Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Mystic Falls - Grill

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 30, 2013 6:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
Stefan

Mindenek meg van az ideje és a helye. Jelenleg Rio-ban táboroztam le egy barátomnál. Viszont kellemetlen meglepetésben kellett részesülnöm mikor egy éjszaka arra értem haza, hogy Dante meghalt. Ez még enyhe kifejezés volt. Vérben fagyva találtam őt és a családját. Egyszerűen hidegvérrel mindenkit lemészároltak. Ez rettenetesen érintett lelkileg. A magam módján csendes boszorkány vagyok, de ha a barátaimat s a családomat bántják, képes vagyok ölni is. s ha ehhez fekete mágiához kell nyúlnom képes vagyok rá. Életemben egyszer szorultam segítségre, akkor is egy vámpír lett a hősöm. szükségem van Stefan-ra most. Csak ő az egyetlen aki segíteni tud, bosszút akarok állni, az életem árán is. Mystic Falls-ban a Grill-ben találtam meg a drága régen látott barátomat. Nem volt valami jó kedvében, nem tudom mi lelte, de kiderítem ezt is időközben.
-Képes vagy megosztani az üveget egy boszorkánnyal akit megmentettél?! -Leptem meg, majd oldalra billentettem a fejemet, s a csillogó szemeimet látta csak. A fájdalmamat és a segítség kiáltásomat még nem mutattam, ráérek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 02, 2013 7:15 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

matt & constance


- A humorod valami isteni, mondták már neked? - kérdeztem vigyorogva, miközben körbefordultam és szemügyre vettem a többieket. Mit ne mondjak, zsúfolt egy nap a mai, de nem tud mást csinálni se ő, se más. Talán eggyel több emberkét felvenni az ilyen időkre, mint ez most, mert ez így... kissé mintha tényleg sok lenne. Ahonnan jövök, csak egy néptelen bárba futottam be néha. Ott is mindig kinéztek, mert nem ittam alkoholt, csak gyümölcslevet.
- Ahogy elnézlek... olyan végzős lehetsz az iskolában. - mértem végig szemeimmel, mikor leült velem szemben. - Nem vagyok valami jó emberismerő, ezzel légy tisztában. - jelent meg egy pírfolt az arcomon. Igen, ez vagyok én. Eléggé szerény.. visszahúzódó.. már-már reménytelen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 02, 2013 2:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
Úgy terveztem el az estémet, hogy leiszom magam, de annyira, hogy még a nevemet is elfelejtsem már ha ez lehetséges. Mondjuk, ha meg is esne az első ember akit megkérdeznék megtudná mondani. Stefan Salvatore. Elég kicsi a város ahhoz, hogy felfigyeljenek rám. Bár nem értem miért. Semmit nem tettem ezért és végképp nem akartam. Nem mondhatnám, hogy bármiben is sikereket értem volna el.
Oké, talán egy valami van. Az önsanyargatás mestere díjat, ha még ténylegesen nem is kaptam meg, de kiérdemeltem. Ezzel nem hiszem, hogy bárki is vitatkozna. Amióta csak az eszemet tudom nem volt olyan idő amikor ne sanyargattam volna önmagamat. Talán a Ripper korszakom. Akkor meg nem érdekelt semmi és jó ideig azokért a dolgokért tépdeltem önmagamat belülről. Ha nem lett volna az a korszak talán kevesebbszer esik meg. Bár erre sincsen garancia.
Ismerős hangra kaptam fel a fejemet, majd megláttam Laylat. Nem mostanában volt alkalmunk találkozni. - Layla. - A kedvem már egyértelműen jobb lett aztán fel is pattantam és magamhoz húztam úgy öleltem át.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 03, 2013 9:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
Connie


- Nem igazán, általában,ha a humorom kerül előtérbe, mindenki húzva a száját lapít. Nem értem - ráztam fejem bambán, majd normális üzemmódba kapcsolva néztem kiürült poharára.
- Nem még kérsz valamit ? - mutattam fenékig szinte száraz poharára, majd gyorsan hozzátettem - Nem, mint pincér kérdezem, hanem, mint...jó ismerős? - kissé érdeklődő hanglejtéssel próbáltam kiszedni belőle,hogy most mi milyen státuszban is járunk.
- A vendégem vagy - tápászkodtam fel,hogy végig is nézhessek a tömegen. - Egy pillanat, ezt el kell intéznem- léptem el tőle,hogy egy sörrel dobjam meg szomjazó vendégeket,de nem érkeztem üres kézzel.- Egy vegyes gyümölcsös turmix, a hölgynek,akinek elfelejtettem megkérdezni a nevét - emeltem a tálcáról a nagy pohár italt elé. - Ha nem baj, az alkoholt kidesztilláltam belőle, az előbbi narancsléből ítélve nem kívánod most az alkoholt, Narancsos Lány - mosolyogtam kicsit óvatosan,hiszen nem ismerem, nem tudom,hogy egy óvatlan pillanatban hogyan is fog reagálni.
- Hol is tartottunk? Ja, majdnem eltaláltad! 3 éve végeztem,de...mivel ilyen közel jártál, ezért lehet egy kívánságod - kacsintottam rá, és a tálca élét az asztalnak támasztottam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 04, 2013 7:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
Kevin
Nem akartam befejezni... a végletekig fel akartam húzni, hogy aztán lássam eldurranni az agyát... engem úgysem bánthat, nekem nem árthat, soha, de soha többet... most én vagyok előnyben.
- Ráadásképp bűzlesz is - jegyeztem meg, amikor beleszagoltam a levegőbe. Ez a szag... kifejezetten furcsa volt. Olyan... nem is tudom, mintha egy kutyával futott volna össze, vagy valami, csak a kutya még vizesen sem ilyen büdös. Akkor meg mi a fene? Én ilyet még nem láttam... És összezavart, de természetesen ezt nem mutattam ki. - És nem fejezem be. Van fogalmad róla, hányszor bántottál vagy aláztál meg? Van fogalmad róla, hogy nekem hogy esett, amikor az orrom előtt hetyegtél valami bögyös, alig húsz éves macákkal? Nem... nem leszek tekintettel rád, többé már nem. Most én irányítok - nevettem el magamat, de inkább dühömben, mintsem őszintén. Miért kéne, hogy békén hagyjam, amikor valóban élvezem, hogy a padlón van?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 05, 2013 1:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

matt & constance


[b] - Öhm.. - néztem kiürült poharamra, és elgondolkodva toltam felé ismét, bár nem akartam túlzottan tartani azt a helyzetet, hogy míg én vendég vagyok, ő pincér, és ki kell szolgálnia. Soha nem éreztem szükségesnek, hogy mindent a fenekem alá toljanak. De ez egy bár, nem mehetek oda, és nyúlhatok a pult mögé, hogy kiszolgáljam magamat. Hülyén festenék szerintem.
Eltűnt, majd visszatért, és a rám aggatott néven elmosolyodtam. - Ezt még sosem mondták rám, pedig nagyjából minden alkalommal narancslevet rendelek. - vigyorodtam el már bátrabban, majd az iménti hangos társaság felé pislogtam, de nem mondtam semmit. Nem az én hatásköröm. Milyen mázlisták, hogy nem állok épp átváltozás határán, mert akkor.. nagyon feszült lennék, és előbb csapnék szét közöttük, mint ez a fiú.
- Kívánság? Csak egy van... - néztem rá. - Hogy hívnak?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 05, 2013 3:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
- Mindig narancslé? Egy pohár bor? Vagy sör? Pedig... tipikus sörös lánynak tűntél - ábrándozott el tekintetem rajta. Tipikusan az a lány, akit nehezebb megfejteni, mint kiismerni.
Mikor a nevemet kérdezte, zavarodottan koccintottam meg a névtáblámat, ami a mesés ruhakölteményem - ala csapos- nélkülözhetetlen része. - Narancsoslánynak is akad neve ? - kérdeztem szende mosolyt varázsolva arcomra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 06, 2013 5:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
/Kórház parkolója/

Egész jókat nevettünk útközben. Mindig tudtam, hogy jó fej. Na meg párszor voltam nála gyakorlaton, onnan ismerjük egymást eredetileg. Mondjuk én mindig azt mondogattam, hogy nem akarok együtt lenni szakmabelivel. Most valahogy mégis eljátszottam a gondolattal, hogy milyen jó lenne Andrew mellett, és végre a többiek sem csesztetnének Rich-csel.
Rendeltünk kaját. Jót ettünk, ittunk egy-egy sört, majd egy kis pálinkát is. Azt mondta, hogy sosem ivott még, de nagyon bejön neki. Tényleg, úgy igazán jól éreztem magamat vele.
Miután fizetett (nem hagyta, hogy kifizessem a részemet) felajánlotta, hogy hazavisz. Bíztam benne, más mellé nem ültem volna be, hogy ittasan vezessen.

/Alex lakása/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 08, 2013 1:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

matt & constance


[b] - Nem... nem bírom az alkoholt. Túl hamar kiüt, és akkor eléggé.. veszélyes tudok lenni. - suttogtam halkan, és megráztam fejemet. Egy ilyen alkalom után öltem meg valakit és váltottam ki az átkomat. Azóta sem akarok inni, mert félek hogy megismétlődik. Nem akarok gyilkos lenni.
- Öhm.. igaz is. - jelent meg zavart mosoly az arcomon, és leolvastam a nevét. - Matt. - köszörültem meg a torkomat, és halványan elmosolyodtam. - Én... Constance vagyok. De mindenki csak Connie-nak hív, a Constance eléggé... régi, öreglányos, és... hülyén hangzik egy huszonéves lányra. - findotoram el mókázva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 08, 2013 1:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
Connie
- Értem- szóltam csak ennyit, de agyam rendesen lefagyott. Mindenhol a világon a "veszélyes" szó több árnyalatra van bontva. De,ha valaki itt mondja, az nem játék. Az a veszélyes veszélyes is. Jobb lesz ezt a beszélgetést ezeken a falakon belül tudni. Itt biztonságos, odakint nem. Nekem pedig nincs százhuszonhat érzékem,hogy megmondjam, kivel is kerültem most szemmagasságba.
- Matt, Mattie... ahogy tetszik - vázoltam a lehetőségeket,de mosolyom már nem olyan volt,mint kezdetben. Hát persze, ebben a városban az emberek száma aránytalanul gyorsan csökken a ..másokéval szemben. Nem is tudom,hogy lehettem ilyen naiv.
Kicsit távolságtartóan méregettem, agyam nem is itt járt, a választ hallottam,de el is engedtem. Csak egy pillanatnyi kihagyás,de főnököm mély, parancsoló hangja ki is ragadott belőle. Tüstént felpattantam, majd Connie mellett elhaladva a fülébe súgtam.
- A Constance szép név . Erős jellemre vall, olyanra, aki nem fél. Lehengerlő - ennyivel hagytam ott, és magamra igazítva az egyenkötényt siettem főnökömhöz,hogy előadjam magyarázatomat, miszerint a vendégek fele lelépett, a másik fele kiszolgálva van, félszemmel őriztem a pultot, és csak a vendég akaratát teljesítettem, ugyanis a vendégnek mindig igaza van. Ette a szavaimat, mint a cukrot. Nem hiába, kedvenc beosztottként ez nem meglepő.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 08, 2013 9:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
Cassie

A kocsimmal leparkoltam a Grill előtt, és nosztalgiázva a pulthoz sétáltam. Elképesztő érzés volt újra itt lenni. A pulthoz érve kikértem magamnak valami a képen jól kinéző koktélt, és figyeltem a sok ismeretlen arcot.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 09, 2013 10:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next


Jenna


Nem is tudom, mit vártam... Hogy olyan lesz, mint régen?! Mikor szar napom volt, egyszerűen a kedvemre tett és.. Ennyi. Mintha ez lett volna a dolga. Most meg?! Szinte odáig fajulnak a dolgok, hogy emlékeztetnem kell magamat, hogy nőket nem ütök meg. Semmilyen körülmények között. Hiába viszket a tenyerem, hiába érzem magam pokolian, hiába vágyok csak egy kis nyugalomra, békességre, egy jó szóra.. Hiába.. Ez Jenna.. És piszkosul megváltozott..
- Nem emlékszem, hogy kértem volna a véleményedet.. - jegyeztem meg fanyarul, de ez csak tovább dühített. A franc essen belé, hogy a legrosszabb pillanatban talál rám. Már vitatkozni sincs kedvem... Semmihez nincs..
- Van fogalmad róla, hogy ez engem mennyire hidegen hagy? - fordultam ismét a pult felé és az orrnyergemet kezdtem masszirozni. - Feltűnt, hogy az az idő rég elmúlt? - vált ismét cinikussá a hangom. Most mégis mit vár? Kérjek bocsánatot azért, mert férfi vagyok? Lesheti...
- Jelenleg egy hajszál választ el attól, hogy olyat tegyek, amit magam is megbánok.. Én a helyedben befognám és odébb állnék, vagy ha már minden áron a kivételes társaságomat akarod élvezni, legalább fogd vissza magad. Neked is megvolt rá a lehetőséged akkor, hogy több vasat tarts a tűzben. Nem éltél vele. A te hibád. Nagy kaland.. - rántottam vállat és kértem a következő kör italomat. - Lépj túl rajta.. Ez kicsinyes bosszú a részedről.. Ennél értelmesebbnek ismertelek.. - nevettem fel gúnyosan. Nem fog rajtam élcelődni..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 10, 2013 12:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

matt & constance


- Matt, vagy Mattie? Az utóbbi eléggé kisfiúsan hangzik, ezt nem bánod? - vigyorodtam el szélesen, mintha valami rendkívül érdekes poént sütött volna el, majd felsóhajtottam, ahogy nevemet kezdte fejtegetni.
- IGen... erős. Talán néha túlságosan is. - bólintottam egyet, majd egy pillanat alatt eltűnt a szemeim elől, hogy valami nagytestű fickóhoz sétáljon. Nyilván Ő itt a főnök. Oh... nem viselném könnyen, ha miattam szidnák le, vagy netán kapna valami figyelmeztetést. De csak ültem ott, lestem, hogy mi történik és vártam, hogy vajon számíthatok-e még rá, vagy itt és most fizetve leléphetek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 10, 2013 4:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
Connie
A főnökömmel nem kis erőfeszítés lezsírozni bármit is. Nagy darab, tekintélyes, és dúsgazdag. Kis pattogó pincéreket könnyen kiüti a ringből, de..mert van DE is. De van gyengéje! Elég volt felvillantani a mai napon keresett bónuszösszeget, és tekintete máris lágy mosolyba borult. Én pedig fütyörészve vehettem le köpenyemet, a mai műszakot sikerrel zártam, ráadásul zárás előtt egy órával. Magamon is túltettem.
Már feszengést kiváltó októl megkönnyebbülve léptem vissza Conniehoz. - Mai műszaknak vége...szóval, mennyire tartasz igényt pincérsrác társaságára? -kérdeztem finoman mosolyogva. Egyedül érkezett, ennek biztos meg van az oka. Az egyedül elmenni egy kávézóba is egy opció, hogy napunk feldobjuk... Olyan,mint az én esetem,csak én dolgozni járok ide. Csak arra jó,hogy a helyzetünkön szépítsünk. Látszólag társaságban vagyok, és úgy pörög a nyelvem, mint senki másé,de...csak felszíneskedés az egész. Pont elég,hogy önmagunkat ámítsuk, hogy az életünk mesés... közben egy épp összedőlni készülő trutyi szép kivitelezéssel. Hmm...
Vaagy egyszerűen szomjas volt, és már ebbe is túl sokat magyarázok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 11, 2013 10:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

matt & constance


Felsóhajtottam, és szívószálammal köröztem a poharamban, miközben ingázott a tekintetem a narancs folyadék, és Matt között, aki még mindig a főnökével beszélgetett. Vagyis gondolom, hogy a főnöke, vagy mi a csuda, bár nem vagyok jó az ilyen ügyekben.
Félrebillentettem fejemet, és megmasszíroztam nyakamat, majd nyeltem egyet. Kezdtem feszült lenni, de ennek nem a hely, s nem a társaság volt az oka, hanem a közelgő telihold. Ez nagyon kritikus lesz megint.
- Öhm.. szívesen beszélgetek veled. - vettem vissza a békés arckifejezésemet, mikor visszatért, és megpillantottam őt, ahogy leült velem szemben. - Csak.. kissé kezdek feszült lenni. - mondtam ki panaszomat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 12, 2013 2:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
Connie

Zavarodottan kémleltem arcát, ahová visszatérésem után felszökött a műmosoly, és műkedv. Eléggé szembetűnő feszültségének hangot is adott. Szóval, kezd feszült lenni. Tehát ...itt kezd... miattam?
- Öhm.. - nyögtem csak ennyit,és kiegyenesedtem - tehetek valamit érted? - ez eléggé bénán hatott,de..rákérdezni nem hiszem,hogy kifizetődő lenne. Inkább úgy tűnt, hogy szeretné, ha valaki tudná,hogy baj van, de valószínűleg nem merné elmondani. Én pedig nem fogom faggatni. Csak tudnám egyszer is,hogy mikor mit kellene mondanom...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 12, 2013 5:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
Peiper & Cassie

Hosszú nap volt, meg kell hagyni.. Fáradt is voltam, nyűgös is voltam, de ráadásképpen veszettül éhes. Az utcán sétálgatok, miközben betérek az ismerős Grillbe, ahol régen annyi estét töltöttem. Bevágtam magam mögött az ajtót, nem törődve a mögöttem sorakozó emberekkel, akik azt várták, hogy fogjam az ajtót, amíg ők betolják a seggüket erre a helyre. Meg még mit nem! Nem foglalkoztam a rám szegeződő tekintetekkel, amik szinte fúrták a hátamat. Nem tudott izgatni. Egyszerűen kezdem kizárni mindazt, ami érzés van bennem. A történelem ismételné önmagát?! Újra a régi lennék? Legalább is a régi-régi? Felsóhajtok, miközben a pulthoz sétálok felpattanva egy székre. Nagy meglepetésemre nő volt a pincér, így nem túlzottan foglalkoztam vele, csak megrendeltem a szokásos italom, majd körbetekintettem a helyen.
Egy régen látott, és túlontúl ismerős arc képe ugrott a látókörömbe. Peiper! Hasított belém a felismerés, majd a helyemről felpattanva könnyedén sétáltam oda hozzá, és a mellette lévő bárszékre ültem.
-Régen láttalak. -szólalok meg, köszönésképpen, miközben belekortyolok az italomba.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 12, 2013 6:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
Peiper & Cassie

Forgatom éppen a poharamba lévő löttyöt a kis napernyőmmel, mikor a saját hangomat hallottam magam mellett. Felpillantottam, és magamat láttam, és pillanatra meg is rökönyödtem. Igen, még mindig nem sikerült megszoknom, bár lehet ez a pár hónapos kimaradás eredménye lehet. És éreztem ezt aaa...dolgot is.
- Cass..! - fordultam kicsit felé - Én is örülök hogy látlak...Tehát sikerrel jártál. - jegyeztem meg. Ugyanis az érzés Cassievel szemben... teljesen megváltozott. Boszorkány génjeim már riadóztattak, hogy vámpír lett. - Gratulálok.

Az italát kortyolgatta, szinte.. érzéketlenül. Megváltozott. Még akkor is, mikor legelőször találkoztunk, akkor is szívélyesebbnek bizonyult.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 12, 2013 6:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
Láttam a megrökönyödést a kis rokonom arcán, ami egyáltalán nem hatott meg. Csak elvigyorodtam. Még mindig furcsa lehet neki, hogy úgy néz ki, mint én. És úgy tűnik, hogy mindenki másnak is furcsa, aki a közelünkben "tanyázik". De, szimplán lekezelik úgy, hogy ikrek vagyunk. Persze, ha tudnák! Hogy évtizedek vannak köztünk... Mindegy is..
Kijelentésére felemelem a poharam, és az övéhez koccintom, és ismét mosolyra húzom a számat, majd mélyet kortyolok az italból, ami már kevésbé égetően folyik le a torkomon, mint egy hónappal ezelőtt.
-Teljes siker. -biccentek végül, majd a gratulációját is egy bólintással fogadom.
-Na és, mondd! Te merre jártál?! -emelem fel a szemöldökömet, miközben próbálok egy nem túl unott hangot megütni. Rég nem láttam...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 12, 2013 7:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
Peiper & Cassie

Éreztem én magunkon a pillantásokat, de már megszoktam, hogy magamra vonzom a tekinteteket... Bár régebben nem éppen egy "ikertestvérrel' értem el ezt a hatást...

- Ööömmm.. Próbáltam felkutatni a hozzád vezető családunkat. - mondtam a féligazságot. Mert persze, tényleg a családomat kerestem, de valahogy már nem izgat, hogy mi is a kapocs közöttünk... Meglepően nem érdekel. Csak az érdekel, hogy kik a nagyszüleim. És ha ez megvan...a feljebb-menők annyira nem is érdekelnek. - Bejártam értük a fél világot. - kortyoltam az egyrecsak víz ízű koktélomba, immáron a jég is feloldódott benne...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 13, 2013 4:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
(Damon és Elena háza)

Beléptem a Grillbe, és azonnal megcéloztam a sarokban az egyik boxot. Most nem vágytam a bárpulthoz, inkább kicsit elhúzódtam az emberektől. Volt így is akkor nyüzsgés a fejemben, mintha bele költözött volna egy hangyaboly.
Egy italért intettem, és mikor megkaptam, a whisky aranyló színébe bámulva merengtem el. Nehezebb dolgom lesz Elenával, mint valami bárkivel. Magamat is beleértve. Ha nem lenne családunk... bánná a fene, ha néha gusztusa támad belekóstolni egy emberbe. Ha nem lenne családunk, alighanem magam is megtenném. De a fenébe is, nem így áll a helyzet! Ma már szülők vagyunk... szülők, nem pedig szörnyek. Meg kell húzni azt a bizonyos vonalat, amit Elena ma még előszeretettel áthág.
Nagyot sóhajtottam, és belekóstoltam az italba, a tekintetem közben körbehordozva a Grill népségén. Valami nagyon különös, megmagyarázhatatlan érzés volt bennem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 13, 2013 5:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
Visszatértem a városba pár nap elteltével, mikor úgy véltem hogy ideje visszajönnöm és felfednem azokat a titkokat, melyekre Shane-nek szüksége lehet.
A grillt céloztam meg. Ismertem már jól, tudtam hogy itt mindig időzik egy-egy vámpír, hacsak nem több. S ahogy beléptem, már sinte éreztem jelenlétüket, de körbeforgolódva csak egyen akadt meg a szemem.
Odaültem mellé, a pultra tettem kezem, s úgy bámultam rá. - Üdv! - biccentettem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 13, 2013 5:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
Tessék, az ember... vagy a vámpír még itt sem találhat némi nyugalmat. Alig pár perc múlva egy fekete fickó huppant le velem szemben.
- Ismerjük egymást? - vontam fel a szemöldökömet. - Tudtommal nem. Bocs öreg, de keress magadnak másik helyet. Van még bőven - mutattam körbe. - Nem vagyok jókedvemben. Ha meg ismerkedni akarsz, meleg sem vagyok. Keress mást - húztam be az italomat, és másikért intettem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 13, 2013 5:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
Nem reagált rám barátságosan, amit nehezen tolerálltam. Vadászként nagyon nehezen tudtam kontrolállni magamat ha vámpír közelébe kerültem, s most is ígyvoltam ezzel.
- Reméltem hogy tudunk békés cseverészést kezdeményezni.. tudod, velem nem ajánlatos udvariatlannak lenni. Egyedül azt sajnálom, hogy közönségünk van. Különben már verbénát kaptál volna a hátadba, vagy karót a szívedbe, vérszívó. - ejtettem ki az utolsó szót félrebillentett fejjel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 13, 2013 5:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
- Most komolyan... - néztem rá amolyan "jaj, kopj már le" arckifejezéssel. - Miért kellene nekem békésen csevegni veled? Azt sem tudom, ki vagy - fogtam kézbe az újabb italomat, és megforgattam a szemeimet.

Mystic Falls - Grill - Page 7 Damon-eye-roll_www.kepfeltoltes.hu_

- Oh, szóval tudod, mi vagyok? Gratulálok. Na bumm, és mi van? Ettől még mindig nem ismerkedem. És van elég bajom nélküled is. Lennél szíves békén hagyni? Nem akarok ennél erőszakosabb eszközökhöz folyamodni. Bár arra felhívnom szíves figyelmed, hogy régóta nem ettem. Ne keresd a bajt, most még békésen mondom.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
Vissza az elejére Go down
 

Mystic Falls - Grill

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

 Similar topics

-
» Mystic Falls - Grill
» Mystic Falls utcái
» Mystic Falls utcái
» Mystic Falls - Mosoda
» Mystic Falls parkja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •