Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 13, 2013 6:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next
- Szóval nem mondod el - dünnyögtem kicsit mérgesen. Sosem szerettem a visszautasítást. Azt meg pláne nem, mikor elhúzzák az orrom előtt a mézesmadzagot, majd pofára ejtenek.
Morogtam még valamit az orrom alatt, de aztán elhallgattam, ahogy a férfiasságomat kezdte el simogatni, és jókora nyeléssel átadtam magam fürge ujjai kényeztetésének.
- Gyere ide - húztam magamhoz hogy a háta ismét a mellkasomhoz érjen, majd átfűztem lábfejem az ő lábán, így mindegy bilincsbe zárva, közben ujjaimmal máris utat találtam a lábai közé.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 13, 2013 5:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next
- Sejtésem sincs, hogy miért járnál ide. - ráztam meg a fejemet. Mindez nem bántás volt, csupán a valóság. Egyáltalán nem tudtam, vajon mi hozhatná ide azon kívül, hogy szórakozzon velem, de talán megint az én világnézetem a hülye.
Jólesően felsóhajtottam, mikor mosni kezdte hátamat, de még mindig csóváltam a fejemet. - Nem, sajnálom. A ma már nem lenne aktuális. - mondtam titokzatosan. Kedvem támadt volna hozzátenni csak szivatásból, hogy még nem szereztem be neki nyakörvet és pórázt, de túl perverz poén lett volna.
És ahogy ujjaim kitapintottaák a víz alatt férfiasságát, ujjaimmal kezdtem őt simogatni, miközben fejemet felé fordítva, gyengéden megcsókoltam a száját.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 13, 2013 5:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next
- Gondolod, hogy csak szórakozni járnék ide? - kérdeztem ahogy Erin felült, és lágy mozdulatokkal mosni kezdtem a hátát. - Néha talán eljönnék, csak úgy is. Persze, ha szeretnéd. Na nem mintha nekem lehetne nemet mondani, vagy ellenállni - tettem hozzá tényszerű tárgyilagossággal, aztán támadt egy ötletem.
- Hm... és ha mégis azt mondom, meséld el, mit szerettél volna velem tenni? Esetleg most is sort keríthetünk rá. Látod... ez itt már egy garancia, nem? - húztam a kezét merevségemre.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 13, 2013 5:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next
Szinte felnevettem, ahogy reakcióját hallottam és éreztem, de megráztam a fejemet. - Most még nem mondom el. Ki tudja, talán egyszer még bevethetem ellened, ha néhanapján szórakozni lesz kedved, és idehoz a sors. - vontam egyet a vállamon mosolyogva. - De nem fájdalmas. Perverz... talán egy kicsit, de ezt sem mondanám. - mondtam célozgatva, majd felültem, és elszakadtam a mellkasától.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 13, 2013 5:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next
Jólesően felmordultam, ahogy a combomat kezdte el simogatni, és élveztem a forró víz, meg Erin kezének érintését. Már-már le is hunytam a szemem, mikor a legutolsó mondatára meglepetten kipattant.
- Atyaég - vágtam szörnyülködő ábrázatot. - Mire gondolsz, mit akartál velem csinálni? Vagy nagyon perverz lett volna, vagy nagyon fájdalmas. Más most nem nagyon jut eszembe. A perverz dolgokat szeretem. A perverz nőket is - haraptam játékosan Erin fülébe. - Na gyerünk, beszélj. Felkészültem mindenre - siklott a kezem előre, és megsimítottam a melleit.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 13, 2013 5:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next
- Remek. - mondtam egy apró mosollyal, majd be is másztam mellé, és ahogy helyet szorított nekem, mellkasának döntöttem a hátamat, és karjait kezdtem simogatni, melyek magához szorítottak engem.
- Hát.. semmi kétség. De végképp meglep, hogy a nappali után már idáig is eljutottunk. - jegyeztem meg nevetve, miközben kezem besiklott a víz alá, és a combját kezdtem el cirógatni ujjaimmal. - Bár kellemes program, meg kell hagyni. - vontam egyet a vállamon. - És ha néha a fejemben tudnál olvasni, szerintem már elmenekültél volna... ha tudnád, mit csináltam volna veled annak idején legszívesebben. Mikor még együtt voltunk. - tettem hozzá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 13, 2013 5:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next
Folytatta a vetkőző showt, és mire elért odáig, hogy letolja magáról a bugyiját is, már úgy lógott a szemem, mint egy csigának.
- Most viccelsz? - hörrentem fel elfúló-vágyakozó hangon. - Már itt kellene lenned - csúsztam még hátrébb, hogy a két lábam között helyen tudjon foglalni úgy, hogy a háta a mellkasomnak érjen.
- Tökéletes hely, és tökéletes társaság - nyomtam apró csókot a vállára, ahogy a karjaimmal magamhoz szorítottam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 13, 2013 5:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next
- Szóval Mr Mikaelsonnak még mindig nem elég? - mondtam mosolyogva, és ekkor már nadrágom gombjához nyúltam, hogy egy mozdulattal lebontsam magamról, és finoman letoltam, hogy kilépve belőle arrébb rúgjam. Nem voltam szemérmes lányka, és amúgy is, Klaus már látott vetkőzni. Soha nem voltam aggódó olyasmi miatt, hogy olyat lát, amit nem kellene. Rajtam semmi olyan nincs.
Az alsóneműm is a földre hullott, megcsapta lábaimat a kissé hűvösebb szellő, ami a nyitott ablakon keresztül áramlott be a nyári melegben, de ez a hűvösség sem lombozott le.
- Mit mondasz? Méltó vagyok, hogy egy fürdőkádba üljek veled? - kérdeztem perzselő hangon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 13, 2013 5:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next
Mosolyogva néztem Erinre, ahogy megállt a kád mellett, és vetkőzni kezdett. Először a felső, majd a melltartó hullott le róla, egyenesen a vízbe, a kezeim közé.
Kiemeltem onnan a csipkés csoda fehérneműt, majd orromhoz emelve mélyet szippantottam az ismerős Erin-illatból, és újra hátradőltem, mintha moziban lennék.
- Még... - suttogtam rekedten, perzselő pillantást vetve rá. - Folytasd...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 13, 2013 5:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next
Meg kellett köszörülnöm a torkomat, ahogyan lehullott róla az utolsó ruhadarab is. Láttam már jópárszor így, minden ruha nélkül, de az már hónapokkal ezelőtt volt.
- A te produkciód hihetetlenül... izgató volt. - vallottam be mosolyogva, hiszen éreztem a hatását, de ő sosem hagyott hidegen, szóval erről ennyit.
Közelebb léptem a fürdőkádhoz, és először a blúzomat dobtam le magamról, de én sem voltam gyorsabb, mint ő. Lassan csináltam, majd lekapcsoltam a melltartómat és a kezei közé dobtam. Vizes lett? Kit érdekel?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 13, 2013 4:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next
- Kérésed parancs - válaszoltam, majd ledobtam az utolsó ruhadarabot is magamról, és ott álltam előtte, égnek meredő férfiassággal. Viszont nem hagytam, hogy sokáig élvezze a látványt, bemásztam a kádba, és hátam nekidöntöttem a végének.
- Most te jössz bébi. Előbb le a ruhát, aztán gyere ide... - paskoltam meg a vizet magam előtt. - Lássuk a sztriptízt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 13, 2013 4:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next
- Mintha nem tudnád, hogy tetszel nekem. Ha nem így lenne, nyilván hónapokkal ezelőtt a ház küszöbét sem léphetted volna át. - mondtam szemtelenül, majd megálltam az ajtó mellett. Nem mintha menekülni akartam volna, de innen tökéletesnek ígérkezett a kilátás, és jó pár nyeléssel néztem végig, hogyan csúszik le róla a nadrág, majd a mellkasa is ismét fedetlenné vált, csak egy bokszer takarta már testét.
- Le azzal az alsóval! - kacsintottam rá szemtelenül, de tekintetem már jócskán árulkodhatott arról, hogy a képzeletem világában már sokkalta másabb helyen kalandozom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 13, 2013 4:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next
- Csak ismerem a nőket, mert a fürdőszobákat egy női házban. Százból nyolcvannál lapul valami hasonló a szekrényben - vontam vállat, aztán kajánul végigmértem Erint.
- Szóval tetszem neked? Pedig nem újdonság a látványom a te szemeidnek - gomboltam ki a nadrágomat, hogy lassan lecsúsztassam magamról, majd kibújtam a pólóból is, míg egyetlen bokszerban nem álltam előtte.
- Látod? - intettem fejemmel az ágyékom felé. - Már megint felhúztál...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 13, 2013 4:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next
- Mintha te már jobban ismernéd a fürdőszobámat, mint én magam. - lepődtem meg, mikor kinyitotta a kis szekrényt, és talált benne olyat, amiről én nem is sejtettem, hogy van a házban. Vagy talán az a gond, hogy nem gyakran használok ilyen vackokat.
- Öhm.. ezúttal én szívesen rádbíznám ezt a feladatot. - néztem végig alakján. - Ennél már csak akkor nézhetsz ki jobban, mikor nincs rajtad semmi. - sóhajtottam fel, de egy cseppnyi zavartság sem volt arcomon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 13, 2013 4:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next
- Vissza sem tudnál tartani - pattantam fel, de bármennyire is siettem Erin után, mire a fürdőbe értem ott már zubogott a forró víz a kádba.
- Lássuk csak... - nyitottam ki a fürdőszekrényt, és valami fürdősót vettem elő. - Vaníliás. Próbáljuk ki - szórtam belőle keveset a vízbe, majd Erinre vigyorogtam.
- Ki vetkőzik először?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 12, 2013 6:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next
- Hm... valóban? - kérdeztem, felemelve a fejemet, ahogy felrémlett, hogy igaz, amit mond. Mert a fürdőszoba csempéjén már többször is csináltuk, de a kádban még úgy igazából egyszer sem. Hát..
- Jól van, akkor gyere, ha felocsudtál. - löktem el magamtól kuncogva, mintha valami kis tiltakozólány lennék, majd eltűntem a fürdőajtó mögött, és máris megengedtem a forró vizet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 12, 2013 6:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next
- Na látod - mondtam elégedetten, és elhevertem az ágyon Erin mellett, majd oldalt pislogtam. - Nem tudom, te hogy vagy vele, de én benne lennék egy jó forró fürdőben. És ha megjön a kedved, a kádban még úgysem nagyon csináltuk - fúrtam a nyelvem játékosan a fülébe, de közben már a hasát simogattam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 12, 2013 6:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next
Ezért is utálok erről beszélni. Tudtam előre, hogy ha felhozza ezt a kikapcsolósdit, nem fogom megúszni ezt a beszédet, és nem akartam hallani azt, hogy mennyire szeretett, de nem tud szakadni az életmódjától.
- Nekem nem tartozol magyarázattal, ismerlek nagyon jól. És van benne igazság, túlontúl nagy. - bólintottam. - Valószínűleg így is, úgy is idő kérdése lett volna az egész. Én sem vagyok hűséges fajta. - vontam egyet a vállamon. Nem mutattam, hogy valójában érdekelt a téma, de most nem akarok érzelmekről beszélgetni. Ahhoz hangulatban kell lenni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 12, 2013 6:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next
- Valami azt súgta, hogy én sem maradok le a listáról - sóhajtottam, majd feltérdeltem. - Azt hiszem nem árulok el nagy titkot azzal, hogy én soha, egy nő mellett sem fogok, és nem is tudok tartósan megmaradni. Visz a vérem, hiába - vontam vállat. - De nem is ígértem senkinek semmit. Sem házasságot, sem gyerekeket. Szerelmet igen. És téged is szerettelek... valahol most is szeretlek. De azt sem ígértem senkinek soha, hogy örökké szeretni fogom. Ergo, soha, egy kapcsolatomban sem hazudtam. Vagy te nem így gondolod?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 12, 2013 5:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next
Felkuncogtam, mikor csiklandós érzést éreztem a fülcimpámnál, majd mikor kérdését sikerült felfognom, már némileg nem volt kedvem mosolyogni.
- Öhm... ez eléggé összetett. Elhiheted, hogy miután újra életben voltam, nem volt kedvem érezni semmit. Se fájdalmat, se azt, hogy azt éreztem, mindenki elárult. Tatia miatt, Chris miatt... miattad. - sóhajtottam egyet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 12, 2013 5:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next
- Hát, azért volt már rá példa - hunyorogtam. - Te is megtetted. Bár nyilván a vérem miatt kissé gyorsabban regenerálódom - mondtam, aztán Erin fülével kezdtem játszani. Mármint a nyelvemmel.
- Miért kapcsoltál ki? - tettem fel aztán a kérdést, ami már a kezdettől foglalkoztatott. - Christopher miatt? Vagy Tatia tehet róla?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 12, 2013 5:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next
Hát, Klaus már csak ilyen. Ő szeret dobozolni. De míg más ezt játékokkal teszi, ő a családtagjaival. Hol a különbség?
Viszont már nem reagálhattam rá, mert maga alá tepert, és felkuncogva néztem az arcába, míg ő bele nem harapott a nyakamba.
- Hát.. gondolkodnom kell. - sóhajtottam fel, majd végighúztam az oldalán kezeimet. - Igen, megvan. Szinte lehetetlen kimeríteni. - vigyorodtam el.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 12, 2013 5:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next
- Értem - hümmentettem. - Bár engem az ilyesmi nem ráz meg túlzottan. Elvégre elég sűrűn szoktam dobozokba pakolni a saját családomat is - vigyorogtam, majd egy hirtelen mozdulattal magam alá birkóztam Erint.
- Szóval szereted a hibrid énemet - mondtam komoly képpel, de a szemem jókedvűen csillogott. - Meséld tovább, mit szeretsz még? - haraptam a nyakába játékosan. - Nyilván, hogy jóképű vagyok, és okos. Meg egy isten az ágyban. És még mi van bennem jó?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 12, 2013 5:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next
- Ha ebből az egészből egy szó is igaz, akkor... valószínűleg nem fogom engedni, hogy lenyomják a torkomon. Vagyis Chris. És... azt hiszem, azt se hagynám, hogy a tiéden lenyomja valaki. Ahhoz túlzottan szeretem a hibrid énedet. - mondtam neki egy apró mosollyal, majd felsóhajtva ültem vissza az ágy szélére, és elgondolkodva próbáltam szavakat megfogalmazni.
- Nem éreztem szükségesnek, hogy egy kriptában múlassuk az időt. Tudod... sok olyan ember nyugszik ott, akiket túlzottan szerettem ahhoz, hogy csak nézzem, hogy míg ők halottak, én itt vagyok. Ezer éve már lassan. És köztük van a lányom is. - nyeltem egyet. Arra már inkább nem tértem ki, hogy a lányom mit keres abban a kriptában, hiszen más nevelte fel, és nem Petrovaként nőtt fel. De ami biztos, hogy vámpírként megvannak a módszereim, ha valamit el akarok érni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 12, 2013 5:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next
- Talán lehet köze a családodnak a gyógyszerhez? - kérdeztem, és kinyújtottam a kezem, ahogy Erin felkelt onnan. - Na mindegy. Majd én utánajárok ennek a gyógyszernek. Meglátjuk, hogy anyám és Christopher egyszerre őrültek-e meg, vagy igazuk van. Abban az esetben lépni kell. Nekünk kell gyorsabbnak lennünk, mint nekik, feltéve, ha hajlandó vagy velem összefogni - húztam Erint vissza. - Most viszont igazad van, beszéljünk másról. Bármiről. Amikor Bulgáriában voltunk, miért nem mentél el a családi kriptához? - kérdeztem váratlanul Erint.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next
Vissza az elejére Go down
 

A hálószoba és fürdőszoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next

 Similar topics

-
» Hálószoba
» A hálószoba
» Hálószoba
» Hálószoba
» Hálószoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Petrova birtok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •