Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Vas. Márc. 17, 2019 10:25 pm
Ugrás egy másik oldalra
Barátnőm

● ● nomen est omen ● ●
Abban a New Orleans-i bárban dolgozol pultosként, amelyik Mr Jones tulajdonában áll. Annak a férfinak a tulajdonában, akivel összekavartam, illetve aminek a következménye az lett, hogy megromlott a viszonyom a nővéremmel. Te mindenről tudsz, holott nekem fogalmam sincs erről. Ha tudnám, annak nem örülnék, holott senki nem köpött be neked, minden egyes információmorzsára a saját szemeden keresztül jöttél rá. Láttad, ahogy flörtölök a főnököddel, hallottad, mikor a nővérem jelenetet rendezett, mikor megtudta, hogy mit tettem.. a többit pedig nem volt nehéz összeraknod. Viszont, mindezek ellenére, te mégsem ítélsz el engem. Vagy a köztünk levő bizalmas viszony miatt, vagy amiatt, mert tetszem neked. Igen, bejövök neked, viszont nem léptél eddig, mivel láttad, hogy az idősebb palikra bukok.. viszont azóta, hogy megromlott a kapcsolatom a főnököddel és Seattle-be indultam a nővéremet megbékíteni, megváltozott a véleményed a dolgokkal kapcsolatban. A fejedbe vetted, hogy kideríted, vonzódok-e a lányokhoz is. Azt, hogy több lányhoz vonzódok-e nem hiszem, viszont hozzád egy kicsit igen.. de ezt még magamnak sem merném beismerni, bár ki tudja, ha elég jó érvekkel állsz elő, lehet sikerül majd megváltoztatnod a véleményemet.. elég meggyőző tudsz lenni.
Egyébként, egész közeli viszonyban állunk egymáshoz, gimiben rengetegszer találkoztunk a nyári táborok alatt, ahová mindketten jelentkeztünk. Te Mystic Falls-ból származol, viszont valamiért magad mögött hagytad és inkább New Orlens-ba jöttél.
Egyetlen találkozásunk során, egyetlenegyszer sem fordult meg a fejemben az, hogy a lányokhoz vonzódnál. Nagyon diszkréten kezelted a magánéletedet a gimi végéig. Annyira, hogy kamu pasid is volt. A gimi után viszont felhagytál a titkolózással és felvállaltad a másságodat. Ezt mindig is tiszteltem benned.  
A karakter nevét illetően szabadkezet adok, viszont arra kérlek, dobj majd rám egy pm-et, ha megérkeztél! Nagyon, nagyon várom a hölgyeményt!  40   
 
24
Szabad

Vanessa Morgan
pultos, vlogger(?)
boszorkány/vérfarkas ● ● a másik felem  ● ●
Vissza az elejére Go down
 

Barátnőm

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Haley Virginia James - elkelt az én drága barátnőm<3:D

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Keresem... :: Aktuális keresések-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •