Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 10:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
Serena, és Eyal


Aranyos volt ahogy így aggódott. -Igen szerintem jól leszek. De ami azt illeti igen finom a vérted. Na meg természetesen visszatérve az előző kérdésedhez, egyértelműen a férfi szemnek igen csak nem baj,hogy ruha nélkül változol vissza.-nevettem, és letöröltem neki a vért a nyakáról.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 10:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
Eyal & Serena

- Lehet, hogy hülyén hangzik, de ha kell még ihatsz még. Megengedem. - mondom huncut mosoly kíséretében.
Mondatán elnevetem magamat. - Hát igen, lehet egy csajt kellett volna kérnem barátnak aki segít ilyenkor mert hogy is mondjam... - nevetek. - Gondolom megnéztél. - nevetek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 10:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
Serena, és Eyal


-Majd talán később.-kacsintottam rá, és elnevettem magamat. -Énn?? Hát kikérem magamnak! Türtőztettem magamat, és igen is csak egy két pillantást vetettem , de azt is elvétve! Hát nézzenek már oda!-mondtam tettetett felháborodással.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 10:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
Eyal & Serena

- Ugy is az adosod vagyok. - mondom mosolyogva. Latom rajta, hogy meg nincsen teljesen jol. Korulnezek es a foldon talalok egy hegyes kovet. Megvagom a csuklomat es a vampirt nezem.
- Amugy... Hova is tevedt a tekinteted? -nevettem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 10:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
Serena,és Eyal


Megvágta a kezét, és vérzett. Éreztem ,hogy kezd elárasztani a vér illata, de türtőztettem magamat. Csak egy kicsit ittam belőle.
-Nem kellett volna ezt tenned.-suttogom, és bekötöm a kezét.
-Hát azt nem fogom az orrodra kötni,hogy hova néztem. Vagy vessek rá még egy pillantást?-kérdeztem nevetve.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 10:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
Eyal & Serena

Nezem ahogy bekoti a kezemet. - Csak nem akarom, hogy bajod legyen. - suttogom.
Huncut mosoly jelenik meg arcomon mikor meghallom szavait.
- Engem nem zavarna. - mondom bajos hangnemben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 10:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
Serena, és Eyal


-Így se lett volna már bajom, hidd el.-mosolyogtam, és megsimítottam az arcát.-Szóval nem? Azért ezt megnézném.-mosolyodtam el, és adtam egy gyengéd puszit az ajkaira.- Ezt azért mert így segítettél.-néztem a szemét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 10:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
Eyal & Serena

Mikor puszit ad a szamra, halvanyan elmosolyodok.
- Segitesz nekem, es az a minimum, hogy ihatsz a verembol. - mondom suttogva es szemeibe nezek.
- Es meg hova tevedett a tekinteted amig nem volt ruham? - nevetek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 10:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
Serena, és Eyal


-Segítek mert erre való egy barát.-húzom magamhoz közelebb.
-Ha annyira szeretnéd tudni, akkor szedd ki belőle.-nyújtottam ki rá a nyelvemet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 10:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
Eyal & Serena

Kicsit meglepodok mikor magahoz huz, testunk ossze simul es a szivveresem gyorsul.
- Nah kerlek mond el. - mondom es szemeibe nezek, tekintetem lagy.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 10:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
Serena, és Eyal


-Mitől gyorsult fel így a szívverésed? Hmmm? Csak nem a közelségtől?-súgom ajkaira, és megcsókolom őt, majd a kezem lemegy a fenekéhez.
-Hát hogy is mondjam. Ott lent egy bizonyos női dolgot, amivel meglehet bolondítani a férfiakat.-suttogtam ajkaira.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 10:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
Eyal & Serena

- Utalom, hogy hallod a szivveresem. - mondom szemetforgatva.
Akartam meg neki mondani valamit, de nemtudtam mert megcsokolt... Akaratom ellenere is vissza csokolom.
- Ezekutan felek visszavaltozni a jelenleted soran. - mondom nevetve mikor keze lejebb csuszik.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 10:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
Serena, és Eyal


-Ez az egyik specialitásom,hogy hallgatom a szívverésedet.-nevettem.
-Szóval ne segítsek? Hát jó!-mondtam tetetett kis dühvel, és elfordultam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 10:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
Eyal & Serena

- Ezt az egyet nem csipem a vampirokban. - mondom nevetve.
Csodalkozok mikor elfordul.
- Tudod hogy nem ugy ertettem. - mondtam es keresztbetett kezzel ele allok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 10:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
Serena, és Eyal

-Ohh én nagyon szeretem ezt a képességet is.-mondtam, és néztem őt ahogy előttem áll.
-Értem én,hogy hogy értetted. De esetleg valamit szólsz, vagy teszel még a mentségedre?-néztem szemeibe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 10:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
Eyal & Serena

Szivveresem ritmusa ujra normalis lett, foleg hogy nem lattam Eyalan azt amit par perccel ezelott lattam a szemeiben es amit ereztem...
- Mit akarsz, mit tegyek? - jelenik meg az arcomon egy kis huncut mosoly.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 10:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
Serena, és Eyal

Jobban belegondolva nem...Nem szabadna ezt tennem. Sőt tennünk.
-Figyelj, drága...Nem hiszem,hogy nekünk ezt kellene tennünk amit az előbb. Tudom, hogy mit tettünk, deee....nem hiszem,hogy szabad lenne ezt nekünk.-suttogtam, és újra megfogtam a kezét, majd simogattam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 10:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
Eyal & Serena

- Igaz, nem kell ezt tennunk. - mondom erzestelen hangon es kihuzom kezeimet kezei koszul.
Visszamegyek a fahoz ahol a taska van majd kiveszem belole az asvanyvizet es iszom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 10:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
Serena, és Eyal

Odamentem hozzá, és elé álltam.-Mi a baj? Miért váltottál hangnemet?-kérdeztem halkan, és vártam a válaszát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 10:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
Eyal & Serena

- Megcsokolsz es letapizol, majd jossz az erkolcsi dumaddal. Ezek utan szerinted milyennek kellett volna lennem?! - kerdezem meg duhosen e es felefordulva szemeibe nezek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 10:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
Serena, és Eyal

-Tudom mit tettem...Ez nem erkölcsi duma, csak...nem tudom...hirtelen nem tudtam gondolkodni.-suttogtam, és én is végig a szemeit néztem. -De ezt eddig te sem csináltad! Nem lettél ennyire dühös...Eddig is pimaszkodtam veled néha néha, de soha nem történt ez. Miért?-válaszokat vártam, és akartam is a válaszokat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 11:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
Eyal & Serena

- De eddig nem csokoltal meg es nem voltal ilyen. -mondtam es tenyleg duhos voltam. Nem tudom miert, hisz sosem voltam ra duhos
- Jo oke, latsz ruha nelkul ennyi. Zarjuk le a temat. - mondtam duhosen es duhombe szettortem a flakont.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 11:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
Serena, és Eyal

Megfogtam a kezét.-Serena, kérlek nyugodj le... Lezárom a témát de akkor ne legyél ideges!-nem engedtem el a kezét,próbáltam megnyugtatni, nem tudom mennyi sikerrel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 11:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
Eyal & Serena

Mikor megfogja a kezem, szivveresem kicsit gyorsul.
- Miert... Miert csokoltal meg? - kerdezem tole suttogva, konnyes szemmel.
Nem szeretem ha atvernek, vagy ha jatszadoznak velem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 29, 2014 11:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
Serena, és Eyal

Láttam,hogy könnybe borul a szeme. Nem szerettem volna, ha a könnyeket ejtené.-Kérlek ne...Fontos vagy tudod...Az érzelmeim elragadtak..-suttogtam, és homlokomat az övéhez tettem. -Kérlek ne kezdj sírni.-simogattam a kezét.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
Vissza az elejére Go down
 

Az erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
11 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next

 Similar topics

-
» Erdő
» Az erdő
» Erdő
» Erdő
» Erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •