Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
A ház nappalija - Page 6 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 23, 2012 7:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Hirtelen felkaptam a fejemet, és lenéztem Davidre, majd a két érkezőre. - Öhm... üdv - prógáltam meg mosolyogni Curtis felé, és jelen pillanatban éppen tényleg eléggé... normálisnak tűnt.
De Damon mellé sétáltam, mikor a tekintete az anyámra vándorolt. - Öhm... talán... most, hogy meggyőződtünk, hogy minden rendben van, nem is kellene olyan sokáig időznünk itt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 23, 2012 7:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Ez a beszélgetés sokkal inkább egy kihallgatásnak hangzott, de ezek szerint átmentem mindenen ha már beenged a családjával egy szobába. - Örülök, hogy megismerhetlek. - Bólintottam Elena felé, majd tekintettem a két apróságra futott. Egy fiatal lány és máris két gyerek. Nem sokáig figyeltem őket mert tekintettem Izire vándorolt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 23, 2012 6:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
(konyha)

- Remélem nem haragszotok, ha leléptünk egy kicsit egy ismerkedős sörre - léptem be a nappaliba, és magamban elszórakoztam azon, ahogy úgy ül ott a két nő, mint két riadt tyúk. - Elena, hagy mutassam be neked Curtist. Curtis.... ők a feleségem Elena, és a két gyerekünk, Delena és David.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 9:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Ne aggódj... - próbáltam nyugtatni Elenát. Bár én se voltam az a megtestesült nyugalom, de... a fiúk beszélgetését hallva igyekeztem magamat a nyugalom irányába kormányozni... Ami egy rövid időn belül egyre jobban kezdett menni, mert Damon hangját hallani kifejezetten... megnyugtató volt, és jóleső... Curtis-ről nem is beszélve, amikor azt mondta szeret... Ezt nekem már olyan rég nem mondta senki...
- Jól megy... - suttogtam oda Elenának, egy mosollyal az arcomon nézve Rá.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
A ház nappalija - Page 6 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 8:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Anya nyugodt volt, így abból következtettem, hogy nincs semmi baj. A fiúk egyelőre csak... iszogatnak. A gyomrom kezdett két részre szakadni. Az egyik aggódott, a másik közben megnyugodott. De nem tudtam eldönteni, melyik a nagyobb bennem.
Ezért csak az ölembe fogtam David-et, és a haját simogattam, ő pedig az ujjaimat kezdte el nézegetni, de le sem vettem a szememet a konyha ajtajáról.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 7:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Persze - bólogattam Elena kérdésére, de közben a fél fülem végig a fiúkat figyelte. Hallottam hogy a konyha felé indulnak, és el is csíptem egy pillantásra amíg átsétáltam oda... egyelőre úgy tűnt rendben vannak...
- Söröznek.. - jelentettem ki enyhe izgulással a hangomban, ami csak töredéke volt a valóságnak, hisz belül majd' szétvetett az izgalom. - Egyelőre minden rendben...
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
A ház nappalija - Page 6 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 7:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Anya megfogta a kezemet, és én is így tettem, hogy megszorítsam, közben hallgattam azt a pár szót, ami elhagyta a száját. - Rendben... akkor... de ha mégis történne valami, valami lényeges, ugye mondod? - néztem a szemeibe eléggé reményekkel telve. Féltettem Damont... nagyon. Ki tudja, mi jöhet még?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 7:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Én valahogy nem tudtam most mosolyogni Damon szavain, ezt inkább meghagytam neki. Csak néztem hogy lép ki a nappaliból, majd hallgattam, hogy ajtót nyit és szembekerül Curtis-el...
Felkeltem a helyemről, és átültem inkább Elena mellé a kanapéra, ahol megfogtam a kezét, úgy néztem Rá.
- Számból vetted ki a szót - bólintottam egy aprót, és füleltem, hogy mi is folyik kint. Egyelőre nem folyt vér, és Damon rendesen viselkedett, aminek nagyon örültem... - Egyelőre nem folyt vér... - közvetítettem Elenának halkan.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
A ház nappalija - Page 6 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 7:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Hiába Damon nyugtatása, úgy fordultam az ajtó felé, mintha villám vágott volna belém, és hallgattam őket. Vagyis... csak akartam, mert anyának jóval több esélye volt hallania őket, mint nekem.
- Istenem, csak ne legyen semmi baj... - sóhajtottam hatalmasat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 7:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Szóval ez ő - reagáltam a kintről érkező hangokra. - Reménykedtem, hogy csak a postás, vagy mit tudom én - tettem le a tányért, és felálltam. - Akkor én most megyek, megnézem magamnak ezt az újjászületett.... boszorkányt - változtattam a mondat végén, Izi miatt. Eredetileg a dolog nem így szólt volna...
- Ne félj édesem. Mint tudod, ahogy máskor is, most is nagyon jó fiú leszek - hajoltam le Elenához egy csókra. - Ha viszont azt halljátok, hogy törnek a bútorok, nyissatok ablakot, és meneküljetek - vigyorogtam még egyet halványan, és kisétáltam a bejárati ajtóhoz.

(ház)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 7:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Tudod mit, Damon, ha egyszer ez bekövetkezik, ígérem én leszek az első aki azokat a "legendákat" tanítani fogja - kuncogtam, már némiképp jobb kedvűen újra. Klaus kiiktatásának témája ezerszer kellemesebb volt mint az hogy Klaus és Elena... khm...
Elena kérdésére meglepetten emeltem fel a fejem, és füleltem az ajtó felé, majd egy hangyányit szorongó arckifejezéssel pillantottam vissza rájuk.
- Curtis hazaért... - nyeltem egy picit nagyobbat mint az indokolt volt, és tekintetem Damon-re fordult.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
A ház nappalija - Page 6 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 7:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Csak a tányéromra meredtem, az utolsó falatokat is megettem, és közben nagy nehezen sóhajtottam egyet, miközben Oliverről és Klausról beszéltek, és őket emlegették. Én róluk már nem is mondok semmit, mert... mindkettejük esetében tudok nagyon naiv lenni.
De aztán felkaptam a fejemet. - Csak én... hallottam hangokat a bejárat felől? - kérdeztem, elmeredve az ajtó irányába.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 6:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Hát azt én is remélem - dünnyögtem, majd köszönetet mondva átvettem az újabb szelet tortát. - Bár Klaussal kapcsolatban is ezt mondhatnám.... esküszöm, addig ő sem marad nyugton, míg fel nem forgatja majd az egész város életét. És ha hallanád... mintha egy földre szállt isten lenne - forgattam a szemem. - Egyszer majd még krónikák fognak mesélni arról, mikor Damon Salvatore seggbe rugdalt egy istent - vigyorogtam el magam szélesen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 6:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
A Curtis erejét illető szavakra nem tudtam biztatást adni, bár hazudtam volna ha azt mondom hogy bántam volna ha van ereje...
- Most komolyan az a kocsi a legérdekesebb? - kérdeztem kuncogva, ahogy Damon ismét megemlítette az autót, ami anno Curtis-é volt, aztán Damon "vette magához." Férfiak és a kocsijaik... sose értettem az ilyeneket.
- Emily csinált neki testet... mármint újat.. - helyeseltem Elena szavaihoz bólogatva. - Erős boszorkány. Nem okozott neki gondot hogy ezt megtegye holttest nélkül is - magyaráztam, visszaemlékezve arra a napra amikor Curtis testet öltött.
Egy kedves mosollyal vettem el Damon-től a felém nyújtott tányért, és a konyhába sétáltam egy új szelet süteményért, amivel aztán visszatértem, és Damon kezébe adtam, miközben Elenára pislogtam, kissé megrezzenve Oliver említésére.
- Igen, értesítettetek, tudok Oliver haláláról. És nem kicsit örültem is neki - sóhajtottam mérhetetlen megkönnyebbüléssel még most is. - Remélem soha többet nem hallunk felőle...
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
A ház nappalija - Page 6 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 6:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
A boszorkányok sok mindenre képesek - mondtam Damonnek, mikor Curtis testéről beszélt, de aztán ahogy az ő testét említette, eszembe jutott valami.
- Amúgy... ugye téged értesítettünk Oliver haláláról? - kérdeztem anya felé fordulva. Már annyira nem emlékeztem ezekre, hogy csak na.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 6:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Még jobb hír - morogtam szinte csak magam elé. - Na mindegy, jöjjön aminek jönnie kell. Remélem hamarosan ideér. Azt is, hogy nem lesz neki ismerős a kocsija. Inkább a véremet kérje, mint az autót. Azt nem adom - mondtam határozottan. - Amúgy azt sem tudom, hogy tudott újra testet ölteni. Ott hagytuk az erdőben porrá égni - nyújtottam Izi felé a tányéromat, kérve egy újabb szelet tortát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 6:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Oké - bólogattam erősen bízva benne hogy igen, így lesz. Reméltem nem fog eluralkodni Damon-ön a múlt sem...
Ám ahogy egy új kérdése hangzott el, már... nem is igen tudtam mit is feleljek, hisz nem tudtam a választ.
- Rossztól kérdezed - vontam meg a vállam tanácstalanul. - Nem kérdeztem tőle, de... még eddig varázsolni sem láttam, szóval... bár Emily egészében véve ja élővé tette, szóval szerintem van neki ereje...
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
A ház nappalija - Page 6 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 6:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Damon megnyugtatott mindkettőnket, de még mindig nem volt kizárva, hogy baj lesz. Hiszen az indulatok azok indulatok, és ezen nem is lehet változtatni, főleg Damon esetében nem.
Viszont a feltett kérdésére én is érdeklődve kaptam a fejemet anya felé.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 6:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Hé, nyugi, oké? - kérdeztem. - Tudod, hogy türelmes szoktam lenni - válaszoltam szemrebbenés nélkül. - És mivel ha Curtis tényleg jó fiú, és nem akarom, hogy a kék-zöld képét nézegesd, tényleg jó leszek. Apropó... - jutott eszembe hirtelen - ő most sima ember, vagy még most is boszorkány?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 6:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Bízom benned, Damon. Ha akarod, mehetsz te ajtót nyitni, de szépen kérlek légy... nyugodt... akkor is ha nem vagyunk körülöttetek.. - mondtam, s próbáltam egy olyan szót keresni, ami talán nem okoz robbanást. De abban biztos voltam, hogy ha túléljük a mai találkozót, az kész csoda lesz.
- Nem lesz baj - feleltem Elena szavaira. - Curtis nem csinál bajt, bízom benne - ismételtem komolyan mondva.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
A ház nappalija - Page 6 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 5:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- De... ne engedd, hogy a türelmetlenséged most valami bajt okozzon, jó? - néztem Damon szemeibe, és megsimogattam az arcát. - Curtis egy... erős varázsló, gondolom az ereje még mindig megvan attól, hogy ő báránnyá változott - mondtam, bár kicsit még mindig furcsállva a dolgot.
- És ha tényleg normálissá változott, akkor... tényleg nem lesz baj.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 5:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Nem lesz gond, feltéve, hogy ő sem akar - motyogtam. - Lehet, hogy... jobb lenne más helyiségben találkoznom vele, nem a gyerekek előtt - néztem Izire. - Ha baj lesz... akkor jobb, ha külön vagyunk zárva. Ha megérkezik, hagy menjek én ki hozzá ajtót nyitni, oké? A többi pedig már adja majd magát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 5:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Hát nem voltam éppen bizakodó állapotban. Mintha démoni hadviselésre készülnénk. Én már napok óta voltam Curtis-el, ha nekem nem tűnt fel benne semmi gyanús, erősen gyanítottam hogy Damon se találhat benne fogást, de... férfiak révén nem tudtam mire számítsak.
- Jól van, jól van - bólogattam rá Damon szavaira, s a tányérom letéve az asztalra, írtam egy sms-t Curtis-nek, hogy jöjjön haza, mert a családom látni szeretné. Nem tudtam mi fog ebből kisülni, de bíztam benne hogy nem lesz csetepaté... - Kész, szóltam neki, gondolom hamarosan itt lesz...
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
A ház nappalija - Page 6 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 5:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Kissé bántam már a kérdést, hiszen... Damon reakcióját hallva... ha Curtis kikel magából, vagy netán mégis emlékszik valamire, hát akkor Damon is ki fog kelni magából, és... ebbe bele se merek gondolni, milyen következményekkel járhatna.
- Jól van, de... én azt se akarom, hogy neked bajod essen, ha Curtis talán... mégis emlékezni fog valamire... - nyeltem egy aprót Damon szemeibe nézve.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 22, 2012 5:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Nem fogom letépni a fejét - morogtam, látva Izi ijedt pillantását. - Feltéve, ha nem ad rá okot. Meg ha nem követeli vissza a kocsiját - tettem hozzá hirtelen. - Szóval... tőlem hívhatod. Kíváncsi vagyok rá, megmondom őszintén. A régen történtek, és a most róla meséltek után meg aztán végképp - vonogattam a vállam. - Ha baj van - fordultam Elena felé - fogjátok a srácokat, és menjetek mind hozzánk. Nem árt felkészülni erre a lehetőségre is - pillantottam aztán vissza Izi felé.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Vissza az elejére Go down
 

A ház nappalija

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» A ház nappalija
» A ház nappalija
» A ház nappalija
» A ház nappalija
» A villa nappalija

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Saltzman lakás-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •