Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Nov. 27, 2012 6:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
Csak a szememet forgattam, amikor közölte, tévedek, ha azt hiszem, a középkorból származik. Hát... honnan máshonnan származna? Hülye nem vagyok, a történelemmel tisztában vagyok, meg azzal is, hogy a vámpírok körülbelül mikor keletkezhettek... persze az ősiek jól értettek ahhoz, hogy eltitkolják a korukat. Épp készültem elfordulni, amikor megemlítette a nem túl tisztességes szándékait, és hamarosan fel is csillant a szemem. Bármikor benne vagyok egy kis őrületben.
- De, meséld csak el, milyen szándékok vezettek ide - jelent meg egy gonoszkás mosoly a szám sarkában.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 28, 2012 4:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
Kis híján elment, és ezt láttam is. Még szép, hogy láttam, ennyire bugyuta nem vagyok. És tetszett az arcán az az érzés, vagy ellenszenv, amit én kiváltottam belőle. Ki tudja, mire irányzott?
- Mit szólsz a feleség-gyilkossághoz? - sóhajtottam, tovább lapozva a könyvet, amit a kezemben tartottam. El kell tüntetnem Erint egy picikét... míg rájövök, hogyan szerezhetném őt vissza.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 28, 2012 5:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
- Minden érdekes, amiben a gyilkosság szó benne van - húztam ki magamat büszkén. - De előre figyelmeztetlek, hogy ha utána engem is megpróbálsz eltüntetni a környezetedből, akkor már házaspár gyilkosság következik be - villantottam fel a legördögibb vigyoromat. Szeretek üzletelni, főleg ha gonosz célokról van szó, és ez határozottan az volt. Feleséggyilkosság? Fogadok a nő is vámpír...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 01, 2012 10:46 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
Elvigyorodtam. - Nem, nem. Semmi ilyesmiről nincsen szó. Tudod, aki hajlandó velem üzletelni, az nem éppen karót kap tőlem, és nem is egyéb cukiságot. - kacsintottam rá, tovább lapozgatva. Én mégis mit kerestem ebben a könyvben? Jó kérdés, nagyon jó. Mert tudtam, hogy mit akarok.
- Mondd csak, a boszorkányok tudnak valami kis bűbájt, hogy... visszakapják azt, akit szeretnek? - álltam meg előtte, türelmetlen mosolygással nézve rá.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 02, 2012 3:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
Nem bíztam benne. Oké, hogy állítása szerint nem akar megölni, ha segítek neki a dolgokban, de akkor is egy vámpír. A vámpírokban pedig nem bízom meg, kivéve talán a bátyámat, akinek ugyebár megmaradt azért a boszorkány ereje is, és ugyanolyan, mint én, szóval ez nem csoda.
- Persze, hogy tudnak... Kötözd ki, aztán csinálj vele, amit akarsz. Ehhez még bűbáj sem kell - jelentettem ki szarkasztikusan, aztán viszonylag komolyra vettem a szót. - Igen, minden bizonnyal léteznek olyan bűbájok, de azt a cukimuki jóságimádó boszik szokták használni. Gyilkolásban benne vagyok, de szerelmi ügyekben - csóváltam a fejemet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 03, 2012 2:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
- Meglehetősen furcsa a humorod, mondták már neked? - vontam fel a szemöldökömet nagy sóhajtással, és megcsóváltam a fejemet. - amit tudnod kell, hogy jobb, ha nem bosszantasz fel, mert különben nem tudom tartani az ígéretemet, és hamarabb kinyírlak, még mielőtt azt mondanád, hogy ki vagy. - léptem elé szorosan, és komolyan néztem a tekintetébe.
- Nos, tény, hogy ez valószínűleg szerelmi dráma. De ami azt illeti... nem a hűségünkről híres kapcsolat. - simítottam végig az alsó ajkán vigyorogva. Bejött a csaj. A külseje alapján legalábbis. Kész bombázó.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 04, 2012 4:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
- A többség nem kíváncsi a humoromra - mosolyodtam el féloldalasan. Mit tehetnék? Amint felhúzom őket az erőmmel, inkább arra gondolnak, hogyan ölhetnének meg. Hát, ez eddig még nem igazán segít.És talán nem vele kéne most folytatni a felhúzósdit... És ezen gondolataimat be is igazolták a következő szavai. Hm. Hát jó, remélem jól megkínoztatja az asszonyát.
- Miből gondoltam, hogy nem a hűségetekről vagytok híresek - forgattam meg a szememet, miután az ujjai végigsimítottak az ajkaimon. Naná, hogy más szolgáltatásokat is akart. - Előbb mesélj a feladatomról... aztán jöhet a szórakozás - adtam be végül a derekamat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 05, 2012 3:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
Ahogy a szemeibe néztem, végig Erinre gondoltam. Bosszú... ez lüktetett az agyamban... a kegyetlen, rideg bosszú. Mert mit érdemel mást? Egy jó szót sem!
- Hm, szóval a szórakozás is jöhet utána... - vigyorogtam és sóhajtva legyintettem egyet. - Ha jól értesültem, a drága anyósom rendelkezik valamivel, ami használható vérfarkasok ellen. Egy... nevezzük karónak. - sóhajtottam. - El akarom kérni tőle. És téged arra kérnélek, hogy tedd nekem hasznossá. Hogy vámpír ellen is használhassam. - mélyedtem a tekintetébe. - A "működése" a következő: ha belészúrom, meghal. Ha kihúzom, feléled. És semmi trükközés, mert ha a nejem örökké halott marad, gondoskodom arról, hogy mellé kerülj! - vált fintorgóvá az arcom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 07, 2012 5:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
- Ha jól értem, szeretnél egy tőrt, ami hasonlóképp működik, mint amit az Eredetiek ellen lehet használni - vontam fel a szemöldökömet. Lássuk csak... azt hiszem, volna lehetőség arra, hogy ilyen használjak. Van rá varázslat, bár ha ugyanúgy működik, mint azoknál a pokolian erős vámpíroknál, akkor a vámpír, aki használja, ugyanúgy meghal tőle. - Rendben, Nos, ha már van karód, azt hiszem, megoldható. De mondd csak... Ha az anyósod a feleséged anyja, milyen okkal adná oda neked azt a karót? - kérdeztem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 10:38 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
Valamiért éreztem, hogy ez lesz a következő kérdése, miután magához tért a gondolkodásból. - Legyen elég számodra annyi, hogy a feleségem és az anyja gyűlölik egymást. - rántottam egyet a vállamon. Ennél többet nem kellett mondanom, szerintem ebből is érthette, mi a helyzet itt.
Telefon csörrent meg a zsebemben és előkaptam, hogy végigpásztázzak a néhány soron, amit Tatia küldött nekem. - Máris hiányzom neki. - vigyorodtam el, és Trishre néztem, elővéve egy névjegykártyát, leginkább ahhoz hasonlíthattam volna.
- Ha jól sejtem, látlak majd ma este. - kacsintottam rá. - Meg foglak keresni, ha te nem keresnél. Vigyázz magadra, kis boszorkány!

> Tatia birtoka <
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 10, 2012 2:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
> Lockwood birtok <

Egyre csak érett bennem az elhatározás, hogy nem tűröm el azt, amit Erina csinál velem. Mit képzel magáról az a nő? Én tettem vele azt, amit. Én mentettem meg önmagától, megteremtettem benne a boldog nőt, a feleségemet, aki mindent megkapott, amihez még pénz sem kellett... házasságot, házat, és egy kislányt.. és rengeteg beígért gyermeket, akik már nem jöhettek a világra.
A könyvtáros furcsán mért végig, ahogyan újra látott engem besétálni. Már későre járt, ő is éppen készült menni, de egy igézés, és ennyi. Én megoldom ennyivel, ilyesmi nem szegi kedvem.
Visszasétáltam ahhoz a polchoz, ahol délelőtt jártam itt, még Trish-sel. Az ő hívására még figyelnem kell. De máris hallottam egyéb lépteket.. valaki talán beszökött utánam.. vagy ugyanúgy cseles, mint én. Mindenesere nem vámpírszagot éreztem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 10, 2012 3:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
|| Lockwood birtok ||


Elhagyva a birtokot mondhatni végigcsörtetek a fél városon. Hogy hova megyek? Fogalmam sincs! Nem mindegy?! Szét akarok zúzni valamit, megtépni valakit! Összetörni pár dolgot, pár csontot. Vagy csak egyedül maradni, senkit nem látni legalább holnapig. Dühös vagyok magamra. Nagyon. Pedig annyira igyekeztem óvatos lenni. Soha még ennyire. Hogy ne égessem meg magam. És mégis sikerült. Gondolhattam volna, hogy Tyler sem különb a többitől! De nem, én bedőltem neki. Méghogy szakítottak! Hát persze. Megállok egy pillanatra, és belecsapok a legközelebbi falba. Aztán veszek pár mély levegőt, hogy lenyugodjak. De ez sem jobb, mert a dühöm alatt ott a keserűség. Akkor már inkább dühöngjek, mint hogy azt érezzem. Tényleg szét tudnék tépni valakit, de nem akarok senkit bántani, így bemenekülök az első épületbe, ami nyitva áll bárki előtt. Talán egy kávézó, vagy inkább kocsma jobb lenne. De azok forgalmasabbak. A könyvtár tökéletes. Bár mi tagadás, meglep, hogy még nyitva van.
Végig megyek egy-két soron, aztán a legeldugottabb sarokban lecsúszok a fal mellett, és a tenyerembe temetem az arcom. Ám ez csak egy röpke pillanatig tart. Mert ekkor megérzem azt a szagot, amit most nagyon nem akartam. Felkapom a fejem.
- Christopher - szűröm a fogaim között, amikor meg is pillantom az ismerős illat forrását, és azonnal talpra ugrok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 10, 2012 3:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
A könyvvel a kezemben indultam meg, hogy egy szekrénysor "szakadékánál" megálljak. Szétnéztem, először balra, majd jobbra. Ez a tipikus horrorfilm-aspektus. De tegyük hozzá, hogy most nem engem akarnak megölni. Aki itt ölhet ma este, az ÉN leszek! Dühösen és indulatosan még örömmel is fogom megtenni és ne higgye bárki, hogy viccelek, mert az ebben az idegállapotban nálam cseppet sem kedvez.
Újra a levegőbe szagoltam, és már sebes léptekkel indultam meg arra. Megpillantottam azt a lányt az utcáról, és ettől már vigyorogni támadt kedvem. Akkor sem volt túl barátságos, de majd most hatok rá. Innen már nem szökik meg csak úgy.
- No lám...! Kit látnak szemeim... - sóhajtottam fel, végigmérve őt, ahogyan felpattant, eléggé tüzes tekintettel. - Most ne próbálkozz semmivel. Félő, hogy kitépem a szívedet, és megeszem vacsorára. - fordítottam hátat neki. Jó tesztpróba, hogy át akar szúrni-e valamivel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 10, 2012 4:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
- Hogy én ne próbálkozzak?! Roppant vicces vagy - erőltetett nevetést hallatok, és egyszerre hátrálnék óvatosan, valamint ugornék a torkának indulatosan. Ám az előbbit nem tehetem, hisz mögöttem a fal van. Támadni pedig azért nem lenne túl okos dolog, hiába vagyok így felpaprikázva. Ő mégis csak vámpír, én pedig jelenleg nem tudnék átváltozni.
- Nekem úgy rémlik, a minap is te voltál inkább kötekedős kedvedben - forgatom a szemeimet. - És ami azt illeti, a mostani indításod is nagyon bájos. - Egy újabb gúnyos mosoly, tekintetemet pedig dacosan fúrom az övébe. Ki akarja tépni a szívem?! Bánom is én, tegye csak, de az is biztos, hogy nem fogom megkönnyíteni a dolgát. Talán erősebb nálam, de nem vagyok teljesen védtelen, és ha kell, kikaparom a szemét!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 11, 2012 8:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
Gondoltam, hogy ezúttal sem lesz egy probléma mentes eset. És lám, a sejtésem beigazolódott. Otromba nőszemély, a vérfarkasok réme. Vagy azért otromba, mert vérfarkas, annyi féle magyarázat létezne, de engem annyira nem érdekel, mi hergelte fel ennyire. Tüzes a vére, annyi szent. Ez a lényeg benne, nemde?
- Nem édesmindegy neked, hogy én hogyan viselkedem? - néztem rá bambán. - Te sem éppen a szelídségedről vagy híres. Most sem. - tettem hozzá, közelebb lépve hozzá, már bennem a vadász ösztönnel, és arcom izmai feszültek. Erin felbosszantott ma, egy vérfarkason tomboljam ki magam? Talán nem lenne helyénvaló. Visszaütnek. De talán az kellene nekem most. Egy jobb egyenes, aztán meg egy bal.
- Nem éri meg együttérzőnek lennünk, ez az élettapasztalatom. Minek? Egy idióta nő jön, és szétbarmolja az egész retkes életedet! Elszívja az utolsó csepp levegődet is, hogy mindenhol érezhesd az ő illatát, még véletlenül se szabadulj tőle! Márpedig én most szabadulni akarok annak a cédának még a gondolatától is! - mondtam sziszegve, és megragadtam a két karját érzéketlenül. Könyörgöm... üss már meg. - de ezt csak magamban fűztem hozzá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 12, 2012 12:46 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
- Vagy úgy! A nők a hibásak. Mindig, kivétel nélkül - mondom maró gúnnyal egyenesen a szemébe nézve. - Még véletlenül sem lehettek ti, hah? Undorító, számító férgek vagytok - vágom a képébe a szavakat aztán felcsattanva. - Bármit mondhattok, minden csak hazugság, eszköz ahhoz, hogy hülyét csináljatok belőlem... belőlünk - javítom ki gyorsan magam, aztán idegesen felnevetek. Csak szerintem vicces ez a szituáció? Egymáson akarjuk levezetni a mások által okozott sérelmeinket. Mert hogy neki is valami hasonló baja lehet, az már egészen egyértelmű. De ő kezdte az általánosítást, és valóban mind ilyenek. Hazug dögök, akik akkor fordítanak hátat, amikor legkevésbé várnád, és még akkor is képesek úgy kezelni, mintha mi lennénk a hibásak mindenért. Elsőre mégsem akarom Christopheren levezetni a bennem összegyűlt feszültséget. Nem őrültem meg, tudom, hogy vagy százszor erősebb, kikaparhatom a szemét, de igazából az is begyógyul, és esélyem sincs ellene. Amikor azonban megragadja a két karomat, végleg elszakad bennem valami. A dühtől és indulattól sárgán villannak a szemeim, és mivel a kezem nem szabad, ezért a lábammal célzom be, és betérdelem a gyomrát.
- Teljesen megőrültél?! A minap legalább még volt benned egy csipetnyi udvariasság. Nyilván elhagytad valahol azóta - fújok rá megvetően, és ki is használom a pillanatnyi előnyömet arra, hogy kiszabadítsam az egyik karomat, aztán egyet be is húzok neki gyorsan. Remélem, legalább eltörtem az orrát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 12, 2012 7:03 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
Kedvem támadt nevetni, úgy igazán gunyorosan, ahogyan még játszotta a sértődöttet. Akinek nem inge, hát az nem veszi magára. Az meg, hogy a többit védi... mi van, ez is ösztön? Látszik, hogy évszázadok alatt sem kerültem közel a vérfarkasokhoz. És lám, meg sem bántam, mert ez a nő már kezdetektől fogva kicsinálja minden idegsejtemet a vérhőmérsékletével. De most valljam be, hogy valahol mélyen bennem elképesztő módon tetszett ez a bátorság, ami ebben a nőben elveszett? Hagyjuk inkább, még eltűnik a rólam felvázolt kép.
A gyomromba térdeléskor viszont már NEM ezt gondoltam, és összeszorított szemekkel görnyedtem előre, nem fogva tovább szorosan. - Ó, te... kedves, aranyos lány... - módosítottam az eredeti szövegen sziszegve, a gyomromon tartott kezemmel, de ekkor jött a következő pofon, ez sem esett túlzottan jól, de az orrom legalább nem deformálódhat el.
- Te se változtál semmit. Most még bátrabb vagy, mint a múltkor. - masszíroztam az államat felvont szemöldökkel, és egy buja mosoly jelent meg ajkaimon. Feszültséglevezetés? Már tudom is! Bár valószínűleg minden józan eszemet elvesztettem, hogy ennél a nőnél próbálok düllőre jutni, vagy valahoVÁ bejutni. - Sőt, ez a bátorság és szájalás.. már-már izgatóvá tesz egy magamfajta szemében. - hajoltam még közelebb hozzá. A dühöm nem illant el, még mindig ott tombolt bennem. És azt hiszem, hogy kitörésre készen áll, ha valami nem úgy történik, ahogy én akarom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 12, 2012 2:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
Oh, igen! Élvezem a látványt, ahogy összegörnyed az ütés-rugásaim alatt. Így okoskodjon csak, meg szorongassa a karomat! Nem vagyok egy védtelen kislány, jobb ha az eszébe vési egyszer és mindenkorra.
- Tudok ennél még kedvesebb is lenni - jelentem dacosan, már-már fenyegetően. Persze a kedvest most pont annyira gondolom komolyan, mint ő. - Legalább most már tudod, nem a legjobb személyt választottad arra, hogy levezesd a bajodat - teszem még húzzá egy kis gúnnyal, ami valahogy soha nem maradhat el, ha hozzá beszélek.
- Izgatóvá tesz...? Mit akarsz ezzel? - villannak figyelmeztetően a szemeim. Csak azt próbálja meg, tuti nem állok jót magamért. Lehet, hogy nem is olyan rossz pasi, van benne valami vonzó, de akkor is csak egy nagyképű vámpír.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 12, 2012 5:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
- Én mindig a legjobb embert, ez esetben vérfarkast választom. Ne aggódj, benned is látom, hogy hasznos leszel számomra. Vagy most, vagy később... de már segített, hogy némi indulatot kiordítottam magamból. - vontam egyet a vállamon, még mindig nem hátrálva tőle. Nem Erin volt, ez tény. Pedig én a feleségemre vágytam, már közel ezer évre. Viszont míg Őt megkapom, bármilyen áron, miután megkapja a magáét tőlem, hát kijár nekem a szórakozás.
- Nézzünk oda... egy erényeit óvó vérfarkas lány... talán mégsem leszünk jóban ? - húztam végig mutatóujjamat az oldalán, és elbűvölően mosolyogtam tovább. Most nem voltam arrogáns segg. Csak egy férfi. Aki nőre vágyott.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 12, 2012 5:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
Hasznos leszek a számára? Ezzel meg vajon mi a francot akar?! Utálom az ilyen ködös utalásokat. És csak álmodozhat arról, hogy bármit megteszek neki. Egyébként sem vagyok egy kezesbárány, fogadni mernék, hogy hibridnek sem lennék egy mintapéldány, ha egyszer netalán megtörténne a baj. A Christopherhez hasonló nagyképű vámpírok meg pláne ne reménykedjenek abban, hogy bármiben is a kedvükben járnék.
- Jóban lenni? - vonom fel a szemöldökömet. - Neked úgy tűnt, hogy abba az irányba haladunk? - vágok kétkedő képet, majd követem tekintetemmel az ujját, ami végigsimít az oldalamon. Komolyan? Értetlenül pillantok vissza az arcába. Tényleg bekattant volna? Az előbb még ki akarta tépni a szívem, meg őrült módjára ordibált velem, arról nem is beszélve, hogy megragadta a két csuklómat. Most meg bepróbálkozna? Ha a mosolya nem váltott volna kedvesebbre, már ellöktem volna magamtól. De most kíváncsivá tett.
- Milyen játékot űzöl te velem? - teszem fel a kérdést tekintetemben még mindig némi daccal, de már nem vagyok annyira harcias, mint korábban. Inkább kicsit zavarodott.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 13, 2012 7:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
Addig haladtam előre, míg az Ő háta neki nem ütközött a könyvespolcnak és egy halk sóhajjal túrtam a hajamba fél kezemmel, míg másikkal akadályt képeztem neki, ha úgy döntene, hogy elszalad. A karomtól nem fog tudni.
- Nem játszom. Vagy talán mégis? Jó kérdés, látod, erre én sem tudom a választ. Attól függ, honnan nézzük. - dörzsöltem meg ravasz tekintettel az államat, közelebb vonva őt magamhoz, vagy talán én mentem még közelebb hozzá? Ez se kizárt...
- Mindig megkapom, amit akarok. De ezúttal úgy döntöttem, rád bízom a választás lehetőségét, szép hölgy. - vigyorodtam el. Egy kis ész, és tudja, hogy mire gondolok. Miféle választásra. Egy magamfajta férfi mégis milyen fajta választást bízhat rá? Nem sakkozni akarok vele!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 13, 2012 8:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
Teljesen sarokba szorít, szó szerint. Mögöttem a fal, mellettem a polc, minden más irányban meg Ő van. Se jobra, se balra, semerre nincs menekvésem. Az indulataim helyét lassan átveszi a rémület. A szívem a torkomban dobog, és félek, hogy ez a riadalom kiül a szemeimbe is, ahogy felpillantok rá. Megtanultam, hogy a legnagyobb veszélyben sem adhatom a megadás jeleit, bátornak kell látszanom, és ha az ellenség elhiszi, végül talán én is, hogy nincs minden veszve a számomra. Most mégis nehéz visszalopni az előbbi tüzet a tekintetembe. Aztán valahogy mégis csak sikerül.
- És mi van, ha nemmel felelek? - kérdezem meg dacosan oldalra billentve, és felszegve a fejem. Aztán lopva végigmérem. Nagy őrültség lenne mégis belemenni? Oké, vámpír, de ennek ellenére - vagy talán éppen ezért - van valami őrülten vonzó benne. Bár az is lehet, hogy csak az összezavarodott fejem tréfál meg, és teszi ennyire kívánatossá azt a veszélyt, amit Christopher jelent. Amúgy meg kinek tartogatom magam? Tylernek? Annak a hazugnak, aki az első adandó alkalommal rohant Carolinet csókolgatni, miközben azt mondta nekem, hogy már vége köztük? Mit áltatom magam? Sosem volt szerencsém a férfiakkal.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 13, 2012 10:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
A szemei még mindig dacoltak velem, de felfoghatta, hogy velem szemben most kevés esélye van, ami az erőviszonyokat illeti. Nem képes legyőzni engem, ha nekem jönne, de kétlem, hogy ezt tervezné. Ha mégis, félre kell tennem a vonzalmamat, és eltörni mindkét kezét, és lábát. Nem áll távol tőlem az efféle morbidság.
- Mondhatsz nemet. - emeltem fel a kezemet, hogy egy centire hajolva arcától, végigcikázzak mutatóujjammal az alsó ajkán. Lassan és érzékien. - De nem ajánlom. Fogalmad sincs, mit vesztenél... - suttogtam halkan, csak az ajkát figyelve, már-már lázas extázisban, ahogyan elképzeltem, mire lenne képes a teste, ha nekem adná egyetlen éjszakára.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 13, 2012 10:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
Felnézek a szemeibe, kutatva benne bármi után, ami megmagyarázza a hirtelen hangulatváltozását. De tényleg nem látok benne mást, csak vágyat. Próbálok érzelemmentesnek, hidegnek maradni, és nem elcsábulni, nem sóhajtani, nem megremegni, amikor végigsimít az ajkaimon. Egyáltalán nem könnyű.
- Amiről nem tudok, az nem fáj, ugye? - erőltetek magamra egy gúnyos mosolyt. De még mindig nem mozdulok, szemem sem rebben, csak meredek rá, és várom, hogy mit akar tenni. Ajkaim végül mégis kicsit elnyílnak, látva hogy Chris rendületlenül figyeli őket. Szeretném ellökni, tovább dacolni, soha meg nem adni magam, de a mai este érzelmi viharai után nem vagyok teljesen ura magamnak, és bár máskor már régen felpofoztam volna ezt a szemtelen vámpírt, most egyszerűen képtelen vagyok igazi ellenállást tanusítani. Ez azonban nem jelenti azt, hogy fél perc múlva nem térhetnék észhez.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 15, 2012 2:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
Elvigyorodtam azon a pár szón, amelyek elhagyták a száját. De még mennyire, hogy így van... viszont ez fájna neki. Nem is engedem, hogy kihagyja. Nekem szükségem van most a feszültségem levezetésére. És úgy ítéltem, ő sincs ezzel másképpen. Főleg most. A hangszínén az imént érezhettem, hogy az ő háza táján sincs minden rendben. A legjobbkor futottam belé.
Nem késlekedtem már tovább: felemeltem a kezemet, egy másodperc töredéke alatt túrtam a hajába, hogy így rántsam ajkaimra, és nyelvem azonnal utat talált szájába, hogy szenvedélyes hévvel őrítsem meg saját magamat és őt is. Kívántam egy vérfarkast! Micsoda bolondozás!
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
Vissza az elejére Go down
 

Könyvtár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

 Similar topics

-
» Könyvtár
» Egy kisebb történelmi könyvtár
» Könyvtár
» Könyvtár
» Könyvtár

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •