Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 20, 2012 5:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Ez nem ér! - Biggyesztettem le ajkaimat, ahogy betakart, és kilépett a hálóból, miután felvett egy alsónadrágot. Kimásztam az ágyból, és a táskámhoz léptem. Kivettem belőle egy bugyit, és magamra húztam, majd egy melltartót is. Egy kicsit azért hallgatóztam, hogy ki is jött ilyenkor. Csak egy nevet hallottam. Angela! Egy újabb nő? - Kérdeztem magamtól, és halkan felsóhajtottam, de aztán vártam, nem mentem oda.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 20, 2012 3:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Mikor már végleg megszabadultunk mind a ketten a ruháktól az ajtóm felől kopogtatást hallottam. Nagyot sóhajtottam. - Azt hiszem most valaki megint félbe szakít minket, de ha ez Kendra lesz esküszöm, hogy kidobom az ablakon. - Felemeltem majd magam mellé helyeztem és betakartam. Én pedig felhúztam a boxeremet és az ajtó felé indultam.
Lassabban azt hiszem nem is érhettem ki. Mikor kinyitottam az ajtót elkerekedtek a szemeim. - Angela?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 18, 2012 6:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
/Hotel/
Mázli, hogy szereltek csengőket a hotelszobákra, így nem kellett pluszban megjárnom a recepciót, és nem is kellett azzal bajlódnom, hogy meghallja-e a kopogtatást. Egyedül az zavart, hogy a kocsim még mindig ismeretlen helyen van, és talán el is viszik, a cuccaimmal együtt. Még a bankkártyám sincs meg.
Csöngettem, aztán vártam. Reméltem nem veszi zokon, hogy időzítés nélkül jöttem, bár... már megszokhatta tőlem. Sosem szólok előre, mit tervezek, sőt, néha még én magam sem tudom. Csak sodródom az árral, és ha van egy tervem, azt megvalósítom, minimális beavatással. Úgy nagyobb a siker. Vagy esetünkben a meglepetés...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 17, 2012 10:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Az én hibám? Az én szememben nem volt semmilyen könyörgés! - Vigyorogtam, és gyorsan fordítva a helyzeten én kerültem felülre. - Habár mondjuk lehet vágytam erre a leszakításra. - Néztem szemeibe kihívóan. Egy lágy csókot nyomtam ajkaira, majd végigcsókoltam álla vonalát, majd áttértem nyakára, míg kezem végigsimított mellkasán, majd kezem lejjebb vándorolt alsónadrágjához. Végül azt is lehúztam róla, szinte már kínzó lassúsággal.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 17, 2012 8:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Én nem is szakítottam szinte a szemeidbe volt írva a könyörgés szóval... ez a te hibád. - Nevettem vele együtt és simítottam végig hibátlan testén, majd újból szenvedélyesen csókolgatni kezdtem. Miközben ő szorgosan elkezdett megszabadítani a felesleges ruhadaraboktól. Imádok vele lenni, ilyenkor megszűnik a világ csak ő és én létezünk.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 16, 2012 12:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Nem válaszolt, csak elvigyorodott, és az utolsó kis ruhadarabomhoz nyúlt. Ezzel már nem volt kíméletes, pillanatok múlva, már hallottam is az anyag szakadását, és a végén már a földön hevert két darabra szakítva. - Sean! - Nevettem fel halkan, és elkerekedtek szemeim. - És még te nem szakítod el a ruháimat. - Nevettem, és lágyan megcsókoltam, de aztán most én jöttem, és elkezdtem megszabadítani ruháitól.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 16, 2012 12:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Nem válaszoltam, csak elvigyorodtam te továbbra is csókoltam a nyakát viszont amikor kezem az utolsó ruhadarabjához ért egy egyszerű mozdulattal leszakítottam róla. - Miről beszélsz? - Néztem fel a szemeibe nevetve.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 16, 2012 12:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Ajkaink egy percre sem szakadtak el a másikétól, de közben azért elkezdett megszabadítani a ruháimtól. Észrevettem, hogy most kifejezetten óvatosan veszi le rólam ezeket a ruhákat. - Mi az nem szeretnéd, hogy igazam legyen? - Kérdeztem elvigyorodva, halkan felsóhajtva, ahogy aztán áttért nyakamra, és azt kezdte el csókokkal elhalmozni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 16, 2012 12:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Ezt egy férfi sem felejtené el. Gondoltam magamban, hiszen megszólalni nem tudtam mivel egyszer én tapadtam ajkaira majd ő. Elkezdtem megszabadítani a felesleges ruhadaraboktól ügyelve arra, hogy semmit ne tépjek el. Csak azért, hogy ne legyen igaza azzal kapcsolatban, hogy én elszakítom a ruháit. Ajkaitól elszakadva nyakát kezdtem behinteni csókokkal.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 16, 2012 11:42 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Vétek? - Vigyorodtam el, de ahogy visszabújtam hozzá, már fölém is mászott, és hosszan megcsókolt. - Már el is felejtettem... - Mondtam, de aztán nem tudtam befejezni a mondatot, mert újra ajkaimra tapadt, én pedig kérdés nélkül viszonoztam csókját. - Te aztán nem felejtesz könnyen, főleg ebben a témában. - Mosolyogtam, és magamhoz húztam még egy hosszú csókra, miközben kezem már tarkójára is csúszott, hogy közel tarthassam magamhoz.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 15, 2012 6:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Nagyon jól. Egy ilyen nő mellett, csak jól lehet. Habár ez egyben vétek is. - Kacsintottam rá. Miután visszabújt a karjaim közé szinte rögtön felpattantam, hogy felé kerekedhessek és hosszasan kezdtem el csókolgatni. - Azt hiszem tegnap valami elmaradt. - Tapadtam újból ajkaira és kezdtem el simogatni idomait.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 14, 2012 10:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Halványan elmosolyodtam ahogy szorosabban magához húzott. - Jól aludtál? - Kérdeztem. Én személy szerint remekül aludtam, habár még tudtam volna aludni még egy pár órát. De nem baj, mert így most legalább nem vagyok már nem vagyok fáradt. Közelebb hajoltam hozzá, és egy puszit nyomtam ajkaira, majd visszabújtam karjai közé.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 14, 2012 6:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Pislogtam párat, majd a mellettem fekvő Aurora-ra mosolyogtam. - Szép jó reggelt, szerelmem. - Húztam szorosabban magamhoz és a homlokára nyomtam egy csókot.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 14, 2012 4:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Mikor újra kinyitottam szemeimet láttam, hogy Sean szemei kipattantak. - Szia. - Mondtam halkan felnézve rá, álmos szemekkel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 14, 2012 4:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Már jó pár óra is eltelt talán, de számomra túl csábító volt még az álom világa. Élvezni akartam ameddig csak tehetem.
Nem sokkal később, már kipattantak a szemeim, mintha egy robot lennék ami feltöltődött, habár én egy cseppet sem éreztem így.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 13, 2012 10:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Csak jó pár óra múlva ébredtem fel, mikor kinyitottam szemeimet, láttam, hogy Sean még alszik. Nem akartam zavarni, ezért inkább meg se mozdultam és egy kicsit ismét lehunytam szemeimet, de nem aludtam vissza, vártam Sean mikor ébred fel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 13, 2012 5:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Szinte abban a pillanatban, hogy lehunytam a szemem el is aludtam. Fáradt voltam szóval ez várható volt. Nem kellett sokáig arra várnom, hogy elraboljon az álom világa főleg, hogy tudtam Aurora is biztonságban van. Itt a karjaim között és remélhetőleg ez már így is marad.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 13, 2012 3:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Bebújtunk a takaró alá, és odabújtam hozzá. - Aludj csak. - Mondtam egészen halkan a csók után. Én is fáradt voltam, szóval nekem is jól esett volna egy kis alvás. Lehunytam a szemeimet, és Sean után nem sokkal később én is elaludtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 13, 2012 3:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Csak szótlanul dőltem el vele az ágyba már a fáradságtól megszólalni sem tudtam. Leállt már az agyműködésem is. Csoda, hogy épségben ideértünk. - Akkor pihenjünk. - Szedtem össze magamat nagy nehezen és bebújva vele a takaró alá magamhoz húztam és gyengéden megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 13, 2012 3:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Erre igazán nincs szükség. - Sóhajtottam fel halkan, ahogy karjaiba kapott mikor felértünk lakásába értünk. Átsétált a hálóba, és letett. - Na gyere, ahogy látom már rád fér egy nagy alvás. - Mondtam halkan, és levéve kardigánomat, bemászva az ágyba, magammal húztam Seant is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 13, 2012 2:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
(Aurora lakása)

Most nem siettem annyira, mint odafele menet viszont már nagyon nehezemre esett nyitva tartani a szememet. Leparkoltam nem messze a hoteltől, majd felsétálva a lakásomra ledobtam a táskáját a kanapéra majd Aurorat a karjaimba kaptam és elindultam vele a hálószobába ahol lepihenhetünk.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 08, 2012 10:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Hosszab ideig voltam a zuhany alatt, mint gondoltam. Törölközőt csavartam a derekam köré majd a telefonomhoz vándoroltam. Elolvastam Aurora smsét. Ami nem igazán volt valami nyugtató.. 'Már ha túl élem a mai éjszakát'.. Mi a fenéről maradtam le?! Nem is tétováztam tovább felöltöztem és újból a kocsimba ülve olyan gyorsan hajtottam hozzá amennyi csak kitelett a járgányomból.

(Aurora lakása)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 08, 2012 9:52 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
(Vízesés)

Miután hazaértem rögtön ledobtam az asztalra a táskámat és a zuhany felé vettem az irányt, mert hát ez az esti esemény után jól esett a zuhany. Majd ezután esetleg írok Auroranak, hogy most alkalmas-e.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 01, 2012 7:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Amint megkaptam az sms-t a hátamra kaptam a táskát amibe mindent összekészítettem már és elindultam a vízeséshez.

[Folyt ott. ]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 01, 2012 7:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Sean telefonja:

Gyere a vízeséshez én ott leszek.

Nathalie
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Vissza az elejére Go down
 

Sean lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» Leo lakása
» SEAN WILLINGHAM ◯
» Sean Kyle Claflin
» Olivia lakása
» Eva lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Hotel-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •