Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 06, 2013 8:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
Az a kis pírfolt őszinte nevetésre fakasztott, majd ahogy tovább rázott a hahota, újra magam alá gyűrtem, és kedvesen kezdtem simogatni testét, majd megálltam nadrágjánál, és gombolgatni kezdtem.
- Tudod... ezzel egyetértek. Van valami, amit most mindennél jobban akarok.. - haraptam bele fülébe vigyorogva, hogy csiklandós érzést váltsak ki belőle.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 05, 2013 8:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
- Minden kis darabot megtartottam belőled. - Fejemet egy pillanatra a nyakához hajtottam, hogy oda is lehelhessek egy gyengéd csókot. Nem tudom, hogy lehetettem akkora idióta, hogy elhittem a szüleimnek, hogy elhagyott. Ő soha nem tenne ilyet. Szeret és én is szeretem őt. A világon mindennél jobban. Rajta kívül nekem semmi másra nincsen szükségem.. Legalábbis amikor vele vagyok így gondolom.
Kérdésre felegyenesedtem és mosolyogva néztem le rá. - Hát gondolkoztam, hogy kinyírom a ribancot aki megölt, de aztán volt valami amit jobban akartam.. Te. - Mondtam miközben picit elpirultam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 05, 2013 8:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
- Sejtésem sem volt arról, hogy még mindig megvan.. - súgtam, vállát cirógatva, és nem engedtem ki ölelésemből, csak vártam, hogy még meghittebb hangulat telepedjen a fejünk fölé. Jólesett a csend.. a nyugalom.. Violet közelsége.. ezek mind-mind olyanok voltak, melyet máshol nem találhatok meg. Egy gyengéd nő szerelme. Ki engem is gyengévé tesz. Van erre valami jó magyarázat?
- És most mit fogsz csinálni? - nevettem, felnézve rá, hiszen egy ideje fordult helyzetben vagyunk.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Ápr. 04, 2013 4:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
- Igen.. A vér amit még régebben adtál, hogyha nem lennél ott velem és valami bajom esne.. Hát még a mai napig őrizgetem. Akkor szükségem volt rá. És ha valószínűleg akkor nem iszom meg.. Mostanra már halott lennék. - Sóhajtottam egyet. Igen, ha akkor nem akadok össze Tylerrel én most halott lennék. A kis barátnője csak úgy megölt volna. Amin csodálkozom, hogy még nem jöttek ide Staceyre támadni. Bár lehet, hogy fontosabb dolgaik is akadnak ennél.
- Igen.. örökké. Már ha elviseljük egymást addig. - Mondtam nevetve, majd lehajoltam hozzá, hogy megcsókolhassam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Ápr. 04, 2013 4:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
- Az én véremtől? - lepődtem meg. - Édesem.. te az én teremtményem van úgy, hogy nem is tudtam róla? - mondtam nevetve, ujjaimmal körözve hasán, és jólesett most csak simán az hogy itt van velem. És olyasvalamire készüünk, amire már egy ideje nem volt lehetőségünk, mert nem lehettem vele.
- Nagyon örülök, hogy így már.. örökké együtt lehetünk. - néztem rá őszintén.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 03, 2013 5:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
- Én pedig azért mondhatom magam szerencsének, mert visszakaptalak. - Viszonoztam édes csókját, majd elmosolyodtam mikor én kerültem felülre és kósza tincseimet hátratűrve néztem le rá.
- Pár hete talán... A te véredtől. Hiszen volt egy kis összetűzésem egy farkassal. Utána pedig egy vámpírral amit én rontottam el.. És azóta vagyok az ami. - Sóhajtottam egyet. Nem igazán tudtam leolvasni az arcáról, hogy most mit is gondol az egészről.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 03, 2013 4:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
- Tudod... nagyon szerencsésnek hiszem magamat ebben az esetben, mert.. nem veszítettem a jó kondimból. - súgtam halkan, a szájára hajolva, és lehunyt szemekkel fordítottam a helyzetünkön, hogy ő kerüljön a csípőmre, és kérdőn néztem fel rám.
- Mióta lettél.. félig.. ilyen..? - kérdeztem visszafogottan, hasát cirógatva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 01, 2013 9:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
Jó volt ott újból ilyen közel érezni magamhoz. Főleg, hogy már annyi idő eltelt mióta együtt voltunk.. Mindenféle módon. Egyszerűen csak hiányzott. Az érintése, az illata, a szemei.. Minden hiányzott belőle. Hiszen ő az én másik felem és ha nem vagy egész elég nehéz élni..
Kezeimmel végigsimítottam a hátát, majd becsúsztattam a pólója alá a kezemet és végigsimítottam izmos mellkasán.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 01, 2013 8:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
Terelgetni kezdett a háló felé, s nekem annyi ellenvetésem sem volt, mint eddig bármikor. De nem is én voltam az az életünk során, akinek ellentétei akadtak volna a szexuális élettel. Már jó ideje vagyok az élők között, és a testi örömöket szerettem kiélni.
Beérve a szobába, gyengéden az ágyra döntöttem, fölé hajoltam, és ajkait tépve kezdte minden ujjam végigsimítani teste négyzetcentijeit.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 31, 2013 12:23 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
Most valahogy tényleg nem érdekel Stacey. Nem hiszem, hogy az ajtó mögött fülelne és hallgatná, hogy mi mit is csinálunk. Bár valószínűleg amúgy is sejtheti. Ennyi idő Nick nélkül. Rosszabb volt, mintha megkínoztak volna. Hiszen a fizikai fájdalomnál már csak a lelki fájdalom rosszabb. Azon nehezebb is túltenni magunkat.
- Gyere. - Fogtam meg a kezét és kezdtem el irányítani a szobám felé. - A kanapénál ez egyértelműen kényelmesebb. - Vigyorogva löktem őt az ágyra, majd rámásztam és szenvedélyesen kezdtem falni ajkait.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 30, 2013 11:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
Emlékeztem minden lélegzetvételére, amit egykoron mellettem megejtett. Mikor engem ölelt át, nem törődve az anyja és apja tiltásával. De mikor eltűntettek engem a színről, bizonyosan azt hihette, hogy elhagytam. És ezt akkor sem akartam volna, ha tényleg megölnek. Milyen gondolatai lehettek rólam..
- Hol van a hálószobád? - vigyorodtam el, fülcimpájánál játszadozva, míg gyengéden csókoltam meg újra és újra a száját. - nem hiszem, hogy a kanapé lenne ennek a legjobb hely. - nevettem a fülébe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 30, 2013 10:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
- Meg is lennék sértődve, ha nem hiányoztam volna. - Mondtam kacagva miközben testemmel az övének simultam. Nem tudom elképzelni, hogy milyen rossz lehetett neki a koporsóban. Szinte kiszáradni. Én talán még nem tudok úgy elmenni valaki mellett, hogy ne akarnám rávetni magam. És a koporsóban.. Ott magatehetetlenül.. El sem tudom képzeni min mehetett keresztül. De lényegtelen, hiszen most itt van velem újra.. És minden a legnagyobb rendben.
- Nem hiszem, hogy zavarná őt bármi is. Szóval.. bizonyítsd. - Mondtam ravasz csillogással a szememben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 30, 2013 10:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
Amint a lány behívott, már könnyű szerrel léptem be a lakásba, és elégedetten sóhajtottam fel. Micsoda megtiszteltetés az, hogy nem erőszakkal kell valakit rávennem hogy behívjon... nyert ügy!
A lány elvonult, én visszafordultam Violet felé és szorosan magamhoz öleltem, mintha soha nem lennék képes elengedni.
- Hiányoztál te is... - súgtam a fülébe mosolyogva, majd beletúrtam hajába, és szenvedélyesen megcsókoltam. - Ha nem lenne itt a barátnőd.. most bebizonyítanám máshogy is.. - motyogtam neki.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 29, 2013 12:42 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
Tudtam, hogy Nick visszatérte sok mindent fog megváltoztatni az életemben, de azt egy pillanatra sem, hogy mindig ott leszek Staceynek. Régebben még az is megfordult a fejemben, hogy elveszem az erejét, de azt hiszem az azért volt, mert akkor nem volt velem a szívem. Nem volt velem Nick.
Teljesen megfeledkeztem erről az egész behívós dologról.. Ha Nick nem hívja fel a figyelmet rá talán le sem esik még egy darabig csak miután észrevenném, hogy az ajtóban ácsorog.
Legnagyobb meglepetésemre Stacey volt az aki behívta, majd el is indult a szobája felé. Ledobtam a táskákat, majd miután hallottam az ajtó csapódását rögtön Nick karjai közé vetettem magam, hogy egy gyengéd csókkal illessem ajkait. - Hiányoztál.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 29, 2013 12:36 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
Egész végig nem szóltam semmit sem. Egyszerűen nem éreztem úgy, hogy bármit is mondanom kellene. Újra egymásra találtak aminek roppantul örülök, hiszen mindennél jobban szeretném, ha Violet boldog lenne. Legalább neki sikerüljön, ha már nekem nem is igazán akar összejönni. Egész végig felesleges harmadiknak éreztem magam és alig vártam a pillanatot, hogy végre hazaérjünk és elvonulhassak a szobámba.
Miután beszálltunk a kocsiba tudtam, hogy nemsokára hazaérünk és ezt meg is tehetem. Nem akarok ott maradni gyertyatartónak.. Szerintem senki nem akarna.
Megérkeztünk én pedig kiszedtem a kocsiból a táskámat, majd elindultam befelé amikor meghallottam, hogy Nick nem tud bejönni. Gyorsan visszafordultam, majd egy halvány mosollyal az arcomon mondtam. - Gyere be. - Ez végül is a közös házunk Violettel és amióta ő vámpír azt hiszem ez a feladat rám hárul.
- A szobámban leszek, ha kellenék.. Bár nem hiszem, hogy szükségetek lesz rám. - Jegyeztem meg, majd sietős léptekkel indultam el a szobám felé ahol ledőltem az ágyamba.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Márc. 28, 2013 7:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
Violet elindult befelé, miután megerősítette azt, hogy ott vagyunk. hát jó, ezek szerint most már én is itt fogok lakni. Nagyon király helyzet, ezek után nem kell többé elengednem Violet-et. Talán a barátnőjét ez zavarni fogja? Engem meg nem. Nem nyitok erőrl vitát.
- Öhm.. Violet.. - suttogtam, és megtorpantam a küszöbnél. - Van egy kis problémám.- köszörültem meg a torkomat. Nem tudok bemenni... míg be nem hív a ház tulaja.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 27, 2013 5:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
Annyira boldog vagyok, hogy végre újra együtt leszünk.. Most már azt hiszem tényleg semmi nem állhat kettőnk közé. Nem gondoltam volna, hogy Stacey ilyen hallgatag lesz az egész út alatt, de később még megkérdezem, hogy most mégis mi történt. Nem hiszem, hogy zavarná Nick vagy esetleg a boldogságom.. Ő nem olyan.
- Igen, ez az. - Mosolyogtam rá, majd ki is szálltam a kocsiból, majd felvettem a hátamra a táskákat és elindultam befelé.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 25, 2013 8:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
/ Bollingbroke/

Én nem tudtam, hogy hová jövünk... hová fogunk megérkezni... kissé feszélyezettnek tartottam a helyzetet. Nem tudom, hogy hová jöttünk, olyan idegennek tűnt a táj, de talán Violet költözött máshová, ami még érthető is lenne. Miért lepődök meg mindenn mostanában?
- Ez lenne az? - kérdeztem elfojtott hangon, mikor megállt a ház előtt. Csinos kis vityilló.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Feb. 19, 2013 2:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
- Azt nem mondanám, hogy minden a régi lesz. Mert azért sokat változtat a dolgokon az is, hogy vámpír lettem. De egyetlen dolog nem fog soha megváltozni. Amint iránta érzek. Bánom, hogy ennyi ideig húztam a dolgot, de szükségem volt valakire akivel megcsinálhatom a varázsigét. Eddig az unokatestvérem volt a jelölt, de most hogy már téged is érdekel ez az egész inkább veled csinálom meg. - Kacsintottam rá, majd a gázra tapostam és kész voltam elhagyni Mystic Falls határait.
Hatalmas vigyorral az arcomon vezettem végig, hiszen boldoggá tett a tény, hogy újra együtt leszünk.

(Bolingbroke)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Feb. 18, 2013 9:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
Amikor végre választ kaptam a kérdésemre akarva akaratlanul is egy széles vigyor kúszott a számra. Tudtam, hogy készül rá, csak arra nem számítottam, hogy most.
-Akkor húzzunk bele! -vigyorom mosolyba váltott, hisz tudom milyen fontos Violetnek Nick.. Beszálltam én is a kocsiba és kényelmesen hátradőltem az ülésben. Izgatott voltam, de még mennyire..Végre használhatom valami normális és nem kis dologra az erőmet.
-Na és mi lesz ezután? Mármint ha Nick-et újra forgalomba helyezzük.. Minden a régi lesz? -érdeklődtem kifelé bámulva a kocsi ablakán.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Feb. 17, 2013 1:26 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
Jó volt nézni, ahogy kíváncsiskodott. Azt hittem, hogy egyértelmű, de ezek szerint néha az is előfordul, hogy nem tudja mire gondolok. Bár körülbelül mindig is ő jár az eszemben. Pillanat nem telik el anélkül, hogy ne gondolnék rá.
Bedobtam a hátsó ülésre a táskámat majd felé fordultam. - Kiszedjük Nicket abból a poros koporsóból. - Mondtam vigyorogva miközben beszálltam a kocsiba. Nem tétováztam rögtön beindítottam a motort. Az induláshoz már csak az kellet, hogy Stacey beszálljon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Feb. 17, 2013 12:59 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
-Mondd már el, hogy mit tervezel!- kíváncsiskodtam, eddig bírtam, megöl már a kíváncsiság, hogy mi van már. Felkaptam a vállamra a táskám és ahogy megindultunk az ajtó felé egy újabb kérdés marta a torkomat amit muszáj volt feltennem.
-Hová megyünk? Violet semmit nem tudok.. Mondj már valamit! -néztem rá már komoly tekintettel. Még a végén kiderül, hogy engem akar kibeleztetni. Bár az érdekes lenne hisz úgy tekintünk egymásra mintha testvérek lennénk, de hülyeség ilyeneken gondolkodnom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Feb. 16, 2013 10:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
Már az a tudat is hatalmas boldogsággal töltött el, hogy újra láthatom Nicket. Nem akarom vesztegetni az időmet ezért amilyen hamar csak bepakoltam a cuccaimat és kétszer is leellenőriztem, hogy mindent beraktam-e.
- Egy fél pillanat. - Dobtam le a táskámat a nappaliban, majd a konyha felé rohantam. A biztonság kedvéért viszek egy zacskó vért. Vagy neki vagy nekem. Bár talán Staceyt, ha megkérem ad neki a véréből. Inkább legyen kettő. Pár éve már abban a koporsóban van. Kitudja mennyi vérre van szüksége.
- Mehetünk? - Kérdeztem hatalmas vigyorral az arcomon miután a táskámba raktam a vért is, majd kezembe kaptam a kocsikulcsot.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Feb. 16, 2013 10:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
Eléggé sejtelmes volt, de nem akartam fölösleges kérdésekkel traktálni, majd ott úgyis kiderül.. Addig meg türelmes leszek.
-Jó jó..-bólintottam beleegyezően és sietősen a szobám felé vettem az irányt. Mivel nem tudtam, hogy mi kellhet ezért össze-vissza dobáltam be a táskámba a különböző holmikat. Valaminek ezek közül csak hasznát veszem. Percek múlva már dugig volt a táskám ezért kibaktatva a szobámból vártam Violetet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Feb. 16, 2013 11:38 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
Azt hiszem sem én sem Violet nem akart beleszólni a beszélgetésükbe. Addig is arra az elhatározásra jutottam, hogy a lehető leghamarabb szeretnék elindulni Nickért. Túl sok időt töltöttem el nélküle.
- Pakolj össze pár cuccot, mert most rögtön indulunk. - Vigyorogtam rá, majd felpattantam a fotelból és a szobám felé vettem az irányt. Nem akartam egy perccel sem többet vesztegetni. Egy kisebb táskába kezdtem összepakolni pár cuccomat és a szükséges dolgokat.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
Vissza az elejére Go down
 

Violet háza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

 Similar topics

-
» Ezio háza
» Mr. Gibson háza
» Shiraz háza
» Mikael háza
» Dean háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •