Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Ház és tópart - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Okt. 11, 2013 3:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Magam sem tudom, miért kételkedtem benne. Hiszen tudom, mi lakozik benne, nagyon is jól ismerem Damont, és azt, hogy amit ő egyszer kimond, az úgy is lesz...
Sajnos mire ezen már gondolkodni tudtam volna, a fejem régesrég a víz alatt volt már, és megütötte testemet a hideg érzés, amit a víz miatt érzékeltem.
- A pokol... - bukott ki belőlem hirtelen, ahogy felszínre bukott az arcom, és azt hiszem, összekoccantak a fogaim.
- Ez hideg... - suttogtam szinte vacogva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 10, 2013 10:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
(hálószoba)

Vámpírsebességgel rohantam végig a házon, és a stégen is, miközben Elena félős kis kuncogással bújt a nyakamba. A stég végén aztán nemes egyszerűséggel elrugaszkodtam, és jókora csattanással érkeztünk a vízbe. Ott elengedtem Elenát, és mikor felbukkant nem sokkal utánam, én már teli szájjal vigyorogtam rá.
- Látod, bátor voltam. Nem jött össze, édesem - vágtam kissé gúnyos pofát feléje, majd hátrasimítottam a vizes hajam. - Azt hiszem, egy ekkora csobbanás után viszont halak sem maradtak a tóban. Szerintem épp eszük nélkül menekülnek. A víz viszont tényleg jó - tempóztam oda Elenához. - Nos, fázol?
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Ház és tópart - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 26, 2013 5:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Oké. Akkor a háló. Bár az még nem tiszta, hogy mennyire lesz munkamegosztás - vigyorogtam Damon irányába, majd felsétáltunk az emeletre a hálóba.

(Háló)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 26, 2013 5:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Amennyi cucc itt van, kezdjük a hálóval - adtam meg magam a sorsnak. - Aztán jöhet a hűtő, és ehetünk is valamit. Kilyukad a gyomrom. Aztán telefonálhatnánk haza, felkeltek-e már a kicsik, és mindig rendben van-e - javasoltam, miközben engedelmesen lépegettem Elena után.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Ház és tópart - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 26, 2013 5:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Oké-oké - sóhajtoztam, miközben elindultam a házba, és megfogtam a kulcsot, hogy bedugjam a zárba.
- Még nincs olyan hideg. És a víz is kellemes lehet. Semmi ellenvetésem az úszás iránt - vigyorodtam el, majd besétáltam a lakásba, és az a kellemes illat borított be mindent.
- Akkor... azt hiszem, jobb ha azzal kezdünk, hogy a hűtőbe pakolunk. Vagy osztozzunk, te a konyhába, én a hálóba kipakolni? És ne forgasd a szemed! Így legalább minden itt van, ami kell - kacsintottam rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 26, 2013 5:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Nem kell segítség - nyitottam fel a csomagtartót, és kivettem a táskákat. - Menj előre, és nyisd ki az ajtókat. Kipakolunk, eszünk valamit, aztán... majd meglátjuk - vigyorogtam egyet szélesen. - Úszhatunk is. Most már vámpír vagy, nem féltelek a hideg víztől. Nem kapsz tüdőgyulladást. Estére rakhatunk tábortüzet... és aztán lesz egyéb dolgunk is - cihelődtem fel, készen rá, hogy behordjak mindent a nyaralóba. Nem is volt, csak öt táska.
- Még jó, hogy nem vitted túlzásba a pakolást - forgattam a szemeimet.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Ház és tópart - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 26, 2013 4:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Hát, ahhoz képest, hogy reggel csak nyüglődve volt hajlandó felébredni, Damon elég szépen végigvezette az amúgy nem túl rövid utat, és egy apró mosollyal ásítottam egyet, mikor megállt. A nyaraló szépségét már nem tudtam hová csodálni, de a tájét igen... sokat jártunk ide gyerekkoromban... minden évszakban, ha úgy adódott, és a víz... az erdő... gyönyörű az ősz színeiben.
- A kulcs itt van - lóbáltam meg az orra előtt vigyorogva, majd nyújtózkodtam egyet, és megfogtam a táskámat.
- Nos... mit segítsek kipakolni?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 26, 2013 3:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
(Damon és Elena háza)

Hosszas utazás után bekanyarodtam a tóhoz vezető földútra, és mikor megláttam a távolban, a fák lombjai között fel-felbukkanni a nyaraló barna cseréptetejét, önkéntelenül is széles mosolyra húzódott az arcom.
- Mintha hazaértünk volna. Mintha ez is az otthonunk lenne - állítottam le a motort, mikor beálltam a ház elé, és csak néztem egy ideig a csukott ablaktáblákat, és a néhány kósza őszi levelet, amit a verandára sodort a szél.
- Azt hiszem, a legjobbkor jöttünk. Ez a legszebb időszak az egész évben - nyitottam ki aztán a kocsi ajtaját, és miután kiszálltam, Elenát is kisegítettem.
- Remélem nem most jön az, hogy a nyaraló kulcsa otthon maradt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 5:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Jól van, menjünk haza - adtam gázt. - Integessetek a háznak és a tónak gyerekek - mondtam, és míg Delena és Adam lelkesen kapálóztak, kikanyarodtam a nyaraló elől, és ráfordultam a város felé vezető útra.

(Saltzman ház)
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Ház és tópart - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 5:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Hát... de a felvételeket bármikor vissza tudjuk nézni - simogattam meg Damon arcát, ahogy mellé sétáltam, majd beültem az autóba, és én is bekapcsoltam az övemet.
- Ideje lesz indulnunk. Anya már biztos vár minket - fogtam meg Damon szabad kezét, amíg lehetett.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 5:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Akárcsak a hölgyek - mondtam, miután Delena és JJ is az ülésekbe lettek szíjazva. - Nos... - hordoztam körbe még egyszer a tekintetem, hogy nem hagytunk-e kinn valamit, és hogy tényleg minden be lett-e zárva - akkor azt hiszem, jövő nyárig, vagy legalábbis karácsonyig búcsút mondunk ennek a helynek - sóhajtottam.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Ház és tópart - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 5:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
(Konyha)

Bezártam az ajtót, miután Damon is kiért, és a gyerekek is, majd zsebre vágtam a kulcsot, és beültettem David-et az autóba, majd Adam-et is mellé, miközben a túloldalon Damon ugyanezt csinált Delenával és JJ-vel.
- A két kisfiú elintézve - csuktam be az ajtót óvatosan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 21, 2012 4:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
(konyha)

Kihoztam a járókát, a csomagokat, és mindent becuccoltam a csomagtartóba, majd mellétettem a hűtőtáskát, és kihoztam Fredet is, akit azonnal feltettem a kalaptartóra.
- Valami azt súgja, jöhet az egész társaság - mondtam magamnak, majd körbejártam a házat, és mindenhol becsuktam a fa ablaktáblákat is, hogy se egy vad vihar, se kétlábú behatolók ne tehessenek kárt a nyaralóban.

(konyha)
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Ház és tópart - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 18, 2012 8:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Hallgattam, ahogy anyát nyugtatja, majd amint letette a telefont, egyből nagyot sóhajtottam, mert rögtön a kajáról kezdett beszélni. - Na jó, gyerünk - mosolyogtam rá, és megfogtam a kezét, hogy a konyhába húzzam.

(Konyha)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 18, 2012 8:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Oké Izi, akkor holnap érkezünk. Bírd ki addig, már csak 24 óra - nevettem. - De mi most megyünk, csinálunk valami kaját, mert a szabad levegő mindig meghozza a srácok étvágyát - mondtam. - Szia, és jó éjt! - nyomtam ki a telefont, és Elenára néztem. - Na, ez is megvan. Aggódó anyuka megnyugtatva. De ami azt illeti, tényleg kéne kaja. Én is éhes vagyok - kacsintottam. - Szendvicset kérek, és sokat!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 18, 2012 8:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Átadjuk, nyugodj meg - mondtam vidáman. - Meglátjuk, ma mikor ébrednek. Ha nem túl későn, kirándulunk még egyet az erdőben. Holnap reggeli után pedig összepakolunk, és ebéd után visszaindulunk. Két óra az út... szerintem kora délután ott leszünk már nálad. És ha nem baj, lehet be is mennénk kicsit. Rég beszélgettünk már - mondtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 18, 2012 7:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Persze, mind a legnagyobb rendben - válaszoltam, és fél karommal megöleltem Elenát. - Adam és Delena már fürdött a tóban. A két kicsit még azért nem mertük belevinni. De sokat játszanak, és sokat vannak a szabadban. El is fáradnak tőle rendesen - nevettem. - Most épp az ebéd utáni szunyókálást töltik, és kellemes csend lengi be a nyaraló környékét - vigyorogtam tovább. - Csináltunk videókat, és képeket is. Majd meglátod, ha hazamegyünk.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Ház és tópart - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 18, 2012 7:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Én is öltözni kezdtem, de közben megráztam a fejemet, miszerint tőlem Delena nem örökölhetett ilyesmit. Hiszen... én nem szeretem a vizet úgy, ahogyan ő. A legfontosabb dolgot az életemben a víz vette el... és őket nem fogja pótolni semmi.
De mire ezt kimondhattam volna, Damon már telefonált is, én pedig odabújtam a karja alá, így hallgvatva, mit mond anyának.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 18, 2012 7:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- És még csodálkozunk, Delena honnan örökölte a víz-imádatát - jegyeztem meg nevetve, mikor már magamra kapkodtam a ruhákat, és Elena is felöltözött.
- Akkor telefonáljunk, mielőtt Izi infarktust kap - halásztam elő a kis készüléket, és a fülemhez tartottam.
- Hello Isobel - szóltam bele, ahogy a túlsó végen fogadták a hívást. - Csak hívlak, mert ugye megígértük. Bocs, ha elcsúsztunk, de folyamatosan le vagyunk foglalva. Vagy a srácokkal, vagy egymással - vigyorogtam.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Ház és tópart - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 18, 2012 7:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Nem-nem. Ez kárpótlás volt a nagy hülyeségemért. Nem kell érte viszonzás... - mosolyogtam rá, és boldogan megcsókoltam, hiszen láttam, hogy tényleg élvezte, amit kapott tőlem. Hát még mennyire éreztem is...
- Pedig itt olyan jó... - sóhajtottam még mindig a mellkasára bújva, de végül elszaladtam tőle, és nagy nehezen kimásztam a vízből. - Jól van, legyen. Menjünk - mondtam morcosan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 18, 2012 7:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Na oké - nyögtem ki, mikor már végre képes voltam megszólalni. - Azt hiszem, most tényleg megleptél - simogattam az arcát. - Hogy milyen ötleteid vannak - nevettem már fel, és megsimogattam az arcát. - Viszont azt hiszem, jövök majd neked egyel. Ma este, vagy holnap este... - csókoltam a nyakába. - De most már tényleg másszunk ki, ha nem akarjuk, hogy kényes helyzetben legyünk rajtakapva. És hívjuk fel Isobelt, mert már tűkön ülhet otthon.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Ház és tópart - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 18, 2012 7:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Mikor végre megéreztem a gyönyörének jelét, kényeztettem keveset, de már vészesen fogyott a levegőm ahhoz, hogy sokáig lenn maradhassak, és simogathassam őt az ajkaimmal.
Kisöpörtem a nedves tincseket a szememből, és az arcomból, kiköptem a számból a vizet, miközben odabújtam a mellkasára, és vártam, hogy visszatérjen hozzám.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 18, 2012 7:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Talán a szokatlan helyzet tette, nem tudom, de az tény, hogy Elenának nem kellett levegő után felbukkania, mert még mielőtt erre sor kerülhetett volna, máris újra elöntött a gyönyör érzése, és úgy kapaszkodtam bele a mámortól a stégbe, hogy kifehéredtek az ujjaim.
- Krisztusom... - ziháltam és hörögtem egyszerre, mert mintha valaki kiszippantotta volna a világból az oxigént. Legalábbis az én tüdömbe nem túl sok jutott momentán.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Ház és tópart - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 18, 2012 7:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Most semmi esélyem nem volt megszólalni, ahogy nagyon mást se tudtam tenni, csak egyetlen dolgot. Kényeztetni őt, hogy neki örömet okozhassak, és gyönyört hozhassak....
Ahogy a hajamba túrt, felgyorsítottam egy kicsit, közben ismét bevetve az ujjaimat is, várva, hogy mikor jön el nála a döntő pillanat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 18, 2012 7:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Most ezt komolyan? - hüledeztem, de nem volt idő arra, hogy válaszoljon, mert máris a víz alá bukott, és megéreztem magamon az ajkait, ahogy a szájába fogadott.
- Ez óriási - suttogtam. Csaknem kétszáz év ide vagy oda, ilyenben még nem volt eddig részem.
Biztatásul a vízbe csúsztattam a kezem, és beletúrtam Elena hajába, ami úgy terült szét, mint megannyi selymes hínárszál.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Vissza az elejére Go down
 

Ház és tópart

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» Tópart
» Tópart

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: A határokon túl :: Gilbert tóparti nyaraló-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •