Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 17, 2016 10:38 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next
- Na azt próbáld meg - nézek rá csúnyán, mikor megfenyeget, hogy egy átokkal dob ki innen, aztán engedelmesen lerángatom a cipőimet. Nem értem, hogy miért ez a nők mániája... aztán önkéntelenül is a fal felé fordítom a fejem, ahol nemrég még a véres tenyérnyom éktelenkedett, szomorú mementójaként a tegnap történteknek. Valahogy jobb a kedvem, ha nem látom ott, ugyanakkor emlékeztetőnek tökéletes lett volna arra, hogy igencsak a borotva élén táncoltunk, és hogy ez soha többé ne forduljon elő.
- Megbízom benned - vonok aztán vállat, mikor azt mondja, ellenőrizzem a cuccaimat. - Néhány nadrág, póló, nekem nem igazán kell más. A nők szoktak elindulni egy hétre úgy, hogy felpakolják az egész lakást - szúrok oda egyet, aztán a konyha felé nézek.
- Akkor most, ha már ilyen szép rend van, azt hiszem, nem foglalkozom a főzéssel. A végén meg megkapnám, hogy miattam kell újra takarítanod. Szóval, hoztam gyorsfagyasztott pizzát. Azt hiszem, mai ebéd címszóval megfelel, nem? - kapom ki a két csomagot a szatyrokból. - Megsütjük, ebédelünk, pihenünk egy jó nagyot, aztán kihordunk mindent, és indulhatunk. Szerintem délután öt körül már úton is lehetünk. És aztán meg sem állunk Mexikóig - fonom át karjaimat Les derekán. - És szentül megfogadom, hogy addig bizony nem érek hozzád - vigyorgom el magam. - A csillagos ég alatt, a tengerparton akarok majd szeretkezni veled.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Vas. Jan. 17, 2016 9:50 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next

Chriest & Leslie

Nem csak magamat, őt is le kell hűtenem, hogy ne szaladjon el velünk a ló idő előtt, hisz azt se tudhatjuk, hogy a munkakeresés hogyan fog végződni, és a végtelenségig nem élhetünk tartalékokból, viszont némi biztos hátteret adó alap jól jönne, hogy a holnaptól se kelljen félnünk.
-Valakinek a felelősségteljes szerepet is gyakorolnia kell, abban jó voltam mindig, de jól is titkoltam eddig.-mosolyodom el, ahogy felvázolom a gondolatmenetem és ahogy látom nincs ellenvetése. Mosolyogva rázom meg fejem akkor, mikor az öltözködésre tér ki.-Szeretem a lezser eleganciád. Plusz tekintve, hogy a mosógép csodákra képes, még a lufis-majmos alsód is visszakapta a hófehér színét. Nem, nem kell öltönyt húznod, még inget sem.-biztosítom róla, hogy ezt a kínzást most kihagyom, legalábbis egyenlőre. Aztán ki tudja, hogy jövőben még mit kell felvennie. Minden esetre én már fejben összeszedtem, hogy még mit tegyek a táskába, amit eddig kihagytam.
-A forgószél téged fog kisöpörni innen, ha a koszos cipőddel beljebb jössz. És nem, nem voltak manók. A mosógép megy magától, nem kell mellé pesztra. A többi pedig egyszerűen pár jó zeneszámnak köszönhető.-nézek végig elégedetten a tiszta, illatos lakáson. Igen, kicsit büszke voltam magamra.-Na jó, a falról a tenyérnyomom és a pultból a karmaim nyomát némi segítséggel tüntettem el. Gondoltam, ne legyenek rossz emlékeknek még ilyen nyomuk sem.-ismerem végül el, de továbbra is elégedetten vigyorogva. Semmi hasznunk nem volt abból, hogy a véres tenyérlenyomatom a falon díszelgett, sőt. Azt magam mögött akartam hagyni, mint emléket, mondjuk úgy, hogy minimum véglegesen.-Bepakolok még pár ruhát, ami eddig kimaradt a táskámból, nézd meg, hogy neked megfelel-e az, amit összeraktam, aztán összeüthetünk valami induló kajacsomagot és bepakolhatunk a lakókocsiba. Semmi pénzt nem hagyunk itthon, nem bízom az emberekben, igaz kicsi rásegítést alkalmazni fogok a lakáson betolakodók ellen.-hadarom izgatottan, már szinte indulásra készen. Igazából talán még sosem voltam ennyire izgatott, mint most és ezzel magamat is megleptem, hogy képes vagyok még így örülni valaminek. Valaminek, amit ismét megtapasztalhatok, immár vele.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 17, 2016 9:27 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next
A pénz egy kissé megszédít mindkettőnket, a hirtelen eljövetele még jobban. Idő kellett hozzá, hogy lehiggadjunk, és elkezdjük kissé racionálisan látni a dolgokat. Igen, a könnyen jött pénz hirtelen költekezésre sarkallhat bárkit, minket meg, akik egész eddigi életünkben híján voltunk a luxusnak, hát bennünket még jobban. Még jó, hogy Les kissé gondolkodik helyettem is, mert ami engem illet, én egy nap alatt képes lennék eltapsolni ezt az összeget.
- Félre ne érts - nézek bele Les kék szemeibe - a pénz nálam sem pótolhat téged. Akár egy földbe vájt lyukban is elélnék boldogan, ha te vagy mellettem. Egyszerűen csak tudom, hogy eddig te sem tapasztalhattad meg az élet napfényes, és önfeledt oldalát. Szeretném, ha ez most másképpen lenne, mégha csak pár napig is. De igazad van, nem tudjuk, mit hoz a jövő. Még jó, hogy te legalább képes vagy a józan gondolkodásra, ha már nekem nem megy - nézek rá kissé bocsánatkérően. - Ami pedig a terveinket illeti, ennél tökéletesebb nem is lehetne. Egy kis szállodai szoba, vagy egy apartman, lehetőleg a tengerparton. És semmi extra luxus, mert azok egyszerűen nem mi lennénk. Bár azt már nagyon várom, hogy lássalak kiöltözve. De kérlek - vágok fájdalmas fintort - mondd, hogy nekem nem kell öltönyt húznom majd a vacsorához. Beleőrülnék. Szóval - engedem el aztán, és körülnézek a lakásban - ezt nevezem munkának. Mintha manók lepték volna el a szobát, és azok csináltak volna ilyen hipp-hopp rendet. Vagy egy trükk volt a felelős? - kérdezem, utalva a boszorkányerejére. - Egy forgószél, ami kisöpörte a port, és rendet rakott? - emelem ajkamhoz a kezét, és minden ujjbegyére nyomok egy csókot.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 16, 2016 8:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next

Chriest & Leslie

Szerettem volna örülni annak, ami az ölünkbe pottyant, ám mindig is olyan lány voltam, aki kicsit a földhöz ragadt és nem zsugori módon, de figyeltem rá, hogy mindenre csak annyit adjak ki, amennyit a józan realitás normálisnak nevezhet. És ez kicsit földhöz is csapott most, pedig őszintén, kicsit bennem volt, hogy kicsípjem magam, és megmutassam, hogy tudok én magassarkúban is menni, testhez simuló miniruhában és sminkeben.
Figyelem, ahogy magyarázni kezd, a torkomban ismét gombóc nő, akaratlan eltervezem, mit tennék ennyi pénzzel. A pezsgő és a naplemente, ami besüt a hatalmas ablakokkal ellátott szobába... túl szép, hogy igaz legyen, hogy az enyém legyen. Titkon mégis vágyom rá, mert én is emberből vagyok.
Ahogy mellkasomhoz emeli kezem, akaratlan nagyot dobban a szívem, abban a ritmusban, ahogy övé is. Szerettem volna ezt a boldog, felhőtlen utazást, ahol nem kell attól tartanunk, hogy valami rosszra fordul, hisz kizárt, hogy bárki is ismert volna minket.
-Nekem megfelel így, de hidd el, nincs szükségem a pompára, elég dolgot nélkülöztem, erre viszont sosem vágytam. Amit nélkülöztem már így is többszörösen megkaptam tőled. Az, hogy velem vagy, hogy virágot veszel, ebédet főzöl, hogy egyáltalán létezik az, hogy mi, ahogy belépsz az ajtón és azt mondod, hogy megjöttem édesem. Ezeket sosem kaptam még meg senkitől.-nézek mélyen szemébe, de igaza volt, szerettem volna. Hirtelen vágytam rá, hogy olyasmibe is belekóstoljak, amiről mindig is álmodtam.-Igazad van, szeretném. De akkor kössünk alkut. Ahogy mondtad, a pénz fele marad. Kinézünk egy szép helyet, ami nem egy üres szoba, ami a városra néz, hanem egy hangulatos szoba, ami a tengerre néz. És inkább arra szavazok, hogy nézzünk egy éttermet a tenderparton estére,  ahová nem kell kiöltözni, mégis... szeretném, hogy úgy láss, ahogy még soha, hogy elmondhasd, hogy nem egy folyton melegítőbe meg farmerbe bújtatott motoros csajod van, hanem egy szexi motoros csajod, aki ki tud tenni magáért, ha akar.-mosolygok rá, aztán a szatyrokra nézek, amiket igencsak meg vannak pakolva.-Kaját úgy sem nagyon kell vennünk, viszont azt hiszem megérdemeljük, hogy esténként pincér ugráljon körül, mégse nézzenek ki azért, mert nem a legújabb márkájú ruha van rajtunk. Megfelel vagy van ellenvetés?-érdeklődöm, ha esetleg kellemetlen lenne neki ilyesmi, megérteném, és nem erőltetném, szemem mégis izgatottan csillog válaszára várva.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 16, 2016 5:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next
Magához ránt, és úgy csókol meg, hogy belekáprázik a szemem, aztán ahogy látom, ő kb ugyanúgy belebódul a háromezer dollár gondolatába, ahogy én. Mennyi minden megtehetnénk, és mennyi mindent megvehetnénk! Egyszer, csak egyszer engedjünk a vágyainknak, mert nem tudni, lesz-e valaha még olyan alkalom, hogy Fortuna az ölünkbe ejti a bőségszaruját.
Ugyanakkor ő az első, aki racionálisabban kezd gondolkodni, ettől pedig bennem is kissé kisebb hőfokra kapcsolja a lelkesedést.
- Igen, tudom hogy igazad van - vonok vállat - de Les, mikor lesz ilyen alkalom arra, hogy legyen lehetőségünk megtenni dolgokat, amiket eddig csak vágyódó szemmel néztünk, vagy néztük, ahogy mások megteszik helyettünk? - simítom végig az arcát. - Kössünk alkut, azt mondom. A pénz felét - teszem le az összeget az asztalra - költsük az utazásra. Majd keresünk egy olyan szállót, ahol nincs jacuzzi, csak szobaszervíz, és ahol nem kell átöltözni estélyibe a vacsorához. A másik felét pedig tegyük félre. Költsük el később, arra, amire majd szükségünk lesz. Nekünk, kettőnknek. Mit mondasz? - kérdezem. - A kecske is jóllakik, és a káposzta is megmarad, ahogy mondani szokás. Figyelj... - fogom meg a kezét, és a mellkasomhoz szorítom - meg akarok adni neked mindent, amit eddig nélkülözni kellett az életedben. Hát itt van az alkalom rá. Ne mondj nemet. Ugyan már - vigyorgom el magam újra - látom rajtad, hogy te is szeretnéd.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 16, 2016 5:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next

Chriest & Leslie

A virágok láttán nem titok, hogy meghatódok, teljes testemben örülök és próbálom leküzdeni a pillanatnyi elpityeredést, ami furcsa mód jellemző lett rám a közelében. Bár azt hiszem ez normális, ha valaki úgy érzi, hogy annyira szeret valakit, hogy az érzés kis híján minden nap felemészti.
Az, ahogy vigyorog, tetszik, jobb, mint a bűnbánó vagy a sajnálkozó pillantás, ugyanakkor kezdek kételkedni benne, hogy jól látok-e. Mert valami azt súgja a földöntúli boldogságnak komoly oka van.
Földbe gyökereznek a lábaim, mikor nekikezd, a vázát az asztalra teszem, mielőtt elejteném, és a tiszta padlót elúsztatná a kiömlő víz, amit eleve már olyan fényesre sikáltam, hogy kis híján látom benne a tükörképem.
A hév, ahogy maga felé fordít, szinte megszédít, és tényleg kezdem azt hinni, hogy bekattant, egészen addig, míg a nagy hírt elő nem adja. Érzem, ahogy az állam szinte leesik a helyéről, és eltátom a szám, nagyokat pislogok, hogy elhiggyem, amit mond, majd gondolkodás nélkül rántom magamhoz, és olyan hévvel csókolom meg, hogy magam is beleszédülök.
-Tudom, tudom, hogy azt mondtam, nem érdekel a pénz, hogy van-e vagy csak épp annyi, hogy kihúzzuk egy hónapig, de azt hiszem van az az ember, aki mellett szívesen érzem ezt az örömöt.-engedem el, majd mégis nagyot nyelek.-Ne szórjuk el eszetlenül, kérlek. Nincs szükségem kaviárra, meg drága dolgokra. Az ilyen helyről kinéznének, ha úgy mennék be, ahogy. Esténként ki kell magad csípni ha vacsorázni mész, tökéletes smink meg haj... én...-rázom meg fejem ellenkezve, holott szemem úgy csillog a gondolat nyomán, mintha legalább a világuralmat kaptam volna meg.-Ez rengeteg pénz és... biztos, hogy erre akarjuk elkölteni? Nincs szükségünk másra, ami fontosabb? Oké, bevallom, kicsit zavarba ejt a látványa azoknak a zöldhasúaknak.-ismerem el vonogatva szemöldököm, ahogy nem tudom, hogy mosolyogjak, sírjak vagy nevessek örömömbe, vagy el tudjam dönteni, hogy tulajdonképpel mit is akarok, és mit nem. Mert igen kecsegtető, amit felajánlott.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 16, 2016 4:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next
Látom rajta, hogy meghatódik. Ezek szerint ő legalább annyit kapott még életében virágot, mint ahányszor én adtam. Nemcsak nekem újdonság a dolog, neki is. Hát, most már pipa, mindkettőnknél. Én örömöt okoztam, ő pedig örül. Tökéletesebb nem is lehet.
Aztán ahogy vázába teszi a virágot, és tesz egy megjegyzést a folyamatos vigyoromra, az még szélesebbre csúszik a képemen. Lassan már a fáj a szám, de képtelen vagyok uralkodni magamon.
- Ide hallgass! - ugrom oda hozzá, és a két vállánál fogva magam felé fordítom. - Mexikóba készülünk, ugye? - kérdezem, és látom a saját szemeim csillogását az ő szemeiben. - Mondok valamit, Les. Akarsz luxushotelben megszállni? Valami olyan helyen, ahol van szobaszervíz, minibár, jacuzzi, és ahol olyan kiszolgálást kapunk, amit még életünkben sem? Ahogy ha van kedvünk, akár lazacot és kaviárt is ehetünk minden ebédre, és ahol aranyhomok van a tengerparton, meg előre gödörített felhők az égen, és a cápák a vízből hatóságilag ki vannak tiltva? Mert ha igen, akkor megtehetjük! Bármit, amit csak akarunk! - ragyogok, aztán belenyúlok a kabátom zsebébe. - A plázában - nem is tudom, miért, talán valami isteni sugallatra - bementem egy boltba, és vettem egy sorsjegyet. Les... soha életemben nem mosolygott még rám a szerencse. Talán a mostani alkalom kárpótlás volt az egész eddigi életemért - teszem hozzá, és előhúzom a hat darab friss, ropogós ötszáz dollárost, és meglengetem Les szemei előtt. - Nyertem, Les. Háromezer dollárt nyertem. Tisztességes, és becsületes úton.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 16, 2016 4:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next

Chriest & Leslie

A takarítás közepedet elveszek a zenében, és az időérzékem is elhagy, talán jobban is, mint kellene. A mosás megy párhuzamosan a teregetéssel, a porszívózással és a portörléssel és a lakás bő másfél óra után ragyog, mintha eladásra készülne, vagy legalábbis vendégeket várnánk. Összepakolom a táskákat, összepárosítom a zoknikat és mikor belép az ajtón, akkor fejezem be a fürdőben a neszesszerek összepakolását.
-Gyors vagy, tudtam, hogy bízhatok benned.-sétálok ki a szobából, kócosságom immár eltűnt, időközben varázsoltam magamnak egy takarítófrizurát, ami egy hirtelen konty volt, jó pár tincs előbukkant belőle, ahogy haladtam a munkával.
A rózsa láttán akaratlan lesütöm szemem, mint egy kislány, aki sosem kapott játékot, közelebb sétálok hozzá, és kiveszem kezéből a csokrot.
-Én is szeretlek. Ez nagyon szép.-veszem el a virágot egy apró könnycseppel szememben, majd mélyen az egyik rózsa szirmai közé szimatolok, hogy érezhessem a friss illatát.-Ma még beteszem vízbe, de mielőtt elmennénk, fel fogom lógatni és megszárítom őket.-sétálok egy vázért, virulva a gesztustól. Sosem kaptam még senkitől sem virágot, de ami furcsa, hogy ő is úgy vigyorog az ajtó előtt ácsorogva, mint mikor reggel elment, pontosan olyan gyermeteg, de aranyos vigyorral néz rám, szeme viszont valamiért mégis izgatottan csillog.
-Megnyerted a lottót vagy útközben némi házi orvosságnak vettél valami kedélyjavítót? -[b]méregetem összevont szemöldökkel, egyik kezemben a csokorral, másikban a vázával, míg ő a két szatyor között ácsorogva vigyorog. Nagyokat pislogok, kicsit oldalra billentem a fejem.-[b]Oké, most már nem tudom, hogy féljek, megijedjek, vagy örüljek, ha rád nézek.-fejtem ki az érzéseim, igaz a vigyorom a virágnak köszönhetően még mindig ott ül arcomon, ellenben szememből eltűnik a könnycsepp, de az izgatott kékség megmarad.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 16, 2016 4:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next
(főtér)

- Megjöttem, édesem! - kiáltok be az ajtón, a két teletömött szatyorral egyensúlyozva. Nehezemre esik közömbös képet vágni, egyrészt a meglepetés miatt - amiből még én magam sem tértem teljesen magamhoz - másrészt azért sem, mert a meglepetés rózsákat a nadrágom derekába tűztem, és a tüskék nem túl kényelmesen bökdösik a bőrömet.
Hamar le is rakom a szatyrokat, és nagyot szusszanok. Még a parkolóból is elég volt becipelni őket.
- Megvettem mindent - mondom, és odaállok Leslie elé, ahogy a lakásban szorgoskodik. - És van neked még valamim - nyúlok hátra, és előhúzom a kis rózsacsokrot.
- Ezt neked hoztam, mert... mert szeretlek - mosolygom el magam. Hű, de fura érzés, igazi érzelemmel virágot adni valakinek... kíváncsi vagyok, vajon mit mond majd rá.

Leslie lakása - Page 11 Iznp09

Nézem a kipirult arcát, és a csillogó szemeit. A tiszta lakás, és a mosott ruhák illata betölti a lakást, de most csak az agyam sarkában fogalmazódik meg a tény. Lest akarom nézni, látni, ahogy elmosolyodik, és látom rajta a boldogságot. Pláne, ha majd előrukkolok a másik újsággal...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 16, 2016 3:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next
(folyt. főtér)
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 16, 2016 12:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next

Chriest & Leslie

Egész egyszerűen elmerülök ölelésében, lehunyva szemeim élvezem, hogy ölelő karjaimban úgy érzem, igazán otthon vagyok, hogy végre célba értem mellette, de az édes merengés mellett az izgatottság is jelen van. Furcsa mód szomjaztam vele a kalandokra, és mivel tudtam, hogy épp ilyenre készülünk, vissza kellett térnem a valós jelenbe és elkezdeni a ránk váró feladatok legyűrésében. Kezdve azzal, hogy megírom a kissé hosszúra sikeredő bevásárlólistát.
-Ketten vagyunk, és nem akarok útközben minden benzinkúton megállni, mert valami elfogyott vagy elfelejtettük. Szóval igen, ez minden. És azt hiszem megbirkózol vele, motiváló erő is akadhat.-célzok arra, hogy gondoljon az útra, ne arra, hogy ez most milyen hosszú lista lett. Akaratlan elnevetem magam azon, amit és ahogyan mondja, vigyorgásom pedig csak szélesebb lesz, ahogy a mintázatra tér ki.
-Fura, sosem figyeltem rá, hogy milyen mintában díszelegnek.-rázom meg fejem, aztán mellkasára paskolok egyet.-Nyugodj meg, lesz tiszta alsónadrágod, meg felsőd, mire visszaérsz. De akkor indulj is el, mert a végén meggondolom magam és én magam foglak maradásra bírni.-tolom a szoba felé, hogy öltözzön fel, aztán irány a vásárlás, míg én visszafordulok a pult felé és elpakolom az összes edényt, hozzámosogatva a két kávésbögrét.
Mikor már nincs láb alatt, összeszedem a ruhákat, kiválogatom őket, beteszek egy adagot, majd az ágyhoz sétálok és beágyazom, eligazítva a lepedőt és a párnákat. S szép lassan folytatom a felmosással és a porszívózással, míg haza nem ér. Közben feltekerem a rádió hangerejét és táncolva, énekelve kezdek el összepakolni a táskákba, a könnyebb öltözködés miatt két táskába, egyikbe az ő, másikba a saját ruháim, behajtogatva, hogy még az se lehessen kifogás, hogy gyűrött valami. Annak ellenére, hogy itt hideg van, az előszedett ujjatlanok és rövidnadrágok igen kellemes érzéssel töltenek el.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 16, 2016 11:13 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next
Látom a szemein, ahogy elréved, és nyilván megjelenik előtte, ahogy tényleg varangyként brekegek a mocsárban. Úgy néz rám, mintha azt mérlegelné, emberként, farkasként, vagy békaként lennék-e a legvonzóbb. Remélhetőleg egyszer nem arra ébredek tényleg, hogy egy befőttesüvegben csücsülök, és legyeket dobál be nekem.
Belebújik a karomba, mint aki épp oda született, és megtalálta a neki megfelelő helyet, én pedig örömmel ölelem magamhoz. Egészen addig, míg a racionálisabb, földhözragadtabb dolgokkal nem kezd foglalkozni, mint példának okáért a bevásárlólista. Mintha regényt akarna írni, olyan vehemensen veti magát a papírra, és mikor elöblítem az immár üres kávéspoharamat, és visszafordulok Les felé, elsápadok azon, mekkora listát írt össze nekem.
- Ezt mind? - meregetem a szemeimet. Nos, vagy el vagyok szokva attól, hogy két embernek mi kell, lévén eddig egyedül éltem, vagy a nők kivétel nélkül mind vásárlási mániásak. Talán mind a kettőből van ebben egy kevés.
- Hát ez egy motoron fix, hogy nem férne el - csóválom a fejem. - Ha jól haladok, akkor talán holnapután itt is leszek - sóhajtok, és elteszem a papírt, majd ellenőrzöm a tárcám tartalmát. Futja mindenre, hála az égnek. - Van az ágy alatt viszont egy pólóm és egy alsóm, amiket kimoshatnál - köszörülgetem a torkomat. - És most szólok, nem illik megjegyzést tenni a bokszerom mintájára. Még eddig nem láttad. Kismajmok vannak rajta... khm... lufballonnal - teszem hozzá. Tessék, kinevethet bátran. Lehet, hogy infantilis, de az egyik kedvenc ruhadarabom volt.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 16, 2016 10:01 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next

Chriest & Leslie

Az túlzás, hogy felébredek, de a kávé jótékony hatását kezdem érezni és ennek köszönhetően vigyorogva húzom magamhoz.
-Kár...pedig nagyon cuki varangy lennél.-cukkolom vigyorogva, kuncogva a képtől, ami kirajzolódik előttem, ahogy ül a mocsár közepén egy sziklán és fel-fel fújva magát brekeg. Igaz a farkas énje sokkal jobban tetszett.
A konyhába sietve felmérem, hogy miből lehet választani, de igazság szerint a kávé bőven elégnek tűnik most reggelire, és ezt a véleményt ő is osztja, mikor mellém csúszik, én pedig megrázva fejem mosolygom. Olyan volt, mint egy feltöltött elem, ami nem akar ma lemerülni és ezzel nekem is adott egy nagy löketet a naphoz. Összerezzenek, mikor karját körém fonja, a lábam csiklandozása után ettől is nevethetnékem támad hirtelen.
-Azt hiszem ez teljesíthető.-suttogom, ahogy közelebb húzva megcsókol. És igaza volt, máris jobban éreztem magam, és a tegnapi nap csak egy távoli rossz emléknek hatott, ami különösen jó érzéssel töltött el. -Azt hiszem ma nem csak te nem reggelizel, én sem. A vacsora még tartja magát. A bevásárló lista pedig hamar meglesz.-kapok fel egy tolat és egy papírt, ami a pulton van épp ezen célból, és leülök az asztalhoz, az előbbi helyzetfelmérés után gyorsan firkálni kezdem, hogy mire lehet szükségünk.-Amíg a mosógép meg, a többi cuccot összedobom egy táskába, hogy azzal is haladjunk. Szerencsére nem kell nagy takarítani és porszívózni addig is tudok, míg te főzöl. Legalább nem fogok tudni kóstolgatni. De határozottan tetszik ez a szerelmes pár státusz.-mosolygok rá, majd tovább írom a listát, mindenfélét, csoportosítva a papírra írva, hogy könnyebb dolga legyen.-Még szerencse, hogy a lakókocsit el kell vinned, ennyi mindennel haza se tudnál jönni.-tolom felé az igencsak hosszú listát.-Felesben számolunk, mindent.-állok fel és lépek a pénztárcámhoz, hogy a körülbelül várható összeg rám eső részét a papírlap mellé tehessem.-Ha valami még útközben eszedbe jut, dob hozzá.-nyomok csókot szájára, aztán a tegnap este a borogatón hagyott edényeket elkezdem elpakolni, hogy valóban haladhassuk a dolgokkal, ha délután indulni akarunk.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 16, 2016 8:41 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next
Addig piszkálgatom amíg ténylegesen fel nem adja, és fel nem kel. Nem túl határozottan, és nem is túl lelkesen, de arra van esze még félkómásan is, hogy megfogja a pólómat, és magához húzzon.
- Hm, ez mind igaz - bólogatok, mikor felsorolja az indokait, hogy miért nem indulnék egyedül. - Másrészt gyanítom, motoron jönnél utánam, és amint utolérnél, cafatokra átkoznál. A farkaslét épp elég nekem, nincs kedvem varangyos béka formájában ülni a mocsár közepén - vigyorgok, aztán utána ügetek a konyhába, és nézem, ahogy felméri a csaknem üres szekrényeket.
- Igazából semmit nem kérek - öntöm ki a kávét magamnak is, aztán odacsúszom hozzá, mint valami rossz gyerek, a padlót fényezve a zoknimmal, és átölelem a derekát.
- Egy csókot kérek reggelire. Azt hiszem, a legfinomabb és a legtáplálóbb. Szárnyakat kapok tőle egész napra - lopok egy kósza csókot az ajkairól, aztán eligazgatom kissé kócos fürtjeit. - Reggeli után várom a bevásárlólistát. Szolgálatodra készen - tisztelgek, kezem a homlokomhoz emelve. - A tiéd a házimunka, az enyém a vásárlás, és az ebéd főzése. Igazságos munkaelosztás. A szerelmespárok így szokták.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Pént. Jan. 15, 2016 6:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next

Chriest & Leslie

Szavaival ellentétben, reggeli szépségnek nevezhető, hogy kócosan áll a hajam, és szemeim feldagadtak a pihentető alvásnak köszönhetően. De őt a jelek szerint ez a legkevésbé sem zavarta, végignézte, ahogy megiszom a kávét, majd azzal a lendülettel, ahogy nem sikerült felkelnem, fordultam vissza az ágyba, bújtam a takaró és a párnák közé.
-Gonosz vagy...-dünnyögöm a párnába, nevetve, de nem nézek rá, mikor megcsikizi a talpam, amire még inkább összegömbölyödöm. Eltökélt szándékom volt, hogy még nem bújok ki az ágyból, és hiába fulladok meg kis híján a párnától, nem eresztem.
Hallgatom, amit mond, csak dünnyögök rá valami érthetetlen választ, de amikor kifordít a takaróból, és így a hűvös, friss levegő bőrömhöz ér, erőteljesen felmordulok. Megforgatom szemem és felülök az ágyban, nagyot nyújtózva, majd az ágy szélére mászok mellé.
-Tudod, azzal, hogy elindulsz egyedül is, van egy kis probléma.-kezdek okfejtésbe, ragyogó kék szemekkel felnézve rá.-Mondjuk az első az, hogy az én ötletem volt. A második, hogy ha akarom úgy is maradásra tudlak bírni. A harmadik pedig, valahogy úgy hangzik, hogy tettől-talpig belém szerettél.-harapok alsó ajkamba, diadalittas mosollyal arcomon, elkapom a felsőjét és magamhoz húzom.-És az az igazság, hogy ez oda-vissza igaz, tehát bármennyire szeretnél, nem fogsz megszabadulni tőlem.-nyomok egy gyors csókot szájára, aztán lelépek mellé a földre és ellibbenek mellette egyenesen a konyhába.-A tojásból kifogytunk, marad a pirítós és a müzli. Melyikre szavazol?-nyitom ki a szekrényajtókat, hogy mi az, ami még reggelire ehető, de nagyjából és egészen pontosan itt ki is fogytunk a lehetőségekből.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 15, 2016 6:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next
- Neked is jó reggelt szépségem - vigyorgom el magam, mert a kócos hajával eléggé úgy fest, mint egy hajléktalan csavargó, aztán nézem, ahogy jóleső arccal, apró kortyokban felhajtja a kávét. Mire leteszem a bögrét, máris visszafekszik, nyakig húzva a takarót, és az én párnámat ölelgeti. Naná, hogy sejtettem, nem fog felkelni ennyire könnyedén. De nem vagyok az a fajta, aki ilyen könnyen feladja a játszmát.
- Tudod, arra gondoltam, hogy esetleg már délután elindulhatnánk - kezdem a napirend felvázolását. - Persze, csak ha kimászol az ágyból - dugom kezem a takaró alá, és megcsiklandozom a talpát, mire vonaglik egyet, de arcát továbbra sem húzza ki a párna közepéből. Csodálom, hogy képes egyáltalán levegőt venni.
- Tankolok, bevásárolok, te addig elintézed a munka itthoni részét. Feltöltjük kajával a lakóautó hűtőjét, bepakolunk mindent, ami kell, és várhat ránk Mexikó. A hóból a napfénybe megyünk - kelek fel, aztán aljasul megfogom a takaró két szélét, és úgy rántom le róla, hogy félfordulatot tesz az ágyban.
- Talpra, lustaság! - szólok szigorúan. -Ha tovább akarsz fetrengeni, akkor egyedül indulok, aztán majd bánhatod.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Pént. Jan. 15, 2016 5:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next

Chriest & Leslie

Nem emlékszem, hogy mikor voltam utoljára ennyire kiütve, de egész éjszaka úgy alszom, mint akit fejbe vágtak. Nem mocorgok, nem forgolódok, nyugodtan, szinte mozdulatlanul alszom végig az éjszakát.
Hajnalban egyszer kipattan a szemem, fogalmam sincs miért, de ugyan azzal a lendülettel alszom tovább másik oldalamra fordulva.
Reggel, mintha valami távoli zajra figyelnék fel, de nem mozdulok, túl puha a párna és meleg a takaró ahhoz, hogy foglalkozzam vele. Inkább akkor nyitom ki szemeim, mikor megérzem a kávé frissen főtt illatát, ahogy orrom előtt lebeg, akaratlan húzkodni kezdem az orrom, hogy betelhessek vele mielőbb.
-Hmm, jó reggelt!-nyitom ki szemeim, felülve az ágyon, elveszem tőle a kávét, de mielőtt belekortyolnék, még magamhoz húzom egy gyors csókra.-Kávéval kezdődik a mai napi lekenyerezésem? Mit várjak akkor a nap többi részében?-érdeklődöm mosolyogva, kócosan és kissé karikás szemekkel, míg végül belekortyolok a kávéba, és lehunyt szemmel élvezem, ahogy a forró ital végigcsúszik nyelőcsövemen és a gyomromba érkezik. -Ennyire korán van?-nézek az órára, ami nyolc óra pár percet mutat. A lustálkodásom jeleként a gyorsan kiürített poharat visszaadom kezébe, magamra húzom a takarót és átfordulok a másik oldalamra, neki háttal, miközben arcom a párnába temetem, hogy ne lássa a vigyorom. A lustálkodás nagymesterével kezdett, ezt már eddig is tudhatta. De most aztán pláne nem akarok kimozdulni az ágyból, így a párnáját is magamhoz ölelem, és összegömbölyödöm a takaró alatt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 15, 2016 5:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next
Megkönnyebbülök, mikor elmarad a csajos hiszti. Elfogadom a felém nyújtott törülközőt, aztán ruhába bújok, és úgy igyekszem az ágyba, Les után, mintha kergetnének. Alig ér fejem a párnára, alig érzem, hogy hozzám bújik, máris alszunk mindketten mélyen, kimerülten, de roppant elégedetten.

Korán van még amikor felébredek. Ilyenkor még általában alszunk, mindaddig, míg a nap kissé feljebb nem emelkedik, de most kipihentnek érzem magam, és mintha véremben már most megmozdulna az utazás minden izgalma. Kimászom hát az ágyból, odateszek egy kávét, és míg a feketére vágyom - csak hogy kissé karban tartsam magam - fekvőtámaszokat végzek a konyha padlóján. Csak akkor pattanok fel, mikor a kávéfőző sípolni és visítani kezd, mint egy őrjöngő boszorkány, Les pedig ennek a hangnak a hallatán megmoccan.
Kiöntöm a kávéját, tejjel, cukorral, habbal, ahogy szereti, aztán leülök vele az ágy szélére, az ő oldalára. Elhúzom a poharat az arca előtt, és kuncogok, ahogy látom, hogy még félálmában is úgy kezd mozogni az orra, mint egy nyúlnak.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Pént. Jan. 15, 2016 4:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next

Chriest & Leslie

-Remélem feltűnt, hogy ez egy randi, amin mellékesen utazunk, mint a házasok.-vetem össze a két dolgot, közelsége ismét megnyugtatóan hat rám, és képes vagyok kirángatni magam a délutáni mélabúból. Abból annyi elég volt mára.
Érzem, hogy valami nem stimmel vele, elhúzom a kezem, és mikor elpirul, megrázom a fejem. Most biztos arra vár, hogy csapkodva fogok eltűnni a kádból, e helyett közelebb húzom magamhoz és összefonom ujjaim tarkóján.-Megértem, őszintén azt hiszem rám is rám férne most az az alvás. Talán még jobban is, mint gondolnád.-simítok végig arcán, aztán felállok és felé nyújtok egy törölközőt. A víz is kezd kihűlni és valóban igaza van, mind a kettőnkre ránk fér egy alvás. -Na gyere, bújjunk abba a puha ágyba.-nyújtok neki egy törölközőt, míg magam köré tekerek egy másikat, majd lehajolok, hogy feltöröljem a vizet, ami a fürdőszoba kövén tócsába gyűlt. A ruhákat a zuhanyba dobom, semmi rételme, hogy összevizezzék a többi, már kiválogatott ruhát. Megtörölközöm, és felkapok egy egyszerű csipke alsót és egy kinyúlt pólót, majd meg sem várva, a szó szoros értelmében fejest ugrok az ágyba. De ahogy leér a fejem, majdhogynem el is alszom, s mire mellém ér, csak dünnyögök neki egy sort, elhelyezkedem vállán, és alszok is. Nem tudom, hogy álmodom-e vagy sem, reggel, mikor felébredek nem emlékszem rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 15, 2016 4:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next
- Biztos találunk autósmozit. Szerintem ilyesféle még a szaros Holdon is van - nyugtatom meg Lest. - Még én sem voltam ilyenben, szóval szívesen kipróbálnám veled. Ez is első lenne mindkettőnknek, azt hiszem - csókolok bele a nyakába. Aztán ahogy tapogatózni kezd a víz irányába, majd végül marokra fog, jókorát nyelek. Már csak azért is, mert noha a vérem megmozdul, és szívem hevesebben dobban ettől a könnyed érintéstől, a testem valahogy nem úgy reagál, ahogy már megszoktam.
- Bocsáss meg - dünnyögöm, és érzem, ahogy elvörösödöm szégyenemben. - De azt hiszem, ez most nem fog menni. Egyszerűen túl sok volt ez a mai nap. Reggel összevesztünk, aztán kibékültünk, aztán jött Gwen, újra összevesztünk, és néhány óráig úgy tűnt, örökre elvesztettelek. Majd megint kibékültünk, bevallottam neked, hogy mindennél jobban szeretlek, szóval azt hiszem, érzelmi téren kimerültem mára. Kívánlak, de most... most nem megy. Jobban szeretnék csak odabújni hozzád az ágyban, és úgy elaludni, hogy az illatodat érezzem. Ez majd feltölt annyira, hogy ne felejtsem el, jövök neked egy kiadós és kielégítő szeretkezéssel. Mondjuk holnap, még mielőtt elindulnánk. Amolyan útindító jelleggel - mosolygok Les-re, és remélem, most nem háborodik fel teljesen. A nőket ilyen téren nehéz kiismerni.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 14, 2016 7:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next

Chriest & Leslie

Elnevetem magam és mutatóujjam a magasba emelve kezdek magyarázni.
-Szívem, remélem feltűnt, hogy a párna akkor is fejbe tud csapni, ha nem az ágyban vagy és akkor is, ha ott vagy. Lássuk be, én irányítom, hogy a fejed alatt vagy a csinos arcodra lapulva legyen, esetleg összekócolja a hajad.-figyelmeztetem, nem, mintha párna csatázni akarnék, de határozottan kijelenthetem, hogy messzemenően jobb lettem volna benne, némi segítségnek köszönhetően, mint ő. Ellenben emlékezvén az arcára, amit akkor vágott a meglepettségtől is, még most is rám tör a nevethetnék.
-Pedig titkon szeretem a szappanoperákat is.-vigyorgom szinte eszelősen.-De elhiszem neked amigo. Arra azért kíváncsi lennék, hogy autósmozik vannak-e még arra. Jó lenne találni egyet.-vetek fel egy ötletet csillogó szemekkel. Eleve nem voltam még ilyen helyen, viszont örültem volna, ha esetleg vele eljutok. Végül is, a randik többsége kimaradt, egyből a lényegbe csaptunk, ideje bepótolni a romantikus enyelgést is.
-Most még igen, de ha így folytatod, nem leszek az.-rázom meg a fejem makacskodva, s ajkamba harapva élvezem érintését.-Azt hiszem, hogy nem csak te mondhatod ezt.-siklik ujjam lejjebb, közelebb lököm magam hozzá, az sem érdekel, ha a víz kimegy, már így is úszik a fürdő. Tekintetem elveszik övében, ahogy homlokom homlokának támasztom, és mikor elérek férfiasságához, akkor csókolom csak meg.-Hagyjuk meg a fürdőt csak a lelkizésnek?-érdeklődöm ajkaira suttogva a szavakat, végül gyengéden simogatni kezdem, füléhez hajolva.-Itt biztos, hogy nem fog fejbe csapni egy párna sem.-mosolyodom el, ahogy fülébe harapok, élvezve közelségét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 14, 2016 6:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next
- Nem, nem! - tiltakozom élénken. - Az ágy szent terület. Ott semmi ilyesmit nem teszünk. Az szexre van kitalálva, tévénézésre és alvásra. Ott nem lelkizünk, vagy csak minimálisan. Ott nagyon veszélyes lenne ilyesmit csinálni. Emlékszem, amikor fejbe vágott egy lebegő párna - mondom, visszarévedve arra, mikor Les aljas, de roppant szórakoztató módon a saját párnámmal csapott fejen. - Mellesleg meglátod, élvezni fogod az utat. Az ággyal szemben, az egyik szekrényben, tudod ott a plafon alatt - mutogatom kézzel-lábbal - van egy kis tévém is. Nem valami új darab, de működik. Bár a határ felé közeledve már azt hiszem, csak spanyol adókat lehet majd fogni. De azért néhány filmet majd esténként megnézhetünk - nyugtatom meg, és felnevetek, ahogy elképzelem, hogy nézne ki... nos, kissé jobb húsban, mint eddig.
- Édesem, mint mondtam, szeretlek. Ha száz kiló lennél, akkor is szeretnélek. Bár az ágyban tényleg a szélére szorulnék. És mint mondtam, nem szeretem a nádszálvékony lányokat. Te most épp tökéletes vagy. Minden szinten. Most mondd meg... - cirógatom a melleit, és két ujjammal morzsolgatni kezdem a mellbimbóját - ez a két domborulat nem épp tökéletesen a kezembe illik? - nyelek nagyot, mikor ő is tapogatózni kezd a víz alá. Elég egyértelmű irányba.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 14, 2016 6:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next

Chriest & Leslie

Felmordulok és már épp hasba vágnám könyökömmel, mikor elkapja a kezeim, fejem megázom, de ha akarnám sem tudnám leplezni a mosolyom.
-Mondj még ilyeneket, kérlek. Ettől sokkal nyugodtabb leszek.-korholom le mégis, ha már tettekkel nem tudok rámutatni arra, hogy ez azért övön aluli volt egy kicsit. Igazából minden kettőnknek, nem csak nekem.
Elnevetem magam, igaza volt. A konyha a romantikus ebédek mellett meghitt csókokat váltott ki belőlünk, a fürdőszoba viszont szinte vonzotta azt a részünk, aki a másiknak el akarja mondani, hogy mit érez.
-Visszatérve a matracra. A szobám, vagyis a szobánk is lehetne a hely, ahol lelkizünk, viszont ott java részt alszunk és felfedezzük a másik vágyait.-harapok alsó ajkamba, ahogy a szobára terelem a témát. De tény, ami tény, ha a lakást részekre kellett volna osztani, valahogy az előbb elmondottak szerint lehetett volna.-Igen, talán igazad van. De akkor is furcsa, még ha jó értelemben véve is.-nézek rá, akaratlan kezd el női a gyomromban a gombóc, hogy vajon legközelebb mi üt be, majd elhessegetem a gondolatot azzal, hogy elterelem a témát is. A lelkizés ideje lejárt és semmi kedvem ismét a búskomor, hűvös hangulathoz. A forró kád  víz és a kellemes környezet valahogy jobban tetszett jelenleg.
-Oké, mond azt, hogy haspók vagyok. De az, hogy folyton jobbnál jobb fogásokkal tömsz, nem csak azt jelenti, hogy elkényeztetsz, de azt is, hogy elkezdesz felhizlalni. Szóval fogd vissza a remek szakács képességeid, vagy mozgás hiányában egy nap majd arra fogsz feleszmélni, hogy nem tudsz olyan könnyen felkapni, mint mikor becipeltél ide.-figyelmeztetem, mégis mosoly ül arcomon. Viszont valóban szerettem volna a lakókocsiját én is otthonomként szeretni.-Tekintve, hogy az ágyat leteszteltem, az kényelmes volt, azt hiszem meg tudnám szokni, hogy úton vagyunk. A sörből meg jutni fog.-biztosítom, aztán figyelem, ahogy a tusfürdőért nyúl és kicsit oldalra billentem fejem, mikor összedörzsöli tenyereit.
-Hmm, ebben hinnem is kellene, hogy pusztán ezért?-vonom fel szemöldököm, de akaratlan felsóhajtok érintésétől, ami nyilvánvalóan nem hatott rám közömbösen, bármilyen indíttatású is volt.-Bár éppen azt hiszem ahhoz, hogy bebújhass az ágyba, neked is tisztának kell lenned.-kezdem el csúsztatni ujjaim mellkasáról indulva hasfala felé, izmait ujjaimmal körberajzolva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 14, 2016 5:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next
- Hm. Gondolj csak bele, ha valaha elköltöznél innen, és itt hagynád a matracot, az utánad jövő majd azon fog morfondírozni, vajon ki izélhetett ebben az ágyban - nevetek fel. - Ami a gyűjtést illeti, benne vagyok. Akár elkezdhetjük most is, és majd később eldöntünk, mit veszünk. Valami olyat, amit ketté lehet osztani ha elválunk - harapok a fülébe mulatva, mert ami engem illet, ez biztos, hogy nem fog bekövetkezni, aztán lefogom a kezét, mielőtt kapnék egy nagyot a lábamra.
- Hát bébi, én azt mondom, valami tényleg van a lakásodban. A konyha is különleges erővel bír, de a fürdőkád is. Feltűnt, hogy általában itt élünk lelki életet? - dünnyögöm. - És tényleg hidd már el, hogy itt vagyunk. Mi ketten, együtt. Azt hiszem, talán az élet most akar kárpótolni minket minden rosszért, amit eddig kaptunk tőle - helyezkedem el kényelmesebben, és vállat vonok.
- Azt viszünk, és azt eszünk, amit csak akarsz. Ott a kis konyha a lakóautóban, meg a kis hűtő is. Elfér benne két-három napi kaja, még fagyasztva is. És főzhetünk is bármikor. Majd én leszek a szakács, és elkényeztetlek. Tudom, hogy nehéz elhinni, de meglátod, tényleg milyen lakályos és kényelmes tud lenni az én otthonom is. Bár talán csak azért, mert én szinte ott nőttem fel. És a sört ha lehet számoljuk úgy, hogy esténként nekem is jusson egy - nyúlok ki a tusfürdőért, a kezembe csurgatok egy jó adagot, és összedörzsölöm a két tenyerem, majd lágyan gyúrni kezdem Les melleit.
- Csak hogy tényleg, minden porcikád tiszta legyen - vágom a világ legártatlanabb ábrázatát hozzá.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 14, 2016 5:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next

Chriest & Leslie

Fintort vágva nyelvet öltök rá. Szerettem aludni, bár ahogy eddig tűnt, ő sem az a hajnalban felkelek, elmegyek futni és máris friss és üde vagyok típus. Persze lehet, hogy ez csak most van így, és később rájövök, hogy egy éjjeli bagoly. Addig viszont azt hiszem megállapíthattuk, hogy mind a ketten szerettünk megvárni, hogy a Nap sugarai valamivel magasabban legyenek, mint a korán reggeli állásuk.
Végül mellkasának dőlök, kényelmesen befészkelem magam ölébe, és hagyom, hogy ne csak a forró víz, de ölelő karjai is tovább melegítsenek.
-Attól még csak egy bérelt hely, az ágyban pedig ki tudja ki aludt előttünk. Igaz a matracot meg az ágyneműt is kicseréltem, de akkor is.-húzom el szám, hiába a szép szavak, és a biztatás, valahogy nem éreztem még mindig olyan jól magam ezen a helyen, mint ahogy más ember érzi magát, mikor hazamegy. Persze sokat dobott, hogy már nem kell egyedül a falakat bámulnom az éjszaka közepén.-Azt hiszem, hogy távoli terveink között akár szerepelhetne ez is. Vagyis, mint már megbeszéltük, lakókocsi ide vagy oda, lényegében itt laksz velem, megosztjuk a költségeket. Ha úgy adódik, gyűjthetnénk valamire, ami kicsit közösebb lesz. Persze nem most kell elkezdeni, csak olyan jó lenne egy külön hely, ahol a hallótávolságban lévő szomszédok kicsit messzebb vannak, mint itt.-vetek fel egy példát vigyorogva, de az eddigi tapasztalatok alapján túl nagy volt most a nyugalom, ami kicsit eltöltött valami fura félelemmel. Hisz lássuk be, messze nem ez volt álmaink napja, és furcsa mód most mégis békességben ücsörgünk a feláztatott fürdőszobában, a kádban.
-Nem látok rémeket.-fordulok felé.-Tudod, neked szeretni kell megtanulni úgy, hogy a múltad ne befolyásolja a jelened. Nekem azt kell megtanulnom, hogy hogyan bízzak abban, hogy nem mindenki fog elhagyni, pláne nem az, akit szeretek. Próbálok ezen az érzésen változtatni, de úgy érzem, mintha ez egy álom lenne, amit nem is érdemlek meg.-forgatom meg szemem, aztán veszek egy mély levegőt.-Oké, lépjünk túl ezen, élvezzük a perceket. Mit vigyünk az útra? Nagyon jó szendvicsgyártó vagyok, de ha sütnénk rántott húst, annak örülnék. Nevess ki, de a hideg ellenére szeretnék esténként elkortyolni egy doboz sört. Ez amolyan rám ragadt hülye szokás, amikor motorral utaztam ide-oda, akkor is mindig így ért véget az estém.-simítok végig vizes hajamon, amit egyik vállam elé tűrők és térdeim felhúzva nézek rá.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next
Vissza az elejére Go down
 

Leslie lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
11 / 23 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next

 Similar topics

-
» Casper D. Leslie
» Leslie Elizabeth Shay
» Harper Leslie Rhoades
» Leslie Elizabeth Shay
» The Sound Of Silence - Leslie & The Others

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: New Orleans-i lakások-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •