Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 9:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Csak húzz el innen Kendra... - Szólaltam meg mikor végül befejezte mondani valóját Sean felé. Sean odahúzott magához, és a karomat kezdte simogatni. -Úgyse úgyse tört volna össze a lelkem, tudom, hogy egyszer úgyis megfogok ölni valakit.- Vontam meg vállamat mintha nem is törődnék a dologgal, és érzelemmentes arccal néztem Kendra-ra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 9:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
-Jézusom Sean... Rosszabb vagy mint gondoltam..-ráztam meg a fejemet fintorogva-Hová tűnt a régi éned akivel minden teliholdkor együtt jártuk az erdőket? ...-kérdeztem felvont szemöldökkel-Ugyan Sean....tudom, hogy még szeretsz..Ott legbelül..-húztam végig az ujjamat a mellkasán miközben egy gúnyos mosolyt vetettem a barátnőjére..-Ha rajtad is van átok akkor a sorsod előre meg van írva..Ezt te is tudod, és szerintem Sean is, csak nem akarta összetörni a picike kis lelkecskédet.-gúnyolódtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 9:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Nem akartam, hogy itt még kisebb női hajtépős háború alakuljon ki ezért magamhoz szorítottam Aurorat és finoman simogattam a karját. - A legjobb lesz Kendra ha most elmész. Szerintem egyet érthetünk abban, hogy nem szívesen látott személy vagy. - Néztem le szerelmemre bátorítást gyanánt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 7:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Ahogy megjelentem Sean mellett, az ajtóban álló csaj arcáról rögtön le is fagyott a mosoly. Sean magához ölelt, és egy lágy csókot nyomott ajkaimra, amit viszonoztam neki. - Kendra... - Bólintottam egyet enyhén, és egy halkabb sóhajjal Sean-re néztem, de aztán hamar újra Kendra szemeibe néztem. - Még nem váltottam ki az átkomat,de nem mintha rád tartozna.. - Billentettem egy kicsit oldalra fejemet, és egy lépéssel közelebb húzódtam Sean-hez.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 7:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
-Nevetséges lennék?-biggyesztettem le ismét az ajkaimat- Régen nem ezt mondtad..sőőt...-vigyorodtam el de hamar lefagyott az arcomról a vigyor amikor megjelent a barátnője. -Kendra vagyok..Sean ex barátnője.-közöltem fennhangon .-Miért ha nem ember vagy akkor mi? -vontam fel a szemöldökömet..Nem éreztem rajta, hogy több lenne mint egy gyenge kis ember.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 4:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Te meg egyszerűen nevetséges vagy. Mikor unod már meg, hogy mindenkinek felkínálod magad? Hmm? - Éreztem, hogy már a feszültség kiül az arcomra. Mély levegőt véve próbáltam lemosni magamról nem sok sikerrel. Csak ember? Még ha az lenne. Nem szeretném, hogy azzá váljon ami én vagyok. Nem kívánnék neki akkora fájdalmat minden hónapban. Bár ez teljesen máshogy van Kendraval. Ő például, mint én élvezi. Talán ez az egyike a kevés közös dolognak bennünk. Végül megjelent Aurora akit finoman magamhoz öleltem és lágy csókot nyomtam az ajkaira.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 3:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Sean hamar elhagyta a fürdőszobát miután felém nyújtott egy törölközőt. Halkan felsóhajtottam, és magam köré tekertem a törölközőt. Nem mentem oda, és talán nem is fogok. Már csak hallgatózás céljából se. Átmentem a hálóba, hogy összeszedjem ruháimat, amit egy kis törölközés után fel is vettem. Akkor viszont a fülemet megütötte pár mondat. Egy nővel beszélgetett. Kiléptem a szobából, és a bejárati ajtó felé vettem az irányt. "Nincs nála jobb? Mit eszel benne? Csak egy ember..." Ezeket a mondatokat pont meghallottam mikor odaértem. -Rosszul vagy informálva, bárki is vagy.- Léptem oda egyenlőre még teljes nyugodtsággal a hangomban. Csak egy ember.. Bárcsak igaza lenne. Sean arcára néztem egy pillanatra, és csak a feszültséget láttam rajta.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 3:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
-Téged.-válaszoltam halkan és érzékien. Igazából pont erre számítottam...teljesen megváltozott..-Teljesen megváltoztál.... Elpuhultál.-mondtam megvetéssel a hangomban. Mielőtt rám csaphatta volna az ajtót az elővigyázatosság kedvéért megfogtam.-Nincs nála jobb? Mit eszel benne? Csak egy ember....-vontam fel a szemöldökömet karba-tett kézzel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 2:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Bökd ki, hogy mit akarsz. - Forgattam meg a szemeimet. Régebben csak kopogtatnia kellett. Komolyabb elkötelezettségek nélkül ment minden. De azóta én megváltoztam. Lehet, hogy ő nem, de én igen.
Kezét lefogtam majd így toltam kicsit hátrébb. - A neve Aurora és képzeld nincs nála jobb. - Tipikus. Azt gondolta, hogy bekopogtat és minden úgy lesz ahogy régen volt. Talán a legjobb lenne ha most azonnal rávágnám az ajtót.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 2:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Még egy ideig ácsorogtam az ajtóban amikor végre kijött Sean. Egy széles vigyor ült ki az arcomra amint megláttam.-Na végre! Mi tartott ennyi ideig?-kérdeztem gúnyosan-Csak nem megzavartam valamit?-biggyesztettem le az ajkaimat, de nem bírtam sokáig, hogy ne nevessem el magamat. -Nem gondolod, hogy jobbat érdemelsz annál?-böktem fejemmel a lakás belseje felé, majd végig simítottam álla vonalát s közben az ajkaimba haraptam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 2:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Nagyot sóhajtottam amikor észrevettem, hogy a kopogás dörömböléssé fajul. - Azt hiszem eléggé türelmetlen. Jobb lesz ha kinyitom. - Elhúztam a számat, majd elzárva a csapot magam köré csavartam egy törölközőt egy másikat pedig Auroranak nyújtottam. - Tessék. - Még egy utolsó csókot loptam tőle mielőtt elindultam volna a bejárati ajtó felé.
Mikor megláttam ki is volt ennyire türelmetlen már egyáltalán nem is csodálkoztam. - Kendra. - Mondtam ki érzéketlenül a nevét. Biztos minden napra jutott neki egy pasi az ágyába. A hírnevéhez legalábbis ez illik.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 12:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Nem nyitott ajtót senki..De még mindig tisztán hallottam ahogy egymást falják.. Undorító volt ez számomra.... Egyre türelmetlenebbül kezdtem el dörömbölni rajta, de persze, hogy nem nyitottak ajtót. Időm mint a tenger... kivárom..Már egy ideje tervezgetem magamban a bosszút és itt az idő, hogy véghez is vigyem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 9:44 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Ahogy felkapta a fejét kinyitottam szemeimet, és talán elsőre értetlenül néztem szemeibe. Elmondta, hogy vendégünk akadt, amire csak halkan felsóhajtottam. -Pont most?- Mondtam egy kis szomorúsággal hangomban, de aztán megpróbáltam halványan elmosolyodni, csókját pedig kérdés nélkül viszonoztam. -De akkor viszont igazán letehetnél! Már ha beakarod engedni azt a vendéget.- Szakadtam el ajkaitól, enyhén felvonva szemöldökömet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 18, 2012 11:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Mikor meghallottam, hogy valaki kopogtatott rögtön felkaptam a fejem bár annyira nem törődtem vele, mert az egyetlen fontos dolog pont itt van a karjaim között. - Azt hiszem társaságunk akadt. - Mivel ő még nem hallhatta megosztottam vele is majd egy hosszabb csókba invitáltam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 18, 2012 11:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
(Sikátorok)

Egy kis szórakozásra vágytam mielőtt hazamegyek....Ezért is jöttem Sean-hez. Ki tudja, lehet, hogy megzavarok valamit? Már a gondolat is csábító. Megálltam az ajtaja előtt és mielőtt bekopogtam volna hallgatóztam egy kicsit. És mit hallottam? Hát persze, hogy barátnője elégedett sóhajait. Nem akartam berontani. Plusz az ajtó sem volt nyitva. Így hát maradtam a szokásos módszernél és bekopogtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 18, 2012 9:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- De még nem mondtam semmi konkrétat. Addig maradok ameddig szeretnéd!- Mondtam amint hallottam hangjában azt a kis szomorúságot. A csókunk közben karjaiba kapott, és hátamat a csempének támasztotta, míg én megkapaszkodtam vállaiban, és úgy viszonoztam a csókot. Elvált ajkaimtól, és a nyakamat kezdte el csókolgatni. Lehunytam szemeimet, és egy pillanatra ajkaimba haraptam, és végül letért melleimre is ami kicsalt belőlem egy apróbb sóhajt, és kezem a tarkóján kötött ki, és azt kezdtem simogatni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 18, 2012 9:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Csak egy ideig? - Kérdeztem vissza egy kis szomorúsággal a hangomban. Mikor elmélyítette a csókunkat én karjaim közé kaptam hátát óvatosan a csempének támasztottam majd ajkától elválva a nyakára kezdtem csókokat hinteni és a melleire. Olyan számomra, mint a drog. Azt hiszem már függő vagyok, de soha nem akarok leszokni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 15, 2012 10:56 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
-Időnk mint a tenger! Vagyis én még ráérek egy ideig.. - Jelent meg arcomon a mosoly egyik halványabb verziója, és viszonoztam gyengéd csókját.
-Ezerszer jobb.- Suttogtam hirtelen még mielőtt újra megcsókolt volna, és elmélyítettem csókunkat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 15, 2012 8:54 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Van időnk nemde? - Mosollyal az arcomon végig simítottam állának vonalán, majd gyengéden megcsókoltam. - Na meg persze szerintem egyetérthetünk abban, hogy ez jobb. - A mondatom erejéig nagy nehezen elváltam ajkaitól, de újból birtokba vettem őket.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 07, 2012 6:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Nem voltam sokáig távol ajkaitól, derekamnál fogva, újra magához húzott, és ismét ajkaimra tapadt. Nem ellenkeztem, sőt viszonoztam azt. -Sean.- Suttogtam nevét két csók között. -Nem arról volt szó, hogy zuhanyzunk?- Kérdeztem elhúzva pár vizes tincset hajamból. -Mondjuk nem is baj..- Vontan vállat halkan felnevetve, és újra megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 07, 2012 6:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Egy pillanatra sem engedett el aminek én csak örülni tudtam. Viszont mikor elvált ajkaimtól derekánál fogva magamhoz húztam és újból falni kezdtem édes ajkait. Jó érzéssel töltött el, hogy a karjaimban tarthatom. Mindenáron azon leszek, hogy boldoggá tegyem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 06, 2012 6:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
-Miért ha nem akarnám akkor becipelnél magaddal a zuhany alá?- Kérdeztem összeszűkült szemekkel, de aztán felnevettem. Karjaiba kapott, és egy pillanatra se engedve ajkaimat, vitt át a fürdőbe a zuhanyhoz. Megnyitotta a langyos vizet, de így sem hagytam neki, hogy vége legyen a csókban. Karjaimat a nyaka köré fontam, és közelebb húzódtam hozzá. A csók végén, óvatosan az ajkába haraptam, majd elmosolyodtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 06, 2012 6:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Ajánlom is, hogy benne legyél. - Felnevettem, majd finoman fenekére csaptam és viszonoztam csókját. Eközben karjaimba kaptam, majd elindultam vele a fürdő irányába, de nem váltam el ajkaitól. A zuhany alá érve langyos vizet nyitottam magunkra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 06, 2012 6:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
-Közös zuhany?- Kérdeztem egy huncut mosollyal az arcomon. -Még jó hogy benne vagyok!- Bólintottam rá, és közelebb hajolva ajkaihoz, röviden, de annál szerelmesebben csókoltam meg. Egyetlen vágyam az volt, hogy ne legyen vége ennek a napnak. Túlságosan is szeretek a közelében lenni!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 06, 2012 6:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eltűrtem arcából pár kósza tincset, majd füléhez hajolva belesúgtam. - Lenne kedved egy közös zuhanyhoz? - Lekophatatlan mosoly továbbra is ott volt az arcomon, miközben tökéletesen sima testét simogattam. Nem ismerjük egymást hosszú ideje, de mégis úgy szeretem, mint még soha senkit.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Vissza az elejére Go down
 

Sean lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» Leo lakása
» SEAN WILLINGHAM ◯
» Sean Kyle Claflin
» Olivia lakása
» Eva lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Hotel-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •