Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 14, 2013 7:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
Megvakargattam a fejem búbját. - Sejtésem sincs, miféle célok fűthetik a lányt, de hát.. ki tudja? Ti boszorkányok annyi félék tudtok lenni, hogy.. - sóhajtottam fel, majd gyengéden simogattam tovább Violet haját, dee nem tudtam, mivel folytassam, mert száémomra kellemetlen lett volna egy másik lányról beszélni, akkor is, ha nem volt köztünk soha semmi.

- Talán... Victoria... azt hiszem. - kezdtem el nagyon mélyen kutakodni a fejemben.  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 06, 2013 4:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
 Nem tartott túl sok ideig rendbe hozni a gyűrűjét és nem lett volna éppenséggel túl romantikus, ha itt és most felgyulladt volna vagy valami ilyesmi. Nem is tudom mihez kezdenék az erőm nélkül. Valószínűleg teljes mértékben becsavarodtam volna már..

– A lényeg, hogy most már működik. – Mondtam neki mosolyogva, miközben egy kicsit közelebb húzódtam hozzá és úgy hallgattam, amit mondd. – Hmm. Te kis hős. Megmentetted valakinek az életét ő meg poénból el akart tenni láb alól. Végül is érdekes lett volna, ha egyik reggel arra ébredsz, hogy éppen ég a kezed, vagy éppenséggel mindened. – A boszorkányoknak mindennél többet jelent a büszkeségük. Ezt én is nagyon jól tudom, hiszen én is az vagyok. De azért ennyire szemét még én sem vagyok, hogy megpróbáljam megölni azt, aki megmentette az életemet. – Na, akkor mond.. Megöl a kíváncsiság. – Tényleg érdekelt, hogy ki az a lány.. Talán ismerem? Vagy egy számomra teljesen idegen név fog elhangzani? Mindegy.. A lényeg, hogy kíváncsi vagyok és tudni akarom a nevét..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Nov. 05, 2013 9:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
 A gyűrűvel szöszmötölt egy ideig, teljesen elfeledve közben, hogy mibe is kezdtünk bele, de jelenleg nem volt hangulatom roston sült kacsává válni, miközben Ő meg én.. szóval..

- Nem értem, mi történt vele.. eddig semmi baja nem volt. Bár.. tegnap naplemente után érkeztünk. - gondoltam vissza, majd egy keserédes mosoly kíséretében pottyantam le az ágy szélére. - Mielőtt az anyád elintézett.. - suttogtam rekedt hangon - Ismertem rajtatok kívül egy másik boszorkányt.. nem kedvelt engem.. mert megmentettem az életét, és egy boszorkány ezt.. nem szereti túlzottan. Hisz mindegyik azt hiszi, ezáltal adóssá válnak.. talán ő áll a hátterében.. anyád biztosan nem a gyűrűmmel volt elfoglalva.. - nevettem keserűen. - Itt a nyelvem hegyén a lány neve.. - gondolkodtam erősen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 27, 2013 10:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
 – Talán? Még szép, hogy igazam van. – Válaszoltam kuncogva, miközben finoman meglegyintettem őt egy párnával. Nem tudom, hogy hol van Stacey. Az is lehet, hogy lelépett a városból. Bár szólt volna, ha így lenne. Mondjuk amennyire szeleburdi az is lehet, hogy elfeledkezett még rólam is meg a mi nagy csajos esténkről. De hát ez van. Majd kiderül merre kószál.

– És szeretnéd, ha én lennék az első? – Kérdeztem halványan mosolyogva, majd le is hervadt az arcomról, amikor Nick-et megégette a napsugár. – Gyorsan felpattantam és besötétítettem, majd visszasiettem Nickhez.
– Valószínűleg a gyűrűvel is babráltak valamit. De ezt könnyen orvosolhatjuk. – Halvány mosoly kísértében megfogtam Nick kezét és már rögtön mondani is kezdtem a varázsigét, amivel rendbe hozhatom. Ilyenkor vagyok hálás annak, hogy Stacey-nek még volt rám ideje akkor, amikor átváltoztam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 27, 2013 9:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
- Talán igazad van. - bólogattam egyetértően. Ami a baártnőjét illeti, egyelőre nem tudom hová tenni, de talán nem is kell. Nagyon szeleburdinak tűnik, és ez alól nem tudom, ki tudja-e mosni valami. Talán igen. Talán nem. De pont ezért kellene félteni az életét. Mert ha baja esne, Violet összeroppanna...

- Tudod, még sose csinált nekem senki reggelit. - vigyorogtam szélesen, majd megpróbáltam kikászálódni az ágyból, de rögtön fel kellett ordítanom, ahogy megérintett egy napsugár...
- Mi a fene...? - kérdeztem meglepve. Gyűrű... ide vagy oda... nem működik?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 18, 2013 10:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
– Idővel ki fogsz rajta igazodni. De ahhoz a felszín alá kell látnod. Nem csak azt, amit a világ felé mutat, hanem azt is, amit érez. Ha a szemébe nézel látni fogod, hogy nem minden szól az álmodozásról és a boldogságról. – A Tyler-es dolgot is elég jól kezelte ahhoz képest, hogy mennyire oda volt érte. Persze ez nem azt jelenti, hogy egyáltalán nem viselte meg, mert hát azért látszik rajta.. De legalább nem egy sarokban ülve sírdogál, hanem keresi a megoldást.

– Még szép, hogy van benne valami. – Válaszoltam kuncogva. Nem akartam elszakadni tőle. Tudom előttünk az örökkévalóság mégsem akartam akár csak egy perccel is kevesebbet tölteni a közelében. – Szóval reggelit kellene készítenem neked? Mire gondolt az uraság? – Kérdeztem felvont szemöldökkel. Persze azért halvány vigyor is látszódott az arcomon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 13, 2013 2:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
- Hm, nekem túl bonyolult az a lány. Olyan.. fellegekben járó, gyorsan pofáraeső, de ettől még mindig naív kislányként él tovább. - suttogtam, de érezhette hangomon, hogy egyáltalán nem az a célom, hogy bárkit megbántsak, főképp nem őt. Az utolsó lenne az életben, hogy a barátnőjét akarjam sértegetni, de hát tudhatta rólam, hogy nem bírom véka alá rejteni a véleményemet, és ezt is muszáj volt kibeszélnem magamból, mielőtt felrobbannék.

- Nocsak.. - vigyorodtam el, végigsimítva hajtincsén, mikor megcsókolt, majd alsó ajkamba harapva váltam el tőle, és fürkésztem gyönyörű szépségét. - Van benne valami. - bólintottam. - De arra az érvre jutottam, hogy.. talán ideális lenne most rögtön felkelni. Reggelit kell készítened nekem. - húztam az agyát szánt szándékkal.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 06, 2013 10:23 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
Végig figyeltem őt, ahogyan felült és kicsit el is szomorodtam, hiszen ez azt jelentette, hogy ki fog mászni mellőlem. De csak ült és nem mozdult. Így van esélyem arra, hogy visszahúzzam magam mellé még egy picit.
– Stacey mindig eltűnik. Aztán végül hazatalál. – Olyan, mint egy kiskutya. Talán tényleg kezd azzá alakulni most, hogy kutyasétáltató lett.
– De nem mellettem aludtál az elmúlt években. Ezt ne felejtsd el. – Mosolyogtam rá, majd visszahúztam, hogy egy gyengéd csókkal ajándékozhassam meg.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Okt. 05, 2013 11:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
Gyengéden ültem fel, hisz nem akartam őt még túl korán felébreszteni, és mi több, ismertem őt, milyen ha valami nem úgy történik, ahogyan szeretné.
- Nem akarom túl kellemetlen dolgokkal kezdeni a napot, de.. nem hallom a barátnődet.. - bámultam a szoba ajtaja felé. Se egy levegővétel, se semmi. - Vagy gyakran tűnik el kora reggel? - néztem az órára, és ekkor rádöbbentem, hogy nincs olyan korán, mint ahogyan én azt hittem. - Mi a pokol...?! - lepődtem meg saját magam alvási igényein, de aztán elnevettem magam. - Téged megértelek. De én évekig csak aludtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Okt. 05, 2013 12:06 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
Hogyha nagyon akarnám valószínűleg fejben ki tudnám számolni, hogy mikor volt részem utoljára ehhez hasonló reggelhez. Mondjuk ehhez semmi sem hasonlítható. Az, hogy ő itt van velem.. Az ő hiányát az ég világon senki nem tudja pótolni. Senki. Hiszen ő, az a férfi, akit teljes szívemből szeretek. Csináljon bármiféle ostobaságot.
– Már most az. – Mondtam, miközben mosoly kúszott az arcomra, de még mindig nem nyitottam ki a szemeimet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 04, 2013 9:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
Nem igazán fogtam fel, hogy mi történik körülöttem. Jólesett az, hogy egy bújó érzést érzékeltem magam mellett, és ebből nagyon gyorsan rájöttem, hogy bizony nem vagyok egyedül. És mennyire jó érzés ez... maga a mennyország... valami ahhoz fogható.
- Szépséges reggelt, gyönyörűségem... - suttogtam vigyorogva, magam is nagyon álmosan, és nyújtózva a szabad karommal ébredezni kezdtem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 28, 2013 10:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
Már hiányzott az, hogy úgy aludjak el, hogy közben az ő mellettem fekszik. Szavakba sem tudom önteni, hogy mennyire. Ilyenkor a mennyországban érzem magam. Neki köszönhetően az álmom se volt túl heves és indulatos, mint amilyen én nem sokkal az elalvás előtt voltam. Neki köszönhetem, hogy sikerült lenyugodnom az érintésének.. Ami úgymond csodához hasonló erővel bír felettem.
Arra ébredtem, hogy a szememet, majdnem kiégette a napfény a helyéről ezért átfordultam a másik oldalra és odabújtam Nick-hez a nap elől.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 28, 2013 9:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
Mindaddig időzött rajta kezem, míg el nem aludt. Azt akartam, hogy aludjon.. lásson szebb világot maga előtt.. ne ezt a csúf csalódást, melyet érzett az elmúlt időszakban.. túl fontos neki az az érzés, amit irántam táplál.. és ez bizonyos értelemben örömmel tölt el.. de más értelemben félek, mit képes ezért elkövetni.. nem tudom. Tanácstalan vagyok.
Mellé feküdtem, és addig öleltem őt, míg magam is el nem aludtam.. a régen várt érzés.. a szerelmem karjaiban..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 24, 2013 1:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
- Még szép, hogy te voltál az álmom. És elértem. Ezért is vagyok ilyen boldog.. Pusztán attól, hogy itt vagy velem és szeretsz. Én pedig szeretlek. - Nem volt kérdés, hogy ő volt-e az álmom. Amolyan életcél is volt, hiszen mindennél jobban el akartam érni, hogy szeressen és elértem. Ez amolyan sikerélmény az életem. Az már más kérdés, hogy ráadásként minden nap boldoggá tesz pusztán azzal, hogy van.
- Remélem, hogy így lesz. - Válaszoltam halkan, majd miután közelsége már teljes mértékben megnyugtatott lehunytam a szemeimet és pillanatokon belül el is ragadott magával az álom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 23, 2013 7:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
- Nagyon kimerült lehetsz. Nem volt könnyű napod. Főleg egy ilyen sokk után, hogy... az anyád keze benne volt abban, ami a te álmaidat porrá zúzta... már ha én voltam az álmod. - súgtam csendesen, és odafeküdtem mellé, gyengéden megsimogatva oldalát, mikor hátulról hozzábújtam.
- De többé nem kell egyedül lenned. Mindörörkké... veled leszek. - súgtam fülébe gyengéden, és elsimítottam haját arcából. Meg akartam várni, hogy elalszik. És csak utána tudtam volna én is megnyugodni teljesen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 20, 2013 10:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
Most minden olyan nyugodt és békés, mintha nem is ordibáltam volna két perccel ezelőtt. Vagyis nem akadtam volna ki.. Elég rendesen. De szerintem a helyzetemben elég sok ember így reagált volna a dolgokra. A saját anyám volt az, aki ezt tette? Ő választott el engem a boldogságtól? Egyszerűen még mindig annyira nehéz ezt elfogadni..

- Hát, ha nincs semmi mondanivalód, akkor lepihennék. Már rám-ránk fér. - Egy kis pihenés nem árt. Oké, ő jó ideig úgymond pihent abban a koporsóban, de nem a legkényelmesebb körülmények között..
Bebújtam az ágyba, majd őt is odahúztam magamhoz a takaró alá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 20, 2013 8:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
Mikor homlokát az enyémnek döntötte, magam is elvigyorodtam, s végigsimítottam hátán.. jólesett ez a gesztus, mert.. ki tudja, talán mert régen érezhettem már. Hiába vagyok már majdnem egy teljes napja ebben az idilli kis világban, nem tudom hová tenni a tapasztaltakat.. tökéletes világ.. tökéletes álmok.. amik valóra váltak.

- Nem, nincs más mondanivalóm. - suttogtam nevetve. - De gondolkodom. - öleltem magamhoz. - Nem vagy fáradt? - kérdeztem aztán. - Ha lefeküdnél, inkább hagylak pihenni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 12, 2013 2:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
Ilyenkor úgy érzem, hogy az egész családom nem más, mint egy hatalmas átok, de ha jobban belegondolok az is. Mondjuk ha nem ellenezték volna annyira a kapcsolatunkat talán nem is küzdöttem volna érte annyit és rögtön feladtam volna az első kis akadálynál és akkor nem lennék az, aki. Mondjuk abban biztos vagyok, hogy előbb vagy utóbb egymás mellett kötöttünk volna ki Nick-kel, mert legbelül úgy érzem, hogy minket egymásnak teremtettek.. Egyszerűen nélküle nem érzem teljesnek magam.. Ő a másik felem.

– Miért esetleg van még valami, amit el akarsz mondani? – Kérdeztem homlokomat az övének támasztva hatalmas vigyorral az arcomon. Boldog vagyok mert itt van velem.. Most itt van velem és ennél többre nincs szükségem.. Jelenleg.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Szept. 11, 2013 5:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
Már nem tudom, milyen régen gondolkodtam el azon, hogy milyen volt, mikor nekem volt családom. Igazából, vámpír vagyok. Soha nem kellett gondolkodnom ezeken, mert.. nem akartam visszaemlékezni. Egyetlen életcélom volt, és az Violet. És nem hagyhatom hogy ostobaságba keverje magát.

- Kedvesem.. - suttogtam, és gyengéden simogattam arcát, miközben szemeit tartottam. - Mindent jól meg kell majd fontolnod. Némiképpen.. most hibásnak érzem magam. Nem kellett volna elmondanom neked, amit tudok. - sóhajtottam fel, és gyengéden hajába túrtam, ahogy csókolni kezdett.
- De ha ezt váltja ki belőled.. gyakrabban kellene őszinteségrohamot kapnom. - vigyorodtam el.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 06, 2013 10:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
Annyira dühös voltam, mint még talán soha életemben. A saját anyám árult el.. Most valahogy Nick szavai nem tudtak lenyugtatni úgy, mint máskor. Egyszerűen nem voltam rá képes. Tombolt bennem a gyűlölet és a düh. Egyszerűen felháborító, hogy képes volt ezt tenni velem.. Vagyis igazából azzal, akit szeretek, de ez hatással van rám is. De még mennyire! Hogy azt a nőt csak a saját érzései és akarata vezérli.. Már nem is nevezem anyámnak.. Nem méltó rá.

– Erre aludhatok akár ezret is akkor sem fog változtatni a véleményemen, de ha csinálok is valamit.. Lépésről lépésre megtervezem és minimum három tervem lesz.. Amolyan vészhelyzet esetére. – Megérdemli, hogy szenvedjen, de most jobb dolgom is van annál, hogy vele foglalkozzak. Mindenféle további gondolkodás nélkül csaptam le édes ajkaira.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 06, 2013 9:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
Nem volt már semmi ötletem arra, hogy miként békítsem meg lelkét. Olyan háborgónak tűnt... olyan nyughatatlannak. Talán én sem vagyok rá hatással. Talán soha nem voltam? De bizonyos vagyok benne, hogy most csak túl sokat látok a helyzetbe. Általában megfogadja, amit mondok, de.. tudom, hogy egy ilyen dologban ez nem olyan egyszerű. Talán nem is lenne szabad ilyesmit elvárnom tőle. Mert.. nem lenne életszerű, ha csak legyintene.

- Ígérd meg nekem, hogy alszol erre az egészre egyet, jó? - húztam magamhoz, hogy vállamra hajthassa fejét, és simogatni kezdtem hátát. - Még ne tégy óvatlan lépéseket.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 30, 2013 8:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
– Akkor ezek szerint mégis tanultál valamit az elmúlt évszázadok során. – Nem is tudom mihez kezdenék, ha akár csak kicsúszna a száján egy másik nő neve.. Vagy valami információ egy másik nővel kapcsolatban. Fogalmam sincs, hogyan reagálnék az egészre, de az egyszer biztos, hogy nagyon nem lenne jó vége. Ha olyasmiről van szó, ami számomra fontos, akkor eléggé ki tudok bukni és néha elég nehéz visszafognom magam.. Azon se csodálkoznék, ha egyszer felrobbantanék valamit emiatt.

– Egyszerűen csak nem értem, hogy miért tette ezt.. Annyira logikátlan.. Hiszen látta, hogy mennyire szeretlek.. – Bújtam oda hozzá olyan szorosan amennyire csak tudtam. Nem akartam, hogy haragudjon rám a kirohanásom miatt vagy bármi más miatt. Egyszerűen nem.. – Ezt soha nem fogom neki megbocsájtani, soha. – Elvette tőlem még ha csak pár évre is, de elvette! Számomra ő túlságosan sokat jelent, hogy annyiban hagyjam ezt az egészet. Főleg, amikor szemtől szemben állok vele.. Akkor azt már tényleg nem ússza meg szárazon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 30, 2013 6:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
- Aranyszabály, hogy nem teszünk említést más nőkről. Az nem szül mást, csak... feszültséget. Mi pedig csak most találtunk ismét egymásra, mert te voltál olyan kitartó a barátnőddel, hogy kiszedj engem abból a koporsóból. - simogattam arcát gyengéden, s egy apró csókkal pecsételtem meg ezt a tökéletes pillanatot, de még mindig volt olyan, amit meg kellett beszélnünk.

- Csak nyugodj meg.. - húztam a mellkasomra, és haját kezdtem simogatni. - Anyád egy.. mondhatni külön világ. Nem olyan, mint te.. ezért nem is tudom, vagy fogom őt megérteni.. de.. talán majd egyszer, ha már lehiggadtál, el merlek engedni. - vigyorodtam el ravaszkásan, majd felsóhajtottam. - Talán akkor nem esel a tulajdon anyád torkának, amiért így cselekedett.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 27, 2013 3:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
– Hmm, azt hittem, hogy neked már volt időd kiigazodni a nőkön. – Válaszoltam vigyorogva. Olyan tökéletes ez a pillanat, hogy valaminek muszáj történnie. Egyszerűen soha nem lehet minden túl jó. Csak pár percet kell várni, míg mindent elsöpör a hurrikán és nem marad az egészből semmi. Minél jobban szeretném, hogy megmaradjon ez a hangulat annál hamarabb fordul a feje tetejére ez az egész. Ezúttal mondjuk az én hibám volt, de nem tehetek róla.. Egyszerűen nem tudok mosolyogni és elfogadni dolgokat mikor úgy érzem, hogy mindjárt felrobbanok.

– Nem.. Az anyám soha nem állt volna a boldogságom útjába. Nem vagyok egy törékeny nádszál virág, aki nem tudja megvédeni magát. Elég sok mindenre vagyok képes.. és.. – Felrobbantam, mint egy időzített bomba. Talán nagyobb pusztítást is végeztem, mint egy bomba.. – Sajnálom.. – Kértem bocsánatot a kirohanásomért, majd Nick karjaiba vetettem magam. Nem akarok az anyámról veszekedni vele, miközben ölelő karjaiban meglelhetem a békémet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 25, 2013 12:01 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
- A nők olyan zavarosak. Egy fél mondat is kész káoszt eredményez a férfiak fejében - mondtam neki vigyorogva, gyengéden cirógatva hajfürtjeit, de tudtam én, hogy ez a tökéletes idill sem fog sokkal tovább tartani, mindg eddig bármikor. Mindig jött valami, mely kedvünket szegte, mely elvett minden boldogságot, örömet, s csak a haragot hagyta, s szülte tovább.

- Violet. Az anyádról beszélsz. Talán.. okkal tette. - suttogtam makogva, értetlen pillantással. - Talán azzal az okkal, hogy megvédjen, mert.. nem tudta, hogy nem vagyok képes bántani téged. Csak.. védeni akart. De.. nem tudta hogy nem vagyok rád veszélyes. - próbáltam menteni a menthetőt.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
Vissza az elejére Go down
 

Violet háza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

 Similar topics

-
» Ezio háza
» Mr. Gibson háza
» Shiraz háza
» Mikael háza
» Dean háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •