Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 29, 2013 11:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Katherine +  Stefan


Kiadtam az agyamnak parancsba, hogy másra nem is koncentrálhat, csak a tánclépésekre ide-oda-amoda. Számolgatni kezdtem magamban a lépéseim számát, addig sem azon gondolkozva, hogy mikor és mit ad, majd válaszként. Kerülgetjük itt a forró kását.. Katherine általában beleugrik a dolgokba nem értem, hogy most miért tétovázik. Talán, mert most lesz mit veszítenie? Méghozzá a szívére gondolok, mert akármennyire is próbálja tagadni igen is van szíve.. Csak túl sok mindenen, ment keresztül, hogy ezt megmutassa.
- Talán azon is változtathatnánk egy picit, hogy csak akkor találkozunk, mikor összefutunk.. Mi lenne, ha néha lenne pár megbeszélt találkozónk is? – Érdeklődtem.. Nem kapcsolat.. Csak találkozgatnánk.. Aztán az egyiken felőlem el is mondhatná, hogy mit érez és mit hogyan szeretne..
- Ezt csak te hozod ki belőlem kedvesem. – Mondtam vigyorogva, majd még egyszer megpörgettem.. Jól érzem magam.. És már kezdek egy kicsit a gondolataimtól is elszabadulni..
 
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 29, 2013 10:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Stefan & Katherine


Megpróbáltam nem gondolni erre a témára hisz lényegében lezártuk. Vagy legalábbis én próbáltam lezárni ezt ezzel a csókkal. Legalább egy kis időre, bár az ellen nem tudtam sokat tenni, hogy ne jártassam ezen a gondolataimat, csak nem sikerült "elterelni a gondolataimat". Gyengéden viszonozta csókomat, és simogatta közben derekamat. Ez valamennyire segített rajtam, és kevésbé gondoltam az előző témánkra. A következő téma is csak azért jött, hogy valamennyire máson járjanak a gondolataink.
- Nem is lenne rossz ötlet! Eddig mindig csak összefutottunk itt, egyszer sem együtt jöttünk. Majd talán akkor legközelebb ezen változtatni fogunk! - Vigyorogtam, és alig értem a mondatom végére, már meg is pörgetett gyorsan, de aztán hamar újra a karjai közt találtam magam. Meglepődtem egy kicsit, de ez nem látszódhatott rajtam csak egy pillanatig, mert már fel is nevettem halkan. - Le se tagadhatod, hogy jót táncos vagy! - Nevettem halkan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 29, 2013 10:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Katherine +  Stefan


Mennyivel egyszerűbb lenne mindkettőnk számára ha most képesek lennénk egymás fejében olvasni. Gondolom azért ő is kíváncsi arra, hogy én mit gondolok.. Az meg nem is kérdéses, hogy én iszonyatosan kíváncsi vagyok arra, hogy mégis mi a fene játszódik le a fejében. Eltervezi, hogy hogyan használ ki vagy valami ilyesmi.. Vagy tényleg azon töpreng, hogy elengedi a régi énjét azért, hogy megpróbálhassuk együtt. Bele fogok őrülni, ha nem hagyom abba a töprengést ezen. Mintha hallotta volna a gyenge kis segélykérésemet úgy tapadt rá az ajkaimra. Hm.. Tetszik. Gyengéden viszonoztam a csókját, miközben a derekát simogattam. Így kell lezárni egy témát.. Vagyis jobb esetben ez csak a kezdete, de nem vagyok telhetetlen.
- Talán legközelebb még együtt is jöhetnénk. – Mondtam vigyorogva, majd gyorsan megpörgettem. Minden az ő döntésén áll vagy bukik. Rajta áll..
 
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 29, 2013 10:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Stefan & Katherine


Vége lenne a manipulatív Katherine-nek. Legalábbis valamennyire biztos, mert Stefan nem hiszem hogy hagyná, ahogy azt sem hogy játszadozzak vele. Ki tudja talán most is azt hiszi, hogy csak játszok vele, miközben semmi ilyen szándékom nincsen, most az egyszer nem! De nem látok bele a fejébe, fogalmam sincs mind gondolhat most velem kapcsolatban. Tudnia kell viszont, hogy nem játszok... bár utolsó egy utolsó játék még beleférne... de nem ezt rögtön kiverem a fejemből.
Miután fülembe suttogott, amolyan téma lezárásaként, de én nem hagytam, odahajoltam ajkaihoz, és lágyan ajkaira tapadtam. Ezzel valamiféleképpen tudatni akartam vele, hogy most nem játszok vele. Ez egy komoly dolog, most nem játszok.
- Ezt jó hallani, már csak ezért érdemes eljönni az ilyen bulikra. Van lehetőségem táncolni veled! - Mosolyodtam el szélesen, Stefan szemeit fürkészve közben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 29, 2013 9:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Katherine +  Stefan


Tudom jól, hogy a kapcsolatunk nagy részt azt igényelné, hogy hagyjon fel a játszadozásaival. Ami ha az ő szemével nézzük elég nagy áldozat. Hiszen ebben rejlik a személyisége.. Mondhatni már-már a boldogsága is.. Viszont, ha engedi és hajlandó lesz ezt az egészet magam mögött hagyni én mindent megteszek annak érdekében, hogy boldog legyen.. Onnantól meg nem érdekel más emberek véleménye. Azt gondolnak, amit akarnak. Ha mi jól megvagyunk, akkor felesleges más emberek nem tetszésével foglalkozni.
Furcsálltam, hogy nem kérdezett semmit. Én már rögtön azzal kezdtem volna, hogy mivel is jár ha igent mondok.. Legalábbis a helyében én ezt tettem volna, de az is lehet, hogy ő még csak el sem gondolkozott azon, hogy igen mondjon.. De akkor miért ne mondaná most? Ja, persze.. Mert ez is egy játék a számára, hogy húzza az agyam.. Na mindegy. Mindent idejében megtudok. Egy kicsit most bíznom kell benne, hogy tényleg gondolkozik az ajánlatomon.
– Ebben reménykedek. – Suttogtam a fülébe, hiszen olyan közel volt hozzám. A teste szinte már teljesen az enyémhez simult..
– Én is szeretek veled táncolni. – Ez egyértelmű célzás volt arra, hogy most pedig már váltsunk témát, mert nem kíván tovább erről beszélni.. De meg is értem.. Amíg nem döntött, hogy mit akar igazából felesleges tovább ezen a témán lógni.
 
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 29, 2013 7:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Már azon kezdek agyalni, hogy vagy lelépek, vagy megindulok megkeresni Klaust. Lassan nagyon egyhangúvá vált az este, amitől elálmosodtam, az meg csak a hab a tortán, hogy a korábbi émelygés nem nagyon akar elmúlni. Szóval már tényleg mehetnének van, mire Klaus végre visszatalál hozzám.
- Szerintem is mehetünk - bólintok majdnem kicsit túl sürgetően. Nem akarok beszélni a rosszullétről, ha lehet, kimutatni sem akarom. Csak mielőbb kijutni a levegőre. Aztán megtorpanunk, mert valaki leszólítja Klaust. Silas? Már megint ez a név. Különös.
- Ez meg mi a franc volt? - nézek értetlenül Klausra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 29, 2013 7:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Stefan & Katherine


Már szinte rögtön elkezdtem gondolkozni azon, hogy mi lenne ha mi együtt lennénk. Mármint akkor dobhatom a ribanc énem nagy részét. Akkor biztos, hogy majd nem játszadozhatok akár vele, akár mással. De vele nem is tettem volna meg úgy mint mondjuk másokkal. Nem tudom mennyire kellene másnak lennem, ez úgyis csak akkor derülne ki mikor már benne vagyunk ebbe a kapcsolatba, addig csak találgathatok, főleg azért is mert nem tudom Stefan mit vár tőlem
Szerencsére hagyott egy kis időt, hogy átgondoljam, csak kérdés mikor találkozunk újra, mert azért nem mindegy, hogy pár napom van, vagy több hetem. Kivételesen talán meg kéne majd beszélni egy találkozót mert ő sem fog várni örökké, biztos minél hamarabb tudni akarja a válaszomat. A helyében én is hamar tudni akarnám. Sok kérdésem lett volna, de inkább nem tettem fel őket. Majd talán később... vagy lehet, hogy maguktól fognak alakulni a dolgok, ez még a jövő zenéje.
Tovább táncoltunk miután újra derekamra helyezte egyik kezét, míg a másikkal összekulcsolta kezünket. - Nem fogom sokáig húzni a dolgot, ígérem... - Húzódtam hozzá közel és mondtam halkan a fülébe. Tényleg nem akartam sokáig húzni, már csak miatta is. De most ezzel mégis leakartam zárni a témát, mert ha folytatjuk talán még jobban összezavarodnék.
- Szeretek veled táncolni! - Mosolyodtam el valamivel szélesebben és egy kicsit elhajoltam tőle, hogy szemeibe tudjak nézni. Ezt szerettem volna elmondani neki, főleg hogy nemsokára vége van ennek a számnak is, és nem is figyeltem hány zeneszámot táncoltunk végig miközben beszélgettük. Lassan pedig majd mennem kell. Eva-t meg kell keresnem később.


A hozzászólást Katherine Pierce összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 29, 2013 7:57 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 29, 2013 6:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

És bele is ment a javaslatomba! Hát ez remek! Végre valami, amivel felpezsdíthessük a kedélyeket!!! Plusz, kedvem szerint harapdálhatok még egy vámpírt is.. Ez kész haszom! Persze remélem, hogy nem egy ősivel lesz dolgunk.. mert azokkal elég nehéz elbánni.. Na de egy próbát megér.
- Menjünk! - ismételtem el én is a szavait, miközben belém karolt, majd elindultunk a lány után ki a szabadba.

/Iskola előtti tér/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 29, 2013 6:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
David & Pati
Úgy éreztem, hogy most már akkor véglegesen is lezártuk ezt a témát. Jó vagyok, de néha rossz, ez van!
- Na, örülök ha megfelel a válaszom.- mosolyodtam el ismét. Ma már hányszor is? Hú... sokadjára.
Majd mikor feltette nekem a kérdést csillogószemekkel kaptam fel a fejem. Végre, végre végzek egyel, vagy legalább megkínzom, még nem tudom. Teljesen igaza volt, az a "lány" nem törődött senkivel és semmivel, mikor elment innen, ez így nem mehet tovább. A táskámért nyúltam, amiben ott csücsült egy üvegcse folyékony verbéna. Ezt Arielnek szántam, de nem fáj a szívem, hogyha máson kell kipróbálnom...
- Menjünk!- álltam fel és belekaroltam Davidbe. Kedvet kaptam ehhez a kis játékhoz.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 29, 2013 6:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Pati

Néztem, ahogy a válaszon gondolkodik, no meg közben azon morfondíroztam, hogy vajon mik is járhatnak abban a csinos kis buksijában.
- Hm.. jó válasz! - dícsértem meg a szóhasználatát, egy kacsintás kíséretében. - És most? Nem lenne kedved egy kis rosszalkodáshoz.. legalább addig míg a barátnőd megérkezik? - kötöttem az ebet a karóhoz, de hát ez vagyok én. Folyton rosszalkodok. Nem hiába David - nőcsábász - Winchester a becenevem.
Figyelmesen hallgattam a válaszát a barátnőjéről.. szóval a bosszú miatt. De mielőtt még bármit is mondtam volna, tekintetem megállapodott egy lányon.. aki csöppet sem diszkréten 'suhant' ki a teremből vámpír sebességgel.
- Értem. Láttad ott azt a lányt, aki az imént hagyta el a termet? Nem lenne kedved kicsit megleckéztetni, amiért szemernyi tapintattal sem volt a teremben levő halandókra? - ajánlottam fel egy tuti kis szórakozási lehetőséget.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 29, 2013 6:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Katherine +  Stefan


Ki gondolta volna, mikor betoppantam ide, hogy egy ilyen ajánlattal fogok előállni Katherine-nek. Ezzel még önmagamat is megleptem. De ezek szerinte annyira még sincs képben az a bizonyos férj.. Vagy exférj vagy tudjam én is, hogy ki. Mert akkor talán még gondolkozni se gondolkozna.. Bár lehet, hogy pont ezért kell átgondolnia. Hogy most végül is kivel érné meg neki jobban a közel jövőben..
Remélem megéri, majd esélyt adni Katherine-nek.. És nem fog visszasüllyedni a régi önmagához.. Akinek semmi más nem számít, csak a játék és legfőképpen az, hogy ő irányítsa a szálakat. Hiszen.. Vele nincsenek szabályok.
Nem sürgethetem egy ilyen válasszal, de természetesen sokkal jobban örülnék annak, ha minél hamarabb kinyögné nekem, hogy mit is akar. Megpróbáljuk-e avagy inkább ne erőltessük.. Mert ez egy kicsit idegesítő lesz.. Meg egyáltalán mikor találkozunk újra? Mert ez sem volt betervezve, ahogy semmi más sem.. Vajon, ha lesz kapcsolatunk az is ilyen lesz? Semmit nem tervezünk csak sodródunk az árral és lesz, ahogy lesz?
- Ó, igen. – Mondtam halvány mosollyal az arcomon, majd újra a derekára helyeztem az egyik kezemet a másikat pedig összekulcsoltam az övével és így azonosultam újra a zene ritmusával.
 
Vissza az elejére Go down

Dhámpír •• enyém az örök ifjúság és szépség
Laurel O. Delgado
Tornaterem - Page 3 Tumblr_inline_nd1r05LRNW1so1xk1
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
wherever my clients want me to be ❥ being next to Him
Hobbi & foglalkozás :
being a good lawyer ❥ boxing



A poszt írója Laurel O. Delgado
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 29, 2013 5:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Elég pökhendi volt, dehát mit is vártam tőle? Semmit. Na de a lényeg, hogy túl vagyok rajta.. átadtam azt az átkozott üzenetet és mostmár végre valahára azt csinálhatom, amit akarok. És elmehetek innen.
- Nincsen  - mondtam a kelleténél jóval flegmábban, majd elsuhantam onnan.

/Iskola előtti tér/


A hozzászólást Lucy Montgomery összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 29, 2013 6:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 29, 2013 5:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
David & Pati
Kérdése hallatán először nem tudtam mit felelni. Persze az élet sokkal kockázatosabb és izgalmasabb volna, de... de szeretek ilyen lenni, jó!
- Néha megengedem magamnak, hogy rossz legyek!- jegyeztem meg, és ez így is igaz. Vannak napok, mikor már nem bírom józanon, és csak a gonoszkodáshoz van kedvem.
- Ez az egyik ok, a másik... a másik pedig az, hogy az egyik valamit tett a legjobb barátnőmmel, amit meg kell bosszulnom.- vallottam be az igazat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 29, 2013 5:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Halk sóhaj hagyta el a számat, mikor arról győzködött, hogy ő mennyire büszke a jóságára.
- Megértem.. de mondd csak, nem sokkal izgalmasabb rossznak lenni? - tettem fel az 1000 dolláros kérdést neki, hiszen lehet, hogy jó ha lelkiismeretfurdalás nélkül éled az életed, de ettől függetlenül még nem árt, ha van egy kis izgalom is az életedben.
- Persze - feleltem habozás nélkül, mikor megkérdezte tudni akarom-e, hogy ő micsoda.
Fú.. nem ért váratlanul a válasza. Mármint az a része, hogy nem vámpír. De hogy vérfarkas..
- Hm.. akkor már értem, miért gyűlölöd annyira a vámpír fajt - jegyeztem meg mosolyogva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 29, 2013 5:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Épphogy letettem az üres poharat, mikor megkopogtatták a hátamat, és megszólalt hozzá egy vékony hang.
- Komolyan, nem lehetne, hogy végre békén hagyjon valaki? - dühöngtem, és hátrafordultam. Egy lány. Soha életemben nem láttam, legalábbis nem rémlik.
- Miféle üzenetet? - morogtam. Sejtettem, hogy nem teadélutáni meghívásról fog szólni. És jól sejtettem. Silas... már megint. Egy este alatt másodszor bukkan fel a neve, és valahogy egyikben sem úgy, mintha barátom akarna lenni. De momentán nem érdekel. A Tatia-féle dráma után nem hat meg túlzottan.
- Oké, átadtad. Van még valami mondanivalód?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 29, 2013 5:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
David & Pati
Sok ember, vagyis lény olyan mint amilyen én vagyok. Mármint próbál jó lenni, de benne él az a tudat, hogy kiontotta egy ember életét.
- Én büszke vagyok arra, hogy megpróbálok jó maradni!- incselkedtem vele. Tényleg az vagyok, oké egy jó kislány, nem is ellenkezek, de azért furcsa, hogy ma már két férfi is ezt mondja nekem. Talán tényleg túl jó vagyok?
- Akarod tudni mi vagyok?- most én kezdek el suttogni és a számat a füléhez emelem.
- Én egy farkas vagyok!- csúsztam hátrébb, hogy a szemébe tudjak nézni. A kis mosolyom még mindig az arcomon csücsült, ez aztán nagy meglepetés lehet számára, főleg akkor ha már vámpírnak titulált.
- Persze, szívesen leölnék veled pár vérszívót...
Vissza az elejére Go down

Dhámpír •• enyém az örök ifjúság és szépség
Laurel O. Delgado
Tornaterem - Page 3 Tumblr_inline_nd1r05LRNW1so1xk1
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
wherever my clients want me to be ❥ being next to Him
Hobbi & foglalkozás :
being a good lawyer ❥ boxing



A poszt írója Laurel O. Delgado
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 29, 2013 5:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
/Mosdó/

Normális emberi tempóban haladtam a tornaterem felé, hogy közben az embereket is figyelhessem. Még mindig nehezen hiszem el, hogy annak a nyavajásnak sikerült megígéznie engem.. És most emiatt kötelességemnek érzem, hogy megtaláljam a hibridet és átadjam neki Silas üzenetét.. Az ördögbe mindennel.. Egyáltalán miért kellett nekem otthagyni Drew-t és eljönni ide? A fene tudja..
Aztán hirtelen kiszúrtam őt. Klaust. Akivel csak egyszer találkoztam.. még anno.. nagyon régen a Mikaelson bálon. Még szerencse.. különben azt se tudnám, kit kell keressek.
- Helló. Tudom, ez most meglepő lehet, hogy csak így megzavarom ezt a ... - inkább nem folytattam, hanem rögtön témát is váltottam -, de át kell adnom Neked egy üzenetet - sóhajtottam fel kelletlenül az üzenet miatt. - Silas figyel.. és itt van - forgattam meg a szemeimet unottan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 29, 2013 5:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
(Lelátó)

Ritka borús és morcos hangulatban értem vissza a tornaterembe. Ha valami nem hiányzott, az pont ezt a dráma volt Tatiával. Fenébe is, miért nem mehet minden simán?
Felfedeztem némi nézelődés után Hayleyt a tömegben, és odaléptem hozzá.
- Azt hiszem, lassan mennünk kellene - mondtam neki, felhajtva még egy utolsó vodkát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 29, 2013 4:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Válasza hallatán kíváncsian ráncoltam össze a szemöldökömet. Hogy lehet valaki nem olyan jó? Vagy jó vagy, vagy rossz.. nincs harmadik opció! És én biztos vagyok benne, hogy ő a jók közé tartozik.
- Jó kifogás, de nem veszem be, szépségem - kacsintottam rá, egy huncut vigyorral az ajkamon.
- Szerintem nem is annyira téves - mondtam, közben két ujjammal az arcához érve.
- Tényleg? - néztem rá olyan szemekkel, mint aki mindjárt dob egy hátast, mikor kijelentette, hogy vámpírt akar őlni. - Ha gondolod egyszer elmehetnénk egy közös vámpírvadászatra - vetettem fel az ötletet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 29, 2013 4:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
David & Pati
Nevetnem kellett a mondatán, nem vagyok én olyan jó... öltem én már embert is, de nem úgy ahogy ő gondolja jelen pillanatban.
- Nem vagyok olyan jó, csak ahogy már mondtam várom a "barátnőmet", akivel muszáj lesz majd összefutom.- ismételgettem, hátha így össze is jön majd a dolog.
- Téves válasz!- hagyom, hogy vörös tincsemet a fülem mögé igazítsa, miközben én a szívószálammal a puncsot piszkálom.
- Én lennék a legboldogabb, ha levadászhatnék egyet!- néztem a szemébe. Most meg már megengedem, hogy el döntse minek titulál engem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 29, 2013 4:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Pati

- Szóval, beijedtél egy kis izgalomtól?  - emeltem meg a szemöldökeimet, majd kissé lebiggyesztve az ajkamat a csalódottságtól. Ő is egy jó kislány.. Kár.. - Dehát ez természetes. Minden jókislány ezt tenné! - fordultam ekkor az asztal fele, de mikor akaratlanul is rávillant a pillantásom a puncsos poharamra, undorodva toltam azt el magam elől.
Kíváncsiskodó, ámde annál ravaszabb kérdése hallatán akaratlanul is elgondolkodtam a válaszom, mielőtt szóvá is tettem volna azt. Tényleg miért mondtam ezt? Miért mondtam ki tisztán? Talán mert reménykedtem benne, hogy ő is közülük? meglehet.
- Hát.. sehonnan. De mostmár tudom. Köszi, hogy elárultad -  hajoltam ismét közelebb hozzá, közben hátrasimítva egy kósza tincset a szeméből.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 29, 2013 3:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
David & Pati
- Most még szoktatom a szervezetem ehhez a cucchoz, de azért köszi.- köszöntem meg az ital ajánlatát.
A puncs kitöltése után már csak a válaszára figyeltem. Kíváncsi voltam, mint mindig! Szavai lesokkoltak, főleg az a rész, amit már a fülembe súgott... most komolyan, ebben a borzalmasan kicsit városban mindenki tud ezekről a lényekről? Játszi könnyedséggel kezelem a helyzetet, ahogy ez tőlem várható.
- Honnan veszed, hogy én nem vagyok egy közülük? - kérdeztem halk, búgó csábos hangon. Őszinteségét nem tudtam hová tenni...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 29, 2013 3:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Stefan & Katherine


Nem hittem volna, hogy a beszélgetés végére ide lyukadunk ki. Mármint még egyszer sem játszottam azzal a gondolattal, hogy bármi is lehetne köztünk... ami komolyabb. Vagyis igen gondoltam már ilyenre de az rég volt, mikor még Stefan ember volt, és a Salvatore birtokon tengettem napjaimat. De az már nagyon rég volt, és jó sok év el is telt azóta. Sok minden változott az viszont nem, hogy még mindig jól kitudunk jönni a másikkal. Szinte mondhatom azt, hogy jól meg is értjük egymást általában. De ennek ellenére megijesztett a gondolat, hogy komoly kapcsolatom legyen, főleg ilyen hirtelen, váratlanul.
Azt hittem, hogy mondataim hallatán itt is hagy mondván, hogy úgyis csak játszadoznék vele, de nem mozdult, azt mondta van időm. Amint ezt meghallottam, talán egy kicsit meg is könnyebbültem. Nem szerettem ha sürgetnek, és Stefan nem várja el, hogy rögtön mondjam a választ. - Rendben, akkor van időm... - Sóhajtottam fel halkan, és egy kisebb mosoly jelent meg az arcomon. Ahogy beszélgettünk észre se vettem, hogy közben megálltunk a tánccal, már csak egy helyben álltunk összekapaszkodva. - Félbemaradt a táncunk! - Figyelmeztettem, és visszacsúsztatva kezemet vállára próbáltam újra a zene lassú ritmusához igazítani lépéseimet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 29, 2013 3:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Pati

Már annyira belejöttünk a pörgésbe, hogy úgy vettem észre, mintha sikeresen ki is merítettem volna a drága Patit. Mondjuk azért én is elfáradtam.. de még bírtam a szusszal.
- Azért annyira nem vagyok jó - szerénykedtem, de valjuk be, az egyáltalán nem állt jól neki, úgyhogy inkább mégis kijavítottam magamat. - De ha te mondod.. - kacsintottam rá, egy féloldalas mosollyal az ajkamon.
Nemsokára a zene is elhalkult és a közönség éljenző tapsviharba tőrt ki. Mi is tapsoltunk hát egy keveset, majd Pati javaslatára visszasétáltunk az asztalunkhoz. De előtte még pukedlizett egyet, mire én közelebb hajoltam az arcához és apró puszit leheltem rá. Észveszejtően szexi volt ez a lány.. teljesen bezsongtam tőle.
- Szívesen. Máskor is felkérlek majd, mert rendkívül jó partner vagy - mondtam elvigyorogva, őszintén.
Mikor aztán visszasétáltunk az asztalhoz, én illedelmesen kihúztam előtte a széket, hogy leülhessen.
- Hát, ha nem akarsz inni belőle, esetleg megleshessük, hogy van-e valami más is tartalékon - ajánlottam persze, persze csak akkor ha nem túl ijedős ehhez.
- Alig pár hónapja jöttem ide.. a helyi vámpírokat harapdálni - a végét már csak alig hallhatóan suttogtam a fülébe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 29, 2013 2:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Katherine +  Stefan


Talán ez az egész túl gyors. Nem is olyan régen léptünk fel a „barátság extrákkal” szintre.. Bár nem is emlékszem, hogy voltunk-e mi igazából barátok vagy bármi. Csak rögtön ott kötöttünk ki. Nem is indult többnek. Eléggé ijesztő szerintem mindkettőnk számára ez a bizonyos következő lépcsőfok.. De ez egy hatalmas előrelépése lenne a kapcsolatunknak. Nem vagyok benne biztos, hogy mind a ketten készen állunk. Én sem tudom, hogy biztosan ezt akarom-e.. Akkor őt vajon mennyire rémítettem meg ezzel a kérdéssel? Hiszen nem volt egy hosszabb távú kapcsolata.. Csak olyan, ami akkor éppen az érdekeit szolgálta.. Én idióta nem kellett volna lerohannom ezzel..
– Nem is várom el, hogy ilyen hirtelen mondj igent vagy nemet a dologra. Van időd. Csak gondoltam jobb, ha tudsz róla, hogy én el tudnám képzelni. – Mint az utóbbi időben kiderült eléggé egy hullámhosszon vagyunk.. Egy próbát megérnénk. Talán még működne is.. Működnie kell. Ha mindketten akarjuk tényleg.. Akkor azt hiszem működni is fog.
 
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Vissza az elejére Go down
 

Tornaterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Belváros :: Középiskola-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •