Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 18, 2012 10:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
-Inkább elmegyek valamerre.. Vagy beülök a Grillbe és leiszom magam a sárgaföldig mint tegnap este.-fintorodtam el és akarva akaratlanul is elnevettem magam. -Hát ha menni akarsz nem tartalak vissza.-vontam vállat egy féloldalas mosollyal az arcomon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 12:09 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
- Old meg a problémáidat ahelyett, hogy az alkohollal akarod elfelejtetni. Az csak ideiglenes ami egyenlő a semmivel. - Tanácsoltam neki, majd pár lépésnyire tőle megláttam. - Megyek is, de előtte még. - Lehunytam a szememet majd éreztem a feltámadó szelet a természet energiáját ahogyan végigfolyik az ereimben és úgymond feltölt engem. Pár percnél nem tarthatott tovább, majd nagy levegőt véve kinyitottam a szememet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 12:16 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
-Igazad van.-bólintottam. A tanácsa hatására úgy döntöttem, hogy felkeresem Carolinet..Mielőtt elment volna megállt egy pillanatra és hirtelen feltámadt a szél.. Biztos valami boszorkányos cucc. Nem nagyon törődtem vele, jelen pillanatban csak Caroline érdekelt.- Remélem még látjuk egymást.-szóltam oda amint befejezte. Egy ideig még elidőztem ott egyhelyben aztán elindultam felkeresni Carolinet.

[folyt.még nem tudom]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 19, 2012 12:24 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
- Viszlát. - Rákacsintottam, majd megfordultam és elindultam a kocsim felé. Ki gondolta volna, hogy ez az egész után még ilyen békésen válunk el? Egy vérfarkasért visszamentem viszont a bosziért nem. Bár valahogy ez most súlyosabb volt. Beültem az autómba majd a város felé kezdtem hajtani. Az első dolgom az lesz, hogy elégessem ezt a cuccot és egy forró fürdőt vegyek. Még jó, hogy voltak felmenőim errefelé és szerencsémre maradt utánuk egy üresen álló ház. Így legalább nem kell egy szállodába kényszerülnöm.

/Folyt. Violet háza /
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 01, 2012 7:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
[April és Nathalie lakása]

Eszeveszettül hajtottam az autóval egészen idáig. Sean-t sehol sem láttam még, ezért kiszálltam a kocsiból és vártam, hogy megjelenjen.
Kezdtem már bizonytalanul érezni magam..-Hol van már?-kérdeztem magamban.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 01, 2012 7:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
[Sean lakása]

Kivételesen nem gyalog indultam útnak hanem hasznát vettem az autómnak is ami nem volt egy sportkocsi. Megláttam parkolni egy autót és rögtön le is parkoltam mellé. Kiszálltam a táskával együtt majd elindultam a már szinte toporzékoló Nathaliet. - Akkor hol szeretnéd?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 01, 2012 7:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
Lassan megérkezett Sean..Amikor feltette a kérdést az egyik nagyobb fára néztem.-Mondjuk ott.-mutattam rá a fára..-Annak bírnia kell.-vontam vállat és a fához sétáltam..Levettem magamról a felsőt és a nadrágot, hisz valamiben haza is kell mennem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 01, 2012 8:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
- Hoztál magaddal lánc féleséget? Mert arra az esetre ha nem én hoztam. Plusz még egy kis farkasölőt is mellé. Nem túl kellemes, de egyszer le lehet nyelni. Az is vesz az erődből. - Mondtam miközben elkezdtünk közeledni a kiszemelt fához.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 01, 2012 8:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
-Nem hoztam magammal semmit. Fogalmam sem volt, hogy mi kellhet.-ráztam meg a fejemet értetlenkedve. A következő pillanatban már csak egy éles testbe nyilalló fájdalmat éreztem, aminek hatására sikítva görnyedtem össze a földön. -Sean, siess!-néztem rá aggódva és levegőért kapkodva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 01, 2012 10:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
Hamarabb indult be nála a dolog, mint gondoltam. Gyorsan felkaptam és elcipeltem a fához, majd amennyire erősen csak lehetett kikötöztem. A farkasölőhöz túl késő volt szerintem, de azért a biztonság kedvéért magam mellé vittem. Majd mivel tudtam, hogy nekem sincs már sok hátra boxerre vetkőztem és vele szemben helyezkedtem el. Nem vagyok benne biztos, hogy ez a lánc így most kitart, de még meglátjuk mi lesz ebből.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 01, 2012 11:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
Sean a fához cipelt és szerencsére még időben kikötözött. Egyre jobban kezdett fájni mindenem, és csak hangos és fájdalmas sikítások hagyták el a számat.-Nem bírom.-üvöltöttem és már éreztem ahogy a csontjaim ketté törnek és megkezdődik az átváltozás. Pár szenvedő üvöltés jött már csak ki a számon és nem kellett sok, hogy elveszítsem teljesen az öntudatomat. A láncok se sokáig bírtak, szinte azonnal leszakítottam magamról.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 01, 2012 11:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
- Bírnod kell. - Mondtam, majd éreztem a következő pillanatban, hogy ez volt a végszavam. Éreztem ahogy a csontjaim egytől eddig kezdenek eltörni. De már egyáltalán nem éreztem fájdalmat. Szinte már csak jóleső bizsergésnek nevezném ezt az egészet. Mivel már nekem jó pár év van a hátam mögött hamarabb lezajlott a dolog. Észrevettem, hogy egy pillanat alatt megszabadult a láncoktól. Támadó pozíciómat felvettem, hogy megakadályozzam valami őrültségben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 01, 2012 11:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
Teljesen elvesztettem az eszemet..Rámorrantam egyet még Sean-re és elkezdtem futni..Magam sem tudom, hogy mit kerestem, de valami olyan dolgot éreztem ami a farkas énemnek igencsak csábító volt. Nem tudtam, hogy fut-e utánam Sean de jelen pillanatban nem is érdekelt..Ölni akartam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 01, 2012 11:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
Tudhattam volna, hogy nem úszom meg ennyivel. Mire vállalkoztam.. Utána eredtem nem kellett nagyon hajtanom magam, hogy ez megtörténjen majd oldalról trafáltam bele nekivágva egy vastagabb fának. Majd utasítóan rámorogtam, hogy figyeljen rám.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 01, 2012 11:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
Utánam futott és egyenesen belém jött és egy fának lökött. Hamar feltápászkodtam a fától, majd azon kaptam magam, hogy parancsolóan morog rám, amire én csak visszamorogtam..Hátráltam tőle pár lépést és úgy álltam meg vele szemben. Ő volt a tapasztaltabb, talán ezért is éreztem késztetést arra, hogy hallgassak rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 02, 2012 12:04 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
Reménykedtem benne, hogy most már követni fog és valamennyire tudatánál van. Aztán elkezdtem a várostól legtávolabbi pontba futni közben arra ügyeltem, hogy követ-e. Kivárjuk ezt az egészet távol, de a kocsijainkhoz még is közel. Végig fogom figyelni minden egyes léptét. Így közelebb kerülünk ahhoz, hogy a következő teliholdnál már tudjon magán uralkodni. Kíváncsi voltam, hogy Kendra vajon mit alkothat, de el is hessegettem a gondolatot.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 02, 2012 12:09 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
Ő elkezdett futni én pedig követtem..Nem is tehettem volna mást, ő volt az erősebb. Csak futottunk, de fogalmam sem volt, hogy merre, csak mentem Sean után az éjszakában..
Nem telhetett el olyan sok idő és lemaradva tőle egy állat szagát követtem.Szarvas volt, ebben biztos voltam.. Egy kis idő után meg is találtam és rávetve magamat marcangoltam szét kíméletlenül.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 02, 2012 12:20 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
Egy időre megtorpantam majd rögtön visszarohantam ahogy meghallottam hogy valamit marcangol. Szerencsére csak egy szarvas volt. Úgyhogy kifújva a levegőt megvártam míg végez vele. Az éhséget csillapítani kellet.. De az én éhségem rég nem emberekre vagy állatokra terjedt. De azt még egy ideig hanyagolnom kell.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 02, 2012 12:28 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
Azt sem tudtam, hogy mit csinálok és ezt a tehetetlenséget utáltam a legjobban..
Láttam és éreztem is, hogy Sean mögöttem van, és amint befejeztem odalépdeltem hozzá.. Már pár órája tartott ez az egész és éreztem, hogy már nincs sok hátra.. Elkezdtem ismét rohanni, majd hirtelen a földre zuhantam és kezdetét vette a kevésbé fájdalmasabb procedúra... Amint befejeződött ez az egész még egy ideig csak az avarban feküdtem kimerülten és eszméletlenül.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 02, 2012 12:42 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
Koncentráltam, hogy legalább addig kihúzzam farkasbőrben amíg ő abban van. Mikor már eszméletlenül feküdt ember alakban előttem átengedtem magam a szokásos procedúrának és én is újra emberi alakot öltöttem. Majd egy kisebb pihenés után karjaimba vettem és elindultam vele a kocsijaink felé, hogy mikor észhez tér fel tudjon öltözni. Meg a láncokat is eltüntettem mire felkel a nap.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 02, 2012 12:46 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
Arra eszméltem, hogy Sean a karjaiban cipel egészen a kocsikig. Egy percre magamra pillantottam, mindenhol csupa vér voltam...egy percre elszörnyedtem, de aztán Sean-re néztem. -Köszönöm.-tettem mellkasára a kezemet egy pillanatra majd kimászva a karjaiból magamra kaptam a ruháimat..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 02, 2012 12:52 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
Ahogy kezdett észhez térni csak rámosolyogtam, majd szinte rögtön ki is mászott a karjaim közül. - Nincs mit. - Elkezdtem felöltözni, majd még mielőtt felhúztam volna a felsőmet lefejtettem a láncokat és visszapakoltam a táskámba amit a kocsiba dobtam. - Nyugalom ami rajtad van az csak szarvas vér. Egész jól teljesítettél. - Dicsértem meg.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 02, 2012 2:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
Megnyugodtam amikor kiderült, hogy nem emberi vér ami rajtam van. -Még egyszer nagyon köszönöm..-léptem oda hozzá és gyorsan megöleltem, majd a kocsimhoz sétáltam.. Remélhetőleg a következő alkalom már nem lesz ennyire rossz, de idővel biztos jobb lesz.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 02, 2012 2:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
- Igazán nincs mit. Ha bármi kérdésed lenne a jövőben. Tudod hogy érsz el. - Mikor odajött egy gyors ölelésre köszönet nyilvánítás képen hátára tettem a kezem és gyorsan megsimítottam. - A következő alkalommal sem ajánlom az egyedüli átváltozást. Amíg nem tudod mi zajlik nem lenne biztonságos.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Szept. 05, 2012 6:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
-Akkor majd ha van valami hívlak.-mosolyogtam rá és beszálltam a kocsiba, majd a motort beindítva hazafelé hajtottam.

(April és Nathalie lakása)
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
Vissza az elejére Go down
 

Vízesés

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next

 Similar topics

-
» Vízesés
» Erdő és vízesés
» Erdő mélyén lévő vízesés

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •