Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 25, 2012 10:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
-Majd bepótolunk mindent szerelmem.-nyomtam egy csókot ajkaira és elindultam a kijárat felé. -Szeretlek!-fordultam még vissza egy pillanatra. Nehezen, de erőt vettem magamon és otthagytam Caroline-t.

[folyt. még nem tudom]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 25, 2012 10:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Ajánlom is. - Ajkaim picit lekonyultak amikor kiemelt az öléből és öltözködni kezdett. - Ezt fordítva nézném szívesen. - Haraptam alsó ajkamba és figyeltem ahogy öltözik. - Megértem. Menj pihenj csak le. Én is eléggé hosszú napot zártam. Szóval rám is bőven rám fér az a pihenés. - Visszagondoltam a mai nap teljesítményére. Egy új ismertség, egy régi barátság és ráadásként Tyler. Ahogy a homlokomra puszit adott rögtön elmosolyodtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 25, 2012 9:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
-Nem lesz többé semmi gond se távol töltött idő.-mosolyogtam rá biztatóan és óvatosan a kanapéra helyeztem, majd felálltam és elkezdtem öltözködni. -Jobb lesz ha én lassan megyek. Szükségem van egy kis pihenésre. A mai napom eleje kész katasztrófa volt és szeretném kipihenni. Persze csak ha nem haragszol meg.-néztem rá kérdően és közelebb sétáltam hozzá egy puszit nyomva a homlokára.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 25, 2012 9:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Mosollyal az arcomon viszonoztam megannyi szenvedéllyel a csókját és kezemet a nyaka köré fontam. - Te is nekem. Őrületesen, de remélhetőleg már nem lesz szükségünk ennyi különtöltött időre. - Nyeltem egy nagyot, hiszen már csak a gondolattól rosszul voltam, hogy valami miatt megint távol legyünk egymástól.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 25, 2012 9:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Szinte egyszerre értük el a testi gyönyört, aminek hatására ő a vállamra hajtotta a fejét. Egy ideig még én is kapkodtam a levegőért, aztán ahogy lehiggadtam felülve az ölembe ültettem Caroline-t.-Hiányoztál.-csókoltam meg szenvedélyesen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 25, 2012 9:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Körmeimet végighúztam a hátán. Aztán éreztem ahogy a gerincemen átfut az a bizonyos lángoló érzés, majd át is léptem a gyönyör kapuját amit egy nagy sóhajtással jeleztem. Próbáltam szabályozni a lélegzésem ami időközben eléggé felgyorsult, majd Tyler vállára hajtottam a fejem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 25, 2012 1:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
-Hát nincs.-vigyorodtam el. Hosszan viszonoztam szenvedélyes csókját közben az egyik kezemmel a melleit kezdtem kényeztetni. Egyre erőteljesebben csináltam ami belőlem is kicsalt egy-két nyögést. Ugyanakkor kezdtem érezni, hogy hamarosan elragad magával az a mámoros érzés.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 24, 2012 10:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Azt hiszem ez nincs ellenedre. - Rákacsintottam, majd újból szenvedélyes csókot kezdeményeztem vele miközben gyengéden harapdáltam ajkait és egy kicsit erősebben karmolásztam a hátát. A hevesebb mozgás egyre hangosabb és hangosabb sóhajokat hozott ki belőlem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 24, 2012 9:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Ahogy a derekam körül körbefonta a lábát egyik kezemmel a combját simogattam a másikkal pedig bejártam az egész testét. Egyre hevesebben kezdtem mozogni és amikor karmolászni kezdte a hátam csak elmosolyodtam.-Te kis vadmacska.-súgtam bele a csókba.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 24, 2012 8:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
A csók közben hevesen a hajába túrtam amit már teljesen összeborzoltam. Lábaimat összeszorítottam a derekán, hogy a lehető legmélyebbre hatolhasson. Halk sóhajok hagyták el az ajkaimat miközben a hátát karmolásztam. El sem hiszem, hogy kibírtam nélküle na meg ez nélkül.. De a lényeg az, hogy többet már nem kell.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 24, 2012 5:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Mikor a nyakamba harapott halkan felszisszentem, de aztán elmosolyodtam. -Akkor jó.-mosolyogtam továbbra is. Mikor letépte rólam a boxert és megcsókolt ugyanazzal a szenvedéllyel viszonoztam azt. Óvatosan és gyengéden hatoltam belé közben nem eresztve ajkait.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 24, 2012 4:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Éreztem ahogy újból átváltozik az arcom, majd óvatosan nyakába mélyesztettem a fogam. Pár korty után toltam el magamtól lenyalva számról rámosolyogtam. - Nem a legjobb, de mivel éhes voltam picit megtette a hatását. - Boxerével nem játszadoztam tovább egyszerűen csak leszakítottam róla, majd szenvedélyesen megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 24, 2012 1:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
-Tőlem.-szakadtam el ajkaitól egy halványabb mosollyal az arcomon.
-Valószínűleg ugyanolyan fejeket fogsz vágni mint én.-nevettem el magam és kezeimmel az utolsó ruhadarab felé haladtam ami gyönyörű testét fedte, egy könnyed mozdulattal attól is megszabadítottam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 24, 2012 2:17 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Kipróbáljuk? - Még nem volt alkalmam vérfarkas vért inni. Bár Tyler közelében soha nem éreztem azt a késztetést, hogy ki akarom szívni az összes vérét. Míg ő a melltartómtól szabadított meg én boxerével játszadoztam. Hosszadalmas mély csók folyt köztünk eközben én gyengéden cirógattam az arcát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 24, 2012 2:07 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
-Szerintem neked se ízlene az én vérem. De ez van.-szakadtam el ajakitól mosolyogva aztán ismét visszatáncoltam hozzájuk. Kezeim már a melltartója pántjánál jártak amitől egy könnyed mozdulattal meg is szabadítottam. Ajkait továbbra sem eresztettem, egyre inkább elmélyítettem a csókot.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 24, 2012 2:02 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Láttam, hogy a véremet eléggé fintorogva fogadja el, de ez van most. Ahogy grimaszolni kezdett miután lenyelte a véremet egyszerűen nem bírtam ki nevetés nélkül. A seb végre begyógyult és azt hiszem ez volt most a leglényegesebb dolog.
- Folytassuk, te kis finnyás. - Kuncogtam fel egy picit, majd viszonoztam a csókját. A nadrágom sem sokáig maradt rajtam majd újból csókokkal kezdett kényeztetni aminek én csak örülni tudtam. Bár én se sokat tétlenkedtem, így hát én is megszabadítottam a nadrágjától.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 24, 2012 1:57 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Amikor végül a vére a számba került, szinte a rosszullét kerülgetett. Borzalmas íze volt, de legalább hatásosnak bizonyult, az oldalamon lévő seb szinte azonnal begyógyult.-Akkor szerintem folytassuk is amit elkezdtünk.-csókoltam meg miközben a kezeim már a nadrágja gombjainál tartottak. Elszakadva ajkaitól lehúztam róla a nadrágot és eldobtam a nappali egyik sarkába. Visszafelé haladva combjait végig simítottam, majd amikor a derekához értem csókokra váltottam és úgy haladtam egészen az ajkaiig.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 24, 2012 1:52 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Csak semmi makacskodás. - A szájába nyomtam a csuklómat tudtam így akarva akaratlanul is lenyel pár cseppet ami most jelenleg, pont elég lesz. Miután sikeresnek bizonyultam az oldalán lévő sebre pillantottam ami szinte azonnal gyógyulni kezdett. - Sokkal jobb így. - Mosolyogva egy gyengéd puszit nyomtam az ajkaira.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 24, 2012 1:47 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
-Igen ő.-bólintottam majd amikor felajánlotta a vérét csak megráztam a fejem.-Nem kell. Majd begyógyul valamikor.-mosolyogtam rá. Kedves gesztus volt tőle de nem bírom a vámpír vér izét..sőt még a szagukat sem, de Caroline-ét már megszoktam és elfogadtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 24, 2012 1:40 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Az a boszi volt? Nem kérsz egy picit? - Néztem le a csuklómra. - Nem tetszik nekem az a seb. Féltelek, Tyler. - viszonoztam a csókját, majd egy pillanatra elváltam tőle és éreztem ahogy elváltozik az arcom majd a szemfogaim is előjönnek. Megharaptam a csuklómat, majd Tyler szája elé tartottam. - Megnyugodnék. - Néztem rá kérlelően.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 24, 2012 1:35 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Amikor lekerült rólam a póló szinte azonnal kiszúrta azt a sebet ami nem nagyon akart gyógyulni.-Amikor szereztem az jobban fájt.-szisszentem fel halkan aztán elmosolyodtam. -De ne is törődj vele!-csókoltam meg ismét közben a hajába túrtam..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 24, 2012 1:27 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
A csókjai szinte égették a testemet, de egyben nagyon jól is estek. Már hiányzott. Két hónapig, se egy kedves érintés. Vagy egy lopott csók. Nehéz volt és hosszú. De átvészeltük ezt kettőnkért. Lehúztam róla a pólóját ahol még mindig ott volt egy halványka kis seb. Kezemet óvatosan odacsúsztattam. - Fáj? - Néztem mélyen a szemeibe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 24, 2012 1:23 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Két hónapig nélküle? Nem is tudom, hogy bírtam ki....Jól esett minden egyes érintése. Most nem is volt másra szükségem csak rá. Lassan lehúztam róla a pólóját és apró csókokkal hintettem be az egész testét, majd melleinél elidőztem egy kicsit a csókokkal aztán ismét visszatértem ajkaihoz.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 24, 2012 1:17 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Tudom. - Nevettem fel vele egyszerre, majd derekán összekulcsoltam a lábaimat, és viszonoztam vad csókját. Mikor kimondta, hogy szeret nem igen hagyott időt a válaszra így inkább csak kimutattam. Tarkójánál fogva közelebb húztam magamhoz, másik kezemmel pedig pólója alá simítottam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 24, 2012 1:06 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
-Ez aztán a kihívás.-nevettem el magam és ledöntöttem a kanapéra. -Mikről maradok én le. -vigyorogtam és nem húzva tovább az időt Caroline föle másztam és vadul megcsókoltam. -Szeretlek.-szakadtam el ajkaitól a mondat erejéig majd ismét rátapadtam.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Vissza az elejére Go down
 

A nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» A nappali
» A nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakónegyed :: Forbes ház-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •