Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Farkasboszorkány
Trish Sylvie Gallagher
Nappali  Tumblr_n50hkj9jHQ1rx07yso4_250
Keresem :
∆ a man who throw me in the way of temptation
Nappali  Tumblr_mvk5coxRBM1qd1s6no6_250

Tartózkodási hely :
∆ always in your mind
Hobbi & foglalkozás :
∆ seriously?



A poszt írója Trish Sylvie Gallagher
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 25, 2017 7:48 am
Ugrás egy másik oldalra
- szabad játéktér -
Vissza az elejére Go down

Farkasboszorkány
Trish Sylvie Gallagher
Nappali  Tumblr_n50hkj9jHQ1rx07yso4_250
Keresem :
∆ a man who throw me in the way of temptation
Nappali  Tumblr_mvk5coxRBM1qd1s6no6_250

Tartózkodási hely :
∆ always in your mind
Hobbi & foglalkozás :
∆ seriously?



A poszt írója Trish Sylvie Gallagher
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 10, 2016 2:29 pm
Ugrás egy másik oldalra
Calder && Trish
that's all what i always needed
Meg kellett tanulnom elfogadni Calder modorát. Annyira más volt, mint amilyen férfiakat előtte ismertem. És nem is volt nagy titok, sokat kellett küzdenem annak érdekében, hogy ő maga emészthető legyen számomra. Féltem tőle a legelején. Bátran kijelenthettem, hogy egy mazochista nő voltam, aki egyik szörnyetegtől menekült egy másik társaságába, de Calder egy egészen másfajta típusa volt annak a bizonyos csoportnak. Csak tudtam, hogy bíznom kell benne, és minden rendben lesz, felfedezheti bennem azt az oldalt, amelyre szükségem van... és lám, még ma is itt vagyok. Ő segített nekem, és ha akkoriban nem teszi, valószínűleg már a családi kriptában feküdnék, méghozzá akaratom ellenére, hisz a szökésemmel nyilvánvalóvá tettem, hogy többé nem vagyok kíváncsi arra a családnak csúfolt cirkuszra. Az anyám ostobának nézett, úgy viselkedett, mintha nem is a lánya lennék. Vagy ő fordult ki magából, vagy én, de valami nem volt rendben.
Elmosolyodtam, de nem a naív, ártatlan fajtából választottam meg ezt a gesztust. - Neked köszönhetően sok más sem vagyok már, mint ami annak idején voltam. De ezért amúgy is hálával tartozom - vontam meg a vállamat. Persze, hogy hálás voltam, a segítségével kiszabadultam egy olyan börtönből, amely biztosan a vesztemet okozta volna. Sokan azt mondják, azok a bátrak, akik képesek tisztességesek maradni nehéz időkben. Szerintem csak szimplán bolondok, ha ezt választják, pedig létezik könnyebb út is. Erős voltam tisztesség nélkül is. Habár szerettem túlontúl komolyan venni ezeket a dolgokat.
Kihúztam magam, belekortyoltam a borba. Sose szolgáltam rá arra, hogy bizalmatlan legyen velem szemben, de azt hiszem, ő másokkal szemben sem osztogatta olyan gyakran a bizalmat. Ki kellett érdemelni, nem véletlenül volt annyira más, mint mondjuk én. Ki tudja, mióta élt már, látott dolgokat, amikre más csak könyvekben talál rá. Végigszántotta az egész történelmet. És mekkora szerencsének kellett lennie ahhoz, hogy pont én legyek az, akit a szárnyai alá vett. - Legyen elég annyi, hogy egyelőre nem szándékozom átvenni a mester szerepét ebben a mentor-mentorált kapcsolatban - mondtam, hozzá hasonlóan kacsintva. Ezt nem tagadtam. Erős voltam, de nem annyira, hogy fölé emelkedjek. Soha nem is próbáltam. Szükségem volt rá, hogy velem legyen, mikor kellett. Olyan volt ez, mint egy rögös barátság, de abból is a furcsább fajtájú. Sosem mondtam ki hangosan, hogyan is gondoltam erre a kötődésre, hisz egyszer már túl nagy jelentőséget adtam olyan dolgoknak, mint a... szerelem. A barátságot sem akarom csak úgy a levegőbe ordítani. Azzal is szívtam már eleget.
Kicsit lebiggyedtek az ajkaim. Egyáltalán nem úgy tűnt, hogy segíteni szándékozik. - Ez amolyan atyai "oldd meg magad" dolog? - kérdeztem felvont szemöldökkel. Semmi kedvem nem volt egyedül megoldani. Az a nő valahol vígan él, száz évig verte át a fejem, és ezúttal választ akarok kapni a kérdéseimre. Miért voltam én a kitaszított gyereke, miért szerette a többi testvéremet jobban, mint engem? - Mert ha igen, azt kell mondjam, hogy egy szemét vagy - forgattam meg a szemeimet. Általában szép köntösbe csomagoltam a mondanivalómat, de jelenleg túl hisztis voltam ahhoz, hogy belássam a szavak jelentését. Vagy hogy szebb szót találjak. - Igaz, kihagytam a tiszteletköröket, de ismersz, nem szeretek bájologni... - tettem hozzá, ismét nagyot sóhajtva.

my mentor :hug: ●● angel with a shutgun ●●  by lena
Vissza az elejére Go down

Druida
Calder Sachi
Nappali  0DH76
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
Mystic Falls / New York
Hobbi & foglalkozás :
being your worst nightmare



A poszt írója Calder Sachi
Elküldésének ideje Szer. Jún. 15, 2016 8:55 am
Ugrás egy másik oldalra

If we're totally honest with ourselves,
everyone has a dark side...

Nem tartottam attól, hogy megölne. Ő nem. Furcsa, talán ezzel egyedül volt a világon, mégis épp olyan nyugalmasan éreztem magam itt, mint ott, ahol nem nézik jó szemmel, ha csak úgy besétál az ember, feldobja a lábát a nappaliban lévő asztalra, és az italát kortyolgatja. Rá nem gyújtottam, ennyivel megtiszteltem. Még. Nem volt rá okom haragudni, tulajdonképpen az egyik legjobb tanítványom volt, függetlenül attól, hogy a sötétség mélyen élt benne, egész könnyen tudtam feléleszteni a lángot és megmutatni neki a valódi világot, hogy mit vihet véghez, mire lehet képes. És most itt voltunk, megint. Nem jövök senkihez csak úgy csettintésre, ezért reméltem, hogy kellően megtisztelve érzi magát jelenlétem miatt.
-Tudom, hogy nem vagy az. Nekem köszönhetően nem vagy az.-intek magamra színpadiasan, és ártatlan arcot vágva, de nyilvánvaló igazság volt, mely az egóm kifejezetten simogatta. Bár a gyümölcsöző kapcsolatnak minden ketten haszonélvezői voltunk, ha úgy vesszük, tehát nem nagyon lehetett ellenvetése semmi ellen, vagy nem szólhatta le az ismert stílusom. Épp úgy nem hazudtoltam meg magam, ahogy ő sem. Ez volt a szép, kiegyensúlyozott helyzet alapja. Kérdésére pont ennek fényében lazán vállat vonok, és megropogtatom nyakam.-Mond meg te, hogy van-e okom ilyesmire.-oldalra billentett fejjel mérem végig, és arcomra féloldalas mosoly siklik.-Ha a válasz igen, akkor nyilvánvaló, ha nem, nos, akkor még mindig az én pillangóm vagy.-ejtek el szenvtelen megjegyzést, és rákacsintok, míg mosolyom kiszélesedik. Kettőnk közül inkább ő volt a karót nyelő típus, aki mindent olyan véresen komolyan vesz, hogy szinte elfelejt élni. Ebből megpróbáltam kinevelni, egyenlőre a jelek szerint sikertelenül. A gondolattól megrándul ajkam sarka, majd figyelmem ismét neki szentelem, karjaim lezseren széttárva a fotel háttámlájának tetején, lábam az asztalkán pihentetem. Otthonosan. Láttam rajta, hogy valami zavarja, de nem tettem szóvá, még. Egyenlőre a formaságok, csak a szokásos. Gondolom nem teadélutánra jöttem, vagy azért, hogy együtt babázzunk.
-Kár, nagy kár. Nem, nem ugrok füttyszóra, pláne nem a tiedre, már ne vedd sértésnek aranyom. Sőt, már épp felajánlottam volna a szolgálataim.-nem érdekel, hogy érdekli-e a véleményem, ahogy az sem, hogy milyen viszonyban van vagy volt az anyjával. Amit ő nem tett volna meg, nem jelenti, hogy én sem, ezt pedig tisztázni akartam, így a legelején. De ha az anyja volt a szerinte kegyetlen nő, akkor már értem, hogy honnan jött a családi vonás. A gondolattól ismét elmosolyodom, pedig szavai cseppet sem adnak mulatozásra okot, mégis, néha jobb szeretek gondolataim között élni, mintsem, hogy nélkülük tegyem, ahogy manapság sokak szerint divat.-Ahha... hát...-csapom össze tenyerem, és dőlök előre, lábaim lekapva az asztalról.-Sok sikert.-hagyom ennyiben és úgy teszek, mint aki épp felállni készül és elmenni. Tudja, hogy utálom, ha csak morzsákat dobnak elém, ha célozgatnak. A szavak és tettek embere voltam, nem a rébuszoké, ahhoz igazán kereshetne már valaki mást.-Ha nem pazarolnád a saját erőd, és átadnád másnak a piszkos munkát, esetleg fizetnél valakinek...tudod, esetleg több hasznod lenne.-szeretek határokat feszegetni, ezzel ő is tökéletesen tisztában van, hát nem hiszem, hogy magára venné, de esetleg adok egy elgondolkodtató feladványt számára. Talán, ha néha az egyszerűbb utat választaná, nem magát gyilkolná meg először, hanem mondjuk az anyját, miután a nyomára bukkant. S sejtem, hogy mihez kellek én, de azt úgy sem kapja meg, csak úgy kérésre.


Vissza az elejére Go down

Farkasboszorkány
Trish Sylvie Gallagher
Nappali  Tumblr_n50hkj9jHQ1rx07yso4_250
Keresem :
∆ a man who throw me in the way of temptation
Nappali  Tumblr_mvk5coxRBM1qd1s6no6_250

Tartózkodási hely :
∆ always in your mind
Hobbi & foglalkozás :
∆ seriously?



A poszt írója Trish Sylvie Gallagher
Elküldésének ideje Kedd Jún. 14, 2016 9:53 am
Ugrás egy másik oldalra
Calder && Trish
that's all what i always needed
Ő volt az egyedüli, akit szívesen láttam az otthonomban. Bár nem sok időt töltöttem idehaza, és voltaképpen ennyi idő alatt az is elkopott, hogy mit jelent az a szó, otthon. Nekem már semmit. Évtizedek óta csak voltam valahol, miközben próbáltam megtalálni a helyemet. Talán azóta sikerült, de az otthon fogalmát még mindig nem tudtam közelinek értelmezni. Nekem már régóta nem volt otthonom, szerető családom. Senki nem várt otthon begyújtott kandallóval, és félő, hogy bármelyik utat is választottam volna ehelyett, egyikben sem lett volna boldog és szerető család. Megannyiszor próbáltam elképzelni a másik járható utamat... azt, hogy Alexanderrel maradok. De magam sem tudtam, mi lett volna belőle. Az, hogy akkoriban rettegtem tőle, egy kívülálló számára sem lehetett meglepő. De nem mindig volt így... előtte a félelem helyét a szerelem, az a furcsa bizsergés érzése töltötte be. De talán nekünk sose lett volna családunk. Olyan biztosan nem, amilyenről egy magamfajta nő kislánykorában álmodozott. Azóta már persze az a kislány is régóta lemondott az álmokról, és az a lány is rájött a valódi élet vehemenciájára, aki szerette azt a férfit. Nem volt többé rózsaszín a világ. A kegyetlen valóság színeibe öltözött, amiben nem maradhatott volna talpon egy olyan... ma életképtelennek nevezhető lány, mint amilyen én voltam. Nem arra neveltek, hogy önálló gondolataim legyenek, habár mikor úgy döntöttem, hogy egyetemre megyek, rácáfoltam arra, hogy belőlem képesek lesznek kinevelni a saját gondolatokat.
- Meggyőzni? Ugyan - mosolyodtam el. - A felszín talán egy ártatlan pillangót enged láttatni, de te már többet is láttál ebből, mint más. - Az évtizedek alatt a mentorommá vált, látott jó és rossz passzban is, habár szerencsére odáig még nem jutottam el, hogy az egész világot akarjam elpusztítani. - Szóval ezzel azt szeretnéd mondani, hogy már nem bízol bennem? - kérdeztem, mikor az ítélőképességemet tette szóvá. Persze ezt egy tökéletes köntösbe bújtatta, amely alatt érthettem ezt is, vagy a pontos ellentettét. Esetleg azt, hogy viccelődik, hiszen a mosolya inkább erre engedett következtetni. Én viszont néha túl komolyan vettem a dolgokat, valószínűleg azért, mert szintúgy nem voltam a legjobb hangulatomban, hiába a tömény mosolygás. Nem sakkozni hívtam ide, ő is tudta, hogy értelmetlenül nem szoktam vendégül látni, annyira már nem voltam rászorulva a jelenlétére. De ezt nem szoktam hangosan kimondani, még a végén megsértem, és öt perc helyett három napot késik, ha hívom.
Felsóhajtva dőltem hátra, ujjaimat az ölemben fűztem össze, miközben nem szakítottam meg kettőnk között a szemkontaktust. - Remek ötlet lenne, de nem megöletni akarom - mosolyodtam el úgy, mintha tényleg egy jól nevelt, idomított kisállat lennék, akinek az a feladata, hogy lenyűgözzön mindenkit. - Ha így lenne, nem adnám át az örömet neked, hogy megtedd. Habár ezek szerint nem is tennéd, hisz... nem ugrasz füttyszóra. - Persze ezt már amúgy is tudtam. - Engem az érdekel, hogy hol van. De attól tartok, hogy... jelenleg nincs elég erőm ahhoz, hogy megkeressem, és az ehhez tartozó varázslatot sem ismerem, úgyhogy... - Nem nagyon akartam elmondani, hogy mit műveltem az elmúlt időszakban, és miért veszett el az erőm nagy része. Annyi biztos, hogy ha most egy gyertya meggyújtásával erőlködnék, ennyitől is elindulna az orrom vére.

my mentor :hug: ●● angel with a shutgun ●●  by lena
Vissza az elejére Go down

Druida
Calder Sachi
Nappali  0DH76
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
Mystic Falls / New York
Hobbi & foglalkozás :
being your worst nightmare



A poszt írója Calder Sachi
Elküldésének ideje Hétf. Május 09, 2016 8:20 am
Ugrás egy másik oldalra

If we're totally honest with ourselves,
everyone has a dark side...

Meglehet, jómagam nem voltam az önzetlenség mintaképe, de ő sem. Talán pont a szabad szellem, a vadság, a kissé akaratos viselkedésmód volt az, ami megfogott benne, ami ösztönzött arra, hogy, mint mentorált, egyfajta barát kezeljem. Igaz míg ő nyitott könyv lehetett nekem, addig én megmaradtam a magam három lépés távolságában, s nem sokat beszéltem arról, hogy ki vagyok, honnan jöttem. Bár de. Ezt példának okáért pontosan tudta, ám életem minden apró mozzanatáról nem állt módomban beszámolni sem neki, sem másoknak. Megjegyzését igaz magamra akkor sem venném, ha rosszalló szándék lenne mögötte, hisz, ha szabad kicsit nagyképűnek lennem: ki ő, hogy ugráltasson? Kézcsók, amit az utókor aligha ismerhet majd levetem magam a fotelbe, és a kis érkezési vitánk, vagy inkább eszmecserénk figyelembevétele nélkül kezdek csevegésbe vele.
A bor zamatos, édes, olyan, amilyen egy ilyen beszélgetés mellé talán nem elhanyagolható kísérő. Ellenben modorosságom elmúlik, és úgy vágom magam kényelmes ülő helyzetbe, mintha csak otthon lennék, vagy legalábbis a helységben, amit manapság nappalinak hívnak és a hotelszobám közepén van. Kisebb fényűzés ide vagy oda, az ő rezidenciája sem volt éppen egy lepukkant város széli nyomortanya, sőt. Igaz ő maga is finom ízlésű nő volt, ez a minimum elvárásom volt tőle.
-Kérlek...-nevetem el magam harsányan, és tekintetem törékeny, megtévesztő alakjára emelem.-Ez a mondat...-ízlelgetem kissé, keresgélem a szavakat-Ez olyan lenne, mintha arról akarnál meggyőzni, hogy ártatlan pillangó vagy.-élek végül inkább egy hasonlattal, első gondolatom megvétózva, jobbnak látom ezt a megoldást tálalni. Persze nem hiszek benne, hogy zokon venné azt, de nincs kedvem kockáztatni ma. Egyszerűen érdekel az oka, hogy miért hívott. Hisz, ahogy ő maga is mondta, égető hiányról kettőnk között aligha volt szó. Sokkal inkább nyomós okoknak, és ő részéről eséllyel némi segítségkérésnek tudnám be ezt inkább. De nem siette el orromra kötni mindezen okokat, ahogy megtanulta, minden a maga idejében.
-Nem tudhatod, hogy célom nem éppen az volt-e, hogy ítélőképességed fakulását felmérjem.-féloldalas mosolyom tanári képességeim magas fokú hasznáról árulkodnak, és el sem óhajtom rejteni, hogy tulajdonképpen örülök neki, hogy valami rá ragadt abból, amit neki mondtam.-Bár meg kell hagyni, a bók igaza nem kérdés jelen esetbe, s azt hiszem már amúgy is levettelek a lábadról, hisz önként és dalolva hívsz.-ejtek el egy kissé önelégültre sikerülő mondatot arról, hogy mit is gondolok a mi kis kapcsolatunkról. Végül pedig mivel időközben helyet is foglal mellettem, tudtomra is adja, hogy az ügy nem tűr halasztást. Kíváncsiságom leplezetlen ül ki szemembe, ahogy elkezdi az okfejtést.
-Hmm...-reagálok sokatmondóan szavaira. Egy gondolatot mégis hozzáfűzök, némileg gúnyos hangot megütve.-Drágám, a világért sem szeretnélek elkeseríteni, de mindenki természeténél fogva harcol a vég ellen. Ezt azt hiszem neked sem kellene nagyon bemutatni.-emlékeztetem, hogy ő se lenne ennyire szép és ifjú, ha kora előrehaladásának jeleit testén hagyná megjelenni. Igaz hozzám képest fiatal volt, de a tény ettől nem változik. Mindenki harcol a múlandóság ellen. Meglepettségét mégis megértem. Bár egyértelmű, hogy azon kedves vonásokat kitől örökölhette igazából.-És mivel túljárt, neked szükséged van valakire, aki elteszi őt ismét láb alól. Emlékeztetnélek, nem vagyok bérgyilkos.-kérdés nélkül első megállapításomnak adok hangot, jelezve, már most törölje gondolatai és lehetséges opciói közül az én kezem bemocskolását. Gyanítom arra is akarhat játszani, hogy múltam fejében tudja, ha igazságtalanság szagát érzem a levegőben, gondolkodás nélkül cselekszem, meggondolatlanul ugyan, de nem feleslegesen.

Vissza az elejére Go down

Farkasboszorkány
Trish Sylvie Gallagher
Nappali  Tumblr_n50hkj9jHQ1rx07yso4_250
Keresem :
∆ a man who throw me in the way of temptation
Nappali  Tumblr_mvk5coxRBM1qd1s6no6_250

Tartózkodási hely :
∆ always in your mind
Hobbi & foglalkozás :
∆ seriously?



A poszt írója Trish Sylvie Gallagher
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 24, 2016 6:40 pm
Ugrás egy másik oldalra
Calder && Trish
that's all what i always needed
Csak szerencsének tudtam be, hogy ismertem már a modorát. Mások esetében talán megsértődtem volna, ha így fogadnak, habár velem eleve nem sokan packáztak. Ő szabad szellemű volt, nem félt kimondani, amit gondolt, és éppen ezért volt ő a legnagyobb segítségem hosszú idő óta. Sőt... az egyetlen segítségem. Nem kellett ehhez túlzás. Ha nem kereszteződtek volna az útjaink, esélyes, hogy régóta a föld alatt pihennék, vagy békében vagy sem. Inkább az utóbbi, bár az ellenségeim sorába inkább azóta álltak be sokan, hogy örök életet kaptam. Előtte viszonylag békés voltam, mondhatni, megtestesült jóság. Hol is van az már...
Elmosolyodtam, mikor egy kézcsókot lehelt kézfejemre, majd követtem az alakját a tekintetemmel. - Ne érezz sürgetést a hangomban. Ismerem már a szokásaidat - jegyeztem meg, mintegy egyszerű közlendőként. Soha nem jutott volna eszembe sürgetni őt, esetleg megmondani neki, hogy mit és mikor tegyen. A mentorom volt, én fogadtam el az ő segítségét, és ez nem volt egyenlő azzal, hogy ezáltal ő az én segítségemre szorulna. Hozzá képest csak egy kis újszülött voltam még ebben a világban. Nem is akartam ezt a határt áthágni, elvégre nem véletlenül volt ott. Nem arra találták ki, hogy csak úgy megszegjék, és ha valakivel, Calderrel nem szívesen húztam volna ujjat.
Ajkaimhoz emeltem a vörösbort, majd belekortyoltam. Nem siettem, nem szerettem kapkodni, és ha valamit már tudott rólam, hát ez az első öt között szerepelt. Nem készültem elhadarni a mondanivalómat, tekintve, hogy mindent alapossággal végeztem az életemben. Nem nála fogom elkezdeni a trehányságot. - Mondanám, hogy a hiányod okozta űr miatt hívtalak, de te lennél az első, aki átlátna a szitán - mosolyodtam el, majd leültem, és szintúgy letettem a poharamat az asztalra - az övé mellé. Nem az ő társaságában fogok elkezdeni hazudodni, eleve nem állt jól. - Hm, micsoda jól időzített bók - ismertem el. - Bár az elsők között volt az a lecke, hogy ne hagyjuk egy egyszerű bókkal levenni magunkat a lábunkról - szélesedett meg a mosolyom egy pillanatra, majd kezeimet az ölembe helyeztem, és összefontam az ujjaimat. - Nemrég... a birtokomba került egy információ. Meséltem neked az anyámról. Hogy milyen rideg és kegyetlen nővé vált, miután mind felnőttünk - hajtottam le egy pillanatra a fejem, majd nagyot sóhajtottam. - De a szóbeszéd ellenére úgy tűnik, mégis túljárt a halál eszén - csendesedett végül el a hangom. Meg akartam találni az anyámat. Tudni akartam, miért lett velem kapcsolatban egy rideg, számító nőszemély. Miért pont velem tette. De ott volt a sejtés az agyamban. Ha eddig nem akart velem találkozni, mi oka lenne ezen változtatni?

my mentor :hug: ●● angel with a shutgun ●●  by lena
Vissza az elejére Go down

Druida
Calder Sachi
Nappali  0DH76
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
Mystic Falls / New York
Hobbi & foglalkozás :
being your worst nightmare



A poszt írója Calder Sachi
Elküldésének ideje Szer. Márc. 23, 2016 7:20 pm
Ugrás egy másik oldalra

If we're totally honest with ourselves,
everyone has a dark side...

Nem sok ember kötött a földhöz. Voltaképpen alig voltak ilyen személyek az életemben. Már nem ragaszkodtam ilyesmihez, ahogy a tárgyakhoz sem, amik körülvettek. Egy kést leszámítva, amit talán a modern korban nem néztek jó szemmel, hogy a derekamra kötve hordom. Mintha engem érdekelne, hogy ki mit néz jó szemmel, s ki mit nem. Voltak dolgok, amikben az én nézetem nem voltak összefésülhetőek a jelen világával. Maradinak nem mondanám magam, hisz a telefonhasználatot azért elsajátítottam, mint olyant. Ellenben nem tartottam normálisnak, hogy minden régi értéknek hátat fordítva léteznek az emberek. Valahol a saját népemhez még mindig hű voltam, talán már nem olyan naiv és elvakult módon, de hű voltam.
Emberek nem vettek körül, nem azzal töltöttem az időm, hogy életem végéig tartó barátságokat kötök. Egyszerűen csak éltem, napról napra, elmerengtem magamban, mint egy idős nagypapa, aki az unokák híján keresi az élet értelmét. Nem sietek mentoráltam otthona felé. Tudta, hogy akkor és úgy érkezem, ahogy én akarok. A hatalmas város zaja nem volt a kedvencem, így taxiba ültem, hátha az kevésbé lesz megterhelő, de az utakon lévő dugó mellett a zene, vagyis az a ritmus nélküli bömbölés, ami a rádióból jött, hamar fejfájást okozott. Felmordulok, mikor még hangosabbra tekeri a hangerőt és ezzel egy időben, érthetetlen módon elhallgat a rádió. Csak rám kapja a tekintetét a sofőr, épp ekkor érkezünk meg az ismerős külsejű ház elé, mire csak vállat vonok, s mivel nem mondhatnám utam kellemesnek, csak annyi aprót hagyok jattnak, amennyit megérdemel a borzalmas sofőr. Emberek... parányi, múlandó homokszemek egy megállíthatatlanul forgó világi rendszerben.
Az ajtó felé sétálva hosszú hajam megigazítom, copfom újra kötöm, s fülem felett, ahol évtizedek óta fel van nyírva hajam ujjaimmal megbizonyosodom róla, hogy egy kósza tincs se maradt. Öltönyöm nincs, ellenben egy fekete bőrkabátom, azt megigazítom és olyan egyszerűséggel lépek be az ajtón, mintha csak itt laknék. Kétlem, hogy bánná, és amúgy is. Egyenlőre én vagyok az idősebb és nekem köszönhetően él még ő is ugyanolyan elbűvölő külsővel, mint pár tíz éve, vagy inkább pár száz éve.
-Akkor érkezem, mikor akarok. Örülj, hogy itt vagyok. Nem is értem, hogy mit látsz te ebben a városban.-veszem el a poharat, lezser eleganciámnak jelet adva elkapom szabad csuklóját, és apró kézcsókkal üdvözlöm. Féloldalas mosolyom jellemzőmnek mondható, így mikor ismét kiegyenesedek, rá villantom azt. Az elmúlt időben kevés ilyen találkozónk volt, ennek ellenére a bevett szokások megmaradtak.
Megrázom a pohárban lévő vörösbort, egy elismerő tekintettel jelezve, hogy évjáratban is és zamatban is tökéletes, s belekortyolva erről meg is bizonyosodom. Leülök a kanapéra, mikor arra kér, és lábaim keresztbe téve  nézek rajta végig. Ő sem sokat változik, meg kell hagyni.
-Minek köszönhetem a meghívást?-nem hittem a véletlenekben, abban pedig pláne nem, hogy csupán a hiányom késztette rá, hogy ide hívjon. -Bár meg kell hagyni, az otthonod szépsége még mindig figyelemre méltó, akárcsak te.-toldom azért meg mondandóm egy bókkal, poharam a kis asztalra téve, mely előttem van, karjaim pedig két oldalamra teszem a kanapéra, mintha csak otthon lennék.

Vissza az elejére Go down

Farkasboszorkány
Trish Sylvie Gallagher
Nappali  Tumblr_n50hkj9jHQ1rx07yso4_250
Keresem :
∆ a man who throw me in the way of temptation
Nappali  Tumblr_mvk5coxRBM1qd1s6no6_250

Tartózkodási hely :
∆ always in your mind
Hobbi & foglalkozás :
∆ seriously?



A poszt írója Trish Sylvie Gallagher
Elküldésének ideje Kedd Márc. 15, 2016 10:27 am
Ugrás egy másik oldalra
Calder && Trish
that's all what i always needed
Egy ideje már ujjaim között tartottam a '47-es évjáratú Chateau Cheval Blanc palackját. Szerettem megadni a módját az életnek, és felettébb örültem annak, hogy voltaképpen nem kellett máson élősködnöm azért, hogy fenn tudjam tartani a szeszélyeimet. Amik valljuk be, gyakorta a legdrágább értékeket képviselték, de nekem megérte. Igazából sosem ismertem a nélkülözést, mert gazdag családba születtem, a gazdagok életét éltem, annak ellenére, hogy sokszor ki nem állhattam a pökhendiséget, a gőgösséget, amellyel ezek az emberek viseltettek egymás irányába. Nem szerettem hallgatni az aranyról és nemesfémekről szóló értekezéseiket, habár apám is ebből szerezte a legnagyobb vagyonát, ezekkel kereskedett, és nem kis összegeket tudott belőle zsebre tenni. Megvetettem őket. Nem szerettem a bájmosolyogást, azt, ahogyan kezet csókoltak, és megkövetelték tőlem, hogy tüntessem el az undort a szemeimből, mielőtt pletykának adnék táptalajt.
Végül ilyen lettem... talán mégis igaz az, hogy azokká válunk, amit a legjobban gyűlölünk és megvetünk. De nem hencegtem ezekkel a tárgyakkal, és nem néztem le azt, akinek nem jutott ki az életből ennyi sem. Próbáltam megtalálni az egyensúlyt, habár a legjobb tanárom volt abban, hogy a tisztaság ösvényéről letérve a fekete mágia hívévé váljak. Akkor, abban a pillanatban valami más is meghalt bennem... vagy csak olyan mélyre temettem, amilyen mélységből lehetetlen volt felhozni.
Kitöltöttem két pohárral a borból, majd elmosolyodva indultam el az ajtó felé. Még nem csengettek, nem is kopogtak... nem mintha Calder ennyire udvarias lett volna, valószínűleg attól függött, éppen mikor milyen kedvében van, de neki még azt is elnéztem, hogy mindennemű formula nélkül betessékelte magát a házamba.
- Időben, mint mindig - emeltem felé az egyik boros poharat, amelyeket még mindig a kezemben tartottam, majd a sajátomba bele is kortyoltam. Valójában egyetlen állandó tényező volt az életemben, és az Calder. A családom régen meghalt, a barátaim, akiket még a halhatatlanságom előtt ismertem meg, szintúgy a földdel váltak egyenlővé. Calder volt az, aki megtanította, hogyan kell halhatatlanná tennem magam... vagyis, hogy miként ne tudjak öregedni. És ugyan az utóbbi időben eléggé hézagosak lettek ezek a találkozások, de az év végi összegzésekre kellett időt szakítani. - Foglalj helyet - intettem a kanapé felé, bár én nem ültem le. Még nem volt itt az ideje annak, hogy rárontsak azzal, mi is a találkozónk fő tárgya. Talán mégis maradt belőlem valami az udvariasságból. Nem rontunk ajtóstul a házba.

my mentor :hug: ●● angel with a shutgun ●●  by lena
Vissza az elejére Go down

Farkasboszorkány
Trish Sylvie Gallagher
Nappali  Tumblr_n50hkj9jHQ1rx07yso4_250
Keresem :
∆ a man who throw me in the way of temptation
Nappali  Tumblr_mvk5coxRBM1qd1s6no6_250

Tartózkodási hely :
∆ always in your mind
Hobbi & foglalkozás :
∆ seriously?



A poszt írója Trish Sylvie Gallagher
Elküldésének ideje Pént. Márc. 11, 2016 6:20 am
Ugrás egy másik oldalra
***
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nappali
» A nappali
» Nappali
» NAPPALI
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: New York :: Lakónegyed :: Trish otthona-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •