Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 15, 2012 2:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Megcsókol. Nem habozik tovább egy percet sem. Ujjai a hajamba fúródnak, vadul ránt magához, és olyan hévvel tapad az ajkaimra, amire a korábbi heveskedés ellenére sem számítottam. Magával sodor engem is a szenvedélye, elborítja az elmémet, és ugyanolyan hevesen viszonozom a csókját. Ettől azonban megriadok, és hirtelen lököm el magamtól minden erőmet felhasználva ellene.
- Ne! - Hisz ő egy vámpír. Egy vérszívó, akivel kezdettől nem csípjük egymást. Mégis mi a fenét csinálok én itt vele?! Ez őrültség! Hatalmas nagy őrültség! De talán épp ez az, ami most nekem kell. Kell a szenvedélye, még akarok kapni belőle. Mindet, amit csak képes nekem adni. Had őrüljek meg kicsit! Utána lépek, és miközben tenyerem végigsiklik a mellkasán, másik kezem a tarkójára csúsztatom, és most én húzom őt közelebb egy csókra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 15, 2012 10:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Viszonozta heves gesztusomat... eleinte. Fordult a kocka, amikor hirtelen leállított engem egy tiltakozó szóval, és bambán, már most lihegve fúrtam tekintetem szemeibe. Tényleg megálljt mondott? Nem lehet ennyire bolond a drágám.
Nem is.. meg sem mukkantam. Hagytam, hagy gondolja végig egymaga mindezt, és egy sejtelmes vigyor húzódott ajkaimra. Ám ezt már nem láthatta, mert ezúton már ő tapadt énrám. Ügyes kislány... ezzel minden megmaradt józan eszemet elvette.
Nem voltam képes tovább szórakozni: megragadtam a csípőjét, és az egyik könyvespolchoz préseltem, belemarkolva feszes fenekébe, ahogyan lábát a saját csípőmre rántottam, de még mindig ittam a csókjait, mint aki most változott piócává és nem képes szabadulni ebből a tökéletes pillanatból.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 18, 2012 7:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
A leállításom után az arcán átsuhanó árnyak árulkodnak arról, hogy mennyire nem tetszik neki az elutasításom. És hogy nem fogok jól járni, ha ellenkezek. Ah, pedig mennyire imádok dacolni a hozzá hasonlókkal, még akkor is, ha tudom, hogy sokkal erősebb. De most akad valami, ami ennél is erősebb: a vágyam, amit talán épp a tekintetéből sugárzó veszély, az erőszakossága, az akaratossága szít fel így bennem. Elég volt egyetlen - aprónak azért annyira nem nevezhető - csók, viszonozva az övét, és máris a polcra préselve találhatom magam. Úgy ölel, szorosan magához húzva a fenekemnél fogva, és úgy csókol, mintha egy fuldokló lenne, én pedig az utolsó esélye, a levegő, amit eddig nem kapott meg. Lábaim körülfonják a derekát, a karjaim pedig a nyakát, és viszonozom ezt a hevességet, de aztán egy picit elhúzom a fejem egy dacos pillantás vetve rá, majd beleharapok az alsó ajkába. Nem úgy, hogy igazán fájjon, csak ezzel adom a tudtára, hogy nem hagyom, hogy uralkodjon rajtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 18, 2012 8:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Lába magától is közrefogta csípőmet, és elvigyorodtam erre. Tud ő, ha akar, nem kell olyan sok meggyőzés hozzá. És tudom, most vagy soha. Többé ez a lehetőség nem fog megadódni, főleg vele. Valami van ebben a nőben, amit nekem muszáj megkapnom! Vonzz benne, mint méhet a méz, vagy mint egyszerűen férfit a nő. Mit magyarázzak bele bármit is? A feleségem átvert, mással hempereg. Ugyanezt megtehetem én is.
Alsó ajkamba harap, ez még inkább fokozza véremet, és éreztem, hogy egy bizonyos pont felé száguldozik a vérem, és szánt szándékkal szorítom neki csípőmet, hogy érezze, mit is váltott ki belőlem a nagy szája. Na jó, nem az váltotta ki... valami ellenállhatatlan, megnevezhetetlen vonzalom. Egy vérfarkas iránt?! Én sem vagyok teljesen százas az utóbbi időben... de tekintete árulkodik.
- Dacolhatsz velem... úgy méginkább élvezni fogom. És Te is. - néztem rá mélyen, kihívóan, és ajkam végighúzódott egész nyakán, az állán, az ütőerén, hogy a dekoltázsához érve egy rántással húzzam lejjebb felsőjét. Nem akartam megharapni... helyette melle bőrét hintettem apró érintésekkel, de a szám valószínűleg égetett a bennem tomboló forróságtól.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 18, 2012 9:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Oh, tudom én nagyon jól, hogy így van. Igen, tökéletesen igaza van. Élvezem, ahogy legyűri minden ellenkezésemet, minden dacomat. Légzésem akadozó válik, amikor ajkai végigszántják a nyakamat, aztán egyre lejjebb haladnak, és a felsőm lejjebb csúszva még többet láttat belőlem. Egy pillanatra végigfut az agyamon a gondolat, hogy tényleg itt akarja csinálni? Egy könyvtárban, ahol rajtunk kívül minimum egy könyvtáros jelen van? Persze mekkora az esélye annak, hogy most megzavarnának minket?
Inkább élvezem a kényesztetését, ujjaim pedig a felsője alá siklanak, végigsimítok mellkasán, égető bőrén. Ki gondolta volna, hogy egy vámpír is tud ilyen forró lenni! Bár az meglepőbb, hogy én épp egy vámpírral készülök ilyen formán összefonódni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 20, 2012 6:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Valami bolond ötlet lehetett részemről, hogy ebben a könyvtárban akartam ezt csinálni. De nem vagyok benne teljesen biztos, hogy kibírnám a hotelig, vagy akár a parkolóig. Ezt nem is a parkolóban akarom megtenni. Hatalmas áttörés lesz részemről, hiszen nagyjából soha nem volt kedvencem a női társaság, mióta Erin elhagyott. Idézőjelben elhagyott.
Felgyűrtem a felsőjét, majd kettőnk közé nyúlva kipattintottam a nadrágja gombját, hogy benyúljak alá.
Szemeit figyeltem, miközben alsó neműjén keresztül éreztem meg teste forróságát, és simogatni kezdtem. Nem voltam valami vadállat, azt akartam, hogy számára is jó legyen, még ha én heves is vagyok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 21, 2012 12:54 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Egy pillanatra benn akad a levegő, amikor megérzem ujjait a legérzékenyebb pontomnál, majd halkan felsőhajtok. Kényeztetni kezd, és az arcomat figyeli, így láthatja a tüzet, ami lángra kap szemeimben. Imádom, ha egy férfi szakít időt arra is a saját vágyai mellett, hogy nekem örömet szerezzen. Nekem annál nehezebb összeszedni magam ilyenkor, hogy ezt viszonozni is tudjam, és ne csak élvezzem a helyzetet. De ahogy tenyerem ismét égető bőrére, mellkasára simul, már még többet akarok kapni belőle én is. Ujjaim sebesen gombolják le róla az inget, majd széttárva azt forrós és sietősen végigcsókolom a nyakát és a mellkasát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 22, 2012 7:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Tetszett, hogy benne is egyre inkább felébredt az ösztön, és kigombolva ingemet, végigcsókolta nyakamt és mellkasomat, ahol elért. Felsóhajtottam, elégedetten hunytam le szemem, és beletúrtam a hajába.
- Te csodálatos... - lihegtem a fülébe, majd nem teketóriáztam tovább, újra a könyvespolcnak nyomtam magunkat, és elmélyültem testében, a vállába temetve fejemet, így fojtva el hangos nyögésemet, amit teste forrósága váltott ki belőlem. Csodálatos érzés... forró, izgató, leírhatatlan szinte... mikor is éreztem én ilyet utoljára...
Nem mozdultam még mindig... vártam, hogy kiélvezzük ezeket a perceket.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 5:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Az ajkait elhagyó váratlan bók mosolyt csal az arcomra. Ki gondolta volna még akár csak pár perccel ezelőtt, hogy bármi kedveset mondana rám. De nincs időm kiélvezni a pillanatot, mert hirtelen ismét a könyvespolcnak taszít. Mégsem panaszkodhatom, tetszik ez a hevesség. Halk nyögéssel hozom a tudtára az elégedettségemet, amikor megérzem őt magamban. A mellkasát simogató kezem a vállára siklik, majd bőrébe mélyesztem a körmeimet, és csak egyre erősödik a szorításom, ahogy a türelmem fogy. Kezdi elvenni az eszemet, ahogy arra várok, hogy megmozduljon, ezért az ajkaimba harapok, és mozdítok egyet a csípőmön. Lehet, kicsit türelmetlen vagyok, de az előbbi kétségbeesésem és dühöm még valahol itt zubog bennem, csak épp új arcot öltött, és Christopheren fogom kitölteni, vagy így, vagy úgy.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 8:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Tovább siklott keze. Meleg érintése tovább borzolta idegszálaimat, körmei a zsigereimet ingerelték, és hergelték. Valamit nagyon akar a kicsike. És vagy így, vagy úgy, de tudtára adom, hogy mind a ketten ugyanazt akarjuk. Kiadni magunkból azt, ami bántott minket. Nem szántam figyelmet az Ő problémáira az imént, talán kellett volna. Helyette csak a sajátomat adtam ki magamból. Hangosan, haragosan. És lám, mégis itt vagyunk. Testünk összekapcsolódik. Megmondtam neki már a múltkori találkozásunk során, hogy nem fog levakarni magáról. Eddig a pillanatig talán elkerülhette, de most már nem. Az enyém a teste. Ha nem is tartósan, de erre az éjjelre... csakis az enyém.
Ő adta meg az első "lökést". Megmozdult. A kis türelmetlen. Nőknél ez soha sem túl nagy erény. És mikor ajkamba harapott, megtódult bennem a férfi, és máris reagáltam: hevesen mozdultam. Újra, majd újra... egyelőre másodperces szünetekkel. Összeszorított szemekkel ragadtam méginkább magamhoz, vállába temetve már verejtékező arcomat, s egyik kezemmel fenekébe martam, így rántva méginkább magamra. A fejemben egy hang szólt: ez az enyém. Már az enyém. Kit érdekel, meddig? A test most az enyém.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 30, 2012 1:16 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Lehunyom a szemeimet, és teljesen átadom magamat az élvezetnek, amit Christopher okoz nekem.Ujjaim engednek a görcsös szorításon, lefelé siklanak a hátán, végigsimítok egész a csípőjéig, aztán vissza, végig a karjain is. Nem tudok betelni vele, pedig most teljesen az egyém, és csakis az enyém. Hasonlóan vélekedhet ő is rólam, minden mozdulata erről árulkodik. Egyre birtoklóbb lesz, ami egyszerre tetszik, izgat, de valahol egy csöppet zavar is. Imádok a magam ura lenni, és utálok behódolni, alárendelődni. Túl büszke vagyok, azt hiszem. Ajkaira tapadok, és vadul csókolom meg, jelezve, hogy nem vagyok egészen az övé, és nem is leszek. Nem teljesen ő irányít. Nem engedhetem meg magamnak.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 01, 2013 8:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Arra kapcsoltam, hogy vadul csókol. S így tettem én is. Viszonoztam ezt a gesztust, nagy nehezen engedve el fenekét, hogy a hajába túrva tartsam magamnál száját, és csókja édes ízét, de egyféle jelzés is volt ez számomra. A kicsike nem adja nekem magát teljesen. És nem is vérfarkas lenne, ha megengedné,hogy egy vámpír uralja. De ez tetszik nekem. Minél nehezebb betörni egy nőt, annál izgalmasabb a helyzet. És annál jobban vonz magához.
Nem adtam ki szavakat a számon, csak sóhajtásokat, és halk hörgést, míg egy-egy hajtincsem az arcomra tapadt. Az egész testemet verejték kezdte ellepni, ahogyan mozgásom üteme felgyorsult, és gyengéden haraptam a nyaka bőrébe, hogy elfojtsam egy nyögést, ahogyan a kéj közeledett már felém. Szerettem ezt az érzést. Még ha eddig nem is adtam olyan nőknek, mint Ő. Egy vérfarkas. Sosem tiszteltem azt a falkát. Egytől egyig ellenség. Kivéve ebben a helyzetben. És Erin bosszantására... tudom, hogy meg fog pukkadni, ha megtudja. Még ha ő azzal az átkozott, belépzelt idiótával is kavar éppen. Az én nejem kell neki?! Azért árat kell fizetnie...
Ez csak pár röpke másodpercig töltötte el fejem és az eszem. Hullámzó mellkasomba egyre többször kellett levegőt töltenem és összeszorított szemekkel tapadtam újra édes ajkaira, míg egyik kezem a nadrágja alá kandikált, és érzékeny pontjához nyúltam, így segítvén méginkább a beteljesüléshez.

| Ne haragudj a késedelemért, a szilveszteri előkészületek nem tették lehetővé a reagolást. Neutral |
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 03, 2013 1:06 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Mintha mindenhol ő lenne, a körülöttem levő teret csakis Christopher töltené be. És ki gondolta volna, hogy valaha ennyire élvezni fogom egy vérszívó közelségét? Hát még ebben az értelemben! A gyönyör felé repít engem, minden pillanattal közelebb lendítve hozzá, és amikor már tényleg nincs sok hátra a beteljesülésig, ujjaival is kényeztetni kezd. Szemeimet lehunyom, a légzésem egyre akadozóbb, és már nagyon nehezemre esik bármit is észlelni ezen kívül a valóságból, mégis igyekszem valamit én is adni magamból, hogy viszonozzam Christopher törődését. Szenvedélyesen válaszolok a csókjára, miközben karjaim a hátát és a vállát simogatják, de ahogy lassan kezdem elveszíteni az eszemet vele, a lágy mozdulatok vaddá változnak, és többször is lassan végigkarmolom a hátát. Na nem úgy, hogy komolyabb sérülést is okozzak, de nem is túl kíméletesen. A csókunk felfogja az utolsó nyögéseimet, mielőtt végleg felrobbanna, és apró szilánkjaira törne körülöttünk a világ.


|| Semmi gond. Érthető (: ||
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 03, 2013 1:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Magamban valami fenevad azt hiszem, táncot lejtett, ahogyan élvezete jeleit meghallottam a fülemben. Sóhajok, és talán a nyögések, melyeket csókjaiban is éreztem... édesek, még mindig. De nem is most fognak számomra keserűvé válni. S ujjaimra méginkább reagált. Tudtam, tudtam, hogy nem kell már sok számára, és átfogja lépni a gyönyör birodalmának határvonalát, méghozzá velem együtt.
Elváltam szájától, halk szisszenéssel reagáltam körmeire, de ez a fájdalom most valahol még jól is esett. A kis bestia.. pontosan tudja, hogyan vegye el a még megmaradt józan eszemet. Ezt mindig is élveztem.
És jött a pillanat... eljött, megérintett, magával húzott mindkettőnket. Remegő testtel öleltem magamhoz, pontosabban tartottam, hiszen enyhén tapintatlanság lenne részemről, ha most csak úgy egyszerűen elengedném. De nem is lettem volna rá képes. Megőrültem, semmi kétség. Egy vérfarkassal... én?! Nem foglalkozom most ezzel. Lihegve kapkodtam levegő után, verejtékemet érzem az arcomon, ahogyan végigfolyik, s lassan, nagyon lassan voltam képes csak úgy relemelni a fejem, hogy nézzem arcán a játszódó fényeket, az átélt érzést, melyet én okoztam neki. Rendkívül szórakoztató fél óra. Miért érzem úgy, hogy az elkövetkezendőkben már cseppet sem lesz ilyen szívélyes a viszonyunk? Kiengedtük a gőzt, úgy hiszem. Vad voltam, szenvedélyesen vad, s érzékeltem, hogy Ő sincs ezzel másképpen. Olyan volt, amilyennek lennie kell egy nőnek.
- Csodálatos voltál... - buktam vissza újra a nyakába, még szedegetve az erőmet, mintha mindent kiszívott volna belőlem. Honnan jött ez a bókféleség? Tudatalatti... bizonyára. Nem mondanék én ilyet egy vérfarkasnak magamtól! Csak úgy jött. Megérdemli, vagy nem?
Elengedtem a csípőjét, de még mindig hozzásimultam, és egy elégedett vigyor jelent meg az arcomon, így méregetve őt továbbra is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 03, 2013 8:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Farkas vagyok, talán épp emiatt vad is, de első sorban nő. És nőként a törődést értékelem, sőt, igényelem. Így cseppet sem bánom, hogy csak ilyen lassan, mondhatni óvatosan válik el tőlem. Hogy még mindig a karjaiban tart, és újra a nyakamra hajol. Most még csak eszembe sem jut emiatt tartani tőle, valahogy nem tud igazán zavarni az, hogy ellentétes fajba tartozunk.
- Köszönöm. Te sem voltál rossz, ahhoz képest, hogy vérszívó vagy. Sőt... - mondom ezt, de cseppet sem ellenségesen, inkább egy kis játékossággal, amiről a szememben játszó csillogás is árulkodik. Persze az incselkedést most sem hagyhatom el, de ez a magam módján komoly bók volt tőlem, főleg hogy ő még mindig csak egy vámpír. De valóban kellemes perceket tudhatunk magunk mögött, a korábban bennem zubogó feszültség nagy részétől is megszabadultam. Nem tudom, később átgondolva ezt az egészet bánni fogom e, de egyelőre csak örülök, hogy éppen vele futottam ma itt össze.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 03, 2013 9:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Elégedett mosoly táncolt ajkaim körül, így vettem le lépésről lépésre a kezemet. Tetszett a szituáció, rohadtul tetszett. De mégis mit kellene tennem, ez a nő valamiért teljesen megbolondított engem? Talán a temperamentuma? Másról nem is lehet szó. Vagy... talán az ellentétek ezúttal vonzották egymást. De egy ilyen hatalmas ellentét, mint ez... nehézkes volt átrepülni.
- Nos, drágám... Hayley, bocs! - tettem hozzá javító szándékkal, mielőtt az előző jelzőért kinyírt volna. - Mik a terveid az elkövetkezendőkre? Itt hagyod szegény fejemet? - biggyesztettem le nevetségesen ajkaimat, amiből valami hülye fintor jöhetett ki végül. De nem tehettem róla, ahumorom mindig is sajátos volt. És nyers... ez az egy soha nem változott bennem.
Végigsimítottam arcán mutató-, és hüvelykujjammal, így várván a válaszát. Nem is tudom, hogy miben reménykedtem. Vajon miben? Ha elmondja, érezni fogom az örömet, vagy a csalódást. És akkor... tudni fogom, mit is várok a helyzettől.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 03, 2013 10:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Kérdésére komolyan elgondolkodom. Lenne értelme ott folytatni, ahol korábban abbahagytuk? Hogy ő vámpír, én meg farkas, és ezért alapból utálnunk kell egymást? Persze ettől a ténytől sem tekinthetünk el, és mit tagadjam, imádok vele dacolni meg csipkelődni. De igazából még nem akarok megszabadulni tőle.
- Mit szólnál egy italhoz? - billentem oldalra a fejemet, tekintetemből egy kis bizonytalanságot olvashat ki. - Közben elmesélhetnéd, mi húzott fel annyira, hogy az imént még le akartad tépni a fejemet - vonok vállat. Persze semmi közöm a dolgaihoz, de ha lenne kedve egy kis csevegéshez, meg mondjuk egy-két pohár whiskeyhez, én most egyáltalán nem bánnám. Addig sem kellene a saját gondjaimmal foglalkoznom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 03, 2013 10:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Türelmesen vártam, de ez nem volt szokásom. Én, mint türelmes? Nem, nem igazán kellene ilyennek lennem. De ez az este a meglepetések estéje. Bármi megtörténhet. Viszont most kitartóan küzdöttem a lelkem mélyén tomboló szörnyeteg ellen, amely azt akarta, hogy érezzek végre egy keveset. Nem, nem fogok! Soha nem adom meg ezt az örömet senkinek!
- Jó válasz! - helyeseltem bólogatva, és egy sóhajtással hátráltam tőle egy kevéskét. - Bevallom, ha ennek az ellenkezőjét mondtad volna, több mint valószínű, hogy most csalódott lennék. - állapítottam meg mosolyogva, és ez kivételesen még őszinte is volt. Beteg vagyok... elkapott valami kór.
- Hol szeretnéd elfogyasztani azt az italt, és meghallgatni életem keserű melódiáját? - kérdeztem, egyelőre tréfálkozva. Mire számítottam mégis? Nem akartam kiteregetni a saját szennyesemet. Le akartam részegedni. Elfelejteni Erint és azt a majmot. A hideg is végigfutott a hátamon, ahogy elképzeltem, ahogyan ő simogatja, és én már nem tehetem. De várjanak, jön még a fekete leves!
Megálltam, újra kihúztam magam, és kérdőn vártam Hayley válaszát, ugyanazzal a bárgyú, mégis nevetséges mosolyommal.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 03, 2013 11:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
- Hmm... az a helyzet, hogy a legutóbbi találkozásunk óta sem lettem tős gyökeres Mystic Falls-i. Egyedül a Grillt ismerem, szóval ha te tudsz jobb helyet, mondd nyugodtan - vonok vállat, mert ki tudná jobban Chrisnél, hogy mennyire új vagyok a városban. Hisz korábban épp akkor botlottunk egymásba, amikor az első sétám alkalmával eltévedtem itt. Az talán nem történne meg újra, lassan kezdem kiismerni magam a környéken, de nem lettem a helyi szórakozóhelyek szakértője. Christophernek talán lenne valami eredetibb ötlete, mint beülni a Grillbe, de ha mégsem, nekem az is megteszi. Hazamenni most úgysem akarok. Illetve... miről is beszélek? Nekem nincs olyan, hogy haza. Először Klausnál húztam meg magam, aki nyilván nem fog tárt karokkal visszavárni, miután megléptem, és életjelet sem adtam azóta magamról. Nem mintha érdekelne a véleménye. Aztán Tyler fogadott be, de most oda sem mehetek. Persze vissza kell mennem, beszélnünk kell. Ha nem is a korábban történtekről, de megígértem neki, hogy segítek a kötődést megtörni... De ma nem akarom látni. Egyelőre nem. Szóval elég valószínű, hogy ma vissza kell mennem a hotelbe éjszakára. De az még odébb lesz, előbb jöjjön az a whiskey!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 04, 2013 10:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Az államat dörgöltem meg, és így gondolkodtam el. A Grillbe nem akartam menni. Csomó fiatal, bulihuligán, akik nem normálisak ilyenkor. Nem, tudok ennél jobb helyet is, talán ő is ismeri.
- Van itt egy jobb szórakozóhely. Gyere. - böktem a fejemmel. A reflexem most azt hiszem, a keze után nyúlt volna, de én nem fogok! Nem, nem és nem! Ennyire nem fogok elgyengülni a közelében, mint ahogy eddig, bizonyos értelemben megtörtént.

> Morning Star Pub <
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Feb. 01, 2013 8:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
(Tatia birtoka)

Szükségem volt egy könyvre. Az agyamban egy név villogott. Oliver Lambrick. Ő kell nekem... ő kell, vele kell tönkretennem Elena Gilbert és Damon Salvatore tökéletes, idilli életét. Tudom, hogy ő az, aki már annyiszor bántotta őket. És most újra eljött ez az idő.
Lekaptam egy könyvet a polcról, és felszínesen kezdtem nézegetni. Többet akartam tudni a mi kúlturánkról. Egy olyan apróságot, ami eddig hiányzott a fejemből.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Feb. 01, 2013 8:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Játszótér

Útközben még beugrottam a saját lakásomba, hogy letusoljak és felvegyek valami másik ruhát. A vámpírvadászat során kissé összevéreztem azt, ami rajtam volt és véres ruhákban nem igazán lett volna kedvem megjelenni fényes nappal a városban.
Kissé emésztett a gondolat, hogy vajon miért nem öltem meg azt a vámpírt... még nem nagyon fordult velem elő ilyesmi. Be kellett vallanom, hogy eléggé bejött a stílusa, de azért leszúrtam és lelőttem, mert velem nem fog szórakozni senki! Engem ilyen téren nem lehet megpuhítani.
A könyvtárba tartottam, hiszen itt mindig találtam egy olyan könyvet vagy régi naplót, ami még nem volt a kezemben és információkat tudtam belőle gyűjteni. Meg is kerestem a szokásos kis helyemet, lekaptam az egyik régi, sinzte már csak lapokból álló, kézzel írott jegyzetfüzetet és lapozgatni kezdtem, hátha valami újfajta tudás birtokosa lehetek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Feb. 01, 2013 8:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Szinte azonnal szimatot fogtam. Nem voltam vadászkopó, ez jogos... de a vámpírvadászok kisugárzása eltért a rendes emberekétől. És ahogy a lányra pillantottam... ki nem néztem volna semmilyen körülmény között, hogy ő vámpírvadász. De nekem ő most pont jól jön.
Kitéptem a lapot a könyvből, amit lapozgattam, majd elindultam felé, lassú léptekkel, méregetve őt elölről, hátulról, minden lehetséges szögből, közben felsóhajtottam.
- Csak így egyedül? - kérdeztem végül, és leemeltem egy ismeretlen könyvet. Csak hogy ne tűnjön fel neki, hogy szándékosan jöttem ide.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Feb. 01, 2013 9:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Lapoztam egyet, aztán még egyet. Szerencsére gyorsan tudtam olvasni és sohasem siklottam el az esetleges apró betűs részletek felett, most viszont semmi olyat nem találtam, amit ne tudtam volna vagy ne olvastam volna már valahol. Sóhajtottam egy aprót és tovább lapozgattam a régi könyvben, ám kénytelen voltam felkapni a fejemet, amikor egy hang megszólított.
- Igen. - Bólintottam. - A könyvtár nem a társas programokhoz van kitalálva, hanem a csendes magányhoz. - Most nem voltam igazán beszélgetős kedvemben, így csak megejtettem a férfi felé egy kényszeredett mosolyt, aztán pedig visszafordultam a könyv felé. Nem emlékeztem erre a férfira, még nem láttam az életem során, az egyszer biztos.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Feb. 01, 2013 9:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Nem volt velem túl barátságos. Azt viszont kétlem, hogy érzett velem kapcsolatban bármit is. A negatív céljaim... hát ugyan már... nekem csak szükségem van pár trükkre a vámpírok ellen, amíg el nem jön az alapítók bálja. Mert akkorra... akkorra kell visszahoznom Oliver Lambricket az életbe. Bármi áron...
- Mondd csak, kedvesem... nem tudnál nekem segíteni egy-két apróságban? Például abban, mi a leghatásosabb méreg a vámpírok ellen - lapozgattam tovább a könyvet. Éppen úgy beszéltem, mintha csak az időjárásról lenne szó.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Vissza az elejére Go down
 

Könyvtár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

 Similar topics

-
» Könyvtár
» Egy kisebb történelmi könyvtár
» Könyvtár
» Könyvtár
» Könyvtár

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •