Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Mystic Falls parkja 2008-ban

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 03, 2013 8:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Az anyád meglehetősen érdekes jellem lehet. - simogattam meg hajtincseit, majd megfogtam kezét. Nem bírtam ki, hogy ne érintsem valami úton-módon, míg elérünk a házukig.

/Forbes ház/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 02, 2013 6:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Kár.. Pedig kíváncsi lettem volna.. - Kicsit zavarban éreztem magam a kérdésem miatt.. Ez a kijelentésem után meg még jobban. Nem akarok semmit tönkre tenni, de van az az érzésem, hogy egyre közelebb kerülök ehhez. Akkor meg, mint minden ilyen alkalommal.. Csak gratulálni tudnék magamnak.
- Az anyám észre se venne az egészből semmit. Szóval ilyesmi miatt nem kell aggódnunk. - Ha otthon vagyok, ha nem.. Neki teljesen mindegy.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 02, 2013 6:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Azt szavakkal nem lehet elmondani. - búgtam fülébe gyengéden, majd felsóhajtva adtam meg magamat annak, hogy ideje felkelnem, elengednem őt, míg elindulunk a házukig, majd utána.. el, New Yorkba.
- Előtte azért még egy haditerv. - rántottam vissza őt magamhoz, és rávigyorogtam. - Mondd.. mégis, mit akarsz beadni az édesanyádnak, merre jársz?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 01, 2013 3:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Hmm. Mennyire kedvelsz? - Kérdeztem kuncogva miközben még mindig szorosan bújtam hozzá, mert a lehető legközelebb akartam érezni őt magamhoz. - A közös kikapcsolódás nagyon is jól hangzik. Bármi is legyen amit ez alatt értesz. - Néztem rá alsó ajkamba harapva, majd mikor megcsókolt viszonoztam neki azt.
- Igen. Felőlem már mehetünk is. - Mondtam kuncogva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 30, 2013 9:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Láthatsz majd. - kacsintottam rá. - Tudod.. túlzottan is kedvellek ahhoz, hogy hagyjalak unatkozni egész nap. Még mit nem.. már csak azért is ott leszek veled néha, hogy együtt kikapcsolódhassunk kissé! - vigyorodtam el, majd magamhoz húztam ajkait, és gyengéden megcsókoltam őt.
- Akkor.. hazaviszlek és csomagolsz? - kérdeztem rekedten.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 28, 2013 10:54 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Azt hiszem képes lennék elviselni.. Veled szeretnék lenni még egy kicsit. És ha ez csak úgy lehetséges, hogy nem láthatlak egész nap. - Ahogy magához ölelt szorosan bújtam hozzá. Legalább egy ideig még a közelemben tudhatom.. Ha nem is a nap 24 órájában, de én ezzel is beérem.
- Az nagyon jó lenne.. Szeretném. - Az anyám valószínűleg észre se venné, hogy el tűnnék. Pár napra eltűnök. Nem, hiszem hogy bárkinek komolyabban hiányoznék.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 28, 2013 10:32 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Hát... ha el tudod viselni, hogy dolgoznom is kell, és nem lehetek egész nap veled.. - suttogtam. - Tudod, sok a papírmunkám. Elvégre eléggé nagy cégnél dolgozom. És ki tudja, mikor üt be a krach. - sóhajtottam fel, és magamhoz öleltem őt.
- De ha hajlandó vagy napokig elmenekülni ebből a városból... holnap reggel veled indulok el innen. - vigyorodtam el. Tudtam hogy el kell feledtetnem majd vele mindent, de még.. nem akartam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 27, 2013 5:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Elpirultam a szavain. Annyira kedves velem.. Még soha senki nem mondott ilyet nekem. Talán ezért is jelent nekem olyan sokat ez az egész. Az érintése és a pillantása. Mindegyiktől különlegesnek hiszem magam.
- Szóval elszökhetnék veled pár napra? - Néztem rá csillogó szemekkel. Ez nem olyan kérdés amin egy pillanatra is gondolkodnom kellene. - Mert szívesen elmennék veled.. - Mondtam neki alsó ajkamba harapva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 27, 2013 11:27 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Nem vagy magabiztos? Drágám.. az előbbi teljesítményedet látva.. és érezve! - tettem hozzá rögtön vigyorogva. - Túlságosan is félénk vagy. Ahhoz képest, hogy csodálatos vagy.. minden téren. - simítottam végig arcán. Nem tudtam, hogy mire véljem saját tetteimet, hisz túlzottan is.. együttérző voltam? Érzelmes? Nem tudom. Szerettem vele lenni.
- Ha akarod.. szökj el velem most pár napra. - súgtam fülébe nevetve.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 24, 2013 4:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Örülök neki, hogy így gondolod. - Jól esett a támogatása.. Legszívesebben magamhoz láncolnám és soha, de soha el nem ereszteném. - Nem vagyok az a magabiztos személyiség.. - Igen.. Egy árnyék vagyok. Vagy talán még annál is kevesebb. Halkan felkuncogtam amikor észrevettem, hogy tekintette éppenséggel hol időzik. Egyáltalán nem bántam, mert hát.. Miért bántam volna? Tetszik ahogy rám néz a gyönyörű szemeivel.
- Jól hangzik. De akkor már ha lehet a közeledben szeretnék lenni. Meg hát még azelőtt szeretnélek újra látni.. Ha ez lehetséges. - Érettségi.. Olyan messze van az még.. Legalábbis, ha azt vesszük, hogy addig kellene rá várnom.. Irtózatosan messze.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 24, 2013 3:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Tehetséget lenne hozzá. - jegyeztem meg halkan,m végigmérve őt, és pajzán vigyor jelent meg ajkaimon. - Vagy talán te másképpen gondolod? - kérdeztem, tekintetemet a dekoltázsánál pihentetve. Mindig is érdekelt az ilyesmi. Mármint.. a szakmalehetőségek is, de egy-egy formás kebel az én figyelmemet mindig képes volt elterelni. Ő meg egyenesen tökéletes, nem?
- Ha gondolod.. nekem vannak kapcsolataim. - súgtam a fülébe vigyorogva. - Érettségi után.. csak szólnod kell, és intézkedek az ügyedben. - motyogtam halkan, hogy tényleg senki ne hallja.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 23, 2013 9:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Te valahogy most mindennél fontosabb vagy a számomra. - Mondtam alsó ajkamba harapva és fülig vörösödve. - Igazából szeretnék tovább tanulni, de hogy milyen pályán abban még nem vagyok biztos. Mondjuk jobban belegondolva szeretnék riporter lenni. Vagy esetleg újságíró. - Bizonytalan voltam a jövőmmel kapcsolatban, mint minden mással is. Csak vele nem. Tudtam, hogy őt akarom és kell nekem. De most el kell engednem.. Aztán remélhetőleg a jövőben még összehoz minket a sors. Csak akkor kicsit hosszabb időre.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 23, 2013 8:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Igen? - döntöttem fejemet a homlokának. - Ezt valahogy kötve hiszem. Egy magadfajta lány.. biztos az minden álmod, hogy.. tovább tanulj. - suttogtam a fülébe.- Erről még nem is beszéltél. - jutott eszembe hirtelenjében. - Milyen céljaid vannak a gimnázium után? Mit akarsz csinálni? Egyetem? Rögtön munka? Vagy valami más..? - nevettem fel szemtelenül. Nem tudtam Őt elképzelni tanárnéninek, vagy ilyesminek. Viszont az jól állt volna neki, ami nekem. Ügyvédi meló. Elképzeltem őt az esküdtek között.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 19, 2013 9:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Olyan jó érzés volt ilyen közel lenni hozzá.. Nem akarom, hogy elmenjen. Egyszerűen nem akarom és a legrosszabb, hogy tehetetlen vagyok.. Mert nem tarthatom itt. Neki is meg van a maga élete amihez vissza kell térnie. Annak is örülnöm kellene, hogy ennyi időt szánt már rám.. Annyira elvarázsolt.. Mint még soha senki és erre senki más nem lesz képes. Legalábbis most ezt gondolom.. Aztán ki tudja mi fog történni..
- Valahogy sokkal jobban érdekelsz te jelenleg, mint a tovább tanulás.. - Mondtam kuncogva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 19, 2013 8:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Tudod.. - öleltem őt a vállamra, és haját simogatva szippantottam be a kellemes illatot, ami végül átjárta testem minden porcikáját. Ezt sosem felejthetem el. Az illat, mely úgy vonzz magához, mint méhet a méz.. istenem, de nehéz lesz enélkül holnap után felkelni. De igaz, eddig sem együtt keltünk, hanem külön-külön. Csak álom, hogy több legyen.
- Ha nem kellene tovább tanulnod.. most magammal vinnélek New Yorkba. - súgtam a fülébe melegen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 17, 2013 2:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Nem mondhatom, hogy normális családdal vagyok megáldva. - Néha azt kívánom, hogy bárcsak normális családdal lennék megáldva, de ez olyan, mintha azt kérném, hogy Hayden most velem maradhasson. Mind reménytelen. Tudom ő legalább idővel visszajön.. Csak nem tudom, hogy pontosan mikor és ez egy kicsit zavar.. Mindegy.. valahogy majd kivárom. Talán egyszer már képes leszek megfeledkezni róla.. Bár jelenleg nagyon esélytelennek látszik.
- Nem kell kétszer kérni. - Mondtam mosolyogva és olyan közel bújtam hozzá amennyire csak tudtam fejemet pedig a vállára hajtottam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 16, 2013 8:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Felvontam a szemöldökömet. Eleinte csak azt hittem, hogy viccel itt velem, és hát.. hogy semmi köze nincs az apjának egy másik férfihoz, csak nyelvbotlás volt. - Oh.. így máris érthetőbb. - köszörültem meg torkomat, és az égnek emeltem tekintetemet. - a meleg férfiak.. nem értem, egyesek hogy képesek úgy élni évekig, hogy ezt nem veszik észre. - ráztam meg fejemet, majd megsimogattam az arcát.
- Gyere ide. - húztam magamhoz és átöleltem, hogy a vállamra hajthassa a fejét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 13, 2013 9:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Amikor itt volt legalább éreztem, hogy szeret. De anyummal nem.. Neki a mindene a munkája. Akkor is és most is. Egyáltalán nem csodálkozom azon, hogy apám elhagyta egy másik férfiért. Igen egy másik férfiért. Amiről azt hiszem nem is akarok többet tudni. - A hideg is kiráz attól a gondolattól, hogy még valakit apucinak vagy valami ilyesminek hívjak. Egyszerűen ez az egész.. Olyan bizarr.
- Tudom, tudom. Csak nagyon fogsz hiányozni. - Hiányozni fog a törődése.. De még mennyire..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 13, 2013 9:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Érdekes apád lehet. Én ugyan nem tervezek gyereket, de ha megtörténne, akkor se mondanék le róla soha.. semmi kedvéért. Neki volt valami különösebb oka ilyet tenni? - vontam fel a szemöldökömet. Kíváncsi lennék, milyen apa az, aki ha már megcsinálta a gyerekét, elhagyja.. ilyen gerinctelen féreg még én se vagyok, már isten bocsássa meg nekem!
- Mindig itt leszek veled.. oké? Nem örökre megyek el, ezt már megígértem neked. - simogattam arcát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Ápr. 10, 2013 2:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Ha be is köpnének sem érdekelne. Hiszen elég könnyen le tudom rendezni az anyámat és nem az a típus akit nagyon érdekli, hogy mi van velem. Mióta apám lelépett csak a munkája létezik számára. - Megforgattam a szemeimet. Igen.. Apám is elhagyta.. Bár azt hiszem az ő helyében én is ugyan ezt tettem volna. Akkor sem volt sokkal különb.
- Olyan kár, hogy menned kell. - Mondtam egy sóhajtás közepette. Az már biztos, hogy nagyon fog hiányozni. Pedig alig ismerem. De ez most pont elég..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 09, 2013 2:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Boldogan viszonoztam csókját, még ha tudtam hogy kérdését, vagy legfőbb álmátr sosem teljesíthetem. Nem maradhatok itt örökké. Lesni, és várni.. míg az anyja nem fogja tiltani tőlem.
- És a barátaid? - kérdeztem rekedten. - Nem fognak beköpni anyádnál, hogy velem láttak? - forgattam meg szemeimet. Mai fiatalok... akkor is beszélnek, mikor nem kéne.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 07, 2013 11:33 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Nem akartam, hogy elmenjen. Annyira tökéletes volt ez a két nap.. Azt akartam, hogy tovább tartson. Talán kicsi önző vagyok.. De mindig is arra vágytam, hogy úgy figyeljen rám valaki ahogyan ő tette.
- Hát akkor nem mostanában.. Mert nem szándékozlak elküldeni. - Odahajoltam hozzá és hosszasan megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 07, 2013 10:26 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Mikor újra szemeimbe nézett, csak egy kiürült pillantást láttam, ebből is tudtam, hjogy sikerrel jártam, és.. sajnáltam, hogy így kell vége lennie ennek, de visszatérek még, és akkor minden de minden... nem lesz többé titok.
- Akkor indulok, mikor elküldesz. - mondtam halk hangon, de még mosolyogva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Ápr. 04, 2013 10:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Sok volt ez az egész nekem és még jobban is járok, ha elfeledteti velem ezt az egészet. Bár nem értem miért mondta el.. Na mindegy úgy sem fogok az egészre emlékezni felesleges gondolkodnom rajta. Amíg nem lenne itt valószínűleg csak ezen agyalnék.. Annyira, hogy már beleőrülnék. Azt meg nem akarom.
Felemelte az államat és pillanatnyilag azt sem tudom miről beszéltünk. - Öhm, mikor kell menned? - Kérdeztem tőle egy keserű mosollyal az arcomon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Ápr. 04, 2013 9:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Nehezebb volt ez, mint gondoltam. Vajon mi lehet ennek az oka? Egyáltalán.. nem akartam már megtenni. De sajnos muszáj. Nem hagyhatom hogy ilyen emlékek gyötörjék. Nem hagyhatom így egyedül itt.
- Nézz rám. - emeltem fel az állát, és mélyen tekintetébe mélyedtem. - Azt akarom, hogy felejtsd el, amit az előbb láttál. Nem tudsz semmiféle természetfelettiről. - simogattam az arcát.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Vissza az elejére Go down
 

Mystic Falls parkja 2008-ban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Mystic Falls parkja
» Mystic Falls parkja
» Mystic Falls
» Mystic Falls
» Mystic Falls sikátorai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Múlt :: 2008-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •