Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Mystic Falls sikátorai

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 08, 2013 7:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
Nekem esett ami érthető is volt. Én sem repdesnék az örömtől, ha valaki játszadozna velem úgy, hogy kötélre vagyok feszítve. Bevallom magamnak azért egy kicsit tetszett. Jó volt gonosznak lenni egy lány mellett és meg is érte.
- Hát nem azért a halálhoz nem volt közel. Amúgy pedig én gondoskodtam arról, hogy mindenképp túl élje ezt az egészet láthatta is. Maga szerinte csak telefonálni volt kedvem és azért hívtam a mentőket? Na mindegy.. amúgy bocsánatot szeretnék kérni, azért is amiért megfenyegettem, hogy ha eljár a szája annak csúnya vége lesz. Nem tehettem mást és most is állom ezt a szavam. Vadászokkal a nyomomban én sem szeretnék élni. - Magyarázkodtam neki, amikor magam is nagyon jól tudom, hogy semmit nem érek el vele, mert nagyon ki lehet ez a lány rám.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 09, 2013 11:50 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
Timothy

Semmi kétségem afelől, hogy szükség van titkokra. Még ha akkor haragudtam is amiért nem mondta el most, hogy rájöttem már értem miért is nem. És legszívesebben már azt kívánnám bár ne tudnám. Nem tudom, hogy fogok Hayley szemébe nézni ha sikerül neki élve hazaérnie. Persze nem tudok rá szívből haragudni, de mégis máshogy nézek rá.
- Ezzel most nem is vitatkozom. Mindenkinek vannak titkai. - Bár sokat segít az emberen ha valakinek elmondhatja azokat. Főleg ha az egy sötét titok amit nem szabadna senkinek tudnia. Ezért jó ha van az embernek egy igazi barátja..
- Rendben, rendben! Csak nehogy miattam kerülj majd bajba. - Mondom felsóhajtva és lassan megindulok azt várva, hogy utánam jön. - Képesek jönnének visszajönni, azok után amit láttak? - Kérdezek vissza kissé hitetlenkedő hangon. Akkor tényleg nagyon idióták lehetnek. Én az ő helyükben soha többé nem jönnék vissza erre a helyre. Persze az is benne van a pakliban, hogy holnap nem fognak semmire emlékezni. Ami a legjobb lenne természetesen. Nem lenne túl jó ha holnap a fél suli erről beszélne.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 09, 2013 7:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
- Nem ért semmit, Elijah. Ez nem ilyen egyszerű, ahogyan a vámpírok, ahogyan az Ön családja gondolja! - mondtam már kissé felemelve a hangomat, és beletúrtam a hajamba, hiszen már szinte alig tudtam elhinni, hogy ha naív lennék, talán bedőlnék ennek a férfinak.
- És most bocsánatot kért... viszont ha legközelebb belebotlik Katnissba, újra képes lesz ezt tenni velem? Megharapni, a csuklómat vagdalni? - kérdeztem dühösen, és kicsi hiányzott, hogy ne ugorjak neki.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 10, 2013 9:39 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
A drága ,,kis vöröske" kezdett kijönni a sodrából. Megértem hiszen, akkor semmit sem tehetett. Amit kérdezett arra a választ sajnos még magam sem tudom.
- Még mindig tart a boszorkány varázslat az ön vérére? Mert tudja ez is számít... Valójában tudja, hogy ha valaki szereti a másikat, akkor bármire képes, hogy az viszonozva legyen.. szóval lehetséges. - Mondtam el neki az igazat.
-Ha nem lett volna akkor verbéna a szervezetébe, akkor nem történt volna sok minden, vagyis nem emlékezne rá és akkor nem lenne ez az egész ennyire fájdalmas önnek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 10, 2013 1:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
// Courtney //

- És néha... ilyen hatalmas, mérföldköves titkok ezek. - suttogtam halkan, még reakcióként, de már nem tudtam, mit mondjak erről. Nem akartam az lenni, ami vagyok, de mégis kiváltottam az átkomat, és így kénytelen voltam ezzel együtt élni. De... próbálkoztam úgy csinálni, mintha ez csak valami második élet lenne, és nem veszélyeztetné emberek életét. Csak hogy nem így volt... és ezt még nehezebb volt beismernem.
- Nők miatt nem szoktam bajba keveredni. - mosolyogtam rá ekkor már kicsit jobb kedvvel, majd megvontam a vállamat. - Nem tudom. Ha alkohol van bennük, nem tudom, mire lennének még képesek. A fiatalok... fiatalok. - suttogtam. Ez midnent elárult szerintem mindkettőnknek. De talán én azért voltam ilyen negatív véleménnyel, mert nap mint nap ezzel a stílussal találkoztam az állásom végett.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 10, 2013 2:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
- De sajnálatos módon, még mindig a boszorkány varázslata alatt állok. És akármennyire is emberbarát vagyok, a vámpírokat gyűlölöm. Ha ez kellene ahhoz, hogy megöljek egyet, hát szívja csak ki az összes véremet, legyen vele boldog, de a verbéna adagtól már biztosan meghalna ő is. Két legyet egy csapásra. Egy tündért, és egy... magafajtát. - néztem végig rajta szinte undorodva. Rosszul voltam tőle, ahogy minden vámpírtól.
- Nem érdekel, mit akar mondani, csak... hogy tudja: nem elégszem meg addig, míg nem állok bosszút. - néztem rá villámló szemekkel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 10, 2013 3:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
Egy kicsit megfenyegetett engem. Nem igazán kellett volna. Ő maga is tudja, hogy nehéz lenne engem megölni, hiszen eredeti vagyok és egy fatőr nem elég, ahhoz, hogy sikerüljön a kívánsága. Nem fogok én olyan könnyen elpatkolni, ha azt szeretné.
- Nos bosszút állhatna, ha vadászokat hívna ide és elárulná nekik, hogy én és Katniss vámpírok vagyunk. De úgysem érne el vele semmit legfeljebb betartom a szavam, amit magának megígértem emlékezzen csak vissza arra az estére, amikor mentőket hívtunk. Ha bárkinek is eljár a szája, akkor azzal már áshatja is a sírját. - Nem akartam én újra ezt, de ki produkálta belőlem. Nem szeretek gonosz lenni főleg nem vele, hiszen egyszer már megtettem, de most muszáj volt újra, mert ha Katnissnek valami baja esik, akkor én azt nem élném túl..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 10, 2013 7:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
Timothy
- Pontosan. Viszont most szerencséd volt, hogy épp én láttam ezt az egészet. Hiszen lehetett volna egy egyszerű lány is aki mit sem tud erről az egészről. Azért kíváncsi lennék mit mondanál neki. - Nevetek fel halkan. Akár el is játszhattam volna én is, hogy nem tudok semmiről. Ez miért nem jutott előbb eszembe? Na jó...az tényleg nagy szemétség lett volna tőlem.
Elmosolyodok mondatán ás közben meg is állok, jelezve ezzel, hogy megérkeztünk. A ház felé intek fejemmel, de nem szólok semmit. Valószínűleg gondolja, hogy miért állok meg.
- Szóval nők miatt nem? Hmm...és akkor sem ha most megkérdezem, hogy bejössz-e egy italra? - Egy csibész mosolyt engedek felé. - Csak, hogy megköszönjem vele amit ma este tettél értem. - Teszem hozzá, kissé lehajtva fejem. Hajlamos vagyok sajnos sokszor elpirulni minden apróságon. Amit mellesleg utálok magamban.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 12, 2013 3:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
Elijah

Szép... mintha ez nem akarna megoldódni. Ő fenyeget engem, én fenyegetem őt, akar ez változni? Hát nem, úgy tűik, élvezi a helyzetet. Én meg egyenesen gyűlölködöm, mert nem lenne szabad, hogy megfélemlítsen. Mikor visszatértem ide néhány hónapja, felkészültem mindenre. Csak arra nem, hogy egy Katniss félébe futok bele, akit később Elijah fog támogatni. Ki tudna neki ellenállni? Mármint... Katnissnak. Teljes perverzió, egy férfi persze, hogy csak azután megy, ami... nem is akarok gondolni arra, mi történhetett közöttük.
- Ígérje meg... hogy nem bánt többé. - néztem a szenmeibe mélyen, közben nagyot nyeltem, és csak vártam, hogy ez az ígéret elhagyja a száját. Akkor biztosan megkönnyebülök.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 12, 2013 3:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
To: Courtney

- Na látod, azt én sem tudom. Talán hazudnék valamit. De nem hiszem, hogy erre lenne hiteles magyarázat, és az nem az igazság lenne. Éppen ezért félek ez lenni. Bátornak kellene lennem, de félek annak a veszélyétől, hogy valaki előtt... felhergelnek. - nyeltem hatalmasat, miközben csak beleszippantottam a levegőbe, és mélyen magamba szívtam. Ezen már én is gondolkodtam, és Courtney beletalált a közepébe ennek az egésznek. Mit mondanék? Hát... megölni nem ölhetném meg, nem?
Tetszett a csibész vigyor, ami megjelent ajkai körül, és ez őszinte jókedvet váltott ki belőlem. - Lehet ennek ellent mondani? - kérdeztem felsóhajtva, beletúrva hajamba, miközben arra vártam, hogy végre megszabaduljak a sikátor sötétjétől, és végre fényt is lássak, ne csak egy... hát, nem is "egy", hanem egyenesen A semmi.
- Szívesen elfogadnám azt az italt. - mosolyodtam el végül már én is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 12, 2013 4:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
Timothy

Szerény véleményem szerint, talán akkor nem az iskola az ideális munkahely. Egy tanárt nap mint nap felhergelnek a diákok. Legfőképp a középiskolások. Nem régen volt mikor én is közéjük tartoztam, és valljuk be én sem voltam valami mintadiák. Nem is igazán akartam az lenni.
- Ha jól tudom azt lehet kontrollálni. De lehet most egy nagy hülyeséget mondtam. Viszont azt hiszem Hayleynek segített valaki. De tényleg nem vagyok benne biztos. Ha hazatér talán rákérdezhetek ha szeretnéd..? - Mondom lesütött szemekkel. Tényleg nem vagyok benne biztos. Valószínűleg hülyét csináltam most magamból, de akkor is rémlik ilyesmi nekem.
- Azt hiszem igazad van. Nem lehet ellent mondani. Nem is fogadnám el a visszautasítást. - Emelem fel fejem ugyanazzal a mosollyal az arcomon. Lassan elindulok befelé, kizárom az ajtót majd bevárom Timothy-t is.
- Milyen italt szeretsz? - Kérdezem hátrapillantva mikor beérek a házba.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 12, 2013 5:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
Harmony


-Nézze.. nem ígérhetek semmit, ha maga sem ígéri meg, hogy nem fog soha sem beszélni senkinek arról, ami ott történt. - Nem nagyon szerettem volna megígérni. Majdnem ki mondtam, hogy megígérem, de akkor eszembe jutott Katniss, aki rögtön megváltoztatna engem és megszegném az ígéretem. Én pedig csak olyat ígérek, amit be is tartok.
- Nem tudok semmit sem ígérne sajnálom Harmony..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Márc. 14, 2013 4:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
Elijah

- MI AZ, hogy nem tud ígérni nekem semmit? - kérdeztem felháborodva, és ekkor már sikerült kikelnem magamból, mert azt hittem, itt helyben képes leszek toporzékolni előtte, ha nem ígéri meg nekem rögtön, hogy a legközelebbi esetben kiáll mellettem, ha valaki bántani akar engem.
- Ennyire annak a nőnek a bűvkörébe került?! - kezdtem el püfölni a mellkasát, mint valami hisztis lány, és eléggé nehezen tudtam kontrolállni az érzéseimet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Márc. 14, 2013 4:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
To: Courtney


Furcsa volt egy ilyen lánnyal ilyesmiről beszélni. Hiszen mindaz, amit a felszín mutatott, nem árulkodott nekem arról, hogy ő bármit is tudna erről a világról. Amit meg kell hagyni, eléggé félreismerhető. Vagyis... erre mondják, hogy ne borító alapján ítéljük meg a könyvet. És ez Courtney esetében nagyon is helytálló.
- Ha egyszer lehetséges, szívesen megismerném a barátnődet. Csak azért, mert hátha többet tud, mint én. Eléggé régóta vagyok már ilyen, de inkább az okkult tárgyak terelték el a figyelmemet a saját állapotomról. - magyaráztam, mindenféle lelkesedés nélkül, hiszen nem egy vidám témáról beszélgettem éppen vele, majd egy halvány kis mosollyal álltam meg a küszöbnél, így néztem rá.
- Bármit szeretek. Csak ne olyan kutyatálban add nekem, mert az sértő lenne rám nézve. - mosolyogtam rá, ekkor már több vidámsággal, de ezek után újabb sóhajt hallattam és így léptem át a küszöböt.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 15, 2013 12:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
- Igen.. maga még soha nem volt szerelmes? - Én ritkán szoktam az lenni, de ha az vagyok, akkor nagyon.. kicsit arrébb toltam Harmony-t amikor nekem esett.
- Nem ígérhetem semmit tényleg, kérem értse meg. Ha Katniss nem akarja már önt bántani, akkor megígérem önnek, hogy soha sem esik bántódása. De ha ez meg vigasztalja szóljon, ha valaki bántani meri önt Katnissen kívül és elintézem azt az alakot.. - Adtam neki szavam erre. Remélem megnyugszik, mert egy kicsit lelkiismeret furdalásom van a múltkori miatt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 16, 2013 9:27 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
- Ha hazatér majd bemutatom neked. Szerintem ő is szívesen elbeszélgetne valakivel. - Ha jól tudom neki sincs túl sok hozzá hasonló ismerőse. Bár ki tudja. Mióta ideköltözött lehet, hogy találkozott már pár vérfarkassal. Nem beszéltem erről vele. És a levelében sem hagyott róla semmi különösebbet.
- Ülj csak le nyugodtan. És természetesen nem terveztem ilyesmit. - Mondom és az egyik székre mutatok az asztalnál. - Öhm..alkohol vagy inkább alkohol mentes italt? - Kérdezek azért vissza. Nem ismerem. Tehát nem tudom mit szeret. Ahogy beszél azokról a fiatalokról, abból ítélve úgy tűnik mintha ő nem inna semmit. De ha viszont magamból indulok ki, én sem szeretem azokat a fiatalokat akik minden este leisszák magukat, mégis szoktam néha néha meginni valamit.

//folytatás: Courtney McCarthy lakása//


A hozzászólást Courtney McCarthy összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 17, 2013 6:46 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 16, 2013 8:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
Elijah

Most ha jól értem, kissé mélyebb vizekre evezünk. Tényleg a szerelemről fogunk beszélni? És ekkor kezdtem érteni azt, amiről beszélt... ahogyan ezt a hasonlatot felhozta. Tudtam én, hogy milyen a szerelem, nagyon jól ismertem az érzést. Tudtma, milyen lenne feláldozni érte mindent, de mindent, csak hogy neki jó lehessen, és örömet okozhassak neki. De Damonnek ez nem volt elég, ő elhagyott engem Elena miatt.
Ezek a gondolatok cikáztak fejemben, miközben nyeltem egyet, és elfordítottam tekintetemet. - Azt hisezm, értem, hogy miért teszi mindezt... - bólintottam egyet, majd sóhajtottam egyet. - De... nem akarok meghalni olyasmi miatt, amibe a... szerelme képes lenne engem belesodorni. Én... élni akarok, hát nem érti meg? - mondtam keserű hangon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 16, 2013 9:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
-Megértem Harmony.. De az elöbb mondtam, ha Katniss nem akarja önt bántani, akkor a szavamat adhatom önnek, hogy nem esik bántódása. -Néztem az ártatlan kis szemeibe. Lehet az nap a játszótéren nagyon szerencsétlen napja volt és ezért történt ez vele, de ha nem lett volna az a vérében, akkor nem kéne ezen agyalnia. Nem kéne mit feldolgoznia, mert megigéztünk volna.. így lett volna mindenkinek a legkönnyebb. Sajnos ez már így alakult és nem lehet rajta változtatni. Próbálóm kordában tartani a helyzetet és vigyázni Harmonyra, de ha Katniss újra bántani akarja őt félek én is megtenném.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 17, 2013 9:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
Valahogy azt éreztem, hogy itt és most biztosan ki fogok akadni, és muszáj lesz kisírnom magamból ezt a bánatot. AMi így is történt, és potyogni kezdtek a könnyeim. Tudtam, hogy ez nem helyes részemről, és hogy nem előtte kellene sírógörcsöt kapnom, de megtörtént.
Csak folytak és folytak a könnyeim, és azt éreztem, hogy muszáj átölelnem valakit. - Sajnálom, nem ezt akartam magával... tudom, hogy Ön... egy becsületes férfi, legalábbis... míg nem vakítja el a szerelem. - szipogtam folyamatosan már, és félve néztem vissza a tekintetébe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 18, 2013 6:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
Végre belátta, hogy erkölcsös ember vagyok.. vagyis inkább, mint egy gonosz vámpír. Annál sokkal jobb vagyok.
- Semmi gond Harmony ne sírjon. Hidje el én sem akartam ezt önnel, ha vissza emlékszik belekötöttem Katnissbe, hogy ne tegye, de valami rendkívülit láttam rajta, ezért tettük azt, amit tettünk. Mai napig is szörnyen szégyellem magam miatta, de sajnos ezen már nem tudok változtatni. - Szerintem az volna a legjobb, ha egyszer Katnissel tisztáznám ezt az egész Harmonys ügyet. Békén kellene hagyni a kis tündér lányt. Szegény nagyon maga alá került a történtek miatt, az sem volna rossz ha kimenne a véréből az a varázslat és megtudnánk igézni. Azzal csak segítenénk neki lelkileg..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 19, 2013 7:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
Most kezdtem hinni neki. Hosszú napok uitán, mikor magamban csak azt kérdezgettem, hogy mégis mit tettem, amiért ilyen életet érdemeltem, kezdtem felfogni, hogy a valóság az, hogy... mindenki keveredhet rossz társaságba. Bár ezalkalommal nem tudom, mit bizonyíthatunk rossz társaságnak, mert talán Katniss nem az, ha Elijah szemszögéből nézzük. Számomra viszont az.
- Kérem, ne haragudjon... ne haragudjon, hogy itt... elsírtam magamat, de érzékenyen érint az egész. Tudja... éveken keresztül éltem fogságban. Egy vámpír fogságában. - vallottam be őszintén, és remegve töröltem meg a szemeimet. - Amikor kedve támadt hozzá, a véremet szipolyozta... míg meg nem szöktem tőle. - nyeltem egyet. A hangsúlyom jelezhette, hogy innentől jöttek a pokol idők.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 19, 2013 9:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
Amikor elmondta, hogy kis korában vámpírfogságban volt teljesen összeomoltam. Vissza adtuk neki ugyan azt, ami kiskorában történt vele. Talán, ha ezt elmondja úgy, hogy Katniss is itt van talán ő is érzelmesen megsajnálja ezt a szerencsétlen tündért és megígéri neki, hogy békén hagyja.
-Sajnálom Harmony ezt nem tudtam.. Nézze, ha talán kivenné magából azt a verbénás varázslatot, akkor tudnék segíteni a problémáján. Elfelejtetném önnel a régen és a mostan történteket és nem kéne ezen agyalnia. Elfelejtené és az agya nem próbálná feldolgozni ezeket a traumákat.. Kérem döntse el, hogy él-e a lehetőségemmel.. - Ajánlottam fel neki jó szívűen, mert már rá férne a jó kedv stb.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Márc. 21, 2013 2:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
- Mégis hogyan gondolta ezt? A verbénás varázslatot... csak egy boszorkány képes eltávolítani. ÉS nem fogom megtenni, csakis azért, mert nekem szükségem van erre a védelemre! Olyan nagy szükségem, mint eddig talán még semmire, és ha megtörik... még nagyobb veszélyben leszek. Bár máér így is tudom, hogy egyesek zokszó nélkül törnék ki a nyakamat. - sóhajtottam fel, ezzel célozva rájuk. Még hogy mit nem...
- Mondja csak, most éppen hová igyekszik? - néztem előre, már a könnyeimet letörölgetve arcomról.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Márc. 21, 2013 5:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
-Épp Katiss-t kerestem, de belebotlottam magába és gondoltam miért ne beszélnék önnel ezen a szép napon. - Mosolyogtam rá, hogy éreztessem vele nem akarom őt újra bántani, de ez nem sokat segített. Meglehetősen már nagy traumába esett a történtek után, amiket elég nehéz lesz neki feldolgozni.. Nem értem mért van ebben a városban, ha annyira sok itt az ellensége.
- Mondja csak, ha találkoznánk Katnissel lenne kedve átjönni-e velem és vele a Mikaelson villába egy vacsorára? Már, mint nem maga lenne a vacsora.. - Tettem fel neki poénos kérdésem és a végére fűztem, a lényeget, hogy ne ijedjen meg ennél jobban.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 22, 2013 9:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
Szép nap... én ezt cseppet sem nevezném annak, de talán azért, mert pont egy ilyen férfinak fakadtam ki. Teljesen bolondnak nézhet, de minimum egy hisztis picsának, aki nem tudja, hogy mit akar, vagy hogy éppen mit találjon ki, hogy mi a kínja.
De kis poénján felnevettem, és az égnek emeltem a tekintetemet.
- Azzal a feltétellel teszem meg, ha tényleg... bírni fog magával az a nő. Magában bízom. Benne nem. - mondtam nyomatékosan.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
Vissza az elejére Go down
 

Mystic Falls sikátorai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
10 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next

 Similar topics

-
» Mystic Falls parkja
» Mystic Falls utcái
» Mystic Falls Jégpálya
» Mystic Falls - Mosoda
» Mystic Falls autóútjai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •