Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Vas. Jan. 10, 2016 9:49 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next

Chriest & Leslie

Soha többé nem akartam megütni. Nem esett jól, nem változtatott a tényeken, de még csak azt se éreztem, hogy ettől jobban lennék, sőt. Mintha, ahogy tenyerem arcához ér, hirtelen a testemen végigfut egy kellemetlen érzés. Nem néztem jó szemmel, ha bántják, és jelenleg én akartam neki ártani, és ezzel a pofonnal sikerült is. Mégsem lett jobb, nem változott semmi. Furcsa, mégis jóleső érzés, hogy még mindig képtelen vagyok rá igazán haragudni, bár azt hiszem ma tökéletesen kifejtettem számára is, hogy mit akarok tőle, hogy mire vágyom, és ha nem lenne ez elég egyértelmű neki, most nem lenne itt.
Kérdésére kelletlenül felnevetek, ép kezemmel megtörölve arcom.
-Eltörtem egy hülye poharat, vagyis leverte valószínűleg. Aztán összeszedtem ma a szilánkokat, de nem figyeltem oda teljesen.-ismerem el, majd figyelem, ahogy beköti normálisan a sebet, ami már gyógyulni kezdett, de még szivárgott belőle vöröslő vérem.
Összevont szemöldökkel figyelem, érzem, hogy a lenyugodni látszó szívverésem ismét heves dörömbölésbe fordul és akaratlan nagyot nyelek. Elfog a rettegés, és ez kiül arcomra is, vörösből világos rózsaszínné változó szemem kékje sejtelmes mélységekbe merülve fürkészi arcát.
-Mit szeretnél tudni?-érdeklődöm, és zavartan próbálom legyőzni az izgágaságom, mert most ez az ücsörgés lett az utolsó dolog, amire képes vagyok, pláne, ha ilyeneket mond nekem. Már kezdtem reménykedni, hogy vége annak a résznek, mikor a lelkiismeretemmel kell hadilábon állnom. Őszintén, fogalmam sincs, mire akar kilyukadni ezzel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 10, 2016 8:24 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next
Befejezem a mondókámat, és várom a reakcióját, bármi legyen is az. A megbocsátás, vagy a világégés, csak legyen valami. Valami más, mint a néma, őrjítő csend, és ez a hideg légkör közöttünk.
Nos, megkapom amit akartam. Úgy vág pofon, csak csaknem beleszédülök. A szemem is belekáprázik, és fogaimat összeszorítva hallgatok. Rendben, ma mindenki engem ver. Volt már ilyen a történelemben. De bármennyire is haragudjon rám, remélem nem emel rám kezet még egyszer. Ezt még megérdemeltem, tudom jól, ezért nem is hárítom el az ütését. De itt és most elég is volt ebből.
De úgy tűnik, ezt ő maga is így gondolja. Mert a szavai, amiket most hozzám intéz, már magukban hordozzák a teljes megbocsátást. A feloldozást, a katarzist. Nincs elveszve semmi, mert még mindig ugyanúgy akar engem, ahogyan én akarom őt. Ettől pedig mintha egy egész hegynyi kő távozna a szívemről, szinte még a hangjukat is hallom. A tüdőmről mintha vasbilincs pattanna le, szinte szabadabban szívom a levegőt, és mintha kissé kiszínesedne körülöttem a világ. Főképp akkor, mikor felveszi a kulcsot, és tenyerembe csúsztatja ugyanúgy, ahogy két nappal ezelőtt. Kissé félénken ugyan, de megjelenik a szám sarkában egy boldog mosoly, és mikor közelebb húz, egyszerre bánatos és boldog sóhajjal nyomom homlokomat a homlokának. Aztán felemelem véres kezét, és fejcsóválva nézek rá.
- Mit tettél, te kis bolond? - kérdezem kedves korholással, majd rácsavarom a ruhát úgy, hogy ne vérezze össze a fél lakást. Nem nagy a vágás, és hála a farkas géneknek, hamar fog gyógyulni. Aztán befejezésképpen egy gyöngéd csókot nyomok az ujjai hegyére, de továbbra sem mozdulok az előtte térdelésből, hanem komolyan nézek a szemébe.
- Van még valami Les, amiben szükségem van rád. Valami, amit tudnod kell, és valami, amit nem értek. Kérlek, segíts. Magyarázd el, hogy tudjam... mert értem a dolgokat, de igazából mégsem értem. Ne félj... nincsenek már titkaim előtted - nyugtatom meg, látva arcán az ismét megjelenő ijedtséget és dühöt. - Egyszerűen csak azt akarom, hogy te is érts meg engem, és én is tudjalak érteni téged. De ehhez fel kell tennem egy kérdést neked... feltéve, ha nem bánod. És ha ezek után még mindig nálam akarod ezt hagyni - emelem fel a kulcsot - akkor én leszek a föld legboldogabb embere. Ha visszakérnéd, azt is megértem.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 09, 2016 9:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next

Chriest & Leslie

Nagyot nyelek, mikor meghallom az ajtó csukódását, még nagyobbat, mikor megérzem, hogy figyel. Nem nézek rá. Az ágy szélén ülök, lehajtott fejjel, kezeim bámulva, illetve azt, amelyik még mindig vérzik az üvegszilánknak köszönhetően, ami felsértette. Ahogy leül mellém, érzem, hogy a tüdőmben akad a levegő. Nem nézek rá, mereven bámulok magam elé, majd mikor megszólal megrázom a fejem, és azon kapom magam, hogy ép kezem meglendítem, mikor befejezi, a mondandóját. A pofon hatalmasat csattan arcán.
-Ez volt az utolsó, hogy miattad sírok, értve?-nézek rá nagyot nyelve, majd akaratlan előrébb hajolok.-Felfognád végre, hogy nem gyűlöllek? Nem akarlak és nem is tudlak. Eljött a pillanat, hogy megbocsássak, már akkor eljött, mikor meghallottam, hogy belépsz azon az ajtón.-simítok végig a pofonomtól vöröslő arcán és közelebb húzom magamhoz.-Szeretnék úgy kelni reggel, hogy mellettem vagy, hogy nem gondolsz többet arra, mi történt. Szeretném látni azt a szempárt, amibe beleszerettem és legfőképp azt akarom, hogy szeress úgy, ahogy eddig. Hogy tarts a karodban úgy, ahogy eddig. Hogy a nap minden pillanatában velem akarj lenni, hogy arra gondolj milyen érzés az, mikor hozzám simulsz egész testeddel. Újra érezni akarom, hogy minden pillanatban magadénak akarsz.-nyúlok át az ágyon és nyomom kezébe a kulcsot ismét.-Azt akarom, hogy maradj, mert számomra nem csak egy báb vagy, hanem a férfi, akibe menthetetlenül beleszerettem.-hajtom ujjait a kulcsra, elengedve kezét, és megtörlöm arcom, véres tenyerem továbbra is az ölemben nyugtatva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 09, 2016 9:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next
(motel előtti parkoló)

Lenyomom a kilincset, és az ajtó enged, amit némileg örömmel veszek tudomásul. Ezek szerint tényleg megadja nekem az esélyt... persze ez még mit sem jelent. Azt hiszem, beletelik még néhány napba, amíg meglátom, túl tud-e lenni lelkileg a kalamajkán, amit okoztam mindkettőnk - mindhármunk - életében.
Ahogy belépek, látom mivel töltötte az idejét. Érzem a lakásban a tusfürdő illatát, és viszonylagos rendet varázsolt. Nyilván azért, mert még ez is jobb volt, mint az órát néznie, és azon agyalnia, vajon megjelenek-e még egyáltalán.
Megállok az ajtóban, és csak nézek rá megtörten, szomorúan. Szívem belesajdul, ahogy felfedezem piros szemeit, és arcán a könnycseppek nyomát. Vajon engem, magát, vagy kettőnket siratott ennyire szívből?
Lassan odasétálok elé, és letérdelek előtte, ahogy az ágy szélén üldögél, egy halom ruha társaságában, aztán összeszedem minden bátorságomat, és a kezem felemelve végigsimítok az arcán.
- Cssss....- suttogom. - Kérlek, kicsim, ne sírj. Ne miattam. Nem érdemlem meg. Les... ne gyűlölj engem - csuklik el a hangom. - Szeretlek, és tiszta szívemből kívánom, hogy helyre tudjam hozni ezt az egészet. Képtelen vagyok elhagyni téged, képtelen vagyok rá, hogy soha többé ne lássalak. Mert olyan lenne, mintha nem lenne már többé nap az égen - hunyom le a szemem. - Tudom, mi vagyok. Nincs szívem. Nem vagyok más, csak egy ember alakú báb. Csak remélem, hogy egyszer eljön majd a pillanat, amikor megbocsátasz nekem. Mindent megteszek érte, hogy így legyen, és újra bízz bennem.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 09, 2016 8:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next
-Motel előtti parkoló-


Chriest & Leslie

Megtörölközöm és magamra kapok egy melegítőt, észre sem veszem, hogy a tiszta pólók közül az övét választom ki, ami nagyobb rám a kelleténél, de nem érdekel. Vizes hajam megszárítom és kicsoszogok a konyhába, még sehol senki. Az órára nézek, alig telt el negyed óra, mióta magára hagytam a lakókocsiban. Veszek egy mély levegőt, az ajtót bámulva várok, ahogy azt is, hogy további könnyhullatásom elmúló gondolat legyen csupán.
A konyhába sétálok, ahol bőven felütötte a fejét a kupi, a mosogatóban koszos edény, egy pohár széttörve a földön. Minden bizonnyal ez én voltam. Felsóhajtva veszem fel a szilánkokat és dobom a kukába, fel sem szisszenek, szinte észre sem veszem, hogy megvágom a tenyerem. Elkáromkodom magam, felkapok egy konyharuhát, mielőtt mindent összevéreznék, gyakorlott mozdulattal tekerem a seb köré az anyagdarabot és folytatom a pakolást. A hűtőből a kukába dobom a maradék kajákat, amik szagra sem voltak már rendben, és újra és újra az ajtó felé nézek. Elképzelhető, hogy most láttam utoljára, és valóban olyan gyáva, hogy hátat fog fordítani. Megrázom a fejem és a szobába sétálok. Leszedem a tiszta ruhákat, kupacba hajtogatom a sajátjaim és a széken hagyom őket. Amit mondtam, komolyan gondoltam. Ha kell összeszedek mindent és elmegyek innen. Ahogy megtettem már ezer másik helyen. A különbség csak az, hogy itt itt fogom hagyni a szívem is, és soha nem fogom megismerni ezt az érzést. Mert nem is akartam mástól megismerni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 09, 2016 6:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next
(Belváros, Saint Charles Avenue)

Itt állok hát a küszöb előtt. Reszkető lábakkal, és remegve egész testemben. Nemcsak az elmúlt fél órában átéltek okozták mindezt, hanem a félelem, ami az egész lelkemet betöltötte. Csodálkoznék, ha a kulcsom még nyitná az ajtót, vagy ha belépve nem csattanna azonnal egy jókora pofon az arcomon. Csak reménykedem benne, hogy hagy majd a saját lábamon távozni ha el fog küldeni, és nem átokkal dob ki innen, vagy nem ő fejezi be a munkát, amit Gwen elkezdett.
Némileg megkönnyebbülten fújom ki a levegőt, mikor gond nélkül ki tudom nyitni az ajtót, és belépek, de a viszonylagos megkönnyebbülés azonnal el is illan. A falon véres ujjak nyoma... alighanem Leslie vére. A lakásban ruhák szétdobálva, a konyha egy merő káosz.
- Les... - próbálkozom, hangom még mindig rekedt Gwen ujjainak szorításától. Farkasvér ide vagy oda, sejtem, hogy nem lesz túl könnyű és gyors a gyógyulás.
- Les, itt vagy? - próbálkozom újra, de nem felel semmi, csak a síri csend, és a néma lakás. Nincs itt... nem várt meg engem. Nem várta meg, hogy magyarázkodjak, hogy elmondjam neki, nem hazudtam neki. Nem várta meg, hogy elmondjam, tartson bárminek is, őt tényleg, lelkem legmélyéből szeretem. Nem adott esélyt hogy jóvátegyem, ami történt... ahogy Gwen sem adott rá lehetőséget. Azt hiszem, ezt hívják úgy, hogy két szék közé a padlóra.
Megdörzsölöm fáradt mozdulattal a szememet, és rácsodálkozok kezemen önnön véremre, mintha nem is önmagamat látnám. Aztán összevonom a szemöldökömet, mert most látok meg valamit az ágyon. Egy papírdarabot.
"Ne várj meg, majd jövök!"
Ennyi az egész. Dühösnek tűnik, és csalódottnak. Főképp az utóbbinak. Nem tudom, hol járhat, hová mehetett. Csak bízom benne, hogy ő nem kerül olyan bajba, mint Gwen került. Azt már nem viselném el, ha két élet kisiklása terhelné a romlott lelkemet.
Leteszem a lakáskulcsot az éjjeliszekrényre. Nem tudom, a történtek után akarja-e még, hogy bármikor is belépjek ide. Csak egy mondatot firkálok a levelet után.
" A lakókocsimban megtalálsz, kérlek adj esélyt, hogy elmondjam, mit érzek"
Kisétálok, és becsapom magam mögött az ajtót. Sosem kellett még ennyire egy ital, mint most.

(motel melletti parkoló)
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 09, 2016 5:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next

Chriest & Leslie

Remegő kezekkel törlöm le az orrom alatt csorgó vért kézfejemmel és kulcs híján az erőmmel nyitom ki az ajtót, ezzel a helyzeten csak rontok és a falnak esek, ahogy belépek. Ujjaimról a vér pirosra festi a falat, bevágom magam mögött az ajtót, és a fürdőbe rohanok. Miután az émelygés oka lehúzásra kerül, a ruháim ledobálom a földre és a konyhába sietek. Megiszok egy pohár vizet, felkapom a pulton sorakozó üvegek egyikét, azt, amit újévre tartogattam, és egy táskába teszem az irataimmal és mindennel egyetemben, ami eddig a kabát zsebében kapott helyet.
Előkapok egy papírt és ráfirkálok: "Ne várj meg, majd jövök!". Vagy elolvassa vagy sem, nem érdekelt, ki kellett szellőztetni a fejem. Vagy itt lesz, mikor visszaérek, vagy a lakókocsival együtt eltűnik, jelenleg az agyamban cikázó gondolatok többségével épp ezért nem is akartam foglalkozni. Fogalmam sem volt, hogy mit akarok vagy mit nem, egyszerűen nem bírtam a közelében lenni ezek után. Ma még nem ment.
Felkapom a táskát, kiviharzok az ajtón és eltűnök. Fejemre húzom a kabát kapucniját, bevetem magam a fák közé és addig meg sem állok, míg egy takaros fát nem találok. Ledobálom rá a ruháim, hogy ne legyenek a hótól vizesek, majd hagyom, hogy az átváltozás fájdalmai elkezdődjenek. Farkasként dacosan, mérgesen rohanok, az erdőben összefutok egy másik farkassal, rá vicsorgok, mire eloldalog és ez így megy egészen addig, míg be nem sötétül. Addigra meggyógyulok annyira, hogy a lábaimon orrvérzés nélkül tudja menni. Ekkor visszaöltözök és benyakalom a piát. Nem akarok gondolkodni. Elindulok egy, a közelben lévő kocsma felé, az éjszakába nyúló élet, ez az egész, olyan, mintha a múltamban sétálnék. Akkor is ezt csináltam, mindig ezt csinálom, ha elegem van a világból, ha nem akarok gondolkodni. Útközben veszek egy doboz olcsó bagót, aztán az eddig belém töltött alkoholtól már kissé kótyagosan fejezem be a pult melletti széken ücsörögve az estét. Akkor tisztul ki a kép igazán, mikor egy hideg kéz akar egy szobába húzni, megdobban a szívem és úgy tépem ki a kezem a kezéből, hogy ő az ajtó túloldalán ragadjon, míg én bezárkózom a poros, koszos és büdös szobába. Török, zúzok, mindent, ami a kezembe kerül a földhöz csapok, ahogy elmémen eluralkodnak a gondolatok és a a fal mellé rogyva alszom el a földön kuporogva.
Reggel arra ébredek, hogy fázom. Hunyorogva nézek körbe a szobában, ahogy felülök és fejem a falnak vetem, hátha az émelygés elmúlik. Az órámra nézek, nyolc körül van. Feltápászkodom és a kocsma hátsó kijáratét használva távozom, a szobát olyan kupisan hagyva, ahogy minden bizonnyal éjszaka szétvertem.
Elindulok, bagótól és piától bűzösen, kisírt szemekkel, csapzottan, és ahogy a lakás felé közeledem, úgy érzem, hogy a gyomrom görcsbe áll egyre jobban. Az ajtó elé érve a kilincset remegő kézzel fogom meg, veszek egy mély levegőt és benyitok. Fogalmam sincs, mi fog fogadni. De az, hogy lenyugodtam lehetséges, hogy relatív addig tart, míg meg nem látom a borostás arcot... már, ha megláthatom ismét.


*Motel előtti parkoló*
*módosítás helyszínváltás miatt*


A hozzászólást Leslie Elizabeth Shay összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 09, 2016 6:30 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 02, 2016 8:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next
- Nos egyezzünk meg abban, hogy ha még egyszer falhoz vágsz, leordítod a fejem, és olyanokat vágsz a fejemhez, amiket nagyon nem kellene, akkor újra a térdemre foglak fektetni, de amit akkor kapsz majd, annak nem lesz köze a szexuális izgalomhoz - dünnyögöm, és olyan durcás arcot vágok, amit csak bírok. Nem mintha duzzognék, de tudom, hogy imádja, ha így nézek rá, én pedig ki is használom a lehetőséget hogy levegyem a lábáról, és visszaidézzem az alig egy órával ezelőtti hangulatot.
Beletelik néhány percbe, mire feltápászkodik, akkor viszont gyorsan és hatékonyan öltözik, egészen addig, míg úgy nem fest a végén, mint egy eszkimó. Önkéntelenül is elnevetem magam, ahogy ránézek. Nekem bezzeg elég egy farmer, egy kabát, egy bakancs, és a kabát alá egy sima póló. Kesztyű, sapka, sál... ilyen kicsiségekkel nem törődök. A farkas géneknek szerencsére vannak jó oldalai is, mint például a fűtés a szervezetemben.
Szavaira megfogom a kulcsomat, amitől tőle kaptam. Az arcom felragyog, és miután Leslie kisétál, büszkén zárom be az ajtót. Ez a lakás most már valamennyire a sajátom is. Az én otthonom. Az első, igazi otthonom. Ahol nem vagyok magányos, és számkivetett.

(SAINT CHARLES AVENUE)
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 02, 2016 7:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next

Chriest & Leslie

A puklit eltüntetem a fejéről, ez a minimum, amit igazából tehetek kárpótlásul.
-Megérdemelném, hogy elmenj. A falhoz csaplak, leordítom a fejed és olyanokat mondok, amit nem kellene és még csak őszintén sem gondolok. És elviselhetetlenül önző vagyok.-forgatom meg szemeim, majd mikor ujjaim végigcsókolva, vigyorogva néz rám, elmosolyodom.-Azt, hogy kenyérre lehet kenni, vettem észre. Még mindig itt vagy és engem kényeztetsz, hordozol a tenyereden. Bár lehet, hogy a két szép szemem bűvölt el, és attól lettél ilyen cuki.-reagálok szavaira.-Hééé, a kisfiús durcás éned a kedvencem, ne tagadd meg ezt tőlem.-tudom, hogy nem erre gondolt, de szeretném, ha a hangulat olyan lenne köztünk, mint régen. Ugyan az a felhőtlen és földöntúli boldogság és békesség.
-Rendben, nekem is jó így.-jól esett volna a hűvös levegő, az, hogy mellette sétálhatok és kiszellőztethetem a fejem egy kicsit.
Felsikoltok, ahogy a hűvös levegő hirtelen elkezd körülölelni, majd lábam megragadva húzni kezd, mire kalimpálva kapaszkodom meg az ágytámlában.
-Majd ha nem bírok a lábamra állni, akkor tologathatsz. Addig a minimum elvárás, hogy az öledben cipelj.-lépek mellé, mikor elenged végre, fejem oldalra billentem, és ahogy egy szál semmiben állunk egymással szembe, ajkamba harapok, és úgy mérem végig. -Tudod, ha így akarsz jönni, engem nem zavar, de ezt a látványt ha nem bánod teljes mértékben magamnak akarom hagyni.-simítok végig hasfalán, majd elvigyorodva előkapok egy pár csipkét a fiókból, felkapom magamra, egy farmerrel karöltve, majd egy atlétát, egy pulóvert, míg hajam nem túl nagy erőfeszítésekkel megszárítom. a hajszárítás ideje most megspórolt, igaz az erőm a mai napra bőven elfogyóban van, de nem érdekelt jelenleg. Mikor kész vagyok, egy vastag sál majd sapka, a kabát és a bundás bakancs következik. Mikor úgy nézek ki, mint egy szumós, a ruhakupacból, amit magamra rángattam, csak a szemem látszik ki, elé lépek.-Ne nevess, nekem csak félig van fűtés a bőröm alatt.-nézek rá, mielőtt megjegyzést tehetne rá, hogy még több ruhát nem akarok esetleg még több ruhát felvenni a maradék, még kilátszó helyekre. -Megteszed, hogy bezársz, én nem tudom, hogy hová dugtam a kulcsaim.-döntöm oldalra fejem, pedig a kulcscsomó ott van előttem, de nem érdekel, azt szeretném, ha érezné, a szívem még mindig az övé, ahogy a lakásom is, történjen bármi.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 02, 2016 6:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next
Közelebb fészkelődik hozzám, míg szinte csaknem belebújik a testembe, aztán bűnbánó arccal a fájó koponyámra teszi az ujjait. Nem tudom, mit csinál, csak sejtem. Mindenesetre hatásos, mert mire újra odanyúlok, a jókora púpnak nyoma sincs. Hát, kényelmesebb és fájdalommentesebb így, az már biztos.
- Mondtam már, hogy nem haragszom. Szerinted milyen szerelem lenne az, ha ennyitől sarkon fordulnék, és kisétálnék? - csóválom a fejem. - Lehet, hogy ilyen pasasokhoz voltál eddig szokva, de most szokd meg azt, hogy én más vagyok. Tudod, engem kenyérre lehet kenni - vigyorgok. - Legalábbis egy darabig. Ne ismerd meg a másik oldalam - emelem fel a kezét, és végigcsókolom ujjai hegyét.
- A séta jól hangzik, de én az ebédet későbbre hagynám. A jó levegő majd meghozza az étvágyat - mondom, és nem teszem hozzá, hogy azok után, hogy még mindig az agyamban motoszkál, amit az a nevelőapjának nevezett állat művelt vele, valahogy nincs túl nagy étvágyam.
Feltápászkodom, aztán lerángatom róla a takarót kaján vigyorral, és a lábánál fogva húzni kezdem az ágyról.
- Ne gyerünk már, ne legyél ennyire lusta! - nógatom. - Karácsony van, most nyugodt és békés a város. Most megéri járni egyet. De nem muszáj felkelni, azt nem is mondom. Majd kerekeket faragok az ágy lába alá, semmi az, nem kell csak négy kerék, aztán csak kihúzlak meg visszatollak - vágok felé szemtelen fintort.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 02, 2016 5:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next

Chriest & Leslie

A helyzet ellenére kicsit bizonytalanul, de felkuncogok, próbálom hagyni magam, hogy túllendüljek a mélyponton, amiben voltam, míg testem lassú gyógyulásnak indul, a farkas ellen használt erő belső rombolásából.
-Majd igyekszem észben tartani.-ígérem, de nem terveztem ilyet tenni vele az elkövetkező időben. Hacsak nem csinál valami akkora őrültséget, ami miatt végérvényesen kihoz a sodromból. Ezt reméltem, hogy nem fog megtörténni.
-Tudom, és ígérem sosem fordul elő többé, ami nemrég történt.-nagyot dobban a szívem, mikor ledől mellém, és mikor érdeklődve néz rám, hogy hozzá bújnék e. Kérdés nélkül is megtenném, így még közelebb araszolok hozzá, és mellkasába temetem arcom, míg takaróba bugyolált testemmel teljes egészében mellé préselem magam. Testem jóleső remegés áldozata lesz, a forróság elönt, a hidegrázás abbamarad. -A megszokott helyem...-dünnyögöm mellkasába, apró csókot nyomva a forró bőrre. -Többre képes az ölelésed, mint a gondűzés. Egésszé varázsol.-suttogom pihegve, mélyen magamba szívva illatát, és lehunyom a szemem, élvezem a pillanatot, ahogy újra olyanná változom karjai között, amilyen eddig is voltam. Valaki, akivel nem sajnálatból vannak, akit szeretnek és úszik ebben az érzésben.
-Mondjuk, hogy élünk, bár ez annyira nem tetszik.-siklik ujjam a púpra, mely a falba csapódás nyomán nőtt fejére, és lehunyva szemem, mélyen beszívok egy adag levegőt, majd egyenletesen kifújva hagyom, hogy az erőm meggyorsítsa a gyógyulását, s ismét egészségessé varázsolja.-Jobban szeretem, ha ezt csinálom...-túrok hajába, mikor már nincs nyoma a púpnak-és nem kell attól tartanom, hogy kiesik a szemed a fájdalomtól.-húzom közelebb magamhoz, lassan, kiélvezve a csók előtti perceket, majd halovány mosollyal arcomon gyengéd, bocsánatkérést tökéletesen kifejező csókot lehelek ajkaira.-Szeretnék még veled élni egy jó darabig.-suttogom elhúzódva tőle, szemem derűs kékségben pompázik, a félelemem és a dühöm teljesen eltűnt, helyén az őszinte szerelem apró csillagai tündökölnek.-Mit szólnál, ha melegítenénk némi ebédet, aztán elmennénk sétálni? Olyan szépen süt a nap, és a hó is biztos megmarad még egy darabig. Vagy más ötleted van a mai napra?-érdeklődöm kedves, búgó hangon, ahogy továbbra is elveszem ölelésében.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 02, 2016 5:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next
- Jól van. Tudom, hogy nem fogod újra felemlegetni - mondom kedvesen, a múltamra célozva. Néha az ember dühében olyat is a másik fejéhez vág, amit nem gondol komolyan. Ő is tanult most valamit erről, ahogy én is, tehát kvittek vagyunk.
- Ha már így mondod, a falhoz vágást is kihagyhatnánk a további programokból - nyúlok hátra a fejemhez, és elfintorodom kissé a fájdalomtól, ahogy egy mogyorónyi daganatot tapintok ki a koponyámon. Bele fog telni néhány napba, mire begyógyul, farkasvér ide vagy oda. Amennyit nekem már életemben a fejemet ütötték, még csoda, hogy nem püföltek Forrest Gump-á.
- Megbocsátok, ha te megbocsátod nekem, hogy kiborítottalak. Nem volt szándékos, ahogy az sem, amiket te mondtál nekem - mormolom, aztán lefekszem, és rámosolygok.
- Nem akarsz idebújni hozzám? Azt hiszem, elég gondűző ölelésem tud lenni - pislogok szépen, aztán magamhoz húzom, és feje búbjára támasztom az államat.
- Nem hagylak egyedül - ígérem. - Azt hiszem elmondhatjuk, hogy megvolt az első veszekedésünk is, és láss csodát, még mindketten élünk - vigyorgom el magam már kissé megkönnyebbülve.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 02, 2016 3:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next

Chriest & Leslie

Minden pillanat egy örökkévalóságnak tűnt. Csendben, szemét, arcát fürkészve próbáltam kideríteni, hogy mit érez, de semmi. Az ágyhoz kísér, és úgy fektet a takaró alá, mintha a világtól elrejtésre szolgáló legédesebb gyümölcs lennék. Nem akarom, hogy eltűnjön a közelemben, a gondolataim elterelésében és a testi nyugalmam visszaállításához szükségem volt rá, mint egy gyereknek az anyja szeretetére.
-Először nem ment, nem voltam felszabadult, fájt minden porcikám. Veled engedtem el először magam úgy igazán.-nedves hajam a párnához tapad, összevizezve azt, szemem ismét lesütöm, de nem a szégyen miatt. Sokkal inkább azért, mert ezt eddig neki sem mertem beismerni, de magamnak sem igazán.
Nagyot nyelek, szívem kihagy néhány ütemet, majd nagyokat dobban, torkom száraz és szememből a megkönnyebbülés süt, majd szavai nyomán a bűntudat. Igaza van, nem volt túl jó ötlet ellene fordítani a saját múltját, amiről ő maga is épp olyan nehezen beszélt, mint én a sajátomról.
-Soha többé nem fordul elő, ígérem. Tudom, hogy nem volt hozzá jogom. Ahogy a falhoz csapni sem.-húzom el szám, a takaróra fektetett kezeim nézve, sebeim időközben heg nélkül begyógyultak ugyan, de a lelkem épp annyira sérült maradt, mint amilyen volt eddig is.-Meg tudsz nekem bocsájtani azért, amiért ilyen heves és önző liba voltam?-nézek rá szempilláim alól óvatosan kipillantva, a tüdőmben akadó levegővel, míg közelebb húzódom hozzá, hogy érezzem a testének melegét.-Ne...Ne hagyj egyedül.-kérem szinte könyörgő tekintettel, ujjaim végigfuttatom karján, majd végigsimítok a borostás arcon, s próbálom magam is meggyőzni, hogy minden mehet úgy tovább, ahogy régen ment, vagy ahogy reggel ébredtünk.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 02, 2016 2:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next
Reszketve, félve simul a karomba, és talán a közelségem, talán az eltelt idő miatt, de lassacskán megnyugszik. Legalábbis mikor végre rászánja magát, hogy felemelje a fejét, és szemembe nézzen, már nem látom olyan megtörtnek, ahogy eddig. Csak a félelem süt a szemeiből úgy, ahogy eddig még sosem, és nem értem, mitől retteg. Attól, hogy mit szólok mindezek után? Vagy attól, hogy elhagyom?
Hatalmasat sóhajtok, aztán kézen fogom, és némán, szó nélkül vezetem az ágyig. Úgy dugom be a takaró alá, ahogy a beteg gyereket szokás, és melléfekszem, reménykedve, hogy a közelségem továbbra is nyugtatólag hat majd rá.
- Ezek után amit elmondtál, csodálom, hogy képes vagy egyáltalán... - mormolom, és megrázom a fejem, mintha azt mondanám, inkább nem is gondolok bele a keserű múltjába, és fájó tapasztalataiba. - De ha úgy hiszed, hogy most másképpen fogok majd nézni rád, akkor nagyon tévedsz. Semmi nem változott meg bennem Les, semmi a világon. És ha te úgy gondolod, hogy azért maradnék veled, mert megteszel nekem ezt vagy azt, akkor nagyon fájna, ha így hinnéd. Nem érdelek, ha nem kapok meg tőled olyasmiket, amiket Gloria és Gwen megadott. A szerelem nem ezen múlik, Les. Nekem eddig is jó volt veled. Amit megpróbáltam, csak egy felvetés volt. Most már tudom, hogy többé ne tegyem, ennyi az egész. Ez az egész... számomra nem fontos - simogatom a vállát, aztán komolyan nézek rá. - De valamire megkérlek. Soha ne vágd a múltamat többé a fejemhez, mert ahogyan te kaptál sebeket, ugyanúgy adhatsz is másoknak. És ez sem kellemes.

Leslie lakása - Page 13 2nu6szo
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 02, 2016 11:24 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next

Chriest & Leslie

Nagyot nyelek, próbálom összeszedni magam, elhinni, hogy ez a reggel álom, de nem sikerül. Hiába a testem reszket, félek, hogy elveszítettem mindent, amit most kaptam csak meg, és azzal, amit a fejéhez vágtam, épp az utolsó esélyt is elvesztettem, hogy úgy nézzen rám, ahogy máskor nézett.
Szorosabban markolom a törölközőt, mikor elindul felém, és mikor karjaiba von, véres tenyeremmel mit sem törődve simulok karjába, karmaim lassan visszahúzódnak, és a testem reszketése valamivel alábbhagy.
Elhúzódom tőle, és mélyen a szemébe nézek. Ez az, amit nem akartam. A sajnálatot látni a szemében, amit szavakkal is érzékeltet, s még ha nem is mondja ki, azt hiszem megtört valami köztünk, aminek az oka nem ő volt, sokkal inkább én.
-Ne nézz rám így. Nem neked kell bocsánatot kérned. Én nem mondtam el, én nem voltam őszinte, én bántottalak igazán. És tudom, hogy nem kényszerítenél semmire.-nyelek nagyot, egy percig sem fordult az meg a fejemben, hogy bántana, de az elnyomott múlt néha olyan formában bukik elő emberekből, ahogy a legkevésbé sem kellene.-Nem akarom, hogy sajnálj, ezért nem mondtam el. Mert miután megöltem és később bizonyítékok hiányában törölték ellenem a vádakat...amikor először voltam valakivel, akkor dacból tettem. Nem gondolkodtam, nem élveztem, csak meg akartam magamnak mutatni, hogy képes vagyok tovább lépni ezen. Veled sikerült mindent lépésről lépésre felépíteni, és amit mondtam... nem gondolkodtam tisztán és azt hiszem azért mondtam, mert attól féltem, ha én nem leszek olyan, mint ők, nem akarsz már engem úgy, ahogy eddig.-eddig lesütött szemem rá emelem, és ujjaim összefonom övével, ha nem húzza el a kezét.-Nem tudom, hogy megadhatom e azt, amit ők adtak neked. Csak szeretni tudlak úgy, ahogy eddig tettem.-szememből is szép lassan eltűnik a ködösség, egészen világossá változik az íriszem, és szinte remegő ajkakkal várom válaszát, remélve, hogy nem most fog felállni és eltűnni az életemből. Mert őszintén megérteném, ha így tenne.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 02, 2016 6:23 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next
Megkapom a felelet a kérdésemre, és ebben a percben bőszen fohászkodom érte, hogy bár ne kaptam volna meg. Belegondolni is rettenetes, ami történt vele, azt inkább tudni sem akarom, vajon átélni milyen lehetett. A nevelőapja hálát adhat az égnek, amiért csak darabokra szedte. Én alighanem lekötöztem volna valahová, és megismertetem vele a saját szexuális módszereit, és miután megkínoztam, csak aztán öltem volna meg.
Látom, ahogy remeg, és hangja is reszket, miközben válaszol, de ez alkalommal ezt teljes mértékben megértem. Összeszedem a bátorságomat, és teszek felé egy lépést, majd lassan még egyet, egészen addig, míg mellé nem érek. Noha látom még most is, hogy körmei farkas módjára ki vannak engedve, nem érdekel az sem, ha nekem ront. Van bennem elég erő ahhoz, hogy finoman leszereljem. De ahogy most a földön kuporog összetörve, kétlem, hogy újra rajtam akarná tesztelgetni az erejét, így hát letérdelek, és óvatosan, nehogy letámadásnak vegye a közeledésemet, a karjaimba vonom.
- Cssss...- csitítgatom, és lágyan ringatni kezdem. - A nevelőapád egy mocskos gazember volt - állapítom meg keményen. - De én nem ő vagyok, Les. Tudod, hogy én sosem kényszerítenélek semmire. Eddig sem tettem, most sem tettem volna. Csak ostoba módon bepróbálkoztam, mert nem tudhattam... - harapom el a mondat végét. - Sajnálom, hogy ennek így kellett kiderülnie. Bocsáss meg - simogatom a haját gyengéden, és érzem, hogy a szám íze keserű. Nem csak amiatt, amit most elmondott magáról, és a múltjáról, hanem ott él még bennem amit akkor éreztem, mikor fejemhez vágta a múltamat. Tudom, hogy dühből tette, elkeseredésből, de a mondás szerint nem csak a részegek, hanem a dühös emberek is őszinték. Elmondtam neki egy múltam egy darabját, mert nem számítottam rá, hogy az első adandó alkalommal fegyverként fogja ellenem fordítani, hogy megbántson vele. Aztán egy sóhajjal félretolom a problémát. Most elsősorban az ő lelkével kell foglalkoznom, és majd utána ráérek nyalogatni a saját sebeimet.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Pént. Jan. 01, 2016 8:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next

Chriest & Leslie

Torkomban dobogó szívvel, reszketve állok a lábaimon, szédelgek, és a pult tart egy helyben. A karmaim nem húzom vissza, félek ismét engednék a kísértésnek, de akkor nem csak az én vérem folyna, amit nem bocsájtanék meg magamnak.
Dühös szavaim nem ellene irányulnak, a fejéhez vágok olyasmit, amit nem kellene, amit megígértem, nem fogok emlegetni, de le kell higgadnom, és muszáj kiadnom magamból szavakba öntve a dühöm, különben képtelen leszek a két lábamon megmaradni. Tudom, hogy övön aluli ütésekkel sorozom, a kést szívében forgatom.
Az emlék nyomán a hányinger előtör belőlem, borsónyira szűkül össze gyomrom, ahogy a szavak súlya, az emlék éles képe emlékezetemben lejátszódik előttem. Rettegek a múltamtól, nem is beszélek róla, de most nem teszem meg, az utolsó lehetőségét is elrontom annak, hogy helyrehozzam ezt a valamit, amitől fagyos lett a környezet.
Kérdésére felemelem fejem, megremegve egész testemben bólintok egyet.
-Mikor megéreztem őt... a pillanatnyi fájdalomból feleszmélve öntött el az akarás, hogy megöljem. És megtettem, de ettől még az emlék...-gördül le egy könnycsepp arcomon, a térdeim ismét megremegnek.-El akartam mondani, de magamnak is félek ezt beismerni. Ahogy még sok mindent a múltamban. De nem szeretnélek elveszteni téged is.-nézek rá, és bár drámába illő módon, de szédülten koppanok a földön. Hiába, a másik farkas ellen használt erőnek az én fajomra nézve ára van...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 01, 2016 8:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next
Nézem ahogy lassan, nehézkesen talpra áll, és valami piros festi meg a köré tekert törülközőt. Az önnön vére... még látom karmait farkas módra kinyúlni ujjaiból, és felfogom, hogy saját magát sebezte meg... hogy engem ne kelljen.
Ahogy szóba kerül életem két nője... két vámpírnője, úgy lépek hátra, mintha az ördög szentelt vizet látna, és megrándul arcom, mintha csak pofon ütött volna. Tulajdonképpen így is volt... de az ütés nem az arcomat, hanem a lelkemet érte. Övön aluli volt, és fájt. Tagadhatatlanul.
Dühös, tajtékzik szinte ahogy a szavakat köpi felém, aztán hirtelen - mintha rájött volna mit is mond - a földre süti a tekintetét. Haragját lassan felváltja a szégyen, és lehunyja a szemeit, miközben megszólal.
A levegő rekedt sípolással tör utat kifelé a tüdőmből, és újfent hátrálok egy lépést, ekkor már a döbbenettől. Undor fog el, megborzongok tőle, de ez nem Leslie ellen irányul, hanem az ellen az állat ellen, aki a nevelőapjának tartotta magát. A gyomrom akaratlanul is felfordul, ahogy kitalálom a be nem fejezett mondat végét.
- Megtette? - suttogom, szinte fehérre sápadva. - Akaratod ellenére azt tette veled?
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Pént. Jan. 01, 2016 7:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next

Chriest & Leslie

Összerándulok minden porcikámban, vicsorogva, morogva csapom a falhoz, abban a pillanatban nem is foglalkozom vele, hogy mekkora kár okozhattam benne. Az agyamban újra és újra lejátszódik a gyerekkorom, az éjszaka, amikor először öltem, a pillanat, amikor elvesztettem az uralmam a testem felett, a pillanat, amikor eldöntöttem egy férfit sem engedek a közelembe. Az a pillanat megtört bennem valamit, most pedig a konyhapadlóra rogyok, émelyegve, szédülve, remegve. De nem zokogok, mint egykor. Egy csepp könnyem sem hullik, inkább a farkasom hosszú körmeit vájom a tenyerembe, önkínzó módon, de nem érdekelt jelenleg. Erős maradok, ahogy mindig, kerüljön bármibe.
Megjelenik előttem, tántorog, látom rajta a kótyagosságot, tekintetemben megfejthetetlen érzések, düh, félelem és szégyen egyszerre csillog, sötét, mélykékké változik, zárkózottságom jeleként és nagyot nyelek, mikor meghallom szavait. Lassan felállok a földről, a törölközőt magam köré csavartam, most pedig az előbukó karmoktól, melyeket tenyerembe vájtam, pirosra festem. Megszédülök, hisz egy farkast akartam bántani, az erőm dacolt, a farkasom viszont ettől is szenvedett.
-Nem értheted....-dünnyögöm erőtlenül, remegő hanggal. Furcsa, most is vágyom a közelségére, mindennek ellenére azt akarom, hogy körém fonja karjait, de nem tudok felé lépni, inkább a pultnak préselem magam.-Én nem vagyok olyan, mint az exbarátnőid, tetszik vagy sem, nem fogom a véred venni és nem fogom hagyni, hogy ...-ha eddig azt hitte, hogy nincs ijesztő, dühös arcom, tévedett. Támadtam, mert a páncélom szépen lassan elkezdtem magam köré építeni. Jogom nem volt hozzá, hogy ilyet mondjak és ezzel most azt hiszem, hogy kést döftem a szívébe, megforgattam, s csak akkor húztam ki, mikor már fájt neki. Önző voltam, ha magam akartam óvni.
-Én...-nézek le a földre, mikor a jogtalan kikelésem magamból eloszlik, vagy legalábbis enyhül a dühöm annyira, hogy képes legyek higgadtabban beszélni vele. Nem voltam őszinte? Voltak titkaim? Igen, és álmomban sem merem volna arra gondolni, hogy ez épp így fog kibukni.-Az éjszaka, mikor először öltem, mikor széttéptem az erőmmel a nevelőapám, nem csak azért volt, mert próbálkozott nálam.-remeg meg hangom, csillan meg szememben egy könnycsepp és gyengévé változom előtte.-Kérdés nélkül akart így, és nem tudtam először kiszakadni a szorításából, így...-dadogom, remegő kezekkel a törölközőt szorongatom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 01, 2016 7:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next
Ha választ vártam, hát azt megkaptam. Csak épp olyan formában, amire nagyon nem számítottam. Mire észbe kaphatnák, máris a csempe falának koppan a hátam, és a fejem is. Aztán elenged, és kiviharzik a fürdőből, a fejem viszont úgy kóvályog az ütközés következtében, hogy a padlóra rogyok, és mindkét kezem a fejemre szorítom. A csillagokat látom, és beletelik néhány percbe, mire összekapom magam annyira, hogy feltápászkodjam, és Leslie után vánszorogjak a konyhába. Egész egyszerűen nem értem a helyzetet.
Beletelik némi időbe, mire megtalálom, de csak azért, mert a padlón kuporog, szinte elbújva, és olyan magányosnak, olyan sebezettnek tűnik, hogy a gyomrom akaratlanul is összeszorul ezt látván.
- Les... - motyogom, és noha legszívesebben odamennék és megölelném, nem merek felé közelíteni. Nem azért, mert félnék tőle, hanem mert ha újra rám támadna, ellene kellene használnom az erőmet, és ezt nem akarom.
- Les, mi a baj? - kérdezem halk, óvatos hangon. - Olyan rosszat mondtam ezzel? Hiszen tudod, hogy... én soha nem erőszakoskodnék. Ha simán nemet mondasz, én azt is tiszteletben tartom... - hebegem, és tétován állok egyik lábamról a másikra. Az eddigi meghitt, békés légkör szinte semmivé foszlik, szinte a fagypont alá zuhan a hőmérséklet a lakásban.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Pént. Jan. 01, 2016 6:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next

Chriest & Leslie

Azt hiszem, hogy nem bírom tovább, szívroham épp úgy kerülget, mint a légszomjtól a szédülés, testem remegve kiállt érte, és hiába szorítom össze összes izmom, próbálom a remegést és a vágyakozást csillapítani, nem megy. A tempója lelassul, amitől szinte ellehetetleníti a testi öröm beteljesülését, amitől zihálva nézek le rá. A tekintetemből üvölt a követelőzés, a vágy, hogy megkapjam, hogy nem bírom tovább, mégis kitartanék, amíg kell.
Fel sem fogom, hogy mit mond, mire készül, visszadőlök a lepedőre és mikor elér agyamhoz a gondolat, megérzem az érintését, egész testemben összerezzenek és olyan lendülettel kapom el haját, hogy magam sem tudom, az erőm, vagy a farkas énem teszi ezt vele, de a fürdő csempés falához csapom, háta nagyot koppan, a kéjből visszatérek a jelenbe, torkomból erőteljes morgás tör elő, és magamra kapva a törölközőt zihálva tűnök el a fürdőből, a lakás túlsó felébe, a konyhába. A mosogató fölé hajolok, a gyomromban kavargó tegnapi vacsora mintha liftezni kezdene, egész testemben remegek, és ahogy visszafogom a hányingert, úgy kezdek el szédülni. Fogalmam sincs, mekkora erővel csaptam a falhoz, a védekező üzemmód automatikusan kapcsolt be nálam. Ő ezt nem érthette, nem akart rosszat, mégis a reggeli mámor hirtelen reggeli rémálom lett. Lecsúszok a konyhapult mellet a földre, a magamra tekert törölközőt szorongatva. Amikor hiába a szerelem, a bizalom, most egy elfelejtett seb feltépésével csak a testem átjáró félelmet éreztem, a testemen eluralkodó szorongást, amit fiatalon éreztem utoljára.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 01, 2016 6:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next
Érzem, hogy már nagyon közel jár, és kimondottan élvezem a helyzetet, hogy ezúttal ő van kiszolgáltatva az én akaratomnak, azt teszek vele, amit csak akarok, és mindez mégis az ő javára válik.
- Célunk az ön öröme, Mrs. Shay - suttogom, de nem mozdulok. Nem teljesítem a kérését, ugyanakkor visszaveszek kissé ujjam és ajkaim tempójából, nem engedem belelibbenni a kéjbe sem. Még akkor sem, mikor már szinte minden idegvégződése megkönnyebbülésért rimánkodik.
Egy hirtelen ötlettől vezérelve kihúzom ujjaimat a testéből, és kissé hátrébb kezdek tapogatózni vele, teste másik nyílása felé.
- Meg akarom kapni minden porcikádat - mondom, már magam is rekedten a vágytól. Vajon mit fog reagálni? Mert én akarom, nagyon akarom, de ha nemet mond, természetesen tiszteletben tartom az akaratát.
- Óvatos leszek, ne félj. Mindig vigyázok rád - teszem hozzá, aztán visszahajtom fejem a lába közé, és nyelvem újra munkába állítom. De épp csak annyira, hogy már szinte nyávogjon a gyötrő kéj közelségétől, miközben nem érheti el. Kíváncsian várom a válaszát, hogy mit lép ezek után, és mit akar majd tőlem megkapni.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Pént. Jan. 01, 2016 5:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next

Chriest & Leslie

A saját játékom csapdájába estem, a testemen kívül kerültem és remegtem, mit egy nyárfalevél, ahogy elindított a mámor útján, amin eddig is sétáltam. Felkap, a hideg kő eltűnik a hátam mögül én pedig mint egy koalamaci csüngök ölében, kapva a lehetőségen, hogy megcsókolhatom.
Egy puha törölközőn végzem, de a tér épp úgy megszűnik, mint az idő. A forró gőzben úszva testem lassan libabőrös lesz minden porcikám újra és újra megremeg, ahogy keze hozzám simul a lüktetés még erősebb lesz vágyam forrásánál, szemeim le-le hunyva próbálom visszafogni magam, amit szép lassan a saját játékom áldozataként végzem, az ő jóvoltából, amit egyáltalán nem bántam.
Arcomon a mámor jelét viselő összes létező grimasz átsiklik, s fogalmam sincs, meddig bírom még. A kérdést, amit nekem szegez, először meg sem hallom igazán,  majd mikor eljut tudatomig, a létező összes erőm összeszedve emelem meg fejem, hogy szemébe nézhessek, de megremegő testem és a kéj hatására érzem, ahogy szememben a farkasom üde kék szeme jelenik meg.
-Téged akarlak...-fogalmam sincs, hogy megkapom e, amit akarok, ködös elmém és elcsukló hangomnak köszönhetően az se biztos, hogy ezt a két szót kellően érthetően mondtam e ki. Viszont kérdésére azt hiszem így is válaszoltam. A tetszik enyhe kifejezés volt, de ezt láthatja is rajtam. Ujjaimmal a törölközőt markolom, hátha az segít kitartani, de amilyen könnyűnek érzem most magam, kétlem, hogy így lenne.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 01, 2016 5:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next
Oh igen... ezt élvezte a kis bestia. Persze, hogy élvezte, de nem volt vele egyedül. Imádtam játszani vele, eljuttatni arra a pontra, mikor nem volt már képes semmi másra, csak önkívületben nyögni és a nevemet suttogni. Nem csak azt élveztem, mikor ő kényeztetett engem, ugyanolyan jóleső érzés volt számomra azt is, amikor ő volt a soros abban, hogy megajándékozzam a gyönyörrel.
Érzem, ahogy ténykedésem nyomán megremeg a lába, pedig még el sem kezdtem igazán... Felkapom hát, mint pihét a szál, és kirakom a fürdő kövére. Ledobok egy jókora törülközőt, aztán ráfektetem, és miközben a zuhany továbbra is sistergő vize adja a háttérzenét, addig immár szabadon csókolom végig a testét.
Leslie lakása - Page 13 28ssb3k
Immár nyugodtan nyithatom szét a lábait, és sokkal jobban hozzáférek nőiességéhez, amit az is megmutat, hogy már nemcsak a szám és a nyelvem vesz részt a kényeztetésében, hanem az ujjam is, amit gyöngéden csúsztatok testébe. Istenem, milyen forró, és nedves... csodálatos, ahogy reagál a puszta érintésemre is.
- Tetszik, bébi? - mormolom lágyan, és felnézek arcába, amit jelenleg eltorzít a mámor.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Pént. Jan. 01, 2016 5:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next

Chriest & Leslie

Mellkasom ütemesen emelkedik, süllyed, a térdeim a puszta közelségétől megremegnek, a torkom pedig hiába a minket körülölelő forró víz, kiszárad, ahogy teljes testemmel hozzá simulva vezetem őt vágyam forrásához. Szavai csak tovább pezsdítik a véremben az adrenalint, hisz öröm hallani, hogy a maradást tervezgeti elsősorban, s fejem a mellkasának vetve próbálom szabályozni a szívverésem, ami már-már emberfeletti gyorsaságban pumpálja a vérem.
Ajkaimon egy mosoly bujkál, igaz a szám akaratlan résnyire nyitva hagyom, a légszomjam enyhíteni akarom, minden hiába. Hátam a falnak vetem, igyekszem megállni, amit mond, és egy darabig jó úton haladok, hogy tényleg ne mozduljak. Az éhes tekintet, a birtoklási vágy, ahogy végigmér, mégis ott bujkál arcán valamiféle csodálat, a filmekben szerelmes tekintetnek nevezett pillantástól kiráz a hideg, hiába esik jól ezt látni, nem tudom megszokni. A tempó, amit diktálni kezd, azonnal elönt testem forrósággal, lábam, amin eddig biztonságosan támaszkodtam megremeg, a csempéről ujjaim elszakadnak, hajába túrva húzom magamhoz még közelebb, lábam, mely vállán pihen szintén nem akar engedni közelségéből. Lehunyt szemmel préselem magam a hűvös falhoz, ahogy elönt a kéj, meg sem próbálom befolyásolni a torkomból előtörő erőtlen nyögést, pedig minden izmom megfeszítve akartam visszafogni magam, nem sikerült. A szívverésem fülemben dobol, úgy érzem, hogy a vízhez hasonló állagúvá válok kezei között, és a mennyekben sétálok.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next
Vissza az elejére Go down
 

Leslie lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
13 / 23 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next

 Similar topics

-
» Casper D. Leslie
» Leslie Elizabeth Shay
» Harper Leslie Rhoades
» Leslie Elizabeth Shay
» The Sound Of Silence - Leslie & The Others

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: New Orleans-i lakások-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •