Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jún. 18, 2013 8:20 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Vártam a válaszát, de akkor valaki belibbent az ajtón. A boszorka, aki feltámasztott. Azt mondja van karója. Mielőtt feleltem volna neki a másik szőke válaszára válaszoltam. - Ha komolyan gondolod, akkor bent vagy a csapatban. - biccentek feléje egy erőltetett mosolyt. Nem szoktam mosolyogni. Aztán a szőkéhez sétálok és elkapom a nyakát. - Add a karót ide most! - fenyegetem meg és mintha pehelykönnyű lenne felemelem a fejem fölé a nyakánál fogva. - Aztán megkapod, amit akarsz... ha segítesz nekünk... - mondom közömbösen és a földre vágom a csajt. - Tehát, ha már így összegyűltünk... - huppanok bele a fotelbe és keresztbe dobom a lábamat. Még mindig az a nyavalyás Pierce szexi ruhája volt rajtam és kezdett kényelmetlenné válni, de nem izgatott most, hogy a nagy tervemhez összeállt egy háromfős kiscsapat. - Dana vagyok... ha valaki nem jegyezte volna meg. - aztán körbepillantok. - Te Crystal... - mutatok rá. - Te pedig Nemesis. - biccentek feléje is. - Ha valamelyikőtöknek eszébe jut átverni engem, vagy bármelyikünket ebből a csapatból, az nem fog sokáig élni... ahogy visszamenőleg egyik családtagja sem, aki még él. - mosolygok felszabadultan. - Most, hogy ezt tisztáztuk... Van kérdés? - teszem fel.
Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Vas. Jún. 16, 2013 8:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next



- Nem, nem kell megijedned a hibridtől - forgattam meg a szememet, magabiztos reakciója láttán. Ez a csaj nagyon el van magával, dehát engem ez most nem túlzottan érdekel. A lényeg, hogy segít kinyírni Bent. Azt se bánom, ha eggyuttal az eredetiektől is megszabadulunk. Egy gonddal kevesebb nyomja majd a vállunkat a későbbiekben. - De nagyon is komolyan gondolom  - feleltem kissé cinikusan, majd egy ismeretlen női hang csendült fel a háttérben, mire én kíváncsian fordultam a hang irányába. Valami furcsát éreztem ebben a lányban.. mintha vámpír lett volna, de egyben boszorkány is. Vámpírboszorka? Hm, ez felettébb érdekes.
- Igen - feleltem, de a továbbiakban Danahoz fordultam mivel halvány lila ibolyán túli gőzöm nem volt arról, hogy kiről beszélt ez a csaj. Ki lehet ez az Alexander? De nem is érdekel, a lényeg hogy újabb szövetségest találtunk!



Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 16, 2013 7:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Mivel itt sejtettem az ősboszit idejöttem, ő tudja hol lehet Alexander, és mivel tartozik is nekem így segíthet megölni. Kopogás nélkül léptem be az ajtón. - Szép napot, szóval karóra lenne szükség? - kérdeztem egy gunyoros mosollyal. A vámpír énem miatt jó volt a hallásom, már az ajtóban hallottam a dolgokat. - A ködös Albionban is nőnek tölgyfák, és a mai modern csodáknak köszönhetően könnyedén Angliába lehet jutni. Csupán egy valamit kérek cserébe, tudni akarom hol van Alexander Shostakov. -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 16, 2013 6:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Hibrid... - nem volt ismeretlen faj sőt Klaus is az... - Ettől meg kellene ijednem? - vonom fel az egyik szemöldökömet. - A harapásuk nem veszélyes rám nézve és a vámpír felük túl gyenge. - ecseteltem. - Az életben semmi sincs ingyen... Erőltesd meg magadat. - mondom mintha ez teljesen nyilvánvaló volna. - Vagy talán mégsem gondolod komolyan a vámpírok kiirtását? - kérdezem incselkedően. Örültem a segítségének, de meg kell győződnöm róla mennyire akarja ezt az egészet.
Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Vas. Jún. 16, 2013 5:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next



Figyelmesen hallgattam ahogy emésztgette a hibrid nevét, majd hirtelen felcsillant a szemem, mikor meg is dícsérte az ötletet. Remek, akkor már csak megvalósításra vár a tervem.. - Hát, az a helyzet ezzel a Lockwooddal, hogy ő nem csak vámpír, hanem egyben vérfarkas is. Ő egy hibrid. Klaus egyik csicskása - emelem égnek a tekintetemet unottan a csicska szó használata után.
Amikor aztán meghallottam, hogy ő kikre pályázik.. te jó ég, az elsőkre? Azokkal tényleg nem könnyű elbánni! Elég sokat hallottam már róluk az évek folyamán, amiből rájöttem, hogy ők nem könnyű falatok ha a meggyilkolásukról van szó. - Tölgyfakarót? - néztem rá kissé döbbenten, mivelhogy azt nagyon nehéz szerezni. Bár, állítólag ezzel az egyetlen fegyverrel lehet kinyírni egy ősi vámpírt. - Azt nagyon nehéz szerezni. És gőzöm sincs, hol juthatnák hozzá egy olyanhoz - tettem hozzá elgondolkodva.



Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 15, 2013 11:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Lockwood... - emésztgettem az ismeretlen nevet. -Rendben tetszik az ötleted Boszorka! - mondom foghegyről és leülök a kanapéra. Magam elé mutatok a szemben lévő fotelbe, hogy foglaljon helyet. - Odavezetsz a Lockwood fiú elé és megkínzom, hogy neked már csak a végső döfést kelljen véghezvinned. - mondom miközben gondolkodom a terven. - Én az elsőkre pályázom. Őket nem olyan könnyű elintézni. Egy ilyen Benjamin félét fél kézzel is, de egy elsőt... - megrázom a fejemet. Az az igazi kihívás! Őket nem sok dolog ölheti meg ezen a világon. - Ha szerzel nekem tölgyfakarót, akkor megölöm neked Benjamint és akit csak akarsz még...- alkudozom.
Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 15, 2013 9:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next



Na végre, viszonylag megenyhült. Sőt, mi több, úgy tűnt, mintha rá is tapintottam volna a lényegre. Remek.. legalább valami jól sül ki ebből a nyavajás napból. Kérdése hallatán csak elmosolyodtam. Hogy miből gondolom, hogy segíteni fog? Nem tudom, mindenesetre ő is boszorkány és abból a kevésből amit hallottam róla, hát csak remélni tudom, hogy bele fog menni. És belement! Király!
- Igazából elegem van már belőlük. Csak a baj van mindannyiukkal. Különösen csak az egyiküknek akarok ártani: Benjamin Lockwoodnak! De felőlem, mindegyiket kinyírhatjuk! - vontam vállat, röviden felvázolva neki a terveimet. - Úgy akarom őket bántani, hogy közben végig azt higgyjék segítek rajtuk. Ezért is jutott az eszembe, hogy kifejlesztsek egy varázsitalt, azzal a szöveggel, hogy immunissá válhatnak tőle a verbénára. - Ez utóbbi csak egy rögtönzött ötlet volt, egy olyan ötlet, amit ha arról van szó, könnyen meg is tudok valósítani.



Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 15, 2013 4:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Amikor beszélni kezdett, vagyis csak akart, elengedtem és leeresztettem a karomat is. Figyelmes és komoly arccal követtem a mondandóját. - Segítséget... - ismételtem. -..a vámpírok kiirtásához... - nem tagadhatom tetszik a téma, mégis kissé furcsa volt, hogy ennyire rátapintott a gyengémre. - Miből gondolod, hogy megkapod? - mosolyodom el, aztán tartok egy kis szünetet, majd folytatom. - Igazad van... megkapod... de előtte vázold fel hogy milyen vámpírokat, hol és miért akarod őket megölni... - sürgettem. Nem szokásom holmi nyavalyás ezredvérű vámpírokat ölögetni.
Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Pént. Jún. 14, 2013 10:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next




Épp válaszolni akartam, amikor hirtelen olyan dolgot tett, amire talán számíthattam volna.. hiszen ő mégiscsak egy ősi boszorkány, aki nem bízik meg olykönnyen akárkiben. - Ne... - nyekeregtem fájdalmamban, mivelhogy a nyakamat szorítva repített neki a szemközti falnak. - Nem - mondtam ki egészen, ezzel akarva értésére hozni, hogy nem küldött engem senki sehová. Különben meg ha küldtek volna, nem fedném fel magam előtte ilyen hamar! - Csak.. - kezdtem el megint, de ismét bennek rekedt a szó. A csudába az egésszel.. miért kellett nekem eljönnöm otthonról? Gondoltam egyet és erősen összpontosítva próbálom meg az erőmmel kiszabadítani magamat  a "karmai közül". Nem tudom, hogy emiatt-e vagy mert rájött, hogy nem akarom bántani, vagy csak azért mert arra jött rá, hogy nincs ahhoz elég erőm, mindenesetre egy idő után elengedett. - Segítséget kérni jöttem. A vámpírok kiírtásához - nyögtem ki végre valahára, amint összeszedtem magamat. - És nem küldött engem senki sehova! - jelentettem ki az előbbinél jóval határozottabban.


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jún. 14, 2013 9:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Biccentettem a kérdésére válaszolva. Nem mozdultam, úgy álltam, mint egy kőszobor és mereven egyenesen a szemébe néztem harcias tekintetemmel. - Dana vagyok... - mondom. Mindenki így ismer. A Petrov nevet magam választottam a nevem mögé, hogy könnyebben a Petrovák nyomára bukkanjak. - Mit akarsz? - kérdezem miközben elindulok lassan felé. A kezemet kinyújtom előre és képzeletbeli erőmmel a falhoz emelem a torkánál fogva szorítva őt oda. - Mond el mit akarsz tőlem? - kérdezem sürgetően. - Apám küldött, hogy megölj? - érdeklődöm. Fogalmam sem volt róla mi lett a kedves faterral, de inkább jobb félni mint megijedni elvét követtem. Amikor legutóbb magára hagytam az ostoba kísérletei miatt eléggé pipa volt rám.
Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Pént. Jún. 14, 2013 9:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next


/Crystal lakása/

Most hogy elindultam már nem is voltam annyira biztos abban, hogy jól döntöttem. Talán nem szabadott volna Nicket egyedül hagynom a hotelszobámban.. még a végén bekattan és összetör valamit. De én akkor is pipa vagyok rá! Nagyonis! A friss levegő viszont határozottan jó hatással volt rám. Lecsillapodtam. Kicsit. Csak mentem és mentem, mígnem egyszer csak megakadt a pillantásom egy lányom. Elég dühösnek látszott valami miatt és hihetetlenül ismerősnek. Várjunk csak.. ő lenne.. az a Dana Petrov? A boszorkány akiről annyit hallottam..? Egy ősi boszorka, akivel határozottan megérne szövetkezni a vámpírok ellen! Ha már Zach mostanában nem ér rá. Nem tudom miért, de gondoltam egyet és követni kezdtem a lányt. Egészen egy házig jutottunk, egy számomra ismeretlen ember palotájáig. Ő bizonyára ismeri a tulajdonosokat, hiszen máskülönben nem jött volna ide. És nem úgy nézett ki, mint aki itt is lakik. Egészen a bejáratig követtem, némi lépéshátránnyal, hogy ne vegyen észre, de aztán gondoltam egyet és előbújtam.
- Szia! - köszöntem csupán illemből, hogy oldjam  a feszültséget. - Tudom, hogy ez most meglepő lesz a számodra, de sokat hallottam már rólad. Mennyire igaz az, hogy utálod a vámpírokat?  - emeltem fel szépen ívelt szemöldökeimet, hogy valahogy rávezessem a témára.  Remélem segíteni fog nekem megvalósítani az elméletben már készen álló ötletemet.


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jún. 14, 2013 9:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

♗ Crystal&Dana
(Erdő)
Kitudja mennyi ideig sirattam az egereket az erdőben miután rájöttem, hogy valószínűleg Emma a vér szerinti lányom, akit elraboltak tőlem. Mire magamhoz tértem és érzékelni tudtam körülöttem a külvilágot már el is húzták a csíkot. Azt hiszem többet nem megyek vissza abba az erdőbe. Szörnyű emlékek kötnek oda. Nash halála megrendített. Bár meg kell hagynom, hogy a teste és vele Emma, na meg a vámpírszajha, Katie elhúzták a csíkot mire magamhoz tértem a nagy gyászból. Persze nem tudom hogy mit akarnak kezdeni, hiszen bárhova képes vagyok követni őket most, hogy az élők közé emelkedtem így ezer év után. Emma nyakláncát követve ide jutottam a lakásukra. Lassan besétáltam a nappaliba semmi neszt hagyva magam után. A lakás üres volt. Továbbálltak sajna. - A kis nyomorékok... - mosolyodtam el. Biztos voltam benne, hogy Nasht feltámasztotta a boszorkalányom. Nem érdekelt. Már megbosszultam amit kellett, most már nincs dolgom Nashel. Bár a szívem még mindig ég miatta... Annyira fájdalmas ez az egész... De nem én erős vagyok. Elbírok az érzéseimmel. Viszont Katiet mindenképpen el akartam intézni és Emmát is meg akartam találni, hogy elbeszélgessek vele... de halk neszt hallottam magam mögül és gyorsan megfordultam. Egy nő állt velem szemben. Gyorsan végigmértem. - Egy boszorka...  - mondom foghegyről. - Mit akarsz? - kérdezem lenézően. Nincs nekem időm ilyenekre.


A hozzászólást Dana Petrov összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 14, 2013 9:48 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 03, 2013 11:18 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
[Óratorony]

Hangos csapódással vágtam be magam mögött az ajtót, miközben idegesen viharoztam át az előszobán, egyenesen a nappaliig. Ilyenkor átkozom magamat, hogy ekkora házat vettem. A kanapéra ledobva a táskámat, visszamegyek a konyhába, ott feltépve a hűtőajtót, veszek ki valami piát. Még a nevére sem figyeltem. Még jó, hogy ettem, szegény fiú most ott fekszik, rohadásnak indulva a parkolóban. Emmát pedig lehagytam. Az is lehet, hogy elnézett valamerre, jelen pillanatban még ez sem foglalkoztat...
Visszaviharzok a nappaliba, majd levetem magam a kanapéra, belehúzva a piába, miközben benyomom a tévét, és váltogatni kezdek a csatornák között.
Átkozott egy nap, az biztos...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 03, 2013 10:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Megvontam a vállamat a kijelentésére. Nem nagyon foglalkoztat.. Tudom, hogy van még valami, de azt majd Katie elmondja..
Meglepő pillantásokkal néztem rá. Tehát már ide is akar költözni?! Ez igazán gyors volt! Amúgy is, honnét tudnám, hogy melyik a szobája?! Válasszon magának... Mindenesetre inkább én adok. A végén eltalálja választani Katie-ét.
-Gyere. -intek egyet elfintorodva, majd elindulok a lépcsőn.

[Folyt.: Ott]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 02, 2013 2:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Ezt úgy mondod, mintha neki én többet mondtam volna. - forgattam a szemeimet, miközben gondolkodva azon hogy mit is mondjak még, megrántottam a vállamat.
- Ha már úgyis itt laksz te is.. nem mutatnád meg nekem a szobámat? - kérdeztem szemtelenül.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 31, 2013 8:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
A "hatalmas" szón felhorkantam, szinte már-már elnevettem magam, de azért végighallgattam.
-Hát, nekem ebbe nincs beleszólásom. -rántom meg a vállam, unottan. -És igazság szerint Brian a legkevésbé sem érdekelsz. Engem Katie érdekel, hiszen a legjobb barátnőm, és amit te úgysem mondasz el, azt ő el fogja. Így kár a gőzért, hogy elhallgass előlem valami hülyeséget. -ismét vonok egyet a vállamon, majd eresztek felé egy gúnyos mosolyt. -Figyelj, ha te ebben akarsz meghalni! -emelem fel a kezem, mintha mentegetőznék, majd elnevetem magam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 30, 2013 10:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Áh, ezek szerint mégsem vagyok olyan szőke. Meg is lepődtem volna. - fintorodtam el. - Egyszerű. Mint mondtam, Katie-t akarom. Bármi áron.. és tudod, hogy egy magamfajta hatalmas vámpír minden követ képes megmozgatni, hogy a céljait elérje. De nem is hiszem, hogy ezt neked kellene magyaráznom, nem? - vigyorodtam el még gonoszkásabban. A terveimről nem beszélej neki részletesebben. Még mit is nem!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Márc. 28, 2013 7:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
-Nehogy már engem állíts be hülyének! -förmedek rá. Még engem néz bolondnak! Ez vicces.. Egész közel lépek hozzá.
-Ne játszd itt nekem az idiótát Brian! -döntöm oldalra a fejemet. -Nem most jöttem le ám a falvédőről. -vigyorodom el.
-Ki vele, mit akarsz?! -hangom kissé unott, de cseng benne valami gúnyosság is. Felvonom a szemöldökömet, és várom a válaszát. Ha már itt van, és ha már talán marad is, ennyivel igazán tartozik nekem, úgy gondolom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Márc. 28, 2013 6:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Felvontam a szemöldökömet. Katie nem kérdezte meg ezt. Mi ez a nagy szerelem? Minek kéne lennie? Ennyire hihetetlen, hogy képes vagyok szeretni én is valakit? Márpedig így van.. szeretem Katie-t. De azt nem mondtam, hogy nem lehetnek hátsó szándékaim is.
- Nem értem, miről beszélsz, Emma! - tártam szét a karjaimat, és úgy néztem rá, mintha most bolondult volna meg. Semmiképpen nem akartam kiadni magamból, hogy mi is a helyzet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 26, 2013 8:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
-Bébi? -meredtem rá hitetlenül, miközben a hangom élesen csengett. -Jó részeg lehetsz, ha lebébizel.. -megforgatom a szememet, és többet nem foglalkozom a témával.
-Na mondd, ugyan mi.. -felsóhajtok, derekamra téve a kezemet és várok, hogy milyen ökörséget hord össze megint.
A válaszán felhorkanok, ami már-már szinte nevetés.
- Ezt már döntsétek el ti. Nem akarok beleszólni. És innentől nem is vagyok kíváncsi a dolgokra.. -fintorodom el, és mintha mentegetőznék, a magasba emelem a kezemet.
- Tudod Brian, furcsa vagy te nekem.. -ismét felsóhajtok, a mutatóujjammal mellkason bökve őt, miközben ő ott áll, komolyan a szemembe nézve, és mondja a magáét.
-Egyrészt, nem értem, mi ez a vad szerelem, amikor ha jól tudom, évszázadokig nem láttad... -hogy tudná, hogy azóta milyen életet él... Bár akkor sem volt olyan tipikus szűzlány, de mára már másabb a helyzet, amivel gondolom ő is tisztában van, és ezért nem értem, hogy miért is akar hosszútávú kapcsolatot. Vagy talán csak ennyire szőke lennék hozzá? .. Nem hiszem..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 26, 2013 8:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Felálltam az ülésből, miután az előbb újra helyet foglaltam, majd rávigyorogtam Emma-ra, miközben végignéztem rajta. - Óh, bébi... tudod, nekem van itt keresnivalóm. - fordultam körbe vigyorogva, majdnem kilötyögtetve a whiskymet. - És tudod hogy miért? Mert Katie még mindig hozzám tartozik! Ez a bonyolult válasz. - rántottam meg a vállamat.
- Addig nem állok tovább, míg... életben vagyok. - meredtem komolyan Emma szemiebe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 24, 2013 3:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
-Jobban is tetted volna. -mordultam rá az előttem álló férfira, majd kivettem a kezéből az üveget. Még hogy az én piámat issza! Belehúzok a whiskybe, majd inkább visszanyomom a kezébe, nehogy az legyen, hogy Kate engedte meg neki.
-Végül is, mit akarsz még itt? -vonom fel a szemöldököm, keresztbe fonva a kezemet. Elmehetne már. Feltéve, ha az én drága barátnőm nem akarná marasztalni. Bár miért tenné?! Kezd furdalni a kíváncsiság, hogy mit történt addig, amíg távol voltam. Bár, ha olyan, kétlem, hogy érdekelne.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 24, 2013 12:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Egy ideig meredtem Katie után, mint aki éppen elveszítette a legkedvesebb játékbabáját, akit kedvére ráncigálhat ide-oda, de végül felsóhajtottam, és úgy döntöttem, kiszolgálom magamat.
Megfogtam az üveget, a whiskys üveget, levetettem magamat a kanapéra, és jóleső kortyolásba kezdtem. Isteni finom... legalábbis mintha más lenne, mint a többi. Biztos a márkája miatt.
Közelítő lépteket hallottam, mire megforgattam a szemeimet és elfintorodtam.
- Mit keresek itt? szerinted mit? - kérdeztem Emmától gúnyosan, majd felálltam és odasétáltam elé. - Katie elsietett valahová. - rántottam meg a vállamat. - De ha tudtam volna, hogy te ideérsz, én is lelépek. - sóhajtottam fel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 22, 2013 4:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
[Grill]

Lassan sétáltam, minden egyes pontját memorizálva a városnak, bár nem mintha eltévednék, mégis minden egyes kis szegletét alaposan és tüzetesen megnéztem, még ha nincs is rá szükség, csak, hogy ne kelljen haza menjek. Ki tudja mit csinál otthon Katie meg Brian... Én biztosan nem akarom tudni! Bár, ha volt is valami ennyi idő alatt igazán lezavarhatták volna...
A telefonomat kezdtem el nyomkodni, jobban mondva internetezni, hiszen unalmamban már igazán nem tudtam mihez kezdeni. Így a kis kütyüt nyomkodva értem haza, az oldalammal belökve, majd a lábammal becsukva az ajtót, és besétáltam a nappaliba, ahol kellemetlen látvány fogadott. Felnéztem a telefon mögül, majd összeráncolt homlokkal, felhúzott szemöldökkel, és kíváncsi tekintettel meredtem a kanapén ülő férfira.
- Te még mit keresel itt? -förmedtem rá, a zsebembe csúsztatva a készüléket. -Hol van Katie? -kérdezem, szinte követelve, miközben a hangom egy csöppnyit megremeg, hiszen ki tudja, hogy mit csinálhatott Brian, ha Katie felbosszantja... Szúrós szemmel néztem az övéibe, várva a válaszát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 19, 2013 9:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Brian szinte beleremegett az érintésembe. Én felsóhajtottam, majd elmosolyodtam. Már éppen válaszolni szerettem volna a kérdésére, éppen folytatni akartam volna amit elkezdtem, de megcsörrent a telefonom. Idegesen felhorkantam, majd előkaptam a kütyüt a zsebemből, és megnyitottam az üzenetet. Connor volt az. Megforgattam a szemem, majd felpattantam a kanapéról, mintha puskából lőttek volna ki. Nem tudtam, hogy mire számítsak, fogalmam sem volt, hogy vajon megint mit akar... Az előző találkozásunknál is sikerült jól felhúznom őt, bár akkor is alig-alig tudott ellenállni nekem. Kíváncsivá tett, s bár nem akartam itt hagyni Briant, muszáj volt.
- Ne haragudj, de most el kell mennem. -néztem rá bocsánatkérően.
- Sietek vissza. Emma vélhetőleg nemsokára itthon lesz... -folytattam.
- De, ha maradni szeretnél, fent találsz szobát. -hadartam, miközben összeszedtem a cuccaimat. Mielőtt elmentem volna megálltam, és búcsúzásképpen finom csókot leheltem az ajkára, majd egy mosoly után a vámpírsebességemet kihasználva kiviharoztam a házból.

[folyt.: Park]
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Vissza az elejére Go down
 

Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» A nappali
» Nappali
» ..Nappali..
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Pierce lakás-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •