Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 03, 2014 10:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Serena, és Eyal


Jól esett az ,hogy lágyan megpuszilt. Nem szerettem volna mást, csak őt ölelni. Ezért megfogtam, és odavezettem az ágyhoz lefeküdtem, és magamra húztam, majd öleltem, és puszilgattam a fejecskéjét, közben arcát simogattam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 03, 2014 10:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Eyal & Serena

- Akkor ne hagyj magamra. Nincs semmi bajom. Tudsz te rám vigyázni. - mondom neki suttogva és oda hajolok hozzá és lágyan arcon puszilom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 03, 2014 10:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Serena, és Eyal


Halkan sóhajtottam , és bementem utána, majd odamentem hozzá.
-Én szeretlek téged, és ezért akarom a biztonságodat.-suttogtam, és megfogtam a kezét. Majd gyönyörű szemeibe néztem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 03, 2014 10:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Eyal & Serena

Elengedem a kezét, és csalódott lettem, illetve szomorú. - Tessék, menny. Hagyj itt, csinálj amit akarsz. Nem avatkozom bele az életedbe. Csak tudod jó volt azt hinni csak egy kis ideig, hogy szeretsz és velem vagy. - mondom majd szomorúan besétálok és leülök az egyik fotelbe és a pólóm alját birizgálom idegességemben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 03, 2014 10:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Serena, és Eyal


Néztem őt, és nem tudtam mit mondjak. Lehajtottam a fejemet, és csak a padklót néztem.-Így lesz a jó. Távol leszek tőled, nem bántalak, és adok esélyt arra,hogy megtaláld azt aki hozzád való. Egy embert, aki nem tud bántani, és mégis tud rád vigyázni. Akivel családod lehet.-mondtam halkan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 03, 2014 10:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Eyal & Serena

Utána mentem a teraszra, és megfogtam a kezét. - Nem akarom, hogy elmenj. Nem haragszom, pár perc és jól leszek. Maradj velem. - suttogom miközben őt nézem. Nem akarom, hogy elmenjen...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 03, 2014 10:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Serena, és Eyal


Nem szóltam semmit, inkább kimentem a teraszra levegőzni, majd visszamentem hozzá.-Legjobb ha megyek, és hazamegyek....Vagy vissza New Yorkba....-suttogtam...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 03, 2014 10:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Eyal & Serena

Nem mentem oda hozzá, csak az ágyon ültem és néztem őt. Nem tudtam, hogy mit tudnék neki mondani...
- Nem haragszom... Csak szimplán meg kell szoknom, hogy vámpír vagy és a véremre szomjazol.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 03, 2014 10:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Serena, és Eyal


-Nagyon sajnálom, én......bocsánat..-suttogtam, és inkább a legtávolabbi sarokban voltam.
-Nem akartam, tényleg nagyon sajnálom...-néztem őt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 03, 2014 10:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Eyal & Serena

Óvatosan felültem az ágyban, hisz erőm még nem nagyon volt. Elveszem tőle a teát, majd kortyolok belőle párat, majd leteszem az ágy melletti kis szekrényre. - Te... Te majdnem megöltél... - mondom és reflex szerűen a nyakamhoz nyúlok, hogy megnézzem a sebet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 03, 2014 10:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Serena, és Eyal


Láttam,hogy ébredezik, addig kimentem, és csináltam neki teát. Bevittem, és akkor már fel volt.-szia.-suttogtam, és odavittem neki a teát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 03, 2014 10:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Eyal & Serena

Meglepődök mikor megharap, de aztán már nem sokat érzek, mert annyi vért ivott belőlem, hogy elájulok. Vérét kiköpni sem volt már energiám.
Egy kis idő múlva ébredezni kezdek, miközben a hátamon fekszem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 03, 2014 10:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Serena, és Eyal


Éreztem,hogy ellök magától. Bement a fürdőbe, én utána mentem, és újra megharaptam. Pont jókor tértem észhez, és gyorsan abbahagytam majd megitattam a véremmel. Ájultan feküdt a kezemben, szerncsére megtudta inni a véremet. Bevittem a szobába lefektettem, és vártam hogy felkeljen. Nagyon rosszul voltam, és egyszerűen utáltam magamt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 03, 2014 10:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Eyal & Serena

Már nagyon fájt, és kezdtem gyenge is lenni, ezért egy utolsó erőt véve magamon ellöktem magamtól kicsit arrébb az ágyon. Én egyből felültem és bementem a mosdóba valami kötszert keresni, hisz vérzett a nyakam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 03, 2014 10:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Serena, és Eyal


Hallottam szavait, és le akartam állni, de a testem nem engedelmeskedett. Egyszerűen csak a vérét akarta, és ezért szívta szívta , és szívta. Nem bírtam leállni, a ripper átvette a hatalmat felettem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 03, 2014 10:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Eyal & Serena

Pár percig hagytam, hogy szívja a véremet majd mikor elkezdett fájni szóltam neki. - Eyal állj le, ez már fáj. Hallod? - mondom miközben próbálom eltolni magamtól, de sajnos ő erősebb nálam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 03, 2014 9:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Serena, és Eyal


Csókoltam őt, és élveztem a közelségét, majd a nyakát kezdtem el csókolgatni, és puszilgatni, majd lágyan beleharaptam, és szívtam egy kis vért. De valami miatt a vére ízeletesebb volt a kelleténél, és jobban erősebben szívtam, nem bírtam abbahagyni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 11:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Eyal & Serena

- Vigyázz, mert a végén még megtalállak harapni, és nem kapsz a véremből. - mondom neki és közben arcomon egy huncut mosoly jelenik meg.
Még mindig nem tudtam megszokni ezt a vámpíros dolgot, és néha még mindig zavar, de most nem nagyon izgat. A hátamon fekszek miközben Eyal felettem támaszkodik, és lágyan csókolom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 11:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Serena, és Eyal


-ÉÉn? Hát nem én hagytam el a bugyimat.-nevettem, és vámpírsebességgel az ágyra lőktem , majd elkezdtem csókolni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 11:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Eyal & Serena

Nézem ahogy lefekszik az ágyamba. Én pedig felhúzom a lábamat a fotelben és úgy nézem ahogy kényelmesen elhelyezkedik.
- Hülye vagy. - mondom nevetve mikor mellé megyek és kikapom a kezéből. Persze amit mondtam rá azt nem gondoltam komolyan, de ez látszik is rajtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 11:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Serena,és Eyal


-Nem , nem kell annak venni, csak úgy mondtam.-mosolyogtam, és bedőltem az ágyba.-Hmm, milyen finom puha.-sóhajtottam jól esően, és szét terültem, majd éreztem valamit a kezemnél. Megfogtam, és megnéztem mi az. Serenának, az egyik bugyija.-Nocsak mit találtam.-nyújtottam ki rá a nyelvemet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 11:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Eyal & Serena

Mondatán felnevetek, miközben leülök az egyik fotelbe ami a szobában van. Hm... tipikus pasi mondata volt az utóbbi.
- Ezt vegyem célzásnak? - mondom mosolyogva miközben őt nézem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 11:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Serena, és Eyal


Feljöttünk a szobájába, és körül is néztem egyből. -Elég jó nagy szoba. Tetszik. Itt aztán lehet hancúrozni. -nevettem el magamat, ahogy rá néztem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 02, 2014 11:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
előzmények: Grill-bárpult és asztalok

Eyal & Serena

Halványan elmosolyodtam mikor össze kulcsolta a kezünket, arcon pusziltam majd elindultunk a hotel felé, A hotel csodaszép, jó nagy, és minden szoba maga a gyönyör.
Felmentünk lifttel a 2. emeletre, majd ki nyitottam az ajtót és mikor bementem becsuktam, majd a kulcsot ledobtam az asztalra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 01, 2014 9:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
***
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Vissza az elejére Go down
 

Serena szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

 Similar topics

-
» Serena Parker
» Serena & Eyal|| Erdő
» Serena Momsen röpke kis élet pillanatai ˇˇ loading...
» Delena szobája / Farrah szobája
» Bay szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Hotel-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •