Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 20, 2012 7:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next
Éreztem egy furcsa illatot. Ismerős volt, és nagyon jellegzetes. Ezer éve éreztem utoljára. Nagyot nyeltem. Már képzelgek. Ezt ki kell vadásznom magamból.

- Főtér -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 16, 2012 8:27 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next
Amint Klaus távozott, nagyon sikerült elgondolkodnom. Ostobaság persze, mert mindenki tudja, hogy ha van beszélgetőpartnerünk, és öhm.. egyéb tevékenységekre 'használt' partnerünk, akkor nem lehetünk magányosak. De én mégis ezt éreztem mindenki mellett, aki itt járt, vagy akivel Bulgáriában találkoztam. Kivéve Klaust. Ez hátborzongató... a magány szükséget szül. És ezek szerint nála jobbat nem is találhattam volna.
Érezni nem akartam iránta semmit... és sikeresen vissza is tartott az, hogy tudtam: az anyámba szerelmes. De tudom, hogy kivel kell összeszűrni a levet! Anyám lánya vagyok, nyilván ő is tud egy-két figurát ezekkel a dolgokkal kapcsolatban...
Hát kitöltöttem egy újabb adag whiskyt és csak vártam. Hogy mire, azt magam se tudom. Csak.. jól esett üldögélni. A magány már kevésbé volt jó.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 14, 2012 7:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next
- Ugyan már... - fogtam át Erin derekát - hiszen tudod, hogy te is hiányzol, nem csak az ágyad - csókoltam meg újra. - És ha te is így gondolod, nyugodtan gyere el hozzám te is. Igérem, nem kell teát innod anyámmal - kacsintottam rá, majd kezet csókoltam neki.
- Köszönöm a szép délutánt. De most tényleg megyek. Vár rám egy klassz kis harc. Majd beszámolok az eredményről - nevettem még rá, majd búcsút intettem, és bezártam magam mögött az ajtót.

(Ősök villája)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 14, 2012 6:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next
Vontam egyet a vállamon. - Nos, erről kérek szépen egy videófelvételt... - mosolyogtam. - Bár ha másba torkollik, akkor inkább mégsem. - fintorogtam félig mókásan, félig halálos komolygással, aztán az ajtó felé pislogtam. - A múltkor sem állítam az utadat, ha menni akartál. Miért lenne most másképpen? Úgyis jössz, ha hiányzom. Vagy ha nem is én, hát az ágyam. - tettem hozzá a másik lehetséges verziót.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 14, 2012 6:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next
- Akkor meg nyilván a korom hozza magával, hogy szenilis is vagyok kissé - mosolyogtam. - De most mennem kellene. Adni akarok egy esélyt a jó Tatiának, hogy a verbéna adagja után eljöjjön kikaparni a szememet - nevettem. - Szép kis meccs lesz, már most látom - dörgöltem a kezeimet kárörvendően.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 14, 2012 6:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next
Ugyan nem tettem szóvá, de nagyon felerősödött bennem a gyanú, hogy ha ezek szembekerülnek egymással, hát kétlem, hogy utána bárkinek is nyugodt élete lehet ebben az átkozott városban.
Erre nyeltem is egy aprót, de aztán odahúzott egy csókra, és elmosolyodtam. - Már megköszönted minden létező formában, ahogy megtehetted. - rémlett fel előttem az, mikor belépett ebbe a házba, és mielőtt fürödni mentünk, ki tudja, hanyadszorra életében, de kimondta ezt a szót.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 14, 2012 6:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next
- Egy egész sereg hibridem lesz - jelentettem ki. - És majd akkor meglátom, mennyire lesz nagy szája Tatiának, és mennyire lesz könyörtelen az apám - tapogattam meg a nyakam ott, ahol Mikael nem is oly régen feltépte a torkomat. - Még meg sem köszöntem, hogy akkor megmentettél - húztam oda Erint egy csókra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 14, 2012 6:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next
- Aha... - bólogattam, és leszálltam az ablakpárkányról, hogy visszasétáljak az asztalhoz, és felvegyem a még félig teli whiskys poharamat.
- Ilyesmire Tatia garantáltan nem számít. És valószínűleg Mikael sem, mert gondolom, kettejük ellen megy ez ki úgy igazán. Az persze jó hír, hogy sikerült hibridet csinálnod - tettem végül hozzá ezt is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 14, 2012 6:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next
- Ó igen - vigyorogtam szélesen Erin utolsó kérdésére. - Teremtettem egy hibrid szolgát. Egy hűséges embert... a seregem első tagját. Egyszer régen már sikerült... bár nem tudtam róla. A lány nemrég bukkant fel, épp csak annyi időre, hogy megkeféljem, aztán el is tűnt. Talán nem is él már, ki tudja - vontam vállat. - De Ben... ő más. Engedelmes fickó, de tele van tűzzel, és valami utálattal az egész világ iránt. Ez kell nekem. A gyűlöletét épp az ellen fordíthatja, aki ellen én akarom. És nem mellesleg megszabadítottam őt a vérfarkas átoktól - fejeztem be az öltözködést.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 14, 2012 6:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next
- Nos, valószínűleg veled nem tudna olyan könnyen elbánni, mint velem, mert én jóval fiatalabb vagyok, mint ő. Körülbelül húsz évvel. De ez pont elég. - sóhajtottam, de már én is öltözködni kezdtem, amit a széttépett felsőm igencsak megnehezített, de... mindegy, majd veszek fel másikat.
- Nocsak... a szolgád? - szaladt fel a homlokomra a szemöldököm.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 14, 2012 6:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next
- És mindennek a tetejébe ő az, aki most totális háborút hirdetett ellenem - morogtam. - Én nem teszek mást, csak felveszem a kesztyűt - húztam magamra a ruháimat, hosszasan babrálva a gomb nélküli ingemmel. - A szolgám azóta már talán nála is járt. Kíváncsi vagyok, ha Tatia magához tér, hozzám is be fog-e úgy rontani, ahogy hozzád - vigyorogtam el magam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 14, 2012 6:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next
Végighallgattam őt, ámbár eléggé furcsa és meglepő dolgok kerültek elő, amikről eddig még nem igazán hallottam. Vagyis igen... a bálon, mikor magam is hallottam a beszélgetést.
- A bálon hallottam ezt az egész sztorit, méghozzá Tatia szájából... - emlékeztem vissza, bár nyilván sejthette, hogy ugyanúgy hallottam, ahogyan Ő. Egy ajtóval arrébb, és kissé távolabb is voltam, de a foszlányok átjöttek.
- Igazad van, megérdemli. Ez tagadhatatlan. - láttam be végül én is. Nem mintha eddig nem tudtam volna. Eddig is a saját bosszúm foglalkoztatott.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 14, 2012 6:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next
Nyeltem egy nagyot a kérdésre. Most mi a fenét mondjak? Tagadjam le a nyilvánvalót? Okos nő, nagyon okos... pontosan tudja, mit és hogyan érzek Tatia iránt.
- Mert az a nő hazudott nekem. Méghozzá olyan dologban, ami... - sóhajtottam. - Te tudtad, hogy gyereket várt tőlem? - tettem fel a kérdést váratlanul. - Annak idején bármit vállaltam volna érte. És vállaltam is... még apám büntetését is. Ő pedig... - hajtottam le a fejem. - Arra sem méltatott, hogy elmondja, hogy családunk lehetett volna. Tudod, kivel osztotta meg? Anyámmal - nevettem keserűen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 14, 2012 6:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next
Néztem a képet a telefonjában, és közben elgondolkodtam, de végül is... mikor féltem én utoljára Tatiától? Pontosabban: féltem én valaha egyáltalán Tatiától? Nem, nem igazán. Az életemnek már amúgy sincsen sok értelme, így ha idejön pattogni, és végül egy karót döf belém, hát nem mondhatom, hogy nem éltem tartalmas életet.
- És... számodra miért okoz örömet az, hogy... megmutatod ezt annak a nőnek, akibe szerelmes vagy? - bukott ki belőlem a kérdés.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 14, 2012 5:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next
Rávigyorogtam, majd valami eszembe jutott. Előkaptam a telefonomat, és készítettem magunkról meztelenül összebújva egy képet.
- Ezt csak azért, mert mit szólnál, ha elküldenénk Tatiának? - mutattam fel a telefont. - Ha a mai verbéna nem lenne neki elég, tetézzük még egy kicsit - nevettem. - Hm... vagy félsz, hogy újra rád fog rontani? - nyomtam az orrom Erin nyakához.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 14, 2012 5:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next
Karikák pattogtak még a szemem előtt, mikor Ő is egyértelművé tette, hogy átlépte a kéjek határvonalát, és megbizsergett a testem, és bőröm, ahol ajkai utána hozzám értek.
- Nos, ha mostanság nem voltál nővel, akkor ezt neked főleg elhiszem... - mosolyogtam már szélesebben, és letöröltem arcomról a verejtéket, hogy feléfordítsam arcomat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 14, 2012 5:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next
Erin teste hirtelen minden porcikájában megfeszült, és éreztem, hogyan szorítja meg izgalmamat, ahogy bekövetkezett nála a mindent felülmúló gyönyör, majd félig aléltan szorította meg a csípőmet fogó kezeit.
Magam sem vártam tovább, az ő kéje engem is átlökött azon a bizonyos küszöbön, és hörögve testébe ürítettem magam, majd izzadt homlokomat a hátának döntve igyekeztem visszautat találni a felhők fölül.
- Ez már nagyon hiányzott - dünnyögtem, és végigcsókoltam a gerincét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 14, 2012 5:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next
Nem kellett túlzottan bíztatnia, mert vészes közelségbe vitt a gyönyörhöz, ahonnan már egyszerűen semmi nem tartott volna vissza... ha megáll, az sem...
A testem megfeszült, és felnyögtem. Engem aztán hidegen hagyott az, hogy csöndben kell lenni. Minek kellene?!
Átadtam magamat a görcsösen megfeszítő érzésnek, és lehunytam szemeimet, hogy megpihenjek ezzel. Verejték folyt az arcomról, de kezeim az ő kezeire tapadtak, amelyekkel csípőmet szorította.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 14, 2012 5:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next
Erin egyre hangosabban kapkodta a levegőt, egyre többször remegett aprót a teste, és tudtam, hogy mindkettőnknek visszatarthatatlanul közeledik a pillanat.
- Ne fogd vissza - nyögdécseltem a fülébe. - Élvezd... add nekem... - fokoztam még jobban a tempót, és belemarkoltam erősen a csípőjébe, mintha így kapaszkodtam volna még kissé ebbe a világba, hogy kitarthassak addig, míg ő elsőként el nem éri a gyönyört.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 14, 2012 5:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next
Normál esetekben úgy nem igazán kedveltem, ha valaki a fenekemet paskolgatta. Húh, hány olyan férfinak volt az utolsó cselekedete ez... de tény, hogy ők csak sima emberek voltak, akik kissé túllőttek a határaikon a piálással. Tehát nem az én hibám, hogy úgy végezték.
Újra visszatértem ide, és a lehunyt szemeimen keresztül is éreztem azt, amire ez az egész kiment... az érzést, azt a mindent elsöprő pillanatot, ami már vészesen közeledni kezdett, ahogyan már egy rimust követve, gyorsan tűnt el újra és újra testemben...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 14, 2012 5:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next
- Sok oldalam van. Sosem fogod megismerni mindet - mozdultam benne újra egyet, és lágyan masszírozni kezdtem a mellét, mikor odahúzta a kezemet.
Beleharaptam a nyakába játékosan, de közben már kicsit gyorsítottam a tempón, és anélkül, hogy figyelmeztettem volna, rácsaptam a fenekére, ami jókorát csattant.
- Igen... - suttogtam, és szapora nyögésekkel adtam tudtára, mennyire tetszik ez a helyzet nekem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 14, 2012 5:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next
Némileg sikerült meglepnie, mikor lassan és érzékien mozdult meg csípője, és így mozgott ő is bennem. Vele kapcsolatban ezt még nem éreztem, hisz múltkor a zuhany alatt sem az ilyesmit helyeztük előtérbe. De... tagadhatatlan, hogy ez is nagyon tetszett.
Nem néztem a szemeibe, az így eléggé nehéz is lett volna. - Hát.. ha így egy új oldaladat ismerhetem meg.. - mosolyogtam csak az ablaküvegnek, és újabbat nyögtem, fél kézzel odahúzva tenyerét a mellemre.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 14, 2012 5:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next
Megálltam néhány másodpercre, kiélvezni a pillanatot... ez volt a tökéletes mozdulatlanság, a tökéletes feloldódás. Aztán lassan, érzékien kezdtem mozogni benne, csaknem elhagyva testét, hogy aztán fürgén visszanyomjam magam, miközben hátát és csípőjét simogattam.
- Jó így neked? - mormoltam a fülébe, a hátára hajolva. - Nem akarom elsietni. Túlzottan is vágytam már rád.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 14, 2012 5:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next
Néha egy tekintet igazán beszédes tud lenni, és most igazán az volt. Sőt...!
Készségesen hátat fordítottam neki, amikor az ablakpárkányhoz tolt, és mire reagálhattam volna bármit is, már elmélyedt testemben, és ettől felnyögtem, összeszorított szemekkel élveztem a mozdulatlanságot, mikor még ledermedve állt ő maga is... nem tudom, hogy mit vártam tőle... hiszen minden alkalommal valami fergeteges élménnyel ajándékoz meg.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 14, 2012 4:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next
Szinte a világról elfeledkezve élveztem a kényeztetést, és épp szólni akartam, hogy ha nem akar hoppon maradni, jobb ha most megáll, de nem kellett figyelmeztetnem.
Talpra állt, és attól a tekintettől, ahogy a szemembe nézett, végképp elvesztettem minden önuralmamat.
Megfogtam, háttal fordítottam magamnak, az ablakpárkányra hajtottam a felsőtestét, és mire megmukkanhatott volna, máris tövig nyomtam bele magam.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next
Vissza az elejére Go down
 

A nappali és konyha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
23 / 26 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next

 Similar topics

-
» Nappali és konyha
» Nappali és konyha
» Nappali és konyha
» ..Konyha..
» Konyha

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Petrova birtok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •