veszem es arcon csokolon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 23, 2014 10:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


-Megint kezded!-kiáltottam utána nevetve, és levetkőztem ,majd beültem mellé a zuhany alá, és vadul csókolni kezdtem őt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 23, 2014 10:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

Lehunytam a szemem mikor csokolt es a labamat simogatta. Kicsusszantam alola es az agyra loktem, majd szepen vegig csokoltam kockas hasat mikozben a derekan ultem, majd szajon csokoltam.
- Mentem tusolni. - mondtam majd lemaszok rola egy huncut mosoly kisereteben es a furdobe mentem, majd bealltam a zuhany ala.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 23, 2014 10:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Közben levetkőztem alsónadrágra, és befeküdtem mellé.
-Akkor mit szeretnél tőlem? Hmmm?-csókoltam meg, majd a lábát simogattam, és egyre beljebb, majd feljebb haladtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 23, 2014 10:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

- Most nem lesz eleg par gyenged csok Eyal, mert tenyleg haragszom. - mondom majd kimasztam kezei kozul, de nem vettem fel tobb ruhat. Meg mindig kinozni akarom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 23, 2014 10:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Serena, és Eyal


Odamentem hozzá, és hátulról átölelve csókoltam meg a hátát, és simogattam a hasát.-Kiengesztellek.-suttogtam a fülébe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 23, 2014 10:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eyal & Serena

- Tudod, a lanyok nem igazan szeretik ha csokoloznak veluk a zuhany alatt a pasi meg csak leleo. - mondom neki duhosen de halkan, majd oda mentem az agyamhoz ahol a ruham volt es felvettem a fehernemumet.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Vissza az elejére Go down
 

Serena szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» Serena Parker
» Serena & Eyal|| Erdő
» Serena Momsen röpke kis élet pillanatai ˇˇ loading...
» Delena szobája / Farrah szobája
» Bay szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Hotel-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •