Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 01, 2012 7:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
[Kórház - Kórterem. ]

Hazaérve az első dolgom a telefonom volt. Meg is láttam egy sms-t Auroratól. Hmm, legalább ezek szerint minden rendben. Akkor felesleges volt ez a nagy aggodalom. Gyorsan válaszoltam neki, bár próbáltam tömör maradni.

Ma telihold. Szóval holnap látjuk egymást. Szeretlek.

Majd gyorsan nekiálltam összekészülni a nagy eseményre közben ettől a kedves új ismertségtől vártam egy hívást vagy egy üzenetet afelől, hogy hol tervezi az átalakulást.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 30, 2012 1:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Az ablakon beszűrődő fénysugarak bántani kezdték a szememet.. Igazán behúzhattam volna a függönyt, de mindegy legalább nem alszom olyan sokáig. Előkotortam a telefonomat a párnám alól. Semmi. Visszaraktam majd elmentem lezuhanyozni. Felöltöztem és úgy döntöttem lemegyek egyet sétálni. Addig se járatom annyira az agyam Auroran.

(Utcák)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 29, 2012 8:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Esélyem sem volt a tiltakozásra mert mire észbe kaptam volna el is tűnt. Akkor hát azt hiszem ennyit a mai estéről. Valami nagyon fontos jöhetett közbe ha csak így lelécelt. Bár nem akartam követni, mert megbízom benne. Teljes mértékben. Az viszont szerintem természetes, hogy féltem de biztos minden rendben lesz. Bár majd holnap remélem beszámol erről a kis incidensről. Elvégeztem az esti rutint, majd nem bírtam magammal és írtam Auroranak egy egyetlen szócskából álló üzenetet.

Szeretlek.

Ezután a párnám alá gyömöszöltem a telefont és elaludtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 29, 2012 4:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Meghallottam, hogy jött egy üzenetem. - Várj a telefonom! - Sóhajtottam fel halkan, de nem nagyon volt kedvem felkelni innen. Lágy csókot nyomtam ajkaira, és már ki is keltem az ágyból. A telefonomért nyúltam, és elolvastam az üzenetet. Egy ismeretlentől jött, így kissé furcsa volt a segélykérése. Nagyon is furcsa. - Azt hiszem mennem kell. - Nyeltem egy nagyot Sean-re nézve, és elkezdtem felkapkodni a ruháimat. - Majd holnap találkozunk.- Akkor a mai este félbevágva. Amint végeztem a ruhákkal beletúrtam a hajamba. Nem vártam meg Sean válaszát, hanem rögtön kirohantam a lakásból, és becsuktam magam után az ajtót, majd elindultam a park felé.

Folyt. Park
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 29, 2012 3:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Aurora telfonja:

(Névtelen üzenet)

Aurora segíts! Nagyon nagy bajban vagyok. Itt vagyok a parkban és nem tudtam, volna mástól segítséget kérni. Kérlek siess!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 29, 2012 3:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Ahogy visszadőlt rám simogatni kezdtem a hátát és próbáltam rendszerezni a légzésemet ami szépen lassan sikerült is. Ahogy rám nézett szemébe mélyedve én is elmosolyodtam, majd viszonoztam rövidke kis csókját. - Én is szeretlek, téged. - Simítottam el a rakoncátlan tincseket arcából.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 29, 2012 2:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
A végén hangosan felnyögtem, és visszadőltem Sean mellkasára. Ott kifújtam magam, és lehunytam szemeimet. Percek múlva, mire sikerült teljesen helyrehoznom légzésemet, Sean-re néztem és halványan elmosolyodtam. - Szeretlek. - Mondtam őszintén, és egy rövid csókot nyomtam ajkaira.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 28, 2012 10:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Nem sokáig bírtam türtőztetni magam, de minden tőlem telhetőt megtettem azért, hogy egyszerre érjük el a csúcsot ami szinte rögtön be is következett. Ezt egy hangosabb nyögéssel jeleztük mindketten. Már nem tudom mikor esett ilyen jól a szex utoljára.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 28, 2012 7:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Ahogy mozogtam éreztem, hogy kezei a fenekemre csúsznak, és úgy kezdett segíteni a mozgásban. Kezeimet a mellkasára tettem, és egy hangosabb sóhaj szakadt ki belőlem. Nem sokáig lehettem így, mert visszahajoltam hozzá, és hosszan megcsókoltam, és a végén óvatosan ajkába haraptam, de közben persze a mozgást sem hagytam abba.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 28, 2012 6:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Ahogy meghallottam nyögését önelégült mosoly ült ki az arcomra. Majd reménykedtem benne, hogy a helyzetcsere nem lesz ellenére, ami úgy tűnt, hogy nem is lett. Hosszú csók után elváltak ajkaink, majd kezeimet a fenekére csúsztattam és segítettem neki a mozgásban.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 28, 2012 3:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Halk nyögése hallatán, halványan elmosolyodtam, és lehunytam szemeimet, és belőlem is előtört egy nyögés féleség, ahogy próbált mélyebbre hatolni bennem.
Fordított a helyzetünkön, így én kerültem felülre. Mielőtt felegyenesedtem volna egy hosszú csókot váltottam vele, majd felegyenesedtem, és hátrahúztam pár tincset a hajamból ami az arcomba lógott. Elkezdtem mozogni rajta, eleinte lassan, de aztán egy kicsit gyorsítottam a tempómon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 28, 2012 10:24 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Ahogy körmeivel végigszántott a hátamon előtört belőlem egy halk nyögés. és közben próbáltam egyre mélyebbre hatolni, mert éreztem már hogy nincs olyan messze a csúcs, de még egy darabig ki akartam húzni. Ezért fordítottam a helyzetünkön, hogy a kezébe adjam az irányítást.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 27, 2012 8:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Kezei a melleimre vándorolt, és markolászni kezdte őket. A csókot elmélyítve, cirógatták egymást nyelveink. Percek múlva már kezdtem is érezni, hogy lassan itt a vég, de egyenlőre még tartottam magamat, és körmeimet végigszántottam a hátán, habár véletlenül sem direkt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 27, 2012 12:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Egyre vadabb és vadabb tempóra váltottam miközben kezeim a melleire tévedtek amiket finoman markolászni kezdtem és az ajkait továbbra sem eresztetve cirógatni kezdtem nyelvemmel a sajátját.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 27, 2012 10:50 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Végigcsókolgatta testemet aminek következtében csak még jobban vágytam rá. A nyakamat kezdte picit harapdálni, ami végül kicsalt belőlem egy halkabb sóhajt, de már a következő pillanatban vadul kezdte csókolgatni ajkaimat, és belémhatolt. Erre reagálva halkan belenyögtem a csókba, de aztán tovább csókoltam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 26, 2012 11:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Magamon se sokáig hagytam a ruhadarabokat egy szempillantás alatt megszabadultam tőlük. Majd végig csókoltam az egész testén először szépen végighaladtam lefelé, majd megindultam felfelé és a megálltam a nyakánál amit picit harapdálni kezdtem. Ezután vadul ajkaira tapadtam és egy határozott mozdulattal belehatoltam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 26, 2012 11:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Ledöntött az ágyra amint a hálóba értünk, de Ő is dőlt velem, így el se engedve ajkaimat. Nem volt, ellenemre, sőt.. Továbbra is vadul csókoltam ajkait, kicsit sem ellágyulva, míg rólam igen csak hamar kerültek le a ruhadarabok. Kicsit durván beletúrtam hajába. Most nem volt nagyon kedvem a gyengéd szexhez...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 26, 2012 11:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Mikor beértünk a szobába óvatosan az ágyra döntöttem, de vele együtt dőltem én is mert egy pillanatra sem akartam elengedni ajkait, majd valahogy most nem voltam finomkodós hangulatomban elkezdtem leszaggatni róla a felesleges ruhadarabokat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 26, 2012 11:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Szemeiben láttam, hogy hamar rájött mit is szeretnék, és nem is kellett sok hogy meginduljon felém. Minden egyes lépésemet figyelte, és ahogy eltoltam cipőmet, és hátráltam, már közelebb is lépett hozzám, és karjai közé kapott. Karjaimat nyaka köré fontam, és én is ugyanolyan vadsággal tapadtam ajkaira, ahogy Ő is tette azt. A hálószobába vitt így, de továbbra se engedtem el ajkait.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 26, 2012 11:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Figyeltem ahogy megjelenik az arcán egy huncut mosoly és az a bizonyos szikra is megcsillan a szemében. Innentől már sejtettem mi a dolgom. Legalábbis remélem, hogy nem értettem félre a jeleket. Végig követtem a tekintetemmel ahogy leveszi a magassarkúját, majd miután egy lépést hátrált én ezt a távolságot rögtön áthidaltam, majd a karjaim közé kaptam és vadul kezdtem csókolni, így vittem el az ágyamig.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 26, 2012 10:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Attól függ... én sok mindent szeretnék csinálni. - Húzódott ajkam egy huncut mosolyra, és odahúzva magamhoz lágyan megcsókoltam. - De attól is függ hogy te mit szeretnél csinálni. - Mondtam még közel ajkaihoz, majd halványan mosolyogva elhúzódtam tőle. Levettem lábaimról a magassarkúimat, és arrébb toltam, lábammal, hogy ne legyen útba, miközben hátráltam egy lépést Sean-tól.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 26, 2012 10:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
(Étterem)

Amint hazaértünk kikotortam hátsó zsebemből a kulcsokat és kinyitottam az ajtót. - Ezt elveszem. - Kivettem a kezéből a sütit amit be is raktam a hűtőbe, majd visszamentem hozzá. - Nos akkor mit szeretnél csinálni?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 24, 2012 10:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Nyugodtan hagyd itt. Mert a vacsora után úgy is megkértelek volna arra, hogy aludj ma itt. - Átkaroltam a derekát és egy gyengéd puszit nyomtam az ajkaira. - Hát akkor induljunk.- Összekulcsoltam kezeinket majd udvariasan előre engedtem az ajtónál amit alaposan be is zártam. Majd elindultunk az étterem felé.

(Étterem)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 24, 2012 10:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Meglepődtem ahogy felállt karjaiba tartva engem, én erre pedig gyorsan belé is kapaszkodtam, habár tudtam, hogy úgysem ejtene le. Lerakott, és egy csókot nyomott homlokomra. A kanapéra pillantottam ahol a táskám, volt, de végül úgy döntöttem, hogy itt hagyom, úgysem fog kelleni, a telefonom a zsebembe a többi meg nem fontos. -A táskámat itt hagyom!- Jelentettem azért be Sean arcára nézve. - Persze mehetünk! - Álltam mellé, és fogtam meg kezét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 24, 2012 10:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Akkor .. - álltam fel a karjaimban tartva Aurorat. - Felőlem mehetünk is. - Leraktam, majd egy csókot nyomtam a homlokára és összeszedtem a földről a kulcsomat plusz még a telefonomat is zsebre vágtam hátha keresne valaki amit persze kétlek. - Mehetünk hölgyem? - Nyújtottam felé a kezemet.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Vissza az elejére Go down
 

Sean lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» Leo lakása
» SEAN WILLINGHAM ◯
» Sean Kyle Claflin
» Olivia lakása
» Eva lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Hotel-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •