Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 02, 2012 6:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Ahogy elmondta ugyanezt, vettem egy mély levegőt, de arcomon még mindig ott volt a mosoly. Magára húzott, és ajkaimat kezdte csókolni. Viszonoztam neki, és közben éreztem hogy majd kiugrik szívem a helyéről. Hogy a karjaiban lehetek, és szeret. Lehet már ennél is jobb?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 02, 2012 6:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Mosolyogva néztem csak rá, rendszerezve légzésemet. - Én is szeretlek téged. - Magamra húztam és gyengéden csókolni kezdtem. A szívem össze-vissza kalimpált ezt leginkább az ő közelsége okozta, de ami megnyugtatott, hogy az övé is zakatol.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 02, 2012 6:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
A végén mellém dőlt, és magához húzott. Lágy puszikat adott ajkaimra, amit viszonoztam neki. Halvány elmosolyodtam, míg szemeibe néztem, de nem szólaltam meg még egy kis ideig. -Szeretlek..- Mondtam végül igen csak halkan, elmosolyodva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 02, 2012 5:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Egy nagy sóhajjal ő pedig egy nyögéssel léptük át a gyönyört. Végigsimítottam a combján majd mellé dőlve magamhoz húztam és puszilgatni kezdtem a puha ajkait és haját cirógattam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 01, 2012 9:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Lábaimat csípője köré helyeztem, így segítve, hogy még mélyebben érezhessem magamban. Már nem sok kellett, hogy mind a ketten elérjük a gyönyört. Ajkaimat elhagyta pár apróbb nyögés, és másik kezem a vállára helyeztem és egy kicsit megszorítottam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 01, 2012 9:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Szenvedéllyel faltam az ajkait, de továbbra sem hagytam abba melleinek markolászását. A lehető legközelebb akartam tudni magamhoz és ezzel ő is így volt. Próbáltam jó mélyre hatolni így közelítve kettőnket a gyönyör kapujához.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 29, 2012 8:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Ahogy telt az idő, úgy gyorsított a tempón. Melleimet kezdte markolgatni ami még csak jobban fokozta az élvezeteket. Szüntelenül csókoltam ajkait, egy percre se akartam elválni tőle. Kezem tarkójára csúszott, így igyekezve még közelebb húzni magamhoz.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 29, 2012 8:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Éreztem hátamon gyengéd kezét. Finoman, egyenletes tempóban kezdtem rajta mozogni miközben továbbra is faltam az ajkait és testét simogattam. Fokozatosan gyorsítani kezdtem a tempón és melleit kezdtem markolgatni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 28, 2012 6:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Egy idő után elkezdett visszafelé indulni a csókokkal míg el nem érte ajkaimat. Csókolta harapta őket, miközben belémhatolt. Halkan felnyögtem, de aztán újra ajkaira tapadtam, míg kezem a hátán simított végig.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 28, 2012 6:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Egy jó darabig elidőztem odalent, majd csókokkal kezdtem felfelé haladni a testén. Amint elértem ajkait csókolni és harapdálni kezdtem őket. Eközben pedig egy egyszerűbb de mégis finom mozdulattal belehatoltam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 26, 2012 8:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Lehunytam szemeimet ahogy szépen lassan elindult ajkaival egyre lejjebb, és ajkamba haraptam. Kényeztetni kezdte nyelvével, és ujjaival érzékeny pontomat. Erre a tevékenysége hatására kiszaladt belőlem egy nyögés, és kezem belemarkolt a lepedőbe. A vér csak úgy lüktetett az ereimben, és most már mindennél jobban vágytam Sean-re, habár a mostani helyzet sem volt ellenemre.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 26, 2012 8:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Szerintem egyikőnk sem gondolta volna, hogy ebből a látogatásból ez lesz. Csókolgattam, markolgattam melleit, majd a csókokkal elkezdtem lefelé haladni mad a nőiességét kezdtem kényeztetni. Finoman a nyelvemmel és az ujjaimmal miközben a szabad kezemmel simogattam a testét, combját mindenét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 26, 2012 7:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Ő sem volt rest, hamar lekerült rólam a nadrágom, és hallottam ahogy az anyag egy kisebb reccsenéssel szakad, és már nincs is rajtam az utolsó ruhadarabom. Nem sok kellett, hogy belesóhajtsak a csókba, ahogy most már ruhátlan testemen végigsimít. Bár nem szívesen hagytam volna, de véget vetett csókunknak, és ajkai a melleimet kezdte kényeztetni kicsalva belőlem egy kisebb sóhajt, és kezem beletúrt hajába egy kicsit.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 26, 2012 7:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Ez az egy szó és maga a jelentése több boldogsághormont tartalmazott, mint egy csokigyár. Az ingem hamar eltűnt rólam, majd végül én a nadrágjától fosztottam meg gyorsan és fehérneműjét egyszerű mozdulattal letéptem róla. Egy pillanatra se váltam volna el ajkaitól. Majd finoman végigsimítottam immár meztelen testén. Nagy nehezen elváltam ajkaitól és melleit kezdtem kényeztetni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 26, 2012 7:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Amint kimondta ezt az egy szót, rögtön boldoggá tett. Én is kimondtam, mert én is így éreztem, habár nem szoktam minden férfinak ezt mondani. Nem leszek én olyan egyszerűen szerelmes! Szenvedélyesen viszonozta a csókot amit én kezdeményeztem. Nem is lehetek már ennél boldogabb. A csók közben elkezdtem kigombolni ingét, és amint sikerült, levettem róla.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 26, 2012 7:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Felfigyeltem arra, ahogyan felgyorsul a szívverése egyetlen szótól. Ha én ezt kimondom az tényleg úgy van. Nem gyakran mondom senkinek. Aurora a második akinek sikerült kimondanom. Amikor kimondta, hogy ő is. Az én szívverésem is felgyorsult és teljesen boldog lettem. Szeretem és ő is szeret. Lehetne ennél jobb? Ha igen már alig várom. Közel húzott magához és megcsókolt amit szenvedéllyel viszonoztam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 26, 2012 6:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Ahogy a hálószobába értünk, eldöntött az ágyon, és fölém kerülve elváltak ajkaink. Csókjai bejárták testemet, ami kicsalt belőlem egy halkabb sóhajt. A köldökömnél megállt, és ajkai elkezdtek visszavándorolni, majd a végén a szemeimbe nézett. és kimondott egy bizonyos szót. Szeret! A szívem is hevesebben kezdett verni, és halványan elmosolyodtam. -Én is szeretlek!- Mondtam őszintén, és vettem egy mély levegőt. Elmosolyodva közelebb húztam magamhoz, és megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 26, 2012 6:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
A hálószobába érve eldöntöttem az ágyon, majd óvatosan felé kerülve nehezen elszakadva ajkaitól jártam be csókokkal a gyönyörű testét. Egészen a köldökéig lementem majd elkezdtem újból felfelé haladni és mélyen a szemébe néztem. - Szeretlek. - Ezt muszáj volt a szemébe mondanom. Válaszára várva megtámaszkodtam mind két kezemmel a feje mellett.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 26, 2012 5:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Amint megadtam a választ, nem is telt el sok idő, már le is került rólam a melltartóm, és a szoba egyik sarkában végezte. Újra egy csókban forrtunk össze, míg keze újra bejárta testem minden egyes apró részét. Hirtelen felkapott mire egy kicsit meglepődtem, de aztán karjaimat összefontam nyaka körül, és úgy indult meg a hálószoba felé. Ajkaink még erre az időre sem váltak el egymástól, míg nem a hálóba nem értünk.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 26, 2012 5:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Hamar lekerült róla a felső majd miután megkaptam azt a bizonyos beleegyező választ melltartójával sem sokáig vacakoltam lekaptam róla majd elhajítottam jó messzire közben már újból az ajkait kezdtem falni. Kezemmel finoman végigsimítottam, minden egyes porcikáján. Majd gyorsan felkaptam és elkezdtem a hálószoba felé haladni vele.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 25, 2012 9:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Nem ellenkeztem ahogy kezeivel feljebb tolta a felsőmet. Eszemben sem volt megállítani Őt, főleg, hogy nem is volt ellenemre. Mindössze csak egy pillanatra váltak szét ajkaink, de azt is csak azért, mert lekerült rólam a felső. Újra megcsókoltam, majd ahogy végigsimított hátamon a keze megállt a melltartómnál. Kicsit eltávolodtam tőle, de csak annyira, hogy szemeibe tudjak nézni, és hogy bólintsak egyet, ezzel figyelmeztetve, hogy ne álljon le.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 25, 2012 9:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Ajánlom is. - Szenvedélyes csókban forrtunk össze aminek egyikőnk sem akart véget vetni. Lehet, hogy nem jó ötlet mert még mindig megvannak a sebei, de valahogy most nem gondolkodtam csak elkezdtem feljebb tűrni a pólóját. Ha nem akarja úgy is megállít. De a múltkori alkalom semmiképpen nem fog megismétlődni. Csupasz hátán simítottam végig felfelé majd kezemmel megálltam a melltartójánál. Neki kell dönteni. Itt a lehetőség.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 25, 2012 8:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
-Jó hogy mondod, akkor sűrűbben lesznek ilyen ötleteim.- Nevettem halkan, és ahogy elkezdte harapdálni alsó ajkamat a csók közben halványan elmosolyodtam. Ahogy próbáltam nagy nehezen véget vetni a csóknak, Sean az ajkaim után kapott, és egy újabb csókba kezdtünk, amit készségesen viszonoztam neki. Élveztem ahogy közben keze a testemet kezdte simogatni. A kezem közben végighúztam oldalán, és kezem felkúszott arcára, és úgy tartottam magamhoz közel, hogy még véletlenül se legyen vége a csóknak. Egyszerűen nem akartam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 25, 2012 8:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Neked csak jó ötleteid vannak, kedvesem. - Mosolyogtam rá majd a csók közben finoman harapdálni kezdtem alsó ajkát miközben egy kisebb mosoly ült ki az arcomra. Nem akartam, hogy vége szakadjon a csóknak, mikor próbált picit távolodni is ajkai után kaptam. Kezemmel finoman simogatni kezdtem a testét, de továbbra is csak óvatosan értem hozzá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 25, 2012 8:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
-Így máris biztatóbban hangzik ez az egész..- Sóhajtottam fel halkan elmosolyodva. -Ezek szinte semmiségeket.- Mondtam halkan ahogy végigsimított oldalamon szinte alig érezhetően. -Értem...- Mondtam alig hallhatóan, és ajkamba haraptam egy pillanatra. -Na látod vannak nekem jó ötleteim.- Suttogtam még gyorsan a csók előre. A csókközben finoman magához szorított, és úgy mélyült el csókunk ami eltarthatott egy ideig, mert egyszerűen képtelen voltam elszakadni az ajkaitól.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Vissza az elejére Go down
 

Sean lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» Leo lakása
» SEAN WILLINGHAM ◯
» Sean Kyle Claflin
» Olivia lakása
» Eva lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Hotel-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •