Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 16, 2012 3:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
- Az menni fog. A bolgároknak a vérében van, hogy... nem is tudom... féljenek valamitől, amit nem ismernek. Az életüket áthatja az, hogy van valami gonosz, amit nem látnak, és nem tudnak nevén nevezni. De azért ott van. - mosolyogtam, nem kissé bezsongva már most, majd mikor megcsókolta a nyakamat, halkan felsóhajtottam, és beletúrtam a hajába, így vonva méginkább közelebb a nyakamhoz. Hú, annak ellenére, hogy délelőtt még meg akatam ölni, most már mást akartam tőle, és vele. - Mintha nem tudnád erre a válaszomat... - simítottam végig mellkasán a másik kezemmel .
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 16, 2012 3:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
- Valahogy mindig jobban szeretem a régit, mint az újat - sóhajtottam. - Megszállunk egy nagy szállodában... de napközben be akarom majd barangolni veled a vidéket. Hátha sikerül közben a frászt is ráhozni néhány ostoba falusira - vigyorogtam. - Sőt, még akár farkas is lehetnék a szemük előtt. Biztos nekem is tetszene az a milliónyi új illat, és új benyomás, amit olyan alakban kapnék az erdőben - merengtem. - Jól van, akkor ezt megbeszéltük. Holnapután indulunk. De ma este... lenne még más programom is - csókoltam Erin nyakába. - Feltéve, ha nincs ellenedre.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 16, 2012 3:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
Ahogy Klaus beszélt, mintha már járt volna ott. Talán Tatia meséjéből ismerte ennyire, és megmaradt az emlékei között, vagy tényleg jó volt a képzelőereje.
- Igen, ilyen volt. Mindaddig, míg el nem kezdődött ez a nagyszabású fejlődés. Szófia megváltozott, ahogy a kisvárosok is. Talán csak a természet maradt a régi, az erdők, és a hegyek... Szófiából nagyon szép kilátás nyílik a magasabb hegyekre, csak jó helyen kell megszállni hozzá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 16, 2012 2:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
- Akkor Bulgária olyasmi lehet, ahogy az én fejemben él - dőltem hátra magam is kényelmesen, hogy az ágy szélében megtámasszam a hátam, és a kandalló tüzébe nézve simogattam Erin karját. - Én úgy képzelem, hogy hatalmas hegyek vannak ott. Kopár, zord, hideg fenséget és erőt árasztó hegyek, hogy még a nap is elfárad, mire a csúcsuk fölé ér. Hatalmas erdőségek, szinte áthatolhatatlanok, mint a dzsungel. Apró, eldugott kis falvak, olyan emberekkel, akik valami ősi hitvilágból és tapasztalatból táplálkozva hisznek a vérszívókban, és a teliholdkor farkassá váló emberekben is. Tényleg ilyen?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 16, 2012 2:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
- Állítólag a francia emberek érdekesek és izgalmasak. Nem csodálom, hogy megmaradt a fejedben egy francia lány. - nevettem halkan, miközben az ötletét hallgattam, és azt hiszem, csak bólogatni voltam képes. - Én is hallottam hírét. Csak jó helyen kell kifogni azokat a finom falatokat. - sóhajtottam, majd elgondolkodtam. - Szófia a főváros. És vannak szállodák, én is szállodában élek, vagyis éltem. Már közel... ööö... egy évszázada, csak más-más helyeken. - emlékeztem vissza mosolyogva. - És a Szófia melletti kis erdő valami gyönyörűszép. Valahol ott állt régen, közel ezer éve az apám birtoka. Ott születtem. És ott éltem, míg meg nem haltam. - jelent meg egy kis keserű mosoly az arcomon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 16, 2012 2:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
- Imádom Párizst. Még nem jártam ott persze, de... képeken már láttam. És volt egy francia lány valamikor... de hagyjuk, ez hosszú történet - legyintettem. - Szóval, akkor elindulunk innen. A magángép felszáll, és elérünk Párizsba. Nem akarom, hogy elrohanjunk onnan. Töltsünk ott két napot. Foglaltatok szállodai szobát. Felderítjük addig a várost... minden értelemben - súgtam, hogy értse, enni akarok ott. - A francia konyha állítólag isteni - tettem hozzá kétértelműen. - Aztán továbbrepülünk Bulgáriába. Mi a főváros? Biztos ott is vannak szállodák. A legjobb helyet, a legjobb szobát akarom kettőnknek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 16, 2012 2:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
Már közben magam elé képzeltem a régi, saját világomat Bulgáriában. Igaz, az utóbbi egy évszázadban már Szófia sem volt a régi, hiszen haladt a korral, de a maga varázsa mindvégig megmaradt.
- Öhm... - kezdtem el gondolkodni, majd vontam egyet a vállamon. - Velencét már láttam. - jutott eszembe egy körülbelül két évszázaddal ezelőtti kis "utazás". - Nekem Párizs rendkívül tetszik. Azt hiszem, most amúgy is aktuális lenne... ott senki nem látná, ha sérül az image-ünk. - mondtam pimaszkásan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 16, 2012 2:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
- Igen, komolyan - biccentettem, aztán jó ideig meg sem tudtam szólalni, mert úgy csókolt, mint akinek a világot ígérik oda karácsonyi ajándék gyanánt. - De ha megfojtasz a nyelveddel, nem lesz aki odavisz - mondtam nevetve, mikor elváltam tőle. - Rendelek holnaputánra egy magángépet. Biztos hosszú lesz az út, ezért megállunk útközben... mondjuk Párizsban, mit mondasz rá? Vagy legyen Velence? Esetleg London? - tűnődtem hangosan. - Oda megyünk, ahová te szeretnél. Válassz!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 16, 2012 1:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
Nem mondom, eléggé meglepett engem, és felkaptam a fejemet a szavaira. Nemrég elmondtam Tylernek, hogy szívem szerint már régen Bulgáriában lennék újra... és ezt elmondtam ma is, méghozzá Tatiának, mikor még úgy tűnt, hogy Klaus nyakán kiélhetem a szociopata hajlamaimat. Azóta már... sokban változott a véleményem, de körülbelül most úgy nézhetett ki az arcom, mint valami izgatott kisgyerek, és ebben a tekintetben talán tényleg ott volt az a régi Erin.
- Komolyan? - kérdeztem vissza, hogy biztosan jól hallottam-e, de rájöhettem, hogy nem süket vagyok, tényleg ez hagyta el a száját, és máris belelkesülve kezdtem el csókolni. Hiába, az öröm heve nagyon hatásos, még rám is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 16, 2012 1:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
Gyengéden a derekára tettem a kezem, mikor a testemnek dőlt, lábamat átfontam az övén.
- Ezt örömmel hallom - mormoltam a fülébe. - Mert akkor holnap csomagolunk. Holnapután pedig már Bulgáriában leszünk. Erre vágytál, nem? És ha te vágysz rá, akkor én is vágyom. Meg szeretném nézni az őshazádat. A helyet, ahol születtél, és éltél - súgom. - Így olyan lesz, mintha az ember Erint is megismerném.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 16, 2012 1:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
- Nem ismerem Salvatore-t, szóval vehetjük úgy, hogy a szememben az ő image-e is rendben van. - kacsintottam rá pimaszul, majd a koccintás után beleittam a poharamba. Nem is baj, hogy ez a bor megvolt már jó pár éves. A zamata valami isteni volt.
- Hm... - gondolkodtam el, és úgy helyezkedtem, hogy a hátamat a mellkasának tudjam dönteni. Kényelmesnek ígérkezett, és nem is tévedtem, jó volt érezni a teste melegét. - Nem, nincs programom. A reggelin, ebéden és vacsorán kívül. - kuncogtam. - Hallgatom a javaslatodat. - mondtam kíváncsian.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 16, 2012 1:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
- Most komolyan, el tudsz engem képzelni olyannak, mint Salvatore - mosolyogtam. - Magam szúrnék karót a saját szívembe. Nem, szó nem lehet erről. De magunk között... a romantika minden formája belefér. Ezt nem látja senki, így nem rombolom az imagemet - szélesedett ki a mosolyom vigyorrá, majd poharam Erinének koccintottam.
- Egészségedre! - ittam aztán bele a vörös, édes folyadékba, és összeráncoltam a szemöldökömet. - Holnapra van valami extra programod? Mert ha neked nincs... akkor nekem van. Úgy értem, közös program, neked, és nekem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 16, 2012 1:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
Míg ő rendezkedett, én az ágyon kaptam helyet. Szokatlan helyzet, még azt is megkérdőjelezném, hogy én ember koromban csináltam ilyet. Egyáltalán nem rémlik, pedig nincs rossz memóriám.
- Nem tudom, hogy az emberek hogyaan csinálják. - ráztam meg a fejemet, miközben átvettem tőle az egyik borospoharat, és halványan elmosolyodtam. - Nő vagyok, de nem embernő. Nekem soha nem volt szükségem ilyesmire. És ahogy te is mondtad, nem is kell, hogy bármi változzon... hogy nyálasabbak legyünk. - mosolyodtam el. Az nem az én világom. Persze ha az "ember" szerelmes, egy bizonyos mértékig természetesen fakad belőle a romantika... de csak egy bizonyos mértékig. És én azt még soha nem próbáltam, és nem is igazán akarom átlépni. De ezzel Klaus is minden bizonnyal tisztában van. Ő sem egy... nyálas férfi.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 16, 2012 12:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
(nappali és konyha)

Letettem Erint az ágyra, majd kivettem a kezéből a poharakat, és a borral együtt egy kis asztalkára raktam. Párnákat dobáltam a földre, a kandalló elé, majd Erint a kezénél fogva odahúztam.
- Az emberek ezt így csinálnák? - kérdeztem. - Ez most valahogy olyan giccsesen romantikus, tudod... ahogy az embernők szeretik - öntöttem bort a poharakba.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 12, 2012 9:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next


Elbóbiskoltam, magam sem tudom, hogy mikor. Arra viszont tökéletesen emlékeztem, hogy mire ébredtem. Zajra. Ajtónyílásra, és erre a lehunyt szemeimen keresztül is elmosolyodtam. Nem gondoltam, hogy Klaus ilyen gyorsan visszaér, de ahogy hallottam a lépteket... várjunk csak? Valami gond van... az ajtónyílást hallottam... de a többi zajt, amit ilyenkor már szoktam, azt nem. Sem léptek, semmi hang a nappali felől, pedig azt is hallom, ha csak simán ver valakinek a szíve odalent.
Kinyitottam a szemeimet, de még mindig semmi, hát felállva vámpírsebességgel léptem a háló ajtajához, hogy kipillantsak, de nem láttam odakinn semmit, és senkit. Talán a szél. Vagy valami egészen más...
Erre kellett rájönnöm, mikor visszafordultam az ágy felé. Mert megváltozott a hely... egy régi berendezésű szoba, és nagyot kellett nyelnem, mikor felfedeztem, melyik. De ez képtelenség... pontosan úgy festett, mint az a hely, ahol Christopher és én ezer évvel ezelőtt találkozgattunk. Az ő saját "birtoka", már amennyire a szegények körében ezt annak lehetett nevezni. Nekünk mégis maga volt a mennyország.
Valami a bensőmben szinte felforrt, és lehunytam a szemeimet, hátha így magamhoz térek. Még vérfarkas sem harapott meg, hogy képzelődjek. Ez valami más.
- Christopher? - hallottam meg egy hangot valahol a hátam mögül. De az én hangomon szólt, én viszont meg sem nyikkantam. Vékonyka hang volt, fiatalos... az enyém, csak körülbelül 16 éves koromban, amikor a testem is érni kezdett. És ekkor történt az, hogy a hang kiadója átsétált rajtam. KERESZTÜL RAJTAM! Most... meghaltam? Vagy mi a franc? De akkor csak nem időutazásban lenne részem...
És ebben a pillanatban... éppen ekkor eszembe jutott az egész jelenet, ahogy a fiatalabb önmagam arcába néztem... emlékeztem erre az estére. Már hetek, sőt! Talán hónapok óta ismertem Christophert... és ezen az estén történt meg az, amiért annyira féltem az apám haragjától. Mégsem törődtem vele. Hidegen hagyott a büntetése. Megöl? Nagy ügy... amit veszthetek, azzal már eggyé olvadtam.
- Hát eljöttél... - jött a felelet a lány kérdésére. Ezt most végig kell néznem? Mi értelme van ennek? Egyszer már átéltem. És nincs többé értelme. ENNEK nincs!
- El. De nem maradhatok sokáig. Az apám kezdi sejteni, hogy tiltott vizeken járok. Nem akarom, hogy Téged bántson. - vált meggyötörtté a hang, miközben a férfi alakhoz bújt, és ezer év óta először éreztem a szívemben valami igazi enyhülést. Mert ezt én tettem meg... milyen furcsa volt így visszaemlékezni erre. Mintha soha nem is történt volna meg... mégis itt élt a fejemben, élethűen. Csak jól elrejtve.
- Nem félek az apádtól, Erina! Ha megtudja, hát jöjjön! Vessen véget az életemnek, de nem engedem, hogy téged bármi bántódás érjen. - jött a határozott felelet, és a két alakból hirtelen egy lett, ahogy csókban forrtak össze. Azzal a hévvel, amellyel csak két szerelmes képes csókolózni. Tüzes, szenvedélyes, és lángoló. - Szeretlek. - hangzott el az annyit jelentő szó. Már nem emlékeztem, hogy melyik fél mondta ki ezt hamarabb, annyira nem számított ez... de lehunytam a szemeimet, és így néztem le az ujjamon levő jegygyűrűre. Ezt is aznap este kaptam tőle.
Nem voltam valami nagy kukkoló, ami azt illeti, de erre jól esett emlékezni. Mert talán ha most nem látom újra, akkor örökre elfelejtem. Egy szerelem beteljesedése, amely talán a mai napig életben van... valahol, jó mélyen, két testben elrejtve. De a gyűlölet, ami akkoriban távol állt mindkettőnk szívétől, most beborít mindent. Kegyetlen sors... de ez járt nekünk. Ahogyan sokan másoknak is.
Csak meredtem magam elé, ahogyan időközben azok a párás sóhajok belepték a helyiséget, szinte már magam is éreztem, ahogyan felforrt a levegő, és lehunytam a szemeimet, így idézve fel mélyen bennem, hogy milyen érzelmek lakoztak abban a pillanatban bennem, mikor nemcsak a képmásomat láttam ott, azon a helyen. Őrülten szerettem azt a férfit, akit ma már átkozok. Féltem, mert előtte még soha nem tettem meg senkivel azt a bizonyos nagy lépést. De a szerelem még ezt a félelmet is elmosta. Christopher nemcsak egy volt a sok közül... ő volt az első. És az egyetlen. Az óvó karjai soha nem engedtek, ahogy azon az estén sem. Úgy vigyázott rám, mintha egy törékeny virág lennék, egy porcelánbaba, amit egy apró, heves mozdulat máris széttörhet.
És magam sem tudtam elhinni, hogy legszívesebben elsírtam volna magamat abban a pillanatban, ahogy felrémlett, hogy milyen volt a legelső beteljesülés. Az ajkamba kellett harapnom, csak a padlót bámultam. Mélyen érintett... hiányzott, és fájt. Mindent éreztem ÉN ebben a pillanatban, amit ezer éve nem. Kegyetlen valóság... de mégis ez történt. A légzések lassan csitulni kezdtek, de még mindig gyorsabban szedték őket, mint normál körülmények között. És ekkor bukott ki az a nagy kérdés, ami örökre megpecsételte mindkettőnk sorsát. - Gyere hozzám! - Az aranykarika, amit a mai napig nem tudom, hogyan volt képes megvásárolni, ott villant meg a kezében. És mi kellett volna ennél több egy magamfajta szeretetéhes nőnek? Talán soha nem voltam azóta sem olyan boldog, mint aznap este...
Aznap este viszont nem maradhattam soká' vele. Haza kellett mennem, haza az apámhoz. Reggelig, ha tehettem volna, ki sem teszem a lábamat Chris mellől, hozzá bújva akartam elaludni,ez az érzés még ma is él bennem. És Chris sem akart elengedni...

A hálószoba és fürdőszoba - Page 12 1117942919anigif_www.kepfeltoltes.hu_

Ez volt az utolsó képkocka, mielőtt lihegve magamhoz tértem volna. Folyt az arcomról valami verejték, és körülnéztem. Még mindig egyedül voltam. Egyes egyedül. És lehajtott fejjel néztem le az ujjamra, miközben felpattantam, de szinte úgy téptem le az ujjamról a karikagyűrűt, mintha égetne.
- Te csinálod ezt velem, igaz?! Nem véletlenül volt nálad ez a vacak... - vágtam el valahová a fenébe, talán a szekrény mögé esett, nem is figyeltem. És máris éreztem, hogy valami könnyebb bennem. Mintha az a gyűrű tényleg meg lenne bűvölve...
De ekkor magamhoz térített a csengő...

- Ház és udvar -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 12, 2012 4:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
- Nappali és konyha -

Megálltam az éjjeli szekrény mellett, miközben lehúztam az ujjamról a gyűrűmet, amit Christopher hozott vissza nekem, mikor a városba jött. Magam sem tudtam, hogy miért, de a gyűrű nélkül sokkalta könnyebben tudtam gyűlölni őt. Nyilván mert... ez összeköt minket. És mit isten egybe kötött... hagyjuk a szentbeszédet.
Átsétáltam a fürdőbe, és egy pillanatra kinyitottam az ablakot. Jól esett a friss levegő. Mintha ebben lenne az én szabadságom is, amit már egyre jobban éreztem elveszni. Legalábbis a kedvet attól, hogy kiéljem a szabadságomat. Engem nem lehet röghöz kötni, sem így, sem úgy.
Lehunyt szemekkel gondoltam vissza a gondtalan évekre, de ekkor akaratlanul is a szemeim előtt termett Chris arca, és halványan elmosolyodtam. - Te sosem fogod feladni... - suttogtam csak magam elé. Ismertem őt. A feladás nem szerepelt a szótárában. De nem féltem tőle. Talán lett volna okom rá... mert ahogy Klaus mindig is szeretni fogja Tatiát... én is mindig szeretni fogom Christophert, még ha ő éppen a pokolnál is jobban gyűlöl. Én is így teszek. De a szerelmet és a gyűlöletet egy hajszál választja el, és ezt bármikor át lehet lépni.
Megráztam a fejemet. Eredetileg zuhanyozni akartam, de elment tőle a kedvem is. Visszasétáltam a hálóba, és ruhástul feküdtem az oldalamra, tenyerembe fogva a gyűrűmet, és azt nézegettem valami leírhatatlan mosollyal az arcomon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 11, 2012 6:56 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
Tényleg iszonyú fáradt voltam, mert valószínűleg álmok nélkül hevertem végig az éjszakát. Legalábbis nem emlékszem, álmodtam-e valamit, vagy sem. Pozitívuma, hogy Mikaelt sem kellett a fejemben újra és újra látnom. Egy pont ide.
Nagyot nyújtóztam, de még lehunyt szemmel, és tapogatózni kezdtem a párnán magam mellett.
- Tatia... - dörmögtem, és csak erre tértem végérvényesen magamhoz. Nem is a saját hangomra, hanem a névre, ami öntudatlanul a számra jött.
Felkaptam a fejem, körbenézve, és megnyugodtam kissé, mikor láttam, hogy egyedül vagyok. Ezt elég nehéz lett volna kimagyarázni Erin előtt. És egyébként is... miért pont Tatia neve jutott eszembe?
Kirúgtam magam az ágyból, nadrágot kaptam, és fülelni kezdtem, vajon merre lehet Erin. A konyhából hallottam a szöszmötölése hangját, de érdekes módon, mintha nem lett volna egyedül, mert egy ismeretlen szívdobogása és légzése vegyült az övébe. Kíváncsi voltam, ki lehet a kora reggeli látogató.

(nappali és konyha)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 10, 2012 8:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
Csak halványan mosolyogtam, ahogyan a légzése lassan egyenletessé vált, és ez adta meg nekem is az utolsó löketet ahhoz, hogy elmerüljek az álom világában. Holnap nem lesz egy könnyű nap. Már előre félek tőle...
***

Valószínűleg az előző napi aggodalom, és egyéb bennem kavargó érzések nem engedték, hogy túlzottan sokáig aludjak. Pedig én nem ismertem a korán kelés fogalmát, ha arról volt szó, akár délig is tudtam ágyban maradni.
Lassan felemeltem a fejemet, hiszen még mindig Klaus mellkasán pihentettem, és akármit is mondott, szinte biztos voltam benne, hogy vannak olyan fizikai érzések is, amelyek nem múlnak el.
Kikászálódtam az ágyból, felvettem egy farmert és egy toppot hozzá, majd kihúztam az éjjeli szekrényem fiókját, és kivettem egy kisebb dobozt. Amit még Klausnak vettem néhány napja a bevásárlóközpontban.
Azzal a kezemben indultam el kávét inni.

- Nappali és konyha -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 10, 2012 8:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
- Fura belegondolni, hogy anyám még ezer évesen is gyereknek néz - mosolyogtam el magam, és lehunytam a szemem, mikor Erin apró csókokkal borította be az arcomat.
- Pontosan ott - motyogtam, és megrándultam kissé, mikor a mellkasomat csókolta meg. - Meg kb ott is - tettem hozzá, és nagyot sóhajtottam, mikor Erin odahajtotta a fejét a mellkasomra.
- Szép álmokat - súgtam halkan, aztán belemerültem a semmibe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 10, 2012 8:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
- Ő az anyád. A szemében mindig gyerek leszel. - mondtam apró mosollyal és a rám nem jellemző félénkséggel másztam oda hozzá, hogy a karja alá bújjak, de még nem hajtottam a mellkasára a fejemet.
- Hol ütött meg? - hajoltam az arcához, és apró csókokat leheltem először egyik, majd másik részére. Nem volt megszokott tőlem ez a nyálasság, de a nappaliban azt mondta, nem akarja Mikael arcát látni maga előtt álmában. És ha elalszik, akkor azt akarom, hogy jó érzések között aludjon el.
Csókjaim még a mellkasára is kiterjedtek, de ezeket az ujjaim váltották fel, és a mellkasára a fejemet hajtottam. - Aludj csak. Rád fér.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 10, 2012 7:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
- Igen, de ha már hibrid vagyok, kicsit kényelmetlen, hogy anyám rángasson vissza mindig a halál küszöbéről, nem gondolod? - sóhajtottam. - De tény, hogy nagyon örülök, hogy ma megtette. Nem ma este akartam búcsút mondani az életnek - mormogtam. - És nyugodtan hozzám bújhatsz, nem harapom le a fejed. Nekem is jól esne ezt érezni Mikael ütései után - nyújtottam ki a kezem Erin felé.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 10, 2012 7:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
Már tudom, hogy miért nem irigyeltem soha a vérfarkasokat. És hálás is vagyok, hogy nem annak születtem, mert így vagy úgy, de előbb-utóbb biztosan beleőrültem volna az átváltozásokba.
- Az anyád nem fogja engedni, hogy bajod essen, látod? - feküdtem el én is, de nem éreztem helyénvalónak, hogy odamásszak hozzá, és átöleljen. Talán pontosan amiatt, ami Tylerrel történt, és a veszekedés miatt, amire nem kaptam egyértelmű választ. Talán majd holnap...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 10, 2012 7:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
Befeküdtem Erin mellé, és hálás voltam az ágy felülmúlhatatlan kényelme miatt.
- Nem, az már nem fáj - néztem magam is csuklómat. - Vámpír vagyok, a sebek és a fájdalom gyorsan múlnak. A csontjaim viszont fájnak. Azt hiszem, a farkas énem jobban megsínylette ezt az átváltozást, mint az összes többit. Eddig is minden csontom eltört, ha átváltoztam. De most... mintha szilánkokra, vagy porrá zúzódott volna. Olyan volt, mintha forró üvegszilánkokkal lenne kitömve a testem - ráztam meg a fejem, elhessegetve az emléket. - De már itt vagyok, és élek. És úgy hiszem, el kell mennem anyámhoz, hogy megköszönjem neki, hogy megmentett. És tisztáznunk is úgy gondolom, van mit.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 10, 2012 7:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
- Konyha és nappali -

Felsóhajtottam, miközben a háló ajtaja becsukódott és leültem az ágy szélére. Engem is kimerített a mai nap, de Klaust már csak ránézésre is jobban. Elvégre nem engem kötöztek ki egy fához, leláncolva, és egyéb procedúrákkal. Ezektől csak a hideg rázott még jobban, hogy milyen fájdalmakat okozhatott, amikor a lánc a húsába vájódott, mikor (valószínűsítem) szabadulni próbált.
Arrébb húzódtam, hogy mellém férjen, majd megfogtam az egyik kezét, és vizsgálni kezdtem a csuklóját. - Nagyon fáj a lánc helye? Vagy nem a csuklódra tette? - nyeltem egyet, előhúzva szabad kezemmel a takarót.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 10, 2012 6:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
Oké, ha valamire, erre nem számítottam. Mert az elmenetel alatt NEM erre gondoltam. Csak néztem a gyűrűjét, valami elborzadt tekintettel, majd hallottam, hogy lesétál a lépcsőkön.
Na nem... ennyire hülyének ne nézzen, hogy ezt hagyom!

- Nappali -
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
Vissza az elejére Go down
 

A hálószoba és fürdőszoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
12 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next

 Similar topics

-
» Hálószoba
» A hálószoba
» Hálószoba
» Hálószoba
» Hálószoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Petrova birtok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •