Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 01, 2013 8:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
Azt hiszem az egész légkör, mintha az egyik pillanatról a másikra teljesen megváltozott volna.. Egyszerűen sokkal feszültebb lett minden, majd a következő pillanatban már egy könyvespolchoz nyomódtam és ujjaival fogta a nyakamat én pedig automatikusan ráfogtam a kezére.
- Nem, nem tudok semmit semmiféle Katherine Pierce-ről. - Most jövök a városba és már ez. Azt hiszem nem is lehetne jobb.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 03, 2013 10:59 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
Nem tud róla semmit. Miért is gondoltam az ellenkezőjét? Naív gondolat volt, nagyon naív, de mit tehetnék, nekem muszáj többet tudnom. Mindent tudnom kell, amit csak lehet, mert kell hogy felhasználjam ellene. Mármint, Katherine ellen.
- Oké. - engedtem el a nyakát, majd elvigyorodtam. - Remélem, nincs munkád a városban. Gondolkodtam, hogy talán... kicsit kémkedhetnél azok után, akikre nekem szükségem van. Teszem azt, a legifjabb hasonmás után. Elena, ha jól tudom. Ne aggódj... nagyon jó árat fogsz kapni érte. Határ a csillagos ég. - mondtam neki komoly szemekkel. láthatta, hogy nem viccelek. Ilyesmivel nem is szoktam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 03, 2013 12:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
Az első benyomásom arról, hogy kedves átugrott arra, hogy dühkezelési problémái vannak vagy valami ilyesmi. Hogyan tudhatnék én bárkiről is ebben a városban?
- Tudod az én dolgom általában az emberek védelme és nem az, hogy kémkedjek utánuk. És azt sem tudom kik ők. Az ajánlatod nélkül is boldogulok. - Fogalmam nincs, hogy miért ilyen fontos számára ez a két személy voltaképpen azt nem értem miért nem ő maga nyomoz utánuk. Nem nekem fontos.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 04, 2013 2:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
- Azt hiszem, nem vagy tisztában teljesen az ajánlatom mértékével. - néztem szemeibe mélyen, és közben torkát ragadtam meg újra. - Tőlem aztán a barátja is lehetsz a hasonmásnak... remélem, nem kell magyaráznom, mit jelent ez a kifejezés. - durvult meg a hangom. - Tudni akarok róla mindent. Még azt is, hogy mikor ment ki a kertbe. És cserébe olyan jutalmat kapsz tőlem, amit még az álmaidban sem mertél soha elképzelni. Tedd meg... hidd el, még sosem csalódott senki. Vagy ha nem... a lelkedet veszem el. - mondtam szemrebbenés nélkül.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 04, 2013 2:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
Kezdtem unni ezt az egészet. Ebben a városban azt hiszem már a könyvtárba se teheti be a lábát az ember úgy, hogy ne keveredjen bele valamibe.
- Akkor legyél boldog a lelkemmel, mert nekem nem szokásom másokat átverni. - Mondtam levegőért kapkodva, hiszen elég erős volt a szorítása. Nem mondhatom, hogy kicsit nem ijedtem meg ettől az egész lélek dologtól, de nem fogom megadni magam. Azért állok ki amiben hiszek és nem fog engem senki csak úgy megfenyegetni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 08, 2013 6:52 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
Volt ebben a helyzetben valami nagyon szokatlan. De még mindig nem tudtam hová tenni azt hogy nem képes nekem beszélni, mikor kérdezem, vagy épp nem teszi meg azt amit kérek tőle. nem csekély a kockázata annak hogy tényleg megteszem, amit ígérek neki és akkor nem hiszem hogy öröm lesz számára a következő néhány évtized.
- Mi vagy te? Tudomásom szerint, csak egy sima ember. Szóval talán helyesebb kérdés, hogy... KI vagy te? - fontam össze mellkasomon a karjaimat, és kérdőn vártam a választ.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 08, 2013 10:18 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
Fogalmam sem volt arról, hogy igazából mit is beszélek de nem is érdekelt. Nem fogok mások kívánságai szerint ugrálni. Legyen szó bármiről. Egyáltalán nem érdekel az egész. Az én életem, az én döntéseim és azt teszem meg amit akarok.
- Igen, egy egyszerű ember vagyok aki nem ijed meg attól, ha megfenyegetik. - Mondtam határozottan. - Az előbb még büszkén állítottad, hogy ismersz szóval akkor, hogy is van ez? - Kérdeztem kicsit pimaszul oldalra döntve a fejemet. Innen már amúgy se fog csak úgy elengedni szóval teljesen mindegy mit mondok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 11, 2013 5:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
Nem is reméltem olyan tiszta válaszra, mint amilyet én adnék, ha a helyében lennék. De talán ez nincs is elvárva.
- Nos, őszintén sajnálom, hogy így gondolod, de... valamit tudnod kell. A világ leggazdagabb emberévé tudnálak tenni, ha akarnám. - néztem teljesen komolyan a szemeibe, miközben beletúrtam hajamba, és kérdőn néztem, mit fog tenni ezek után. - Nem hiányzik senki? Nem halt meg valaki, akibe életet kellene lehelni? Itt van rá az alkalom. Cserébe csak egy kis kémkedés kell - rántottam meg a vállamat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 11, 2013 5:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
Mikor elkezdte sorolni, hogy mi mindenre lenne képes egy kicsit elbizonytalanodtam. Talán most lenne esélyem visszakapni a családomat.. Ha nem is mindenkit, de legalább valakit. Nem.. Ez nem így megy. Az életnek meg van a maga rendje.. Aki meghal az meghalt és nem tér vissza. Ezt el kell fogadnom.
- Nem kell nekem semmi. Boldogulok egyedül is. - Próbáltam visszanyerni a határozottságom és ez valamennyire sikerült is. Majd csak megunja és keres valaki mást.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 12, 2013 4:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
Semmivel nem tudtam rávenni, hogy azt tegye, amit én akarok. Ennyire makacs embereket.. hogy képes megtartani a hátán a világ? Egy kis szívesség, csupán ennyi lett volna az egész, de ő még ezt sem volt hajlandó megtenni.
- Akkor még most tűnj el a szemeim elől.. - néztem mélyen szemeibe, dühösen, és készülve arra, hogy megfojtsam, ha még egyszer ellenáll nekem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 12, 2013 6:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
- Örömmel. - Vágtam rá, majd amilyen gyorsan csak tudtam el is tűntem a közeléből.. Hogy milyen őrültekbe fogok még belefutni ebben a városban nem tudom, de csak remélni tudom, hogy minél kevesebbel.
A könyvtár épületét elhagyva a kocsimba szálltam és olyan gyorsan elhajtottam amilyen gyorsan csak tudtam.

(Folyt. Olivia lakása)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Márc. 14, 2013 4:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
Eltűnt, én meg nem tudtam már, hogy mit is csináljak. Szükségem van valakire, aki befolyásolható! De ez a lány nem volt az. Egyre több az ilyen ember...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 16, 2013 8:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
Belegondolva, rengeteg időt töltök mostanság a könyvtárban. De mindig hiányzik vbalami a tökéletes tervemhez. Mindig kell valami, ami még tökéletesebbé teszi ezt nekem. De egyszerűen nem találom. Nem találom, egyik könyv sem árulja el, mi az utolsó dolog, ami még kell. És ez kétségbeejtő, idegessé tesz és olyankor nem jó, ha vannak a közelemben.
Neszre kaptam fel a fejemet, de körülöttem nem volt senki. Megőrültem. Egyértelmű, hogy ezzel az életmóddal nem lehet sokáig épeszűnek maradni. De úgy éreztem hogy valaki figye...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 16, 2013 9:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Elhatároztam, hogy a mai napomat a könyvtárban töltöm. Szellemként úgysem tudnék semmi érdemlegeset tenni, ráadásul a könyvtár még csendes is. Nem igazán szeretem a nyüzsgést. Ez még arra az időre vezethető vissza, amikor Franciországban éltem, és profi bérgyilkosként a befolyásos embereknek dolgoztam. Ennek következménye ezen kívül például az is, hogy kerülöm a feltűnést. Mondjuk ez egy szellem életében nem akadály, mert az emberek többsége mégcsak nem is lát. Miközben a polcok között sétálgattam, néha leburítottam egy-egy sornyi könyvet, mert ebben a helyzetben ez nekemeléggészórakoztató. Látni, ahogy az emberek értetlenül bosszankodnak, olyan jó érzés. Aztán észrevettem azt a férfit, akit most, azonnyomban megfolytanék, ha tudnám.-Te...- sziszegtem ingerülten, remélve, hogy lát engem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 20, 2013 4:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
Tovább lapoztam a könyvet. A hátam mögül még mindig morajlás. Nem tudom elképzelni, vagy nevet adni annak, hogy mi zajlik körülöttem, egyetlen dologban azomban már biztos lehetek: hiába is tűnik úgy, nem vagyok most itt egyedül.
Ismerős illat csapja meg az orromat, és valami szokatlan dejavu érzésem támadt. Éreztem már valahol ezt, és nem akartam kizárni azt a tudatot, hogy ismerem. Ismerem, nagyon jól.
- Tanya? - kérdeztem a levegőt valami rémültséggel a szememben. Tőle még én is féltem... kicsikét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 20, 2013 4:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
-Christopher...régen találkoztunk.- mondtam komoran.Kb. 100-150 évell a szellemmé válásom előtt találkoztam először Chris-sel. Részemről szerelem volt első látásra, ám később kiderült, hogy érzéseim viszonzatlanok, és Chris csak kihasznált. Már nagyon rég volt, de tisztán emlékszem rá, hogy meg akartam ölni. Bármivel, bárhogyan, de nem tettem. Azt akartam, hogy szenvedjen, bár nem hiszem, hogy egy csöpp félelmet is keltettem volna bene ezzel, hiszen...a történtek után nem kerestem őt többé. Láttam arémüétséget a szemében, és akarva-akaratlanul is elmosolyodtam, démoni arckifejezéssel. Ha eddig nem is kerestem őt, és nem tettem semmit élete megkeserítésének érdekében, hát majd most...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 27, 2013 8:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
Újabb hang. Mindezt nem tudom hová tenni. Egyáltalán nem látok senkit a közelben, egyáltalán nem érzem azt, hogy valaki itt lenne, mégis itt van, mert... súrolja valami a hátamat, suttog valaki a fülembe, és.. szellemjárás?! A hideg borzolja végig a hátamat még a gondolatra is..
- KI A FENE VAN ITT?! - kiáltottam fel hirtelen, és levágtam a kezemebn tartott könyvet a földre.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 29, 2013 7:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Harsány nevetés tört fel belőlem. Tehát hall engem. Akkor valószínűleg látni is fog engem. -Hogy ki van itt? Valaki, akit annak idején csúnyán átejtettél.- kiléptem a háta mögül, és megfordultam, így pont szemben álltam vele. Tekintetemet az övébe fúrtam. Biztos, hogy emlékszik még, de ha mégsem...hát, akkor nagyon szívesen eszébe juttatom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 30, 2013 10:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
Akit átejtettem... kit ejtettem én át? Ez nagyon rossz... az igazság fáj, de hogy ennyire? Ki képes visszatérni a halálból? És miért pont most? Miért ilyen hamar? Erre már enm tudok válaszokat találni.
- Tanya, te vagy az? - kérdeztem remegő hangon, és vártam, hogy valami jelet adjon... ismét. Ami arra utal, hogy ő az. Egyedül őrá emlékeztem olyanként, akivel tényleg csak játszottam .De lehet, hogy volt más is, csak nem emlékszem a nevére.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Ápr. 04, 2013 4:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

-Igen, én. Tanya Dupont.- kezdem azt hinni, hogy nem lát engem. Ami mondjuk nekem jó, de kicsit idegesítő is. -Látsz te egyáltalán engem??!! háborodtam fel, és közelebb mentem hozzá. Bár ez inkább hatott lebegésnek, mint járásnak. Nagyon bökte a csőrömet, hogy vajon lát-e engem, vagy nem. Mindegy is... Amíg válaszát vártam, leültem az egyik könyvespolc mellé, olyan helyzetben, amilyenben réges-régen, a tópartján szoktam ülni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 05, 2013 8:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
A hang újra megszólalt, de nem társult hozzá test. Ezt már nem tartottam olyan rendkívüli mókának, tekintve, hogy ezzel az állapottal nem leszek képes bárkit ccsak úgy seggbe rúgni. És kétlem hogy valaki ellopta Harry Potter láthatatlanná tévő köpenyét. Az már tényleg sok lenne ebbe a világba is.
- Hogy a fenébe látnálak, te átkozott ribanc?! Hiszen halott vagy! - mormoltam dühösen, a levegővel ordítva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 07, 2013 2:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

-Oké, oké. Felfogtam, hogy nem látsz engem. És igen, valóban halott vagyok, de...ahogy hallod, szellem formájában visszatértem. ha látna, most csak annyit látott volna, hogy úgy ugrálok és hadonászok, mint egy rossz idegbeteg. Felkeltem a könyvespolc mellől és a háta mögé sétáltam. Ujjaimat végighúztam az ujjaimat, amit ő valószínűleg csak szellőként érzékelt. Ha most nem szellem lennék, tuti, hogy egy fadarabbal csináltam volna ugyanezt. Bár, szerintem arra még várhatok, hogy engem valaki is visszahozzon az élők sorába.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 21, 2013 11:32 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
Jó ég.. csak ez hiányzott a nyakamra. Egy szellem barbie. Akit mellesleg nem látok. Remek, kell ennél jobb és több? Eléggé kivagyok már így is, minek még ennél is több?
- És mit akarsz, Tanya? Remélem tudod, hogy szellemként tehetetlen vagy ellenem. - nyeltem egyet. Nem akartam, hogy ijedtséget lásson rajtam, de nem tehettem végül mást. Nem tudtam ezt legyőzni. Szellemmel még sose volt dolgom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 14, 2013 2:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
|| Danielle ||

A könyvtár volt a kedvenc helyem. Kellett is, hiszen ha úgy nézzük, máshol nemigen tudtam huzamosabb ideig meglenni, főképp úgy, hogy... semmi hangulatom nem volt más emberekhez, főképp olyanokhoz nem, akik épp kicsattannak örömükben. Nekem meggyötört lelkek kellenek... olyanok, akik tudnak szenvedni, és ezért tudnak ostoba döntéseket hozni, mint például a lelkük eladása magának egy ördögnek... egy démonnak.
Felsóhajtottam, és levettem egy könyvet a polcról, de már hallottam pár lépést máshonnan is... jaj, nem vagyok egyedül. Csodálatos.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 14, 2013 10:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
Athina

Besétáltam peckes lépésekkel a könyvtárba, gondoltam kereshetek
valami anyagot arról, hogy hogyan lehetnék úja ember.
Christofer otthagyott engem és ennek nagyon nem örültem, de a csókja még az ajkaimon.
Vele képzeltem el a jövőmet és az életemet. De így már csak is annak fogok élni, hogy újra halandó
legyek. A professzor megígérte, hogy segíthetek neki. Mi közben keresgéltem észre vettem egy lányt.
-Valami baj van?-Kérdeztem tőle a bámulása közepette.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
Vissza az elejére Go down
 

Könyvtár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

 Similar topics

-
» Könyvtár
» Egy kisebb történelmi könyvtár
» Könyvtár
» Könyvtár
» Könyvtár

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •