Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 14, 2013 5:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Zavartan köszörülöm egy kicsit a torkom. Igen, végülis megértem. Ez nem azt jelenti, hogy csillagos ötöst adnék a terveire, de értem benne a logikát. Silas és Mikael együttes erővel összefogtak ellene, a hibridek pedig túl közel állnak Klaushoz, körülveszik őt, és ha megigézik őket, nagy károkat tudnak okozni.
- Értem - bólintok lassan, aztán eltűnődöm egy pillanatra. - Gondolkoztál már azon, hogy...? Szóval Mikael és Silas egyaránt fenyegetés a számodra, nem is kicsi, már külön-külön is, ugye. Ketten ha összefognak, pedig még rosszabb. De... gondolkodtál már azon, hogy te is gyűjtesz magad köré hasonló szövetségeseket? Olyanokat, akiket nehezebb befolyásolni, akiknek ugyanúgy érdeke lenne szembenézni az ellenségeiddel. Ilyen helyzetben nyilván nehéz bízni bárkiben, de ennek nem is a bizalomról kell hogy szóljon, hanem a közös érdekről, amely mindenkit ugyanúgy érintene. Magad mondtad, hogy egyszer megtetted ezt: sereget építettél hibridekből. Esetünkben a hibridek csak zsákutca. De lehetnek mások, idősebb, erős vámpírok talán... Ezzel kicsit visszavehetnéd Silas és Mikael magabiztosságát. Bár... mindegy, ez csak egy ötlet. Úgyis mindig a saját fejed után mész, és a saját módszereiddel intézed az ügyeidet - vigyorodom el. Eszem ágában sincs beleszólni a dolgaiba, csak elgondolkoztam. Mindenesetre ha csapatot kellene választani, mondjuk a túlélés érdekében, hogy Team Sikael vagy Team Klaus, akkor nyilvánvaló, hogy az utóbbit választanám. És tuti nem én lennék az egyetlen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 14, 2013 5:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Szokásommal ellentétben csendesen hallgattam végig Hayleyt.
- Szóval ez a probléma? Nem bízol bennem. Feltéve, ha eddig bíztál egyáltalán - mondtam könnyed mosollyal. - Hagy magyarázzak el valamit, Hayley. Nem örömmel áldozom fel a hibrideket. Nem véletlen teremtettem őket annak idején, mert épp nem volt más dolgom, mert unatkoztam. Elmagyarázom - fordultam felé az ülésben.
- Hadsereget akartam belőlük. Olyan sereget, ami kemény, és erős. Ami mindkét faj előnyeit egyesíti magában. De most másképp áll a helyzet. Silas megjelent a színen, és láthatod, hogy nem túl barátságos velem. Akárcsak Mikael. Nem tudom, mennyit tudsz a vámpírokról, az Ősiekről... de képesek vagyunk megigézni másokat. Én például embereket, farkasokat... egyszerű vámpírokat is. Ugyanúgy ahogy Mikael vagy Silas megigézheti a hibrideket, hogy ellenem forduljanak. Ezt a hibát nem követhetem el, és ennek a puszta lehetőségét is ki kell zárnom. Nincs más választás... a hibrideknek meg kell halnia. De azt hiszem, kissé bántana a dolog, ha úgy gondolnád, hogy téged is feláldoználak.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 14, 2013 5:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Hallottam a közeledő lépteket, és azt a hatalmas robajt, amivel Klaus becsukta maga mögött az ajtót, de már csak a lelki nyugalmam megőrzése miatt sem akartam, hamarabb kinyitni a szemeimet, mint muszáj.
Aztán felpillantok Klausra, amikor megszólít, és csak egy bólintással nyugtázom a szabadkozását. Nem vártam, hogy magyarázkodjon, igazából jól elvoltam itt kint a kocsiban. Meglehet, el is szunnyadtam egy pillanatra. Fene tudja. A Mikaelson ház felé vezető úton folyamatosan pörög az agyam, hogy mit is gondoljak erről az egészről, aminek Salvatore-éknál tanúja voltam. Ha belegondolok, pár hónappal ezelőtt még Shane is azt akarta elérni, hogy a családomról szerzett infókért cserébe válasszam le a hibrideket Klausról, és érjem el, hogy jelentéktelenek legyenek a számára. Sőt... egy részüket fel akarta áldozni. "A családért mindent" címszó alatt először azt hittem, képesek leszek rá... aztán mégsem tudtam megtenni. A sors iróniája lehet, hogy most ennyi idővel később ezen háborodok így fel. Talán csak magam miatt vettem így magamra a dolgot. De szerencsére én nem vagyok Klaus egyik hibridje.
- Jól vagyok - válaszolok kicsit zavartan a kérdésre, ahogy hirtelen kiszakít a gondolatmenetemből. - Nem éreztem jól magam. De már jól vagyok. - Nem áll szándékomban érzelgőset játszani Klausszal... egyébként sem vagyok ilyen. Kivéve az utóbbi pár napban, idegesítően szeszélyes lettem, mármint magamat meglehetősen idegesítem vele. De hát csak elmúlik előbb-utóbb.
- Igazából eltűnődtem egy kicsit... - kezdek bele a szavaimhoz mérten is merengve, magam elé bámulva, mintha az előttünk lévő házat nézném én is. - Ha mostanra én is egy lennék a hibridjeid közül, engem is ilyen könnyen a Salvatore-ék vadásza elé löktél volna? - teszem fel a kérdést szemrebbenés nélkül, látszólag teljesen közömbösen, mintha csak azt kérdezném, mennyi az idő. De még mindig előre meredek, kerülöm Klaus pillantását. Ha belegondolok, nem is biztos már, hogy megrázna, bármi is lesz a válasza. Csak kíváncsi vagyok. Nem képzelem be magamnak, hogy többet érnék Klaus szemében bárki másnál. És sosem vártam el, hogy pátyolgasson. Sőt... valószínűleg ha kedvel is, ugyanolyan könnyen beáldozna a tervei érdekében, mint másokat. Azért mert ez ő. Ennyi.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 14, 2013 3:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
(Salvatore ház)

Leállítottam a motort, aztán néztem a hajdani otthonom ajtaját. Mintha valami idegen helyre érkeztem volna. Nem volt bennem semmi jó, hazavágyó érzés. Talán azért, mert olyan emberek lakták ezt a villát, akiket csak kényszerűségből neveztem a családomnak.
- Egyben vagy? - fordultam aztán Hayley felé. - Miért rohantál ki olyan fejvesztve? Rosszul voltál, vagy.... volt valami más oka? - húztam össze a szemöldökömet. Valami nagyon nem tetszett nekem. Túl csendes volt most ez a lány.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jún. 28, 2013 10:13 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Nem voltam odáig az olyan alakokért, akik állandóan csak fenyegetni tudtak és bizonygatni, hogy ők fogják rászabadítani a világra a poklot, hiszem általában mindenki elbukik, aki ilyen terveket szövöget. Egy sóhajtással adtam meg magam, mert rájöttem, hogy hiába fogom jártatni a számat, ez a fazon akkor is fel akar majd támadni.
- Ugye tisztában vagy azzal, hogy milyen a családom? - Kérdeztem azért még mellékesen, majd intettem egyet. - Gyere velem. - Elindultam a dolgozószoba felé, hogy ne a küszöbön kelljen visszahoznom az életbe. Legalább lerovom a tartozásomat.

Dolgozószoba
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 27, 2013 12:42 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
- Hm, ez bizony sajnálatos. Tudod, azt kell mondjam, hogy bármit is teszel, vér fog folyni. De ha nem teszed meg, azoké, akik közel állnak hozzád. - néztem olyan mélyen a tekintetét, hogy azt nem lehetett figyelmen kívül hagyni. - Segítesz, vagy... rátelepedem az egész családodra. Kit érdekel, hogy ősvámpírok? Nekik is van gyenge pontjuk... - súgtam szinte fröcskölő ajkakkal.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 23, 2013 12:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
- Azt sem tudom, hogy ki az a Mr. Saltzman. - Vontam meg a vállamat, de tovább figyeltem rá. Hogy nőket bántott? Mert a "bármit megtehetek" szókapcsolatból erre következtettem. És ha tényleg ezt csinálta... akkor mégis mit vár, miért segítsek neki? Ezt a srácot a fejére ejtették?
- És ha a saját testedben lennél, akkor is ugyanezt csinálnád, ugye? - Kérdeztem. - Mert akkor sajnos nem segíthetek. Nem fogok rászabadítani egy pszichopatát a világra. - A gond csak az volt, hogy tartoztam Cassidy-nek és én minden lerovom a tartozásaimat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 20, 2013 10:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Még ezek a nők..! Egyfolytában kíváncsiak, az idegeimre mennek már! Már így is a végét járom szegényeknek, nemhogy még ezek is leépítsenek engem teljesen.. színtiszta bolondok háza ez a világ.. egyik se akar józan ésszel segíteni. Ráveszem hát őket brutális, aberrált módszerekkel.
- Sajnos ezek szerint te nem hallottál az utóbbi időben Mr Saltzman pályafutásáról, igaz? - kérdeztem csalódottan, ám mindezt tettetve. - Én irányítottam őt... majdnem másfél évig. - sóhajtrottam fel elégedetten. - És egy testben.. BÁRMIT megtehetek az áldozataimmal.. akik általában nők voltak. - vigyorodtam el kegyetlenül.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 16, 2013 8:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Majdnem a képébe nevettem. Komolyan azt hiszi, hogy bekopog ide azzal, hogy ő márpedig szeretne feltámadni, én pedig szó nélkül meg fogom tenni, amit kér? Nem ma jöttem le a falvédőről, nem is nagyon szerettem feltámasztgatni embereket, elvégre aki szellem, az maradjon is az. Azért szellem, mert az életének így kellett alakulnia.
- És mégis miért támasztanálak fel? - Forgattam meg a szemeimet. - Mit árthatnál te Cassidy családjának, amiért ide küldött téged? - Erre nagyon kíváncsi voltam, hiszen az a lány nem szokott könnyen megijedni. Lehet, hogy ennek a fiúnak az ártatlan képe egy szörnyeteget takarna? A stílusában tényleg találtam némi kivetnivalót, de nem tűnt félelmetes alaknak.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jún. 14, 2013 9:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
- Hm, őszintén szólva, az indoka nagyon is nyomós, és hát... határozott is. - vigyorodtam el gonoszkás csillogással tekintetemben, majd végigmértem őt. Nem rossz, de ez úgy tűnik, családi örökség. A másk Mikaelson csajt múltkor futólag láttam. Nem rossz bőr.
- Félti a családját. Ezért inkább olyanét kockáztatja, akinek semmi köze hozzá. Vagyis a tiédet. A nevem Matthias. Majdnem háromszáz éve vagyok már szellem. És ideje feltámadnom. - húztam ki magam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jún. 10, 2013 9:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Az a bárgyú vigyor... a megszólítás és a hangnem. Ismét egy bunkóval állok szemben. Nagyon jó, nem tud néha egy-egy normális ember megtalálni? Nem kell gyakran, csak ritkán, évszázadonként kétszer-háromszor. Olyan nagy kérés lenne ez?
- És mégis miért küldött volna Cassidy hozzám? - Vontam fel a szemöldökömet. Ha egy Cassidy-ről beszélünk, akkor nincs mit tenni, jövök eggyel annak a lánynak, hiszen majdnem egy éve megmentette az életemet, cserébe pedig felajánlottam neki, hogy úgymond teljesítem egy kívánságát. Erről viszont senki sem tud, szóval ha ez az alak ezt állítja, akkor minden bizonnyal tényleg Cassidy küldte. - Ki vagy te? - Kérdeztem rá azért a biztonság kedvéért. Cass-t nem úgy ismertem, mint aki leáll az ilyen alakokkal akár két szót váltani, mert ez a srác egyáltalán nem tűnt tisztának. Inkább sunyinak.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jún. 10, 2013 5:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Végignéztem magamon. Nem tudom hogy fog-e látni egyáltalán, vagy mi a szösz, de nagy reményeket tápláltam az iránt, hogy igen. És... reméltem azt is, hogy hamar túl lehetek ezen az egészen.
- Helló, szépségem! - jelent meg egy vigyor az arcomon, miközben végigmértem őt. Nem rossz. A szőke nőket amúgy is nagyon bírom.
- Öhm.. engem egy bizonyos Cassidy nevű nőszemély küldött ide.. mert boszorkányra van szükségem. - billentettem oldalra a fejemet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 09, 2013 9:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Vendégszoba

Kénytelen voltam én kisétálni ide, mivel senki sem nyitott ajtót, hiába dübörgött az illető, akinek minden bizonnyal borzasztóan fontos lehetett valami. A házban csend uralkodott, mintha senki sem lett volna itthon. Fura, hogy pont Mikaelson-éknál nem állt a bál.
Végigsétáltam az előszobán és végre elérkeztem az ajtóig, ahol a lehető leghamarabb nyomtam le a kilincset, hogy a kopogás abbamaradjon. Egy férfi állt a küszöb másik oldalán. Sohasem láttam még, biztosan valamelyik testvéremhez vagy az anyámhoz jött. Ki tudja, hogy milyen üzletei vannak a családtagjaimnak.
- Segíthetek? - Kérdeztem udvariasan, elvégre nem voltam egy bunkó fajta.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 09, 2013 8:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Félreeső út

Sima volt eljutni idáig. hiszen mi tartott volna fel? Egy kerítés? Vagy mi más? Még egy autó sem üthet el. Szóval ja, itt vagyok, ragyogok... mint a fekete szurok. Fejezzük is be a gondolkodást. Most már tettek kellenek.
Be akartam vágtatni de nem tehettem meg. Helyette összeszedtem minden erőmet, erősen rákoncentráltam majd bedübörögtem az ajtón. Remélem hogy az a boszi nyitja ki.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 04, 2013 7:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
- Kivéve azok a nők, akik büszkék a korukra. És gyanítom, maga már büszke lehet ezekben a körökben. Tudja, a tisztelet meg hasonlók - jegyeztem meg, miközben invitálásának megfelelően elindultam a - remélhetőleg - nappali felé. Igen, attól függetlenül, hogy vele is hasonló stílusban beszéltem, és csak most láttam először... Tiszteltem benne, hogy ekkora ereje van. - Nos... konkrét célom nincs, de a megérzéseim soha nem vezetnek el véletlenül senkihez sem. Gondolom... valamikor ki fog derülni. Ha... esetleg kíváncsi rá. - És reméltem, hogy kíváncsi rá, mert én tudtam, hogy van valami, amiért itt vagyok. Valami, amit muszáj kiderítenem, vagy ami jobb hatással lenne rám. A jobb, hát ki tudja, kinek mit jelent az... nekem például nem egyelő a jóval, hiszen azt nem szeretem. Minek legyek olyan másokkal?
/Folyt nappali/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 30, 2013 6:37 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
- Hm, mintha lenne egy olyan szabályunk, hogy a nők nem beszélnek a korukról - mondtam neki mosolyogva de hát... mit is csinálhatnék, ez a stílus részéről nagyon megtetszett, és nem is tudom, hogy eddig hogy voltunk képesek elkerülni egymást.
- Nos, fáradjon beljebb akkor - nyitottam ki előtte jobban az ajtót, majd a nappali felé néztem. - Csupán akkor hívom beljebb, ha fontos, amit mondani akar. Ellenkező esetben, nem hiszem, hogy lenne oka a maradásra - köszörültem meg a torkomat halkan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 27, 2013 8:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
- Nagy kár, hogy nem szívesen áll le idegenekkel, de azt hiszem, már bemutatkoztam - jegyeztem meg a kelleténél talán pimaszabban. Hiszen... valóban erősebb nálam. Főleg úgy hogy... jesszusom, egyenesen találkozom azzal a nővel, aki a világra szabadította azt a rengeteg szörnyeteget. Mindig is érdekelt, hogy mi oka lehetett rá, amikor ez még nekem is, aki a velejéig romlott, túl sok. Akkor neki? - Szóval maga van legalább ezer éves... egészen jól tartja magát - vigyorodtam el. Valamit ki kellett találnom, hogy ne rögtön azt kérdezzem, ami a legjobban érdekelt. Nevezetesen a fiait, és amint hallottam, a lányát. És ha ismeri a vámpírokat, talán tudja, hogyan lehet visszafordítani a vámpírságot. Ah, nekem arra van szükségem. Hogy Hayden ne legyen olyan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 27, 2013 7:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
A neve még annyit sem mondott, mint amennyit talán kellett volna. Eléggé szenilis lehetek, ha már találkoztunk, és nem emlékszem rá. De a szavai alapján... nem, még nem találkoztunk. Mert rákérdezett, hogy ki is vagyok... egészen pontosan.
- Nem szoktam idegenekkel leállni cseverészni pont ilyesmikről - mértem őt végig. Csinos. De az ilyen álarc mögött bármi rejtőzhet. Szemei mindent elárulnak. Ahogyan kisugárzása is. Nem jóindulatú boszorkány.
- Esther Mikaelson, az ősi család megalapítója - biccentettem felé.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 24, 2013 7:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Jobbnak láttam elhallgatni a tényt, hogy eddig nem tudtam, hogy ő Esther. Mindegy, ha már megjegyezte, legalább tudni fogom, milyen néven szólítsam, a beszélgetésünk későbbi szakaszában. Bár egyelőre fogalmam sincs, mire fog ráterelődni a beszédtémánk. Az erőről meg hasonló dolgokról tárgyalhatunk, de gyanítom, nem véletlenül vezettek el hozzá a megérzéseim.
- Trish Evans - mutatkoztam be, miközben beljebb léptem, a házba. Az előszoba alapján... hát, nem hinném, hogy valami szegények laknának itt. Ráadásul az egész helynek volt valamiféle furcsa aurája. Mintha titkokat őrizne. Nem mellesleg... Esther. A neve rémesen ismerős, talán valamelyik idióta boszorkánylegendából. - Szabadna tudnom, hogy maga kicsoda, egészen pontosan? - érdeklődtem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 23, 2013 7:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Tipikus üdvözlés, mire én csak felsóhajtottam. Nem akartam udvariatlannak tűnni, de nem szoktam meg, hogy csak úgy jönnek és mennek itt az emberek. De ő nem ember volt, és itt keltette fel igencsak az érdeklődésemet. A saját fajtámat kilométerekről is megérezném, és ő... ő boszorkány. Méghozzá eléggé erős, legalábbis most éppen ereje teljében van.
- Öhm... - vontam fel a szemöldökömet. - És nekem kihez is van szerencsém? - nyitottam ki az ajtót jobban, hogy így vonjam beljebb, már ha be akar jönni.
- Ezek szerint te tudod, hogy én Esther vagyok. De te...? - kérdeztem rá ismét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 22, 2013 5:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Hamarosan megjelent az ajtóban egy nő. Azonnal tudtam hogy őt keresem, mert éreztem, hogy benne van meg az a fajta mágikus vibrálás, ami ide vonzott. Bár... egyelőre nem tudtam, hogy ez számomra jó, vagy rossz, hiszen a boszorkányok nagy része elvből ellenzi azt a fajta mágiát, amit én követek. Pedig ha tudnák, mennyi hatalommal jár! És még mennyi lehetne az enyém, bizonyos egyéb varázslatok segítségével...
- Üdv - jelent meg az arcomon a tipikus, ravaszkás mosolyom. Elvégre jobb ha tudja, hányadán állunk a dolgokban. Mármint, hogy milyen vagyok, a félreértések elkerülése végett. - Ha jól sejtem, maga egy meglehetősen erős boszorkány, aki így idevonzotta az érdeklődésemet - jelentettem ki, bemutatkozás helyett. Amúgy is azt kérdezte, hogy segíthet-e valamiben, én meg csak elmondtam az ittlétem okát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 21, 2013 11:59 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
(Nappali)

Megálltam az ajtó előtt, és felsóhajtottam. Már felkészültem arra, hogy ki tudja, milyen isten csapása érkezett meg ebbe a villába. Mert hát... voltak néha hívatlan vendégek is, akiktől legszívesebben falnak mentem volna.
De nem ez történt. Éppen ellenkezőleg, jött a másik végleg, és jelen helyzetben nem tudtam felfogni, miért keresnek engem idegenek. Vagy talán nem engem keres? Az lenne a legjobb?
- Khm... segíthetek valamiben? - kérdeztem, egy kedves mosolyt azért megőrízve ajkaim körül.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 15, 2013 6:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
/Trish lakása/
Megálltam a ház előtt, ahonnan éreztem az erőt. Itt kell lennie, tudtam. És én megvárom. A nagyobb hatalmakkal szemben mindig jobb óvatosnak lenni, legalábbis eleinte. Mindnek van gyenge pontja, ameddig viszont nem ismerjük ki azt, addig mi forgunk veszélyben tőlük. Ezért is nem gondoltam tanácsosnak a magánlaksértés elkövetését. Az ajtó előtt vártam, közben folyamatosan őrá koncentráltam, hogy valamiféle kapcsolatot létesíthessünk egymással, és feltűnjön neki a jelenlétem, akár így, akár úgy. Azt biztosan tudtam, hogy ő is boszorkány, bár őszintén reméltem, hogy nem olyan, mint Hayden. Mert őt akármennyire is szeretem... ha tehetném, visszacsinálnám, hogy egyszerű boszorkány legyen ő is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 27, 2013 10:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Egyszerre tudnék sírni és röhögni, ahogy megszólal. Ez az önelégült magatartás elég ahhoz, hogy megbizonyosodjak az igazamban. Hát persze, hogy Tatia az. Köszönöm, nagyban megkönnyítetted a dolgom, hogy nem nekem kellett utánad loholnom.
- Nos... meglehet, hogy ez az utolsó találkozásunk is egyben - görbülnek mosolyra ajkaim, de jelenleg ebben a gesztusban az ég világon semmi nincs. Se gúny, se fölényesség, és főképp egy cseppnyi öröm sincs. Inkább mint egy automatikus mozdulat. Nehéz bármit is éreznem... a letargián kívül. Ám amikor Niket emlegeti... bizony megrándul az arcom, aztán sűrű pislogásba kezdek, nehogy ismét könnyek csillogjanak a szemeimben. Azt már nem! Előtte nem.
- A bátyámat... - még én is hallom, mennyire reménytelenül színtelen az arcom. Hogy is volt Mikael üzenete? - Nik elment... és nem tér vissza többé - mondom ugyanolyan hangsúllyal, aztán megköszörülök a torkomat. Ha ki kell mondanom, hogy meghalt, félő, hogy valóban elsírom magam. Inkább megmutatom neki. Az lesz a legegyszerűbb.
- Azt hiszem, jobb is ha magad látod, mire kell felkészülnöd - mondom, mintha részben csak magamban beszélnék. Mikael úgyis olyasmit szán neki, mint Niknek. Legalább tudja majd, mire számíthat. Mielőtt akár felfoghatná a szavaim értelmét, mellésuhanok, erősen elkapom a karját, és villámgyorsan lecibálom a pincébe.

|| pince ||
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Ház és udvar - Page 2 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Szer. Márc. 27, 2013 10:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Már kezdtem feladni a reményt, hogy valaki hajlandó lesz kisétálni az egyik helyiségből, hogy kérdezhessek tőle akármit is, amikor a hangok erősödtek és léptekké váltak. Lassú, de megfontolt léptekké, olyanná, amilyenre csak egy hozzám hasonló korú vámpír képes. Tehát az egyik Ősi a lakásban van és felém tart. Végre valahára! Tudhatnák, hogy utálok várni, akkor pedig főleg, amikor kíváncsi vagyok. Annyi kérdésem volt, de ha például Finn állna meg velem szemben, akkor nézhetnék magamon körbe.
Éppen az egyik festményt bámultam, amikor a léptek elhalkultak, ekkor viszont már száz százalékig biztos voltam abban, hogy ki áll a hátam mögött. Az egyetlen lány a Mikaelson-testvérek közül: Rebekah. A szőke, aranyos, cuki kislány... volt, amíg vámpírrá nem változott. Vagyis bocsánat, velem addig sem volt kedves.
- Hm... micsoda meglepetés. - Húztam kissé gúnyos mosolyra az ajkaimat, amikor megfordultam, hogy szemtől-szembe álljak a vámpírbarbival. - Nem gondoltam volna, hogy újra találkozni fogok veled. - Mondtam őszintén, hiszen pár hónappal ezelőtt futottam vele össze a főtéren, azóta még hírből sem hallottam a kis Bekah-ról. Azt hittem, hogy Klaus ismét eltette őt láb alól és befektette a szépen bélelt koporsójába.
Ám valamit észrevettem a lány arcán. A világító, kék tekintete nem volt tiszta, éppen ellenkezőleg volt egy kis kontrasztos, vöröses beütése, a szeme alatti bőr megduzzadt, az arcán pedig egyáltalán nem tükröződött az az állandó önelégült arckifejezés.
- Csak nem a lelkedbe tapostak, Rebekah? - Kérdeztem ismét végignézve rajta. - Hogy miért jöttem? Egyszerű. A bátyádat keresem, feltéve ha itt van és nem Chicago-ban tengeti az idejét... beszélnem kell vele. - Jelentettem ki ellentmondást nem tűrően. Ha a kicsi húga a házban van, akkor Klaus-nak is a városban kell lennie. Hiába is, imádják egymást.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Vissza az elejére Go down
 

Ház és udvar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

 Similar topics

-
» Udvar
» Udvar
» Udvar
» Udvar
» Udvar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Mikaelson villa-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •