Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Feb. 27, 2013 9:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
[Hotel]

Miután otthagytam Lucy-t Chloe-val, rohantam egyenesen ahhoz a villához, ahol az a bizonyos hibrid lakik. Nem tudom mennyi ideje lehet még hátra Lucy-nak, de minden tőlem telhetőt megteszek, hogy segítsek rajta. Nem hagyhatom, hogy egy újabb szerettem haljon meg az én hibámból. Nevelőanyámmal is az én felelőtlensége miatt végeztek a vadászok és ezt sosem bocsájtom meg magamnak. Csak most 18 év után ismertem meg az igazi anyámat, nem veszíthetem el újra.
Amikor odaértem, bekopogtam, mondhatni dörömböltem az ajtón, hogy valaki kijöjjön. Sietnem kellett és még fogalmam sem volt, hogy fogok rá venni egy több száz éves hibridet, hogy adjon a véréből. Mindenesetre bármit megteszek, hogy megmentsen anyámat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 25, 2013 1:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
- Ezt most komolyan kérded? - vonom fel a szépen ívelt szemöldökeimet. Nem csak arról van szó, ahogy nagyjából nyolcszáz éve megvezetett, és kihasznált, hanem arról, hogy azóta is folyton a bolondját próbálja járatni velem. Mikor tanulja már meg, hogy én nem vagyok akárki? Nem egy naiv kis halandó vagyok, akit bűvölgethet, sem egy ártatlan bébivámpír, akit olyan könnyen az ujjai köré csavarhat. Egy első vagyok. Én vagyok az, aki megigézheti őt... vagy csak egy egyszerű, gyors mozdulattal véget vethet az életének. Végre meg kell tanulnia tisztelni engem.
- Ne érj hozzám! - lököm el határozottan magamtól a kezét, bár a tekintetemben láthat némi dacot is, ami arról árulkodik, hogy sajnos még mindig az érzéseimmel viaskodok, amikor így hozzám ér. - Már nem vagyunk ilyen jóban, emlékszel? - ingatom a fejemet, végül némileg megadóan a nappali felé veszem az irányt, ahová valószínűleg követni fog, hisz szinte lehetetlen lerázni.

|| Nappali ||
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 25, 2013 12:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
- Te sem változtál.. - húztam el a számat kelletlenül. Még mindig benne van a tüske.. Hihetetlen, hogy évszázadokig képes haragudni.. Minden nő ilyen? Úgy látszik, mégis csak van hasonlóság Lucy és Rebekah között.. Mindkettő őrülten pipa tud lenni, ha valami nem úgy sül el, ahogy azt ők tervezik... És még ennyi év után is tudnak gyűlölködni...
- Miért vagy ilyen morcos? - sétáltam elé és eltűrtem a haját. - Nem áll jól... Elég rég láttalak, azt hittem örülni fogsz nekem.. - suttogtam. Élveztem, hogy játszok vele. És.. Nem akartam még a lényegre térni. Valami visszatartott. Talán csak a szép idők miatt nem akartam, hogy kiderüljön az igazság. Féltettem a közös múltunkat, még akkor is, ha nem volt egy könnyű menet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 25, 2013 11:59 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
- Vendégszeretet? Nos, az már kimerült abban, hogy még nem csaptam rád az ajtót - felelem szúrós tekintettel. De nem igazán zavartatja magát, besétál mellettem, mielőtt még elküldhetném a francba. Miért nem lep meg? Mindig is ilyen öntelt alak volt. Őszintén, pár évszázada ez volt az egyik, amit a legjobban szerettem benne. Ezt a határozottságot. Nem mintha nem venne körül egyébként is épp elég olyan férfi, akik túl sokra vannak magukkal. Igen, a bátyáimra gondolok itt. Egyiket sem kell félteni. Talán épp ezért örültem Wyett magabiztosságának, mert tudtam, hogy nem hagyná magát még a bátyáimmal szemben sem.
- Ugye nem várod, hogy itallal is megkínáljalak? Mit akarsz? - fonom keresztbe a karjaimat a mellkasom előtt, és várakozón pillantok rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 25, 2013 11:48 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
- Bekah! - fordultam felé végre teljesen. - Sehol semmi régen láttalak? Hiányoztál? Hol marad a híres vendégszeretet? - cukkoltam egy kicsit. Szerettem húzni egy kicsit, bár tudtam róla, hogy ezt sosem tolerálta.
- Majd én beengedem magam, nem gond? - ballagtam be mellette, ami ismét igencsak sérthette az önérzetét, de hé, Bogaram.. Én mindig ilyen voltam. És azt hiszem egészen addig ilyen is leszek, amíg ki nem derül, hogy a szép kis kezecskéd benne van a Lucy-dologban.. Nagyon nem tetszik, hogy egyből Rá terelődött a gyanú. - Itt aztán semmi nem változott.. - jegyeztem meg körbepillantva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 25, 2013 11:33 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
|| Bekah szobája ||


Leérve a földszintre rosszallón nézek körbe. Hát tényleg egy bejárónő vagy hibrid sincs ebben a házban, aki ajtót tudna nyitni? Nik talán magával vitte volna mindet az új, idilli kis otthonukba? Könyörgöm, rajta kívül is még négy másik vámpír él itt, és mire való a hatalmunk, ha még egy bejárónőt sem engedhetünk meg magunknak?
Kedvetlenül tárom ki a bejárati ajtót, és az sem javít a helyzeten, hogy láthatóan senki nincs itt. De aztán megpillantok a fánál egy árnyékot, majd meghallom az ismerős hangot is.
- Wyett? Mi szél hozott hozzánk? - vonom fel a szemöldökömet. Őszintén, még nem tettem magam túl a köztünk történteken, pedig már több száz éve történt, de sajnos a bosszúm sem segített. Sosem viseltem jól, ha átvernek, főleg ha így. Ő időről időre mégis visszatér ide jópofizni, talán hogy az orrom alá dörgölje, hogy mit tett. Nem is értem, miért nem karóztam már meg.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 25, 2013 8:09 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Wyett háza

Bármennyire is az igazságra fájt a fogam, jó szokásomhoz híven most is nyugalmat erőltettem magamra. Nem hiányzik, hogy a kis tervem miattam menjen fuccsba. Elég lesz nekem Bekah-val szemben megállni anélkül, hogy ne esnék a torkának azon nyomban, már csak azért is, mert a neve felmerült a történtekkel kapcsolatban. Jobb előre lehűteni magam...
A vezetési stílusommal pár perc alatt a villa előtt parkoltam. Doboltam néhányat a kormányon, majd startoltam, egyenesen a bejárat felé. Egész otthonosan mozogtam már itt is, tekintve, hogy az elmúlt években rendszeres vendég voltam, ha csak néhány napra vagy órára is.. Mégis megvártam, amíg ajtót nyitnak, addig pedig hanyagul az egyik oszlopnak dőltem, a bejáratnak háttal.
- Remélem hiányoztam... - pillantottam hátra, mikor közeledő lépteket, majd az ajtónyitást hallottam. Eddig remek..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jan. 23, 2013 6:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
(Dolgozószoba)

Felsóhajtva guggoltam le, és néztem meg a címzést. A fiam kapta. De ezt nem értettem. Ő már nem él itt... vagyis... most mi is történik? Mert ahogy kissé félrefordítottam a fejemet, máris megpillantottam Klaus autóját. Ezek szerint mégis itt van.

(Klaus szobája)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jan. 23, 2013 6:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
< Erin birtoka >

Felsóhajtottam és zsebre vágott kézzel vágódtam ki az autóból. Édes a bosszú, de még milyen édes... nem állt szándékomban most találkozni a legnagyobb hibriddel, aki rögvest kitörné a nyakam.
Helyette egy borítékot helyeztem a küszöbre, melyre Klaus Mikaelson nevét firkáltam. Egyértelmű célzás, hogy ki veheti át.
- Szenvedj te is, te átkozott.. - morogtam az orrom alatt, majd hátat fordítottam a birtoknak.

< Reptér >
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 10, 2013 11:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
A saját halk nyüszítésemen át is hallottam, hogy anyám nincs egyedül a szobában. És a női hangban Bekah-ra ismertem. Szerettem volna bemenni, beszélni a hugommal, de aztán letettem erről. Beszélni? Most alighanem csak ő tudna. Azon a nyelven, amit most én jelenleg beszélni tudok, ő valószínűleg nem sokat értene. Sajnos meg kell várnom, míg újra ember alakban állhatok előtte.
Kis idő elteltével Bekah léptei kifelé hallatszottak a szobából. Ekkor fogtam hangosabb nyüszítésbe. Oké, hogy eddig nem akartam zavarni, de most már jó lenne, ha anyám vetne rám is egy pillantást...
Az ajtó alig néhány másodperc múlva feltárult, én meg megkönnyebbülten mordultam egyet, majd három lábon bebicegtem a házba. Tudtam, hogy anyám úgyis követni fog.

(dolgozószoba)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 10, 2013 7:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
(Dolgozószoba)

A nappalin keresztül, eléggé sürgető léptekkel igyekeztem kifelé, ahonnan a vonyítást hallottam. Klaus hamar visszatért, nem számítottam rá ilyen hamar. És nem is így számítottam rá... mert ebben a hangban volt valami, ami engem nem hagyott nyugodni és szinte tudtam, hogy tényleg komoly baj van.
Kinyitottam az ajtót, és azt hiszem, a szívem még sosem vert ilyen hevesen, mert anya voltam, és... most már kezd tényleg bebizonyosodni, hogy ennél nehezebb meló nemigen van.
- Klaus! - néztem végig rajta valami ijedtséggel, ahogy sérült lábát láttam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 08, 2013 9:41 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
(erdő)

Beletelt néhány órába, míg az erdő fái közül levonszoltam magam a házunkig. A franc egye meg azt a rohadt vérfarkast.... még anyám mond engem felelőtlennek? Amikor ki tudja, milyen varázslatot végzett a pasassal.... tessék, itt a végeredmény - morogtam magamban, mintha nem is én lettem volna az, aki harcolni és büntetni akart.
Lassan felkaptattam anyám dolgozószobájának hátsó ajtajához, de benyitni már nem tudtam az ajtón. Jó hogy nem.... farkasként nyomjam le a kilincset? Viccnek is jó. A rajzfilmekben talán megy, de ez a valóság, nem egy film.
Leültem hát, sérült lábam a magasba emelve, és halk nyüszítéssel jeleztem, hogy anyám engedjen be. Mert baj van, és nem is olyan kicsi....
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 06, 2013 1:19 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Szavaitól összeszorul a szívem. Van rá esély? Van rá esély?! Szóval az ellenkezője is megtörténhet? Nem hiszem el. Egyszerűen képtelen vagyok felfogni. Minden dühöm, keserűségem, félelmem, kétségbeesésem, aggodalmam... mind-mind lassan kitörni látszik. Valamit tennem kell. De ha azt hittem, hogy ennyivel megúszom, hát tévedtem, mert Erin már záporozza is rám az újabb infóit.
- Mikael. - Ejtem ki halkan a nevet, de így is úgy hangzik, mint valami káromkodás, annyi düh vegyül ebbe az egy szóba. És én még valaha apámként tekintettem erre az emb... erre a szörnyetegre. Ma már számomra nem más, csak az az őrült, aki tönkretette az életünket és a családunkat. És most, amikor lenne esélyünk újra egyesülni, békében élni, ismét megjelenik, és ismét mindent romba dönt, amit Nikkel felépítettünk.
Minden feldúltságom ellenére sem siklok át a tény felett, amit Erin csak úgy mellékesen közöl velem. Ő Tatia lánya. A megdöbbenés teljes csodás valójában kiül az arcomra. Niklaus Tatia lányával....? Hirtelen kitör belőlem a nevetés, majd megrázom a fejem.
- Most már tényleg innom kell egyet - jelentem be, és megindulok a nappali felé, de előbb remegő kezemmel csukom be magam mögött az ajtót. Remélem, ez egyértelmű utalás Erin számára, hogy még nem mehet el.
- Anyánk itthon van még? - pillantok hátra a kérdéssel, mielőtt továbbmennék a következő helyiségbe.


|| Nappali ||
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 06, 2013 12:17 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Váltakoztak arcán az érzelmek. Már nem az előbbi mogorva barbie baba állt előttem, hanem egy vérbeli testvér, ami nekem sosem adatott me. Nem tudom, mióta van érzelmetlenség ezekben a szemekben, de ez most megtörni látszott. Aggodalom jelent meg rajta és nagyot sóhajtottam, hogy ne kezdjem el sajnálni.
- Az anyátok azt tanácsolta neki, hogy változzon néhány napra farkassá, míg a méreg kiürül belőle. - beszéltem továbbra is rekedtem, majd néhány másodpercre lehunytam szemeimet. - Ha a normális emberi alakjában maradna, akkor méreg végezne vele. Farkasként talán van esély arra, hogy... - hagytam befeezetlenül. Engem is kirázott a hideg. Elveszíteni Klaust? Nagyon sokszor, nagyon szívesen szétrúgnám a hátsóját, amiért olyan hataloméhes hibridgyáros, de valamiért mindig megenyhültem. Hiszen szerelmes voltam.
- Mikael tette... mióta újra a városban van, minden módszert megragad, hogy elpusztítsa a bátyádat. Legutóbb már majdnem sikerült megölnie őt, az anyámmal együtt... vagyis... Tatiával együtt. - Most kisebb bajom is nagyobb annál, hogy megtudja, kinek a családjába tartozom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 05, 2013 11:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
- Micsoda? - kérdem elvékonyodó hangon, és érzem, hogy közben teljesen elsápadok. Méreg a számára? Ez meg mit jelent? Hisz neki semmi nem árthat, nem igaz? Ő egy első, és hibrid, és és... Nem eshet baja. A korábbi dühömről megfeledkezve aggódva faggatom tovább Erint.
- Méreg a szervezetére? Hogy érted ezt? Vissza tud változni? - A legnehezebb kérdést egyszerűen képtelen vagyok feltenni, annyira abszurd: belehalhat? De hát ez az egész egyszerűen képtelenség. Mégis ki... mármint oké, van egy pár ellensége, ahogy mindannyiunknak, de ki lehet elég erős és agyafurt egy ilyen méreg kikeveréséhez.
- Ki mérgezte meg? - Hangom némileg ismét eltökéltebb. Senki nem szórakozhat bűntetlenül a bátyámmal. Még akkor sem, ha ő mostanában teljesen megfeledkezett rólam, csak hogy ezzel a nővel legyen. Gondolatmenetem végére egy adag keserűség is kiül a tekintetembe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 05, 2013 11:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Majdnem kibukott belőlem az a kérdés, hogy vajon most minek néz engem? Majd biztosan neki fogok hazudozni, mikor mindketten tudjuk, hogy jóval erősebb? Nem, ami azt illeti, mindig meghúztam magam, amikor megjelent valaki, aki többet tudott. Azt viszont már nem mondanám, hogy nem fojtogattam volna szívesen, amiért így nekem "esett". Bár ez még valószínűleg a lágyabb Rebekah. Hát, ez sem pite.
- Én? Soha nem tennék vele semmit! - vált aztán az én arcom először csodálkozóvá, majd egy kissé bosszússá. Mit tettem vele? Sosem bántanám Klaust szándékosan. Szándék nélkül már előfordult párszor, de annak nem voltak olyan következményei, mint a mai baklövésének.
Közelebbről fürkésztem szemeit, és nyeltem egyet, de csak úgy, hogy ne láthassa, majd egy pillanatra az ajtó felé sandítottam. - Klaus megivott valamit, ami méreg a szervezete számára. - mondtam ki végül eléggé kopott és színtelen hangon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 05, 2013 10:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Jól hallottam? Most vagy kezdek megsüketülni így túllépve az ezret, vagy Erin tréfál velem... esetleg teljesen idiótának néz. Amit egyáltalán nem díjazok.
- Farkas. - Nem kérdés, inkább kijelentés, de olyan hangsúllyal ejtem ki a szót, mintha ennél nagyobb hülyeséget életemben nem hallottam volna. És így is van.
- Ugyan miért lenne vérfarkas alakban? Az átváltozás mindennél fájdalmasabb, a bátyám pedig nem hülye. Miért akarna állat formában mászkálni? - teszem fel az ide vágó leglogikusabb kérdéseket, de közben rossz érzésem támad. És a szomorú az, hogy a megérzéseim sosem csalnak.
- Történt vele valami? Mit tettél vele? - kérdezem közelebb lépve. A hangom egyszerre rémült és fenyegető. Egy hajszál választ el attól, hogy ne kezdjem el fojtogatni Erint.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 05, 2013 8:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Bólintottam, ahogyan a nevemet megismételte, és arcán láthattam, hogy Ő nem tudja, hogy közöm van Tatiához. Még jó is, különben máris vagy száz mínusz ponttal indítanék ebben a csevejben. Bár így sem álltam a kedvencei között, valószínűleg nem is fogok, ha megtudja a részleteket, hogy milyen kapcsolatban állok Klausszal. Hiszen Rebekah-nak gondolom, ugyanannyit jelentett a bátyja, mint Őneki Rebekah.
- Igen, én vagyok az... akivel össze is költözött. - erősítettem meg szavait. Csak hallott rólam ezek szerint. De ez most nekem jó, vagy... rossz?
Megköszörültem a torkomat, amikor ugyanis Klaus hollétéről érdeklődött. Jóban vannak, előbb-utóbb így is, úgy is meg fogja tudni, hogy mi történt.
- Klausnak most jobb, ha egyedül van. - mondtam kissé rekedt hangon. Hm, a szokásomtól eltérően, most egészen normális vagyok. Ez meg hogy lehet? Nem akarok én megfelelni Klaus egyik testvérének sem. - Éppen... szóval ő éppen vérfarkas. - mondtam ki nagy nehezen. Ettől újra ideges lettem. És inni akartam. Pohárból is, meg nyakból is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 05, 2013 8:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Viszonylag jól fogadja a kirohanásomat, nem próbál támadásra támadással válaszolni, de talán ez az ő szerencséje. Milena után már nem lenne türelmem még egy szócsatához, és félő, nem úszná meg egy nyaktöréssel.
- Erin? - kérdezek vissza azon tűnődve, ez a név honnan kellene hogy ismerős legyen. Nem jutok előbbre... csak amikor elárulja, melyik bátyámtól jön. Hát mégis igaz?
- Szóval te lennél a bátyám új barátnője... akivel állítólag össze is költözött? - vonom fel a szemöldökömet, majd végigmérem, és minden önfegyelmemre szükségem van, hogy ne ugorjak azonnal a torkának. Nagyon rossz időpontot választott arra, hogy belém ütközzön. Legalább egy éjszakát hagyhatott volna rágódni az új infókon, talán holnapra valamennyire lehiggadtam volna. Meg ami azt illeti... előbb Nikkel akartam beszélni, tőle hallani... Nem így.
- Ő hol van? Talán csak nem hazaküldött? - billentem oldalra a fejem, és tekintetemben kíváncsiság csillan. Tényleg, ha Nik ennyire oda van ezért a nőért, és együtt is laknak, miért engedi útjára egyedül?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 05, 2013 4:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Alig hagyta el két szó a száját, a vérhőmérséklete árulkodott a kilétéről. Szinte olyan, mint Klaus temperamentuma, még ha nem is teljes egészében. Ő is ilyen, ha valaki felbosszantja. Tehát ha jók a következtetéseim, Rebekah Mikaelsonba futottam éppen bele. És ugyan tudtam, hogy Klausnak van pár testvére, de egyelőre az energiám kimerült abban, hogy az anyjával megkedveltessem magam. A testvérei eszembe sem jutottak. Bár az ő véleményük nem is érint olyan mélyen. Talán Rebekah-é kellene, mert emlékeztem Klaus egy mondatára, miszerint talán engem, Rebekaht, és Esthert nem bántaná soha. Szóval a húga számít neki. De nem úgy tűnt, hogy jóban akar lenni velem.
Nagy levegő, és megpróbálom elfojtani a valódi énemet, aki már régen visszaszólt volna neki. Most nem a haragját kell kivívnom.
- Erin. A nevem Erin. - mutatkoztam be neki, alaposan elgondolkodva, hogy tegyem hozzá, mit keresek itt, és kivel jöttem, vagy hagyjam még egy picikét tudatlanul. Végül az előbbi mellett döntöttem, úgy lesz a legjobb, legalább nem csapom be. Szerintem akkor törött nyakkal végezném a nap folyamán. - Klausszal jöttem. - mondtam inkább így. Ki tudja, mit tud mostanság a bátyja szerelmi életéről?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 05, 2013 4:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Az ajtón belépve szó szerint beleütközök valakibe. Egy nő, egyáltalán nem ismerős, ha tippelhetek, valamelyik bátyámnál járt, bár nem láttam még itt soha, szóval talán csak vacsi... illetve... Hmm... a vacsijaik ritkán távoznak két lábon. Vagy ha mégis, akkor nem ilyen energikusak, és ezen egyetlen harapásnyom sincs ráadásul.
- Nézz a lábad elé! - morranok rá azonnal, mert már eleve nem vagyok túl jó kedvemben, aztán ahogy sikerül végigmérnem, kibukik belőlem a kérdés. - Te meg ki a franc vagy?! - Tudom, lehetnék udvariasabb is, de Milena bogarat ültetett a fülembe Nik jelenlegi csajával kapcsolatban, és nevezhettek paranoiásnak, de ez a csaj akár az említett nő is lehet. Egyébként is eltökéltem, hogy kiderítem, mennyi igaz a hallottakból, szóval minek finomkodjak? Tudni akarom az igazat, méghozzá mielőbb!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 05, 2013 2:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
- Dolgozószoba -

Azon kattogott az agyam, hogy hová is menjek. Egyelőre nem volt kedvem hazamenni, ezúttal egyedül. Ahhoz túlzottan ideges voltam, és egy sóhajtással gondoltam ki, hogy most a Grillbe teszek egy látogatást. És utána hátha találok valami finom falatot, aki után nem fog sírni senki. Ismeretlen érzés volt ez az aggodalom, ami uralkodott bennem. Ezer évig nem aggódtam senki és semmi miatt. De most az, hogy Klaus megitta Mikael mérgét... ha Esther nem súg egy lehetséges megoldást, Klaus talán már halott volna. És akkor nem is tudom, mi tombolna bennem.
Kiléptem az ajtón, de mielőtt elhagytam volna a villát végleg, belebotlottam egy szőke hajú csajba.
- Óh... - torpantam meg, pár lépésnyire tőle, de a mosolygás ezúttal nem ment. Mintha bárkire is rámosolyognék ilyenkor. - Üdv. - bukott ki belőlem csak ennyi. Most két tippem volt: vagy Klaus egyik testvérének szórakozópartnere, vagy ő maga is Klaus testvére.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 05, 2013 2:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Erin

||Mystic Falls utcái||


Nem mondhatom, hogy jó kedvvel érkezem haza "szeretett" otthonunkba... de legalább kitörtem annak az idegesítő, nagyszájú libának a nyakát. Egy cseppet kárpótol mindazért, amit az orrom alá dörgölt. Nem tudom, mennyi igaz belőle, de ha rajtam múlik, hamar ki fogom deríteni, és aztán... Aztán még fogalmam sincs, mihez kezdek.
Az egyetlen épkézláb tervem a jövőt illetően egy kellemes fürdő, és remélhetőleg ma már nem akadok össze senkivel, mert kénytelen leszek kettéharapni az illető torkát...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 04, 2013 3:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
- Mondhatnám, hogy vendég vagy, menj előre - mosolyogtam Erinre. - De inkább gyere, menjünk együtt - mondtam, kinyitva a bejárati ajtót, és füleltem egy keveset. - Anyám a dolgozószobában van... úgy hallom. Menjünk. Nagy levegő... nyugalom, élve fogod elhagyni a házat.

(dolgozószoba)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 04, 2013 3:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
- Petrova birtok -

Nem gyakran jártam erre a helyre. Sőt, azt hiszem, egy-két alkalomnál többet nem is töltöttem itt, maximum azon a bálon, és Klaus szobájában párszor. Ami jólesett.
- Oké, menj előre. - álltam meg a küszöbnél. A saját háza, gondoltam, úgysem fogja bejelenteni magát, és nem csönget. De én nem megyek előre.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Vissza az elejére Go down
 

Ház és udvar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

 Similar topics

-
» Udvar
» Udvar
» Udvar
» Udvar
» Udvar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Mikaelson villa-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •