Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 11, 2012 4:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
-Na ...Az jó.-mosolyodtam el. Legalább neki szerencséje van a férfiakkal. -Rendben.-bólintottam és hátradőltem a kanapéban. Nem nagyon érdekelt, hogy milyen vér van neki itthon, csak az érdekelt, hogy végre ihassak..Már legalább három napja nem ittam vért és kezdtem kikészülni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 11, 2012 4:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Hát nem igazán. Most van egy komolyabb kapcsolatom és a barátom egy vérfarkas. A vámpírok és a vérfarkasok között nem mindig a legjobb a kapcsolat, de hát mi rendben megvagyunk így is. - Néztem rá mosolyogva majd elindultam a konyha felé. - Akkor hozok valamit. Nem tudom pontosan milyen van, de remélem megfelel majd.

(Konyha)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 11, 2012 3:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
-Semmi izgalom? -vontam fel a szemöldökömet- És a pasikkal mi a helyzet? Még mindig körülötted legyeskedik mindenki?-érdeklődtem mosolyogva-Bosszút állnék csak egy a gond. Fogalmam sincs, hogy merre van az a szemétláda. Teljesen felszívódott. -mondtam egy kis dühvel a hangomban. Legszívesebben kitépném a szívet, vagy karót döfnék a mellkasába. -Egy kis vér jól esne.-mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 11, 2012 2:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Majd megpróbálom. - Vontam meg a vállamat, mert még tényleg nem igazán tudtam mi lehet ennek az előnye. De hát majd idővel csak rá jövök. - Nincs semmi lényeges igazából. Megy az életem a szokásos rendjében. És veled? Nem akarsz bosszút állni az exeden a családod miatt? - Felálltam és nagyot sóhajtottam. - Nem kérsz valamit? Van a hűtőben vér is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 10, 2012 5:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
-Ha már így alakult használd ki. Én is azt teszem.-vontam vállat mosolyogva. -Mindennek megvan a maga kis előnye.-mosolyogtam továbbra is. Tényleg megváltozott. Emlékszem még amikor kiskorunkban mindig mindenben ő akart lenni az első és csak neki lehetett igaza, de én is ilyen voltam. Nem véletlenül vagyunk rokonok. -És..mesélj! Mi a helyzet veled? -kíváncsiskodtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 10, 2012 2:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Hát sajnálatos módon nem, de én személy szerint nagyon örülnék neki ha vissza lehetne fordítani ezt a dolgot. Bár meg kell mondanom, hogy a vámpírrá válásom segített abban, hogy felnőjek. - Húztam el a számat. Tényleg elég sokat változtam amióta az vagyok ami.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 09, 2012 6:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Figyelmesen végighallgattam amit mondott...-Sok minden változott mióta nem láttuk egymást.-erőltettem egy halványabb mosolyt az arcomra. -De ami megtörtént azt nem lehet visszacsinálni. -ráztam meg a fejemet fintorogva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 09, 2012 1:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Fura volt, hogy ő úgymond örült annak, hogy megtörtént. Én mindennél jobban szerettem volna visszatekerni az időt akkor amikor még nem voltam vámpír. De ez lehetetlen. - Volt egy autóbalesetem. Egy vámpír megitatott a vérével különben meghaltam volna. Aznap este egy másik megölt. - Kirázott a hideg ettől az egésztől. Ha akkor nem lett volna az a baleset. Még mindig ember lehetnék.. talán.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 09, 2012 12:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
-Ezt is az ex pasimnak köszönhetem.-forgattam meg a szemeimet-De egyáltalán nem bánom...sőőt inkább örülök neki. Legalább csinált valami hasznosat.-vigyorodtam el kínomban. -És te, hogy lettél vámpír?-vontam fel a szemöldökömet kérdően.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 09, 2012 12:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Azt már elfogadtam, hogy az exe vámpír volt. Meg gondoltam is. De, hogy ő is?! Ez soha nem fordult volna meg a fejemben. Arcomat visszarendeztem majd meglepődöttséggel a hangomban kérdeztem. - Te? Hogyan? Miért? Mikor? - Úgy néz ki ez már családi vonás lesz, hogy a Forbes lányok vámpírrá válnak fiatal korukban.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 09, 2012 12:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Amikor az arca megváltozott és kiengedte szemfogait, meglepődtem..Nem gondoltam volna, hogy ő is az..-Igen ő is vámpír volt.-bólintottam-És én is az vagyok..-ismertem aztán én is be..Megkönnyebbülés volt számomra, hogy legalább nem vagyok egyedül ezzel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 09, 2012 12:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
A gyanakvásom beteljesedett. Ha már ő is megbízik bennem akkor én miért ne. - Valami ilyesmi volt? - Lehajtottam a fejemet és éreztem ahogy előjönnek a tűhegyes szemfogaim és a szemem is elváltozik. Lehet, hogy most fogom halára rémíteni. De valószínűleg ha vele volt valamennyire tudott a dolgokról. Ha már azt tudja, hogy nem ember volt. Végül össze szedtem a bátorságom és felemeltem a fejem, majd a szemeibe néztem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 09, 2012 12:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Egy ideig még gondolkoztam azon, hogy elmondjam-e vagy sem. Végül is kiskorunkban is mindent megosztottunk egymással, és mégis csak az unokatestvérem. Kibe bízzak meg hogyha benne nem? ...-Nem...nem igazán volt ember.-böktem ki aztán kicsit bizonytalanul. Az még várat magára, hogy elmondjam én mi vagyok, egyenlőre csak kíváncsi voltam erre mit reagál.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 09, 2012 12:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- De mégis, hogy volt rá képes? Mi történt. Mesélj el mindent. - Kezemmel megfogtam kezét ezzel is jeleztem, hogy megbízhat bennem. Bár lehet, hogy nem akar róla beszélni és jobb lenne nem feszegetni a dolgot. De azért szeretném tudni, hogy mégis hogy volt képes ilyesmire egy ember. Már ha ember volt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 09, 2012 12:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
-Igen az exem..-léptem hátra tőle, hogy szemeibe nézhessek. -Az elején nem volt ilyen, de aztán minden megváltozott. -ráztam meg a fejemet, és eszembe jutott az a pillanat amikor megláttam a szüleimet holtan és mellettük az exemet aki csupa vér volt és szinte már vigyorgott rám..Azóta is megjelenik ez a kép álmomban..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 09, 2012 12:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Az exed? - Szó szerint leesett az állam és a szemeim is kitágultak. - Milyen pszichopatával jártál te? - Ez még inkább afelé terelt, hogy valami természetfeletti lény lehetett. Bár ki tudja milyen emberek vannak ma már a világban. Viszont ha az volt akkor ő tud már valamit a dolgokról. Lehet ő is az. Bár nem tudhatom biztosra. Addig nem is fogom leleplezni magamat sem. Jobb az elővigyázatosság. A családban legalábbis biztos.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 09, 2012 11:59 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Amikor átölelt egy könnycsepp futott végig az arcomon, amit rögtön le is töröltem. Meg fogadtam, hogy nem fogok sírni, de nehéz mindezt kibírni. -Az exbarátom ölte meg őket.-mondtam még mindig kicsit szipogva. Nem akartam mondani, hogy vámpír volt, se azt, hogy én is az vagyok...Fogalmam sem volt arról, hogy ő mit tud a dolgokról.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 09, 2012 11:53 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Arcomra kiült a döbbenet. Elképzelni se tudom min mehetett keresztül. Magamhoz húztam és átöleltem. - Részvétem. Azt tudni lehet, hogy ki ölte meg? Vagy hogy végül is mi történt? - Óvatosan simogatni kezdtem a karját. Lehet, hogy egy vámpír volt... De ezt inkább magamban tartottam. Mert lehet, hogy ő nem is tud a dolgokról.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 09, 2012 11:46 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Kicsit szégyelltem magamat, hogy ennyi idő után is csak emiatt jöttem ide. De nincs másom mit tehettem volna? -Megölték a szüleimet.-mondtam ki színtelenül. -Muszáj volt eltűnnöm otthonról. -tettem még hozzá elhalkuló hangon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Szept. 05, 2012 5:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Hát éppen itt volt az ideje. - Mosolyogtam rá, majd a következő mondata le is hervasztotta az arcomról. Biztos valami baj van. Mi másért látogatna meg ennyi idő után? Túlságosan boldog voltam, hogy itt van. De nem lehet élvezni. - Hanem még mi miatt? - Vontam fel a szemöldökömet érdeklődve.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Szept. 05, 2012 5:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Sikítva rohant le hozzám a lépcsőn amire én csak elmosolyodtam, és viszonoztam az ölelését. Amikor elengedett alaposabban végigmértem, nagyon sokat változott. -Régóta terveztem, hogy meglátogatlak...Hiányoztál már.-mosolyogtam-De sajnos nem csak emiatt jöttem.-mondtam miközben a mosolyog lelankadóban volt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Szept. 05, 2012 3:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
(Szoba)

Mikor kiértem megláttam a kanapén ücsörgő Sophiet akit sikítva le is rohantam és úgy öleltem át. Nagyon régen nem találkoztunk már és örülök, hogy most itt van. - Te mit keresel itt? - Engedtem el, majd csillogó szemekkel néztem végig rajta. El sem hiszem, hogy már ennyi idő eltelt amióta nem láttam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 04, 2012 8:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
(A ház)

Rögtön amint beengedtem magamat első utam a nappaliba vezetett, de nem volt ott. Nem akartam felkutatni az egész házat érte ezért a jól bevált módszer mellett döntöttem. -Caroline?-üvöltöttem hátha itthon van és meghallja.
Amíg várakoztam leültem a kanapéra és kényelembe helyeztem magamat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 26, 2012 10:31 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Igazán jól esett most ez a kis pihenés. Kinyújtózkodtam magam, majd a fürdőszoba felé indultam picit felfrissíteni magamat amit el is értem egy gyors zuhannyal. Felöltözködtem, majd még mielőtt kitettem volna a lábam itthonról ettem két szelet pirítóst egy bögre kávéval. Bögrét beraktam a mosogatóba, majd a táskámat felkapva elindultam egy kis friss levegőt szívni.

(Park)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 25, 2012 10:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Jól van. - Viszonoztam édes csókját, miközben arcán simítottam végig. - Én is szeretlek. -
Nagy nehezen, de feltápászkodtam a kanapéról és összeszedtem a ruháimat, majd megindultam velük a fürdőszoba felé. Engedtem magamnak egy forró fürdőt amiben később el is merültem és ennek segítségével, minden izmom ellazult. Körülbelül egy órás ásztatás után kiszálltam a kádból, majd valami pizsama féleséget öltve bemásztam a takaró alá és lepihentem.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Vissza az elejére Go down
 

A nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» A nappali
» A nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakónegyed :: Forbes ház-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •