Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Szept. 19, 2012 4:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Nagyot sóhajtottam, és elindultam a grill felé./folyt grill/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 18, 2012 7:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
- Nem, neked pontosan ez a problémád. HA egy normális lány lennék, simán elnéznéd, hogy a veled való összejövetelem előtt voltak mások is az életemben. de nem, én vámpír vagyok, akinek bele van kódolva az értékellenes kódexébe, hogy ezt tegyük. És neked ez nem tetszik, nem igaz, - vontam fel a szemöldökömet. - Tudod, láttam benned valamit. Az esélyt arra, hogy megváltoztassam a hibámat, amit háromszáz éve követtem el. De úgy tűnik, tévedtem. Viszlát Leó - léptem ki az ajtaján.
/folyt valahol/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 18, 2012 5:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
-Igen keresd meg.-néztem rá,majd a kabátomért vettem.-Nem az miatt, ami vagy....De már mindegy Sarah...Most elmegyek egy kicsit, és kitisztítom a fejemet, a kulcs tudod, hogy hol van, majd bezárod, ha akarod.-mondtam egy nagy sóhajjal, és felvettem a kabátomat.-Esetleg szeretnél még valamit?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 18, 2012 5:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
- Keressem meg az apát? - kérdeztem vissza.Olyan érzés volt, mintha arcon ütöttek volna. Na nem, arról szó sem lehet. - Keressem meg az apát? Szerinted miért hozzád jöttem? Nem a másik lehetőséghez... mert nekem te kellesz. De úgy tűnik, még mindig nem tudod feldolgozni, hogy egy nyüves vámpír vagyok. Nemde? Különben mellettem maradnál - jegyeztem meg cinikusan. Dühös voltam rá... ugyanakkor nem tudtam sikítani. Inkább sírni szerettem volna. Azt hittem, hogy ha megtalálom Leó szüleinek gyilkosait, akkor feloldozást nyerek az alól a régi vétkem alól. De abban is kudarcot vallottam. És most magánál Leónál is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 18, 2012 5:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
-Nem, én sem mondom hogy hibát követtél el, és örülök is neki hogy kisgyereked lesz...Szóval ez nem baj...Figyelj legjobb lesz ha megkeresed az apját, és vele leszel.-mondtam egy halvány mosollyal.-Nem haragszom rád, és nem is fogok rólad feltételezni semmit...Majd néha összefuthatunk azért.-néztem szemébe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 18, 2012 4:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
- Te is tudod, hogy nem úgy értettem, Leó - fontam keresztbe a karjaimat magam előtt. Ez most komolyan össze akar zavarni? - Hanem úgy hogy... mit akarsz kezdeni velem? Tudom, hogy szerinted hibát követtem el. De szerintem nem. Ha tudnád, mióta vágyok egy kisgyerekre...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 18, 2012 4:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
-Igen, én nem vagyok vérfarkas, csak egy semmi ember...-mondtam sóhajtva, majd ránéztem.-Még is mit vársz? Mit mondjak?-kérdeztem halkan, de nem néztem rá-Nem doblak ki, mert nincs értelme...Addig maradsz ameddig szeretnéd.-mondtam egy sóhajjal, és tovább néztem ki az ablakon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 18, 2012 3:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
- Na, most te jössz - tártam szét értetlenül a kezemet. - Mint már mondtam, lehet hogy egy vérfarkas az apa. Az meg nem te vagy. Ismerve téged, megint nem kellek majd neked - forgattam meg a szemeimet. Tuti. Mikor már én akarnék vele lenni, akkor már nem kellek neki. Tiszta sor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 18, 2012 1:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Sarah szavai megleptem ,és mélyrehatóak voltak...A gúnyolódása még tetőzte is ezt.Nem szóltam semmit, csak az ablakhoz sétáltam , és kifele bámultam. Egy szót sem szóltam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 17, 2012 5:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Feleslegesnek tartottam a köntörfalazást. Minek? A jómúltkor is kidobott. Most is ki fog. Csak elmondom neki, és távozok is, mint valami sértett dáma. Persze csak az után, hogy láttam a reakcióját. Beléptem hát a szobába, és anélkül, hogy leültem volna, kiböktem.
- Terhes vagyok. És... nem tudom, kié. Ennyi. Akkor most kezdődhet a kidobósdi - jegyeztem meg gúnyosan. Nem fogom hagyni, hogy ő alázzon meg engem. Előtte... előtte én is gunyoros leszek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 17, 2012 5:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Kopogást hallottam, így kimentem, és kinyitottam az ajtót. Sarah állt ott.-Sarah.-mondtam mosolyogva-Gyere be.-mutattam magam elé.-Hogy hogy feljöttél?-kérdeztem kedvesen
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 15, 2012 4:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
/Eyal és Sarah lakása/
Hát jó. Itt álltam, már megint bevallani valamit, amiről ezúttal komolyan nem tehetek. Ugyan már, védekezés? Minek az egy ötszáz éves vámpírnak? Amúgy is, abban az időben hozzászoktam, hogy nem kellett, és nem gondoltam volna, hogy most kellene. Tiszta sor. Csak csöngettem, és vártam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 16, 2012 6:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Már kicsit unatkoztam, így leugrottam a boltba, és vettem Sarahnak, valami rostosat,hátha szeretne inni./folyt Sarah lakása/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 04, 2012 12:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
- Ne aggódj miattam - mosolyodtam el. Nem akartam megmagyarázni neki, hogy mi köt például Klaushoz - a vérségi alap nem olyan fontos, nem követem minden lépését, de tudom, hogy ha ő nem lett volna ott, én sem lennék. Nem mellesleg volt pár kellemes esténk, és egyszer még segítettem is neki - ez olyan dolog, amit egy vámpír nem felejt el. Bajom tehát nem igazán eshet, hacsak nem számítjuk Tatiát, akit előző alkalommal megpróbáltam sértegetni. A senki nem szeret érzés... Hát nem pont ismerős érzés, pedig én csak fél évszázadot, és nem egy egészet éltem le így. Ámbár... azt hiszem, ez is megváltozott. Vagy mindig is volt, aki szeresse. - Hát akkor... szia Leó - köszöntem el, és már el is indultam a lakásunk felé.
/Eyal és Sarah lakása/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 04, 2012 11:13 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
-Az biztos...-sóhajtottam, majd közelebb mentem.-Vigyázz magadra Sarah..-néztem szemébe, és egy gyengéd puszit adtam ajkaira..majd ledobtam a kabátomat a fotelra..

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 04, 2012 11:09 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
- Igen, valószínűleg - feleltem. - Bár, hogy megmondjam őszintén, a legfőbb tényező, amiért elmegyek, hogy ismerem már annyira őket, hogy tuti nem lesz balhémentes. Az Ősiek nem arról híresek - nevettem. - Jobb elkerülni őket, de ez egy kivételes alkalom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 04, 2012 10:45 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
-Gondolom.-sóhajtottam-De ha menni szeretnél a bálba, lassan el kell indulnod haza, hogy átöltözhess.-mondtam egy apró mosollyal már, mivel úgy is mindegy hogy színtelenkedek-e vagy nem, a sikátorban, úgy is észrevette...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 03, 2012 10:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
- Kösz - mondtam, és már fel is ültem, hogy elfogyasszam a vért, amit odadobott. Nem tartott tovább pár másodpercnél, de sokat segített. Aztán meg elkezdtem fürkészni Leó arcát, amire a teljes érzelemmentesség ült ki. De már nem számított. A sikátorban elárulta magát, és ezen nem tudott változtatni. - Nem voltam mindig ilyen - jelentettem ki.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 03, 2012 10:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
-Persze...persze...-mondtam ezt már tényleg színtelenül, és odadobtam egy tasak vért...-Tessék, nincs több..-mondtam sóhajtva
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 03, 2012 10:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
- Hát, jól jönne egy kis vér, hogy jobban legyek - feleltem meg mindig bágyadtan. - Szeretnék jobban lenni holnapig. Tudod, a vámpírvilág elitje, az Ősiek bált tartanak - magyaráztam. - És Klaus a barátom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 03, 2012 10:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Megérkeztünk, a sikátorból, és mikor Sarah kérdezte hogy lefektetem e valahová, olyan édes volt mint egy kiscica..-Persze.-mondtam halkan, és lefektettem az ágyamra...-Kérsz valamit?-néztem rá
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 02, 2012 11:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
/Sikátor/
Örültem, hogy végül Leó elhozott a karjában, mert én magam alig tudtam megállni a lábamon, úgy remegett. Egyszer megkértem, hogy tegyen le, és majdnem elájultam. Akárki is támadta meg Eyalt, alaposan elbánt vele, és egész biztos, hogy rosszabb állapotban van.
- Lefektetsz valahová? - kérdeztem tőle olyan szelíden, mint egy kislány. Mint mondjuk az ötéves önmagam, amikor még élt az apánk, és ő fektetett le esténként. Nem volt olyan, mint anyánk. Neki nem számított annyira a nemesi címer.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 01, 2012 11:26 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Nagyot sóhajtottam, felöltöztem, és gondoltam leugrok a Grillbe, legurítani valamit./folyt grill/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 29, 2012 4:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
- Csinálj, amit akarsz - vágtam rá dühödten, majdhogynem sikítva, majd fogtam magam, és becsapva magam mögött az ajtót, kivágtattam a szobából.
/Hotel/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 29, 2012 4:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
-Nem....tudom...de mindegy...-vágtam le a poharat.-Hogy miért nem öllek meg? Csak azért, mert ha tényleg úgy érzel ahogy mondod, akkor biztosan zavarni fog, az ha én is mással leszek...Mondjuk, régi ismerősömmel Vickivel, vagy talán...Lettivel? Talán...-sóhajottam, és én is felöltöztem.-Szerintem, megyek is a városba....iszok valamit, és majd alakul valahogy a helyzet..
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Vissza az elejére Go down
 

Leo lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Eva lakása
» Dex lakása
» Ricky lakása
» Vivienne Lakása
» Bailey lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Hotel-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •