Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 16, 2012 7:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Ó, köszi - vettem ki a kezéből az üdítőt. Rostos... jobb mint a szénsavas, de még mindig az ütősebb piákra szavaznék, ami azt illeti. Vagyis... jól jönne egy kis pezsgő, példának okáért. Vagy Bordeux-i bor. - Persze, gyere csak be - állta félre. - Egyébként tökéletesen jól vagyok, tegnap még a Mikaelson-bálra is ellátogattam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 16, 2012 6:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Sarah kinyitotta az ajtót.-Szia.-köszöntem mosolyogva-Hoztam neked, egy kis rostosat, hátha még nem vagy jól, és megszomjaztál.-mondtam kedvesen-Bemehetek?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 16, 2012 6:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Mikor felkeltem, Eyal már nem volt sehol. Azért remélem nem a paraszttal találkozik... Egy ideig még néztem a tévét, aztán meghallottam a csengőt. Ki a franc lehet ilyenkor? - gondoltam, majd egy mozdulattal kinyomtam a készüléket, és az ajtóhoz suhantam. Mikor kinyitottam, nem más állt az ajtóban, mint Leo.
- Szia - köszöntöttem, és egy mosoly kúszott az arcomra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 16, 2012 6:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
(Leo lakása)
Lejöttem Sarahoz, és becsöngettem, kezemben, egy kis rostos üdítővel...Teljesen nem bocsájtottam meg , még neki, de szerettem volna tudni, hogy hogy van..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 15, 2012 11:28 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Reggel felkeltem, elmentem megzuhanyozni, és felöltöztem. Húginak, hagytam egy levelet. "Kicsit elmegyek , szétnézek a városban! Sietek haza, és vigyázz magadra!"- letettem az asztalra, és egy puszit nyomtam arcára. Majd elmentem. /folyt bevásárló központ/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 08, 2012 9:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Sóhajtottam egyet, és megvártam míg elalszik, így lefeküdtem én is, és elaludtam..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 07, 2012 9:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Jó is, bár Jasmine teherbe ejtése után erősen gondolkodnék, hogy megbocsássak-e. Na de - faltam be a pizzám maradékát - Én lassan nyugovóra térek. Legalább egy hete nem aludtam, és ha nem lennék vámpír, valószínűleg már összeestem volna a fáradtságtól. Jóéjt - mondtam, és már be is kucorodtam a takaró alá, hogy alaposan kipihenhessem magam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 07, 2012 9:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Jó is, bár Jasmine teherbe ejtése után erősen gondolkodnék, hogy megbocsássak-e. Na de - faltam be a pizzám maradékát - Én lassan nyugovóra térek. Legalább egy hete nem aludtam, és ha nem lennék vámpír, valószínűleg már összeestem volna a fáradtságtól. Jóéjt - mondtam, és már be is kucorodtam a takaró alá, hogy alaposan kipihenhessem magam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 07, 2012 9:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
-Kérlek....Lettit, ne emlegesd.-sóhajtottam egyet halkan, majd letettem a pizzát. Igaz is...Lettivel, megint olyan a viszonyom, hogy az na...Meg kell vigasztalnom, vagy valami..-Találkoznom kell Lettivel.-sóhajottam
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 07, 2012 9:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Majdnem félrenyeltem a falatot a kérdésére, ám amikor végre legyűrtem azt, egyértelműen jött egy epés felelet, amiben el volt rejtve a kérdés...
- Jobban, mint te Lettivel - morogtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 07, 2012 9:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
-Hát majd meglátom.-mosolyogtam, és ettem tovább..-Szóval, mesélj nekem valamit...Hogy vagy Leonardoval?-kérdeztem kedvesen
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 07, 2012 8:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Megehetsz kettőt is - jelentettem ki, amikor megláttam a pizzák méretét. Hatalmasok voltak, és bár éhes voltam, valószínűleg csak egyet tudtam volna megenni gyomorrontás nélkül. Bár... egy vámpír nem tud hányni, ugye?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 07, 2012 8:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
-Okés, akkor holnap kimegyek abba.-nevettem, és már meg is hozták a pizzát..Kifizettem, és bevittem.-Hoh, tényleg elég nagy pizza.-nevettem-Na ebből akkor én megeszek egy és fele. Helyes...-mondtam, és már kezdtem is enni, egyből meg is ettem kettő szeletet..-Hmm, még jó hogy ennyit rendeltünk, tényleg farkas éhes vagyok.-néztem rá
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 07, 2012 1:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Hiszem, ha látom - feleltem nevetve. Na, arra befizetnék, az már biztos. De nem ma... a bál kifárasztott, és egyébként is, a pizza után készültem lefeküdni. Gyorsan magamra kaptam hosszú pólót, aztán előhalásztam egy bugyit, azt is lecseréltem - nem véletlen választottam a hosszú pólót. A melleim megmutatom, de az még nem olyan vészes - aztán még egy rövidnadrágot is felhúztam. Nem is rossz, már-már emberi összhatást keltek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 07, 2012 1:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
-Óóóó valaki nagyon ki akarja húzni a gyufát! Hogy tudd , gatya nélkül is kimegyek az utcára.-nevettem, és nekidobtam a párnát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 07, 2012 12:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Hé dobtam felé az első kezembe akadó tárgyat - Én legalább meg is mutatom, mim van. Neked meg max marad a dicsekedés a farkadról, de amíg ágyba nem juttok, a hölgyemény nem tudja, igaz-e - öltöttem ki a nyelvemet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 07, 2012 11:54 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
-Igen, igen....hogy jobban lehessen látni a kebleidet.-mutattam magam elé a levegőbe.-Igaz húgi?-kérdeztem nevetve, majd visszaültem az ágyra...-Huhh..mikor jön már a pizza? Belenyomom a fejét, a futárnak a falba..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 07, 2012 11:51 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Hát, a férfiak csodálatát mindig is imádtam, de ez túl közönséges lenne tőlem - kacsintottam rá. Ez különben így is volt. Nem szoktam nagyközönségnek meztelenkedni. - Különben tájékoztatlak, hogy egy ilyen ruha alá vétek lenne melltartót venni, mert a mellrésze alapból úgy van megcsinálva - magyaráztam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 07, 2012 11:36 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
-Simán megeszünk hármat, én legalább is "farkas" éhes vagyok.-nevettem-Hé, hé, hé...nem illik csak úgy lelökni engem a padlóra...Hát ez fáj!!-mondtam nevetve, és ahogy levette a ruhát be kellett szólnom.-Tudod húgi, ha ezt a bálon tetted volna, akkor már rég rajtad lenne a fél város...Melltartó nélkül?-kérdeztem picit gúnyosan, és rákacsintottam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 07, 2012 11:32 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Hát, hol eszünk mi meg hármat? - nevettem, miközben próbáltam lelökni magamról. - Különben is, vigyáznom kell a vonalaimra - vettem elő újra az undok, elkényeztetett kislány hangját,aztán felnevettem, jelezve, hogy nem gondoltam komolyan. - Erről jut eszembe, át kéne öltöznöm - löktem le magamról, majd felálltam, és egy pillanat alatt ledobtam magamról a báli ruhát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 07, 2012 11:24 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
-Csak egyet?-kérdeztem, és elvettem a telefon-Legalább hármat.-mondtam a telefonba, és megmondtam a címet, de közben hadakoztunk a telefonért.-Igen, köszönöm, siessenek!-mondtam nevetve, és lenyomtam a húgit az ágyba, és megfogva a párnát, rávertem a hátára.-Na mi az húgi, el akartad venni a telefont, mert hármat rendeltem?-kérdeztem nevetve
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 07, 2012 11:21 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Azért annyit nem rendelek - vigyorogtam, majd a telefonomat elővéve rendeltem egy óriási húsimádó pizzát. Reméltem jó lesz neki is, legalább elég tápláló.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 07, 2012 11:09 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
-Jól van már na!-mondtam nevetve-De rendeljünk valami kaját, éhes vagyok.-mosolyogtam rá , és nyújtóztam egyet..-Vagy 10pizza beférne.-nevettem
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 06, 2012 10:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Hát, egy kis önuralom tényleg kéne, mert az előző éjszakám igencsak rossz volt - böktem oldalba nevetve. Már nem haragudtam rá, és azt is elégedetten tapasztaltam, hogy én ezt nem érzem meg úgy. - Rendeljek valami kaját? Sajna a bigéd felzabálta a vérkészletünket.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 06, 2012 9:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Sarah is megérkezett....-Igen?-kérdeztem halkan...-Kérdezhetek valamit húgi? Szerinted nem utál meg így mindenki? Mármint Ripperként?-néztem a szemébe, talán egy kis részem visszatért az emberi oldalra...
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Vissza az elejére Go down
 

Eyal és Sarah lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» Eyal Lestwcik
» Serena & Eyal|| Erdő
» Sarah Lestwick
» Sarah Lestwick
» Leo lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Hotel-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •