Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Mystic Falls utcái

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 10, 2012 8:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
Nem engedett a szorításából még egy ideig, és éreztem a gyengülésemet. Fájt, amit tett velem, mégis hozzászoktam már ehhez az érzéshez. Annak idején Eric folyton ezt tette velem. Lecsapolt, és utána mehettem, de aztán újra és újra keresett. Ebből lett nekem elegem, és elszöktem tőle.
De aztán hirtelen elengedett.. és vértől csöpögő száját fürkésztem. - Te még.. friss vámpír vagy.. - állapítottam meg nagyot nyelve, eltakarva a nyakamon a sebet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 11, 2012 4:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
- Igen, új vagyok... De azért így is elég éhes - jegyzetem meg, a körmeimet piszkálgatva. Vajon mostantól mindig így lesz? Örökké a vér fog irányítani, vagy csak a nagyon vonzó illatú emberektől fogok teljesen bekattanni, mint például ez a lány? - Mondanám, hogy sajnálom, de... de olyan jó ízed volt! - jegyeztem még meg.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 11, 2012 6:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
A mohóságából éreztem, hogy még újszülött vámpír. És ez most nem is tudom, meg kell-e rémítsen, vagy nem. Nem akartam még meghalni, de vajon mit cselekedhetnék? Szaladjak? Utolér. Akkor.. beszélgessek vele? Csak idő kérdése, és újra megharap.
- Tudom. Mindenki ezt mondja. - köszörültem meg a torkomat nagy nehezen végül. Talán próbálkozzunk a beszélgetéssel. Nem tűnt rossznak, sőt! Csak az éhség.. az éhség nagy úr!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 11, 2012 9:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
/ Ősök villája - Bálterem / - Steven Hyde /

Tudom, talán felelőtlenség. De most mi van, egy rendesnek látszó, jóképű fazon, még ha nem is ismerem... Na jó, tényleg nem a legjobb ötlet épp a sötét utcákon sétálgatni... De meg tudom védeni magam, nem?

Kisétáltunk a már tök üres bálhelyszínről, és belevetettük magunkat az utca sötétségében.
- Na és, hogyhogy egyedül? - kérdeztem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 11, 2012 9:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
Zsebre vágtam a kezemet, és így sétáltam mellette. Nem volt ellene semmi fegyverem, hogy is lett volna? Nem ismerem, most láttam életemben először. Ami nem is lehet baj. Újabb arcokat megismerni.. hát ez volt a célom!

- Még nemigem volt alkalmam ismerkedni errefelé. Néhány hete jöttem a városba, és eddig csak a kórházban tevékenykedtem. Orvos vagyok. - tettem hozzá vigyorogva, mielőtt félreértette volna. - És a te partnered? Miért hagyott egyedül?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 11, 2012 10:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
- Ó, hát akkor üdvözöllek köreinkben! - mosolyogtam - Amúgy, Peiper vagyok. - kuncogtam, hogy még be sem mutatkoztunk.
Majd a kórházat említette. Orvos? Ez komoly? Hát kifogtam... De nem is vészes. Sőt! Lehet, hogy megtaláltam a világ egyetlen jófej orvosát?
- Orvos? Hű, hátakkor, először is, elismerésem, másodszor, be kell vallanom, nem szeretem az orvosokat. - vallottam be nevetve. Tűnt nekem olyan jófejnek, hogy veszi a poént.

- Az én partnerem? Öm, láttad azt a verekedést a parkett szélén? - néztem rá - Képzeld, mellékszereplője voltam! - bólogattam, mintha elismerést várnék - A partnerem volt az erősebb fél. - mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 12, 2012 8:59 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
Elnevettem magamat a szavai végett. Aranyosnak tűnt ahogy próbált viccet gyártani az orvosok elleni ellenszenvéből. De soha nem zavartak az efféle poénos megjegyzések. Én se kedvelek minden embert, ez bennünk van. - Sokan vannak így az orvosokkal. - vontam egyet a vállamon még mindig nevetve. - Van rá valami extrém okod, vagy utálod a fehér köpenyt? - kacsintottam rá.

Tovább hallgattam, és végül csak bólogattam a verekedésről szóló szavai után. - Igen, láttam. De hogyan keveredtél bele? Láttam ott egy terhes lányt, meg két pasast. A partnered.. azzal a másik csajjal...? - kérdeztem, de a fejemben már összeállt a kép. - Mindenesetre megúszták ép bőrrel, így a doktorbácsinak nem kellett kinyitnia a rendelőt. - vigyorodtam el. Az utolsó szavain igyekeztem nem észrevenni, hogy vámpírról beszél. Egyelőre maradjon a kicsike titkom hogy tudok róluk.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 12, 2012 4:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
Harmony
- Komolyan? - vontam fel a szemöldökömet. Igazából... elég nehéz volt a helyzetem. Lövésem sincs arról, mit hogyan csináljak. Oké, hogy Klaustól érdeklődtem erről-arról, de ez nem ugyanaz, mintha tényleg tudnám. - Sajnálom. Legközelebb... szóval legközelebb nem fogok megtámadni senkit sem a nyílt utcán. Lebukásveszély, nem igaz? - nevettem fel. Tényleg hülyeség volt. Legalább valami sikátorba becsalhattam volna. - Mitől van ilyen ellenállhatatlan ízed? - kérdeztem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 12, 2012 7:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
- Igen, de ez az utca elég sötét ahhoz, hogy a normális emberek ne jöjjenek be ide. Választhattam volna jobb helyszínt is a hazafelémenéshez. - sóhajtottam egy aprót, így mértem végig Őt újra.
- Tündér vagyok. - adtam választ a kérdésére. - A tündéreknek édesebb a vére, mint a többi lénynek. Olyan az ízem, mint a hasonmásé. Vagyis... van annyira finom. - válaszoltam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 14, 2012 9:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
Steven Hyde


Szerencsére tényleg vette a poént, ahogy gondoltam,
- Ömm, túl sokat jártam már kórházban, hogy szeressem Őket. - vallottam be - Asztmás vagyok, úgyhogy gyakran járok felétek. - kuncogtam el, bár egyáltalán nem volt vicces.

- Igen, a baba apja volt az én partnerem a bálon. De nyugi, csak barátok vagyunk Kollal. - mosolyogtam - De Ők viszont összevesztek, de úgy hiszem, ezen a bál sokat segített. - bólogattam boldogan. Persze, nem vallhattam be mindent, hogy Liznek elvették az emlékeit, meg ilyenek. Majd mondatán elnevettem magam. - Igen, minden esetre szerencse volt, hogy Te ott voltál.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 15, 2012 12:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
Harmony
- A hasonmásé? - kaptam fel a fejemet. Azt hiszem, egy kicsit talán el is sápadtam, de nem voltam biztos benne, Mindenesetre, ez csak egyet jelenthetett.. hogy talán Elena közelébe sem kéne mennem. Vagy igen? Elvégre egyedül ő engedhetne be a lakásomba... a hajnal meg közeleg, ha meg nem akarom kipróbálni, igazak-e a babonák, akkor kénytelen leszek bemenni mondjuk a hotelbe, vagy iszogatni egy kicsit a Grillben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 15, 2012 1:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
Peiper A. Miller


- Asztmás? - kérdeztem vissza. Egy olyan betegség, ami ránézésre nem állapítható meg. Érthető hát, hogy nem kedvel minket, mert ilyesmivel tényleg gyakorta kell kórházba járni. De addig is vagyunk szerencsések, míg így teszünk. - De jobb is, ha midnig ellenőriznek. Csúnya betegség. - sóhajtottam hatalmasat, és elvigyorodtam.

- Miért lennék nyugtalan? Csak most ismertelek meg, kislány. - kacsintottam rá pimaszkásan. - Emelték a bál fényét, az biztos. Méghozzá úgy, hogy maga a bál egyik házigazdája volt a bunyó egyik okozója, és játékosa. Szép volt, az biztos. - vontam egyet a vállamon nevetve. - Ugye neked nem esett bajod? - kérdeztem végül ezt kedvesen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 15, 2012 2:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
Jennának


Nagyon hálás lennék, ha egyszer belefutnék valakibe, aki NEM ismeri a hasonmást. Mert aki ismeri, természetesen Ő a kedvenc.. és velünk, többi nővel mi lesz ilyenkor? Na jó, ezen ne gondolkodjunk. NIncs mit gyűlölni Elenában. Csak azt gyűlölöm, amiért Ő gyűlöl engem. Egyáltalán miért? Egy régi románcért? De hát Damon és köztem már nincs is semmi.
- Talán.. ismered a hasonmást?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 15, 2012 9:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
Steven Hyde


- Hát igen, bár szerencsémre az elmúlt egy évben sikerült elkerülnöm a kezeléseket. Nem írattam be magamat a kórházba. - jegyeztem meg, de nem akartam a saját hülyeségeimmel traktálni Őt.

- Csak arra értettem, hogy nem én túrtam szét a családi idill hangulatot! - kuncogtam. De tényleg, nem akartam, hogy azt higgye, hogy miattam mentek szét.

- Igen, eléggé érdekes közbejátszás volt. Nem, nem esett bajom. - mosolyogtam. Kedves volt Tőle, meglepő kérdés volt. - Én csak közöttük álltam, védve Őket, bár nem nagyon jutottam sokra. Mind a ketten a barátaim, de ilyen esetekben tudom, hogy nem állhatok közéjük. - magyaráztam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 15, 2012 9:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
Eléggé felszaladt a szemöldököm a homlokomra, mikor a kezeléseit említette. - Hé, kislány! Az ilyesmit nem szabad! - ráztam a fejemet mint egy szigorú bátyj, vagy barát. Senki nem tudhatja, milyen következényekkel járhat ez, és hát... én amúgy is empatikus ember lévén tudtam félteni bárkit, aki kiérdemelte ezt.

- Bizonyára nehezen láttad őket így. Összeugorva. - köszörültem meg végül zavartan a torkomat az előbbi kérdés után. Furcsa volt, hogy aggódom miatta. De az előbb emlegetett empátia... ez lesz a vesztem, bármibe lefogadom. - Mondd, van kedved meginni valami forrót? Kezd hűvös lenni az idő. - ajánlottam fel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 15, 2012 9:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
- Nyugi, az óta bajom sem nagyon volt. - mosolyogtam - Amíg nincs szükség rá, addig miért menjek? - vontam vállat - Ha a gyógyszereim nélkül is kihúzom, akkor felesleges mennem. - most gondoltam csak végig, hogy tényleg egy éve nem voltam orvosnál. Ebből tizenegy hónapja nincs gyógyszerem, és négy hónapot a drogokkal húztam ki... Még mindig jobb, mint beiratni magamat a kórházba...!

- Igen, nem volt könnyű. - bólogattam - Főleg, hogy utána kit ápolgassak, ha arra kerül a sor. - sóhajtottam. Bár Kol gyorsan gyógyul, szívesen lettem volna még vele. De neki már ott van Liz... Warren pedig... Ő sérülten kullogott haza....

- Persze! - mosolyogtam rá. Ja, én is itt báli ruhában, az éjszaka közepén fagyoskodom. Eddig fel sem tűnt a hideg...!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 16, 2012 6:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next



Valahonnan - - - Lucynak

Messziről érkeztem, és jó ideje utaztam már, mire elértem idáig. Mystic Falls. Egyes forrásaim szerint a bátyus itt tanyázik. Ki tudja, hogy mit rejteget még ez a hely? Eléggé érdekesen csengett a megnevezése. De ami idevonzott, ettől függetlenül is: Warren. A drága fivérem. Mennyire fog örülni nekem, istenem!

Megálltam egy utcasarkon, és próbáltam tájékozódni, de nem volt egyszerű feladat ez ebben az idegen közegben. Idő kell, hogy hozzászokjam.
Vissza az elejére Go down

Dhámpír •• enyém az örök ifjúság és szépség
Laurel O. Delgado
Mystic Falls utcái - Page 3 Tumblr_inline_nd1r05LRNW1so1xk1
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
wherever my clients want me to be ❥ being next to Him
Hobbi & foglalkozás :
being a good lawyer ❥ boxing



A poszt írója Laurel O. Delgado
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 16, 2012 6:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
(Hotel)

A hotelből egyenesen sétálni indultam, hogy kiszellőztessem picit a fejemet. Nem mintha olyan sokáig tartózkodtam volna a szobámban, de én nem szeretek huzamosabb ideig egy helyben maradni. Ez már régóta igy van.
Épp jártam az utcákat, zsebre dugott kézzel, már-már azt hittem egy lélek sem jár errefele, mikor hirtelen megpillantottam egy igen jóképű férfit. Pont szembe jött velem, ami plusz pont. Elmosolyodtam, a hús-vér ember láttán mert úgy tünt eléggé el van vesztődve. Talán eltévedett? Az út sarkán? Vagy egy újonc? Lassan közeledni kezdtem felé, majd pár méterrel előtte megszólitottam.
- Nocsak, csak nem eltévedtünk? - húzódott pimasz mosoly az arcomra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 16, 2012 6:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
Egy hang. Ez billentett ki a gondolatok közül. Méghozzá egy nő hangja. Nem is én lennék, ha nem nővel találkoznék először. Bár kissé nehézkés ez már az én koromban. A nők szeretetre vágynak, én meg éppen ellenkezőleg. Csak egy kis kalandra. A szeretet egyszerűen nem megy, ésaki ezt nem fogja fel, hát rendkívül tudom sajnálni. De ennek is megvan az oka.
- Mi közöd hozzá, szépségem? - fordultam Felé érdeklődve. Csinos alak, elbűvölő arc, szép szemek. A pimasz mosolyt ki ne felejtsem a felsorolásból. Úgy egészében egészen gyönyörű nő állt a közelemben. Felavathatnám itt az első éjszakámat vele.
Vissza az elejére Go down

Dhámpír •• enyém az örök ifjúság és szépség
Laurel O. Delgado
Mystic Falls utcái - Page 3 Tumblr_inline_nd1r05LRNW1so1xk1
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
wherever my clients want me to be ❥ being next to Him
Hobbi & foglalkozás :
being a good lawyer ❥ boxing



A poszt írója Laurel O. Delgado
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 16, 2012 6:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
Amint megszólalt, sikerült rögtön eltüntetnie a mosolyt az arcomról. Hát, nem valami kedves fazonba botlottam bele, az biztos.
- Nagyon felvágták a nyelvedet - mondtam a tőlem telhető legnagyobb közönnyel. - Látom te is hiányoztál, mikor a jómodort osztották - sóhajtottam szemforgatva. - Hát úgy tűnik rám vár a feladat, hogy ezt megtegyem - motyogtam halkan, majd hirtelen elé suhantam. - Légy kicsit kedvesebb, ha nővel beszélsz - igéztem meg, közben abban reménykedve, hogy nem iszik verbénát. Úgy tűnt sikerrel jártam, mivel üveges tekintettel nézett vissza rám.
- Most pedig, kezdjük elölről - mondtam, közben megemelve a kezem. - Lucy vagyok - erőltettem mosolyt az arcomra.


A hozzászólást Lucy Montgomery összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 16, 2012 8:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 16, 2012 7:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Peiper


- Nem igazán díjazom ezt az életfelfogásodat. - sóhajtottam jó nagyot, közben bólogatva. Persze mindenkinek más a célja, dehát.. nem lehet mindenki ilyen, és ezzel ennyi. Ő így szeret élni, én nem változtathatom meg. Csak aggódom, ami általában minden normális emberrel kapcsolatban felébred bennem két pillanat után.

- Menjünk, igyunk meg valamit. A kávézóban. Valami jó meleget. - kacsintottam rá.

/ Kávézó - Főtér /
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 17, 2012 11:09 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
Harmony
- Elena az unokahúgom - magyaráztam. Őt... őt nem bánthatom. Cirka egy napja vagyok vámpír, és kifejezetten tetszik a dolog, hogy nincs felelősség, de Elena... ő más. Ő a családom, akárcsak Jeremy. - Azt hiszem, most megyek. Nem tartalak fel tovább - magyaráztam, és elindultam valamerre, ahol kihúzhatnám a nap további részét. Vagyis... elsuhantam. Furcsa, hogy amikor futni akarok, a lábaim olyan sebesen járnak, mintha nem is hozzám, hanem egy gepárdnál is gyorsabb élőlényhez tartoznának. Vajon az úszás is gyorsabb lenne?
/valahol/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 17, 2012 11:10 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
Lucynak

Eleinte arra gondoltam, hogy simán kinevetem. Még hogy én, meg a nők iránti tisztelet, szeretet, és jómodor? Valamikor biztos itt voltak bennem de azóta pár eltelt jó pár zötykölődős év. És még egy liba próbál engem egzecíroztatni! Hová süllyedünk még el?

- Még mindig nincs beleszólásod, hogy mit mondok, teszek! - néztem rá hidegen és ridegen, de változni látszott a felosztás. A fejemben valami átbillent mikor a szempárba meredtem. És változott a véleményem. Egyik pillanatról a másikra. Ott legbelül viszont megszólalt a vészjelző.

- Üdv. Severus. - nyújtottam felé a kezemet ezúttal már udvariasan. - Új vagyok a városban. Épp a hotelba való költözést fontolgatok. - vettem fel a csevegés vonalát valamivel.
Vissza az elejére Go down

Dhámpír •• enyém az örök ifjúság és szépség
Laurel O. Delgado
Mystic Falls utcái - Page 3 Tumblr_inline_nd1r05LRNW1so1xk1
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
wherever my clients want me to be ❥ being next to Him
Hobbi & foglalkozás :
being a good lawyer ❥ boxing



A poszt írója Laurel O. Delgado
Elküldésének ideje Pént. Aug. 17, 2012 2:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
- Igy már sokkal jobb - mosolyogtam ravaszul, miközben kezet fogtunk.
- Örülök a találkozásnak, Severus! - folytattam, én is udvariasabban. Már olyan rég igéztem meg valaki olyat akit ne akarnék a következő néhány percben megölni, hogy az első pár másodpercben kételkedtem a sikerben. De aztán mégis sikerült.
- És mi szél hozott Mystic Fallsban? - kérdeztem kiváncsian. Vajon mi történhetett vele, hogy ennyire ellenszenvesen viselkedett? Rossz gyerekkor? Tippeltem, de nem mertem még előhuzakodni vele. Időnk mint a tenger, jutott eszembe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 17, 2012 3:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
Nagyot sóhajtottam, és elgondolkodtam. Nem akarok én az orrára kötni az égvilágon semmit, mégis az előbb valami pártfordulás történt és nem tudom elküldeni a fenébe. Marad a kedves verzió, még ha nem is fűllik hozzá a fogam. - A testvéremet keresem a városban. Az ikertestvéremet. - tettem hozzá az apró szót, de ezt már nem tudtam gyűlölet nélkül megtenni. Warren felé van mit törlesztenem. Ki tudja? Talán az éppen aktuális barátnőjével fogom kezdeni. Nem igazán vonnám magamat felelősségre, ha a lány könnyen bedől valakinek.

- És te? Mit keresel itt?
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
Vissza az elejére Go down
 

Mystic Falls utcái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

 Similar topics

-
» Mystic Falls utcái
» Mystic Falls - Grill
» Mystic Falls autóútjai
» Mystic Falls - Mosoda
» Mystic Falls parkja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •