Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 28, 2013 6:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Kezdem lassan unni a tévézést, ezektől a beszélgető műsoroktól az ember egyébként is vagy felidegesedik, vagy elalszik. Én inkább a második felé hajlok, de még nem nyom el az álom, csak egy féle gondolatoktól mentes nyugalom telepszik rám, de olyan módon elvagyok, hogy meg sem hallom Klaus közeledő lépteit, csak amikor már felbukkan a szobámban.
- Kaja? - tisztul ki azonnal a fejem a szóra, és felülve vigyorgok Klausra. - Annyira csak nem lehet rossz - ingatom a fejem, majd lecsusszanok az ágyról, és megindulok lefelé, mielőtt maga kergetne ki a szobából.


|| Nappali ||
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 28, 2013 4:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
(nappali)

- Azt hittem, kiterülve alszol - léptem be, és megnéztem magamnak Hayleyt. A tv távkapcsolójával a kezében, elterülve feküdt az ágyon. Sűrű barna haja beborította a párnát, és valami fura béke áradt az arcáról.
- Meghoztam a kaját - intettem lefelé, a földszint irányába. - Lenne kedved lejönni? És ha lehet, gyorsan edd meg. A puszta szagától rosszabbul vagyok, mint a verbénától - vigyorogtam rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 28, 2013 4:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
|| Nappali ||


Belépve a szobámba egy percig habozok majd, hogy simán bezuhanjak-e az ágyba, vagy előbb bújjak valami kényelmesebbe. A második változat mellett döntök, mivel annyira fáradt nem vagyok. Le is rángatom magamról a ruháimat, hogy lecseréljem őket egy pólóra és sortra, majd bebújva a takaró alá is előbb a távirányítóért nyúlok. Nem hiszem, hogy azonnal el tudnék aludni, inkább csak pihengetek valami délutáni beszélgető műsor mellett...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 03, 2013 5:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
|| Nappali ||


Összeszedem útközben a még elmaradt csomagjaimat, így kicsit felpakolva érkezem a szobámba. Szobám... de furcsa. Mintha hazajönnék, bár sosem laktam sokáig egy helyen. Egy kicsit itt, egy kicsit ott, egy kicsit mindenhol. De New Orleansban szeretek... talán mert ideköt a múltam is a családom. Miattuk jöttem ide legutóbb is. Remélem, ezúttal többre jutok, mint akkor. Egyedül Klausra akadtam rá, és kicsit kifordított módon, de egy új családra is. Lepillantok a hasamra, aztán sóhajtok egyet. Ez alkalommal nem szeretném, hogy feltűnő legyen az az árnyalatnyi kis pocak, ami már itt kerekedik nekem, ezért eltart egy darabig, amíg megtalálom a megfelelő ruhát, de végül elégedett vagyok az eredménnyel. Kicsit talán rövidebb, mint illik, és hátul mélyen kivágott, de ezzel együtt is elegáns, szóval megteszi. A hajamat rövid töprengés után feltűzöm. Nyilván nem okos ötlet Klaus mellett szabadon hagyni a nyakamat, de ezúttal hátha arra az ételre koncentrál, ami a tányérjában lesz, és nem az én véremre. Elvileg egyébként is leszokóban van. Az utolsó simításokat követően még egy utolsó pillanatást vetek a tükörre, aztán visszavonulok a nappaliba.


|| Nappali ||
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 14, 2013 6:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
- Te nekem csak ne mondd meg, mit csináljak és mit ne! - morgom még oda Hayleynek, csak amolyan miheztartás végett, és nézem, ahogy egy kis táskába összerámol.
- Remélem, nem fogod összerókázni az utat, meg a kocsimat - dünnyögöm, aztán - mintha nem is az előbbi önmagam lennék - a hátára borítok egy takarót.
- Na gyerünk. Szeretnék már minél előbb rájönni, hogy ez az egész csak tévedés, vagy rémálom - terelgetem ki Hayleyt magam előtt a szobából.

(Mystic Falls, Mikaelson villa)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 14, 2013 6:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

- Az istenért! Fejezd már ezt be! Ezt a fenyegetőzést, meg fojtogatást, meg a többit. Ha nem tűnt még volna fel, egy jó ideje veled vagyok, és nem kellett rá kényszeríteni. Nem áll szándékomban elmenekülni sem, ha nem adsz rá okott, vagy nem te magad űzöl el - a végét már egyáltalán nem kiabálva mondom, sokkal halkabban és békítőbben. Csak felidegesít az állandó parancsolgatásával meg fenyegetőzésével. Általában egyet szoktam érteni vele, vagy ha nem, akkor is csendben elviselem a hülyeségeit. Ő is tudja, hogy a legtöbb dologban elég hasonlóak vagyunk, és nem azért vagyok vele, mert nincs más választásom, hanem mert vele akarok lenni. Különben is, mégis hova menekülhetnék a gyerekével? Persze a helyzet teljesen más lenne, ha ő dobna ki. Egy perce még komolyan azt hittem, hogy csak meg akar szabadulni a tőlem és a gyerektől. De nem az minden vágyam, hogy terhesen kóborolni induljak odakinn. Nem őrültem meg.
Vetek még rá egy morcos pillantást, aztán egy kisebb táskába összeszedek pár holmit, ami elég lesz az útra. Kezd már nagyon fárasztó lenni az állandó ingázásával a két város között, de most én sem tudok ennél okosabbat kitalálni. Kíváncsi vagyok, mi lesz az anyja véleménye a dologról. Vele talán értelemesebben el tudok beszélgetni a témában, mint Klausszal.
- Tőlem akár indulhatunk is - sóhajtom végül a vállamra kanyarítva egy vékony kabátot.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 14, 2013 5:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
- Az én gyerekem is! - ordítom, és odarohanva lecsapom a bőrönd tetejét. Villogó szemekkel meredünk egymásra. Nem tudom eldönteni, jelenleg melyikünk a dühösebb.
- Öltözz. Elmegyünk. Vissza Mystic Fallsba. Meglátogatjuk anyámat. Talán ő tudja, mi ez az egész. Hogy tényleg lehetséges-e, hogy én... összehozzak egy gyereket - morogtam. - Gyerünk, szedd össze magad. És ne merj eltűnni a környékemről, ezt már most mondom. Ha eltűnsz... akárhol talállak, megöllek. És veled együtt a kölyköt is. Megértetted, Hayley? - sziszegtem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 14, 2013 5:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

- Engedj... el... te vadállat - rázom le magamról a kezét idegesen tagolva minden szót, és már közel állok hozzá, hogy eltörjön a mécses, kezdek teljesen kétségbeesni attól, amit csinál, ahogy beszél... Mintha a helyzet nem lenne már magában is elég aggasztó. De nem fogok sírni, erős leszek, annak kell lennem. Meg fogom védeni magamat és a gyereket is. Ha kell, Klausszal is szembe szállok.
- Szerinted honnan a francból kellett volna tudnom, hogy ez lehet a vége? - villantom rá dühösen a szemeimet. - Legalább ezer éves vagy, és tudtommal még nem csináltál gyereket senkinek. Honnan gondolhattam volna, hogy majd pont én esek teherbe? Honnan kellett volna tudnom, hogy védekeznem kell?! - emelem fel én is a hangomat egyre ingerültebben. - Fogalmam sincs, hogy mit tegyek, oké?! Nem volt benne az ötéves tervemben, hogy anya leszek, és felnevelek egy porontyot. Se a tiédet, se másét. És ami azt illeti, semmi kedvem gyereket szülni, meg babaruhákat kötögetni. De nem engedem, hogy bántsd a gyerekemet, értetted?! - lököm el magamtól Klaust elszántan, majd a szekrényemhez sietek, és feltépem az ajtaját, aztán villámgyorsan dobálni kezdem belőle kifelé a ruháimat az ágyamra.
- Ne aggódj, nem várom el, hogy a gondunkat viseld. Megoldom magam. Legyen az én bajom. Adsz egy órát, és már itt sem vagyok - jelentem határozottan, miközben előrángatom a bőröndömet is. Még hogy szörnyszülött! Hogy meri így nevezni?! Érzéketlen vadbarom!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 14, 2013 5:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
Felugrom, és a hátráló Hayley után lépek, erősek megfogva és tartva a könyökénél.
- Mégis, szerinted mit kéne csinálni? Leborulni előtted, és örömködni, hogy apa leszek? - sziszegtem. - A büdös rohadt életbe! Tudtad, hogy ez lehet a vége! Miért nem védekeztél? - ráztam meg keményen. - Erre pályáztál, igaz? Ez volt a terved? Na és mégis, mit akarsz? Megszülni ezt a kis szörnyszülöttet? Ringatni, dajkálgatni? Egy kölyköt, aki ki tudja, mi lesz majd? Ráadásul a vérfarkas átkos biztos örökli! Tényleg gyereket akarsz szülni? - kiabálom, és ökölbe szorítom a kezem. Minden erőmre szükségem van, hogy ne üssem meg.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 14, 2013 4:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Ha nem lennék ebben az egetverően hatalmas slamaszitkában, talán még meg is mosolyogtatna, hogy Klaust így kell látnom. Oké, egy váratlan gyerek mindenkinek nehezen megemészthető hír lehet. Aláírom. De Klaus látható pánikolása felülmúlja szerintem a többségét.
- Hogy mi...? - kérdezem teljesen elsápadva, amikor meghallom az utolsó mondatait. - Megoldja a problémát? Úgy érted... Meg akarod ölni? - Na most már én is kezdek pánikolni. A hangom nevetségesen elvékonyodik, és lassan oldalazva hátrálni kezdek Klaustól, kezem automatikusan a hasamra csúszik. Röhejes vagyok, másodpercekkel korábban még az én fejemben is hasonló gondolatok születtek meg. Megszabadulni a gyerektől. De most... így kimondva. A szívem elszorul, és egyszerűen elfog a rettegés. Én ezt nem akarom. Nem így. Nem akarom, hogy... kikaparják belőlem. Minél jobban belegondolok a dologba, annál inkább menekülnék innen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 14, 2013 4:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
- B*ssza meg... - nyögtem elsápadva, és az ágyhoz szédelegtem, hogy rárogyjak. Ez egyszerűen nem lehet. Ez egy rémálom. Rosszabb, mint Marcel, Mikael és Silas együttvéve. Egy gyerek... Hayleytől. Az én gyerekem! Na nem. Ezt már nem.
- Mennyire biztos? - néztem fel pánikban. Jó, hogy nincs tükör a szobában. Most megnézném magam. Fehér bőr, kimeredt szemek. És kócos fej, mert idegességemben a hajamat turkálom. Ha ez kiderül, te jó ég. Rajtam fog röhögni egész Mystic Falls. Az élén Tatiával. De hát, miért kéne kiderülnie?
- Keresünk egy orvost. Öltözz! - parancsoltam Hayleynek. - Ő megmondja, tényleg így van-e, és ha igen, megoldja a problémát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 14, 2013 4:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Hátat fordítottam neki, így teljesen váratlanul ér a kirobbanása, és összerezzenek a hangjától. Lassan fordulok újra felé nem tudva, mire számíthatok tőle. Arcomon jól látható riadalom tükröződik, ami teljes pánikká alakul, amikor felém lendül. Nem hiába...
- Éhn... nhem - próbálok kinyögni valamit, de levegőt is alig kapok a hirtelen nyakam köré fonódó ujjaktól. Próbálom lefejteni magamról, de az én erőm sehol nincs az övé mellett. Hiába rángatom, csak egyre rosszabb lesz.
Még hosszú másodpercekig levegő után kapkodok, amikor elenged, hátamat a falnak vetve, és próbálom összeszedni magam. Egy igazi vadállat. Nagyon tudom utálni ilyenkor.
- Nem akarom a nyakadba varni senki kölykét. Még azt sem tudom, én mit kezdek vele. Csak gondoltam jogod van tudni róla... - mondom végül halkan, mert csak ennyire telik az erőmből. Most bizony nagyon-nagyon szívesen lennék máshol... mondjuk a világ másik fele tökéletesen megfelelne.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 14, 2013 3:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
Néma csendben hallgattam a vádaskodást. Hát ez oltári. Mintha én egyenesen azért fohászkodtam volna, hogy idepottyanjon egy ki tudja, honnan jött kölyök!
Sokkolt a hír, és feldühített, hogy szemmel láthatóan Hayley volt megsértve, és megbántva.
- A kurva életbe! - ordítottam el magam. - Mi ez a marhaság? Farkasnak születtem, igen! De vámpír vagyok! Egy hibrid! Mi nem tudunk.... - hallgattam el hirtelen. Nem tudunk? Dehogynem. Vámpírként is. Példa rá a Salvatore család. És Hayley ember. Vérfarkas átokkal sújtott ember. Mi van, ha ez az egész... tényleg igaz?
A legerősebb érzés a rémület volt bennem. Elmosott minden, de minden mást. Szinte elvette az eszem... mert a következő pillanatban már ott álltam előtte, és torkára szorítva a kezem üvöltöttem az arcába.
Hayley szobája - Page 10 840644156anigif_www.kepfeltoltes.hu_
- Kié ez a kölyök? - kiabáltam. - Lefeküdtél valakivel, hogy a kölykét a nyakamba varrhasd! - vádaskodtam, holott a lelkem mélyén tudtam, hogy Hayley az elmúlt heteket velem töltötte. Vajon kivel feküdt volna le? De jobb volt így. Minden jobb volt, mint az őrjítő, emésztő döbbenet és félelem. Félelem egy gyerektől.
Morrantam még egyet, aztán elengedtem a nyakát. Rájöttem, hogy így nemcsak levegőt nem tud venni - ami elég egészségtelen - de válaszolni sem tud.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 13, 2013 7:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Kinevet? Hát ez nagyszerű! Csodálatos! Mégis mit is vártam tőle?! Persze nem is kellene ezen meglepődnöm. Nekem is nehezemre esett benyelni ezt a hírt. Még most is alig hiszem, inkább csak tudom, hogy igaz. És érzem. Amint kimondták, hogy terhes vagyok, minden értelmet nyert, és éreztem, hogy valóban így van, épp csak nem vettem észre eddig, nem akartam tudomást venni róla.
- Mit gondolsz, mégis mi a francért találnék ki ilyen nevetséges mesét, ha nem lenne igaz? - látok fel, de én sem értem, mi ez a felháborodás. Azt hiszem, csak kicsit dühít a reakciója. - Vámpír vagy. Igen. Farkas is vagy. És első. Nem úgy változtál át, mint a többiek, hanem varázslattal. Kivételes eset vagy, és nyilván... nyilván ez is egy kivételes eset - bökök a hasamra. - Gondolod, hogy nekem könnyű volt felfognom, vagy megemészetenem? Gondolod, hogy én akarom ezt...? - csuklim meg a hangom kétségbeesésemben. Aztán felpattanok, és ismét ideges járkálásba kezdek, akárcsak korábban.
- Fogalmam sincs, hogy történt, vagy miért történt. De megtörtént. És két dologban biztos vagyok: az egyik a terhességem valódisága, a másik pedig, hogy jó rég óta nem voltam mással rajtad kívül. Szóval hacsak nem akarod bemesélni nekem, hogy a szentlélek szállt meg, akkor te vagy az apa - vonom le a határozott, és kissé még felháborodott következtetést.
- De ha nem akarsz róla tudomást venni, nekem úgyis jó. Majd megoldom magam. Kitalálok valamit. Boldogulok egyedül is. Egész életemben azt tettem - tárom szét a karomat, majd tüntetőleg hátat fordítok neki, és inkább az ablakhoz sétálok. Nem lepődnék meg, ha eltünne, mire újra felé nézek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 13, 2013 6:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
Szemöldököm felvonva, csodálkozva hallgatom. Úgy készült neki, mint a bűnös a gyónásnak. Mi az istent művelt, míg nem volt itt vele?
De mikor kimondta... hangos, iszonyú hangos röhögés akart feltörni belőlem, de végülis épphogy elfojtott vigyorgássá moderáltam magam.
Hayley szobája - Page 10 Tumblr_msu9m7rWfw1qmhsouo5_400_www.kepfeltoltes.hu_
- Hát hogyne - biccentettem gúnyos-nevetősen. - Szép próbálkozás, csak épp nem túl hihető. Ha nem tűnt volna még fel, vámpír vagyok. Nem szaporodom. Sőt, hibrid vagyok, tehát még inkább nem. Tévedsz. Ahogy az orvos is. Bárki is legyen, sarlatán volt. Nem lehetsz terhes. Kizárt - mondtam határozottan. De a gyomromban elkezdődött valami. Nem tudom, minek nevezzem. Valami baljós sejtelemmel kevert pániknak, úgy hiszem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 13, 2013 6:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Hallgatom a felháborodását elképedve. Másba...? Hahh, épp a "más" hozta a fejemre a bajt. Ki gondolta volna...? Rövid hisztérikus nevetést hallatok, aztán egy pillanatra a tenyerembe temetem az arcom, megdörzsölöm, majd megrázom a fejemet.
- Sosem kértem, hogy dédelgess. És nem akarok elmenni... illetve... Ha meghallod az új fejleményeket, lehet, hogy magad hajítasz ki, csakhogy soha többé ne kelljen hallanod rólunk... - elharapom a mondat végét, és kissé elkerekednek a szemeim, amikor ráébredek, hogy félig máris elszóltam magam.
- Oké, szerintem jobb ha visszaülsz - legyintek az ágy felé, bár egy vámpír csak nem esik össze, nem igaz? Most már muszáj elmondanom, akármi is lesz. Azt hiszem... joga van tudni. Aztán... aztán nem tudom. Lehet, ő is úgy látja majd jónak, hogy szabaduljak meg Tőle. Egyáltalán képes lennék rá?
- Tudod, hogy mostanában sokszor rosszul voltam. Ismét megtörtént, ma este, amikor magamra hagytál a bárban. Aztán kihívtam egy orvost, és... - az ajkamba harapok. Az istenért, Hayley, bökd már ki! - Terhes vagyok - motyogom halkan, és érzem, hogy ismét falfehérre változok, már csak attól, hogy ezt így végre kimondtam.
- Gyereket várok. A te gyerekedet, Klaus - vallom be kicsit határozottabban és erőteljesebben is. Aztán szinte lezuhanok a közeli fotelba. Elhagyott minden erőm.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 13, 2013 6:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
- Igen, marhára látom, hogy semmi - morgom újfent mérgesen. Könnyezik, és feldúlt. Hát egy nőnél ez nem épp a büdös nagy semmit, meg a happy boldogságot jelenti.
- Oké, elárulnád végre, hogy mi bajod? - álltam talpra, és karba fontam a kezemet. - Nem szeretek barchobázni. Vagy már nem szeretsz velem lenni? Miért, csak mert nem dédelgetlek mindig, mint valami törékeny babát? Ha így van, csomagolhatsz, és mehetsz. Bár sajnálnám, de mint mondtam, nem vagy a rabszolgám, hogy visszatartsalak. Szóval, elmondod mi bajod, vagy inkább hagyjalak, és térjek nyugovóra a saját szobámban? Ahogy látom, másban ne is nagyon reménykedjem ma éjjel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 13, 2013 5:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Elnyílik a szám a fájdalomtól, de hang nem jön ki rajta. Nem akarom a jelét sem adni annak, hogy kellemetlenül érint, amit tesz. A könnyeim viszont akaratomon kívül utat találnak maguknak, és bár nem patakzaganak, csak némán csordogálnak, mégsem tudom hová tenni ezt az érzelmi kitárulkozást. Szedd össze magad, Hayley! Te ennél erősebb vagy!
Elhúzódom, mikor befejezte a dolgát, és dühösen meredek rá. Törődés mi? Annyi tapintatosság sincs benned, mint egy döglött lóban!
- Semmi bajom. Az ég világon semmi - fortyanok rá. Ingerülten törlöm le a könnyeimet, majd felpattanok, és idegesen járnálni kezdek a szobában. Elmondjam neki? Nem... nem kellene. Jobb, ha megszabadulok tőle szépen csendben. Hiszen nézzenek csak rá. Klaus, mint apa. Talán soha nem lesz képes igazán törődni senkivel és semmivel önmagán kívül. Engem is csak azért tart maga mellett, hogy a szeszélyeit kielégítsem. Bár én sem vagyok különb. Már eleve, hogy hagyom ezt... És hogy lehetnék már jó anya, amikor azt sem tudom igazán, mit jelent ez a szó?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 13, 2013 5:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
Na végre. Meg méltóztatik mozdulni. Igaz, nem olyan szívélyes, mint eddig volt, de most a legkevésbé sem érdekelnek a lelki nyavalyái. Éhes vagyok, és ez minden más érzést elűz belőlem.
Lefekszem Hayley mellé, és máris a nyakába mélyesztem a fogaimat. A vére, az édes, forró vére elönti a torkomat, én pedig iszom, és iszom, mert nem tudok betelni ezzel az ízzel. Nem vagyok túl kíméletes, de nemsokára végre jóllakottan ülök fel.
- Máris jobb - mormogom véres szájjal, és némileg nyugodtabban nézek rá. - Mi bajod? Nem vagy túl jókedvű. Nem hiszem, hogy ez a kis vér túl nagy ár lenne az ellátásért, meg a törődésért cserébe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 13, 2013 5:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Lassan Klaus felé fordítom fakó arcomat, mikor helyet foglal mellettem. De még így is alig látom őt, sokkal inkább elvagyok a saját fejemben. Az erőszakoskodás szó hallattán kicsit megrándul az arcom. Ki tudja, mi lenne annak a vége. Azt hiszem, egy részem - azok az anyai ösztönök, melyek minden nőbe be vannak táplálva már születéstől fogva - az a részem már most félti ezt a kis életet, mely a szívem alatt növekszik. A másik felem pedig szívesen megszabadulna tőle. Egy gonddal kevesebb. De fogalmam sincs, mit tegyek. Egyáltalán elmondjam neki?
Megrázom a fejem. Nem most. Nem állok rá készen. Csak eligazítom a felsőmet a nyakamnál, aztán szótlanul a másik irányba fordulok. Nem értem miért, de egyetlen könnycsepp gördül végig az arcomon közben. Talán a félelemtől, hogy mit fog szólni... mi lesz ezután. Vagy a családom megtalálásáról szövögetett tervem félresiklása miatt...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 13, 2013 4:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
- Nem úgy jött össze, ahogy terveztem - ültem le Hayley mellé az ágyra. Iszonyúan mardos az éhség, ennek ellenére is megállapítom, hogy olyan fehér, mint a lepedő. De ez jelenleg nem érdekel. Majd összeszedi magát. És amilyen rosszkedvű jelenleg vagyok, jobb, ha nem ellenkezik velem. Ilyenkor nem vagyok túl kedves jelenség.
- Gyerünk már! - morogtam türelmetlenül. - Ne akard, hogy kissé erőszakosabban kérjem, hogy adj végre magadból!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 13, 2013 4:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Klaus lép be a szobába, érzem és hallom, sőt, a szemeim is felé rebbennek, de nem mozdulok, még csak felé sem fordulok. Képtelen vagyok. Ugyanabban a pózban maradva tovább szorítom magamhoz a párnát, arcom valószínűleg falfehér, és csak meredek előre.
- Azt hittem, vadászni voltál - jegyzem meg színtelen hangon. Miért akarna enni belőlem, ha egyszer most lakmározott valakiből? Egyébként is... nem tudom, okos dolog-e ez, miután az ő gyerekét... Még gondolatban is képtelen vagyok kimondani, csak még jobban elsápadok tőle.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 13, 2013 4:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
(külváros, temető)

Kissé ziláltan, elszakadt felsőben, morcosan és éhesen érkeztem haza. Hallgatóztam kissé az ajtóban, de Hayley nem az én szobámban volt, hanem a sajátjában. Mintha ez visszatartana engem bármitől is.
- Megjöttem - jelentettem ki teljesen feleslegesen, ám nagyon rosszkedvűen, és lerángattam a szakadt felsőmet. - Éhes vagyok. Tedd szabaddá a nyakad! - mordultam Hayleyre hevesen, és ellentmondást nem tűrő, parancsoló hangnemben. Nyilván láthatta rajtam, hogy jobb, ha nem ellenkezik.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 13, 2013 3:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

||  Bourbon Street ||

Végtelennek tűnik az út a belvárosból a házig, és közben egyre rosszabbul vagyok, ezért mire megérkezem, úgy iramodok fel a szobámba, mint akit üldöznek. Hányinger, szédülés... és... egyszerűen csak furcsán érzem magam. Nem tudnám pontosabban megmagyarázni. Kényelmes ruhába öltözöm, majd hamar bebújok a takaróm alá. Próbálok pihenni, elaludni. Nem jön álom a szememre, és a rosszullét sem múlik. Orvoshoz kellene mennem? Azt sem tudom, hol keressek itt kórházat, közben háromszor eltévednék. Akár fel is dobhatnám a talpam, mire találok valakit, aki megvizsgálna. Sóhajtok egyet, mély levegő. Aztán eszembe jut a telefonkönyv. Talán van benne valami segélyhívó szám, ha szerencsém van, lesz valaki, aki kijön megvizsgálni...
Kikecmergek az ágyból, és sikerül is megtalálnom a megfelelő számot. Nagyjából negyed órán belül érkezik a segítség. Két fiatal mentős vizsgál percekig, mire az egyik tündöklő mosollyal az arcán közli velem, hogy nincs semmi komoly bajom... csak terhes vagyok. Az első pillanatban képtelen vagyok felfogni, aztán elhinni nem akarom. De ahogy végiggondolom az elmúlt napok eseményeit, rá kell jönnöm, hogy ez a legésszerűbb magyarázat. Ettől a gondolattól azonban teljesen kiakadok, pánikba esek. Üvöltve üldözöm ki a mentősöket az ajtón, ne is lássam őket. Egyedül akarok maradni. Ez kész örület! Nem lehet! Nem várhatok gyereket! És főleg nem Klaustól. Kinyír, ha ezt megtudja. Most mi a francot csináljak?
Visszavonulok a szobámba, és a párnám sarkát szorongatva kuporgok talán órákig is az ágyamon. Képtelen vagyok elaludni. De lassan már gondolkodni is. Csak bámulok ki a fejemből.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 29, 2013 4:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
|| Klaus szobája ||

Nem húzom az időt sokáig. Hamar keresek valamit a bőröndömben - mivel még a kipakolásra nem volt időm - ami nem túl kihívó, mégsem takar el semmit, amit láttatni akarom. Egy feszes farmer, és egy nem rég vásárolt felső... A hajamat is rendbe szedem egy kicsit. Egy utolsó pillantás még a tükörbe, és mivel mindent rendben találok, már folytatom is utamat lefelé a nappaliba, ahol reményeim szerint összeakadhatok majd Klausszal.

|| Nappali ||
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
Vissza az elejére Go down
 

Hayley szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
10 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

 Similar topics

-
» Hayley szobája
» Hayley szobája
» Delena szobája / Farrah szobája
» Hayley Marshall
» Hayley Marshall

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: New Orleans-i lakások-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •