Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Mystic Falls sikátorai

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Feb. 17, 2013 4:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
- Az ötök egyike? - Fogalmam nincs, hogy miről beszél de hát biztos van valami jelentősége ennek is. Nem vagyok abban a pozícióban, hogy erről faggathassam.
- Hát akkor kínozz. - Tártam szét a karjaimat nagy nehezen hiszen még mindig alig volt erő a testemben. Nem érdekelt mit csinál csak essünk túl rajta. Ha meg akar ölni akkor ne szórakozzon már ennyit. Nem vagyok oda a játékokért. Kivétel ha én vagyok az aki diktálja a szabályokat, de ez már más kérdés.
- Nekem tökéletes itt a földön is. - Arcizmaim megfeszültek mikor az oldalamba rúgott majd felnevettem. - Hajrá. Éld csak ki ami benned van. Nekem már úgy is mindegy. - Lehunytam a szemeimet és vártam a halálos csapást. Lehet, hogy egy ideig még elszórakozik az sem érdekel. A vége ugyanaz lesz. Ellenkezni addig amúgy sem tudok amíg nem tér vissza belém az erő. A rohadt verbéna.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Feb. 17, 2013 4:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
-Látom fogalmad sincs miről beszélek, de most nem is untatlak ennek a történelmével. -rántottam meg a vállamat és előkaptam egy méretes karót a mellényem alól. Nem volt túl sok kedvem húzni már a dolgokat, mivel amint látszott rajta már neki nincs túl sok kedve az élethez ezért inkább, nem fecsérlem el a saját energiáimat.
-Ennyi? Ilyen könnyen feladod? Ti nagy és hatalmas vámpírok. -tártam szét a karjaimat még mindig a karót szorongatva.
-A szátokon kívül talán csak az egótok a nagyobb. Nem is értem miért tartjátok magatokat ilyen sokra amikor ilyen helyzetben megadjátok magatokat mint egy kis nyuszi. -ráztam meg a fejemet és már arra készültem, hogy megadjam neki a kegyelemdöfést. Ismét leguggoltam mellé és a karót forgattam a kezemben..
-Majd átadom Elenának az üdvözletedet. Közvetlen azután, hogy a bátyáddal is végeztem. - vigyorogtam egyenesen a képébe.
-Az utolsó arc amit látsz. Gondolom jobban örültél volna másnak, de sajnos csak ezzel szolgálhatok. -nevettem fel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Feb. 17, 2013 7:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
- Akkor már igazán megtisztelhetnél egy utolsó kis mesével. Mint a gyerekeknek mielőtt elalszanak.. - Vigyorogtam rá közben éreztem, hogy egyre inkább kezd visszatérni belém az erő. Azt hiszem megint vissza kellene állnom arra, hogy minden nap egy kevés verbéna. Elszoktam ettől az egésztől.
- Én egy szóval sem mondtam, hogy hatalmas lennék. - Rántottam meg a vállamat, majd újból kinyitottam a szememet. Ekkor már a kezében volt a karó. Na ez lesz az utolsó napom nagy eséllyel. Habár nem így készültem, ha ezt előre tudom valószínűleg jobban kiszórakozom magam.
- A bátyámat hagyd. Ő minden már csak nem vámpír. - Köhögtem fel, mint akiben még mindig dolgozik a verbéna. Egy kis rájátszás sosem jöhet rosszul.
- Tudod rád férne egy kisebb arcplasztika. - Elvigyorodtam, majd minden erőmet összeszedve felpattantam és nekivágtam a szemközti falnak. - Szóval nem lehetne, hogy elmagyarázd mi ez az ötök dolog?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Feb. 17, 2013 8:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
-Szerintem ne sértsük meg azzal a gyerekeket, hogy hozzád hasonlítjuk. -jegyeztem meg gunyorosan és tovább játszadoztam a karóval a kezemben. Mesét akar..Hát megkapja.. Utolsó kívánság lévén ez a kérdés is helyt áll. Legalábbis fogjuk rá.
-Általánosságban beszélek rólatok. Mert az egyik olyan mint a másik. Könyörtelen, nagypofájú ragadozó. -jellemeztem röviden és tömören a fajtáját, mert talán ezek a szavak a legtalálóbbak rájuk, bár még tudnék aggatni rájuk egy két flancos jelzőt, de erre most nem fecsérlem a drága időt.
-Aki vámpír volt az az is marad, még ha most kicsit el is puhult ahogy hallottam, de idővel, vagy megfelelő helyzetben ki fogja mutatni a foga fehérjét. -vágtam egy apróbb fintort. Alig várom, hogy végre elérjem a célomat, de előtte ki kell iktatnom az olyan zavaró tényezőket mint Stefan..
Hirtelen azon kaptam magamat, hogy a falnak vágott és a fejem egy hatalmasat koppant a hideg téglákon. Na végre, erre vártam.
-Akkor plüssmackókat elő, kezdődhet az esti mese.. -vigyorodtam el miközben egy közepes méretű fakaró bombát Stefan hasába vágtam, aminek a hatására elengedett.
-Nos amíg ez fel nem robban van időm mesélni. -léptem hátrébb pár lépést- Az ötöket egy ősi boszorkány hozta létre annak érdekében, hogy kiirtsák a vámpír fajt és mellé még kaptunk egy kis bónuszt is. Egy térkép...Térkép a vámpírság gyógyíréhez, de sajnos barátom, te ezt már nem tudod hasznosítani. -vigyorodtam a bombára pillantva ami hangosan pittyegni kezdett.
-3....2...1...Bumm.. -vigyorodtam el ahogy a bomba apró darabokra robbant, de persze ennyi nem elég, hogy ez a rohadék elpatkoljon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Feb. 17, 2013 8:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
- Soha nem volt plüssmackóm. - Húztam el a számat, mintha sajnáltam volna. Igazából a gyerekkorom még nem túlzottan a plüssállatok korszakában zajlott le. De sosem bántam a gyerekkorom pont úgy volt jó ahogy volt. Csak ez életem van rohadtul elbaszva. De azt hiszem erről nagy százalékban én tehetek.
Furcsa volt, hogy meg sem kottyant neki ez a fallal való találkozás, de biztos van akkor valami ezzel a bizonyos ötökkel. Amint nem sokára hallani is fogok.
A hasamba fúródott egy többágú karó féleség. Na pont ez hiányzott. Az aranyos kis játékai. Ezek a vadászok egyre kreatívabbak lesznek. Említenem sem kell, hogy egyáltalán nem örülök neki. Na ez sem lesz túlzottan kellemes dolog ha még szétválik bennem. Ezt csak megerősítette azzal, hogy ez a valami fel fog robbanni. Na de remek. A kínzásból beírhatna egy ötöst az ellenőrzőjébe. Semmi hangulatom az ilyesfajta játékokhoz, de nem én vagyok aki most a szabályokat diktálja és igenis kíváncsi vagyok, hogy pontosan mi a fene zajlik itt.
- És az miért van, hogy eddig még soha nem hallottam rólatok? Vagyis hát nem igen terjeng rólatok semmi hír. Elnyelt titeket a föld vagy mi? Vagy csak szimplán nem szeretitek ha beszélnek rólatok és ezért inkább meghúzódtatok az árnyékban? - Tettem fel a kérdéseket amilyen gyorsan csak lehetett, mert a következő pillanatban már felrobbant bennem ez a valami és térdre rogytam. Mintha a testem minden egyes pontját fadarabok töltötték volna meg. Csak legyen erőm felállni rögtön letépem a helyéről a fejét. De most túlságosan is tehetetlennek éreztem magam. Elkezdtem kiszedegetni magamból a fadarabokat amin ő csak jót mulatott. Hát persze neki ez a szórakozás. Nekem pedig az emberek nyakára tapadás. Meg kell mondjam az nem ilyen fájdalmas. Én is tapasztaltam szóval tudom miről beszélek.
De az az érzésem, hogy ennek még nem most jött el az ideje. Erre nekem is fel kell készülnöm. Összekapartam magam a földről, majd vámpírsebességgel elhúztam innen a csíkot. Menekülni nem túl bátor dolog, de ha nem tehetsz mást jobb, mint a halálba futni.

(Forbes ház)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Feb. 17, 2013 9:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
Nagyon röhejesen hangzott amikor kijelentette, hogy neki sohasem volt plüssmackója, mint egy óvodás akitől elvették a cukrát. Nem mintha nekem lett volna szórakoztatóbb játékom mint a fakarók, de nekem ez az életem.
-Olyasmi.. -vontam egyet a vállamon, majd elégedetten nyugtáztam ahogy a kis meglepetésem felrobbant és apró fadarabokkal árasztotta el a testét amitől a földre rogyott. Hasznos találmány..Szabadalmaztatni kéne.
Diadalittasan néztem ahogy szenved a földön és már arra tudtam volna következtetni, hogy ennyitől talán mégis kidobja a taccsot, de nem így tett ami eléggé meglepett.
Felpattant a földről és szinte azonnal köddé vált. Undorító féreg...Következő alkalommal nem hagyom futni.
-Sok bátorság szorult beléd Stefan, de itt még nincs vége a történetnek. -üvöltöttem utána, mert ha a közelben van minden bizonnyal meghallja.
Csalódott voltam... Megölhettem volna rögtön, de majd máskor nem hagyom kicsúszni a kezeim közül.

[folyt. utcák]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Feb. 18, 2013 5:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
- Nézd, a mai világ másból sem áll, csak abból, hogy tele van a híradó ilyesmivel. A fiatalok ezt csinálták, a fiatalok azt csinálták... általánosítják őket, majd mindenki beszorul egyetlen skatulyába, és ez... minden, csak nem jó. - tört elő belőlem az, amit az egyetemen megtanítottak nekem, bár ő nyilván nem a szentbeszédre volt kíváncsi részemről. Mégis, egészen normálisnak tűnt, nyoma sem volt annak, hogy ő olyan lenne, mint a legtöbb fiatal. De ezt már láttam rajta akkor is, mikor megláttam a sötét utcán.
Tetszett a nevetése. Hogy miért, csak a jó isten tudná megsúgni nekem. De talán azért volt így, mert mindenben képes voltam meglátni a jót, a szépet... benne egyáltalán semmi rosszat nem voltam képes látni. Elfogult lennék? Ugyan, miből kiindulva?
- Nincs más dolgom. Egy-két dolgozat, de azok várhatnak. - rántottam meg a vállamat nevetve, majd felsóhajtottam, és végignéztem rajta. - Nem vagy az esetem... - dörzsöltem meg az államat, természetesen mindvégig vicces hanglejtéssel, de nem akartam, hogy azt higgye, az a célom, hogy rámásszak. Szép lány, sőt! Gyönyörű... és nem mondanám, hogy nem tetszik nekem... de mégis, hogy jönne ki az, ha nyomulni kezdenék rá?
- Hol laksz, kedvesem? Hotel? Családi ház? - kérdeztem, miközben megindultam vele. - Él a városban rokonod, barátod, ismerősöd?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Feb. 19, 2013 9:20 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
Nem kezdek el vitázni mert ez valóban így van. Tényleg mindenfelé csak a fiatalok csinálnak mindent. Vagy esetleg a vámpírok. De őket nem áll szándékomban megemlíteni. Nem éppen valószínű, hogy tud róluk. Sőt! Biztos, hogy nem tud.
- Igazad van! - Áhh! El sem tudja senki képzelni, hogy mennyire utálom kimondani ezt a két szócskát. Hiába tudom, hogy igaza van, de mégis nehezemre esik. Fogalmam sincs miért van ez.
Egy két dolgozat? Ezt miért esik nehezemre elhinni? Lehet, hogy azért mert egy osztályban nem egy-két tanuló jár. Hanem harmincegy-kettő. De ha tényleg ennyire el akar kísérni, akkor ebben sem kezdek vitatkozni vele.
- Rendben. Akkor hát nagyon köszönöm. - Mondom kedvesen egy széles mosollyal. A következő mondatára viszont elnevettem magam. - Ugye tisztában vagy vele, hogy ez nem volt túl meggyőző? - Nézek rá kérdőn.
Tetszik a jelző amit rám ragaszt. És valljuk be egyre jobban tetszik már az is aki rám ragasztotta. Nem is tudom hogy képzelhettem róla bármi rosszat. Igaz, hogy az csak egy percig tartott, de akkor is.
- Csak egy kis ház. De nekem nagyon megfelel. Ha nagyobb lenne félnék benne egyedül éjszakánként. - Nem mintha túl félénk lennék... - Igazából pont egy barátom miatt jöttem ide. Viszont neki időközben el kellett utaznia. Ne aggódj, nem lakok olyan messze. - Kacsintok rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 21, 2013 4:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
Megvakargattam a fejem búbját, de közben a vigyorom csak szélesedett. Nem vagyok meggyőző? Furcsa, nekem ezt még soha nem mondták. Vagyis igen, még a gimnáziumi éveim során, mikor azt mondták, mennyire nem ajánlják nekem a tanári páját, mert hiányzik belőlem a határozottság, és a meggyőzőképesség. De mit tehetnék, ezt nem lehet csak úgy belenevelni az emberbe... - Pedig hidd el, semmi hátsó szándékom nincs! - kacsintottam rá úgy, hogy ne tudjon kételkedni ebben. Ha mást akarnék, nem hiszem, hogy nagyon be akarnék jutni a lakásába. Nem mondtam volna el neki a nevemet, és nem is itt cicomáznék.
- Szóval egy barát. - ismételtem szavait, bár ezzel utalva, hogy nem tudom, milyen nemű is az illető. Talán mégis jobb lesz, ha tartom a két lépés távolságot, mert barátja van. Sőt... ez biztos, hogy így van. Ennyire ostoba nem vagyok, tudom jól. - Mondd a címet, és hazaviszlek. A kocsim itt van nem messze. - kacsintottam rá újra. Hiába, ez mindig is jólállt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Feb. 22, 2013 10:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
Úgy viselkedik mintha teljesen lehetetlen lenne, hogy nem meggyőző számomra. Talán még senki nem mondott ilyet neki? Vagy csak tudja magáról, hogy meggyőző...azt hiszem most inkább az utóbbi. Vagy megeshet, hogy mindkettő. De mindegy is. Minek rágódok én rajta ennyire? Ha itt lesz az ideje úgyis megtudom. Áh szóval most vagy tereli a témát. Vagy tényleg nem érti. Tanárként nem gondolnám, hogy nem érti. Bár már ki tudja?
- Ebben nem kételkedem. Eddig sem kételkedtem! - Felemelem egyik szemöldököm ismét, majd elnevetem magam. Már rég nem beszélgettem el így senkivel. Sőt! Sehogy sem beszélgettem. Maximum akikkel muszáj volt. Jól esik valakivel társalogni végre. Ráadásul még meg is tud nevettetni. Ami plusz pontnak számít nálam. Főleg egy férfi esetében.
- Igen. Hayley-nak hívják. Talán ismered is. Ő hívott ide engem, hogy segítsek neki öhm... - Elharapom a mondatom végét. Ó egek! Én meg a nagy szám! Először talán végig kellett volna gondolnom mit akarom mondani mielőtt beszélni kezdek! - ... valamiben. Mindegy! A lényeg, hogy idejöttem. Túl régóta ismerem ahhoz, hogy most cserben hagyjam. - Mondom kissé zavartan.
Ez furcsa! Miért kószál itt gyalog, ha van kocsija a közelben? Ha sétálgatni akar akkor miért nem a városban sétálgat? Miért egy eldugott kis sikátorféleségben? Sok a kérdés! Ez nem jó!
- Oké! Hmm! Ez lehet kicsit hülyén fog hangzani, de fogalmam sincs mi a címem. Már annak örülök, hogy megjegyeztem az utat. Nem gondoltam, hogy a közeljövőben haza akar majd valaki szállítani. - Szinte érzem ahogy teljesen elvörösödök. Csak remélni tudom, hogy nem tűnik fel neki és elég sötét van hozzá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Feb. 24, 2013 6:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
Gondolkodni kezdtem azon a néven, ami elhagyta a száját. Hayley... nem, nem volt ismerős, pedig... bizonyosan nem lehet sokkal idősebb ennél a lánynál. Mégsem volt lementve a neve a fejemben. Lehet, hogy láttam már, csak a neve nem ragadt meg? Hm... hogy mik vannak már mostanság...
- Nem, őt nem ismerem. - mondtam ki végül hangosan is azt, amin eddig filozofáltam, majd zsebre vágtam mindkét kezemet, egy féloldalas mosollyal hallgattam őt tovább, de nem néztem szemeibe, éppen ellenkezőleg: bámultam lefelé, a cipőmet, vagy az előttem vezető utat. Nem is tudom, hogy miért, így kényelmesebb volt, vagy nem tudom...
Félmondata azonban nagyon is felkeltette a figyelmemet. Segíteni... valamiben... érdekes. Nagyon érdekes.
Hangos kacajra fagadtam, ahogyan azt mondta, nem tudná elmondani a címét. - Nos, akkor azt kell, hogy mondjam, hogy marad a séta. - nevettem még mindig. Nagyon szeleburdinak tűnt, vagy csak feledékenynek, de ez talán elnézhető annak, hogy nemrég jött ide.
Ekkor azonban hangokat kezdtem hallani... az utca másik feléből. Két férfi jelent meg ott, látszólag nem éppen józan állapotban és felsóhajtottam. Fiatalok voltak, csak hogy sorsszerűnek tűnjenek az események. Hát pont erről papoltam az előbb ennek a lánynak.
Újabb sóhaj részemről, és Courtney-ra néztem. - Hát... szombat este van, nemde? - kérdeztem ironikusan, utalva a fiatalok állapotára. Biztosan valami buliról keveredtek ide, mert itt is vannak ám ilyenek... de még milyenek...! Nem akartam, hogy baj legyen, hát próbáltam közömbös pofával elhaladni mellettük, reméltem, hogy Courtney is így tesz, de mégis az történt, amitől féltem.
Egy lökést éreztem a vállamon, majd kótyagos szavakat, hogy mit keresek én itt egy ilyen lánnyal, és menjek csak el, majd ők kezelésbe veszik. - Álmodozz csak! - morrantam rá, és éreztem, hogyan feszül meg a mellkasom. Ideges lettem, és ha az voltam... a vérfarkas ösztöneim előbújtak belőlem...
- Hordjátok el innen magatokat! - néztem rájuk, szinte már kiabálva, és féltem, hogy ami miatt hátraugrottak, az a... narancssárgává váló szemeim voltak...


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Feb. 26, 2013 8:37 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
Csodálkozok kicsit rajta, hogy nem ismeri. Hiszen ez egy nem túl nagy város. És tudomásom szerint az ilyen helyeken többnyire ismerik egymást az emberek. Igaz, hogy Hayley nem ember, de ezt más nem tudhatja. Viszont ha jobban belegondolok akkor talán jobb is ha nem ismeri. Ami azt illeti, nem mindig túl kedves egy személyiség. Én pedig nem igazán szeretném ha egy barátról írnának le engem is. Mert hát ez előfordulhat. Mikor ránézek látom, hogy gondolkozni kezdett azon amit mondtam. Kell nekem össze vissza beszélnem!? Csak remélem, hogy elfelejti majd és nem fogja firtatni a témát. Elég annyit tudnia, hogy segítenem kell valakinek. És pont!
- Hééj! Muszáj így kinevetni? - Bököm meg a vállát kissé elvörösödött fejjel, de mégis vigyorogva. - Majd ha megkérdezed egy hét múlva ismét tőlem, talán tudni fogom. - Alig egy hete költöztem ide és máris el vagyok havazva. Maximum az estéim szabadok, de akkor nem állok neki tanulgatni..
A földet pásztázom szemeimmel amikor hangokat kezdek hallani. Felkapom fejem és két fiatal srácot látok az utca végén. Nem tűntek józannak. És nem is ismerem őket. - Végül is de. - Mit keresnek ezek ketten itt? Remélem azért nem lesz ebből még baj.
A beszólásaikra még én is felkapom a vizet. Nem tetszik amiket mondanak. Ahogy észreveszem Timothy-nak sem. A következő pillanatban viszont az sem túlzottan tetszik amit látok.
- Mi a...? - Ugrok hátra én is ijedten. Nem tudom miért ijedek meg. Hiszen annyiszor láttam már ilyen szemeket. - Te? - Nyögöm ki nagy nehezen ezt az egy szócskát, mint valami fogyatékos. Már nem is igazán törődök a két alakkal. Ha jól sejtem éppen annyira megijedtek mint én. Ha nem tudnám mit jelentenek ezek a szemek, talán azt hinném én vagyok a hülye! De tudom! És azt hiszem ez nem túl jó. Nem kellene összeengedni ezzel a két idiótával. Még a végén valami kárt tesz bennük.
- Tényleg az lesz a legjobb ha most elmentek! - Szólok oda nekik, mikor megtalálom hangomat. Abban pedig csak reménykedhetek, hogy nem én iszom meg ennek a levét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 02, 2013 9:43 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
Nem tudtam kontrolállni a bennem feltörekvő érzéseket. Szinte csak azt éreztem, hogy nekem most rájuk kell vetnem magamat, megharapnom őket, ahol érem a bőrük felületét, de mégis visszatartott valami... az, hogy itt van Courtney. Így nem tehetem meg. Nem az ő szemeinek való az a látvány, hogy hogyan is bánok el én, egy vérfarkas, ezzel a két suhanccal.
- Azt mondtam, hogy... takarodjatok innen... - szűrtem ki fogaim között eme szavakat, és nem tudtam, hogy minek veszik a dolgot, tréfának avagy sem, de végül hátrálni kezdtek, hőkölő pillantásokkal, míg én... csak meredtem utánuk, lefehéredett arccal, és... tudtam, hogy most lebuktam.
Courtney felé fordultam, hatalmasat nyelve, de ekkorra már eltűntek sárga szemeim. A vérfarkas átok... közeleg a telihold, ezt érzékelem biztosan. Már most, már most elkezdődik ez a mizéria.
- Sajnálom... sajnálom, én nem akartam rád hozni a frászt. - ráztam meg a fejemet úgy, hogy el is higgye, amit mondok. - Én... most... rájöttél valamire...? Vagy... ilyet még sosem láttál? - kérdeztem tőle nagy nyeléssel. Ha még sosem látott, talán elképzelhető, hogy most fog elszaladni, elmenekülni előlem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 02, 2013 12:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
Csak még jobban megrémülök ahogy meghallom hangját. Pedig tudom...érzem, belül, hogy semmi szükség rá. Hiszen ezt az egészet csak miattam teszi. Engem akar megvédeni. Nem bántana. De sajnos nagyon jól tudom, hogy milyen az ha egy vérfarkas elveszíti a fejét. Hayley nem bántott soha, viszont voltak olyan pillanatok amikor komolyan megrémültem tőle is. Nyugodtabban sóhajtok fel mikor a két suhanc hátrálni kezd. Valószínűleg nem fognak többet erre járkálni. Persze már ha emlékezni fognak ebből az estéből valamire. Remélhetőleg nem!
- Nem! Semmi baj. Te csak..te csak meg akartál védeni. - Hadarom el megnyugtatóan. - És ezt köszönöm is! - Ahogy újra a megszokott lett a szeme már én magam is kezdek megnyugodni. Bár nem tudom meddig fog tartani mire feldolgozom, hogy ő egy vérfarkas. Én még nem találkoztam csak Hayley-val. Azt sem tudom, hogy most ennek örülnöm kellene, vagy inkább elszaladnom.
- Az igazság az, hogy már láttam ilyet. Nem is egyszer. - Mondom, majd nyelek egy nagyot, gondolatban megrázom magam és folytatom: - Csak egy kicsit ez most hirtelen jött. Nem tudtam, hogy te... - De most, hogy belegondolok ebbe. Talán megkérdezhetnék tőle pár dolgot amit Hayley nem akart nekem elárulni. - Mióta vagy..?- Nem tudom kimondani azt a szót hangosan. Nem értem miért, de nem megy. Viszont még mindig jobb, minthogyha vámpír lenne. Sokkal jobb.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 04, 2013 2:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
Valami könnyebbséget éreztem, ahogyan szemeiben láttam, hogy megért engem. És... tudta, hogy miért váltam egyik pillanatról a másikra ilyenné. Ezzé a szörnnyé, ami soha nem akartam lenni, s amit soha nem akartam kimutatni társaság előtt. Szégyelltem? Amúgy nem. Csak akit nemrég óta ismerek, az előtt miért fedjek fel ilyen mértékű titkot? Most rákényszerültem, teljesen véletlenül... ezeknek a huligánoknak hála. De nem akartam, hogy féljem tőlem ez a lány. Sosem viseltem könnyen ezt az elutasító érzést.
Meglepődötten emeltem fel a fejemet, miszerint Ő már látott ilyet. - Hol... hol láttál már hozzám... hasonlót? - ejtettem ki undorral eme szavakat, és tudtam, hogy most ülyén nézhetek ki, amiért így vélekedek saját magamról, de... nem tudtam tagadni. Féltem, hogy egyszer emberemre találok, aki elpusztít engem. S mii több... rettegtem Klaustól, aki megfoszthat az életemtől, és oylanná tehet, amilyen ő. Nem élvezném.
- Lassan már öt és fél éve... én nem akartam... - kezdtem el mentegetőzni, ahogyan éreztem, hogy saját kétségbeesésem kezd tükröződni arcomon. - Volt egy srác... az egyik egyetemi bulin... sokat ittunk, még drogot is használtunk, hiszen... jól akartuk érezni magunkat. És baleset történt... megöltem őt... véletlenül... - szorítottam mindkét kezemet a halántékomra. - Én nem akartam őt bántani! De ő... ő nem ébredt fel többé. - fakadt ki belőlem férfi létemre, eléggé keserűen ez az igazság.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 04, 2013 4:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
Elég meglepettnek tűnik. Pedig ha jól hallottam itt minden második ember tud mindenről. Elvégre valahogy meg kell védeniük magukat a vámpíroktól. Csodálom, hogy egyáltalán él még itt ember. Na meg azt is csodálom, hogy ide mertem én jönni. De hát nem hagyhatom, hogy Hayleynak baja essen. Abból a levélből ítélve az a bizonyos Klaus valóban veszélyes lehet. Lehet hülye vagyok, de szívesen találkoznák már vele. Túl sokat hallottam róla. De csak hang, semmi kép.
- Tudod...Hayley. Ő is egy vérfarkas. Miatta jöttem ide. Nem értek még mindent, de kezdem összerakni a dolgokat. Viszont abban már biztos vagyok, hogy bajban van. - Lehetséges, hogy tud nekem segíteni valamiben? Talán. De mi van ha ő inkább az ellenségem lenne? Nem zárhatok ki semmit sem.
A Következő percben pedig ledöbbenek és egyben megrémülök a felismeréstől. Nem tudok megszólalni. Képtelen vagyok rá. Ez volt az amit barátnőm annyira titkolt. Ha jól értem az emberölés az ami ilyenné teszi őket. Ezt nem tudom elhinni! Valószínűleg éppen ezért nem akarta Hayley elárulni ezt nekem. Nem akarta, hogy rosszat gondoljak tőle.
Nem tudom mit tegyek. Az ember aki előttem áll, inkább tűnik egy sebezhető embernek ebben a pillanatban, mint egy gyilkos vérfarkasnak. Nem hagyhatom csak úgy itt. Segítenem kell neki. Legalább pár megnyugtató szóval. De az nem tud most kijönni, vagy legalábbis nagyon nehezen.
- Erre most nem tudok...mit mondani. - Ejtem ki lassan a szavakat. - Nagyon sajnálom. Nem lehet könnyű. - Folytatom, mikor utolér végre gondolkozásom és hangom. - Nem muszáj erről beszélnünk. Látom, hogy nem szereted a témát. Én pedig nem szeretném ha erőltetnénk, vagy ha rossz kedved lenne miattam. Tényleg nagyon sajnálom. - Közelebb lépek hozzá és megfogom egyik kezét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 06, 2013 5:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
Amikor közeledtem a bál felé végül más irányba fordultam, mert nem volt nagy kedvem hozzá és időm sem. Folyton csak Katniss járt a fejemben.. Kol találkozása előtt nem volt ez. Talán, akkor még nem gondoltam arra mi lenne, ha Katniss meghalna talán ez dühített fel és kezdett érzést táplálni a lány felé. Minden esetre találkoznom kell, majd vele, hogy véget vessek ennek. Amikor mentem a sikátorban egy ismerős arc jött felém. Amikor elég közel került hozzám felismertem Harmony volt az a kis ,,tündér" lány. Kíváncsi vagyok szemembe mer-e majd nézni, amikor már teljese egymás mellett leszünk.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 06, 2013 5:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
Zsebre vágtam ujjaimat, és nagyon nehezemre esett most... csak úgy sétálgatni itt. Mert féltem, mégpedig attól, hogy újra nekem támad egy vámpír, és azt már nem fogom megúszni ennyivel. A fogakat itt éreztem a nyakamban... képesek bántani engem, tudom hogy képesek, mert számukra nincs határ.
és mintha csak egy rémálmom vált volna valóra, megpillantottam Elijah-t. Tudtam, hogy megigézett engem, de az is igaz volt, hogy... a verbéna, ami a véremben keringett, megakadályozta az igézést.
Lesütöttem szemeimet, majd felsóhajtottam és rá sem néztem, miközben szinte éreztem, hogy elhaladok mellette.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 06, 2013 5:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
|| Courtney ||

Felfigyeltem arra, mikor barátnőjéről beszélt. Tehát ő is vérfarkas. Nyilvánvalóan innen tud erről a mérföldköves titokról, és mi több, ez... nagyon nagy véletlen. Nem tudtam mire vélni azt, hogy pont egy ilyen nagy tudású lánnyal hozott engem össze a sors, de biztosan megvan az oka ennek is. Csak rá kell jönnöm.
- Ő is régóta vérfarkas már? - kérdeztem, aprót lépve előre, de nemigen tudtam még, mit mondjak vallomásom után. Rosszul éreztem magamat amiatt, hogy látta: mi vagyok valójában. Egy korcs, ahogyan a vámpírok neveztek engem. Egy... egy senki, ha az anyámat kell idéznem. Soha nem voltam egy nagy valaki, aki tudna bármit is bizonyítani.
Tenyerét éreztem kezemen, és erre felemelkedett fejem, miközben halkan nyeltem egyet, és jólesett a tenyerének melegsége. Sose éreztem még ezelőtt hasonlót, talán mert nem szoktam engedni, hogy hozzámérjenek.
- Ugyan... nincs mit sajnálnod. Előbb-utóbb... megtudtad volna ezt rólam. Már ha... tartós barátság lesz ez, és nem most látlak utoljára. - mosolyodtam el nagyon halványan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 06, 2013 8:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
Nem bírtam ki, hogy ne szóljak hozzá ezek után. Erősen megfenyegettem mivel nem volt olyan állapotban, hogy hasson rá az igézés. Szerintem nagyon félhet tőlem és rossz szemekkel néz rám.
-Ne haragudjon Harmony de.. - Fogtam meg a jobb könyökét. Erőszakos támadásnak tűnik ez, de nem annak szánnám. Remélem nem érti majd félre ezt..
- Tudja nem tudom elfelejteni azt, ami régen történt. Nem szeretném most újra ezt megismételni kérem ne értsen félre. Csupán csak nem bírtam ki, hogy ne szóljak magához ezek után. Ugye meggyógyult? - Kérdezősködtem és próbáltam mutatni felé az erkölcsös oldalamat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 06, 2013 9:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
Timothy

Kérdésén elgondolkodom. Azt hiszem igazából fogalmam sincs mióta. Hiszen csak később jöttem rá pár dologra vele kapcsolatban. És ha jól emlékszem nem árulta el, hogy mióta is az ami. Ahogy azt sem, hogy hogyan változott át vérfarkassá. Bár ha jól sejtem éppen az imént tudtam ezt meg Timothy-tól. Már nem csodálom miért titkolta annyira Hayley. Viszont még most sem tudom utálni.
- Nem tudom. Vagyis.. azt tudom, hogy pár éve. Sok mindent eltitkolt előlem. Amikre csak a nemrégiben jöttem rá. - Mondom egy sóhajjal.
Látom rajta, hogy sajnálja a dolgot. Egyáltalán nem volt szándékában ezt rögtön így első találkozásunkra rám zúdítani. Mondjuk ezt nem is csodálom. Csak nem mondhatja el bárkinek. Most éppen szerencséje volt velem. Ha valaki más állt volna itt ma este, talán már baj is történt volna.
Mikor felnéz rám, legszívesebben megölelném. De nem teszem. Azt hiszem az már kicsit sok lenne neki. Már annak is örülhetek, hogy nem húzódott el rögtön és hagyott itt engem.
- Ha ez megnyugtat: van egy olyan érzésem, hogy nem most találkoztunk utoljára. - Mosolyodok el lassan én is. - Nagyon örülök, hogy ma beléd futottam... szó szerint. Jó végre valakit ismerni. Tudod nem túl kellemes itt egyedül... -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Márc. 07, 2013 8:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
Elijah-ra néztem, nem kicsit felzaklatva, hiszen eléggé mély nyomot hagyott bennem múltkor, Katnisszal együtt. Ott akartak hagyni engem, kivéreztetni és mégis nekem csak úgy mosolyognom kellene rá? Ő is tudhatja, hogy számomra ez nem elég jó ajánlat. Vagyis... ez még távol áll az ajánlattól.
- Még mindig nem értem, hogy miért csinálta. Talán azért a nőért? Katniss-ért? Az ő kedvéért? Vagy... mert nem annyira erkölcsös, mint ahogy azt önről mondják? - kérdeztem tőle, meglehetősen érezhető éllel a hangomban.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Márc. 07, 2013 8:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
Fura volt pont vele beszélni arról a lányról, aki felkavarta jelenleg az életemet.
- Tudja ezt még magamnak is nehéz bevallani, de igen. Amikor vele voltam teljesen megvoltam változva nem szoktam ilyen lenni, de Katniss annyira elbűvölt. - Magyarázkodtam neki, amikor ennej nem volt szerintem sok értelme. Hiába is szeretném most bárkinek kiönteni a szívemet ez most nem megy. Főleg ha olyanoknál próbálkozom, akik az első pillanatban megölnének ha lenne rá esélyük. Kol is szerintem magasról tett erre az egészre.. már nem lényeg az a szerencse, hogy végre most az teszem amit akarok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 08, 2013 5:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
Ebből nem értettem semmit. Legfőképp azt nem, hogy mi tudta annyira lenyűgözni abban a nőben, aki képes volt olyan brutális módszerekkel bántani engem, amilyen csak ezsébe jutott.
- Jólesett azt tenni velem, ami történt? Nem hiszem el, hogy ne tudta volna legyőzni azt a vágyat, amit én keltettem bennetek. Hogy... mindenképpen bántanotok kell engem. Mégis, azt hiszitek, ez olyan könnyen megbocsájtható? Majdnem meghaltam! - emeltem fel a hangomat dühösen, és püfölni tudtam volna a mellkasát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 08, 2013 6:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
Courtney


Voltak félelmeim, szám szerint nem is tudtam volna kifejezni őket, hiszen soha senkit nem avattam még be ebbe a titokba. Egyedül Shane-t, de ő... hát, magától jött rá. Már eleve úgy keresett fel, hogy tudta rólam, mi él bennem. Egy szörnyeteg... ami fájdalmat okoz mindenkinek, de kontrolálni lehet. És ezt kell tennem.
- A titkokra is szükség van. - mondtam neki rekedt hangon, de érezhette, hogy egyáltalán nem rosszindulatból mondom ezt, csupán azért, mert... nmem is tudom. Bizonyára tisztában van ezzel ő is. A barátnőjének is kell, hogy legyenek titkai, csak nem szabad, hogy mérföldköves titkok legyenek, melyek mindenen változtathatnak. Egy barátságban nem.
Elmosolyodtam szavain, majd barátságos pislogással néztem rá továbbra is, de ekkor elpillantottam a távolba, és beletúrtam göndörkés hajamba.
- Akkor... ha már nem utoljára találkoztunk, még addig hagy kíséjelek haza, míg vissza nem jönnek, csak már többen. Ismerem a fiatal felfogást. Főleg a lázadó fiúkat, akik nem viselik könnyen a vereséget. - mosolyogtam keserű érzéssel.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
Vissza az elejére Go down
 

Mystic Falls sikátorai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next

 Similar topics

-
» Mystic Falls parkja
» Mystic Falls utcái
» Mystic Falls Jégpálya
» Mystic Falls - Mosoda
» Mystic Falls autóútjai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •